Table of Contents
Nors išliekate savo kriptovaliutos, naudojamos kaip užstatas, savininku, kai kurios teisės, pavyzdžiui, prekiauti ar naudoti ją sandoriams, yra atimtos. Be to, jei jūsų skaitmeninio turto vertė gerokai sumažėja, galite būti skolingi daug daugiau, nei buvo iš pradžių jums paskolinta, net jei negrąžinsite visos paskolos.
Statymas apsaugo grynąjį turtą, tačiau skolinimas leidžia investuotojams pasyviai gauti palūkanų, nes leidžia jiems efektyviau prekiauti. Kelios DeFi arba decentralizuoto finansavimo įmonės suteikia galimybę paskolinti savo kriptovaliutą ir gauti palūkanų.
Štai keletas stipriausių kriptovaliutų diversifikavimo taktikų:
Tai kriptovaliutos rūšis. Tai tipiškas diversifikavimo metodas dėl savo pagrindinės struktūros.
Diversifikuoti pagal pramonės šaką
Diversifikuoti pagal laiką
Diversifikuoti pagal geografiją
Naudoti pasirinkimo sandorius
Analitinis požiūris
Kriptovaliutų srityje “airdrop” yra rinkodaros metodas, kurį naudoja blokų grandine pagrįstos įmonės, norėdamos paskatinti žmones naudotis jų platforma. Jis reiškia nemokamų monetų ar žetonų dalijimą vartotojams, turintiems viešąsias kriptovaliutų pinigines, siekiant reklamuoti naują virtualiąją valiutą.
“CoinTracker” yra kriptovaliutų portfelio vertės stebėjimo priemonė su “Ledger” ir “Trezor” piniginėmis ir 300 kriptovaliutų biržų. Į jį taip pat įtrauktos populiarios kriptovaliutų biržos, tokios kaip “Coinbase”, “Binance” ir “eToro”.
Investuotojo į “Bitcoin”, kuris 2018 m. sausio mėn., kai kriptovaliuta pasiekė aukščiausią tašką, į ją investavo 19 000 JAV dolerių, investicijos sumažėjo apie 75-80 %, kai jis bandė ją parduoti. Tačiau kantrybė atsiperka, ir po trejų metų pertraukos jis patrigubino savo pinigus.
Nuo to laiko žmonės vis dažniau traukia į kriptovaliutų rinką ir investuoja į ją. Cryptominati Capital teigia: “Kriptovaliutų erdvė traukia investuotojus, verslininkus ir asmenis, kurie nori investuoti ir kurti naujus projektus”.
Tačiau taip nėra. Tai nebėra taip paprasta, kaip kadaise, tačiau ramus elgesys ir analitinis mąstymas vis tiek užtikrins pelną. Dabar kriptovaliutų rinka virto neramiais Laukiniais Vakarais su unikaliais elementais, kurie gali sukelti didelius vertės svyravimus.
Šiame tinklaraštyje sužinosite, kas yra kriptovaliutos ir kaip iš jų uždirbti pinigų neprisiimant didesnės rizikos nei standartiniais metodais.
Kas yra kriptovaliuta ?
Kur saugomi privatūs raktai šaltojoje piniginėje?
Investavimas į revoliucinį kriptovaliutų pasaulį suteikia begalę galimybių, nes galima rinktis iš daugybės skaitmeninių monetų. Blokų grandine pagrįstos valiutos, tokios kaip Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ir Cardano, sparčiai populiarėja pasaulinėje interneto erdvėje; kriptovaliutos tampa vis patrauklesne saugių ir efektyvių decentralizuotų skaitmeninių mokėjimų galimybe.
“Bitcoin” yra novatoriška, revoliucinė kriptovaliuta, pagrįsta naujoviška blokų grandinės platforma. Skirtingai nei fizinė valiuta, nėra dviejų vienodų bitkoinų, nes kiekviena moneta veikia pagal unikalią blokų grandinės knygą ir negali būti padirbta ar panaudota du kartus. Ši skaitmeninių pinigų sistema veikia su tūkstančiais kompiuterių, sujungtų į nesustabdomą tinklą – naudotojai gali saugiai atlikti sandorius, o už pastangas gauti atlygį bitkoinais.
Kompiuteriai nenuilstamai dirba, kad iššifruodami sudėtingus matematinius uždavinius išgautų naujas monetas ir taip patvirtintų bet kokio sandorio autentiškumą blokų grandinėje.
Kriptovaliuta – tai investicija, leidžianti ištisoms interneto svetainėms sekti vieno bitkoino vertę. Žmonės gali juo naudotis pirkdami ir investuoti į kriptovaliutą, kuri suteikia visas svetainių stebėjimo sistemas.
Bankokas, Tailandas – 2021 m. liepos 1 d: cryptocurrency Binance prekybos programa, Bitcoin BTC su altcoin skaitmeninės monetos cryptocurrency, BNB, Ethereum, Dogecoin, Cardano, defi p2p decentralizuota fintech rinka
Com, Coinbase, Coinmarketcap ir BlockFi tikisi padidinti savo investicijų vertę konvertuodami dolerius į kriptovaliutą, kaip tai daro investuotojai į akcijas.
Jūsų pajamos už praėjusius mokestinius metus gautos iš “Bitcoin” grynųjų pinigų ar kitos kriptovaliutos. Bet koks kriptovaliutos pelnas neapmokestinamas, jei per metus uždirbate mažiau nei 40 000 JAV dolerių. Pajamoms nuo 441 150 iki 464 850 JAV dolerių bus taikomas 15 proc. pajamų mokesčio tarifas, tačiau bet kokiai sumai, viršijančiai pastarąją, taikomas padidintas 20 proc. apmokestinimas.
Kai didelė įmonė sutinka priimti kriptovaliutas kaip mokėjimo būdą, kriptovaliutų vertė gali išaugti. Pasikeitus kasybos procedūroms arba tokioms įžymybėms kaip Elonas Muskas liaupsinant tam tikras kriptovaliutas, sandoris gali išaugti. Padidėjus paklausai ir apribojus pasiūlą, ji taip pat gali brangti. Kasyba baigsis, kai bus 21 mln. bitkoinų, o tai, kaip prognozuojama, įvyks 2040 m.
Jei įmonė nustoja tvirtinti kriptovaliutas kaip mokėjimo būdą arba jei būriai žmonių vienu metu bando atsikratyti turimų vertybinių popierių, šio skaitmeninio turto kaina gali sumažėti.
Ar domitės dolerių ir kriptovaliutų pasauliu? Štai keletas patarimų, kaip pradėti kelionę į šią paslaptingą rinką.
- Kriptovaliutos laikymas programinės įrangos piniginėje prilygsta pinigų laikymui fizinėje piniginėje. Čia jie yra, prieinami ir paruošti naudoti.
- Panašiai kaip į taupomąją sąskaitą, kriptografijos indėlis į taupymo protokolą įnešamas pervedant pinigus į platformą. Taupymo protokolas, kaip ir bankai, už naudojimąsi juo moka palūkanas.
- Kriptovaliutos laikymas ir skolinimasis iš savęs yra panašus į pinigų įnešimą į pensijų sąskaitą ar paskolos gavimą.
- Kaip ir prekyba akcijomis vertybinių popierių biržoje, prekyba žetonais kriptovaliutų platformose veikia tais pačiais principais. Blokų grandinės ir mainų protokolai yra panašūs į įmones, vadinamas “programomis”.
Kriptovaliutos jums reikės, kad galėtumėte pirkti, prekiauti ir saugoti kriptovaliutas.
Kriptovaliutai laikyti reikės vietos, kurioje galėtumėte laikyti savo kriptovaliutą – piniginės. Norėdami saugiai laikyti kriptovaliutas, rinkitės programinę piniginę, pavyzdžiui, savo įrenginio programėlę, arba aparatinę piniginę, kuri veikia panašiai kaip atmintukas.
- Jei prarandate telefoną, daugumą programinių piniginių arba “karštųjų piniginių” lengva atkurti.
- Praradus aparatines pinigines, dar vadinamas “šaltosiomis piniginėmis”, jas sunku atkurti.
Programinės piniginės yra greitesnės ir lengvesnės prekiauti kriptovaliutomis ar jas išleisti nei fizinės piniginės. Tačiau jos gali patirti internetinių išpuolių, dėl kurių gali būti prarasti pinigai. Į neprisijungus prie interneto veikiančias aparatines pinigines įsilaužti negalima, tačiau visada kyla pavojus jas prarasti arba pavogti, kaip ir bet kurią kitą tikrą piniginę.
Norėdami įsidiegti “Binance” paskyrą, atlikite šiuos veiksmus: n1. atidžiai pasirinkite norimą naudoti ETH piniginę, užsirašykite jos adresą ir kitus būtinus saugumo nurodymus, kad galėtumėte užtikrinti saugią prieigą, jei kompiuteris kada nors būtų prarastas ar pavogtas.
- Atsisiųskite piniginės programėlę
- Sukurti paskyrą
- Gaukite greitą patikrinimą
- perveskite arba įneškite lėšas iš savo banko sąskaitos į kriptovaliutų piniginę
Tai efektyviausias būdas pradėti pirkti ir prekiauti kriptovaliutomis. Piniginės turtas yra pažeidžiamas, nes jį valdo birža. Tikriausiai neverta įsilaužti į reikšmingas biržas, kad galėtumėte pasiekti tūkstančius piniginių. Palyginimui, įsilaužimas į asmens banko sąskaitą kibernetiniams nusikaltėliams yra daug patrauklesnis.
Ekspertų patarimai: kaip investuoti į kriptovaliutas ir nenusideginti.
Pradėti investuoti gali būti bauginanti perspektyva. Tačiau nė viena iš jų nėra labiau neapibrėžta nei kriptovaliuta. Tačiau, nepaisant didelės rizikos statuso, skaitmeninė valiuta išlieka itin populiari tarp investuotojų.
Mokslinių tyrimų mainai.
Prieš investuodami vieną dolerį, sužinokite apie kriptovaliutų biržas. Šiose platformose galite pirkti ir parduoti kriptovaliutas. Bitcoin.com siūlo daugiau nei 500 galimybių, todėl galite rinktis iš daugybės biržų! Prieš imantis bet kokių veiksmų, labai svarbu kruopščiai atlikti išsamų patikrinimą. Tai reiškia, kad reikia išsamiai ištirti temą, gauti informacijos iš tų, kurie jau naudojasi tuo konkrečiu produktu ar paslauga, ir pasikonsultuoti su pramonės ekspertu. Įvairios “Telegram” grupės taip pat pataria, kaip pradėti veiklą kriptovaliutų rinkoje.
Kompetencija: Turite turėti žinių, kaip tinkamai saugoti savo skaitmeninę valiutą.
Įsigiję kriptovaliutų, privalote jas saugoti. Kriptovaliutų piniginę galite naudoti papildyti biržoje arba skaitmeninėje “piniginėje” (vienoje iš tinklaraštyje aprašytų kriptovaliutų piniginių). Įvairios piniginės siūlo unikalias galimybes ir saugumo priemones, pradedant stilingomis odinėmis piniginėmis ir baigiant kieto korpuso pasirinkimais. Norint tinkamai pasirinkti savo poreikius atitinkančią piniginę, gali prireikti šiek tiek tyrinėjimų, nes kiekviena piniginė turi savo funkcijų spektrą, techninius reikalavimus ir saugumo standartus. Prieš investuodami atlikite tyrimą, kuri piniginė jums labiausiai tinka.
Diversifikuokite turtą.
Diversifikavimas yra labai svarbus bet kokiai sėkmingai investavimo strategijai, tai pasakytina ir apie investicijas į bitkoinus. Nepasiduokite pagundai investuoti savo turtą į bitkoinų tinklą vien dėl to, kad jis sulaukė tam tikros šlovės. Galimybių yra daugybė, todėl savo investicijas paskirstyti kelioms skaitmeninėms valiutoms gali būti genialu.
Pasiruoškite dideliems pokyčiams.
Kriptovaliutų rinka yra nenuspėjama, todėl turite numatyti ir šuolių, ir kritimų galimybę. Kaina labai svyruoja. Pasinėrimas į kriptovaliutų pasaulį gali būti praturtinanti patirtis, tačiau gali būti ir geresnių pasirinkimų, jei prižiūrėsite savo investicijas ir saugosite savo psichinę gerovę.
Pastaruoju metu apie bitkoinus, eterį ir kitą skaitmeninį turtą rašoma visur. Nepaisant revoliucinių pasiekimų, kriptovaliuta vis dar yra kūdikystės stadijoje. Gali būti sunku investuoti į kažką naujo, todėl būkite pasiruošę. Jei svarstote apie tai, pradėkite nuo tyrimų ir konservatyvaus investavimo požiūrio.
7 strategijos: Kaip užsidirbti pinigų su cryptocurrency
Skolinimas / skolinimasis.
Pradėkite skolinti cryptocurrency ir uždirbkite papildomų pinigų iš savo investicijų į kriptovaliutas. Kriptovaliutų skolinimą sudaro paskolų gavėjai ir skolintojai, taip pat jų tarpusavio susitarimai. Nexo, SALT Lending, BlockFi, Oasis ir Celsius yra populiarios šią paslaugą siūlančios kriptovaliutų biržos.
Kriptovaliutų paskolos apima sutartis, pagal kurias paskolos gavėjai įkeičia savo kriptovaliutų turtą, skolintojai atsižvelgia į sąlygas ir siūlo grynuosius pinigus arba kitas kriptovaliutas, o paskolos gavėjai sutinka mokėti palūkanas.
Dažniausiai kriptovaliutų paskolų skolininkai ir skolintojai yra fiziniai asmenys, o ne įmonės, pavyzdžiui, bankai. Esmė ta, kad kriptovaliutos yra paskolų pagrindas, dažniausiai naudojamos kaip užstatas arba pagrindinis skolinamos vertės šaltinis.
Tradicinis pirkimas ir laikymas
Žmonės pakankamai pasitiki savimi, kad galėtų rizikuoti, pavyzdžiui, uždirbti pinigų iš kriptovaliutos. Tai reiškia, kad reikia įsigyti pasirinktą kriptovaliutų turtą kriptovaliutų biržoje ir pirkti papildomai, kai kainos krenta, dar vadinama “pirkimu kritimo metu”.
Po kelių mėnesių ar metų savininkas gali parduoti turtą už didesnę nei pirkimo kainą ir gauti didelį bendrą pelną.
Naujos kriptovaliutos, tokios kaip Chia, yra jautrios spekuliaciniams kainų svyravimams dėl kilusio ažiotažo, o galingos, gerai žinomos kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas, eteris ir bitkoinas, kasdien kyla ir krenta. Pažvelgus į metų grafiką matyti, kad šios monetos išlaikė kilimo tendenciją. Kita vertus, naujų monetų, tokių kaip “Chia”, kaina smarkiai kilo ir krito.
Prekyba
Prekyba – tai strategija, kuria pasinaudojama dabartinėmis rinkos sąlygomis, o investavimas – “pirk ir laikyk” metodas, kuriuo siekiama ilgalaikio pelno.
Kriptovaliutų rinka yra nepastovi. Kitaip tariant, turto vertė per trumpą laiką gali greitai padidėti arba sumažėti.
Norint sėkmingai prekiauti, reikia turėti tinkamų techninių ir analitinių gebėjimų. Turėsite nagrinėti į biržos sąrašus įtraukto turto rinkos rezultatų diagramą, kad galėtumėte tiksliai prognozuoti kainų kilimą ir kritimą.
Nesvarbu, ar tikitės, kad turto vertė kils, ar kris, galite įsigyti arba prekiauti kriptovaliuta, kad iš to uždirbtumėte pinigų. Tai reiškia, kad galite užsidirbti pinigų nepriklausomai nuo to, ar kaina kyla, ar krenta.
Štai kelios geriausios taktikos, kurios padės optimizuoti pajamas ir padidinti pelningumą.
Yra įvairių būdų, kaip sumažinti su prekyba kriptovaliutomis susijusius pavojus. Ieškote būdų, kaip optimizuoti savo prekybos metodiką? Ieškokite toliau!
- Išplėskite savo prekybos akiratį. Įvairios valiutos padės jums sumažinti kasdienę riziką, susijusią su konkrečia kriptovaliuta.
- Norėdami sumažinti prekybos išlaidas, pasirinkite saugią biržą, kurioje taikomi maži mokesčiai.
- Stebėkite savo prekybos laiką. Sudarykite sau tvarkaraštį ir jo laikykitės.
- Sekdami kriptovaliutų naujienas ir pokyčius būkite priekyje.
- Techninė analizė naudoja grafikus akcijų kainai ir kintamumui įvertinti. Techniniai rodikliai padeda pagrįsti kiekvieną sandorį.
- Nustatykite kiekvieno sandorio stabdymo nuostolius. Pradžiai naudokite 2:1 nuostolių santykį.
Kadangi PoW blokų grandinei paleisti reikia itin daug energijos, kai kurios blokų grandinės sukūrė iš pažiūros geresnį tikrinimo algoritmą, vadinamą “Proof of Stake” (PoS). Užuot naudojęs energiją ir aparatinę įrangą sudėtingiems kriptografiniams galvosūkiams spręsti, PoS algoritmas verčia naudotojus blokuoti (statyti) savo žetonus, kad būtų galima patikrinti kriptovaliutą.
Statymas blokuoja skaitmeninį turtą, kuris decentralizuotame kriptografiniame tinkle veikia kaip validatorius, užtikrinantis tinklo vientisumą, saugumą ir tęstinumą. Statytojai apsaugo savo investicijas, tarnaudami kaip patvirtinimo mazgai ir blokai. Naujai sukurta kriptovaliuta naudojama suinteresuotosioms šalims skatinti apsaugoti tinklą. Šią kriptovaliutą jie gauna kaip užmokestį.
- Privalumai: Tai pigesnis būdas gauti pinigų iš kriptovaliutų.
- Trūkumai: didžiausią pavojų kelia kainų svyravimai.
Oro lašai
Iš visų nemokamos kriptovaliutos gavimo būdų didžiausia rizika kyla dėl išmetimų iš oro. Daugumai investuotojų ji yra didesnė, nei manote, kad verta. Kūrėjai vykdo airdropus, kai jiems reikia paramos naujoms kriptovaliutoms. Trumpai tariant, jie suteikia jums nemokamą monetą, kurią galite pabandyti įsisavinti.
Galite lengvai sužinoti apie bet kurį oro lašelinių projektą, jei jį ištirsite internete. Vartotojai dažnai juos reklamuoja įmonės interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ir kitose kriptovaliutų naujienų svetainėse.
Labai svarbu atsargiai elgtis su kiekvienu nauju kriptovaliutos projektu. Įsilaužėliai naudoja plačiai paplitusius sukčiavimo būdus, tokius kaip netikras airdropas ir ICO (Initial Coin Offering – pirminis monetų siūlymas). Daugelis oro burbulo monetų yra vertos tik šiek tiek kaip investicinis saugiklis. Ekspertai naujokams pataria laikytis gerai žinomų kriptovaliutų, tokių kaip “Bitcoin” ir “Ethereum”, daugiausia dėl to, kad jų kaina yra stabilesnė.
Saugokitės sukčiavimo apgaulės būdu. Niekam neteikite savo asmeninės informacijos ar kriptografinės piniginės adreso.
Oro lašai neatleidžia nuo federalinių pajamų mokesčių. Bet kokios kriptovaliutos, gautos per airdropus, taip pat apmokestinamos. Mokesčių inspekcija (IRS) reikalauja, kad paskirstytosios knygos (daugeliu atvejų, kai gaunate airdropus iš skaitmeninių piniginių) registre įrašytumėte tikrąją rinkos vertę registracijos dieną.
Kalnakasyba
Kasyba yra esminė “Proof-of-Work” konsensuso protokolo dalis ir vienas pirmųjų kriptovaliutų monetizacijos būdų. Per kasybą tikrinami sandoriai ir ginamas PoW tinklas. Už šių funkcijų atlikimą kalnakasiai su kiekvienu bloku gauna naujų monetų.
Iš pradžių “Bitcoin” buvo galima išgauti naudojant stacionarų kompiuterį, tačiau šiuo metu tam reikia įsigyti brangių ASIC (angl. Application-Specific Integrated Circuits).
Valdiklio mazgo paleidimas taip pat padeda palaikyti tinklo veikimą. Valdiklio mazgas yra piniginė, kuri palaiko viso tinklo kopiją.
Dėl didelių sąnaudų ir techninių reikalavimų abu metodai reikalauja didelių pradinių ir nuolatinių investicijų, pagrįstų techninėmis žiniomis.
Dividendai
Kriptovaliutų su dividendais pajamingumas
Kitas būdas gauti pelno iš savo kriptografinių lėšų – gauti dividendus. Tikriausiai suprantate patarimus, jei kada nors investavote į akcijas ar obligacijas. Minėta premija yra nedidelė piniginė išmoka akcininkams. Bendrovė per ketvirtį ar metus gauna pelno ir gautomis lėšomis dalijasi su akcininkais kaip dividendais.
Nors jei turite didelį balansą, į jūsų sąskaitą ateis dividendų potvynis, tai gali būti būdas generuoti pinigus su jau turima kriptovaliuta. Tačiau prieš priimdami šį sprendimą turite ištirti, kurios kriptovaliutos moka dividendus ir ar verta juos mokėti.
Decred, NAVCoin, Reddcoin, VeChain, NEO ir jų metiniai dividendai apskritai yra keletas kriptovaliutų, kurios išmokamos papildomomis monetomis (arba žetonais). Dėl to kriptovaliutų dividendai skiriasi nuo akcijų dividendų, nes vietoj grynųjų pinigų jie suteikia papildomų žetonų.
Žaiskite mėgstamus žaidimus ir uždirbkite atlygį kriptovaliutomis
Žaidimų entuziastai gali panaudoti kriptovaliutą pelnui gauti. Tai gali būti netikėta, bet žaidimo už uždarbį kriptografinių žaidimų rinka šiuo metu vertinama milijardais dolerių. Šioje erdvėje egzistuoja daugybė variantų ir tipų, tačiau Decentraland yra vienas geriausių kriptožaidimų, kuriuos verta apsvarstyti galimybę žaisti. Trumpai tariant, Decentraland yra internetinis pasaulis, kuriame žaidėjai gali kurti savo avatarus, bendrauti su kitais ir pirkti žemę. Unikalus NFT (non-fungible token) simbolizuoja įsigytą žemę, todėl galite įgyvendinti bet kokį pasirinktą nekilnojamojo turto projektą.
Po to galite parduoti savo NFT atviroje rinkoje. Nors tai gali atrodyti neįtikėtina, kai kurie žemės sklypai Decentralande neseniai buvo parduoti už milijonus. Anksti investavę galite įsigyti NFT, kol kaina maža.
Kas geriau – ilgalaikis ar trumpalaikis investavimas?
Ilgalaikis investavimas apima strategijas, kuriomis siekiama užtikrinti tvarią ir stabilią grąžą per tam tikrą laiką, paprastai ilgesnį nei vieneri metai. Ilgalaikiai investuotojai paprastai yra pasyvūs investuotojai. Kitaip tariant; jūs ne tik perkate ir parduodate didelius kiekius per trumpą laikotarpį. Tiems, kurie nori investuoti į ateitį, stabilią grąžą gali atnešti akcijų, kurios rodo potencialų augimą, pirkimas arba investavimas į fondus ir biržoje prekiaujamus fondus.
- Vertės investavimas – tai kriptovaliutos pirkimas už mažesnę kainą nei jai būdinga vertė.
- Investuojant į augimą prognozuojama, kad įmonės vertė viršys bendrą rinkos vertę.
- Investavimas į dividendus reiškia, kad perkamos dividendus mokančių įmonių akcijos.
Kas yra trumpalaikės investicijos į kriptovaliutas?
Trumpalaikis investavimas paprastai apibrėžiamas vienerių metų laikotarpiu. “aktyvūs prekiautojai” ir “aktyvūs investuotojai” paprastai vartojami apibūdinant asmenis, užsiimančius trumpalaike investicine veikla. Tai reiškia, kad perkate ir parduodate daug reguliariau nei ilgalaikiai investuotojai. Priklausomai nuo jūsų poreikių, tai gali būti nuo kelių kartų per metus iki kasdien.
Trumpalaikiai investuotojai taip pat turės ilgalaikius investicinius portfelius kitur. Tikėtina, kad jis bus naudojamas pensijų ar kitoms įmonėms, kurioms reikalingos investicijos ir ilgalaikis laikymas.
Trumpalaikio investavimo būdai
Greito apyvartumo investuotojai paprastai greitai perka ir parduoda turtą, kad gautų pelno. Štai keletas įprastų trumpalaikio investavimo strategijų:
- Skalpavimas – tai daug mažų pirkimų ar pardavimų per dieną arba kelis kartus per tą pačią prekybos dieną.
- Dienos prekyba – investavimas už minimalų pelną siekiant sukaupti didelę sumą.
- Pirmasis žingsnis vertinant kriptovaliutą – atlikti pagrindinį vertinimą. Problema ta, kaip atlikti tikrąją analizę? Taip pat turime suvokti, kiek pinigų esame įdėję į kriptovaliutas. Didžiausią potencialą skaitmeninės valiutos turi esamoje ilgalaikių ir trumpalaikių investicijų rinkoje.
- Šią analizę naudokite norėdami išnagrinėti bendrovės ketvirčio augimą. Supraskite palaikymo ir pasipriešinimo lygių testavimą trumpalaikei arba dienos prekybai.
Išvada: prieš pradėdami analizuoti rinkos grafikus
Perskaitę šį straipsnį turėtumėte suprasti, kaip uždirbti pinigų su cryptocurrency. Prieš investuodami turite mokytis, kad sukurtumėte saugią investiciją ir pelną. Geriausias informacijos apie šį sektorių šaltinis, be jokios abejonės, yra “Twitter”. Pavyzdžiui, “CyrptoMinati Capital” neseniai paskelbė savo mintis apie investavimą į “TheSandBox”.
Prieš investuodami į kriptovaliutą atlikite tyrimą. Išnagrinėkite rinką, sužinokite apie jos pergales ir nesėkmes. Prieš pradėdami prekiauti, pasiruoškite savo piniginę. Prieš investuodami įsitikinkite, kad atlikote visus priėjimus. Investavimas į kriptovaliutą yra rimtas sprendimas, reikalaujantis išsamių studijų ir žinių.
Prieš įsipareigodami prekiauti kriptovaliuta, turite žinoti apie galimą jos raidą rinkoje. Tai susiję su ilgalaikiais ir trumpalaikiais tyrimais. Dėl to viskas susiveda į kruopštų ankstesnių ir dabartinių rezultatų, kuriais norite prekiauti, tyrimą ir stebėjimą.
Dešimt įtakingų kriptovaliutų yra ne tik bitkoinai https://www.investopedia.com/tech/most-important-cryptocurrencies-other-than-bitcoin/