Ethereum EIPS erc kriptografiniai standartai

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra EIP sluoksnis?

“Ethereum” tobulinimo pasiūlymai (EIP) suskirstyti pagal vientisumo lygius, o mažesniais numeriais pažymėti pasiūlymai reikalauja sudėtingesnės integracijos. EIP lygmuo yra svarbiausia Ethereum protokolų steko dalis ir yra atsakingas už mokėjimų apdorojimą, sąskaitos balanso įrašo palaikymą, mokėjimų pristatymo ar išėmimo taisyklių formatavimą, taip pat pažangiųjų sutarčių vykdymą.

⚡️ Kaip EIP tampa ERC?

EIP (angl. Ethereum Improvement Proposal) nustatomos kiekvieno protokolo ir išmaniųjų sutarčių taisyklės, kurios, komitetui jas patvirtinus, tampa ERC (ERC reiškia Ethereum Request for Comment). ERC tarnauja kaip susitarimo forma taikomųjų programų lygmeniu su įvairiomis atmainomis – žetonais URI ir kt

⚡️ Kokie yra ERC standartai?

Ar žinote, kas yra ERC standartas? Tai reiškia “Ethereum Request for Comments” (Ethereum užklausa dėl komentarų) – tai taikomojo lygio standartai, sukurti naudoti su Ethereum. Tai gali būti žetonų standartai, vardų registrai, bibliotekų / paketų formatai ar bet kas kita, kas laikoma būtina.

⚡️Is Ethereum tinklas suderinamas su ERC-20 žetonais?

“Ethereum” suteikia nepaprastą galimybę tiems, kurie siekia išleisti skaitmeninį turtą, nes jo tinklas yra tvirtai suderinamas su ERC-20 žetonų standartu. Tai leidžia “Ethereum” blokų grandine sukurtus žetonus įtraukti į biržų rinkas, kuriose palankiai vertinamas nesudėtingas šio protokolo naudojimo procesas, – todėl kurti ir valdyti naujus žetonus yra lengviau nei bet kada anksčiau.

standartas eth

Ar jums įdomu, ką reiškia “Ethereum” standartai ir EIP arba kaip jie veikia? Čia išskleisiu pagrindinius šių įrankių komponentus, kad geriau suprastumėte, kodėl juos naudojame, ir galėtumėte susikurti savo ERC.

Kas yra standartas?
Ar ETH veikia ERC20?

Kas yra standartas eth?

Standartas – tai dokumentas, kuris visus sutelkia, apibrėždamas projektavimo procesą ir tai, kuo jis turėtų būti grindžiamas, pavyzdžiui, sutarimu, kokybe, vieša atskaitomybe ir teisingumu. Ethereum ekosistemoje standartai apibrėžia, kaip veikia kodas, nustatydami, kokios turėtų būti kodo operacijos. W3C, padedama savo narių, kuria Web2 standartus.

“Web3” ekosistemoje esantys bendruomenės sukurti standartai leidžia kiekvienam kurti ir pateikti savo standartus vertinimui. Prieš tapdami oficialiais, jie kruopščiai patvirtinami arba atmetami.

Geriausios DeFi monetos, kurias galima įsigyti 2023 m.

Kas yra erc ir eip kriptografijos standartai
Ethereum ERC kriptovaliuta ar BEP?

Kam reikalingi standartai? Kam jie reikalingi?

Ethereum tikslas – sumažinti projektavimo procedūrų sudėtingumą įgyvendinant standartus. Tai darydami suvienodiname duomenis ir galime naudoti palyginamas technologijas, kurios pagrįstos nustatytomis normomis. Pavyzdžiui, ERC20 standarto žetonas apima visą EIP sąrašą.

Ar lengva kriptografija yra patikima?

Kodėl mums turėtų rūpėti standartai?

Kuriame naujas finansines priemones, kuriomis kasdien naudojasi milijonai žmonių. Kad galėtume nustatyti, kaip veiks sandoriai, nuosekliai pavadinti daiktus ir tarp jų perkelti žetonus, turime sudaryti pagrindų arba “pagrindinių taisyklių” rinkinį. Jei kiekvienas projektas būtų kuriamas be tokių gairių, jis vystytųsi kitaip nei kiti, o tarpusavio komunikacija tarp projektų būtų menka.

Kas yra EIP ir kodėl jis yra Ethereum standartas? standartas eth
Kas yra EIP ir kaip ją sukurti?

Kas yra EIP ir kodėl jis yra Ethereum standartas?

“Ethereum” tobulinimo pasiūlymai (angl. Ethereum Improvement Proposals, EIP) yra idealus būdas veiksmingai ir efektyviai įdiegti naujas funkcijas ir šalinti technines “Ethereum” protokolo problemas. Šie pasiūlymai leidžia naudotojams prisidėti prie idėjų, spręsti esamas problemas ir kurti efektyvesnį tinklą. Šie įžvalgūs pasiūlymai leidžia bendruomenės nariams prisidėti savo idėjomis, pranešti apie problemas ir dokumentuoti dizaino sprendimus, kurie gali pagerinti jo galimybes. Naudodamasis EIP, Ethereum gali daryti pažangą siekdamas tapti veiksmingesne sistema.

Kas yra neatidėliotinų sandorių rinka ir kaip prekiauti neatidėliotinais sandoriais?

EIP buvo sukurtas kaip Ethereum modifikacijų metraštis, kuris nuo to laiko tapo svarbiu Ethereum kūrimo visatos pažangos stebėjimo šaltiniu. Jame ne tik fiksuojami dizaino pokyčiai, bet ir apibūdinami keli Ethereum sistemos aspektai.

Kas yra ERC?
Kas yra EIP/ERC!!! standartas eth

“Ethereum” tobulinimo pasiūlymai (EIP) skirstomi į septynias skirtingas kategorijas: Pagrindinės, sąsajos, tinklo, meta, informacinės ir ERC. Taigi, kai norite prisidėti savo idėjomis ar pasiūlymais prie Ethereum ekosistemos kūrimo proceso – tam yra puiki vieta!

Kas yra ERC?

“Ethereum” užklausa dėl komentarų (ERC) – tai bendras dokumentas, kuris blokų grandinės kūrėjams yra informacinis vadovas dėl naujų komponentų kūrimo. Šie ERC iš esmės yra “Etheruem” tobulinimo pasiūlymai, susiję su grandinėje esančių programų kūrimu.

Kas yra erc ir eip crypto ir kaip jie susiję
Naujas “Ethereum” žetonų standartas

Šiandien EIP ir ERC yra labai populiarios dėl skirtingų tikslų. EIP sudaro Ethereum platformos galimybių pagrindą, o ERC galima naudoti decentralizuotuose taikomųjų programų sluoksniuose.

Kaip pradėti kurti savo kriptovaliutą

Kas nusprendžia, kas laikoma norma?

“Ethereum” yra atvirojo kodo projektas, kuriame kiekvienas gali kurti plėtinius, programėles ir pridėti naujų funkcijų. Kūrėjai siūlo naujus standartus, dėl kurių balsuoja visų branduolio kūrėjų, “Ethereum” katinų ganytojų ir redaktorių komitetas. EIP/ERC procesui reikalingas platesnės bendruomenės indėlis, kuris vyksta “Ethereum/EIP GitHub” saugykloje ir forume “Ethereum Magicians”. Ši procedūra aprašyta EIP-1.

Ethereum standartai eip vs erc
Koks yra žetono standartas? standartas eth

Kriptovaliutos naudojimo privalumai ir trūkumai

EIP yra labai svarbios dėl įvairių priežasčių.

Ethereum sėkmė labai priklauso nuo Ethereum tobulinimo pasiūlymų (EIP) ir Ethereum užklausų dėl komentarų (ERC). Abu jie skelbiami oficialioje svetainėje, taip užtikrinant, kad šie protokolai būtų lengvai prieinami visiems naudotojams. Dalyvaudamas šiuose protokoluose kiekvienas gali prisidėti savo balsu prie decentralizuotos ekosistemos pokyčių formavimo. Šis pagrindinis procesas ne tik paaiškina, kaip žetonai ir komponentai veikia su bet kuria išmaniąja sutartimi, bet ir standartizuoja juos į vieną išsamią sistemą.

Kas yra ERC-721 "Ethereum" žetonų standartas  standartas eth
Kas yra ERC 20?

Siekiant saugiai išlaikyti visų Ethereum tinklo mazgų paritetą, labai svarbu į kiekvieną pažangos protokolą įtraukti EIP (Ethereum Improvement Proposals). Šie nurodymai yra labai svarbūs ir būtini, kad visi išliktų prisijungę.

Kokias neįtikėtinas galimybes ERC atveria asmenims, įmonėms ir organizacijoms įgyvendinti savo vizijas?

Pateikiame keletą ERC standartų pavyzdžių ir jų naudojimo būdų:

2015 m. lapkritį Fabiano Vogelstellerio ir W. Buterino sukurtas ERC-20 protokolas šiandien vis dar plačiai naudojamas kaip API (taikomųjų programų programavimo sąsaja) keičiamiesiems žetonams, kurie naudoja išmaniąsias sutartis sandoriams palengvinti. Šio žetono naudojimo privalumai yra įvairūs – keletas pavyzdžių:

Ethereum ERC20?
Kas yra NFT kriptovaliuta?
  • Mažiau laiko ir išlaidų: Sandoriai atliekami greitai ir saugiai naudojant ERC-20 žetonus, todėl nereikia brangių tarpininkų ar rankinių procesų.
  • Didesnis efektyvumas: Išmaniosios sutartys gali automatizuoti sudėtingas užduotis, kurioms atlikti kitu atveju reikėtų kelių šalių.
  • Patobulintas saugumas: Naudojant kodą, o ne pasitikėjimą, ERC-20 žetonai gali užtikrinti didesnį sandorių saugumą.

Apie naujo turto įvedimą sklando daug gandų, tačiau štai keletas svarbių ERC20 ir EIP skirtumų:

  • Jei norite išsamiau susipažinti su pirminiu Buterino pasiūlymu ir susijusiomis diskusijomis, “Reddit” yra puikus šaltinis. Be to, mūsų ERC-20 žetonų paaiškinime gilinamasi į technines šių žetonų detales.
  • Pristatome ERC-721 – naują standartą, skirtą pakeisti dabartinį ERC-20 žetoną. William Entriken, Dieter Shirley, Jacob Evans ir Nastasia Sachs šį novatorišką protokolą pristatė 2018 m. sausio mėn.; įkvėpimo semtasi iš dabartinio pramonės etalono – ERC-20 žetonų standarto. Nors jis vis dar apsiriboja tik neprekiaujamaisiais žetonais (NFT), t. y. nepalaiko atskiro turto apyvartos, jo milžiniškas potencialas greitai atsiskleidžia!
Kokie yra ERC standartų skirtumai
ERC-20 žetonų standartas

ERC-721 buvo sukurta reaguojant į naudotojų nusivylimą, kad trūksta NFT, pavyzdžiui, paveikslėlių ir dainų, prekybos galimybių. Skirtingai nei kiti žetonai, kiekvienas ERC-721 žetonas yra vienetinis, todėl lengva nustatyti jo savininką tiesiog įrašant unikalų numerį blokų grandinėje. Dėl to bet kas ar programa gali pasinaudoti šia informacija, kad įrodytų nuosavybę.

Kas yra ERC-20 ir TRC20
ETH ERC20 ar BEP2?
  • Štai keletas populiarių kolekcijų, kuriose naudojamas ERC-721 žetonų standartas:
  • CryptoKitties, blokų grandinės žaidimas “Play to Earn” iš pradžių buvo sukurtas pagal ERC-721 standartą. Žaidėjai gali bendrauti su šiomis unikaliomis skaitmeninėmis katėmis ir jas veisti, remdamiesi Ethereum tinklu. Ši revoliucinė koncepcija greitai išpopuliarėjo tarp žaidėjų visame pasaulyje!
  • Naudodami “Ethereum” vardų paslaugą galite lengvai konvertuoti ilgą ir sudėtingą “Ethereum” piniginės adresą į daug trumpesnį ir lengviau įskaitomą vardą. Naudodamiesi mūsų visiškai decentralizuota ir saugia paslauga, galite būti tikri, kad jūsų informacija pas mus bus saugi. Be to, naudodamiesi ENS taip pat galite užregistruoti URL adresus ir šypsenėles, pvz.
  • “The Bored Ape Yacht Club” (BAYC): “Yuga Labs” 2021 m. balandį išleistas 10 000 unikalių NFT rinkinys. Kiekvienas NFT taip pat yra savotiška narystė išskirtiniame klube, kuris bendruomenei suteikia ne tik reto skaitmeninio meno, bet ir teisių bei privalumų.

Apskritai Ethereum tinklas sparčiai tobulėja ir keičiasi, o tokios iniciatyvos kaip Ethereum Cat Herders ir Ethereum Magicians Fellowship leidžia lengviau nei bet kada anksčiau įsitraukti į šios inovatyvios technologijos kūrimą ir keitimą.

Kiek verta ERC-20
Kuo skiriasi pagrindinė ir papildoma EIP?

NFT – tai neapyvartiniai žetonai (ERC-1155)

NFT jau kurį laiką egzistuoja ir yra gerai žinomi kolekcinių žaidimų srityje. Tačiau jie gali būti naudojami ne tik šiose dviejose pramonės šakose. Išmaniosios sutartys, tokios kaip ERC-721ir ERC-1155, leidžia kūrėjams kurti ištisus virtualius pasaulius, kuriuose žmonės gali bendrauti tarpusavyje, nors NFT dar nėra masiškai naudojami.

NFT - tai neapyvartiniai žetonai (ERC-1155)
ERC-721 standartas standartas eth

NFT turi daug potencialo ir yra naudojami įvairiose pramonės šakose, įskaitant muziką, madą ir daiktų internetą. ERC-721 ir ERC-1155 išmaniosios sutartys dar turi ką tobulinti, tačiau kūrėjai jas naudoja kurdami virtualius pasaulius, kuriuos žmonės gali tyrinėti.

Be to, NFT gali būti naudojami įvairiose srityse, įskaitant muziką, madą ir daiktų internetą. Šiuo metu ERC-721 standartas yra populiariausias būdas žymėti unikalius individualius objektus ir savybes kolekcionuojamuose daiktuose ir kriptografiniuose žaidimuose. Šis standartas pasižymi funkcijomis, leidžiančiomis naudotojams perduoti ir sekti unikalaus turto nuosavybę.

Žaidimų pramonės standartas ERC1155 leidžia valdyti grynuosius, pusiau grynuosius ir negrynuosius žetonus. Tai labai svarbu žaidimuose, kuriuose elementai gali būti ir pakeičiami (pvz., gyvybė / energija), ir nepakeičiami (pvz., ginklai ar kiti kolekcionuojami daiktai).

Kas yra ERC20 ir ERC721
ERC-725 yra blokų grandine pagrįstas

Skaitmeninės tapatybės standartas ERC-725

ERC-725 yra blokų grandine pagrįstas tapatybės standartas, kurį sukūrė Fabianas Vogelstelleris, ERC-20 kūrėjas. Pagal ERC-725 apibrėžtos išmaniosios sutartys gali turėti kelis raktus ir būti susietos su skirtingomis išmaniosiomis sutartimis. Tai leidžia asmenims, mašinoms ir objektams – visi jie gali būti apibrėžti su tapatybės išmaniąja sutartimi.

Kokią naudą gauname turėdami autonomiją sau? Vartotojai turėtų kontroliuoti savo skaitmeninę tapatybę, o ne leisti centralizuotoms organizacijoms ją valdyti. Duomenų saugumo pažeidimai ir neteisėtas naudotojų duomenų pardavimas – tai vieni iš trūkumų …

Nešiojamasis tapatybės standartas leistų žmonėms naudoti savo tapatybę įvairiose platformose ir programėlėse, o tai palengvintų decentralizuotą valdymą ir reputaciją.

Europos mokslinių tyrimų tarybos standartas ERC-223
ERC-223 aspektai

Europos mokslinių tyrimų tarybos standartas ERC-223

Šis skaitmeninis žetonas padeda išspręsti kai kurias su vartotojo patirtimi susijusias problemas, kurios kankino kitus ERC žetonus. Pavyzdžiui, nesuskaičiuojama daugybė monetų paklydo, kai jos per klaidą buvo siunčiamos į netinkamus piniginių adresus ir išmaniuosius kontraktus – ir daugiau niekada nebuvo rastos. Naudodami šį skaitmeninį žetoną galite garantuoti, kad jūsų finansai pasieks norimą paskirties vietą visiškai saugiai ir užtikrintai.

Nors kai kurie kūrėjai gali kaltinti galutinius vartotojus, kad šie siunčia žetonus netinkamais adresais, tai gali apsunkinti visuomenės pritarimą. Patogios vartotojo sąsajos trūkumas gali sukelti painiavą ir atstumti tuos, kurie nėra tokie techniškai įgudę.

Kas yra ERC ir EIP?
Ar Bitcoin yra erc20

ERC-223 programinė įranga naudotojams suteikia unikalų pranašumą – skirtingai nei kitų tipų išmaniosios sutartys, ji panaikina neteisingu adresu atliktus sandorius ir grąžina naudotojo žetonus mainais už minimalias dujas. Tai ne tik taupo naudotojų Ethereum lėšas ir laiką, kuris kitu atveju būtų sugaištas laukiant blokų grandinės apdorojimo, bet ir suteikia jiems apsaugą nuo lėšų nesėkmių bei suderinamumą su esamais ERC20 žetonų standartais. Be to, naudojant tokio tipo technologiją veiklos sąnaudos yra gerokai mažesnės.

Eterio pagrindu sukurta valiuta ERC-777
ERC-20 žetonas

Eterio pagrindu sukurta valiuta ERC-777

ERC-777 yra Ethereum pagrįsta valiuta, turinti daugybę funkcijų, kurios naudotojams suteikia didesnį saugumą, greitį ir patogumą pervedant lėšas. Skirtingai nei ERC-20, šioje pažangioje sistemoje naudojamos išmaniosios sutartys, leidžiančios visiškai pasitikėti ir užtikrinti visų atliekamų sandorių saugumą. Pašalinus tarpininko ar tarpininko būtinybę, ERC-777 suteikia neprilygstamą naudotojų patirtį, nesumažinant patikimumo.

ERC-1400 ir ERC-1404 specifikacijose aptariami saugumo žetonai

Skaitmeninės tapatybės standartas ERC-725
ERC-1404 standartas

ERC-1400 specifikacija buvo sukurta specialiai saugumo žetonams, t. y. turtui, kuris egzistuoja blokų grandinėje. Šis standartas įgalina tokias funkcijas, kaip perdavimo medžiagos valdymas ir priverstinis perdavimas, taip pat dokumentų bibliotekos valdymas. Teisiniams saugumo žetonams kurti taip pat galima naudoti kelias kitas ERC specifikacijas, kurių kiekviena skirta skirtingiems reikiamų žetonų funkcionalumo aspektams.

Jei saugumo žetonai atitinka ERC-1404 standartą, juose gali būti nustatyti pervedimo apribojimai, kad būtų patenkinti reguliavimo poreikiai. Pavyzdžiui, pagal šį standartą galima sudaryti baltąjį sąrašą.

Žetonus leidžiančios bendrovės gali nuspręsti, kam priklauso žetonas, o šie savininkai, norėdami gauti žetonus, turi praeiti KYC ir AML patikrinimus, kurie yra prisijungimo proceso dalis. Jei žetonas perduodamas atgal, gali būti naudojami žmogaus skaitomi pranešimai.

ERC 165 – ERC 721 paramos ramstis

ERC 165 - ERC 721 paramos ramstis
ERC 621 – keičia bendrą žetonų pasiūlą

ERC 165 – ERC 721 paramos ramstis

Nors žetonai dabar yra mėgstama valiuta, labai svarbu turėti patikimą ERC721 alternatyvą.

Pažangiai sutarčiai reikia kriptovaliutų žetonų. Nors visos sutartys gali komunikuoti su ERC 20 žetonais, jie skiriasi nuo kitų žetonų standartų, pavyzdžiui, ERC 721.

Kad sutartys galėtų bendrauti su kitais standartais pagrįstais žetonais, jos turi turėti specialias sąsajas.

Neseniai Ethereum platformoje pradėjus diegti išmaniąsias sutartis, kūrėjai turi suprasti sąsajas, kuriose šios sutartys veikia. Norėdami užtikrinti, kad visi galėtų jas pasiekti ir jomis naudotis, kūrimo specialistai turi parengti sąsajų su jomis planus.

ERC 621 - keičia bendrą žetonų pasiūlą. standartas eth
ERC 20 yra ERC 223 pratęsimas

Anksčiau nebuvo patikimo būdo, kaip nustatyti ir paskelbti išmaniosios sutarties naudojamas sąsajas. ERC 165 standartizuoja sąsajų identifikavimą ir apibrėžia metodą, kaip tai padaryti.

ERC 621 – keičia bendrą žetonų pasiūlą

Pagal ERC 20 standartą galima naudoti dvi žetonų pasiūlos didinimo arba mažinimo funkcijas – “didinimo pasiūlos” ir “mažinimo pasiūlos” funkciją. Pagal pasiūlymą šias funkcijas turėtų naudoti tik sutarčių savininkai arba patikimi naudotojai.

Neabejotinai esminis kriptovaliutos vertę lemiantis elementas yra jos žetonų pasiūla, kuria, kitaip nei tradicine valiuta, negali manipuliuoti joks centrinis bankas.

Nors šiame pasiūlyme yra daug galimų rezultatų, jis yra tik projektas. Nežinoma, ar Ethereum bendruomenė jam pritars.

"ERC 827" - suteikia galimybę perduoti žetonus naudoti trečiosioms šalims
“Ethereum” EIP pasiūlymų formatas

“ERC 827” – suteikia galimybę perduoti žetonus naudoti trečiosioms šalims

“ERC 20” yra “ERC 223” išplėtimas, kuriuo sprendžiama ta pati problema, tačiau pažangesniu būdu. Jei būtų įgyvendintas šis standartas, žetonų turėtojai galėtų pervesti žetonus ir įgalioti trečiąsias šalis juos išleisti.

Pagal ERC standartą tiek piniginės, tiek biržos turi susitarti dėl konkrečių kriterijų, kad trečioji šalis galėtų išleisti dinamines sumas iš savo piniginės arba biržos. Kol kas nei Ethereum bendruomenė, nei projektas to neįgyvendino, tačiau daugiau informacijos galite rasti EIP 827 GitHub dokumentacijoje.

EIP pasiūlymų formatas Ethereum arba pasiūlymų formatas kitoms kriptovaliutoms
Kas yra EIPS/ERC standartas

ERC 884 – Akcijų žetonizavimas

Dėl neseniai priimtų teisės aktų Delavero valstijoje veikiančios bendrovės dabar gali naudoti blokų grandinės technologiją savo akcijų registrams tvarkyti. Remiantis ERC 884, tai bus įtraukta į siūlomus standartus. Kiekvienas žetonas atstovaus Delavero valstijoje įregistruotos bendrovės akciją.

EIP pasiūlymų formatas Ethereum arba pasiūlymų formatas kitoms kriptovaliutoms

EIP pirmiausia yra techninio pobūdžio, todėl reikia tai atspindinčio pristatymo formato. Jis turėtų būti lengvai suprantamas ir išsamus, kad kiekvienas galėtų suprasti jame siūlomus pakeitimus. EIP formatas turi būti toks:

Europos mokslinių tyrimų tarybos standartas ERC-223
Koks yra pagrindinis Ethereum pranašumas prieš bitkoinus?
  • Prieš pradėdami gilintis į EIP turinį, skaitytojai pirmiausia turi susipažinti su jo pradžioje esančia preambule. Šis įvadinis skyrius turi atitikti RFC 822 formatavimo taisykles ir jame turi būti pateikta svarbi informacija, pavyzdžiui, unikalus numeris, autoriaus duomenys, pavadinimas ir trumpas aprašymas, kad skaitytojai sužinotų viską, ką reikia žinoti apie dokumentą.
  • Nustatykite techninę problemą. Dabar atraskime sutrumpintą šios techninės problemos paaiškinimą (ne daugiau kaip 200 žodžių).
  • Siekiame visapusiškai suprasti problemą ir galimus sprendimus. Šis žingsnis neprivalomas, tačiau jį reikėtų atlikti, jei norite patobulinti Ethereum protokolą. Šiuo metu EIP autorius turi paaiškinti, kodėl dabartinis protokolas negali tinkamai išspręsti tos konkrečios problemos. Šiam tikslui reikalingi pasiūlymai!
  • Siekiant užtikrinti sėkmingą EIP įgyvendinimą, autoriai turi apibrėžti ir paaiškinti visus siūlomus sintaksės pakeitimus. Tai leis kitiems tiksliai patikrinti ir atgaminti jų darbą. Kad specifikacijos būtų pripažintos bendruomenės, jos turi atitikti griežtus tikslumo ir preciziškumo standartus. Jei šių kriterijų nebus laikomasi, paraiška greičiausiai bus greitai atmesta.
  • Pagrindime aprašoma, kodėl buvo sukurtas projektas ir kodėl buvo priimti tam tikri sprendimai. Jame turėtų būti aprašyti nagrinėti konkuruojantys projektai ir visi papildomi darbai. Pagrindimas taip pat gali parodyti bendruomenės pritarimą, taip pat atsakyti į pagrindinius prieštaravimus ar susirūpinimą keliančius klausimus, išsakytus diskusijos metu.
  • Nesuderinamumas. EIP, dėl kurių kyla suderinamumo problemų, turėtų jas išvardyti ir paaiškinti jų rimtumo laipsnį. Į EIP turėtų būti įtrauktas autoriaus planas, kaip ištaisyti šiuos nesuderinamumus. Dėl atgalinio suderinamumo pasiūlymas gali būti iš karto atmestas, jei dėl jo nėra pakankamai sutarimo.
Eterio pagrindu sukurta valiuta ERC-777
Koks yra pagrindinis Ethereum pranašumas prieš bitkoinus?
  • EIP, kurie daro poveikį konsensuso pokyčiams, turi turėti bandymų atvejus. Nors tai nėra privaloma, būtų naudinga testuoti kitus EIP pagal esamus aukščiausio lygio procesus.
  • Procesas, kai reikia pereiti daugelį diegimo etapų, gali užtrukti ilgai. EIP skelbiamas kaip projektas, o paskui turi pereiti dar kelis svarbius etapus, kol įgyja “galutinio” statusą. Nors praktika pasiekti susitarimą dėl specifikacijos ir pagrindimo prieš rašant kodą yra reikšminga, idėja “susitarti ir paleisti
  • Visų diegimo etapų atlikimas gali užtrukti. EIP pradedamas rengti kaip projektas, bet kol įgyja “galutinį” statusą, turi praeiti dar nemažai etapų. Gerai, kad visi sutaria, ką reikia koduoti, prieš pradedant ką nors daryti, tačiau kartais tai reiškia, kad viskas vyksta lėtai.
  • Sėkmingam pasiūlymui reikia ekspertų nuomonės. Į visus EIP turėtų būti įtrauktas skyrius, kuriame aptariami galimi planuojamo pakeitimo pavojai ir (arba) padariniai. Įtraukite medžiagą apie saugumo klausimus, riziką ir išteklius, kurie gali būti naudingi tolesniuose plano rengimo etapuose.

“EIP” didžiuojasi galėdama pristatyti naujovišką ir saugią mokėjimo sistemą, skirtą įvairaus dydžio įmonėms. Įdėmiai integravome pažangias saugumo funkcijas, įskaitant duomenų šifravimo protokolus, automatines mokėjimų stebėjimo sistemas ir tapatybės tikrinimo priemones, kurios kartu užtikrina aukščiausio lygio apsaugą. Mūsų sprendimai leidžia per kelias akimirkas sukurti patikimą mokėjimo platformą – išbandykite mus jau šiandien!

ERC-1400 ir ERC-1404 specifikacijose aptariami saugumo žetonai
Ethereum kūrimo standartai

Palyginti su daugeliu kitų šalių, Jungtinėse Valstijose autorių teisių įstatymai yra labai griežti. Tačiau yra straipsnis, pagal kurį autorių teisės gali būti netaikomos, jei tenkinami tam tikri kriterijai – jei šie daiktai greitai po 1978 m. sausio 1 d. tampa vieša nuosavybe. Tai reiškia, kad iki šio laiko visos sąlygos turi būti prieinamos visiems, kad ši išlyga įsigaliotų.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams