Kriptografinė Shiba Inu naujienose

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar gali kriptovaliuta Shiba Inu pasiekti 1 centą?

Jei mini šiba inu kainuotų vieną centą, bitkoino vertė būtų daug kartų didesnė nei dabar. Turint omenyje milžinišką kapitalą, kurio reikia, kad SHIB nuo 20 mln. dolerių pasiektų nulį, labai neįtikėtina, kad tai įvyks.

⚡️ Kiek yra kriptovaliutų?

2023 m. kovo mėn. duomenimis, yra 18 465 kriptovaliutos. Tačiau ne visos kriptovaliutos yra gyvos ar vertingos. Pasaulyje egzistuoja tik apie 10 363 aktyvios kriptovaliutos, taip pat daug “mirusių” valiutų. Pasaulyje yra daugiau kaip 300 mln. kriptovaliutų naudotojų.

⚡️ Kokia yra pigiausia cryptocurrency?

✔️Ripple XRP moneta yra žaidėjas tarp kriptovaliutų. Ji paskelbė plataus užmojo planą, kaip pertvarkyti finansų sektorių ir šį tikslą įgyvendinti iki 2020 m., t. y. iki to laiko, kai ji sieks visiškai funkcionuoti.
✔️On balandžio 10 d. Dogecoin (DOGE) monetos vertė buvo įspūdinga – 0,1531 JAV dolerio!

✔️Uniswap (UNI
✔️Cardano (ADA

⚡️ Kuo naudinga blokų grandinė?

Blokų grandinė leidžia visiškai tiksliai platinti, valdyti ir saugoti sandorius, nes nereikia tarpininkų, pavyzdžiui, vyriausybių ar centralizuotų sistemų.

token shiba

Shiba Inu (SHIBUSD) yra altkoinas, kuris naudoja “Ethereum” blokų grandinę. Jo logotipas sukurtas pagal to paties pavadinimo japonų medžioklinių šunų veislę. Kai kurie šalininkai Shiba Inu lygina su Dogecoin ir netgi vadina jį “Dogecoin žudiku”.

Dogecoin ir kriptovaliuta shiba inu coin yra memu monetos, paremtos tam tikra tema (pvz., Shiba Inu šuo Shiba Inu ir Dogecoin atveju), nors jos dažnai paleidžiamos kaip parodija ar vidinis pokštas, o ne kaip tikras skaitmeninis produktas, turintis kokią nors paskirtį. Nors Dogecoin buvo įkurta 2013 m. gruodžio mėn.

2021 m. spalį “Shiba Inu” kriptovaliutos kaina pakilo daugiau nei dešimt kartų ir pasiekė 41 mlrd. dolerių rinkos kapitalizaciją. Tai pastūmėjo ją tapti viena iš 10 labiausiai mėgstamų kriptovaliutų pasaulyje. Šuolį sukėlė “Tesla” verslininko Elono Musko tviterio žinutė, kurioje jis pavaizdavo savo naująjį šiba inu šuniuką Floki. Tyrimai parodė, kad Elono Musko tviterio žinutės apie Dogecoin dažnai lemia didesnį kriptovaliutų rinkos kintamumą.

token shiba
Kas yra šiba inu

kriptovaliutos Shiba Inu pažanga 2021 m. spalį beveik pasivijo Dogecoin 36,9 mlrd. dolerių rinkos kapitalizaciją (2021 m. spalio 31 d.), vienu metu trumpam ją aplenkusi. Vis dar neaišku, ar Shiba Inu iš tiesų taps “Dogecoin žudiku”, kuriuo tikisi tapti auganti jo šalininkų bendruomenė, vadinama Shibes.

Investuodami į “Shiba Inu” ir bet kurias kitas memuarų monetas investuotojai turėtų žinoti apie galimą riziką. Todėl prieš priimant sprendimą, ar pirkti šių rūšių kriptovaliutų, būtina būti atsargiems.

Shiba Inu priežiūra ir informacija

Kas yra šiba inu kripta
Kas yra Shiba Inu cryptocurrency

Kriptovaliutų Shiba Inu ekosistemos pagrindinės vertybės apibrėžtos baltojoje knygoje, kurią galima rasti adresu ShibaToken.com.

Pasak leidinio, “Shiba Inu” buvo sukurta kaip atsakas į klausimą “Kas atsitinka, jei kriptovaliutos projektas yra visiškai valdomas bendruomenės?” Jos kūrėjas Ryoshi sako, kad ji prasidėjo kaip bandymas decentralizuotai, organiškai formuoti bendruomenę. Pasak Rioshi, kolektyvinės decentralizacijos galia gali sukurti kažką galingesnio, nei kada nors galėtų sukurti centralizuota komanda.

Koks yra kriptografinių token shiba
Baltoji šiba inu apžvalga

ŠIBARnemy, kuriai priklauso daugiau nei 500 000 narių ir kuri vadovaujasi originaliomis organizacijos taisyklėmis, yra įvairaus gyvenimo būdo žmonių.

 • Iniciatyva buvo pradėta nuo nulio, laikantis tradicijos kurti kažką iš nieko;
 • Ji nebuvo suformuota iš anksčiau egzistavusios bendruomenės ar būrio;
 • Jų šunys yra populiarūs, jie yra šunų mylėtojai, pripažinti už meilę šiba inu veislės šunims.
kriptografinis šiba inu aprašymas
token shiba Inu kaip pirkti

Kriptovaliuta “Shiba Inu” yra ERC-20 žetonas, kuris naudoja “Ethereum” blokų grandinę, užuot turėjęs savo. Riši pasirinko “Shiba Inu” ekosistemą grįsti “Ethereum”, nes ji jau buvo saugi ir nusistovėjusi, todėl projektas išliko decentralizuotas.

Šiba inu ekosistema

“siba-inu” ekosistemą sudaro trys žetonai:

Šiba inu ekosistema
Ar sprogs kriptografinė Shiba Inu?
 • Šiba-inu (SHIB) yra pagrindinė projekto valiuta. Ryoshi pradėjo siūlydamas 1 kvadrilijoną žetonų, tačiau dėl likvidumo priežasčių užblokavo 50 proc. jų, o likusią dalį patikėjo saugoti “Ethereum” įkūrėjui Vitalikui Buterinui.

2021 m. gegužę Buterinas paaukojo daugiau nei 50 trilijonų “Shiba Inu” monetų, kurių vertė tuo metu siekė apie 1 mlrd. dolerių, pagalbos fondui COVID-19 Indijoje, kai šalis kentėjo nuo delta viruso atmainos. 15 Netrukus po to Buterinas “sudegino”, arba visam laikui išėmė iš apyvartos, 40 % savo turimų “Shiba Inu”, taip dar labiau sumažindamas bendrą pasiūlą.

token shiba, į kuriuos verta investuoti
Shiba Inu kaip investuoti
 • LEASH (LEASH) yra ERC-20 “utility” žetonas, suteikiantis prieigą prie tam tikrų platformos funkcijų. Šiuo metu jį galima įsigyti decentralizuotose biržose, pavyzdžiui, “Uniswap”.
 • BONE yra garsi kriptovaliuta, kurios rinkos kapitalizacija yra įspūdinga – 1,8 mlrd. dolerių, o prekiaujama žetonais – ketvirta pagal dydį pasaulyje! Tai tarpinė kriptovaliuta tarp kitų dviejų, kurios bendra apimtis siekia 250 mln. žetonų. Jis skirtas kaip valdymo žetonas, kuris leis SHIBArmy balsuoti dėl būsimų pasiūlymų.

Šiba inu ekosistemą taip pat sudaro šios funkcijos:

Shiba Inu kur įsigyti
Shiba Inu, ką sako ekspertai
 • “ShibaSwap”: “DeFi ShibaSwap” tinklas siekia sukurti saugią kriptovaliutų mainų vietą, kuri išliktų decentralizuota. Shiba ir LEASH geriau pirkti ir parduoti ShibaSwap platformoje.
 • Šiba inu inkubatorius: Shiba Inu inkubatoriaus tikslas – nukreipti dėmesį nuo gerai žinomų meno žanrų, tokių kaip tapyba, fotografija ir skaitmeninis vaizdas, ir ieškoti būdų, kaip įvertinti kūrybiškumą ir išradingumą.
 • “Shiba Inu” sukūrė 10 000 ne grynųjų žetonų (angl. non-fungible token (NFT)), kurių kiekvienas pasižymi savitomis išskirtinėmis savybėmis, dėl kurių jie yra ypatingi ir geidžiami kolekcionuoti. Šie NFT įrašyti į Ethereum blokų grandinę ir vadinami Shiboshi.

Šunys yra paklusnūs ir draugiški

kriptografinė šiba inu ateitis
Shiba Inu ir dodgecoin kontrasta

Ankstesniame puslapyje aprašytoje Shiba Inu istorijoje vartojama šunų terminologija, kad paaiškintumėte, kaip galite uždirbti pinigų iš Shiba Inu žetonų. Šie žetonai gali būti naudojami “kasimui” (likvidumo užtikrinimui), “laidojimui” (žetonų vagystei) ir net “mėginių ėmimui” (vieno žetono keitimui į kitą) Shiba Inu DeFi protokoluose.

Memo monetos kriptovaliutų entuziastams suteikia laukinio ir laisvo skonio. Jos prieštarauja įprastiems metodams, o tai gali būti svaiginantis dalykas. Tačiau joms dar toli iki stabilių investavimo terminų, tokių kaip investicijų grąža ir likvidumas.

Perkant šiba inu: Šuu šu: pradedančiųjų vadovas, kaip rasti profesionalų veisėją

token shiba Inu ir dogecoin
Šiba inu ateitis

Shiba Inu monetos kaina kyla ir yra kylanti. Šios kriptovaliutos simbolis yra šuo, o rodyklė, rodanti sėkmę, nukreipta į viršų. Panašu, kad “Uniswap” taip pat sekasi gerai, nes ji skrenda “į mėnulį”.

“Shiba” žetonų greitosios pradžios vadove aprašomos šios procedūros, skirtos potencialiam investuotojui į SHIB arba LEASH žetonus:

 • Sukurkite “MetaMask” piniginę mokėjimams gauti
 • Naudodami ERC-20 tinklą, kai pervedate Ethereum, galite siųsti ETH į savo piniginę pirkdami tiesiogiai arba atsiimdami iš tokių biržų kaip “Coinbase”.
 • Prijunkite “MetaMask” piniginę prie “ShibaSwap”, vadovaudamiesi ankstesniame žingsnyje pateiktais nurodymais.
 • ETH galite iškeisti į SHIB, LEASH arba BONE žetonus “Changelly”.
crypto Shiba Inu ir dogecoin kuris yra geresnis
Kiek kainuoja šiba inu?

Investavimas į šiba inu: Į ką atsižvelgti

Prekyba jomis yra labai rizikinga, nes jos labai nenuspėjamos ir nėra jokios priežiūros. Investuoti į altkoinų ir (arba) memkoinų rinką kelia papildomų sunkumų dėl to, kad nėra diferenciacijos ir kad didžioji jų vertės dalis susidaro dėl entuziastingų jų gerbėjų besaikės prekybos. Toliau pateikiame keletą investavimo klausimų, į kuriuos turėtų atsižvelgti potencialūs investuotojai į “Siba Inu”:

Daugiau nei 1,5 mln. SHIB žetonų, kurių didžiausia kaina 2021 m. spalio 29 d. bus 0,00007482 JAV dolerių, galite gauti tik už 100 JAV dolerių, o tai yra puikus sandoris, atsižvelgiant į įspūdingą “Shiba Inu” (SHIB) pelną.

Investavimas į šiba inu: Į ką atsižvelgti
Ar šiba inu moneta pasieks 10 dolerių?

Nors “Shiba-Inu” teigė, kad jų NFT dabar yra prieinamas ir kad ateityje gali būti pridėtos “Ethereum” pagrįstos išmaniųjų sutarčių galimybės, šiuo metu jų produktas yra mažai praktiškas ar naudingas. Nėra jokio būdo iškeisti Shiba Inu į kitas kriptovaliutas ar vyriausybės išleistą valiutą.

Šiba inu vadinamas šunų žudiku, nes tai pavojingas gyvūnas, kuris gali jus nužudyti, jei nebūsite atsargūs.

Kaina kyla labai sparčiai: JAV dolerių rinkos kapitalizacija lenkia kelias S&P 500 įmones, kurios gyvuoja jau dešimtmečius ir didžiąją to laiko dalį didina pardavimus bei pelną.

Šiba inu, kaip kasti?
Kiek vertas 1 shiba inu?

2021 m. spalio 28 d. bendra Shiba Inu ir Dogecoin vertė viršijo 3 800 įmonių, įtrauktų į S&P 500 indeksą – tai įspūdingas pasiekimas. 2021 m. spalio 29 d. ji pasiekė visų laikų rekordą – 0,00007482 JAV dolerio, o tai yra stulbinantis 14 670 488 proc. padidėjimas, palyginti su 2020 m. rugpjūčio 2 d. verte! Tai reiškia, kad investavus 1 JAV dolerį į SHIB 2020 m. rugpjūčio 2 d., jo vertė šiandien būtų daugiau nei 146 000 JAV dolerių.

Neįtikėtinas “Shiba Inu” sugrįžimas taip pat rodo, kad ji visiškai įgyvendino savo įkūrėjo Ryoshi tikslą sukurti kažką iš nieko. Vis dėlto panašu, kad šiuos pasiekimus paskatino socialinės žiniasklaidos kurstoma spekuliacinė manija, nes investuotojai į kriptovaliutas ieško kito didelio dalyko. Jei burbulas sprogs, mažmeniniai investuotojai, investavę piko metu, gali likti it musę kandę.

Ar šiba inu gali pasiekti 1 dolerį?
Kuris Cryptocurrency pirkti 2021?

Kodėl šiba inu vadinamas Dogecoin žudiku?

Pasak Shiba Inu kūrėjo Ryoshi, SHIB buvo suteiktas “Dogecoin žudiko” titulas, nes manoma, kad jo vertė pranoks Dogecoin. Net jei SHIB niekada nepasieks 0,01 JAV dolerio, Rioshi teigia, kad jo žinomumas ir naudingumas tai kompensuos kitais būdais.

Kodėl šiba inu vadinamas Dogecoin žudiku?
Kada bus shiba inu deginimas?

Ką reiškia, kad 2021 m. spalio mėn. laikraščių antraštėse pasirodys shiba inu?

 • Dėl įvairių priežasčių. Pirma, 2021 m. spalį SHIB pabrango daugiau nei dešimt kartų ir pateko į visų kriptovaliutų dešimtuką. 6 5 Dėl to ji sukėlė didelį prekiautojų susidomėjimą ir sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio.
 • Be to, pirmąją spalio savaitę “Tesla” generalinis direktorius Elonas Muskas paskelbė savo naujojo šiba inu šuniuko Flocky nuotrauką, dėl kurios smarkiai išaugo mažmeninės investicijos į memo žetoną. Be to, nepatvirtintuose pranešimuose buvo teigiama, kad SHIB bus įtraukta į populiarią akcijų ir kriptovaliutų prekybos platformą “Robinhood”.
Ar bloga idėja investuoti į šiba inu?
Shiba inu cryptocurrency apžvalga

Ar bloga idėja investuoti į šiba inu?

Nors pastaruoju metu shiba inu kriptovaliuta gali būti sėkminga, ji vis dar yra labai pavojinga ir spekuliatyvi investicija. Kriptovaliutoms būdingi dideli svyravimai, o dėl pastarojo meto sėkmės SHIB gali tapti pažeidžiama ir smarkiai nukristi. Shiba inu taip pat turi ribotą praktinį panaudojimą, o jos kainą daugiausia lemia socialinės žiniasklaidos spekuliantų susidomėjimas.

Šiba inu monetos ateitis

Šiba inu monetos ateitis
token shiba

Nepaisant to, kad ši moneta turi memo statusą ir keistuolio reputaciją, didėjantis jos populiarumas ir žmonių susidomėjimas ja rodo šviesesnę ateitį.

Pasak InvestingCube.com, šiba-inu monetų vertė dar kartą padidės.

Esminės šio žetono savybės išlieka tos pačios, tik pasikeitė jo vertė. Tačiau aktyvūs pirkėjai gali potencialiai padidinti šio žetono vertę.

Aktyvesnėje pirkėjų rinkoje kaina gali pakilti iki 0,00001040 USD.

“Shiba Inu” mažėja, nepaisant įtraukimo į “Robinhood” sąrašą

Nors šiuo metu ji gali atrodyti nelabai vertinga, jos dabartinis populiarumas turi didelį potencialą daryti įtaką pagrindiniams kriptovaliutų investuotojams.

Rinkos analitikų ekspertų nuomonė apie shiba-inu kainą

Dogecoin patrauklumą didina Elono Musko, kuris dažnai tviteryje rašo apie Dogecoin, parama. Deja, šiba inu moneta neturi čempiono ir artimiausiu metu bus sunku sulaukti Elono Musko paramos.

Kas nutiks su "Shiba" 2023
Kada šiba inu grįš į istorines aukštumas

Tuo tarpu Shiba Inu monetos pasiūla yra baigtinė – vienas kvadrilijonas žetonų. Nors tai didžiulis skaičius, kuris gali lengvai sutalpinti armiją investuotojų, vis dėlto tai yra ribotas kiekis, galintis paskatinti ateities spekuliacijas.

Shiba Inu ateities sėkmė priklauso nuo spekuliacijų ir rinkos kapitalizacijos, o Shiba gali tapti naujuoju Dogecoin. Šiuo metu Shiba Inu užima 50 vietą tarp kriptovaliutų, jos rinkos vertė yra 2 762 340 296,49 USD. Tai visai neblogai, jei atsižvelgsite į tai, kad Shiba

Nors akcijų rinkoje ar kriptovaliutų rinkoje niekada nėra jokių garantijų, Shiba Inu moneta gali tapti pagrindine jėga, su kuria reikia skaitytis! Investavimas į šį turtą susijęs su tam tikra rizika, tačiau gali atnešti didžiulį pelną.

Kokia bus šiba inu kaina 2023 m.?

Kiek iš viso yra šiba žetonų?
vidutinė prekybos kaina Shiba Inu kriptovaliuta

Jei meškų rinka baigsis 2023 m., SHIB moneta turės gerą 2023 m. pradžią. Išanalizavę “Shiba Inu” monetos grafikų dėsningumus, analitikai mano, kad didžiausia jos kaina bus apie 0,00002271 USD. Mažiausia ir vidutinė kainos 2023 m. bus atitinkamai 0,00001959 ir 0,00002014 USD.

Tikimasi, kad šiba inu kriptovaliuta 2024 m. pasieks naujas aukštumas

“Metaverse” platforma rodo, kad 2024 m. SHIB kaina pasieks naujas aukštumas. Remiantis mūsų technine analize, vidutinė “Shiba Inu” kriptovaliutos prekybos kaina bus 0,00003041 JAV dolerio už monetą. Sandoriai vyks nuo mažiausio 0,00002941 USD kurso iki didžiausios 0,00003360 USD kainos, todėl investuotojams atsivers pelningos galimybės gauti nemažą pelną!

Prognozuojama, kad 2025 m. šiba inu kaina

Kokia bus šiba inu kaina 2023 m.?
Kokia bus šiba inu kaina 2026 m.?

Numatoma, kad 2024 m. bulių rinkoje SHIB monetos kaina kils. Techninė analizė rodo, kad vidutinė prekybos SHIB kaina bus 0,00004335 USD. Buvo ištirti keli svyravimai, ir tikimasi, kad mažiausia ir didžiausia Shiba Inu monetos kaina sieks atitinkamai 0,00004183 ir 0,00005048 USD.

Kokia bus šiba inu kaina 2026 m.?

Kaip prognozuoja kriptovaliutų ekspertai, mažiausia Shiba Inu kaina bus 2026 m., kai pasieks 0,00006186 USD. Aukščiausiai ji pakils iki 0,00007480 JAV dolerio, o vidutinė prekybos kaina bus 0,00006359 JAV dolerio.

Šibos inu kainos prognozės 2027 m.

Technikos analitikai prognozuoja, kad 2027 m. vidutinė SHIB kaina bus 0,00009605 USD. Prognozuojama didžiausia ir mažiausia kaina yra atitinkamai 0,00010739 ir 0,00009350 JAV dolerio.

Kokios yra SHIB prognozės?
Kokia bus šiba inu kaina 2028 m.?

Kiek 2028 m. kainuos šiba inu?

Kiekvienais metais kriptovaliutų ekspertai prognozuoja įvairių monetų kainas. 2028 m. jie prognozavo, kad 2028 m. SHIB kainuos mažiausiai 0,00013749 USD, vidutiniškai per visus metus – 0,00014230 USD, o didžiausia kaina tam tikru 12 mėnesių laikotarpiu bus 0,00016276 USD.

Remdamiesi daugeliu veiksnių, mūsų ekspertai prognozuoja, kad vidutinė šiba inu kaina 2029 m. bus X.

Numatoma šiba inu vertė 2030 m.
Numatoma šiba inu vertė 2030 m.

Remiantis technine analize, prognozuojama, kad 2029 m. SHIB kaina svyruos nuo 0,00020573 iki 0,00024440 JAV dolerių; tačiau vidutinė kaina, kuria numatoma prekiauti, bus 0,00021284 JAV dolerių.

Numatoma šiba inu vertė 2030 m.

Pasak kriptovaliutų ekspertų, vidutinė tikėtina Shiba Inu monetos kaina 2030 m. yra 0,00030921 USD. Tačiau didžiausia ir mažiausia kaina tais pačiais metais bus atitinkamai 0,00035649 $ ir 0,00029857 $.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams