Kaip saugiai saugoti cryptocurrency 2023 m.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Koks saugiausias būdas saugoti kriptovaliutą?

Vartotojai gali prarasti bitkoinus ir kitus kriptovaliutų žetonus dėl vagystės, kompiuterio gedimo, prieigos raktų praradimo ir pan. Kadangi šios piniginės nėra prijungtos prie interneto, šaltoji saugykla (arba neprisijungusios piniginės) yra vienas saugiausių būdų saugoti bitkoinus. Kai kurie žmonės vis dar teikia pirmenybę karštosioms piniginėms, nes jos yra patogesnės už šaltąją saugyklą (arba neprisijungusios piniginės saugo kriptovaliutas biržoje?

⚡️ Ar geriau kriptovaliutą laikyti piniginėje?

Saugoti savo kriptovaliutą biržoje, kurioje ją įsigijote, greičiausiai yra paprasčiausias būdas investuotojams saugoti savo monetas. Tačiau kriptovaliutų piniginė gali suteikti daugiau saugumo tiems, kurie nori pereiti prie saugesnio varianto.

⚡️ Ar kriptovaliuta vis dar auga jūsų piniginėje?

Jūsų kriptovaliutos vertė svyruos nepriklausomai nuo to, ar ji saugoma popierinėje piniginėje, aparatinėje piniginėje, ar programinės įrangos piniginėje. Gali būti akimirkų, kai kaina kils, o kitais momentais ji kris – tai galioja bet kokiai saugojimo formai. Taigi nesvarbu, kokioje piniginėje laikote savo kriptovaliutą, stebėkite jos vertę, nes jos vertė gali pasikeisti bet kurią akimirką!

⚡️ Ar karštos piniginės yra saugesnės už šaltas?

Nors karštoji piniginė yra jautri internetiniams išpuoliams, galintiems pavogti lėšas, ja greičiau ir patogiau prekiauti ar apsipirkti kriptovaliutomis. Šaltoji piniginė paprastai nėra prijungta prie interneto, todėl, nors ji gali būti saugesnė, yra mažiau praktiška.

saugiai saugoti kriptovaliutą

Dažnai žmonės praranda miegą dėl nerimo, kad jų kriptovaliuta gali būti pavogta. Vis dėlto saugiai saugoti skaitmeninę valiutą yra paprasčiau, nei gali atrodyti. Toliau pateikti žingsniai parodys, kaip galite apsaugoti savo kriptovaliutas.

Nors gauti kriptovaliutos yra puiku, svarbu žinoti, kaip ją saugoti. Šiame straipsnyje pateikiama rekomendacijų, kaip pasirinkti tinkamą piniginę ir apsaugoti savo pinigus nuo galimų saugumo grėsmių.

saugiai saugoti kriptovaliutą
geriausias būdas saugiai saugoti kriptovaliutą

Kriptovaliutų piniginė – tai internetinė programa, kurioje saugomi jūsų “Bitcoin”, “Ethereum” ar kitas skaitmeninis turtas.

Kad užtikrintumėte savo kriptovaliutos saugumą ir galėtumėte ją sekti, jums reikia skaitmeninės piniginės, kurioje būtų galima saugoti ir viešuosius, ir privačiuosius raktus. Ši programinė įranga leidžia siųsti, gauti kriptovaliutų turtą, tikrinti likutį ir sąveikauti su įvairiomis blokų grandinėmis. Yra daugybė kriptovaliutoms skirtų piniginių, tačiau ryškiausias skirtumas tarp jų yra tas, ar jos yra karštos, ar šaltos.

Galima rinktis iš daugybės kriptovaliutų piniginių, tačiau svarbiausias skirtumas tarp jų yra tas, ar jos yra karštos, ar šaltos.

Kokia yra saugiausia kriptovaliutų šaltoji saugykla?
Koks yra saugiai saugoti kriptovaliutą
  • Karštoji piniginė yra atvira visuomenei ir ja galima naudotis bet kuriuo metu.
  • Šaltoji piniginė – tai neprisijungusi piniginė, kurioje galite saugiai laikyti pinigus. Pinigus galite gauti bet kuriuo metu, tačiau niekas negali jų iš jūsų atimti.

Debesyje esančios internetinės piniginės, mobiliosios piniginės ir biržos – visi jie yra “karštųjų” piniginių pavyzdžiai.

Neprisijungusios piniginės apima šaltosios atminties įrenginius, pavyzdžiui, aparatines pinigines, popierines pinigines, saugomas neprisijungus prie interneto, USB atmintines ir kitas neprisijungus prie interneto saugomas laikmenas. Fizinėse laikmenose esantys daiktai, pavyzdžiui, tikri bitkoinai, taip pat laikomi neprisijungusiomis piniginėmis.

Kriptovaliutų savininkai naudoja ir šaltąsias, ir karštąsias pinigines. Karštos piniginės naudingos dažnai prekiaujant, o šaltos piniginės geriau tinka ilgalaikiam kriptovaliutų saugojimui.

Ar kriptovaliutų piniginės yra saugiai saugoti kriptovaliutą
Norite saugiai laikyti savo kriptovaliutą?

Prieš pradėdami tyrinėti įvairias pinigines, trumpam prisiminkime, kodėl apskritai nenaudinga laikyti skaitmeninį turtą biržose.

Kriptovaliutų piniginės būna įvairių formų ir dydžių.

Kriptovaliutų piniginės būna keturių rūšių: popierinės, aparatinės, debesų ir internetinės. Panagrinėkime unikalias kiekvienos iš jų savybes!

Kriptovaliutų aukų dėžutės su popierinėmis piniginėmis yra puiki dovana!

Generuojami naudojant bitkoinų piniginę, jie gali saugoti arba dovanoti skaitmenines monetas. Popierinės piniginės suteikia galimybę greitai ir patikimai saugiai išleisti ir įnešti lėšas – todėl jos idealiai tinka “Bitcoin” aukoms.

Ar saugu susieti savo banko sąskaitą su "Coinbase
Geriausias būdas saugiai saugoti kriptovaliutą

Popierinė piniginė – tai fizinė arba skaitmeninė jūsų viešųjų ir privačiųjų raktų kopija, saugoma neprisijungus prie interneto. Ji taip pat gali reikšti programinę įrangą, naudojamą raktų poroms generuoti kartu su spausdintiniu failu. Net jei naudojate aparatinę piniginę, popierinės piniginės suteikia papildomą apsaugą. Norėdami pasiekti savo turtą popierinėje piniginėje, galite jį importuoti į programinės įrangos klientą arba tiesiog nuskaityti QR kodą.

Jei ieškote savo pasirinktos kriptovaliutos popierinės piniginės generatoriaus, greičiausiai jį rasite projekto svetainėje arba bendruomenės puslapyje. MyEtherWallet – tai įrankis, leidžiantis pasigaminti popierinę piniginę Ethereum ir kiekvienam ERC-20 žetonui. Pasidarykite popierinę bitkoinų piniginę naudodami bitkoinų popierinių piniginių generatorių.

Kas yra saugiai saugoti kriptovaliutą
Kokie yra 5 kriptovaliutų piniginių tipai?

Popierinės piniginės yra puikus būdas saugoti savo bitkoinus, tačiau, kaip ir bet kas kitas, jos turi trūkumų. Popierines pinigines galima lengvai sugadinti, sudeginti, greitai nukopijuoti ir nufotografuoti, be to, jomis reikia visiškai pasitikėti, jei nesigaminate jų patys. Kad popierinės piniginės būtų patvaresnės, kartais jos laminuojamos, spausdinami keli egzemplioriai, laikomos įvairiose vietose arba saugomos seife.

Jei norite, kad jūsų kriptovaliuta būtų saugi, geriausia ją laikyti popierinėse piniginėse, o ne elektroninėse versijose kompiuteryje. Kad būtų užtikrintas optimalus saugumas, popierinių piniginių privatūs raktai visada turėtų būti neprisijungę prie interneto.

Debesų piniginės

Kas yra geras dalykas apie cryptocurrency piniginę
Kuo skiriasi kriptovaliuta ir piniginė?

Populiarias pinigines pagal apibrėžimą lengva naudoti. Debesų piniginės užtikrina prieigą prie jūsų pinigų iš bet kurio kompiuterio, įrenginio ar vietos. Jos tikrai patogios, tačiau jose jūsų privatūs raktai saugomi internete, kad visi juos matytų, ir gali būti kontroliuojami trečiųjų šalių. Dėl to jos iš prigimties yra labiau pažeidžiamos atakų ir vagysčių.

  • piniginės apima
  • Stebėtojo šuo
  • Coinbase
  • Metamask
  • Blockchain.info.
Kuris cryptocurrency piniginė yra geresnis?
Pirkti ir parduoti kriptovaliutas

Debesų piniginės suteikia naudotojams didesnį saugumą, nes jos nėra saugomos, nes paslaugų teikėjas neturi prieigos prie jūsų konfidencialių duomenų. Be to, naudodamiesi debesų pinigine galite drąsiai prekiauti monetomis ir naudotis jos prieinamumu internetu arba mobiliąja programėle.

Rinkdamiesi debesų piniginę visada turėtumėte įsitikinti, kad ją teikianti įmonė turi puikią reputaciją. Skirdami laiko jų įgaliojimams ištirti, užtikrinsite, kad jūsų pinigai bus saugūs bendrovėse, kurios jau kurį laiką vykdo veiklą ir gali pasigirti įrodyta sėkmės istorija.

Kuo skiriasi kriptovaliuta ir piniginė saugiai saugoti kriptovaliutą
Kaip atrodo kriptovaliutų piniginė?

Kriptovaliutos laikymas saugomoje piniginėje

Jei norite saugiai laikyti savo kriptovaliutą, saugoma piniginė yra puikus sprendimas. Šio tipo kriptovaliutų saugykla užtikrina šaltąjį (neprisijungus) arba karštąjį (prisijungus) saugumą, priklausomai nuo to, kas jums labiausiai tinka. Kriptovaliutų biržos ir kiti šaltiniai paprastai patalpina pinigus į savo klientų kontroliuojamą sąskaitą – tačiau, jei pageidaujate, šias lėšas galima lengvai perkelti į asmenines pinigines vos keliais paspaudimais!

Tačiau kai kurios kriptovaliutų platformos leidžia tik pirkti ir parduoti, bet niekur nepervesti. Tokiais atvejais vienintelė galimybė yra naudotis jų saugomomis piniginėmis. Nors daugelis investuotojų be jokių problemų naudojasi depozitinėmis piniginėmis, šio tipo piniginės turi privalumų:

  • Tai patogiausia naudoti.
  • Jei norite prekiauti savo kriptovaliutomis, tai lengva padaryti, nes jos saugomos jūsų sąskaitoje.
Kriptovaliutos laikymas saugomoje piniginėje
Kriptovaliutos laikymas saugiai saugoti kriptovaliutą

Kai turite kriptovaliutos piniginę, galimybė prarasti kriptovaliutą yra panaikinta. Kol turėsite prieigą prie savo paskyros duomenų ir įgaliojimų, prie jos bus galima prieiti be vargo. Tačiau palikus savo valiutos kontrolę trečiųjų šalių savininkų rankose, būtent tada pasitikėjimas ir saugumas tampa abejotini – nes be jų garantijų, kas žino, ar jie gali užblokuoti arba pamesti visus jūsų pinigus?

Jei nenorite patirti varginančios kriptovaliutos piniginės kūrimo procedūros, kur kas tinkamesnis variantas yra saugomos piniginės. Nepaisant to, kad jomis lengva naudotis, būtina atminti, kad joms trūksta saugumo – todėl būtinai pasirinkite platformą, kurioje galioja griežtos saugumo taisyklės.

saugiai kriptovaliutą
Programinės įrangos piniginės

Programinės įrangos piniginės

Programinės piniginės yra bene populiariausia kriptovaliutų piniginių rūšis, nes jos yra nemokamos ir lengvai naudojamos. Jos taip pat laikomos karštosiomis piniginėmis, nes visada yra prijungtos prie interneto.

Yra dviejų tipų programinės įrangos piniginės – skirtos kompiuteriui ir mobiliajam telefonui. Dažniausiai naudojamos šios programinės piniginės

  • Išėjimas
  • Jaxx
  • Electrum
  • Grybiena.
Programinės įrangos piniginės
Kuris cryptocurrency piniginė yra saugiai kriptovaliutą

Aparatinė piniginė – tai išorinis įrenginys, pavyzdžiui, USB, kuriame saugomi jūsų privatūs kriptografijos raktai, o ne debesyje. Jos puikios, nes yra saugios ir jomis taip pat galima atlikti mokėjimus internetu. Kai kurios aparatinės piniginės yra suderinamos su internetu, o tai reiškia, kad galite naudoti kelias valiutas.

“Gemini” yra Amerikoje įsikūrusi kriptovaliutų mainų platforma, sukurta siekiant supaprastinti klientams galimybę saugiai pirkti, parduoti, prekiauti ir saugoti savo kriptovaliutas su FDIC apdraustais indėliais. Gemini siūlo daugybę skirtingų kriptovaliutų porų, leidžiančių naudotojams be vargo diversifikuoti savo portfelį. Klientai taip pat gali bet kada prašyti išimti pinigus per internetinę arba mobiliąją programos versiją.

Kaip cryptocurrency piniginės uždirba pinigus
Ar jūsų kriptovaliuta saugiai kriptovaliutą

Populiarios aparatinės piniginės, tokios kaip TREZOR, “Ledger Nano S” ir “KeepKey”:

  • Didžioji knyga
  • Saugus
  • “KeepKey”
Ar jums reikia Parduotuvė Crypto piniginė
Kas nutinka, kai kriptovaliutą pervedate į piniginę?

Kad užtikrintumėte maksimalų saugumą, visada įsigykite techninės įrangos piniginę tiesiai iš gamintojo. Pirkti naudotą gali būti rizikinga ir nerekomenduojama – nesvarbu, kur ją įsigysite! Be to, jei aparatinę piniginę įsigijote tiesiai iš jos gamintojo, nepamirškite jos inicializuoti ir iš naujo nustatyti patys, kad užtikrintumėte optimalų saugumą.

Piniginės pasirinkimas labai priklauso nuo turimo portfelio tipo. Kiekviena gerai žinoma įmonė turėtų turėti jai priskirtą piniginę, kuri paprastai būna jų oficialioje svetainėje. Tačiau dažnai vietoj jos gali būti patogiau pasirinkti kelių valiutų variantą.

Ar parduotuvė Kriptovaliutų piniginės yra saugios?
Kokia geriausia kriptovaliutų piniginė?

Ne visos kelių valiutų piniginės palaiko visas kriptovaliutas. Net aparatinės piniginės turi ribotą monetų skaičių. Kita vertus, yra daugybė gerai žinomų kriptovaliutų, tokių kaip “Bitcoin” ir “Ethereum”, piniginių parinkčių.

Įsigiję kriptovaliutų piniginę taip pat turėsite saugoti savo slaptą atkūrimo frazę. Vienas iš saugiausių šaltinio žodžių saugojimo būdų yra “CryptoTag”, kuris leidžia saugoti kriptovaliutą ant praktiškai nesunaikinamų titano plokštelių.

Geriausios saugumo priemonės, padedančios išvengti privačių raktų praradimo

Pasirinkę saugoti savo kriptovaliutas privačioje piniginėje, perėmėte savo skaitmeninės ateities kontrolę. Pagarba jums! Nors su šia galia ateina ir atsakomybė. Jūsų gebėjimas saugoti privačius raktus dabar bus lemiamas veiksnys, lemsiantis, kaip sėkmingai jums seksis saugoti kriptovaliutą.

Kas yra populiariausia cryptocurrency piniginė
Koks yra geriausias saugiai kriptovaliutą

Dažniausiai naudojamos šios saugumo priemonės:

Nelaikykite kriptovaliutos ilgesnį laiką arba ilgiau nei būtina.

Visada turėtų būti įjungtas dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA).

Jei naudojate aparatinę piniginę, išlaikykite PIN kodą, kurį sunku atspėti, ir niekada neatskleiskite savo 24 žodžių atkūrimo frazės internete.

Nepatartina puikuotis savo turima kriptovaliuta naudojantis tikruoju vardu ar adresu. Net jei kriptovaliutas laikote šaltoje (neprisijungus) saugykloje, įsilaužėliai vis tiek gali jas pavogti.

Kas yra saugiausia cryptocurrency piniginė Parduotuvė saugiai kriptovaliutą
Kuris kripto piniginės turi mažiausius mokesčius?

Pasitikėkite tik ta informacija, kurią matote aparatinės piniginės ekrane, ir dukart patikrinkite visus savo prietaiso duomenis.

Visada manykite, kad į jūsų įrangą bet kada gali būti įsilaužta, todėl atsargiai elkitės su kompiuterio ar mobiliojo telefono ekranu.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip apsisaugoti nuo kriptovaliutos vagystės.

Saugokitės sukčiavimo svetainių, kai naudojate kriptovaliutas. Prisijungdami prie biržos ar internetinės piniginės įsitikinkite, kad įvedate teisingą adresą. Daugelis netikrų svetainių sukurtos taip, kad atrodytų kaip biržos, siekiant pavogti jūsų prisijungimo duomenis. Prieš įvesdami bet kokią jautrią informaciją, visada dukart patikrinkite, ar svetainės adresas parašytas teisingai.

geriausias būdas saugoti kriptovaliutas
Ką veikia kriptovaliutų piniginė?

HTTPS protokolas – tai saugus ryšys, kuriuo užšifruojami naršyklėje esantys duomenys, kad jų negalėtų perskaityti bet kas, kas gali jų ieškoti. Dabar dauguma svetainių turėtų naudoti HTTPS, tačiau vis dar galite rasti tokių, kuriose jis nenaudojamas.

Naudokite saugų “Wi-Fi” tinklą. Niekada neprisijunkite prie savo internetinės piniginės, biržos sąskaitos ar kito svarbaus saugumo taško naudodamiesi viešuoju “Wi-Fi”. Net jei esate tariamai saugioje vietoje, įsitikinkite, kad prieigos taške naudojamas stiprus šifravimas, pavyzdžiui, WPA2.

Jei ketinate investuoti į kriptovaliutą, būtinai paskirstykite savo turtą. Geriausias būdas apsisaugoti – naudoti vieną ar daugiau šaltųjų saugyklų ilgalaikiam saugojimui ir bent vieną karštąją piniginę prekybai ir sandoriams.

pirkti ir parduoti cryptocurrency
Ar man reikia kriptovaliutų piniginės?

Labai svarbus dviejų veiksnių autentiškumo patvirtinimas. Kad apsaugotumėte savo paskyras, visada naudokite dviejų veiksnių autentifikavimą. Jei galite, naudokite 2FA programinę arba techninę įrangą, o ne SMS žinutes.

Tvarkykite baltąjį IP adresų ir atšaukimo adresų sąrašą. Jei turite fiksuotą IP adresą, naudokite jį, kad užtikrintumėte didesnį saugumą. Užtikrinkite, kad prieigą prie savo sąskaitų ir pinigų turėtumėte tik jūs.

Prieš siųsdami bet kokias kriptovaliutos operacijas, būtinai patikrinkite ir dar kartą patikrinkite skaitmeninės piniginės adresą. Deja, yra kenkėjiškų programų, kurios gali pakeisti adresus, todėl jūsų sandoris bus išsiųstas ne tam asmeniui. Daugeliu atvejų įsilaužėlis įves savo adresą, kad galėtų pasinaudoti jūsų sunkaus darbo vaisiais. Kad išvengtumėte šios siaubingos situacijos, skirkite kelias papildomas minutes piniginės adreso tikslumui patvirtinti.

Įsitikinkite, kad galite susidoroti su rizika. Kai kurie žmonės niekada nesijaučia saugūs ir deda daug pastangų, kad apsaugotų savo skaitmeninį turtą. Tačiau jie nepastebi, kad saugumo sprendimai taip pat gali padaryti juos pažeidžiamus.

Kaip naudotis "Coin Cloud" pinigine?
Kas yra kriptovaliutų piniginė? Kaip ji veikia?

Kibernetiniai nusikaltėliai nuolat ieško būdų, kaip įsilaužti į skaitmenines paskyras, todėl kyla pavojus, kad galite prarasti prieigą prie jų. Kad situacija netaptų sudėtingesnė nei būtina ir rastumėte harmoniją tarp saugumo ir paprastumo, jau dabar turite imtis tinkamų atsargumo priemonių.

Keliaujant finansinės laisvės link, būtina išmokti, kaip apsaugoti ir apsaugoti savo kriptovaliutą. Kuo geriau įvaldysite šiuos įgūdžius dabar, tuo greičiau pasinaudosite jų teikiama nauda ateityje!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams