10 kriptografinių 2023 pirkti ir laikyti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra “Coinbase”?

“Coinbase”, naudodama revoliucinę kriptovaliutų mainų platformą, keičia mūsų skaitmeninių valiutų pirkimo, pardavimo ir saugojimo būdus. 2012 m. Briano Armstrongo ir Fredo Ehrsamo įkurta ši pirmaujanti tarpininkė aptarnauja daugiau nei 30 mln. klientų 32 šalyse. Naudodamiesi saugia “Coinbase” platforma, naudotojai gali būti ramūs prekiaudami populiariomis kriptovaliutomis, tokiomis kaip “Bitcoin”, “Ethereum” ir “Litecoin”.

⚡️ Kaip aukštai gali pakilti Ethereum?

2023 m. pradžioje “Money Morning” prognozavo, kad iki 2023 m. pabaigos Ethereum gali pasiekti net 8 000 USD.
Jei 2021 m. viduryje įsivyravęs “bulių” pagreitis išliks, Ethereum kaina iki 2023 m. pabaigos gali nukristi iki 6500 JAV dolerių arba galbūt pakilti iki įspūdingos 7500 JAV dolerių viršūnės
Deja, vėlesniais 2023 m. mėnesiais kriptovaliutų rinkoje kilo sukrėtimų ir ETH sparčiai krito. Iki 2023 m. sausio ETH buvo prekiaujama niūriu 700 JAV dolerių kursu.

⚡️ Koks bus bitkoinas po 5 metų?

Mike'as Novogratzas, “Galaxy Digital” vadovas, antradienį “Bloomberg Technology” kategoriškai pareiškė, kad vieno bitkoino vertė per penkerius metus pakils iki 500 000 JAV dolerių.

⚡️ Ar LTC vėl pakils?

Pirmąjį 2021 m. pusmetį LTC patyrė įspūdingą plėtrą, tačiau, deja, vėlesniais mėnesiais ir metais buvo stebimas nuosmukis.

kripto pirkti

Pasauliui sparčiai keičiantis, vienas dalykas išlieka stabilus – kriptovaliuta. Nepaisant daugelio žmonių klaidingos nuomonės, kriptovaliuta įrodė, kad yra atspari pokyčiams. Fiat valiutos yra reguliuojamos vyriausybių ir jų vertė gali dažnai kristi, o akcijos yra kontroliuojamos institucijų ir joms didelę įtaką daro ekonominiai nuosmukiai.

Tuo pat metu sparčiai populiarėja skaitmeninės valiutos ir žetonai, pagrįsti blokų grandinės technologija. Ne tik todėl, kad žmonės labiau linkę ja tikėti, nes skaitmeninėms piniginėms nedaro įtakos geopolitiniai įvykiai ir jų nevaldo išorinis subjektas. Populiarėjant investicijoms į skaitmeninį turtą, investuojančių investuotojų skaičius sparčiai auga! Šį investuotojų susidomėjimo šuolį daugiausia lėmė padidėjęs visuomenės informuotumas ir entuziazmas dėl šių nepriklausomų valiutos formų.

Ar verta dabar investuoti į kriptovaliutą?

Ar verta dabar investuoti į kriptovaliutą? kripto pirkti
Kas yra geriausias kripto 2023 investuoti į naujokas?

Kadangi daugelio žmonių prognozės apie netolimą ateitį jau išsipildė, kriptovaliuta tapo svarbia tarptautinių finansų figūra. Kadangi kriptovaliuta dar nėra pakankamai tvirtai įsitvirtinusi kasdieniame gyvenime, kad prarastų savo augimo potencialą, vis dar yra didžiulis nepriklausomų kriptovaliutų plėtros potencialas. investuotojai, kurie šiandien įsitraukia į veiksmą, vis dar gali pasipelnyti iš kylančių kriptovaliutų kainų, ir kuo anksčiau jie pradės žaisti šį žaidimą, tuo didesnė bus jų grąža.

Investavimas į kriptografiją 2023 m.: daryti ar ne?
Top 10 kripto pirkti ir laikyti 2023 m.

Žinoma, net ir po to, kai kriptovaliutų sistema taps daugumos žmonių kasdienio gyvenimo dalimi, šis sektorius ir toliau teiks pelningų galimybių. Atsiras naujų aukštųjų technologijų žetonų, kils nepakankamai įvertintos monetos. Tačiau visa tai vyks naujoje finansų ekosistemoje. Šiuo metu investuotojai turi dvi alternatyvas: pasilikti prie byrančios tradicinės rinkos arba diversifikuoti savo portfelį kriptovaliutų turtu.

Atsižvelgdami į sparčiai augantį bitkoinų, kaip finansinio mechanizmo, populiarumą, primygtinai siūlome rinktis antrąjį variantą. Svarbiausia nepirkti visko iš karto ir susitelkti į turtą, kuris tikrai gali duoti pelno.

Top 10 kripto pirkti ir laikyti 2023 m.

pirkti bitkoinus, kai jie nebrangūs, ir parduoti, kai jie brangesni.
Kokia yra geriausia kripto pirkti investicijoms?

2023 m. vasario viduryje CoinMarketCap skaitmeninės valiutos vertės indekse buvo daugiau nei 17 500 skirtingų kriptovaliutų. Kol kas indeksuota tik vos 10 000 turto vienetų – kitiems subjektams trūksta duomenų, kad juos būtų galima tiksliai įvertinti. Nors, palyginti su kitomis investicijomis, pavyzdžiui, akcijomis ar nekilnojamuoju turtu, ji gali atrodyti nedidelė, kriptovaliuta vis tiek yra didelė pramonės šaka – atsižvelgiant į tai, kad CoinMarketCap įtraukia tik tas valiutas, kurias fiziniai asmenys nori pirkti ir naudoti.

Sudarėme 22 pagrindinių kriptovaliutų, kurios 2023 m. jus praturtins, sąrašą. Į sąrašą įtrauktos tik valiutos, turinčios didelį augimo potencialą, todėl nebuvo įtrauktos stabilkoinai, nes jie atitinka fiat valiutų, su kuriomis yra susieti, svyravimus.

Tačiau tai nereiškia, kad šiais metais neraginame investuoti į stabiliąsias monetas. Verčiau imkitės jų, ypač USD Coin arba Tether. Su JAV doleriu susietos monetos yra naudingos rinkoje, kurioje kainos sparčiai kinta. Tiesiog nepamirškite, kad kriptovaliutų augimas vis dar gali užtikrinti didelę grąžą, ir nepraleiskite progos ja pasinaudoti.

Bitcoin

Top 10 kripto pirkti ir laikyti 2023 m.
Būdai investuoti į bitcoin

Bitkoino dominavimas gali dar labiau sustiprėti, nes jis ir toliau išlieka žmonių vaizduotėje, kai kalbama apie skaitmenines valiutas.
Nors“Bitcoin” vis dar turi atitikti dabartinius technologinius standartus, jis vis dar lenkia savo bendraamžius saugumo, praktiškumo ir paprastumo požiūriu. Bitkoinas gali būti pirmoji valiuta, kuri sudaužys banką, todėl mes ir toliau matysime, kaip jo kapitalizacija kyla.

Pagrindinis “Bitcoin” trūkumas – pernelyg didelė priklausomybė nuo rinkos nuotaikų. Kadangi ši valiutos forma yra susijusi su visos kriptovaliutų sistemos perspektyvomis, bet kokie naudotojų lūkesčių pokyčiai iš karto daro įtaką rinkos kainai to paties JAV dolerio atžvilgiu. Kita vertus, nepastovumas turi tam tikrų privalumų:

Ar verta dabar investuoti į kriptovaliutą?
Ar verta dabar investuoti į kriptovaliutą? kriptovaliutų laikymas
  • Bitkoinas turi daug agresyvių šuolių, kurie atsiranda, kai jis yra tik šiek tiek išprovokuojamas. Jei seksite naujienas, bus pakankamai laiko pakoreguoti pelną, gautą pardavus, ir tada nusipirkti papildomų bitkoinų dėl natūralios valiutos vertės reakcijos.
  • Šiuo metu moneta turi stiprų teigiamą impulsą, tačiau tai rodo tik nedidelę jos potencialo dalį; dar yra daug erdvės augimui, kalbant apie žinomumą ir taikymą, o tai ir toliau skatins kainos augimą.
  • “Bitcoin” yra likvidžiausias skaitmeninis turtas, todėl niekada neliksite įstrigę su monetomis, kurių niekas nenori pirkti.
  • Kiekvienas sandoris bus patvirtintas ir įvykdytas akimirksniu. Tai pati maloniausia įmanoma aplinka kriptovaliutai: net jei kas nors nutiktų ne taip, jūsų turtas nebus visiškai sunaikintas dėl didžiulio paklausos sumažėjimo.
Ar verta investuoti į Bitcoin? kriptovaliutų laikymas
Ar Bitcoin yra gera investicija

Analitikai siūlo investuotojams investuoti pinigus į patį bitkoiną, o ne į kasybą, nes jo vertė kyla. Kasyba pamažu tampa mažiau pelninga nei konservatyvūs pajamų gavimo būdai: pirkti bitkoinus, kai jie yra nebrangūs, ir juos parduoti, kai jie brangsta. Be to, bitkoinų kasybos su savo technine įranga atveju turite realią galimybę prarasti savo pinigus, t. y. juos visus išleisti. Norėdami visiškai išvengti šio vargo, galite naudoti kito asmens bitkoinų kasybos įrangą; apie tai plačiau – po akimirkos.

Ethereum

Ar verta investuoti į eterį?
Ar Ethereum kriptovaliutų laikymas

Ethereum yra pirmaujanti nepriklausoma valiuta tarp savo konkurentų, todėl nekeista, kad rinkos ekspertai prognozuoja, jog iki 2023 m. jos vertė išaugs 200 %! Praėjusiais metais valiuta pabrango iki 4000 JAV dolerių, iš dalies dėl entuziastų lūkesčių. Jaudulys kyla dėl artėjančio Ethereum 2.0 išleidimo; modernizuotos Proof-of-Stake monetos, pasižyminčios daugybe patobulintų galimybių ir funkcijų.

Ethereum yra paklausiausia ir plačiausiai naudojama kriptovaliuta, kurią nuolat tobulina ir atnaujina būrys kūrėjų. Tikimasi, kad dėl atnaujinimo sandoriai tarp monetų savininkų taps ir greitesni, ir pigesni. Tikimasi, kad Ethereum taps sparčiausiai besiplečiančia skaitmenine ekosistema pasaulyje.

Nors atsiras daugybė eterio kopijuotojų, ši kriptovaliuta išlaikys savo pozicijas rinkoje. Jos dominavimas savo regione yra svarbiausias, net jei atsiras kitų technologiškai pažangesnių galimybių.

Nors 2023 m. greičiausiai galėsite pasipelnyti iš Ethereum svyravimų, apsvarstykite galimybę bent dalį savo monetų laikyti ilgą laiką. Skaitmeninės ekosistemos potencialas yra diskutuotinas. Nepaisant bet kokių abejonių, daugelis sutinka, kad per ateinantį dešimtmetį įvyks milžiniška technologijų pažanga. Laikykite nedidelę ETH sumą ir stebėkite, kaip jos vertė padidėja 500-800 proc.

Litecoin

"Litecoin" kriptovaliutų laikymas 2023 m.
Kaip investuoti į “Litecoin”?

2023 m. “Litecoin” perspektyvos neaiškios.Teigiama, kad ši moneta sparčiai populiarėja dėl savo panašumo į bitkoiną. Paviršutiniškas panašumas – ji siūlo didesnę sandorių spartą (4 kartus!) ir paprastesnį naudojimą, o tai skamba gerai – tačiau nėra taip reikšminga kaip konkurentai, gaminantys daugiafunkcinius žetonus ir monetas, kurių pagrindu kuriamos ištisos komercinės sistemos. Pernai investuotojai į lengvąsias monetas pamatė, kaip ši strategija atsigręžė priešinga linkme, kai valiuta, pasiekusi visų laikų aukštumas, smarkiai smuko.

Kita vertus, nepriklausomai nuo jūsų šlovės kriptovaliutų pasaulyje, reali kapitalizacija vis dar yra labai svarbi (kurią LightCoin taip pat didina). Litecoin populiarumas sparčiai auga, nes vis daugiau įmonių dabar jį priima kaip priimtiną mokėjimo būdą. Net jei šių metų nuosmukio prognozės pasitvirtins, tai reikš didelę pasikartojimo tikimybę. Tokioje situacijoje šviesioji moneta iš pradžių kristų, o paskui kiltų pagal Fibonačio seką: pradėtų nuo 600 JAV dolerių ir pasiektų neįsivaizduojamą 1000 JAV dolerių lygį.

"Litecoin" populiarumas auga, vis daugiau įmonių jį naudoja kaip mokėjimo būdą.
“Litecoin” populiarumas auga

Jei įvyks pirmiau aprašytas scenarijus, anksti įsitraukę investuotojai į lengvąsias monetas galės pelningai parduoti savo monetas ir atlyginti nuostolius. Ilgai jas laikyti nėra prasmės: jei LTC seka tam tikrais istoriniais dėsningumais, netrukus po to, kai bus viršytas pikas, valiuta pasieks naujas vidutines vertes, kurios bus gerokai didesnės už pasiektą maksimumą.

Jei tai neįvyks, prognozuojama, kad kriptovaliutos kaina lėtai mažės iki šių metų pabaigos, o po to vėl pradės kilti.

Binance Coin

Kas yra "Binance" moneta? kriptovaliutų laikymas
Ar verta pirkti Binance monetą?

“Binance Coin” (BNB) yra pirmaujančios pasaulyje skaitmeninės valiutos biržos “Binance” išleistas kriptovaliutos žetonas. Daugelį metų slėpdamasi didžiųjų konkurentų šešėlyje, valiuta pagaliau išpopuliarėjo 2021 m., kai smarkiai pabrango ir pasiekė istorinį maksimumą – beveik 700 JAV dolerių. Vėliau kriptovaliuta “nusiramino” ties realesniu 300-400 JAV dolerių kainų diapazonu, tačiau prieš metų pabaigą BNB vėl pakilo iki 634,34 JAV dolerio maksimumo.

Valiutos kaina dabar yra stabilesnė, tačiau ankstesnių šuolių priežastis akivaizdi: tikėjimas kriptovaliutų platforma ir jos ilgalaikiu potencialu. Šia prasme “Binance Coin” šiek tiek seka “Bitcoin” ir “Ethereum” pėdomis. Greitai tapusi pagrindine vieta, kurioje investuotojai gali įsigyti, prekiauti ir keistis skaitmenine valiuta, ši platforma tvirtai užsitikrino savo vietą pramonėje.

“Binance Coin” monetų kainų šuolis 2019 m. ir tolesnis jų kilimas iki 2023 m. rodo neatrastą potencialą. Vidinės monetos patrauklumo didinimo priemonės, tokios kaip atlygis per BNB partnerių programas, skatina naudotojų įsitraukimą ir dėl to – išskirtinės kriptovaliutos paklausą.

"Binance Coin" jau dabar pastebimas didelis aktyvumas. kriptovaliutų pirkti
Ar Binance Coin turi ateitį? kriptovaliutų pirkti

“Binance Coin” jau dabar pastebimas didelis aktyvumas. Žetoną galima išleisti mokesčiams, kelionių išlaidoms ir palūkanų pajamoms per kriptovaliutų skolinimą. Svetainė tikisi pagerinti savo mokėjimo mechanizmo efektyvumą, jei atsižvelgsite į “Binance” platformoje plėtojamą apdovanojimų programą.

Didėjant aktyvių “Binance Coin” naudotojų skaičiui ir būdų ją išleisti skaičiui, didės ir kaina. Jau dabar specialistai numato, kad netrukus bus nustatytos naujos vidutinės vertės iki 2000 JAV dolerių už 1 BNB. Numatoma, kad šios vertės vidutiniškai kils per 3-5 metus, o per ateinančius dvejus metus prognozuojamas maždaug 1000 JAV dolerių augimas – tai beveik neabejotinai lems nuostolį, jei monetų pirksite 2023 m. pradžioje.

Ripple

XRP yra "Ripple" tinklo kriptovaliuta
Investavimas į “Ripple

Kinijos kriptovaliutų rinka yra sunkus varžovas ne tik dėl savo technologijų. Ripple, kaip ir kiti dideli konkurentai 2023 m., orientuojasi ne tik į savo monetų populiarumą, bet ir į savo ekosistemos viešąją vertę. Šiuo atveju kalbama apie pasaulinių pinigų pervedimų skatinimą. Tuo tikslu atsirado keletas projektų, vykdomų su “Ripple” prekės ženklu: “RippleNet” pasaulinis tinklas, skirtas greitiems ir pigiems pinigų pervedimams, atvirojo kodo blokų grandinė “XRP Ledger” su savo XRP moneta ir “RippleX” platforma, naudojama įmonės technologijoms populiarinti.

“Ripple” kursų pakilimai ir nuosmukiai neapčiuopiamai susiję su jos skaitmeninės valiutos XRP verte. Tačiau XRP vertė vis tiek yra susijusi su “Ripple” verslo operacijomis. Pasaulinė kibernetinė valiuta demonstravo tvirtą augimą iki 2021 m., kai 2023 m. buvo pastebimi kritimai. Neseniai JAV Vertybinių popierių ir biržos komisijai ėmusis teisinių veiksmų, “Ripple” naudotojai išreiškė susirūpinimą dėl įtarimų, kad “Ripple” neteisėtai pardavinėjo savo žetonus. Ripple teisiniai atstovai atmeta šiuos teiginius ir tvirtina, kad jų žetonai nelaikomi vertybiniais popieriais.

Teismo sprendimo dėl šios bylos tikimasi vėliau šiais metais; jei “Ripple” laimės, jos patikimumas padidės, o žetonų vertė per metus gali išaugti daugiau nei du kartus.

Chainlink

"Chainlink" užėmė pirmąją vietą didelės investicijų grąžos valiutų sąraše
Ar verta kriptovaliutų pirkti Link

Nepaisant to, kad daugelis investuotojų nenori tikėtis tokios pat sėkmės, kokią “Chainlink” patyrė 2020 m., 2021 m. ji vis dar išlieka pelninga investavimo galimybe. Svarbu prisiminti, kad praėjusiais metais “Chainlink” buvo didelės investicijų grąžos valiutų sąrašo viršuje. Nuo kitų kriptovaliutų Chainlink skiriasi tuo, kad tai yra decentralizuotas Oracle tinklas, kuris siūlo duomenis išmaniosioms sutartims blokų grandinėje. Be to, prieštaraudamas savo konkurentams, Chainlink gali bendrauti su kitais tinklais.

2023 m. pradžioje daugiau nei 1100 įmonių savo veikloje pritaikė “Chainlink”. Tikimasi, kad ši sistema aplenks konkurentus ir taps vietinės rinkos lydere DeFi sektoriuje, tačiau ekspertai vis dar nesutaria, kada DeFi pradės veikti.

Net jei neturite daug laisvų pinigų, jei tik tikite DeFi ir NFT žaidimų potencialu, metų pradžioje šią kriptovaliutą galite įsigyti su didele nuolaida. Jei trokštate investuoti į technologiją, kuri sukels revoliuciją NFT pramonėje, dabar yra optimali proga, nes ši besiformuojanti rinka toliau plečiasi.

Solana

Ar Solanos moneta turi ateitį?
Ar SOL žetonas turi ateitį?

Tarp penkių populiariausių kriptovaliutų yra tokių, kurios jau įsitvirtinusios ne vienerius metus. Solana yra viena iš jų. Ji startavo 2020 m. ir per vienus metus jau pasiekė istoriškai didelį, daugiau kaip 300 kartų didesnį nei pradinės vertės augimą. Valiutos populiarumą lemia jos naudingumas: ji leidžia kūrėjams lengviau kurti decentralizuotas programėles, todėl decentralizuoti finansai tampa labiau prieinami plačiajai visuomenei.

Tikimasi, kad 2023 m. “Solana” ir toliau plėsis. Šią tendenciją nutraukia tik bendri kriptovaliutų rinkos svyravimai. Nors moneta nesistengia pakartoti ankstesnių aukštumų, dabar geras laikas ją įtraukti į savo portfelį tolesnio kritimo atveju. Jei dabar praleisite progą, ateinančiais metais galite atsidurti be biudžeto.

EOS

Ar EOS yra gera investicija 2023 m.
Ar EOS yra gera investicija?

Kadaise buvo manoma, kad EOS moneta yra pagrindinis bitkoino ir “Ethereum” priešininkas. Dabar jau aišku, kad EOS toli gražu neprilygsta pramonės lyderiams, tačiau tai yra gana populiari funkcinė kriptovaliuta, kurios laukia šviesi ateitis, nes decentralizuotų programų rinka bręsta ir auga.

EOSIO blokų grandinė, be išmaniųjų sutarčių, yra decentralizuota operacinė sistema. Tokia decentralizuota operacinė sistema turi keletą privalumų, įskaitant saugumą, laisvę ir didelį efektyvumą. Jau dabar ši platforma suteikia daug įdomių galimybių kūrėjams, tačiau rinka reaguoja tik į skambius pranešimus – tada EOS fiksuoja naujas aukštumas – ir tik tada grįžta atgal.

Tikimasi, kad 2023 m. EOS nepateiks didelių staigmenų, tačiau faktas, kad EOS yra išskirtinį potencialą turinti valiuta, kurią dabar vis dar galima įsigyti nebrangiai, nepasikeitė.

Cardano

Cardano yra padorus cryptocurrency investuoti į 2023
“Cardano” decentralizuota platforma

Dar vienas senosios mokyklos projektas, Cardano decentralizuota platforma dabar intensyviai plėtojama ir neabejotinai padidės jos vertė kaip kitos kriptovaliutos, kuri sprogs 2023 m. rinkoje, ir Web 3.0 plėtojama. Minimali investicijų įėjimo riba čia yra viena pigiausių įmanomų: “Cardano” monetą galite įsigyti už mažiau nei po dolerį. Turbūt prisimenate, kad prieš 2021 m., kai buvo prekiaujama vos už kelis centus, kriptovaliutų populiarumas sparčiai augo. Dabar jis stabilizavosi pastovesniame lygyje, o tai rodo, kad 2023 m. visuomenės susidomėjimas kriptovaliutomis auga.

Pagrindinis “Cardano” privalumas – pažangiausia išmaniųjų sutarčių platforma, kuri funkcionalumu ir efektyvumu pranoks visus esamus protokolus. Kol kas Ethereum rinkos kapitalizacija yra didesnė nei Cardano. Tačiau projektas eina savo keliu ir duoda vaisių: praeityje ne kartą pramonės lyderius aplenkė techniškai pranašesni naujokai.

Top 10 cryptocurrencies balandžio 2023 pagal Forbes https://www.forbes.com/advisor/investing/cryptocurrency/top-10-cryptocurrencies/

Kitas 2023 m. kriptografijos sprogimas

1. 1 colis

Kodėl 1 colio ekranas 2023 m. sprogs
“1Inch” yra decentralizuotas mainų agregatorius (DEX)

1INCH yra decentralizuotų mainų (DEX) agregatorius. Decentralizuotos biržos leidžia žmonėms keistis kriptovaliutomis nenaudojant kriptovaliutos 2023 piniginės, prijungiant savo. Nėra jokios centrinės institucijos, atsakingos už prekybą, ir nereikia susikurti paskyros daugelyje DEX.

2. Atvaizdavimas

Renderio žetonas (RNDR) sprogsta 2023 m.
Atvaizdavimo simbolis (RNDR)

Metaverslo žetonų populiarumas auga dėl didėjančio susidomėjimo virtualia realybe ir interneto karalystėmis. Daugelis šių kriptovaliutų naudojamos Metaverzėje, tačiau Renderio žetonas ( CRYPTO:RNDR ) yra gana išskirtinis.

“Render Network” yra decentralizuotas GPU pagrįstas atvaizdavimo tinklas. Jis jungia skaitmeninius kūrėjus, pavyzdžiui, menininkus ir studijas, kuriems reikia GPU skaičiavimų, su paslaugų teikėjais, norinčiais išnuomoti savo nepanaudotą GPU skaičiavimo galią. GPU pardavėjai iš skaitmeninių kūrėjų gauna mokėjimus “Render” žetonų pavidalu.

3. Vaiduoklis

GHOST cryptocurrency prognozė 2023 m.
Ar “Aave” yra gera investicija 2023 m.?

“Aave” (CRYPTO: AAVE) yra populiarus ir paprastas skolinimo mechanizmas. Naudotojai gali skolintis ir skolinti įvairias kriptovaliutas. Įnešę savo kriptovaliutą į “Aave” gausite palūkanų išmokas.

“Aave” ypatybės, skiriančios ją nuo kitų skolinimo sistemų, yra šios: Paskolos gavėjai gali keisti fiksuotąsias ir kintamąsias palūkanų normas, kaip ir bet kurios kitos rūšies paskolos atveju. “Aave” taip pat pripažinta dėl savo “FlashLoans” paskolų, kurios yra neužtikrintos paskolos, kurias galima grąžinti tuo pačiu sandoriu. Tačiau jos turi būti grąžinamos tuo pačiu sandoriu.

Ar ieškote kito kriptovaliutų hito?

Ar per kriptovaliutų žiemą geriau prekiauti dieną, ar laikyti?
Kurios kriptovaliutos išpopuliarės?

Tai vilioja ieškoti kitos didžiulės kriptovaliutos. Nors tokiu būdu galite uždirbti nemažai pinigų, tai taip pat yra sudėtinga, užima daug laiko ir yra pavojinga.

Reikia laiko išstudijuoti šias mažiau kriptovaliutų. Nepaisant to, kad pasiūlymas atrodo naudingas abiem pusėms, svarbu nepamiršti, kad kriptovaliutų pramonėje gali nutikti bet kas. Iš gerai ištirto turto nieko nebus, jei jis nebus nuodugniai ištirtas.

Rizikuoti kriptovaliutų tendencijomis nėra gera idėja. Nėra nieko blogo bandyti, tačiau pasilikite savo lūkesčius ir sumą, kuria rizikuojate, sau.

Ar per kriptovaliutų žiemą geriau prekiauti dieną, ar laikyti?

Kai kurie žmonės “meškų” rinkas vertina kaip galimybę padidinti savo portfelį ir daugiau sužinoti apie investicijas. Hodleriai gali norėti ir toliau laikyti kriptovaliutų žiemos metu, o dienos prekiautojai turėtų tęsti prekybą ir pasinaudoti tikėtinu didesniu rinkų kintamumu. Daugelis išmoksta daugiau technikų, kad būtų sumažintas emocinis poveikis, pavyzdžiui, FOMO. Dėmesį galima sutelkti į didesnio turto kūrimą, mėgavimąsi gyvenimu ir investavimą į save

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams