Table of Contents
Kriptovaliuta – tai skaitmeninė arba virtuali valiuta, kuri naudoja kriptografiją sandoriams autentifikuoti ir apsaugoti. Šis revoliucinis metodas sukėlė revoliuciją finansų sistemose visame pasaulyje, suteikdamas naudotojams daugiau kontrolės, greičio ir saugumo keičiantis pinigais.
Kriptovaliuta yra galingas įrankis, galintis pakeisti mūsų gyvenimo būdą. Naudodami kriptovaliutą kaip alternatyvią mokėjimo formą, naudotojai gali sutaupyti pinigų mokesčiams, taip pat pasinaudoti greitomis ir saugiomis operacijomis su mažesne sukčiavimo ar klastojimo rizika. Naudodami kriptovaliutą žmonės ne tik įgis daugiau finansinių galių, bet ir jausis saugesni, žinodami, kad jų lėšos yra geriau apsaugotos nuo blogų veikėjų ir kenkėjiškos veiklos.
“Helium” blokų grandinė yra nauja blokų grandinė, sukurta nuo pat pradžių, siekiant skatinti decentralizuotų viešųjų belaidžių tinklų kūrimą. Ji pagrįsta nauju veikimo metodu, vadinamu “Proof of Coverage”, pagal kurį kalnakasiams mokama HNT – “Helium” blokų grandinės vietine valiuta.
Norėdami pradėti prekiauti Helio žetonais, pirmiausia turite įsigyti skaitmeninę piniginę ir paskyrą. Naudokite piniginę savo vertingoms monetoms saugoti, tada patikrinkite “Coingecko”, kad nustatytumėte jų dabartinę vertę, ir tik tada nuspręskite, ar verta jas parduoti. Be to, ši platforma siūlo naudingų įžvalgų apie ankstesnių laikotarpių kainų pokyčius rinkoje!
Nors kriptovaliutų sukurta daugybė įvairiems tikslams, daiktų interneto sektoriuje šiuo metu jų yra palyginti nedaug. Iota (MIOTA) yra viena žinomiausių blokų grandinės neturinčių platformų, skirtų prietaisams prijungti prie daiktų interneto, tačiau helio kriptovaliuta yra blokų grandinės projektas, turintis tą patį tikslą, tačiau besivadovaujantis kitokiu požiūriu.
“Helium” yra blokų grandine pagrįstas tinklas, skirtas belaidžiu būdu prijungti bet kokį įrenginį prie interneto. Naudojant HNT žetoną, juo apmokama prieigos taškams, perduodantiems ryšio duomenis tinklu. Didėjant daiktų interneto prietaisų paklausai, “Helium” tampa vis svarbesniu kriptovaliutos projektu.
Jei HNT jums yra naujiena, šiame vadove rasite būtinus pagrindus sklandžiai ir sėkmingai kelionei. Be to, jos paprasta prekybos sąsaja pranoksta bet kurią kitą platformą! Taigi, pasiruoškite lengvai pradėti savo “Helio” verslą – mes būsime jūsų svarbiausias žinių šaltinis kiekviename žingsnyje.
Kas yra helis?
Siekdama sukurti sujungtą, decentralizuotą visų daiktų interneto įrenginių tinklą, “Helium” sukūrė savo kriptosistemą. Ši sistema sukurta naudojant pažangiausią technologiją, kuri leidžia įtaisams ir sistemoms bendrauti tarpusavyje per daugybę atitinkamų tinklų mazgų; pavyzdžiui, ji patogiai jungiasi prie tokių technologijų kaip LoRaWAN per savo debesijos komponentą. Be to, šis prieigos kontrolės sluoksnis apima “LoRaWAN”, todėl duomenų perdavimas tarp skirtingų tinklo komponentų išlieka saugus ir sklandus.
Pasitelkdamas “LoRaWAN” galią ir blokų grandine paremtus kasybos įrenginius, “Helio” tinklas tarp konkurentų išsiskiria kaip vienas didžiausių galimų tinklų. Turėdami daugiau nei 25 000 prieigos taškų, kurie veikia kaip šio tinklo mazgai, naudotojai gali mėgautis patikima aprėptimi ir paslaugomis savo duomenų poreikiams tenkinti.
“Helium” (taip pat žinomas kaip “People's Network”), kurį įkūnija H raidė, siekia sukurti veiksmingą, naudingą ir saugų daiktų internetą ateityje. Šiuo metu saugumas ir privatumas yra pagrindiniai rūpesčiai, kai kalbama apie gerai žinomus daiktų interneto centrus, tokius kaip “Google” ar “Amazon” – tai galima išspręsti naudojant “Helium” decentralizaciją ir blokų grandinės technologiją. Dėl šių pažangiausių pasiekimų naudotojai gali drąsiai prisijungti prie daiktų interneto, nesibaimindami, kad bus pažeisti jų duomenys.
Kas yra helium
Projekto tikslas – sukurti saugų, decentralizuotą ir pasaulinį prie interneto prijungtų įrenginių tinklą, kuris būtų varomas HNT. Tinklą sudaro mazgai, kuriuos prižiūri mazgų operatoriai – tikrieji HNT savininkai. Už dalyvavimą tinklo veikloje naudotojai gauna paskatų, kai įrengia prieigos taškus ir valdo mazgus.
“WiFi” jau veikia su daiktų interneto įrenginiais. Tačiau dėl to, kad suderinama su kuo daugiau skirtingų prietaisų, kyla privatumo problemų. Helio kriptografijos decentralizuota architektūra ir konsensuso mechanizmas suteikia tinklui 200 kartų didesnę aprėptį nei “WiFi” ryšys su daiktų interneto prietaisais Naudojant decentralizuotą architektūrą ir konsensuso mechanizmą, kuris suteikia tinklui 200 kartų didesnę aprėptį nei “WiFi” ryšys su daiktų internetu.
Tinklo konsensuso mechanizmas “Proof of Coverage” taip pat yra atsakingas už atlygio paskirstymą tarp HNT turėtojų ir mazgų operatorių. Norėdami gauti prieigos taškus, naudotojai turi nusipirkti kasybos įrenginį iš “Helium” svetainės. Kalnakasiai, prisijungdami prie tinklo, generuoja radijo dažnius, o aprėpties įrodymo metodas patvirtina prieigos taškų buvimo vietą.
Tinklo veikimui svarbūs trys vaidmenys, kuriuos gali atlikti tinklo dalyviai: Jie yra trys pagrindiniai tinklo elementai: pretendentas, siųstuvas ir liudytojas. Vaidmuo “Hotspot” tinkle turi įtakos per sistemą teikiamam atlygiui.
Kas yra helio įkūrėjas?
2013 m. pasaulį visiems laikams pakeitė beprecedentis “Helium Inc.” revoliucinės naujos kriptovaliutos pristatymas, įvykęs praėjus vos keleriems metams po pirmojo “Bitcoin” išradimo. Šis įkvėptas startas sukėlė iki tol neregėtą, su niekuo nepalyginamą tarpusavio belaidį tinklą; tai leido nesuskaičiuojamai daugybei prietaisų susijungti tarpusavyje ir sukurti daiktų internetą visiems Žemės gyventojams – nesvarbu, kur jie bebūtų.
Dėl “Helium” sukurtos paskirstytosios knygos technologijos, kuri keičia duomenų perdavimo tarp įrenginių būdą ir panaikina centralizuotos institucijos poreikį. Platforma užtikrina absoliutų įrašų privatumą ir apsaugą naudodama pažangius šifravimo metodus, kurie garantuoja nekintamą naudotojų saugumą. Be to, “Helium” išsiskiria tuo, kad užtikrina nuoseklią tinklo patirtį, pasižyminčią neprilygstamu tvirtumo ir atsparumo lygiu.
Kuo “Helium” skiriasi nuo kitų paieškos sistemų?
Šios monetos šūkis – “Daiktų internetas blokeliuose”. Be IOTA (MIOTA), kuri naudoja vadinamąją “be blokų grandinės” technologiją ir “Tangle” tinklą, skirtą prietaisams prijungti prie daiktų interneto, tai vienas iš nedaugelio blokų grandinės projektų, skirtų daiktų internetui. Dengimo įrodymo metodas yra pagrindinis helio kriptovaliutos skiriamasis veiksnys.
“Helio” tinklas yra nepaprastas tinklas, kuriame naudojamas novatoriškas aprėpties įrodymo (angl. Proof-of-Coverage, PoC) konsensuso mechanizmas, pagrįstas “HoneyBadger” bizantiniu gedimų toleravimo protokolu. Net jei susiduriate su atsitiktiniais ryšio sutrikimais, ši sistema veikia sklandžiai ir efektyviai!
Sandorių išlaidoms padengti “Helium” taip pat siūlo atskirą žetoną, kurio negalima iškeisti: Duomenų kreditai.
Kokia yra helio kriptovaliutos vertė?
“Helium Crypto” vertę lemia daugybė veiksnių, įskaitant praktiškumą, technologinį pajėgumą, projekto svarbą ir jo pagrindinę technologiją. Vidinė vertė ir rinkos kaina gali smarkiai skirtis dėl laukinių kriptovaliutų rinkos svyravimų. Nepaisant to, vertinant HNT būdingą vertę, ji visuomet turi susivesti į naudingumą ir technologiją, kad užsitikrintų ilgalaikę sėkmę.
Helio rinkos vertė labai skiriasi priklausomai nuo kelių kriterijų. Tikroji projekto vertė taip pat priklauso nuo rinkos svyravimų ir nenuspėjamų tendencijų pasikeitimų, todėl HNT rinkos kaina dažnai skiriasi nuo tikrosios projekto vertės.
Koks bendras apyvartoje esančių helio nitrato monetų skaičius?
Šiuo metu apyvartoje yra 100 539 362 HNT iš 223 milijonų. Niekas nebuvo iš anksto iškastas, o nauji HNT žetonai bus iškasti siekiant atlyginti už karštuosius taškus, kad atsvertų sudegintų žetonų, naudojamų duomenų kreditams generuoti, kiekį.
Kriptovaliutos rinkos kapitalizacija rodo jos santykinį dydį ir galią, palyginti su kitu skaitmeniniu turtu, kurį galima įsigyti pramonėje. Norėdami ją apskaičiuoti, tiesiog padauginkite dabartinę kainą iš bendro turimų žetonų skaičiaus. Neabejotina, kad didesnė rinkos kapitalizacija reiškia reikšmingesnę valiutą!
Kitos techninės specifikacijos
Helio kriptografijos tinklas yra pagrįstas kitokio tipo konsensuso algoritmu, kuris buvo sukurtas specialiai Helio protokolui. Aprėpties įrodymo konsensuso mechanizmas, leidžiantis į tinklo infrastruktūrą įtraukti trijų tipų prieigos taškus: pretendentus, siųstuvus ir liudytojus, suteikia tinklui funkcionalumo ir decentralizacijos.
Ieškovai parengia radijo dažnio patikras kiekvienam 240 blokų laikotarpiui tinkle. Tuomet jie siunčia užklausą siųstuvo mazgams, o šiems reikia, kad ją patvirtintų šalia siųstuvo mazgo esantys liudininkų mazgai. HNT taip pat galima uždirbti statant prieigos taškus ir kasant helio kriptovaliutas.
Kaip apsaugotas “Helium” tinklas?
Helio saugumą užtikrina “Proof of Coverage”, kuris verčia tinklo naudotojus palaikyti Helio stabilumą kasant. Tinklo sėkmė priklauso nuo kalnakasių, nes “Proof of Coverage” yra sudėtingesnis nei “Proof of Work”.
Protokolas buvo sukurtas atsižvelgiant į mažos galios kasybą, todėl net ir paprastas 5 W galios įrenginys, pavyzdžiui, Helio, gali įgalinti monetų kasybą. Taip “Helium” pasiekia efektyvumą ir leidžia daiktų interneto įrenginiams bendrauti.
Kokia yra geriausia helio paskirtis?
Dėl mažo energijos suvartojimo pajėgumų “Helium” yra tinkamiausias pasirinkimas prietaisams, norintiems prisijungti prie daiktų interneto. Jis ne tik užtikrina sėkmingą ir veiksmingą ryšį, bet ir naudotojai gali pasipelnyti iš savo dalyvavimo šiame revoliuciniame tinkle, kasdami ir statydami už helį.
HNT žetonų savininkai gali sudaryti sandorius pirmaujančiose kriptovaliutų biržose, kuriose jie konvertuojami į duomenų kreditus, kurių negalima iškeisti į pinigus.
Su “Ethereum” – viešąja blokų grandine pagrįsta platforma, kuri savo decentralizuota sistema sukėlė revoliuciją belaidėje ekonomikoje, “Bitcoin” susiduria su grėsmingu konkurentu.
Kokia yra geriausia piniginė heliui laikyti?
“Helium” kūrėjų komanda rekomenduoja “Helium” programėlę – HNT skaitmeninę pinigų piniginę, kuri veikia su “Android” ir “iOS” sistemomis ir leidžia suporuoti ir konfigūruoti prieigos taškus. Kitas elektroninės saugyklos sprendimas yra komandinės eilutės piniginė, kuri užtikrina saugią HNT aplinką. Komandinės eilutės piniginė skirta labiau techniškiems žmonėms, todėl pradedantieji turėtų naudoti “Helium” programėlę.
Yra daugybė kitų vietų, kuriose galite laikyti savo HNT, o tai, kokią piniginę pasirinksite, beveik neabejotinai priklausys nuo to, kam norite ją naudoti ir kiek vietos jums reikia.
Stalinės arba nešiojamos kriptovaliutų piniginės, tokios kaip “Ledger” ir “Trezor”, suteikia naudotojams galimybę saugoti savo HNT neprisijungus prie interneto – tai labai saugus, tačiau paprastai techniškai sudėtingesnis būdas. Be to, šie sprendimai dažnai yra brangesni už kitas alternatyvas, todėl jie gali būti idealiai tinkami tiems, kurie turi didesnį HNT kiekį ir kuriems reikia papildomos apsaugos.
Kita alternatyva – programinė piniginė, kuri yra nemokama ir paprasta naudoti. Jas galima atsisiųsti kaip mobiliąsias programėles arba darbalaukio klientus ir jos gali būti saugomos arba nesaugomos. Paslaugų teikėjas jūsų vardu tvarko ir rezervuoja jūsų privačius raktus saugomose piniginėse. Privatūs raktai saugomi jūsų prietaise ne saugomose piniginėse.
Skirtingai nei mobiliosios piniginės, aparatinės piniginės užtikrina aukščiausio lygio saugumą ir yra praktiškai apsaugotos nuo įsilaužimų. Jos gali būti geresnis pasirinkimas tiems, kurie turi mažiau HNT arba yra naujokai šioje srityje.
Interneto piniginės, dar vadinamos internetinėmis piniginėmis, yra nemokamos ir paprastos naudoti, o prie jų galima prisijungti iš daugelio įrenginių naudojant interneto naršyklę. Tačiau jos laikomos karštomis piniginėmis ir gali būti mažiau saugios nei aparatinės ar programinės įrangos alternatyvos. Kadangi tikriausiai pasitikite platforma, kad jūsų HNT būtų saugi, turėtumėte pasirinkti patikimą paslaugą su patikima naudotojo sąsaja.
Todėl jos geriausiai tinka mažiems kriptovaliutų kiekiams laikyti arba tiems, kurie dažniau perka.
“Kriptomat” siūlo saugų saugojimo sprendimą, leidžiantį be problemų saugoti ir keisti HNT. HNT saugykla su “Kriptomat” užtikrina įmonės lygio saugumą ir patogų funkcionalumą.
Pasirinkę mūsų saugią platformą kaip saugojimo sprendimą, galite pirkti ir parduoti HNT arba keisti jį į kitas kriptovaliutas per kelias minutes.
Provincija suteikė leidimą išgauti He4 ir šiuo metu vyksta kasybos darbai.
Skirtingai nei “Bitcoin”, “Helium” tinklas nesiremia darbo įrodymo mechanizmu. Kad tinklas veiktų, kalnakasiai turi jį stabilizuoti ir apsaugoti. BFT pagrįstas išplėstinis darbo įrodymas naudojamas Helium protokole, kuriame reikalaujama, kad kalnakasiai patvirtintų prieigos taškų (mazgų) generuojamą belaidžio tinklo aprėptį.
Skirtingai nuo kitų platformų, kurioms reikia kalnakasių, pavyzdžiui, “Bitcoin”, “Helium” kalnakasybos procesas yra unikalus. Jei kalnakasiai yra arti vienas kito, šis mechanizmas leidžia kalnakasių grupėms veikti greičiau. Nepaisant to, kad kasyba būtų produktyvi, kiekvienas įrenginys turi būti bent 300 metrų atstumu nuo kitų panašių įrenginių .
Kiek Helio (HNT) monetų yra šiuo metu?
Investuotojai gali tikėtis, kad atlygį už kasybos veiklą gaus periodiškai, o vidutinė trukmė – nuo 30 iki 60 minučių. Atlygio dydis bus nustatomas pagal augimo planą, kuris gali keistis. Helis aiškina, kad iš pradžių daugiau atlygio gaus tie, kurie generuos HNT tinklo infrastruktūrai kurti. Tačiau vėliau bus naudingiau perduoti įrenginių duomenis. Jie prognozuoja, kad šis pokytis truks apie 20 metų.
2020 m. spalio 1 d. apyvartoje buvo 48 712 218 HNT žetonų. Žetonas pradėtas platinti su nuline pasiūla ir be išankstinės premijos.
Kaip apsaugotas “Helium” tinklas?
“Helium” naudoja specialiai pritaikytą konsensuso mechanizmą, vadinamą padengimo įrodymu (angl. proof-of-coverage, PoC), kuris atlygina naudotojams už indėlį į kasybą (sandorių patvirtinimą) ir stabilumo užtikrinimą.
PoC pagrįstas “HoneyBadger BFT” protokolu, kuris specialiai sukurtas mazgų ryšiui, kai sąlygos yra nepatikimos.
“Helium” teigia, kad labiausiai tikėtinas atakos vektorius yra įeinantys karštųjų taškų prievadai. Žetonų turėtojams skirtos pačios platformos piniginės naudoja asimetrinius raktus, kad padėtų naudotojams užtikrinti privataus rakto saugumą.
Išvada
“Helium” išradinėja, kaip blokų grandinė sąveikauja su daiktų internetu, ir sukuria decentralizuotą, skatinamąjį tinklą. Naudotojai, naudodami specialią kasybos įrangą, gali gauti HNT atlygį už šios sistemos apsaugą ir priežiūrą, kartu sunaudodami mažiau energijos. Ši novatoriška technologija sukėlė revoliuciją mūsų santykyje su skaitmeniniais įrenginiais!
“Helium” sukūrė revoliucinę technologiją, padedančią greitai ir paprastai gaminti radijo dažnius belaidžiams prietaisams, nes vis dažniau reikia sujungti šiuos prietaisus per daiktų internetą. Dėl šios unikalios savybės “Helium” tampa pagrindiniu pasaulinio daiktų interneto įrenginių tinklo veikėju – dėl to jis pelnė pavadinimą “žmonių tinklas”, nes kiekvienas gali lengvai naudotis šia patikima priemone.