Peržiūrimos septynios geriausios Bitcoin kriptografinės kietosios piniginės.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra šaltoji piniginė?

Šaltosios piniginės, dar vadinamos aparatinėmis arba atskiromis piniginėmis, yra fiziniai pinigų saugojimo įrenginiai, kurie užtikrina papildomą saugumo lygį, nes yra visiškai atskirti nuo interneto. Dėl to jos yra daug saugesnės už internetines galimybes ir užtikrina, kad jūsų turtas išliks apsaugotas nuo bet kokių galimų įsilaužimo bandymų.

⚡️ Kurios techninės įrangos piniginė palaiko daugiausiai monetų?

“Ledger” kriptovaliutos.
Pavyzdžiui, “Ledger” aparatinės piniginės (“Nano X” ir “Nano S”) palaiko daugybę kriptovaliutų.

⚡️ Kuris yra geresnis už “Tresor” ar “Ledger”?

Kas turėtų įsigyti “Tresor” “Bitcoin” piniginę? Atsakymas yra toks, kad tai tikrai priklauso, o saugiausias variantas – naudoti tiek aparatines, tiek programines pinigines. Abi aparatinės kriptovaliutų piniginės yra gana saugios, o galutinį sprendimą lems naudotojo pageidavimai. Ledger įrenginys turi savo nuosavą operacinę sistemą ir Secure Element lusto tipą, o Trez ar Tresor yra pamestas ar pavogtas?

⚡️ Kas atsitinka, jei mano “Ledger” pavagiama?

Jūsų kriptovaliutos yra saugios tol, kol turite atkūrimo frazę. Savo lėšas galite susigrąžinti naudodami 24 žodžių atkūrimo frazę bet kurioje ją palaikančioje aparatinėje ar programinėje piniginėje, nesvarbu, ar jūsų įrenginys pamestas, pavogtas, ar nebeveikia.

Mūsų “Bitcoin” aparatūros piniginės apžvalga

Kaip veikia kriptografinė kietoji piniginė Bitcoin

Daugumoje išmaniųjų telefonų naudojamas saugus mikrovaldiklis su lustu, kuris jungiasi prie interneto atskirai nuo lusto, kuriame saugomas įrenginio privatus raktas. Ši technologija, EAL5+, yra atspari įsiskverbimo atakoms.

Kas Bitcoin kasybos kriptografinių kietasis piniginė yra geriausias?
Kuris kriptografinė kietoji piniginė yra geriausias?

Kad išvengtumėte kibernetinių vagysčių, geriausia nenaudojamus išmaniuosius telefonus ir kompiuterius laikyti išjungtus. Neprisijungę galite rankiniu būdu pasirašyti ir patikrinti sandorius, taip išvengsite sukčiavimo, įsilaužimo ir kitokio klastojimo, dėl kurio nukopijuotas ir įklijuotas piniginės adresas gali būti pakeistas.

kriptografinė kietoji piniginė
Kuris Crypto Hard piniginė palaiko daugiausiai monetų?

Kriptovaliutų kietosios piniginės turi įvairias skaitmeninio turto apsaugos funkcijas, pavyzdžiui, PIN kodo užraktą, dviejų veiksnių autentifikavimą ir biometrinę apsaugą. Jos ypač tinka asmenims, turintiems daug “Bitcoin” ir kitų skaitmeninių valiutų.

Kiek laiko užtrunka iškasti 1 bitkoiną kompiuteriu?
1 bitkoino kasimas kompiuteriu užima daug laiko ir išteklių.

Pirmą kartą nustatant prietaisą, visuose juose reikia įrašyti ilgą simbolių eilutę, vadinamą žodžio atkūrimo kodais. Jie naudojami norint susigrąžinti kriptovaliutą, jei prietaisas prarandamas, į jį įsilaužiama arba jis sugadinamas.

Geriausių kriptografinių kietųjų piniginių sąrašas

Čia pateikiamas populiarių ir gerai žinomų bitkoinų piniginių sąrašas:

 • Ledger Nano C.
 • “Trezor Model One” aparatinė kriptografinė piniginė
 • SafePal S1.
 • Plieninė Bitcoin piniginė atsarginei aparatūros piniginei
 • “Trezor” modelis T – nauja karta
 • Biometrinė piniginė D'CENT
 • SecureX V20 Saugiausias

Cryptocurrency aparatūros piniginės palyginimo diagrama kelių populiarių aparatūros kriptografinių piniginių

Ledger Nano S.

Kam naudojamas "Ledger Nano S"?
Kaip veikia nano registras?

“Ledger Nano S” yra USB kriptovaliutų piniginė, veikianti su įvairiomis operacinėmis sistemomis, įskaitant “Windows” ir “OS X”. Ji turi aiškią OLED ekrano sąsają ir du naršymo mygtukus, kuriais galima patvirtinti sandorių autentiškumą.

Ką saugo "Ledger Nano S"?
Ar verta pirkti “Ledger Nano”?

“Nano S” galima įsigyti oficialioje “Ledger” svetainėje arba iš įgalioto perpardavėjo.

Tačiau dėl to, kad trūksta 3-5 kriptovaliutų palaikymo, priklausomai nuo piniginės dydžio, “Ledger Nano S” nėra ideali prekiautojams, kurie tik naudojasi keliomis skirtingomis valiutomis.

Štai kaip naudotis “Ledger Nano S”:

Kietosios piniginės kriptografijos įrenginyje ekrane pateikiamos instrukcijos, kaip nustatyti ir atlikti operaciją, įskaitant tai, kada reikia generuoti naują adresą.

Štai kaip naudotis "Ledger Nano S":
Pažangiausia kriptovaliutų apsauga

Prijunkite “Ledger Nano S” prie televizoriaus ir atidarykite ledgerapp.com svetainę kompiuteryje “PC” arba “Mac”, kuriame įdiegta “Chrome”. Kad sandoris vyktų sklandžiai, įsitikinkite, kad turite įdiegtą “Chromecast”.

Lėšas siųsti galima greitai ir paprastai. Tiesiog įveskite piniginės adresą į ekraną ir patikrinkite, ar jis galioja. Tada įveskite PIN kodą, kad patvirtintumėte operaciją. Dviem mygtuko paspaudimais jūsų lėšos bus pakeliui! Naudodami šį metodą galite pasirašyti sandorius neprisijungę prie interneto, todėl slaptažodžių įsilaužėliams sunkiau pavogti jūsų slaptažodį.

Funkcijos:

"Ledger Nano S" - saugi aparatinė bitcoin piniginė
“Ledger Nano S” kriptografinė geriausia kietoji kripto piniginė
 •  3 švarūs sėklų atkūrimo lapai.
 • Sinchronizuokite su “Ledger Live” darbalaukio programine įranga, skirta “Ledger” įrenginiams.
 • Kartu su “Sony Alpha a7R III” pridedamas dirželis, raktų pakabukas ir raktų pakabukas.
 • Du apsaugos sluoksniai – T31H320 (saugumo) lustas ir STM32F042 (operacinė sistema).
 • Jie naudojami kriptovaliutų sandoriams autentifikuoti naudojant specialų aparatinės įrangos lustą.
 • Dėl vietos apribojimų, palaikydami daug piniginių, turite ištrinti ir iš naujo įdiegti pinigines, jei esate diversifikuotas investuotojas ar prekiautojas.
 • EAL5+ yra apsaugotas nuo įsilaužimo.

“Tresor Model One” buvo išleista 2018 m. balandžio mėn. kaip pirmoji rinkoje esanti “Bitcoin” aparatinė piniginė.

Kaip veikia "Trezor One"?
Kas yra “Trezor One”?

Tai vidutinės trukmės investicija į kriptovaliutų rinką, geriausiai tinkanti prekiautojams ir turėtojams, kurie savo valiutą ketina laikyti kelis mėnesius.Trezor yra “SatoshiLabs” modelio One ir modelio T aparatinių piniginių prekės ženklas. Model One, kuris buvo pradėtas gaminti 2013 m., savo deterministiniams raktams generuoti ir atsarginėms kopijoms kurti naudoja hierarchinį deterministinių raktų ir BIP32 perdavimo mechanizmą (BIP39).

Nors praeityje būta saugumo pažeidimų, kai asmenys prarado kriptovaliutas, kriptovaliutų įrenginyje galima saugoti daugiau kaip 1000 kriptovaliutų. Jame taip pat yra ekranas ir du fiziniai mygtukai, skirti sandorių siuntimui patvirtinti.

Ar verta pirkti "Trezor One"?
Ar “Trezor” yra gera piniginė?

Jis neturi “Bluetooth” ryšio ir, kaip ir “Ledger Nano S”, geriausiai tinka kaip pradinio lygio aparatinis kriptovaliutų saugojimo įrenginys.

“Tresor One” kriptovaliutą galima naudoti įvairiais būdais. Štai keletas pavyzdžių:

Prijunkite “Trezor” prie kompiuterio, paleiskite “Trezor-bridge” programinę įrangą ir sukurkite PIN kodą, kaip nurodyta pradžios puslapyje. Ekrane rasite išmaišytą 1-9 skaitmenų tinklelį.

Užpildykite toliau esančias tuščias vietas arba įrašykite savo 24 žodžių slaptažodį.

Ar galima įsilaužti į "Trezor"?
Ar galiu saugoti kriptovaliutą “Trezor”?

Prisijungę galite peržiūrėti gavėjo adresą, peržiūrėti ir stebėti sandorių istoriją savo piniginėse ir siųsti kriptovaliutą.

Operacijos informaciją galite patvirtinti ekrane ir įvesdami PIN kodą. Taip pat galite pasirašyti ir patvirtinti el. laiškus.

Kas atsitiks, jei prarasiu savo "Trezor"?
Kiek piniginių gali saugoti “Trezor”?

 Funkcijos:

 • “Firefox” funkcijomis gali naudotis ir “Android”, ir “OSX”, ir “Windows”, ir “Linux” naudotojai.
 • Klientai gali tam tikru laipsniu personalizuoti įrenginį svetainėje.
 • Sukurkite adresą savo nuožiūra, kad išvengtumėte to paties adreso naudojimo.
 • Nustatykite normalų, aukštą, ekonominį, žemą arba pasirinktinį komisinių lygį.
 • Piniginė palaiko integraciją su kitomis trečiųjų šalių piniginėmis.
 • WPA3 standartas yra saugesnis nei WPA2 protokolas. Įrodyta, kad abu protokolai yra atsparūs įsilaužimo atakoms.

“SafePal S1” yra “Superb Bank” produktas, kuris apsaugo IP nuo vagysčių ir įsilaužimų.

"SafePal S1" yra "Superb Bank" produktas, kuris apsaugo IP nuo vagysčių ir įsilaužimų.
Kaip veikia “SafePal S1”?

2018 m. birželio 4 d. “EOS” paleido pagrindinį tinklą, kuriuo naudotojai gali prekiauti ne tik monetomis, bet ir kitu turtu. Platforma suderinama su UDT, kurie yra panašūs į ERC20 žetonus. “Binance” ir ERC žetonų turėtojai netrukus galės džiaugtis nauja sistema, kuri žada suteikti jiems daug naudos. Ši sistema suteiks jiems didesnį likvidumą ir saugumą, todėl bus lengviau pasiekti ir naudoti savo žetonus. Be to, ji suteiks jiems prieigą prie naujų rinkų ir investavimo galimybių.

2021 m. “Binance Labs” išleido “Binance SafetyPal S1”. Ši kriptovaliutų kietoji piniginė yra saugesnė už “Trezor” ir “Ledger Nano S”, nes ją saugo izoliuotas PIN kodas ir privatūs raktai. Ji taip pat yra pigesnė už šias kitas pinigines.

“SafetyPal S1” yra susieta su mobiliąja programėle “SafePal”, todėl naudotojai gali lengvai atlikti mokėjimus kriptovaliuta, pavyzdžiui, “Bitcoin”, “Litecoin” ir “Dogecoin”. Susiekite kriptovaliutų mokėjimus sklandžiai su “SafetyPal S1”. Šis prietaisas leidžia naudotojams lengvai nuskaityti QR kodus su jame įmontuota kamera ir atlikti operacijas net ir be interneto ryšio. Be to, prie jo pridedama mnemoninė kortelė, kurioje saugomi mnemoniniai pradiniai kodai ir privatūs raktai, taip pat dirželis patogiam nešiojimui. Su “SafetyPal S1” palengvinkite kriptografinius mokėjimus!
Be to, piniginė pateikiama su mnemonine kortele, kurioje saugomi mnemoniniai pradiniai kodai ir privatūs raktai, taip pat su dirželiu patogiam nešiojimui

Ar "SafePal" yra saugi kriptografinė kietoji piniginė
Kas yra “SafePal”?

Tai Bitcoin, Binance Coin, BEP2 žetonų, ERC-20 suderinamų monetų ir Ethereum multi-crypto kietoji piniginė.

“SafePal” yra puikus įrankis saugaus apsipirkimo taškams tvarkyti ir sekti.

Naudojant patogią žiniatinklio sąsają sukurti ir stebėti saugaus apsipirkimo taškus yra labai paprasta! Taigi uždarykite visas kitas programas, kurios šiuo metu veikia fone; “SafePal” pasirūpins jomis visomis!

Monetų valdymo skyriuje į piniginę įtraukite pageidaujamas kriptovaliutas. Laukite pranešimų, nurodančių, kada galėsite pridėti daugiau monetų.

Kas yra kriptovaliutų piniginė?
Kaip išsiimti pinigus iš “SafePal”?

Funkcijos:

 • Šiame revoliuciniame įrenginyje nėra “Wi-Fi”, NFC ar “Bluetooth” ryšio;
 • Savęs sunaikinimo mechanizmas suaktyvinamas, kai jūsų prietaise aptinkami kenkėjiški virusai.
 • Supaprastinkite portfelio valdymą naudodami patogią “SafePal” programėlę, kurią galima naudoti “iOS” ir “Android” įrenginiuose.
 • Jis yra neatsparus bandymams įsilaužti.

Aparatūros Bitcoin piniginės atsarginė kopija su šalto saugojimo Bitcoin piniginės

Šaltos piniginės
Kuri fizinė piniginė yra geresnė?

Bitkoinų šaltasis saugojimas – tai procesas, kurio metu bitkoinai saugomi neprisijungus prie interneto.

Kaip matote, bitkoinų piniginės yra neįtikėtinai naudingos. Tačiau kiek iš tikrųjų yra bitkoinų piniginių tipų? Apskritai yra du pagrindiniai bitkoinų piniginių tipai:

Karštos piniginės

Terminas “karštoji piniginė” apibūdina bet kokią bitkoinų piniginę, kuri turi turėti internetą, kad veiktų tinkamai. Šių piniginių pavadinimas kilo dėl to, kad joms reikia elektros energijos, kitaip tariant, jos yra karštos. Jei nutrūksta elektros energijos tiekimas, karštoji piniginė tampa nenaudinga. Norint saugiai internete laikyti savo privačius raktus, karštoji piniginė yra idealus pasirinkimas. Naudodami šią programinę įrangą galėsite saugoti duomenis ir juos pasiekti iš bet kurios pasaulio vietos, kurioje yra interneto ryšys.

Šaltos piniginės

Nors šaltosioms piniginėms nereikia interneto ryšio, o kai kurioms net nereikia kompiuterio. Kaip ir tradicinės fizinės piniginės, nors yra keletas skirtumų, šaltosios piniginės turi keletą panašumų.

Šio tipo "Bitcoin IRA" tinka tik ilgalaikiams investuotojams.
Šaltos piniginės

Šio tipo “Bitcoin IRA” tinka tik ilgalaikiams investuotojams.

Geriausios turimos bitkoinų piniginės yra pagamintos iš plieno, kad jūsų bitkoinai ilgesnį laiką būtų apsaugoti nuo ugnies ir vandens. Nors popierinės piniginės tinka kriptovaliutai saugoti neprisijungus prie interneto, jas galima lengvai sugadinti vandeniu ir ugnimi. Plieninėje bitkoinų piniginėje galima užrašyti originalią “Nano Ledger”, “Trezor” ir “KeepKey” 12 žodžių sėklinę frazę, kad ją saugotumėte.

Atsarginei kopijai nereikia papildomos įrangos, antspaudų ar užrašų. Norėdami sukurti atsarginę piniginės kopiją, paprasčiausiai įveskite pirmąsias keturias sėklinės frazės raides. Taip yra dėl to, kad

Šio tipo "Bitcoin IRA" tinka tik ilgalaikiams investuotojams.
Pagrindinis trūkumas yra tas, kad negalėsite naudotis skaitmeninių prietaisų ir programų kriptografinės kontrolės galimybėmis.

Šio tipo “Bitcoin IRA” tinka tik ilgalaikiams investuotojams.

Geriausios bitkoinų piniginės yra pagamintos iš plieno, kuris kuo ilgiau apsaugo jūsų bitkoinus nuo ugnies ir vandens. Kaip žinote, popierinės piniginės fantastiškai tinka kriptovaliutai saugoti neprisijungus prie interneto. Kita vertus, vanduo ir ugnis lengvai pažeidžia popierines pinigines. Plieninė “Bitcoin” piniginė leidžia ant piniginės užrašyti originalią “Nano Ledger”, “Trezor” ir “KeepKey” 12 žodžių sėklinę frazę.

Piniginėje vartotojai gali išsaugoti savo privatų raktą su bet kokiu raidžių, skaičių ar simbolių deriniu. Atsarginei kopijai nereikia papildomos įrangos, antspaudo ar užrašo. Norėdami sukurti atsarginę piniginės kopiją, tiesiog įveskite pirmąsias keturias cid frazės raides. Tai yra dėl to, kad

Pagrindinis trūkumas yra tas, kad negalėsite naudotis skaitmeninių prietaisų ir programų kriptografinės kontrolės galimybėmis.

Kaip laikyti bitkoinus plieninėje piniginėje
Kokia yra geriausia piniginė kasybai?

Kaip laikyti bitkoinus plieninėje piniginėje

Plytelės supakuotos į indą su iš anksto išraižytais pavadinimais, skaitmenimis ir simboliais.

Po to, kai įdėsite kiekvienąPo to, kai įdėsite kiekvieną plytelę atsarginei kopijai sukurti, uždarykite ir užrakinkite piniginę. Jei Jei baigėte, įsitikinkite, kad ji vis dar užrakinta. Norėdami ateityje susigrąžinti piniginę, atrakinkite ją ir suraskite atkūrimo frazę, kuri buvo išsaugota anksčiau kaip atsarginė kopija Šiame nemokamame šrifte, kurį galima naudoti ir “Windows”, ir “Mac” vartotojams, yra didžiųjų ir mažųjų raidžių, skaitmenų ir tarpų.

Kaip veikia trezor t?
Kaip saugoti bitkoinų sėklas?

Funkcijos:

 • Prietaisas turi iš anksto išgraviruotas plyteles, kurios įdedamos į įtaisą. Plytelės sukurtos naudojant lazerinį pjaustytuvą.
 • Nešiojamas.
 • Abiejose pusėse gali būti visa originali 24 žodžių frazė!
 • Jis atsparus korozijai, smūgiams, apsaugotas nuo klastojimo ir ugnies. Šis elementas yra atsparus vandens pažeidimams, smūgiams, klastojimui ir gaisrui.
 • EAL5+ yra apsaugotas nuo klastojimo.

Piniginė “Trezor T-Next Generation” yra naujausia “Trezor” versija.

Ar galiu saugoti kriptovaliutą "Trezor"?
Trezor t išlaidos?

Ideali piniginė pažengusiems kelių kriptografinių investuotojams ir prekiautojams.

“T” yra nauja ir patobulinta “Trezor One” versija, kuri pirmą kartą buvo pristatyta 2019 m. T palaiko 1389 kriptovaliutas ir žetonus, taip pat saugumo tikslais naudoja hierarchinį deterministinį HD raktų kūrimą.

SP 540 turi daug funkcijų ir jutiklinį ekraną, kuris gali būti naudingas keliaujantiems žmonėms. Jame taip pat palaikomas “Shamir” slapto dalijimosi metodas, kuriuo dalijamasi raktais kuriant atsarginę kopiją, kad būtų užtikrintas saugumas, ir SD kortelė, į kurią galima įrašyti būsimą duomenų ir failų šifravimą.

Kaip nustatyti “Trezor” T modelį:

Ar galiu saugoti kriptovaliutą "Trezor"?
Trezor gera piniginė?

Norėdami naudoti “Trezor” su “Trezor Wallet” naršyklės programa, turite įdiegti “Trezor Bridge” arba vieną iš keturių nurodytų būdų. Naudodamiesi “Chrome” ir “Firefox” galite pasiekti savo piniginę “Trezor Wallet” svetainėje.

Galite naudoti “Trezor” internetinę piniginę įrenginiui nustatyti ir kriptovaliutai tvarkyti.

Sukurkite naują piniginę, prijunkite ją prie kompiuterio arba “Mac” ir nedelsdami gausite atkūrimo sėklą.

Lengvai siųskite kriptovaliutą tiesiog nuskaitydami QR kodą arba įvesdami gavėjo adresą į jam skirtą laukelį.

Šis elementas pasižymi šiomis funkcijomis:

Kaip veikia "Dcent" piniginė?
Kaip siųsti monetas į “Trezor T”?
 • Šio prietaiso autentiškumo patvirtinimo sistema yra integruotas jutiklinis ekranas, kuriame galima greitai įvesti PIN kodą ir slaptažodį.
 • Šiame įrenginyje yra galingas AMD64 procesorius ir integruotas kietasis diskas, todėl jis yra lengvas, bet galingas. Šis kompiuteris suderinamas su “Windows”, “MacOS”, “Linux” ir “Android” per OTG palaikymą; jis gali patenkinti bet kokius jūsų poreikius.
 • Jis palaiko dviejų veiksnių autentifikavimą naudojant universalųjį antrąjį veiksnį (U2F).
 • Palaikomuose įrenginiuose veikia kaip FIDO2 saugumo raktas.
 • “Trezor Suite” darbalaukio programa padės efektyviau naudoti piniginę.
 • Palaikomi QR kodai – siųsdami kriptovaliutą siuntėjui galite paprašyti, kad siuntėjas naudotų kodą.
 • Pinigų siuntimas daugeliui žmonių vienu sandoriu
 • “NSX-T” yra apsaugotas nuo įsiskverbimo atakų naudojant kenkėjiškas programas.

Centrinio banko biometrinė piniginė

Centrinio banko biometrinė piniginė
Kas yra biometrinė piniginė?

Tai geriausiai įvertintas įrenginys iš visų kitų, nes jame beveik veikia biometrinė apsauga, todėl jis idealiai tinka saugumui užtikrinti. Jame taip pat yra integruota “Bluetooth” funkcija ir USB kabelio jungtis mobilumui užtikrinti, tačiau jis tik kukliai palaiko kriptovaliutas.

“GeoTrust” turi 1,1 colio OLED ekraną, keturis fizinius mygtukus ir centrinį pirštų atspaudų jutiklį operacijoms patvirtinti. Šio gaminio akumuliatorius yra 585 mAh, jis suderinamas su micro USB jungtimi. Techninė įranga buvo pagaminta Korėjoje.

Kaip naudotis D'CENT biometrine pinigine:

Kaip naudotis D'CENT biometrine pinigine: bitcoin kietoji piniginė
Kaip aktyvuoti dcent piniginę?

Įjunkite piniginę ir pasirinkite kalbą. Pasirinkite “Sukurti piniginę” ir nurodykite keturių skaitmenų PIN kodą, kad galėtumėte sukurti piniginę. Prietaisas išsaugos jūsų nuskaitymą su keliais nuskaitymais.

Naudodami keturių skaitmenų PIN kodą, įrašykite “Windows 8.1” pateiktą 24 žodžių atkūrimo slaptažodį. Įsitikinkite, kad ji užrašyta saugioje vietoje, kur jos nesunaikins vanduo, plėšymas ar kiti elementai. Jei reikia, įveskite du žodžius, kad patvirtintumėte atkūrimo slaptažodžio išsaugojimą.

Atsisiųskite ir įdiekite “D'CENT Wallet” programėlę savo telefone dabar, kad galėtumėte valdyti savo kriptovaliutų turtą. Norėdami tai padaryti, prisijunkite naudodami piršto atspaudą ir jį patvirtinkite. Pirmą kartą turėsite atsisiųsti “D'CENT Wallet” programinę įrangą savo išmaniajam telefonui.

Ar dcent yra šalta piniginė?
Kaip išjungti dcent piniginę? bitcoin kietoji piniginė

 Funkcijos:

 • Kad būtų lengviau valdyti lėšas, mobiliąją programėlę galite susieti su išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu.
 • Nėra integruotų kriptovaliutos funkcijų.
 • Nėra “U2Factor” autentifikavimo funkcijos.
 • Ji palaiko prekybą 6 skirtingų valiutų turtu ir ERC20 žetonais.
 • EAL5+ yra apsaugotas nuo įsilaužimo.
 • Siunčiant sandoriai pasirašomi ir tikrinami neprisijungus prie interneto.
 •  Kaina: $159, nebent kriptografinė kietoji piniginė svetainė turi pavasarį 50% nuolaida.

“PcX V21” yra ypač saugus, nes turi 256 bitų raktą. 

Kaip naudojate dcent piniginės programėlę?
Kas atsitinka, jei prarandu savo “Dcent” piniginę?

ERC20, BTC, ETH ir LTC naudotojams kelyje.

Bendrovė įsikūrusi Taivane. Nepaisant to, kad ji teikia verslo blokų grandinės saugumo konsultacijas ir audito paslaugas, dabar ji turi V20 kriptovaliutų kietąją piniginę. Ji gali pasigirti 2,8 colio jutikliniu ekranu, kurio dizainas, kitaip nei daugumos kitų, yra suapvalintas.

Piniginę galima prijungti prie mobiliųjų telefonų, todėl ji yra labai mobili, palyginti su kitais įtaisais, kurie turi būti prijungti prie kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Prisijungę per žiniatinklio sąsają, galite pridėti kriptovaliutą, kurios adresus norite generuoti. Norint į ją siųsti indėlius, jums nereikia prieigos prie interneto. Tai galima padaryti naudojant QR kodus, kurie siunčiami

Kaip naudoti “SecuX V20”:

Ar galiu atlikti statymą dėl dcent piniginės? bitcoin kietoji piniginė
Ar “Dcent” piniginė yra išjungta?

Išlaisvinkite visą “Windows 10” potencialą bakstelėję mygtuką “Start” ir pasirinkę “Visos programos”, kad atidarytumėte programą “Nustatymai”. Bakstelėkite Win + I kompiuterio klaviatūroje, kad paleistumėte programą “Settings”. Planšetiniame kompiuteryje braukite pirštu nuo dešiniojo ekrano krašto, kad būtų rodomos visos atidarytos programos, kurių viršutinėje juostoje yra ši piktograma, tada bakstelėkite ją vieną kartą. Nustatykite naują prietaiso paskyrą.

Išsaugoję slaptažodį, naujas pinigines galite sukurti pasirinkę “Sukurti naują piniginę”. Po to jums bus suteikta 24 žodžių slaptažodžių frazė ir privatūs raktai. Saugokite jį popieriuje. Prieš tęsdami procedūrą turėsite patvirtinti išsaugotas slaptažodžių frazes

Galite įrašyti konkrečių sąskaitų ir piniginių operacijų istoriją, pasirašę ir patvirtinę operacijas siųsti neprisijungę prie interneto ir pridėti naujų sąskaitų.

Kaip kriptovaliutų piniginės uždirba pinigus?
Kaip pradėti bitcoin kietoji piniginė

Norėdami perkelti lėšas, prieš susikurdami piniginę turite prisijungti prie interneto ir prisijungti prie žiniatinklio sąsajos (arba prisijungti prie “Android” ar “iOS” ir prisijungti prie “SecuX” mobiliosios programėlės). Pasirinkite kriptovaliutą, kurią norite siųsti, pasirinkdami “Pervesti” ir tada “Neprisijungus”.

Kriptovaliutas taip pat galima saugiai ir greitai gauti nuskaičius įrenginyje rodomą QR kodą arba nusiųsti tiesiai į internetinę piniginę.

Funkcijos:

 • RDA lustas su skaitytuvu sujungiamas saugia jungtimi. Įrenginys yra sertifikuotas pagal EAL 5+, o tai reiškia, kad jis atitinka griežtus saugumo standartus ir rekomenduojamą praktiką, taikomą įrangos, skirtos mokėjimo operacijoms apdoroti, gamintojams.
 • Ji palaiko daugiau nei 1000 skirtingų kriptovaliutų.
 • Palaiko daugiau kaip 500 paskyrų.
 •  Kaina: 139,00
Kas atsitiks, jei prarasiu savo "Dcent" piniginę?
Ar man reikia kriptovaliutų bitcoin kietoji piniginė?

Pasitraukimas

Ši “Bitcoin” aparatinės piniginės pamoka padės jums nustatyti, kokią piniginę naudoti kriptovaliutos saugojimui. Siūlomi atskiri saugojimo sprendimai, taip pat reikėtų atsižvelgti į tokias funkcijas kaip galimybė valdyti kriptovaliutas iš piniginės.

“Ledger Nano S” ir “X” yra gerai žinomi dėl savo saugumo ir patikimumo net tarp didelių įmonių. S turi mažiau suderinamumo su piniginėmis nei X; tai reiškia, kad gali tekti iš naujo įdiegti ir pašalinti programas, jei sumaišysite savo turimas ir prekybos korteles, kad įtrauktumėte daugiau kriptovaliutų nei penkias.

Ar kriptovaliutos yra saugios?

“Trezor One” ir “Model T” pagamino “SatoshiLabs”, tačiau jų istorijoje būta saugumo pažeidimų. Tačiau funkciniu požiūriu jie palaiko daugiau piniginių Nors jie suteikia piniginių valdymo galimybes, jų pagrindinė paskirtis – saugiai saugoti bitkoinus. Jei norite tik saugoti bitkoinus ir nenorite turėti reikalų su portfeliu, SecureX

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams