Kaip nusipirkti bitcoin kriptovaliutą?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kaip naujokams įsigyti bitcoin?

Štai kaip investuoti į bitkoinus – 5 paprasti žingsniai:
✔️ Prisijunkite prie bitkoinų biržos.
✔️ Įsigykite bitkoinų piniginę.
✔️ Prijunkite piniginę prie savo banko sąskaitos
✔️ Pateikite bitkoinų pavedimą.
✔️ Valdykite savo investicijas į bitkoinus

⚡️ Kokia yra mažiausia suma, kurią galima investuoti į bitkoinus?

Dabartinė mažiausia suma, kurią galite siųsti arba gauti, yra 5460 satoši (0,0000546 BTC), kuri nustatyta siekiant užkirsti kelią sukčiavimui.

⚡️ Kam priklauso daugiausia bitkoinų?

Bitkoinų kūrimo viršūnėje yra Satoshi Nakamoto, kuriam, kaip teigiama, priklauso apie 1,1 mln. BTC, esančių keliose piniginėse. Dėl tokio įspūdingo turto jis tapo kriptovaliutų bendruomenės ikona ir figūra, į kurią gali lygiuotis daugelis pradedančiųjų entuziastų.

⚡️ Ar išsiimdami bitkoinus mokate mokesčius?

Nesvarbu, kur atliekamas “Bitcoin” sandoris – užsienio biržoje ar virtualioje piniginėje – visi mokesčiai, susiję su bet kokiu pardavimu, turi būti pateikti ir sumokėti pagal savo šalies įstatymus. Tai galioja visame pasaulyje, nepriklausomai nuo to, kur bitkoinai perkami ar parduodami.

kas ir bitcoin

Pastaruoju metu, kilus blokų grandinės ir bitkoinų šėlsmui, atrodo, kad nėra vietos, kuri nebūtų paveikta. Žmonės kalba apie galimybę uždirbti pinigų visur, kur tik eini. Kol vieni susikrovė turtus, kiti tiek pat prarado.

Keista, bet daugelis žmonių kriptovaliutą laiko neapčiuopiama, nors iš tikrųjų ji vis labiau plinta mūsų kasdieniame gyvenime – nesvarbu, ar naudojame ją investavimo tikslais, ar kaip mokėjimo priemonę. Jei jums įdomu, kaip pradėti pirkti bitkoinus, toliau neieškokite! Toliau aprašėme žingsnius, reikalingus norint prekiauti šia naujoviška skaitmenine valiuta – tad nedelskite ir pradėkite savo kelionę į kriptovaliutą jau šiandien.

kas ir bitcoin

Naudojant pažangiausią kriptografinę technologiją, “Bitcoin” iš esmės keičia tradicinį tarpusavio mokėjimų tinklą ir leidžia saugiai bei greitai pervesti lėšas tarp žmonių. Tai visiškai decentralizuota valiuta, neturinti vieno nesėkmės taško.

kas ir bitcoin
btc bitcoin

Šiek tiek istorijos:

Technologija, pagal kurią atsirado bitkoinas, buvo tobulinama dešimtmečius, o kriptografai tobulino idėjas visame pasaulyje.

Esminis bitkoinų tinklo vystymasis įvyko prieš 13 metų, kai 2008 m. Satoshi Nakamoto paskelbė jį aprašantį failą. Nors už šio slapyvardžio slypintis asmuo ar žmonių grupė nežinomi, jie padarė didelę įtaką skaitmeninei valiutai. Kur įsigyti bitkoinų?

bitcoin kas tai kriptovaliuta ir kaip ji veikia?
Kur įsigyti bitkoinų?

Bitkoino gimtadienis buvo 2009 m. sausio 3 d. Šią dieną buvo sukurtas pirmasis blokas ir pirmieji 50 bitkoinų. Žvelgiant į istoriją, pasaulinė ekonomikos krizė įvyko maždaug tuo pačiu metu, kuris vaizduojamas filme “Žemas žaidimas”. Apie tai bus kalbama vėliau.

Bitkoinų grafikas buvo aiški reakcija į plačiai paplitusią korupciją ir gobšumą, kurie kamuoja tradicinę bankininkystę. Bankai neteisingai naudojosi žmonėmis, todėl ši diagrama atsirado kaip sąžiningų ir teisingų finansinių sandorių sprendimas.

Decentralizuotas modelis.

bitcoin kas tai
btc bitcoin

Kitaip nei standartiniai pinigai, kuriuos valdo centrinė organizacija, “Bitcoin” veikia nepriklausomai decentralizuotame tinkle ir neturi jokios autoritetingos valdžios. Tinklą prižiūri pavieniai naudotojai-valdytojai. Be to, decentralizuota sistema apsaugo jus nuo pavojaus, kad jūsų bitkoinai bus konfiskuoti. Jūsų bitkoinais gali naudotis tik tie, kurie turi prieigą prie jūsų rakto. Teoriškai tai yra 100 proc. apsauga. Svarbiausias aspektas – saugoti savo raktus.

Dvigubos išlaidos yra neįmanomos

Decentralizuoti apibrėžimas ir reikšmė  btc bitcoin
Nors su šia problema susidūrė ne visi, finansų pasaulyje už ją dažnai atsakingi sukčiai. btc price

Dvigubų išlaidų prevencija yra esminis “Bitcoin” tinklo principas, kuriuo jis skiriasi nuo tradicinių finansų įstaigų. Bitkoinų blokų grandinėje naudotojai negali išleisti savo bitkoinų kelis kartus, priešingai nei bankai, kurie leidžia tokią sandorių formą. Todėl asmenys gali būti tikri, kad siųsdami pinigus per “Bitcoin” platformą jie pasieks nurodytą gavėją tik vieną kartą – tai leidžia būti ramiems saugiai ir efektyviai tvarkant skaitmeninius mokėjimus.

ar galima sunaikinti bitcoin kriptovaliutas?
Kaip “btc price” užkerta kelią dviguboms išlaidoms

Kol “Bitcoin” tinklas tikrina sandorį Nr. 1, sandorio Nr. 2 nebus galima išsiųsti, kol tinklas nepriims sandorio Nr. 1. Viena vertus, dėl to kyla pavojus jums, tačiau vienodai suvienodinamos ir visų mokamų dalyvių žaidimo sąlygos.

“Bitcoin” sandoriai yra negrįžtami. Užtikrinę reikiamą patvirtinimų skaičių, galite būti tikri, kad jūsų bitkoinai yra saugiai užregistruoti ir į kitas pinigines bus pervedami tik su jūsų leidimu.

Anonimiškumas ir nuolatinė prieiga prie tinklo

51% Atakos apibrėžtis
bitcoin kas tai

Visi duomenys saugomi blokų grandinės tinkle. FTB jau atrado, kaip atsekti piniginės savininką, tačiau blokų grandinės tikslas nėra anonimiškumas. Veikiau tai yra registruoti kiekvieną veiksmą tinkle be jokių manipuliacijų ar klastočių.

Bitcoin negalima išjungti.

bitcoin kas tai
kas ir bitcoin

Bitkoinai yra dinamiškas tinklas, veikiantis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – tai visada veikianti funkcija, neturinti iš anksto nustatytų mokesčių, todėl tai puiki investavimo galimybė bet kuriam sumanesniam investuotojui. Jei siunčiate didelę pinigų sumą, jūsų komisiniai praktiškai nieko nekainuoja.

Yra nuomonė, kad bitkoinas gali būti sunaikintas atjungus internetą. (Vargu ar kas nors tai padarys.)

Tinklui veikti nereikia didelės spartos; pakaks naudoti esamą telefono tinklą ir radijo bangas, kad būtų galima transliuoti informaciją apie bitkoinų kriptovaliutų sandorius ir tęsti blokų grandinę.

Kas yra 51 % ataka? kas ir bitcoin
Vienintelis būdas sunaikinti bitkoiną – sėkminga 51 % ataka.

Kas yra 51 % ataka?

Kai asmuo ar grupė įgyja 50 % “Bitcoin” tinklo skaičiavimo galios kontrolę, jie gali turėti galimybę keisti sandorius ir net sukurti kasybos monopolį.

Tačiau tai gali būti pasiekta tik tuo atveju, jei susitars pagrindiniai kasybos baseinai. Kadangi “Bitcoin” tinklas jau yra toks didelis, tokiems išpuoliams reikia didelio skaičiavimo galios koordinavimo.

Kas yra altkoinai? bitcoin kas tai
51 % blokų grandinės atakos supratimas

Pakeitus bitkoinų programinę įrangą, galima išvengti 51 % atakos, o kriptovaliutų bendruomenė gali jos neleisti.

Kaip su mokesčiais?

Siunčiant mokėjimus siuntėjui tenka padengti įvairaus dydžio išlaidas. Ši suma nėra fiksuota ar padiktuota kokios nors institucijos; ji priklauso tik nuo pasirinkto mokėjimo būdo ir nuo to, kaip greitai galite apdoroti sandorį. Nors kai kurios paslaugos gali siūlyti nulinio procento komisinius mokesčius, tai neturės didelės reikšmės, nes komisinių mokesčiai vis tiek nustatomi pagal tai, kaip greitai sugebėsite juos atlikti.

Kas yra altkoinai?

Altkoinai: Kas jie yra ir kaip jie veikia
Kas yra kriptografinė komisija? btc price

Altkoinai – tai visos kitos be bitkoino egzistuojančios ir atsirandančios kriptovaliutos. Altkoinų pavyzdžiai yra eteris, dogecoinas ir kt. Pasaulyje jų knibžda neišmatuojamas asortimentas, kasdien atsiranda daugybė naujų, tačiau ne visi jie turi tikrąją vertę ar paskirtį.

Deja, tokie alternatyvūs pinigai kaip bitkoinas, nors ir sukurti siekiant finansinės naudos jų kūrėjams, dažnai vadinami paniekinamai, pavyzdžiui, “šūdais” ir “šūdais”.

kur saugoti bitcoin crypto?
Kokia yra altkoinų prasmė?

Kai kurie altkoinai tiesiog padeda papildyti kūrėjų kišenes, kiti egzistuoja tam, kad išspręstų pagrindines kriptovaliutų ekonomikos problemas, kurių bitkoinas dar negali išspręsti (arba tai daro sunkiai). Tai ypač pasakytina apie išmaniuosius kontraktus, decentralizuotų taikomųjų programų diegimą ir ekosistemos kūrimą.

Antra, dėl didelių tinklo mokesčių mikromokėjimai yra neperspektyvūs. Trečia, nors dėl mažų sandorių sumų bitkoinų tinkle vis dar patiriamos didelės išlaidos, kai kuriuos altkoinus galima siųsti nemokamai.

Kriptovaliutoms išgauti gali būti naudojami keli metodai. Bitkoinų kriptovaliutos kasamos naudojant elektros energiją ir skaičiavimo galią (naudojant PoW algoritmą), o altkoinai gali naudoti įvairius metodus, įskaitant PoS, DPoS ir t. t. (naudojant alternatyvų algoritmą).

Abiejų sistemų privalumai ir trūkumai yra panašūs. Skirtumas tarp jų vidutiniam žmogui yra nedidelis, o pagrindinis skirtumas priklauso nuo mokamo komisinio atlyginimo dydžio.

Kaip ir kur saugoti bitkoinus?

Galiausiai yra keletas būdų, kaip gauti bitkoinų. Tačiau jų apsaugos būdas galiausiai nulems, kam jie priklauso – jums ar kam nors kitam.

Kaip ir kur saugoti bitkoinus?
Kokie yra saugiausi bitkoinų saugojimo būdai

Skirtumas tarp sauso ir šlapio bitkoinų saugojimo yra aiškus.

Internetinės piniginės visada turi būti prijungtos prie interneto. Biržos, interneto paslaugos ir mobiliosios programėlės – visa tai yra pavyzdžiai. Jos yra naudingos, tačiau turi didelį trūkumą: į jas gali būti įsilaužta.

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, kad tai nesutrikdys bitkoinų kriptografijos tinklo, o turės įtakos tarpininkui, kuris suteikia jums piniginę.

Saugumo sumetimais kriptovaliutą laikykite aparatinėje piniginėje. Jei ją laikysite programinėje piniginėje, ji bus labiau pažeidžiama atakų (arba inscenizuotų įsilaužimų). Naudodami aparatinę piniginę turėsite prieigą prie platformos, kurioje patikėsite saugoti savo kriptovaliutą, taip pat prie tikrųjų fizinių piniginių. Palyginimui, jei ateityje įvyks įsilaužimas su programinėmis piniginėmis (arba inscenizuotas įsilaužimas), visi jūsų pinigai gali dingti.

Biržos yra bene labiausiai paplitęs kriptovaliutos saugojimo būdas. Tai naudinga, nes, pagerėjus valiutos kursui, galite greitai atlikti sandorį parduodami arba pirkdami kriptovaliutas. Verta paminėti, kad biržos gali būti klasifikuojamos kaip centralizuotos arba decentralizuotos. Daugiau apie tai nekalbėsime, bet apskritai centralizuotos biržos turi valdymo centrą, o decentralizuotos – ne.

Kada yra geriausias laikas investuoti į bitcoin crypto?
Koncepcija Bitcoin cryptocurrency saugus 3d atvaizdavimas vaizdas

Dėl šios priežasties, jei naudojate dexes (decentralizuotą prekybą), jūsų kriptovaliuta yra saugesnė; vis dėlto ir vieni, ir kiti yra pažeidžiami įsilaužimų. Decentralizuoti mainai geriau tinka ilgalaikiam kriptovaliutos saugojimui. Jei nenorite susidurti su kiekvienu sumažėjimu ir kurso pakilimu, aparatinės šaltosios piniginės yra geresnis pasirinkimas.

Skirtingai nei “karštosios” piniginės, valdiklio mazgai nėra priklausomi nuo interneto ryšio. Juos galima apibūdinti kaip atmintines su patobulintomis apsaugos priemonėmis, o aparatinės šaltosios piniginės užtikrina kelių lygių saugumą. Kad piniginės programinė įranga tinkamai veiktų, ji turi būti įdiegta į aparatinį įrenginį. Būtina nepamiršti, kad skirtingos piniginės nėra suderinamos su kiekviena kriptovaliuta, todėl įsitikinkite, kad pasirinkote geriausiai jūsų poreikius atitinkančią piniginę.

Kaip įsigyti “Bitcoin” naudojant “PayPal

Koncepcija Bitcoin cryptocurrency saugus 3d atvaizdavimas vaizdas
Kaip įsigyti “Bitcoin” naudojant “PayPal

Turite galimybę pirkti bitkoinus per mokėjimo procesorių, pavyzdžiui, “PayPal Holdings, Inc.” (PYPL). Yra du būdai, kaip įsigyti bitkoinų naudojant “PayPal”: prijungti savo sąskaitą prie debetinės kortelės ar banko sąskaitos arba panaudoti “PayPal” sąskaitos likučio lėšas kriptovaliutoms pirkti iš trečiosios šalies paslaugų teikėjo. Tokių kriptovaliutų kaip Bitcoin, Ethereum, Litecoin ir Bitcoin Cash galima be vargo įsigyti iš “PayPal” – išskyrus Havajuose gyvenančius asmenis. Jei skaitmeninę valiutą reikia išleisti prekėms ar paslaugoms, kaip tik šiam tikslui galima pasinaudoti funkcija “Checkout With Crypto”.

Kaip nusipirkti "Bitcoin" su kredito kortele
Kaip nusipirkti “Bitcoin” su kredito kortele

Kai perkate bitkoiną per “PayPal”, ji uždirba nedidelę pinigų sumą iš “kriptografijos spredo” arba skirtumo tarp bitkoino rinkos kainos ir jo kurso JAV dolerio atžvilgiu. Be to, už kiekvieną pirkinį yra nustatytas sandorio mokestis, kuris keičiasi priklausomai nuo dolerio vertės, išleistos tam vienam konkrečiam pirkimui. Vienas iš kriptovaliutų pirkimo per “PayPal” trūkumų yra tas, kad investuotojas negali perkelti kriptovaliutos iš mokėjimo procesoriaus platformos į išorinę piniginę arba asmeninę sąskaitą. Tik nedaug biržų ir internetinių prekiautojų leidžia naudoti “PayPal” kaip pirkimo būdą, tačiau “eToro” yra viena iš jų.

Kaip nusipirkti "Bitcoin" su kredito kortele
Kuris cryptocurrency yra geriausia investuoti pradedantiesiems?

Mokomoji priemonė: Kaip nusipirkti bitcoin su kredito kortele

Nors kredito kortelių naudojimas perkant bitkoinus yra panašus į debeto kortelių ar ACH pervedimų naudojimą, ne visos biržos leidžia tai daryti dėl su tvarkymu susijusių mokesčių ir rizikos.

Kredito kortelių apdorojimas gali būti papildomai apmokestintas. Gali tekti mokėti ne tik sandorių mokesčius, bet ir apdorojimo mokesčius, kuriuos birža perkelia pirkėjams. Kredito kortelių išdavėjai bitkoinų pirkimą traktuoja kaip grynųjų pinigų avansą ir už šį avansą taiko didelius mokesčius ir palūkanų normas. Bitkoinų atlygio kredito kortelės veikia kaip ir bet kuri kita atlygio kortelė, tik atlygis jose teikiamas bitkoinais. Pavyzdžiui, “BlockFi Bitcoin Rewards” kreditinė kortelė siūlo 1,5 % BTC už kiekvieną kortele įsigytą pirkinį. Tačiau reikia žinoti tam tikrus apribojimus – “American Express” vartotojai mokės grynųjų pinigų avanso mokestį ir 25 % metinį procentinį mokestį. Be to, kredito kortelių bendrovės riboja naudotojų galimybes per mėnesį įsigyti bitkoinų ne daugiau kaip už 1 000 USD.

Kada turėtumėte pirkti bitcoin?

Kada turėtumėte pirkti bitcoin?
Ar turėčiau pirkti bitkoinus, kai jų vertė maža, ar didelė?

Ar planuojate investuoti į savo pirmąjį Bitcoin? Gali pasirodyti, kad sunku suvokti, kas yra kriptovaliuta ir kaip veikia įvairūs pirkimo ar išlaidavimo būdai. Nemažai šalių yra paskelbusios bitkoinus savo oficialia valiuta, o dar daugiau šalių rimtai svarsto galimybę padaryti tą patį. Dabar, kai supratome teigiamą investavimo į kriptovaliutas, tokias kaip bitkoinas, potencialą, atėjo laikas pradėti pirkti bitkoinus! Tačiau kada turėtumėte jų įsigyti?

Galiausiai nėra vieno atsakymo, kuris tiktų visais atvejais. Tačiau kai kurios bendros gairės gali būti naudingos ir suteikti pagrindą daugeliui scenarijų.

Nustatydami, kiek mašina yra brangi, atsižvelkite ir į jos kainą, ir į tendenciją.

Koks yra sąvokos "sumenkinti" apibrėžimas?
Investavimas į kitas kriptovaliutas, išskyrus “Bitcoin

Įsigyjant bitkoinus labai svarbu suprasti dabartinę rinkos aplinką. Dažniausia naujokų klaida – pasinerti į ažiotažo bangą. Vadinamieji bitkoinų “gudruoliai” sukelia daug triukšmo ir pakelia kainą. Jei bitkoinas būtų piramidinė schema, jo kaina tik didėtų. Tačiau kadangi bitkoinas nėra piramidė, kai į jį patenka “kvaili pinigai”, jo kaina tai kyla, tai sparčiai krenta. Taip atsitiko, pavyzdžiui, 2017 m. Per metus bitkoinas pabrango 20 kartų, o didžioji dauguma jų pabrango per paskutinius du mėnesius, lapkričio-gruodžio mėn. Kas nutiko vėliau? Nuo sausio pabaigos iki gegužės vidurio bitkoinas nukrito nuo 19 000 iki 3,5.

Koks yra sąvokos “sumenkinti” apibrėžimas?

Uždirbti pinigų per mažėjančią bitkoinų kriptovaliutų rinką yra paprasta. Paprasčiausiai įsigykite kriptovaliutos, palaukite, kol jos vertė sumažės, ir tik tada parduokite ją už grynuosius pinigus. Jei manote, kad dabar netinkamas laikas, investuokite trumpalaikę investiciją ir stebėkite, kaip mažėja bitkoinų kursas; tada gaukite atlygį, kai parduosite tinkamu momentu!

Kada turėtumėte pirkti bitcoin?
Kaip neprarasti pinigų cryptocurrency

BTCUSD diagrama https://www.tradingview.com/symbols/BTCUSD/

Investavimas į trumpuosius sandorius gali atrodyti puiki idėja, tačiau, kaip ir ilgųjų sandorių atveju, trumpųjų sandorių pardavėjai yra labiau linkę patirti nuostolių dėl staigių rinkos pokyčių. Kad išvengtų pražūtingų nuostolių dėl staigių kainų svyravimų, investuotojai visada turėtų naudoti apsaugines stoteles.

Istoriškai susiklostė, kad daugiau žmonių renkasi trumpąjį pardavimą nei ilgąją prekybą. Nepaisant rinkos optimizmo, žaidimas prieš ją gali būti neįtikėtinai naudingas, tačiau tik tuo atveju, jei jūsų prognozė bus teisinga!

Kokia bus bitkoino vertė 2023 m.?

Labai svarbu nepamiršti, kad ekspertai gali garantuoti tik savo prognozių tikslumą. Nors dėl nenuspėjamų kainos pokyčių sunku tiksliai numatyti ilgalaikį daugiau kaip 250 000 bitkoinų tikslą, artimiausios ir vidutinės ateities prognozės vis dar yra neaiškios.

Kokia bus bitkoino vertė 2023 m.?
Tačiau ji leidžia investuoti į alternatyvias valiutas, taip pat į besivystančius DeFI ir NFT sektorius.

Į ką dar investuoti be bitkoinų?

ETH ir Binance Coin yra pirmosios dvi eilutės.

Bitcoin kriptografijos privalumai ir trūkumai
Binance Coin dėl Ethereum?

Šiame kontekste visa tai turi prasmę. Antroji pagal kapitalizaciją kriptovaliuta, ETH, patiria kūrėjų ir naudotojų susidomėjimo bangą.

Juokinga tai, kad 2017 m. pradžioje ETH buvo mažai žinomas. Tai buvo kriptovaliuta, skirta decentralizuotoms programėlėms kurti. Tai skambėjo patraukliai. Vienintelė problema buvo ta, kad niekas nežinojo, kaip tai pasiekti ir ką kurti. Tačiau atrodė, kad potencialas yra.

2017 m. pradžioje vienas eteris buvo vertas 10 JAV dolerių. 2017 m. per ICO ir triukšmą aplink jį eteris pabrango iki 1350 JAV dolerių, paskui nukrito iki bitkoino lygio.

Nors kitos kriptovaliutos gali pasigirti mažesnėmis sandorių išlaidomis ar greitesniu apdorojimo laiku, eteris toliau vystosi ir išlieka konkurencingas. Tačiau šiuo metu nėra jokios alternatyvos.

Kuris cryptocurrency yra geriausia investuoti pradedantiesiems?
Kiek verti eteriai?

Dabartinė ETH kaina yra 4350 JAV dolerių.

Antrasis unikalus “Binance” pranašumas – išmanioji grandinė. “Binance” išmanioji grandinė iš esmės yra blokų grandinės ekvivalentas eteriui. Ateityje ji ilgainiui gali pakeisti eterį, nes vis daugiau projektų pradedama įgyvendinti ir veikia būtent BSC.

Dabar, kai konkurencija kasdien tampa vis konkurencingesnė. Tiek ETH, tiek BNB turi žetonų deginimo funkciją. Taip pat yra tikimybė, kad BNB įgyvendins kažką panašaus į etherio mechanizmą.

DOT
DOT yra protokolo kontrolės simbolis

DOT

Šiuo projektu siekiama sukurti decentralizuotą Web 3.0 internetą. Projektas turi gerą naujienų foną (pvz., aukcionai), o DOT pirkimas atrodo puiki investicija didelio nuosmukio fone. Šiuo atveju daugiausia dėmesio skiriama technologijoms ir būsimai plėtrai.

Šio straipsnio rašymo metu kursas yra 28,30.

LINK
Kas yra nuorodos simbolis?

LINK

Antrojo lygio moneta iš ankstesnio sąrašo. Šios technologijos skiriamasis bruožas yra jos gebėjimas sujungti kelias blokų grandines, sukuriant tiltą tarp jų. Tai leidžia kurti duomenų bazes neapsiribojant viena technologija. Kitaip tariant, projektas naikina barjerus tarp skirtingų blokų grandinių tinklų ir ekosistemų.

LINK valiutos kursas rašymo metu yra 22,05

Cake DeFi
Kas yra Cake in Cryptocurrency?

TORTAS

“Pancake Swap” prekybos žetonas CAKE sulaukė didelės sėkmės “DeFi” erdvėje ir yra vienas iš aktyviausiai prekiaujamų žetonų “Uniswap” platformoje. CAKE gali būti naudojamas likvidumo fondo dalyboms, balsavimui dėl valdymo ir pelningumo auginimui. Be to, “Pancake Swap” siūlo naudotojams prieigą prie įvairių pelningumo ūkininkavimo strategijų, kurios gali padėti jiems padidinti investicijų grąžą.

Rašymo metu CAKE vertė yra 11,86 JAV dolerio.

Išvada

Turime pripažinti realybę, kad bitkoinai turi didžiulį augimo potencialą. Bitkoino dizainas sukurtas taip, kad skatintų kalnakasius judėti į priekį, o kaip saldėsis, jo atlygio norma su kiekviena diena nuolat mažėja.

Investavimas į bitkoinus yra optimalus pasirinkimas ilgalaikiams investuotojams. Investuodami ir laikydami pirmąją pasaulyje skaitmeninę valiutą, laikui bėgant galite gauti didelę grąžą, kuri gerokai viršija prekybos pelną. Kitaip tariant, jūsų investicijų grąža gali padidėti dešimteriopai!

Kas yra bitkoinas
Kas yra bitkoinas?

Yra kelios bitkoinų pirkimo galimybės. Galite rinktis bet kurį pasirinktą būdą – nuo keityklų iki bitkoinų keityklų. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad ir kur pasaulyje bebūtumėte, nesate apsaugoti nuo bitkoinų kainos istorijos svyravimų (nepastovumo).

Bitkoino svyravimai mažėjo iš dalies dėl didesnių investuotojų ir didėjančios rinkos kapitalizacijos. Apskritai kuo rinka tampa platesnė, tuo sunkiau bitkoinui (ar bet kuriai kitai kriptovaliutai) patirti didelių vertės svyravimų. Tuo tarpu vertinant akcijų rinkas apskritai, jos yra daug stabilesnės nei “Bitcoin”; nors tai galima pasakyti ir apie daugumą kriptovaliutų, lyginant jas su nusistovėjusiomis akcijomis ir vertybiniais popieriais

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams