Karšta piniginė, kas tai yra? apžvalga

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar cryptocurrency yra gera investicija?

Nors investavimas į kriptovaliutas yra rizikingas, jis gali būti labai pelningas, jei turite drąsos ryžtis. Tačiau nepamirškite, kad kartu su dideliu atlygiu ateina ir galimi nuostoliai, todėl prieš investuodami savo sunkiai uždirbtus pinigus atlikite deramą patikrinimą. Prieš skirdami bet kokias lėšas šiai veiklai, objektyviai ir nuodugniai ištirkite kriptovaliutas, pavyzdžiui, bitkoinus.

⚡️ Ar bitkoinų kasyba yra teisėta?

Turėtumėte patikrinti bet kokias vietines taisykles savo šalyje, bet dabar Bitcoin kasyba yra teisėta Jungtinėse Amerikos Valstijose ir daugelyje kitų šalių.

⚡️ Kas yra prekyba altkoinais?

Štai keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia prisiminti. Altkoinai yra bendras terminas, kuriuo vadinamos visos kriptovaliutos, išskyrus “Bitcoin”, ir šiuo metu egzistuoja daugiau kaip 14 000 jų rūšių! Vien 2023 m. lapkričio mėn. duomenimis, CoinMarketCap duomenimis, altkoinai sudarė apie 60 % visos kriptovaliutų rinkos.

⚡️ Ar Bitcoin yra stabilus Bitcoin?

Daugelio biržų pagrindinis prekybos šaltinis yra bitkoinas, kuris yra kriptovaliutų rinkos šeimininkas. Stablecoin yra nauja kriptovaliuta, kurios vertė yra pastovi ir susieta su bet kokiu turtu, panašiai kaip bitkoino.

Kas yra karšta piniginė kriptovaliuta?

Karštoji piniginė – tai kriptovaliutų piniginė, kuri visada prijungta prie interneto ir kriptovaliutų tinklo. Karštosios piniginės ne tik suteikia galimybę pervesti ir įsigyti kriptovaliutų, bet ir suteikia galimybę realiuoju laiku greitai sužinoti savo žetonų likutį.

Geriausios karštos piniginės kriptovaliutos apibrėžimas
Karštos piniginės ir šaltos piniginės

Kai perkate kriptovaliutą, jums priskiriami privatūs raktai, pagal kuriuos ji identifikuojama kaip jūsų. Viešieji raktai veikia taip pat, kaip ir paskyros naudotojo vardas; jie leidžia naudotojui atsiimti žetonus neatskleidžiant savo tapatybės. Privatūs raktai yra panašūs į asmens identifikavimo numerius ir suteikia galimybę pasiekti piniginę, patikrinti likutį, atlikti operacijas ir kt.

Piniginės pradinė frazė yra 12-24 žodžių frazė, kuri leidžia sukurti atsarginę kopiją ir atkurti piniginę, jei ji būtų pamesta arba pavogta. Karštos piniginės yra neįtikėtinai patogios, nes jas galima atsisiųsti į nešiojamąjį kompiuterį arba telefoną ir pasiekti iš bet kurios vietos. Ne tik tai, bet yra ir internetinių variantų tiems, kurie pageidauja tokios galimybės. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai ir pageidavimai, tikrai rasite sau idealią karštąją piniginę!

Kas yra geriausia karšta piniginė
Kaip veikia karštoji piniginė

Karštosios piniginės – tai programėlės, kurios tiesiogiai veikia su internetu ir kriptovaliutų infrastruktūra, todėl galite jomis naudotis. Karštoji piniginė – tai patogus įrankis, skirtas pasiekti ir saugoti kriptovaliutas. Jos atsakingos už tai, kad galima keisti decentralizuotame blokų grandinės registre saugomą sandorio įrašą, nesvarbu, kokią kriptovaliutą naudojate.

“Bitcoin” yra viena iš saugiausių valiutų, pagrįsta blokų grandinės technologija. Ši revoliucinė sistema visus sandorius saugo elektroninėje viešojoje knygoje, užtikrinančioje neprilygstamą apsaugą ir skaidrumą. Pačioje bitkoinų valiutoje nėra jokios informacijos apie valiutą; vietoj to, bitkoinų piniginės yra pagrįstos atskira programa, kuri generuoja ir tvarko atskirus kiekvieno piniginės likučio (piniginės) adresus. Taip užtikrinama, kad jokie mokėjimai negali būti atšaukti ar dubliuoti.

Ar karšta piniginė yra saugi?
Karšta piniginė – apžvalga

Karštoji piniginė – tai kriptovaliutos sąskaita, prie kurios galima prisijungti internetu. Jos skiriasi nuo “šaltųjų” piniginių, kurios yra įrenginiai arba programos, saugančios jūsų privačius raktus neprisijungus prie interneto – tai gali būti jūsų telefone esanti programėlė, kuri nėra prijungta prie interneto, arba įrenginys, kuris atrodo kaip USB atmintinė ir saugo jūsų lėšas.

Karštosios piniginės skirstomos į dvi kategorijas: stalines ir mobiliąsias.

Kaip veikia karštoji piniginė
Koks yra geriausias kriptografinės karštos piniginės cryptocurrency?

Raskite savo tobulą karštą piniginę dabar su keliomis nemokamomis parinktimis! Kai kurios piniginės sukurtos atsižvelgiant į tam tikrą mobiliąją interneto programą; galbūt atrasite tokią, kuri veikia tik su tam tikra kriptovaliuta ar ekosistema. Be to, kai kurios kriptovaliutų biržos priima mokėjimus tik į tam tikras karštąsias pinigines ir iš jų.

Karštos piniginės yra “MetaMask”, “Coinbase Wallet” ir “Edge Wallet”. Ethereum ekosistemą palaiko MetaMask. Coinbase Wallet leidžia visiems – nuo kriptovaliutų ekspertų iki pradedančiųjų – saugiai saugoti savo skaitmeninį turtą. Turėdamas prieigą prie plataus ERC20 žetonų ir “Bitcoin Cash” pasirinkimo, šis piniginės sprendimas yra puikus šaltinis visiems, norintiems kontroliuoti savo finansinę ateitį. Edge Wallet buvo sukurta tam, kad palaikytų operacijas naudojant visą jūsų skaitmeninį turtą. Karštos piniginės apima “MetaMask”, “Coinbase Wallet” ir “Edge Wallet”.

Kokia yra saugiausia karštoji piniginė?
Kokia yra saugiausia kriptovaliuta?

Kadangi yra labai daug skirtingų piniginių, prieš atsisiųsdami ir naudodamiesi jų paslaugomis turite sužinoti apie karščiausias karštas pinigines. Piniginių kūrėjai turi skirtingą išsilavinimo lygį, saugumo ir privatumo standartus ir kitus kriterijus, kuriais vadovaujasi kurdami savo pinigines. Vieni gali taikyti mokesčius, kiti – ne. Jums gali tekti naudotis viena pinigine, kuri yra suderinama su jūsų konkrečia kriptovaliutų birža.

Renkantis naują būstą reikia atsižvelgti į daugybę aplinkybių.

Kas yra geriausias cryptocurrency piniginė 2023
Kur turėčiau laikyti savo kriptovaliutą?

Prieš pasirenkant karštą piniginę, reikia apgalvoti įvairius dalykus. Svarbiausias iš jų yra saugumo funkcijos ir tai, kaip ketinate jas naudoti. Kadangi jūsų kriptovaliutos apsauga priklauso nuo to, kaip ją valdote, nuo to, kaip saugote savo žetonus, priklauso jų saugumas. Kadangi viešieji ir privatūs raktai yra prieinami visiems naudotojams, bet kokios karštojoje piniginėje laikomos prekės yra labiau linkusios į vagystę nei šaltojoje piniginėje. Užtikrinkite savo kriptovaliutų saugumą ir apsisaugokite nuo piktavalių įsilaužėlių; pasirinkite šaltąją piniginę.

Daug finansinio turto, įskaitant kriptovaliutą, yra “krepšeliuose”. Posakis “nedėk visų kiaušinių į vieną krepšį” tinka įvairiam finansiniam turtui. Naudodami daugiau nei vienos rūšies saugojimo būdą, sumažinate vagystės ar praradimo tikimybę.

Kas yra karšta piniginė?
Kiek saugi yra karštoji piniginė?

Operacijas atlikite tik naudodami karštąją piniginę

Kai kalbama apie kriptovaliutą, karštojoje piniginėje vienu metu laikykite tik tokią lėšų sumą, kurią planuojate naudoti; idealiu atveju tokio tipo piniginėje laikykite tik ribotą savo turto sumą. To pavyzdys būtų didžiąją dalį savo turto laikyti šaltojoje piniginėje, o vėliau į karštąją piniginę perkelti tai, ko jums reikia tiesioginiam ar artimiausiam naudojimui ateityje.

Keiskite savo daiktus

Savo kriptovaliutų turtą taip pat galite laikyti sąskaitose, priklausančiose jūsų naudojamai biržai. Kai kurios biržos saugo jūsų bitkoinus savo infrastruktūroje, o tai iš esmės panašu į jų laikymą karštojoje piniginėje. Jei užpuolikas gaus prieigą prie biržos tinklo ir pavogs jūsų kriptovaliutą, galite jos netekti įsilaužimo operacijos metu.

Ar karšta piniginė yra saugi?
Ar saugu palikti cryptocurrency Coinbase?

Keisti kriptovaliutas į kitas skaitmenines valiutas

Sukaupę didelę kriptovaliutos sumą tapsite patraukliu kibernetinių nusikaltėlių taikiniu, o jūsų turtas gali būti prarastas. Kadangi kelios pagrindinės skaitmeninių valiutų biržos suteikia galimybę klientams keistis kriptovaliutomis ir fiat valiutomis, piniginėje galite laikyti tik nedideles sumas. Šią sumą galite iškeisti į savo šalies pinigus ir pervesti į banko sąskaitą arba iškeisti į kitas kriptovaliutas svetainėje.

Ar verta naudoti šaltas pinigines?
Ar galima įsilaužti į karštąją piniginę?

Keičiant kriptovaliutą į fiat valiutą arba pervedant pinigus iš biržos gali tekti mokėti, tačiau jei kriptovaliutą laikote ne kaip investiciją, verta apie tai pagalvoti.

Investavimas ir šaltos piniginės

Kaip ir investuojant į akcijas, investicijos į kriptovaliutas reikalauja kantrybės stebint, kaip auga jūsų turto vertė. Galite jį pasilikti arba bandyti pelningai parduoti kitam investuotojui. Vis dėlto, kol su nerimu stebėsite, kaip jūsų kriptovaliuta brangsta, laikyti ją karštoje piniginėje gali būti pavojinga.

Investavimas ir šaltos piniginės
karšta piniginė kriptografija

Kaip užtikrinti, kad jūsų karštoji piniginė išliktų saugi?

Kad karštoji piniginė būtų saugi, laikykite joje tik minimalias sumas, pasidarykite atsarginę jos kopiją, atnaujinkite programinę įrangą, užšifruokite ją ir saugokite slaptažodį.

Ar įmanoma nulaužti karštą piniginę?

Ar tiesa, kad karštosios piniginės yra saugios?
Ar reikalingos šaltos piniginės?

Dėl šiuolaikinių technologijų ir programinės įrangos įsilaužti į karštąsias pinigines sudėtinga, tačiau tai nėra neįmanoma.
Karštosios piniginės yra ypač pažeidžiamos kenkėjiškų atakų, nes prie jų galima lengvai prisijungti iš įvairių įrenginių, įskaitant telefonus, planšetinius kompiuterius ir kompiuterius

Ar tiesa, kad karštosios piniginės yra saugios?

Karštos piniginės gali būti saugios, jei jomis naudojatės tik skaitmeninei valiutai pervesti. Kai kriptovaliuta, kurios neketinate naudoti, yra šaltoje saugykloje, naudojantis karštąja pinigine nėra pavojaus prarasti lėšas.

Kuris piniginės tipas yra saugesnis?
Ar tiesa, kad karštosios piniginės yra saugios?

Kuris piniginės tipas yra saugesnis?

Svarstydami šaltos ar karštos piniginės privalumus ir trūkumus, prieš priimdami pagrįstą sprendimą turite atidžiai įvertinti visas galimybes. Šaltosios piniginės yra neprisijungę prie interneto įrenginiai, neprijungti prie interneto, todėl jos laikomos saugesnėmis už karštąsias pinigines. Tačiau gali būti papildomų šaltosios piniginės naudojimo trūkumų, kuriuos turėtumėte įvertinti prieš apsispręsdami dėl savo pasirinkimo.

Jei nerimaujate dėl fizinio daikto, pavyzdžiui, šaltosios piniginės, sekimo, galbūt jums labiau tiktų karštoji piniginė. Karštosios piniginės taip pat suteikia naudotojams draugišką patirtį ir dažnai būna sujungtos su kriptovaliutų biržomis, todėl pervesti lėšas yra paprasčiau nei naudojant šaltąją piniginę.

5 geriausios karštos cryptocurrency piniginės
Ką daryti pametus šaltą piniginę?

Nors paprastai saugiau kriptovaliutas laikyti piniginėje, o ne biržoje, kurioje jas nusipirkote, sprendžiant, koks saugojimo būdas jums tinka, atsižvelgiama į daugelį veiksnių. Investuotojams, kurie “Coinbase” saugo tik nedidelį kriptovaliutos kiekį, nereikia jaudintis dėl varginančio jos perkėlimo į piniginę proceso. Piniginė suteikia papildomo saugumo investuotojams, laikantiems tūkstančių dolerių vertės kriptovaliutą, ir gali suteikti jiems ramybę.

5 geriausios karštos cryptocurrency piniginės

Kam skirta šaltoji piniginė?
Ar galiu pirkti cryptocurrency su šaltoji piniginė?

Pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią karštąją piniginę gali būti sudėtinga, nes ne kiekviena turi tas pačias funkcijas. Pateikiame dešimties geriausių karštųjų kriptovaliutų piniginių sąrašą pradedantiesiems, kurį galite peržiūrėti ir palyginti funkcijas prieš investuodami didesnę sumą.

“MetaMask” – blokų grandinės piniginė 

Patirkite praturtintą kriptovaliutų kelionę su “MetaMask” pinigine – saugiu centru, kuriame galite saugoti, siųsti ir gauti “Ethereum” monetas bei ERC-20 žetonus. Norėdami saugoti ir prekiauti BEP-20 turtu, prie “Metamask” galite rankiniu būdu pridėti “Binance Smart Chain” tinklą. Aaronas Davisas ir Danas Finlay ją sukūrė 2016 m. kaip paslaugą prekiautojams kriptovaliutomis. MetaMask piniginė veikia sukurdama tiltą tarp blokų grandinės programų ir jūsų naršyklės.

"MetaMask" - blokų grandinės piniginė 
Ar “MetaMask” gali būti Bitcoin piniginė?

Naudodami “MetaMask” naudotojai gali naudotis “Ethereum” blokų grandine, nesisiųsdami viso tinklo – tai didelis privalumas! Norint valdyti “Ethereum” DApp, nereikia prižiūrėti viso “Ethereum” mazgo.

“Web3” objektas įterpiamas į dabartinį svetainės puslapį naudojant “JavaScript” piniginėje. Būtina atkreipti dėmesį, kad tai neturi įtakos dabartinei svetainei. Veikiau tiesiog pridedama funkcija, leidžianti naudotojams prisijungti prie “Ethereum” tinklo.

“Coinbase” piniginė

Kodėl man reikia "Coinbase" piniginės?
Kaip veikia “Coinbase” piniginė?

“Coinbase” piniginė yra bitkoinų piniginė, kurią visiškai kontroliuoja vartotojas. Tai reiškia, kad piniginės privatūs raktai (atspindintys bitkoinų nuosavybę) laikomi jūsų mobiliajame įrenginyje, o ne centralizuotoje kriptovaliutų biržoje. Coinbase piniginė išsiskiria iš kitų piniginių dėl savo nepriklausomo pobūdžio; ji leidžia naudotis kriptovaliutomis nereikalaujant turėti paskyros Coinbase biržoje.

Tačiau tiems, kurie susipažinę su “Coinbase”, yra daugybė funkcijų ir paslaugų, kuriomis jie gali pasinaudoti visais šios biržos teikiamais privalumais.

Ar galiu naudoti "Coinbase"?
Kokius tinklus palaiko “Coinbase” piniginė?

“Coinbase” yra labai vertinama mobilioji piniginė, o su ja prekyba kriptovaliutomis tampa be vargo. Iš pradžių sukurta darbui su Ethereum ir ERC20 žetonais, vėliau jos galimybės išsiplėtė ir ji palengvino bitkoinų ir kitų skaitmeninių valiutų naudojimą.

“Coinbase” siūlo ne tik kriptovaliutų sandorius, bet ir įvairias funkcijas. Be kita ko, galite dalyvauti airdropuose ir pirminiuose monetų siūlymuose (ICO), naudotis decentralizuotomis programėlėmis (DApps), pirkti internetu naudodami kriptovaliutas ir įsigyti retų skaitmeninių meno kūrinių, vadinamų NFT.

Kraštas – Kriptografija ir Bitcoin piniginė

Edge yra kriptografinė ir Bitcoin piniginė
Reikia kriptovaliutų piniginės?

“Edge Security” – tai išmaniojo telefono piniginė, kurioje paprasta saugoti kriptovaliutas ir jomis prekiauti. Piniginė užšifruoja naudotojo asmeninę informaciją telefone, naudodama kliento pusės šifravimą, taip užtikrindama, kad prieigą prie savo skaitmeninio turto turėtų tik jis.

Visa telefone esanti asmeninė informacija užšifruojama naudojant kliento pusės šifravimą, kurį atlieka “Edge”. Tai reiškia, kad jūs visiškai kontroliuojate savo skaitmeninį turtą ir neprivalote pateikti “Edge” savo telefono numerio, ID ar kitų asmeninių duomenų.

“Edge” galima nemokamai naudotis mobiliuosiuose įrenginiuose. Kai į savo piniginę įnešate kriptovaliutą, tai nieko nekainuoja. Tačiau kasybos ir tinklo mokesčiai bus taikomi, jei siunčiate pinigus iš piniginės. Šie mokėjimai, skirtingai nei siunčiami į “Edge”, siunčiami tinklo kalnakasiams.

Pasitikėjimas Piniginė Cryptocurrency

Ar "Trust Wallet" tinka kriptovaliutai?
Kokią kriptovaliutą galima rasti “Trust Wallet”?

Kriptovaliutų saugojimas aparatinėje piniginėje yra bene saugiausias būdas, nes tik jūs turite prieigą prie savo raktų ir jie nėra prijungti prie interneto. Gemini piniginės yra atvirojo kodo, tačiau joms trūksta kai kurių funkcijų, kurias siūlo Trezor ir Ledger įrenginiai. Trezor turi patentuotą API, skirtą kurti savo įrenginio viršuje pritaikytas programėles, o Ledger Nano S ir X saugiame ekrane galima paleisti trečiųjų šalių programėles, vadinamas “programėlėmis”.

Mobilioji programėlė “Trust Wallet”, kurią galima naudoti “Android” ir “iOS” operacinėse sistemose, leidžia naudotojams pirkti kriptovaliutas tiesiogiai per “Kyber Network” DEX (decentralizuotų mainų) tinklą. Naudotojai taip pat gali naudoti “Trust Wallet” programėlę, kad prisijungtų prie kitų “Ethereum” pagrįstų DApps, naudodami su ja pateikiamą interneto3 naršyklę.

Pasinaudokite didžiausiu “Trust Wallet” teikiamu patogumu ir parsisiųskite ją dabar savo “iOS” arba “Android” įrenginyje! Programinė įranga iš pradžių buvo parašyta abiejų platformų išeities kalbomis: Swift” (iOS) ir “Java” (Android). Kad rezultatai būtų geriausi, įsitikinkite, kad jūsų įrenginyje veikia “iOS 10.0” arba naujesnė versija ir “Android 5.0” arba naujesnė versija.

“Exodus” piniginė

Ar egzodas vis dar yra gera piniginė?
Ar egzodas yra tikra piniginė?

“Exodus” yra kelių valiutų piniginė su patogia vartotojo sąsaja. Joje galima saugoti įvairias kriptovaliutas ir pasirinktinius ERC-20 žetonus, kurių kitur gali ir nebūti.

“Exodus” yra nemokama mobilioji ir darbalaukio piniginė, kuri veikia su aparatinėmis piniginėmis, tokiomis kaip “Trezor One” ir “Trezor Model T”. Ši programinė piniginė sulaukė plataus kriptovaliutų bendruomenės pritarimo dėl joje įdiegtų mainų ir suderinamumo su aparatinėmis piniginėmis. Ši piniginė išsiskiria iš minios savo išskirtine funkcija. Piniginė skiriasi nuo kitų kriptovaliutų piniginių tuo, kad yra skirta pradedantiesiems.

karšta piniginė kriptografija
Kaip gauti pinigus iš “Exodus” piniginės?

Viena iš populiariausių “Exodus” funkcijų yra įvairių kriptovaliutų ir bitkoinų palaikymas. Piniginė leidžia greitai keistis žetonais nesukuriant paskyros.

10 geriausių kriptografinių piniginių pradedantiesiems https://coinmarketcap.com/alexandria/article/10-best-crypto-hot-wallets-for-beginners

Išvada

  • Karštosios piniginės yra saugus ir patogus būdas saugoti ir siųsti kriptovaliutas. Naudodami karštųjų piniginių technologiją galite lengvai gauti mokėjimus bet kuria kriptovaliuta ir prireikus greitai pasiekti savo lėšas.
  • Karštosios piniginės buvo palankiai įvertintos dėl savo patogumo ir naudojimo patogumo. Tačiau jos nėra tokios saugios kaip šaltosios piniginės.
  • Karštos piniginės puikiai tinka greitiems sandoriams ir neturėtų būti naudojamos didelėms lėšų sumoms saugoti.
  • Jei ieškote saugios ir patikimos piniginės pinigams saugoti, penkios pirmiau išvardytos piniginės turėtų būti jūsų sąrašo viršuje!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams