Kriptovaliutų prekyba su Voyager Crypto Exchange

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar programa “Voyager” yra teisėta?

Taip, “Voyager” yra tikra kriptovaliutų pirkimo ir indėlių platforma. Lėšas saugo FDIC, o įmonė laikosi JAV teisės aktų.

⚡️ Ar “Voyager” yra geresnis už “Coinbase”?

“Voyager” idealiai tinka mobiliesiems pirmyn cryptocurrency prekybininkams, kurie nori paprastą vartotojo sąsają, mažus mokesčius, ir keletą indėlių alternatyvų. Nors ji neturi tiek daug funkcijų ar paslaugų kaip “Coinbase”, ji gali būti priimtinesnė lažyboms, nes leidžia uždirbti iki 12 % metinės palūkanų normos (“Coinbase” leidžia uždirbti tik iki 5 %).

⚡️ Kiek laiko užtrunka atsiimti iš “Voyager”?

Priklausomai nuo keleto kriterijų, įskaitant dienos laiką, kada buvo pateiktas pinigų išėmimo prašymas, ir lėšas gaunančią įstaigą, pinigų išėmimas gali užtrukti nuo trijų iki keturių darbo dienų.

⚡️ Per kiek laiko “Voyager” atlieka įmoką?

Maždaug 5-10 darbo dienų
Prieš atliekant visos sistemos patikrinimą, galite prekiauti indėliais pagal išankstinio kreditavimo procedūrą. Prieš bandydami išsiimti pinigus ar kriptovaliutą, palaukite, kol jūsų indėlis bus patvirtintas. Paprastai užtrunka 5-10 darbo dienų, kol indėliai sėkmingai pereina paraiškos pateikimo procesą.

voyager kriptovaliutų

“Voyager” yra “iOS” ir “Android” skirta kriptovaliutų prekybos programėlė, kuri jus susieja su daugiau nei dešimčia kriptovaliutų biržų, kuriose prekiaujama daugiau nei 50 skirtingų aktyvų, ir suteikia iki 9 % GTV palūkanų normą už pasirinktas investicijas. Perskaitykite visą “Voyager” kriptovaliutų apžvalgą ir sužinokite, ar ši platforma jums tinka.

Išsamus “Voyager” įvertinimas

Jei esate vidutinio lygio investuotojas, norintis prekiauti dideliu monetų pasirinkimu ir neturintis skirtingų sąskaitų įvairiose biržose, šis brokeris jums puikiai tinka.

"Voyager" yra programėlė, skirta investuoti į kriptovaliutą
Programėlės “Voyager” funkcijos

Privalumai

 • ✔️ Viena sąskaita galite prekiauti keliose biržose.
 •  ✔️ Galima naudotis daugiau kaip 50 skirtingų skaitmeninių išteklių.
 •  ✔️ Jokių mokesčių už sandorius
 •  ✔️ Galite uždirbti iki 9 % metinių palūkanų investuodami į 
 • Įsiskolinimo sertifikato sąskaita.

FDIC draudžia visus jūsų pinigus.

"Voyager" kriptografijos tarpininkas
“Voyager” privalumai ir trūkumai

Trūkumai

 • ❌ Sandoriams atlikti nebereikia monetų – dabar yra efektyvesnė ir sklandesnė alternatyva.
 • ❌ Dėl varginančio proceso reikėjo pateikti daug dokumentų ir ilgai laukti.

Galima gauti geresnes išmokas.

Išsami "Voyager" kriptografijos apžvalga
Viena paskyra leidžia naudotis daugeliu biržų iš vieno profilio.

Kaip brokeris, galite naudotis “Voyager crypto”, kad galėtumėte prekiauti daugiau nei 50 įvairių skaitmeninių valiutų per daugiau nei tuziną kriptovaliutų biržų. Tai atveria plačias galimybes visų lygių prekiautojams, turintiems įvairios patirties ir žinių. Naudodamiesi šia platforma, diversifikuotą kriptovaliutų portfelį galite susikurti be vargo. Generuodami pavedimą galėsite pasirinkti skaitmenines valiutas, kurias norite pirkti arba parduoti, nesirūpindami kurti kelių paskyrų skirtingose biržose! Šis procesas taip pat užtikrina, kad jūsų norimos monetos bus iš patikimų šaltinių.

“Voyager” kriptografinė programa yra esminis įrankis, leidžiantis sekti turto rezultatus ir išsamiai apžvelgti visą jūsų portfelį.

"Voyager" kriptografija sako, kad galite uždirbti iki 9% per metus
Naudodamiesi “Voyager” programa galite stebėti kiekvieno savo turto našumą.

Per metus galite uždirbti iki 9 % pelno.

“Voyager” sąskaitų turėtojai už savo turtą gali gauti palūkanas 24 valiutomis, o palūkanų normos įvairiomis valiutomis skiriasi. Pasak “Voyager”, stabilios monetos, pavyzdžiui, USDC, siūlo iki 9 % metinių palūkanų, o bitkoinai – iki 6,25 %.

Uždirbamų palūkanų dydį lemia dienos ir mėnesio palūkanų normos, kurios yra fiksuotos. Kad už tą mėnesį būtų galima uždirbti palūkanas, vidutinis mėnesio likutis turi būti ne mažesnis už minimalų. Palūkanas galite gauti už bet kokį jūsų sąskaitoje esantį patvirtintą turtą, nepriklausomai nuo to, ar jį įsigijote iš mūsų “Voyager” kriptovaliutų platformos, ar pridėjote iš išorinės sąskaitos.

Kas yra "Voyager" kriptovaliuta
Kaip veikia voyager kriptovaliutų

Įsigykite kriptovaliutą be vargo su “Voyager”!

Mūsų intuityvi programėlė suteikia galimybę sklandžiai prekiauti daugiau nei 50+ kriptovaliutų, o visa tai užtikrina blokų grandinės technologijos saugumas. Naudodamiesi “Voyager” galite sekti rinkos pokyčius, būti informuoti apie realaus laiko naujienas ir įžvalgas, sudaryti sandorius vos keliais bakstelėjimais ir saugiai saugoti savo investicijas į kriptovaliutas. Investuoti į skaitmeninę valiutą dar niekada nebuvo taip paprasta! Atsisiųskite “Voyager” programėlę jau šiandien ir pradėkite investuoti į kriptovaliutas paprastai, saugiai ir patikimai.

Patirkite kriptografinės prekybos galią su “Voyager” – kur bebūtumėte ir kada panorėję. Mūsų pažangi platforma užtikrina žaibišką vykdymą su mažais spredais daugiau nei 50+ skaitmeninių valiutų, ir visa tai – be būtinybės steigti kelias pinigines ar sąskaitas.

Kokį svarbiausią rezultatą reikia pagerinti?

"Voyager" žetonas
Kaip veikia “Voyager

Nėra dviejų monetų, kurias būtų galima iškeisti.

Naudodamiesi “Voyager” galite išsigryninti savo kriptovaliutą ir gauti JAV dolerių programėlėje. Jums tereikia susieti išorinę banko sąskaitą, pasirinkti, kurį skaitmeninį turtą norite parduoti, ir stebėti, kaip “Voyager” sąskaitoje atsiranda pinigų, kuriuos galite pervesti tiesiai į kitą banką. Pasiruoškite išbandyti visiškai naują prekybos kriptovaliutomis būdą jau šiandien!

Skirkite nemažai laiko, nes apklausai užpildyti gali prireikti iki 20 minučių.

Kas yra "Voyager"?
“Voyager” pasiūlymai

Šiuo metu “Voyager” nespėja augti, todėl nauji klientai įtraukiami į laukiančiųjų sąrašą, o prieiga prie platformos jiems suteikiama nuolat. Nesant galutinio paskyros patvirtinimo termino, gali tekti sukioti nykščius, nes nekantriai laukiate, kada galėsite pasinaudoti programėlės teikiamomis prekybos galimybėmis.

Kas yra “Voyager”?

“Voyager” yra cryptocurrency brokeris, kuris leidžia klientams prekiauti daugiau nei dešimtyje pagrindinių biržų. Tai nėra birža; vietoj to ji naudoja patentuotą technologiją, vadinamą “Voyager” kriptografinių išmaniųjų užsakymų maršrutizatoriumi, kad suteiktų prieigą prie dešimčių valiutų daugelyje platformų.

"Voyager" kriptografinių mokesčių apžvalga
“Voyager” suteikia prieigą prie prekybos 57 valiutomis

Šiuo metu biržoje gali dalyvauti visų 50 JAV valstijų gyventojai, tačiau Niujorko gyventojai neturi teisės į ją pretenduoti. 2021 m. “Voyager” planuoja išplėsti savo veiklą tarptautiniu mastu ir leisti prisijungti žmonėms, gyvenantiems už Jungtinių Valstijų ribų.

Norėdami pradėti naudotis “Voyager”, pirmiausia turite atsisiųsti programėlę. Ją galima naudoti ir “iOS”, ir “Android” įrenginiuose. Sukūrę paskyrą ir pateikę tapatybės patvirtinimo duomenis (Jungtinėse Amerikos Valstijose to reikalauja federalinės institucijos), galite įnešti lėšų į savo sąskaitą ir pradėti prekybą, kai tik mūsų sistema patikrins jūsų paskyrą!

Ar jūsų kriptovaliuta saugi su "Voyager"?
“Voyager” investuotojams

Yra laukiančiųjų sąrašas, kad būtų patvirtintas platformoje visam laikui, todėl gali tekti palaukti, kol galėsite prekiauti programėlėje.

Lengvai ir patogiai perveskite įmokas į savo sąskaitą JAV lėšomis!

 • Įmokas JAV doleriais galite atlikti per “Plaid” banko sąskaitą, prijungę ją prie “Plaid”. Naujoms sąskaitoms taikomas 10 000 JAV dolerių dienos indėlio limitas.
 • Atidarykite piniginę, kuri palaiko Basic Attention Token, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tether (USDT), US Dollar Coin (USD) arba Voyager Token, ir nukopijuokite iš programos gautą depozito adresą. Kriptovaliutų indėliai niekaip neribojami.
 • Sukūrę pasikartojančias operacijas savo sąskaitoje, galite automatizuoti savo investicijas. Tai leidžia nustatytais intervalais iš jūsų išorinės banko sąskaitos išimti lėšas ir įsigyti pasirinktą kriptovaliutą.
"Voyager" kriptografijos mokymai   
“Voyager” kriptografija

Jūsų “Voyager” sąskaitos turto palūkanų norma svyruoja nuo 10 % iki 10 % per metus, priklausomai nuo valiutos.

“Voyager” kriptografijos mokymai   

Galite naudoti automatizuotą prekybos programą Voyager Crypto, kad pelnas iš kriptovaliutų būtų gaunamas automatiškai ir efektyviai. Ji taip pat turi keletą unikalių įrankių, kurie padės jums geriau suprasti kriptovaliutų rinką prieš investuojant.

"Voyager" kriptovaliutų platforma
“Voyager” plečia prekybą kriptovaliutomis savo mobiliojoje programėlėje

Norėdami pateikti jums kuo informatyvesnį palyginimą, rankomis atrinkome tik svarbiausias kiekvieno sprendimo funkcijas. Čia pateikiame išskirtinių mokymo funkcijų pasirinkimą:

 • Džiaugiamės galėdami pranešti apie “Chainlink” integraciją į “Voyager” mazgą. Voyager Crypto, mūsų tinklaraščio platformoje, yra specialiai pradedantiesiems skirtų straipsnių, leidžiančių suprasti kiekvieno žetono istoriją ir tai, kaip juos galima greitai ir lengvai įtraukti į savo portfelį per kelias minutes! Nepraleiskite progos pasinaudoti šia nepaprasta galimybe!
 • Su “Voyager” realaus laiko kriptovaliutų naujienų kanalu be vargo gausite naujausias rinkos naujienas. Visi jūsų portfelio duomenys, įskaitant monetas ir žetonus, yra nuolat aprūpinami patikima informacija, kuri padeda priimti pagrįstus sprendimus dėl jūsų investicijų. Norėdami pasiekti su konkrečiu projektu susijusius straipsnius, tiesiog spustelėkite jo žymeklį arba pereikite į pačios programėlės skirtuką Naujienos!
"Voyager" apžvalga
Voyager cryptocurrency apžvalga

Mūsų programėlė supaprastina dabartinių kriptovaliutų įvykių sekimo procesą, todėl galite be vargo gauti naujausią informaciją apie visas svarbias naujienas. Be to, kad būtų dar patogiau ir paprasčiau naudotis, mūsų naujienų kanalas taip pat leidžia rūšiuoti rinkos informaciją pagal atskiras valiutas!

Ar jums įdomu sužinoti, ar investicijos į kriptovaliutas gali padėti padidinti jūsų finansus Naudokitės skaičiuokle ir palyginkite dvi strategijas, kad atliktumėte dar išsamesnę analizę. Žinodami, kiek pinigų jums reikia pagal jūsų tikslus, terminus ir norimą grąžos normą, galite nustatyti, kiek laiko turėtumėte laikyti kiekvieną įmonę. Taip galėsite nustatyti tikslinę kainą, kai ateis laikas pirkti arba parduoti!

"Voyager" žetonas
Kaip veikia “Voyager 2023

Mokesčių tvarkaraščio apžvalga

Naudodamiesi “Voyager” visada garantuojate, kad už savo sandorius mokėsite sąžiningą kainą. Jei rasime mažesnę kainą, nei jums buvo pasiūlyta, mes tik šiek tiek sumažinsime kainą ir leisime jums pasilikti skirtumą. Tokiu būdu mes visada uždirbame tik tada, jei sutaupome jums pinigų.

Kriptovaliuta yra viena iš galimybių

Kriptovaliuta yra viena iš galimybių
Kaip veikia ” voyager mainai

Prekiauti 57 valiutomis keliose biržose su “Voyager” yra paprasta. Nesvarbu, ar norite prekiauti bitkoinais, eteriu, apšvietimu, ar bet kokiomis kitomis defi ir altcoin monetomis – ši platforma turi viską! Palikite prekybos užsienio valiutomis stresą už nugaros ir naudokitės “Voyager” jau šiandien.

 • Bitcoin (BTC)
 • “Cardano” (ADA)
 • Algorandas (KAS)
 • Kosmosas (ATOM)
 • Lavina (AVAX)
 • Diapazono protokolas (BAND)
 • Pagrindinis dėmesio žetonas (BAT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • “Bitcoin Satoshi Vision” (BSV)
 • “BitTorrent” (BTT)
 • Nervų tinklas (CKB)
 • Jungtis (COMP.)
 • Dai (DAI)
 • “Dash” (DASH)
 • “Digibyte” (DGB)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Žirniai (DOGE)
 • Elrondas (EGLD)
 • VARIKLIS (ENJ)
 • Socialinės paslaugos (EOS)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ethereum (ETH)
 • Filecoin (FIL)
 • Golemas (GLM)
 • Ivy Hašgraf (HBAR)
 • ICX.
 • IOTA (IOT)
 • Kibernetinis tinklas (KNC)
Kas yra "Voyager 2023
voyager mainai

Štai kelios priežastys, kodėl investuotojams patinka “Voyager” mobilioji programėlė:

 • Užsakymai visada pateikiami kuo natūralesne seka. Pasirinktinius užsakymus mobiliesiems įrenginiams paprasta sukurti. Tiesiog įveskite užsakymo informaciją, braukite aukštyn ir laukite, kol pirkimas bus baigtas. Kompanija “Voyager” ėmėsi priemonių, kad pagreitintų užsakymų pateikimą, tačiau kartu užtikrino, kad tam reikės vos kelių telefono bakstelėjimų.
 • Programėlėje “Voyager” pateikiamos įvairios diagramos, pagal kurias galima sekti “Bitcoin” vertės augimą ir prognozuoti būsimus kainų modelius. Naujausioje programėlės versijoje dabar galite susikurti savo pritaikytus grafikų vaizdus – to nebuvo įmanoma padaryti ankstesnėse versijose. Dar viena naudinga funkcija yra ta, kad, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite peržiūrėti spredus tiek horizontaliu, tiek vertikaliu formatu, tiesiog pakreipdami telefoną.
 • “Voyager Crypto” mobiliojoje programėlėje taip pat palaikomas 2 veiksnių autentiškumo patvirtinimas, kuris užtikrina, kad tik jūs turite prieigą prie savo kriptovaliutos sąskaitos. Prisijungę prie “Voyager Crypto” programėlės, būsite paprašyti įvesti el. paštu arba trumpąja žinute gautą kodą. Taip jūsų asmeninė informacija ir turtas apsaugomi nuo neteisėtų įsilaužėlių.
voyager mainai
Kriptovaliuta yra viena iš galimybių
 • Prisijungę prie mūsų mobiliosios programėlės galite lengvai gauti realaus laiko duomenis. Galite matyti, kaip keičiasi valiutos vertė, nes ji iš karto reaguoja į rinkos pokyčius. Kai kainos kyla, jos bus rodomos žaliai, jei mažėja – raudonai, o kai didėja – mėlynai. Kartu su šia informacija jūsų patogumui taip pat pateikiamas kiekvieno produkto procentinis pokytis, kapitalizacijos kursas per 24 valandų laikotarpį ir per tą laiką parduotas kiekis.

“Voyager Crypto” programinę įrangą, suderinamą su “Apple” ir “Android” įrenginiais, galima lengvai ir nemokamai pasiekti per “App Store” arba “Google Play”.

"Voyager" gali apsaugoti jūsų skaitmeninį turtą.
“Voyager” yra programėlė, skirta investuoti į kriptovaliutą

“Voyager” gali apsaugoti jūsų skaitmeninį turtą.

“Voyager” yra JAV įsikūrusi ir reguliuojama įmonė, kurios akcijomis prekiaujama viešai. Bendradarbiaudama su bankais partneriais, “Voyager” sąskaitoje esanti iki 250 000 USD suma yra apdrausta FDIC.

Kai naudojatės “Plaid”, jūsų asmeninė ir finansinė informacija visada yra saugi. Naudojame pramonėje taikomas standartines saugumo priemones, pvz., šifruotą saugojimą ir duomenų perdavimą, kad jūsų informacijai niekada nekiltų pavojus. Savo klientų duomenis mums jau patikėjo daugiau nei 2 000 finansų įstaigų.

voyager mainai
“Voyager” kriptografijos tarpininkas

“Voyager” tinka jums, jei:

 • Gyvenate Jungtinėse Amerikos Valstijose, išskyrus Niujorką.
 • Galite pasigirti turintis daug patirties investuojant į kriptovaliutas.
 • Norite turėti galimybę prekiauti įvairiomis valiutomis ir neturėti daugybės valiutų sąskaitų.

“Voyager” žetonų statymo procesas

“Voyager” žetonų (VGX) turėtojai gali pasirinkti, ar savo žetonus įtraukti į lojalumo programą. Tai padarę, pirmaisiais metais jie uždirbs 7 % metinę pelno palūkanų normą. Vėliau VGX turėtojų balsai lems būsimas pajamingumo normas. Tie, kurie savo žetonus statys valdymo tikslais, turės papildomą balsavimo teisę “Voyager” ekosistemoje.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams