DIENOS PREKYBOS KRIPTOVALIUTOMIS

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡Kas yra kriptovaliutų krovimas

Kriptovaliutų turto užtikrinimo, siekiant uždirbti atlygį arba palūkanas, procesas vadinamas kriptovaliutų statymu. Vartotojai naudoja blokų grandinės technologiją, kad sukurtų kriptovaliutas, taip palengvindami saugius sandorius.

⚡Ką reiškia HFT?

Pasitelkiant sudėtingus algoritmus, kurie padeda analizuoti rinkas ir žaibiškai priimti sprendimus, didelio dažnio prekyba (angl. HFT) yra praktinis metodas pelningiems sandoriams vykdyti.

⚡Kokią procentinę dalį uždirba prekiautojas?

Sėkmingas prekiautojas gali tikėtis uždirbti apie 50 % per metus. Dideli skaičiai yra įmanomi, tačiau jie taip pat susiję su didele rizika. Tačiau toks uždarbis neateina iš karto.

⚡Kas yra prekyba ir kaip ji veikia?

Trumpai tariant, prekyba internetu – tai piniginio turto pirkimas ir pardavimas per skaitmeninę platformą. Prekiautojai ir investuotojai naudojasi brokerio arba banko tiekiama prekybos platforma, kad galėtų pirkti ir parduoti finansines priemones internetu.

⚡Ar techninė analizė yra pakankama dienos prekybai?

Techninė analizė skirta tik trumpalaikei arba dienos prekybai. Paplitęs mitas, kad techninė analizė tinka tik trumpalaikei ir kompiuterizuotai prekybai, pavyzdžiui, dienos prekybai ir didelio dažnio prekybai.

Per pastaruosius kelerius metus kriptovaliutos sukėlė revoliuciją, kuri sužavėjo ir suintrigavo žmones visame pasaulyje. Turėdami tiek daug įvairių galimybių, žmonės graibsto pinigus, prekiaudami jomis. Jei ieškote puikaus įėjimo į dienos prekybos kriptovaliutomis Reddit, neieškokite toliau! Šiame pranešime išnagrinėsime dienos prekybos pagrindus, suprasime, kaip prekiautojai iš jos pelnosi, ir atskleisime keletą išskirtinių strategijų, kurias naudoja sėkmingi dienos prekiautojai.

Taip pat išmokysime, kaip pradėti prekiauti cryptocurrency dienos prekybą turint mažai patirties arba jos visai neturint. Vėliau išsamiai įvertinsime kriptovaliutų dienos prekybos Reddit teigiamus ir neigiamus aspektus, kad prieš nuspręsdami, ar ji atitinka jūsų reikalavimus, turėtumėte visą reikiamą informaciją.

Dienos prekiautojai naudojasi dienos kainų pokyčiais, niekada nelaikydami atvirų pozicijų per naktį. Terminas “dienos prekiautojas” kilo iš akcijų rinkos, kurioje prekyba vyksta tik darbo dienomis.

Kaip dienos prekiautojai gauna pajamas?

Ar galite būti kriptografinės dienos prekybininkas?
Kaip užsidirbti pinigų dienos prekybos

Sėkmingi dienos prekiautojai turės išsamių žinių apie rinką ir didelę patirtį. Dienos prekiautojai dažnai naudojasi technine analize (TA), kad gautų prekybos idėjų. Jie paprastai naudojasi apimtimi, kainų judėjimu, grafikų formomis ir technologiniais rodikliais, kad nustatytų sandorių įėjimo ir išėjimo taškus. Rizikos valdymas dienos prekyboje yra labai svarbus,

Fundamentinė analizė nėra skirta dienos prekiautojams, nes visiems įvykiams gali prireikti daug laiko (FA). Vis dėlto prekiautojai tam tikru metu gali naudoti “prekybą naujienomis” kaip savo metodo dalį. Tai reiškia, kad ieškoma turto, kurio prekybos apimtis dėl neseniai paskelbto pranešimo ar naujienų įvykio yra didelė, ir uždirbama iš kainos pokyčio.

Dienos prekiautojai, siekiantys gauti pelno iš rinkos nepastovumo, labai pasikliauja apimtimi ir likvidumu. Dienos prekiautojai paprastai prekiauja tik labai likvidžiose rinkose, kad išvengtų didelio pasimetimo.

Kas yra diapazonas kriptografinė dienos prekyba?
Konkrečią dieną prekiautojai prekiauja BTC/USDT pora.

 Prekiautojai. Kiti, remdamiesi techniniais arba fundamentaliais kriterijais (arba abiem), sudarys stebimų priemonių sąrašą ir pasirinks, kuria priemone prekiauti.

Dienos prekybos kriptografinės strategijos greito pelno

Galvosūkių keitimas

Dienos prekybos kriptografinės strategijos greito pelno
Vienos minutės skalpavimo strategija

Prekiautojai, kurie dažnai prekiauja mažais terminais, vadinami skalperiais. Tai reiškia, kad per trumpą laiką pelnomasi iš nedidelių kainų pokyčių. Šios strategijos pavyzdžiai yra likvidumo spragos, pirkimo ir pardavimo kainų skirtumai ir kiti rinkos neefektyvumai.

Skalperiai gali padidinti savo pajamas naudodami svertą su maržomis arba ateities sandoriais. Kadangi kainos procentiniai tikslai dažnai būna mažesni, prasmingiau naudoti didesnio dydžio pozicijas. Dauguma dienos prekybos metodų tai daro.

Didelio dažnio prekybos (DFT) apibrėžtis
Ar galite būti kriptografinės dienos prekybininkas?

Nors sverto naudojimas nebūtinai reiškia, kad nepaisoma rizikos valdymo, sėkmingi skalperiai vis tiek žino maržos taisykles ir naudoja patikimus pozicijos dydžio standartus. Jei jums reikia pagalbos apskaičiuojant pozicijos dydį prekiaujant, būtinai peržiūrėkite mūsų vadovą šia tema. Skalpavimą paprastai lengviau taikyti patyrusiems prekiautojams, nes jis vykdomas greitai ir kelia didelę riziką. Be to, kadangi sverto naudojimas yra labai paplitęs, keli nesėkmingi sandoriai gali greitai ištuštinti prekybos sąskaitą.

Prekybos diapazonas

Prekybos diapazonas
Ar kada nors domėjotės, kaip veikia aukšto dažnio prekyba (HFT)? Prekybos diapazono strategija

Prekyba diapazone yra esminė strategija, kuri daug jėgų semiasi iš žvakidžių diagramų tyrimo ir palaikymo bei pasipriešinimo lygių nustatymo. Kaip rodo pavadinimas, prekiautojai, prekiaujantys intervalais, ieško kainų intervalų rinkos struktūroje ir, remdamiesi šiais intervalais, kuria prekybos idėjas. Prekybininkas, prekiaujantis diapazonu, gali pirkti palaikymą ir parduoti barjerą, jei kaina svyruoja tarp dviejų palaikymo ir pasipriešinimo lygių.

Prekybos diapazonas veikia pagal koncepciją, kad diapazono ribos veikia kaip palaikymo ir pasipriešinimo lygiai, kol diapazonas bus pažeistas. Turinio apačia gali paskatinti kainų kilimą, o jo viršūnė veikiau lems kainų sumažėjimą.

Kuo daugiau kartų kaina pasiekia palaikymo ar pasipriešinimo lygį, tuo didesnė tikimybė, kad grupė bus pažeista. Todėl prekiautojai, prekiaujantys diapazonais, nuolat ieško galimybės pamatyti, kaip rinka ištrūksta iš diapazono. Paprastai tai reiškia, kad, pasitvirtinus diapazono prasiveržimui, pateikiamas stop loss pavedimas.

Aukšto dažnio prekyba (HFT).
Daugiau informacijos šia tema rasite skyriuose apie palaikymą ir pasipriešinimą.

Iš esmės maržinė prekyba yra panaši į arbitražą su keliais svarbiais skirtumais: prekiautojas skolinasi lėšų iš biržos už palūkanas, kurios skiriasi nuo palūkanų normos, kurią jis moka savo brokeriui. Maržinės prekybos koncepcija paprasta: pirkti pigiai ir parduoti brangiai, naudojant svertą (skolintas lėšas). Investavimas su marža būna įvairių formų, visoms joms taikomos unikalios taisyklės ir susitarimai.

Aukšto dažnio prekyba (HFT).

Kas yra kriptografinė dienos prekyba?
Ar kada nors susimąstėte, kas yra didelio dažnio prekyba (HFT)? Tai dažnas klausimas, o mes turime jums atsakymą!

Didelio dažnio prekyba – tai algoritminės prekybos stilius, kurį dažnai naudoja kiekybiniai prekiautojai (angl. natives arba quants). Tai apima prekybos robotų ir algoritmų, galinčių per trumpą laiką atidaryti ir uždaryti kelias pozicijas, kūrimą. Ką šis terminas reiškia kalbant apie trukmę? Apsvarstykite milisekundes. Kelios milisekundės gali būti lemiamos didelio dažnio prekybos algoritmui.

Sudėtingas HFT strategijas įgyvendinti lengviau, nei atrodo. Nors tai gali atrodyti paprasta, dienos prekyba naudojant aukšto dažnio prekybą yra sudėtingesnė. Didelio dažnio prekiautojai turi testuoti pagal istoriją, stebėti ir nuolat keisti algoritmus, kad jie atitiktų rinkos nuotaikų svyravimus. Jei manote, kad galite atsipūsti ir leisti kompiuteriui viskuo pasirūpinti, deja, turiu jums pranešti, kad taip nebus.

Didelio dažnio prekyba taip pat priklauso nuo lyties. Todėl plačiajai visuomenei reikia padėti įgyti aukštos kokybės žinių.

Techninė analizė crypto
Kas yra kriptografinė dienos prekyba?

Kokia to priežastis? Tai paprasta. Jei sėkmingai dirbančios didelio dažnio prekybos įmonės ir rizikos draudimo fondai pradės atskleisti savo HFT metodus individualiems investuotojams, šie metodai bus neveiksmingi.

Be to, svarstant prekybos botų naudojimą, reikia atsižvelgti į dar vieną veiksnį. Jei patys sukūrėte pelningą prekybos botą, kodėl jo nepanaudojus, užuot pardavus? Vadinasi, svarstydami galimybę investuoti į aukšto dažnio prekybos botą, turite žinoti riziką.

Techninė analizė

Ar verta prekiauti kriptovaliutomis dieną?
Techninė analizė: Pradedančiųjų apžvalga

Techninė analizė (TA) tiria finansinius duomenis, pavyzdžiui, kainų ir apimties duomenų taškus, kad nustatytų rinkos statistinius modelius. TA moko prekiautojus, kaip naudotis mokslu ir rasti pelningos prekybos galimybių, naudojant istorinę kainų ir apimties informaciją.

Techninė analizė gali būti taikoma bet kuriai rinkai ar vertybiniams popieriams, jei yra istorinių prekybos duomenų. Prekiautojai gali taikyti techninę analizę, kad įvertintų, kaip pagal ankstesnius rezultatus galima prognozuoti būsimą pelną ir nuostolius kriptovaliutų rinkoje.

Kai kurie prekiautojai išreiškia susirūpinimą dėl technikos veiksmingumo, kai jie naudoja techninę analizę prekiaudami kriptovaliutomis. Daugelis žmonių mano, kad kriptovaliuta netinka techninei analizei, nes nėra pasaulinio reguliavimo ir daugybės biržų. Daugelis žmonių mano, kad tokie rodikliai kaip santykinio stiprumo indeksas (RSI) gali būti neįkainojamas turtas. RSI rodiklis įvertina kriptovaliutos stiprumą nagrinėdamas pastarojo meto kainos prieaugį ir nuostolius.

Kaip pradėti prekiauti Cryptocurrency kasdien
Ar verta prekiauti kriptovaliutomis dieną?

CoinFlow indeksas yra dar vienas gyvybiškai svarbus osciliatorius kriptografiniai techniniai tyrėjai (PFI) įdarbinti. MFI gali būti naudojamas kartu su RSI, siekiant nustatyti, ar BTC artėja prie bulių ar meškų divergencijos.

Dar vienas svarbus osciliatorius yra kriptografijos techninių tyrėjų naudojamas CoinFlow indeksas (MFI). MFI gali bendradarbiauti su RSI ir padėti nustatyti, ar BTC bus bulių, ar meškų divergencija. Jei prekiautojai ir investuotojai gali patobulinti techninės analizės supratimą, jie gali padidinti savo ilgalaikę grąžą. Tačiau prieš investuojant realius pinigus šias strategijas pirmiausia reikia suprasti ir praktiškai išbandyti, kad būtų išvengta brangiai kainuojančių klaidų.

Prekybos botai.

Prekybos botai.
Kriptografinės prekybos botai: BOTAI: Galutinis pradedančiųjų vadovas

Prekybos botas – tai kompiuterinė programa, leidžianti investuotojams pirkti ir parduoti finansines priemones iš anksto nustatytais intervalais arba nustatytomis sąlygomis, siekiant pagerinti pajamas. Dizaineriai kuria kriptovaliutų prekybos botus, kad sumažintų nuostolius ir padidintų pelną.

Botai gali padėti jums prekiauti dienos Cryptocurrency greičiau taupant laiką ir pastangas. Biržos mokesčiai, rinkos tyrimai ir artimiausio laikotarpio pelno galimybės – visa tai gali būti pagreitinta naudojant algoritminės prekybos botus. Prekybininkai jau dešimtmečius vertybinių popierių biržose taiko automatizuotas prekybos sistemas. Prekiautojai, susipažinę su programinės įrangos kūrėjais ir API, turėtų pasinaudoti šiomis žiniomis.

Kriptovaliutų dienos prekybos privalumai ir trūkumai
Kuris Cryptocurrency yra geriausias dienos prekybos?

Kaip pradėti prekiauti Cryptocurrency kasdien

Taigi, nusprendėte išbandyti kriptovaliutas kaip dienos prekiautojas. Ką turėtumėte daryti pirmiausia? Jei esate naujokas, norintis įgyti patirties prekiaujant kriptovaliutomis, tuomet “The Complete Guide to Day Trading Cryptocurrency for Beginners” yra puikus skaitinys.

Jame pateikiama visa reikalinga informacija ir naudingi patarimai, pritaikyti kasdieniams investuotojams. Jei jau suprantate pagrindinius dalykus, galite praktikuotis prekiauti “Binance” kriptovaliutų biržoje atlikdami šiuos veiksmus:

Kuris interneto prekybos platforma yra tinkama dienos prekybos Cryptocurrency? Šiuo klausimu patarti negalime, tačiau “Binance” ekosistemoje yra šimtai rinkos porų, maržinė prekyba, ketvirtiniai ir amžinieji ateities sandoriai, svertiniai žetonai, realaus laiko rinkos duomenys ir dar daugiau. Pirmiausia eikite į “Binance” ir konvertuokite fiat dolerius į kriptovaliutą.

Kriptovaliutų dienos prekybos privalumai ir trūkumai

Kriptovaliutų dienos prekybos privalumai ir trūkumai
Pradedančiojo kriptografinės dienos prekybos vadovas Cryptocurrency

Kiekviena investicija į kriptovaliutas yra susijusi su didele rizika ir didele potencialia grąža. Investuodami į kriptovaliutas, investuotojai turėtų nepamiršti, kad jų skaitmeninio turto vertė gali svyruoti. Juk kriptovaliutos yra nauja finansinės pagalbos forma.

Prekiautojai turėtų susipažinti su būsimomis kriptovaliutų apmokestinimo taisyklėmis. Anksčiau aptarėme, kad kriptovaliutoms netaikomas trumpalaikio kapitalo prieaugio mokestis. Kriptovaliutų dienos prekyba leidžia gauti ribines pajamas parduodant kriptovaliutą trumpiau nei metus. Įtraukite kriptovaliutų pelną, kai teikiate pajamų ataskaitas internetu arba per buhalterį.

kriptografinė dienos prekyba Prekybos botai
Geriausios dienos prekybos kripto platformos

Privalumai

✅ Prekiauti gali visi, turintys kriptovaliutų sąskaitą. Mažmeniniams investuotojams ar dienos prekiautojams nebėra jokių apribojimų naudotis kriptovaliutų rinkomis, jas tirti ir jose dalyvauti. Be savo tapatybės patikrinimo ir mokėjimo už biržos sąskaitą, nebėra jokių kliūčių mažmeniniams investuotojams ar dienos prekiautojams gauti prieigą prie kriptovaliutų rinkų, jas tirti ir jose dalyvauti.

✅ Kriptovaliutos visada pasiekiamos ranka, nes rinkos veikia visą parą, septynias dienas per savaitę. Prekiautojai gali pirkti ir parduoti be jokių apribojimų, nes kriptovaliutų rinkos veikia 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Niujorko birža ir “Nasdaq” sustabdo prekybą 9.30 val. ryto, suteikdamos investuotojams šiek tiek atokvėpio nuo įtemptos akcijų keitimo dienos.

✅ Kriptovaliutos ir jų pagrindu sukurta blokų grandinės technologija suteikia naudotojams savarankišką priemonę, leidžiančią vykdyti sandorius be tarpininkų. Dienos prekiautojai centralizuotoje biržoje gali pasinaudoti tuo, kad nėra valstybinių mokesčių ir rinkliavų, nes prekyba kriptovaliutomis yra neįtikėtinai ekonomiška.

Kaip pradėti prekiauti cryptocurrency kasdien
Geriausios dienos prekybos kripto platformos

Minusai

❌ Kadangi prekyba kriptovaliutomis yra tokia paprasta, net pradedantysis ar nepatyręs prekiautojas gali viską prarasti taip pat greitai, kaip ir uždirbti pinigų.

❌ Rinkos atvirumas 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę yra jos dvipusis kardas. Bitkoinais galima naudotis visada, todėl dienos metu yra mažiau modelių, kai prekiautojai gali sudaryti iš anksto numatytus (ir pelningus) sandorius. Kriptovaliutų dienos prekiautojams kriptovaliutų rinkoje gali tekti skirti daugiau laiko grafikų stebėjimui nei tradiciniams prekiautojams, kurie aktyviai ieško palankių galimybių, kuriomis galėtų pasinaudoti siekdami greito pelno.

Geriausios dienos prekybos kripto platformos
Prekybos kriptovaliutomis privalumai ir trūkumai

❌ Kriptovaliutų rinka dažniausiai nereguliuojama, o tai, deja, reiškia, kad biržos, įstaigos ir įsilaužę ar apgauti prekiautojai neturi jokios apsaugos. Tai reiškia, kad naudotojams bus sunku atgauti savo pinigus, jei birža užsidarys, nebent jie turi asmeninį draudimo polisą.

❌ Prekiaudami kriptovaliutomis galite susidurti su “pump and dump” ir kitomis nesąžiningomis pardavimo schemomis. Taip atsitinka, kai grupė bendradarbiauja, kad dirbtinai pakeltų kriptovaliutos kainą, siekdama suvilioti pradedančiuosius investuotojus. Vėliau prekiautojai kriptovaliutą parduoda, todėl jos vertė krenta.

kriptografinė dienos prekyba
Kriptografinės dienos prekybos privalumai ir trūkumai

4 klaidos, kurių turėtų vengti dienos prekiautojai

Pasipelnyti iš nuolat svyruojančios kriptovaliutų rinkos per dienos prekybą tampa vis populiaresnė, nors tai gali būti klastinga. Prekiautojai dažnai gali prarasti pinigų, jei nėra atsargūs. Kad išvengtumėte dažniausiai daromų klaidų, pateikiame sąrašą:

4 klaidos, kurių turėtų vengti dienos prekiautojai
4 klaidos, kurių turėtų vengti dienos prekiautojai

Prekybos perviršis

Kriptovaliutų rinkoje yra daug dienos prekybos galimybių, nes skaitmeninės valiutos dažnai yra nestabilios. Tačiau investuoti į ją savo išteklius gali būti brangiai kainuojantis klaidingas žingsnis, jei neturite tinkamų žinių ir įgūdžių dienos prekybai. Norint tapti profesionaliu prekiautoju, patartina pirmenybę teikti prekybai vadovaujantis strategija ir logika, o ne leisti emocijoms diktuoti jūsų sprendimus.

Daugeliui pradedančiųjų prekiautojų prieš parduodant viską, ką jie mato, reikia parengti planą. Todėl jų sandoriai dažnai remiasi emocijomis, o ne loginiais argumentais.

Baimė prarasti gali būti svarbus prekybos veiksnys.

Baimė prarasti gali būti svarbus prekybos veiksnys.
Baimė prarasti gali būti svarbus prekybos veiksnys.

Daugelis pradedančiųjų prekiautojų, norėdami išvengti nuostolių arba praleisti pelną, įeina į prekybą arba išeina iš jos per anksti. Taip pirmiausia nutinka dėl to, kad kriptovaliutos yra spekuliacinis turtas, kuriam įtakos turi baimės prarasti turtą sindromas, dėl kurio galima patirti didelių nuostolių.

Taigi, norint sėkmingai prekiauti kriptovaliutomis, labai svarbu išmokti, kaip išvengti FOMO. Jei norite išvengti prekybos FOMO:

  • Laikykitės savo prekybos plano. Taip pat galite nustatyti maksimalius nuostolių ar pelno lygius, kuriuos pasiekę išeisite iš prekybos.
  • Atminkite, kad kriptovaliutų pasaulis kupinas netikėtumų ir visada atsiranda naujų galimybių užsidirbti.
  • Taigi atsipalaiduokite ir leiskite FOMO praeiti.
Saugokitės prekybos lėšomis, kuriomis nenorite atsidalyti, ir galite patirti nuostolių.
Baimė prarasti gali būti svarbus prekybos veiksnys.

Saugokitės prekybos lėšomis, kuriomis nenorite atsidalyti, ir galite patirti nuostolių.

Kai kurie pradedantieji prekiautojai kriptovaliutomis daro klaidą, nes į prekybą investuoja visas savo santaupas, kad greitai praturtėtų. Tačiau kriptovaliutos yra spekuliacinės finansinės priemonės, kurių kaina bet kurią akimirką gali smarkiai svyruoti, ir net profesionalūs prekiautojai kartais patiria didelių nuostolių. Dienos prekyba nėra būdas akimirksniu praturtėti; priešingai, ji suteikia galimybę gauti ilgalaikį finansinį pelną. Kaip ir bet kuri kita veikla, ji reikalauja tinkamo planavimo ir vykdymo bei rizikos valdymo įgūdžių. Pastarieji įgūdžiai yra labai svarbūs, kad prekiautojai kriptovaliutomis neprarastų viso savo kapitalo arba nepatirtų didelių nuostolių.

Geriausios kriptografinės dienos prekybos strategijos
Geriausios kriptografinės dienos prekybos strategijos

Nesugebėjimas savarankiškai ištirti temos

Daugeliui pradedančiųjų prekiautojų reikia atidžiau sekti vadinamuosius ekspertus socialinės žiniasklaidos platformose. Šie žmonės gali tyčia ar netyčia pateikti klaidingą informaciją, dėl kurios galite patirti didelių nuostolių. Kaip išmintingas prekiautojas kriptovaliutomis, prieš sekdami bet kokiais signalais, turėtumėte atlikti tyrimus. Prekiautojas, kuris nori būti sėkmingas, neturėtų pasikliauti vien tik kitų prekiautojų patarimais. Jie turėtų žinoti, kaip atlikti techninę analizę, ir atidžiai stebėti naujienas, kurios gali turėti įtakos rinkai. Laimei, daugelis internetinių šaltinių gali išmokyti pagrindinių prekybos įgūdžių.

Kokia yra geriausia kriptografinė dienos prekybos strategija?
Kokia yra geriausia kriptografinė dienos prekybos strategija?

Išvada

Prekyboje akcijomis ir kriptovaliutomis dienos prekyba yra populiarus prekybos metodas. Prekiautojai, prekiaujantys vienos dienos sandoriais, taiko dienos prekybos metodus, kad gautų pelno iš rinkos svyravimų, ir paprastai nelaiko pozicijų ilgiau nei vieną dieną.

Ar esate pasiruošę žengti šuolį ir pasinerti į dienos prekybą? Tuomet įsitikinkite, kad jūsų sėkmė užtikrinta pasinaudojus šia svarbiausia informacija! Techninė analizė, grafikų modeliai ir technologiniai rodikliai yra labai svarbūs ieškant prekybos galimybių. O kalbant apie strategijas, tarp dienos prekiautojų populiariausi pasirinkimai yra skalpavimas, prekyba intervalais ir aukšto dažnio prekyba.

Dienos prekybos Cryptocurrency: Žingsnis po žingsnio vadovas pradedantiesiems

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams