Cosmos kriptovaliuta: išsamus kosmoso tyrimas

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra blokų grandinė?

Blokų grandinė yra blokų grandinė, kuri niekada nesibaigia. Į ją įtraukiami visi sandoriai, net ir tie, kurie susiję su tulpių svogūnėliais botanikos sode. Skirtingai nuo tradicinių duomenų bazių, įrašai šiose sistemose negali būti redaguojami ar ištrinami, o tik pridedami.

⚡️ Kas yra “Cosmos Blockchain”?

“Cosmos” manome, kad sąveika yra svarbiausia blokų grandinės savybė. “Cosmos” ekosistemos tikslas – užtikrinti sąveikumą. Pagrindinė “Cosmos” grandinė yra “Cosmos Hub”, kuris tarnauja kaip centrinis sąveikiųjų blokų grandinių, vadinamų zonomis, registras.

⚡️ Kiek iš viso yra kriptovaliutų rūšių?

Dabartinė kriptovaliutų rinka nuolat vystosi, nes, “CoinMarketCap” ir “Forbes” duomenimis, joje yra daugiau nei 1100 skirtingų skaitmeninės valiutos rūšių. O bendra rinkos kapitalizacija siekia 133 mlrd. dolerių.

⚡️ Kuri kriptovaliuta yra perspektyviausia?

Mūsų sudarytame perspektyviausių kriptovaliutų, į kurias galima investuoti 2023 m., sąraše yra trys pagrindiniai projektai: Ethereum, polkadot communications ir Cosmos.

atom kriptovaliuta

“Cosmos Hub” yra blokų grandinės technologija, kuria grindžiamos kelios “Cosmos” tinklo blokų grandinės ir kuria užtikrinamas ryšys tarp jų. Ji veikia panašiai kaip kompiuterinė failų mainų programa, prieinama bet kurioje operacinėje sistemoje.

“Cosmos Crypto Hub” yra blokų grandinės standartas, kuriuo grindžiamas didėjantis “Cosmos” tinkle sukurtų blokų grandinių skaičius, leidžiantis joms sąveikauti tarpusavyje. Jis veikia taip pat, kaip ir kompiuterinė failų mainų programa, kurią galima naudoti bet kurioje operacinėje sistemoje. Cosmos coin yra atominė kriptovaliuta, kuri yra “Cosmos Hub” variklis. Atom crypto tikslas yra:

  • Labai svarbu palaikyti tinklo sutarimą.
  • Per skatinamuosius patvirtinimo mazgus galite prijungti daugiau nei vieną mazgą.
  • Šlamštas kaip būdas susimokėti už benziną
  • Sukurti mechanizmą, pagal kurį būtų balsuojama dėl “Cosmos” valdymo pasiūlymų.

“Tendermint Core” – programuotojų komanda, kuri kuria “Cosmos” tinklą ir jame dalyvauja, – kuria kriptografijos centrą, kuris bus pagrindinė “Cosmos” tinklo infrastruktūra. Centrą sudarys tokie įrankiai kaip “Cosmos Hub”, “Cosmos SDK” ir “Tendermint Core”, kurie yra būtini tolesnei tinklo plėtrai, kartu suteikiant naudotojams modernių įrankių, reikalingų norint visapusiškai pasinaudoti tinklo teikiamomis galimybėmis.

Kur įsigyti Cosmos token cosmos
Kiek kainuoja Mažasis meilės eliksyras?

“Cosmos Hub” yra “Tendermint” komandos sukurta blokų grandinės platforma, leidžianti protokolu prisijungti prie atskirų “Cosmos” tinklo blokų grandinių arba zonų.

Šiame pranešime pirmiausia bus aptarti trys svarbūs “Cosmos” tinklo aspektai:

  • “Tendermint Core Byzantine Fault Tolerance” (BFT) konsensuso metodas: nuo kalbos nepriklausomas konsensuso algoritmas, kurį sukūrė “Tendermint” komanda, kad būtų galima atkartoti baigtinės būsenos mašiną kituose blokų grandinės tinkluose, sukurtuose kosmoso kriptovaliutų tinkle.
  • “Tendermint” komanda sukūrė “Inter-Blockchain Communication Protocol” (IBC), kad būtų galima sujungti skirtingus blokų grandinių tinklus ir taip užtikrinti ryšį bei keitimąsi duomenimis tarp blokų grandinių.
  • “Cosmos” programinės įrangos kūrimo rinkinys (SDK) – tai atvirojo kodo infrastruktūra, skirta kurti daugiaaktyvias PoA ir blokų grandinės PoS sistemas “Cosmos” tinkle, kurias galima išplėsti pagal jūsų poreikius.
Kiek kosmoso kriptovaliutų monetų?
Kur prekiauja Stephenas?

“Tendermint Core” naudoja BFT konsensuso mechanizmą, kad sandoriai būtų apdorojami greitai ir saugiai.

Blokų grandinės protokolai, kuriuose naudojamas daug energijos reikalaujantis konsensuso metodas “proof-of-work”, kenčia dėl mažo mastelio, brangių sandorių ir lėto greičio. Tendermint BFT konsensuso metodas šias problemas įveikia naudodamas “Proof-of-Stake” (PoS) konsensuso algoritmą, kuris specialiai sukurtas tinklo operacijoms pagreitinti.

“Tendermint”, “Cosmos Crypto Network” konsensuso mechanizmas, sukurtas kaip didelio našumo BFT SMR (baigtinių būsenų mašinų replikavimo) platforma, kuri replikuoja paslaugas ir gali būti modeliuojama kaip deterministinės, neatsitiktinės baigtinių būsenų mašinos. Kitaip tariant, “Tendermint Core” buvo sukurtas specializuotoms tarnyboms (arba būsenoms) replikuoti.

Kiek kosmoso kriptovaliutų monetų? token cosmos
Kaip pirkti token cosmos ne Binance?

Šiam tikslui naudojamas aparatinės įrangos įrenginys klonuoja serverius ir paskirsto juos pasauliniame kriptografijos tinkle. Todėl “Tendermint Core” programinės įrangos inžinieriai gali kurti blokų grandinės baigtinių būsenų mašinas įvairiose pasaulio vietose.

Platūs “Tendermint” technologiniai pajėgumai leidžia kūrėjams kurti savo blokų grandinės platformą nepradedant nuo nulio. Kadangi visi pagrindiniai elementai, tokie kaip konsensuso protokolai ir saugojimo sistemos, jau yra iš anksto įdiegti, tai yra nepaprastai naudinga, nes leidžia naudotojams sukurti beveik bet kokią norimą blokų grandinės sistemą, tereikia atlikti nedidelius pakeitimus.

“Kava” (KAVA), “Terra” (LUNA), “Band Protocol” (BAND), “Aragon” (ANT) ir “Akash Network” (AKASH) yra keletas “Cosmos” žetonų.

Kas yra Steaking cosmos crypto?
Kokia yra atominės kriptovaliutos vertė? cosmos kriptovaliuta

“Cosmos ATOM” moneta taip pat yra svarbi “Tendermint” BFT konsensuso mechanizmo sudedamoji dalis, nes “Cosmos Hub” blokų grandinės platforma pagrįsta statymo įrodymu. Kad viskas vyktų sklandžiai, “Cosmos crypto” remiasi 100 patvirtinimo mazgų tinklu, kuris užtikrina konsensusą, saugumą ir veiklos efektyvumą. Kad taptų tinklo tvirtinimo mazgu, naudotojai turi statyti savo ATOM monetas.

Validatorius yra atsakingas už viso mazgo valdymą, kuris užtikrina, kad tinkle būtų laikomasi tinkamų protokolų, ir dalijasi šia informacija visoje sistemoje, užtikrindamas, kad šie duomenys būtų saugomi blokų grandinėje. Validatorius uždirba pinigus, priklausomai nuo to, kiek ATOM monetų buvo pateikta kaip užstatas.

Galiausiai, “Cosmos ATOM” moneta naudojama kaip šlamšto prevencijos priemonė (panašiai kaip eteris naudojamas dujų mokesčiams Ethereum). Užkirsti kelią daugeliui šlamšto sandorių imant sandorių mokesčius yra veiksminga. Cosmos kriptovaliutų moneta taip pat naudojama kaip balsavimo kontrolės priemonė, skirta tinklo pokyčiams, kurie turės įtakos Cosmos tinklo krypčiai. Cosmos tinklo nariai gali balsuoti dėl kūrėjų pateiktų pasiūlymų.

2019 m. kovą pradėjusio veikti “Cosmos” tinklo metai buvo labai sėkmingi – jame savo blokų grandines paleido daugiau nei 30 projektų. Šį projektą plačiai įvertino žymūs kriptovaliutų pasaulio lyderiai, tokie kaip “Binance”, “OKCoin” ir “Kraken”.

Kas yra Blockchain cosmos kriptovaliuta
Ar kosmoso kriptovaliuta ATOM yra blokų grandinė?

Šiuo metu “Cosmos” komanda siekia išplėsti ekosistemą naujomis funkcijomis ir patobulinimais, tokiais kaip IBC pagrindu sukurtos kryžminės grandinės programos ir decentralizuoti mainai. Turint tvirtą technologinį pagrindą ir didėjantį priėmimą, “Cosmos” kriptovaliutos ir jos ATOM monetos ateitis atrodo šviesi.

Naudojamumo ir suverenumo užtikrinimas blokų grandinėse

“Blockchain” panaudojamumas ir suverenumas yra papildomos silpnosios vietos, į kurias orientuojasi “Cosmos”. Tokios platformos kaip Ethereum Virtual Machine veikia kaip smėlio dėžės sprendimai, reikalaujantys, kad kūrėjai optimizuotų savo taikomąsias programas daugumai galimų naudojimo atvejų, užuot susitelkę į vieną problemą.

cosmos crypto (ATOM)
Kaip vadinama cosmos kriptovaliuta

“Cosmos” platformos SDK siūlo programuotojams patogų ir pritaikomą blokų grandinės kūrimo sprendimą su minimaliais dizaino kompromisais. Net ir sukūrus taikomąsias programas, kartais reikia apriboti jų savarankiškumą remiantis tuo, kad jos turi bendrą pagrindinę sistemą. IBC protokolas, kurį siūlo “Cosmos”, sukurtas taip, kad blokų grandinės su skirtingomis taikomosiomis programomis ir validatorių rinkiniais vis tiek galėtų tarpusavyje vykdyti turto ir duomenų perdavimą, įskaitant turto judėjimą tarp privačių ir viešųjų blokų grandinių.

Bloko vidinio ryšio protokolas (IBC)

“Cosmos crypto IBC” protokolas buvo sukurtas siekiant išspręsti vieną opiausių šiandienos blokų grandinės technologijos problemų – komunikacijos ir keitimosi duomenimis tarp tinklų trūkumą.

Kaip vadinama kriptovaliuta? cosmos kriptovaliuta
Ar ATOM cosmos crypto yra gera investicija?

Kad blokų grandinė būtų produktyviai naudojama realiame pasaulyje ir pripažinta kaip technologija, labai svarbu užtikrinti išorinių ir vidinių protokolų sąveiką ir ryšį. Pagalvokite apie telefono tinklą, kuris gali bendrauti tik su arti esančiais asmenimis. Tikriausiai jau galvojate, kodėl turėtume turėti sandorių blokų grandinę, o ne už grandinės ribų esantį sprendimą? Tai neveiktų. Kosmoso IBC yra į TCP/IP panašus ryšių protokolas, skirtas informacijai ir duomenims perduoti tarp kelių blokų grandinių.

“Cosmos SDK” turi šias funkcijas:

Kokio tipo blokų grandine veikia "Cosmos"?
Ar “cosmos kriptovaliuta” kriptovaliuta turi ateitį?

“Cosmos Crypto SDK” leidžia kūrėjams kurti sąveikias viešąsias blokų grandines ir “Proof of Authority” (PoA) blokų grandinės programas. Teikdamas pirmenybę paprastumui, SDK suteikia įvairių tipų turto infrastruktūrą keičiamoje platformoje. Cosmos SDK yra modulinė blokų grandinės kūrimo architektūra, veikianti be virtualių mašinų.

Virtualios mašinos (VM) blokų grandinė “Ethereum” buvo sukurta kaip integracinė platforma, skirta programoms kurti jau egzistuojančiose blokų grandinėse, sudarytose iš išmaniųjų sutarčių. Išmaniosios sutartys gali būti naudingos ribotiems tikslams, pavyzdžiui, vienkartinėms programoms. Tačiau jos dažnai būna neveiksmingos, kai naudojamos sudėtingoms decentralizuotoms platformoms kurti.

kas yra cosmos kriptovaliuta
cosmos kriptovaliuta kainos prognozė

Išmaniųjų sutarčių universalumas, suverenumas ir techninės savybės yra ribotos. “Cosmos” konkrečioms programoms skirtos blokų grandinės skirtos dirbti su konkrečiomis programomis ir suteikia inžinieriams laisvę atlikti struktūrinius dizaino pakeitimus, reikalingus optimaliam programų veikimui užtikrinti.

“Cosmos SDK” leidžia kūrėjams naudoti tiek iš anksto paruoštus, tiek pagal užsakymą sukurtus komponentus, todėl jie gali paleisti savo viešąjį pagrindinį tinklą (blokų grandinės protokolus, kurie baigti testuoti ir yra paruošti viešam naudojimui) dar prieš jį išplatindami.

Kuris cryptocurrency turėčiau investuoti į 2021?
Ar “Cosmos” (atom kriptovaliuta) yra gera investicija?

IBC leidžia su “Cosmos SDK” sukurtoms blokų grandinėms prisijungti prie “Cosmos” tinklo ir padidinti likvidumą. SDK taip pat buvo naudojamas kuriant svarbius blokų grandinių technologijos ir kriptovaliutų projektus, pavyzdžiui, “Binance DEX”, “Kava”, “Terra” ir “IRISNet”.

Sąveikiųjų blokų grandinių pasaulis

BFT konsensuso mechanizmas, IBC protokolas ir “Cosmos SDK” sukurti taip, kad programinės įrangos kūrėjams būtų paprasta kurti savo blokų grandinės protokolus “Cosmos” tinkle. Lanksčią ir sąveikią “Cosmos” tinklo struktūrą jau panaudojo kelios garsios blokų grandinės įmonės.

Kas yra "Cosmos"? atom kriptovaliuta
Ar “Cosmos” yra gera investicija

“Cosmos Hub” yra blokų grandine pagrįsta ekosistema, teikianti mašininio mokymosi galimybes, realaus laiko prekybos signalus ir daugybę finansinių priemonių. Tai pirmoji pasaulyje bendruomenės žvalgybos ir tik žmonių sąveika pagrįstų sprendimų priėmimo platforma. Nariai nesijaudina, nes pats kosmoso mazgas yra labai galingas decentralizuotas blokų grandinės tinklas, turintis struktūrą ir valdymo taisykles.

Kas yra “Cosmos”?

atom kriptovaliuta kosmosas kriptovaliutų kainų prognozė
Ar “atom kriptovaliuta” yra gera investicija?

“Cosmos” naudoja atvirojo kodo įrankių rinkinį, kad sujungtų visus sluoksnius ir leistų kūrėjams kurti blokų grandinės programėles.

Svarbiausias šios daugiasluoksnės architektūros aspektas yra “Tendermint BFT” variklis, kuris yra tinklo dalis, leidžianti kūrėjams kurti blokų grandines nerašant jų nuo nulio.

“Tendermint BFT” algoritmas, kurį naudoja “Cosmos” programinės įrangos kompiuterių tinklas sandoriams tikrinti ir blokams blokų grandinėje žymėti, yra bizantiškojo gedimams atsparaus protokolo pavyzdys. Su taikomosiomis programomis jis bendrauja per taikomųjų programų blokų grandinės sąsają.

Kokia yra atom kriptovaliuta monetos ateitis?
Kam priklauso “token cosmos” tinklas?

Bizantiškojo apsikeitimo gedimais mechanizmas BFT (angl. Byzantine failover Tendermint) yra tam tikras blokų grandinės konsensuso mechanizmas.

“Tendermint Core” – tai PoS kontrolės mechanizmas, kuris palaiko “Cosmos Hub” veikiančio paskirstytųjų kompiuterių tinklo kontrolę.

Norėdami paleisti blokų grandinę ir balsuoti dėl pakeitimų, validatoriai (“validatorių mazgai”) pirmiausia turi apsaugoti ATOM. Kad taptų validatoriumi, mazgas turi būti tarp 100 geriausių ATOM mazgų. Kuo didesnis pateiktų žetonų skaičius, tuo didesnė balsų koncentracija.

Vartotojai taip pat gali deleguoti savo žetonus kitiems tvirtintojams, kurie balsuodami gaus dalį bloko atlygio.

Kas stovi už "Cosmos" kriptovaliutos?
Ar “token cosmos” sukurta naudojant “Ethereum”?

Patvirtinimo operatoriai yra suinteresuoti elgtis sąžiningai, nes naudotojai, remdamiesi savo balsavimo pasirinkimais, gali greitai pakeisti atominės kriptovaliutos delegavimą patvirtintojams.

Taip pat šiek tiek patobulinau kosmoso centro ir zonų korteles.

“Cosmos Hub” yra pirmoji “Cosmos” tinkle įdiegta blokų grandinė. Jis buvo sukurtas kaip tarpininkas visoms “Cosmos” tinkle sukurtoms unikalioms blokų grandinėms, vadinamoms “zonomis”.

Kiekviena “Cosmos” zona gali savarankiškai atlikti pagrindines užduotis. Tai apima paskyrų ir sandorių autentiškumo patvirtinimą, naujų kriptovaliutų generavimą ir išleidimą bei pačios blokų grandinės keitimą.

Kas investuoja į "token cosmos"?
Kas yra kosmoso zona?

Stebėdamas visų tinklo zonų būsenas, “Cosmos Hub” yra atsakingas už jų tarpusavio koordinavimą.

“Interblock” – tai veiksmingas ryšio protokolas, kuriuo užpildomas atotrūkis tarp skirtingų tinklų ir užtikrinamas sklandus ryšys bei keitimasis duomenimis.

Zonos prisijungia prie “Cosmos Hub” per blokų grandinės tarpusavio ryšio protokolą (IBC) – mechanizmą, leidžiantį laisvai ir saugiai judėti informacijai tarp jų.

Kai zona prijungiama prie “Cosmos” centro, ji gali bendrauti su bet kuria kita zona, prijungta prie centro, todėl blokų grandinės su skirtingomis taikomosiomis programomis, validatoriais ir konsensuso algoritmais gali keistis informacija.

Ar kosmoso kriptografija turi ateitį?
Kokia kriptovaliuta sukurta “token cosmos”?

“Cosmos” kriptovaliutos SDK.

“Cosmos” komanda sukūrė “Cosmos” programinės įrangos kūrimo rinkinį (SDK), kuris leidžia kūrėjams naudoti “Tendermint” konsensuso algoritmą kuriant blokų grandines.

SDK leidžia išvengti spėlionių, nes pateikia dažniausiai pasitaikančias blokų grandinės funkcijas (pvz., krovimą, valdymą, žetonus). Kūrėjai gali išplėsti įskiepius, kad pridėtų bet kokias naujas norimas funkcijas.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams