Kaip naudoti breakout strategiją bitcoin prekybos

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kaip prognozuoti kriptografijos proveržį?

Geriausias rodiklių derinys tikram kriptografinės prekybos proveržiui aptikti tikriausiai yra apimties ir žvakidžių analizė. Todėl pagrindinis rodiklis, į kurį reikia atkreipti dėmesį prekiaujant proveržiais, yra proveržis nuo nustatyto palaikymo arba pasipriešinimo lygio, kurį gerai palaiko didelė prekybos apimtis.

⚡️ Ar breakout strategija yra pelninga?

Svarbiausia. Diapazonus lengva nustatyti, todėl diapazono nutraukimo metodas yra labai populiarus. Tačiau daugelis prekiautojų, naudodamiesi šiuo metodu, praranda pinigus dėl klaidingų prasiveržimų, atsitraukimų nuo prasiveržimo taško ir nerealių lūkesčių.

⚡️ Ką daro kriptografinė proveržio strategija?

Proveržis įvyksta, kai kaina ilgesnį laiką išlieka žemiau pasipriešinimo lygio arba aukščiau palaikymo lygio. Daugelis prekiautojų nustato įėjimo taškus ir stop-loss lygius nubrėždami liniją smėlyje ties pasipriešinimo arba palaikymo lygiu.

⚡️ Kaip atpažinti klaidingą išsiveržimą?

Kai akcijų kaina viršija 100 JAV dolerių, įvyksta finansinis lūžis. Tačiau jei ji nusileidžia žemiau šio lygio ir toliau krenta, paaiškėja negaliojantis proveržis – kai impulsas išsisklaido ir kainos pakeičia kryptį. Tai rodo, kad, nepaisant pradinio šuolio virš pasipriešinimo arba žemiau palaikymo ribos, nebuvo pakankamos pirkimo paklausos, kad šie vertės pokyčiai išsilaikytų ilgą laiką.

Ar proveržio strategija yra pelninga?

Nepavykęs sandoris yra nesėkmingos strategijos rezultatas. Šiame įraše parodysime, kaip žingsnis po žingsnio naudoti didelės tikimybės kriptografinės prekybos strategiją, kad uždirbtumėte didelį pelną – net jei esate naujokas.

Ar proveržio strategija yra pelninga?
Kaip naudojate breakout strategiją bitcoin

Išsiveržimo strategija.

Mūsų pavyzdinė išsiskyrimo strategija yra tokia:

Nustatome, ko ieškome: altkoino proveržis su didesniu artėjančiu bent 50 % judėjimu (kuris, kaip manome, įvyks netrukus). Norime įsigyti pigiau ir parduoti daugiau.

Prekybos laikotarpis turėtų būti kelios dienos (gal net kelios savaitės). Dideli svyravimai gali įvykti ir per vieną dieną, tačiau jie pasitaiko rečiau.

Kas yra 15 minučių pertraukos strategija?
Koks yra geriausias rodiklis breakout strategiją bitcoin

Diagramos naudojamos BTC

Uoliai stebime du grafikus: savaitinį ir (arba) dienos grafiką, taip pat 4 valandų grafiką. Bendrą altkoino kainos vaizdą galima aptikti pirmajame grafike, kuris leidžia mums geriau suprasti, kiek ji nukrito atsižvelgiant į platesnes rinkos sąlygas ir kitas svarbias detales. Atidžiai stebėdami šiuos laiko intervalus, galime tiksliau prognozuoti, kada gali įvykti artėjantis kainų ar vertės lūžis.

Jei norite sužinoti daugiau idėjų ir strategijų, skaitykite toliau – užsiprenumeruokite šį naujienlaiškį, kad gautumėte naujienas.

Norint žengti pirmą žingsnį į bendruomenės sodą, reikia iš anksto apgalvoti ir suplanuoti, pvz., 1.

1. Įveskite

Pirmasis mūsų strategijos žingsnis – rasti tinkamą įėjimą.

Priežastys, dėl kurių negalima prekiauti diapazono proveržiais
Kada turėčiau pirkti “breakouts”?

Šiame etape galima naudoti standartinį pirkimo breakout metodą. Keliuose altkoinų grafikuose galima matyti labai žemas sritis. Dauguma suaugusiųjų per pastaruosius mėnesius prarado daug vertės. Šie yra panašūs į šiuos:

Kada turėčiau pirkti akcijas, kurių vertė mažėja?
Kaip nustatote proveržius prekyboje?

Breakout strategijos esmė – nustatyti, kur kaina ištrūks nauja kryptimi iš neseniai pasiekto aukšto (pasipriešinimo) arba žemo (palaikymo) lygio.

Kaip sužinoti, ar turite protrūkį? breakout strategiją bitcoin
Proveržis gali įvykti horizontaliame arba įstrižame lygyje

Nustatyti, kada kainos dugnas atitrūks, yra dabartinis iššūkis. Jei to nepadarysite, gali prireikti savaičių ar mėnesių, kol kainos vėl pradės kilti ir pradės naują bulių rinką – jei tokia įvyks.

Todėl siekiame dviejų esminių savybių pusiausvyros.

Kas yra iškritimas?
Ieškokite biudžetui palankių alternatyvių kriptovaliutų su patvirtintais proveržio signalais.

Naršydami diagramą, greitai ir užtikrintai pastebėsite dėmesio vertą kilimo tendenciją. Nors šiuo metu kainos gali būti per didelės, kad tilptų į jūsų biudžetą, laimei, labai tikėtina, kad netrukus jos šoktels.

Prekiautojo proveržiu nustatymas
Cryptocurrency Breakout strategija

“Heikin-Ashi” – tai geriausias būdas greičiau nei bet kada nustatyti tendencijas ir jomis pasinaudoti. Taikydami šią strategiją, galite veiksmingai pašalinti rinkos svyravimus ir kartu akimirksniu nustatyti tendenciją, kaip parodyta toliau!

Naudojant šį metodą, mes galime pasinaudoti neišvengiamo augimo tendencijos dugno ir parduoti. Kaip premiją pateikiame grafiką, kuris, atrodo, jau pasiekė dugną ir netrukus gali pradėti didėti:

Breakout strategijos vykdymas breakout strategiją bitcoin
Kur padėti mūsų stop loss

Dienos grafike pavaizduoti pirmieji prasiveržimo požymiai.

Tačiau tai skamba gana lengvai. Tačiau velnias slypi detalėse:

Prekiautojas perka akivaizdžiai naujos kylančios tendencijos viršūnėje, tikėdamasis, kad rinka toliau kils. Dėl to, tikėtina, kritimas nėra tik dėl klaidos, o veikiau kilimo pradžia.

rizikos ir atlygio santykis dėl šios prekybos konfigūracijos?
Breakout strategijos pavyzdys

Kai aptiksite proveržį, kaip parodyta toliau pateiktame paveikslėlyje, palaukite, kol jis bus patvirtintas. Norime gauti patvirtinimą, kad virš ankstesnės pasipriešinimo zonos (žymimos mūsų juoda linija) susiformavo aukštesnė žemuma.

Galime patvirtinti, kad įvyko proveržis, kai kaina išlieka stabili virš neseniai buvusio pasipriešinimo, kuris turėtų virsti palaikymu. Patvirtinimas tampa dar stipresnis, kai gauname antrą aukštesnį žemiausią lygį.

Proveržio strategija

Dalis šios išsiskyrimo strategijos
Žalias stačiakampis žymi pirkimo zoną.

Prekybos proveržis

2. Stop Loss

Toliau pateiktame paveikslėlyje parodytas mūsų pavyzdys su įėjimo kaina ir vieta, kurioje nustatėme stop loss.

Jei akcijų rinka netikėtai krenta ir jūsų pradinis statymas nepasiteisina, sustabdymo pavedimas padės apsisaugoti nuo tolesnių nuostolių. Kad išvengtumėte sunkiai uždirbtų pinigų nutekėjimo, būtina nedelsdami nustatyti stabdymo pavedimą ir greitai sumažinti nuostolius.

Breakout prekybos breakout strategiją bitcoin
Jūsų Stop Loss visada turėtų būti virš arba žemiau Breakout žvakės

Taikykite Stop Loss zoną, kai pirmą kartą esate savo prekybos sąskaitoje.

Stop-loss – tai strategija, skirta apsisaugoti nuo rinkos nuosmukio. Stop-loss tikslinga naudoti, kai atrodo, kad tendencija yra nutrūkusi (bent jau kol kas); būtent tada profesionalūs prekiautojai greitai pasitraukia iš rinkos, kol nepadaryta papildomos žalos.

Tai priminimas to, kas nutiko tūkstančiams prekiautojų 2017 m. vasarą, kai jie nesitikėjo, kad jų monetos taip smarkiai nukris.

Breakout prekyba yra bet koks kainų judėjimas už konkrečios paramos ar pasipriešinimo zonos ribų
breakout strategiją bitcoin

Ar jums reikia rodikliai prekybos Breakouts?

Svarbiausia suvokti, kad sustojimas nėra galutinė jūsų prekybos kelionės pabaiga. Laimėtojai skiriasi nuo pralaimėtojų dėl to, kad su sustojimu nėra susijusių emocinių problemų.

Apie tai galima mąstyti racionaliai, ypač kalbant apie kriptovaliutas. Štai kodėl vieną didelį laimėjimą su kaupu kompensuoja keli maži nuostoliai. Ypač kriptovaliutų srityje. Todėl labai svarbu atsispirti emocijoms dėl vieno sandorio.

Kokia yra geriausia išsiveržimo strategija?
Sustabdymo trigerio pavyzdys:

Antrasis aukštesnis-žemesnis prasiveržimo diapazonas būtų buvęs pirkimo zona.

Jei kaina nebūtų nukritusi, pirkimo zona būtų buvusi nustatyta per antrąjį aukštesnį-žemesnį prasilaužimo diapazoną. Deja, ji smarkiai krito ir privertė mus sustojimą pastatyti žemiau bokso palaikymo linijos – galiausiai tai parodė, kaip mums pasisekė išvengti tokios nepalankios padėties.

Ar išėjimo strategijos yra patikimos?
Vienas svarbus privalumas atsveria kelis nedidelius nuostolius.

Daugeliui investuotojų prekyba su stop loss yra bauginanti perspektyva, nes jie bijo, kad jų pozicijos bus automatiškai uždarytos.

Mėgėjai yra linkę labai investuoti į savo dabartinę profesiją, taip stipriai, kad yra emociškai prisirišę ir visas savo viltis bei ambicijas sieja su įsigytu altkoinu. Dėl to jie nesugeba išlaikyti objektyvios pozicijos.

Kaip gauti didžiulį pelną su paprasta kriptografinė breakout strategiją bitcoin
Ar breakout strategija yra pelninga?

Jie atsisako pripažinti pralaimėjimą, kai rinka jiems nepalanki. “Tai negali būti tiesa, juk eik, vaikeli…” Jie pasiduoda prietarams ir sentimentams, užuot prisiėmę nedidelį nuostolį ir perėję prie kito sandorio. – Neleiskite savęs apgauti tokiam entuziazmui. Išlaikykite šaltą protą. K at pavyzdys, kaip naudoti stop-loss pavedimą:

3. Tikslinis pelnas.

Prognozuojame, kur kainos gali keliauti už pertraukos zonos per kelias dienas. Taip gauname rizikos ir atlygio santykį, kuris gali būti tiesiog teorinis santykis, pagrįstas jūsų prielaidomis, tačiau jį vis tiek labai svarbu įvertinti, nes jis paaiškina, kodėl sudarinėjate sandorį ir ar verta jį bandyti sudaryti.

Kokia yra geriausia prekybos cryptocurrency strategija?
Kas daro kriptografijos Breakout prekyba?

Analizės ir pelno tikslų pasiekimo paslapties atskleidimas

Prognozuojame, kad ši parinktis gali patirti 50% šuolį, remiantis ankstesniais palaikymo ir pasipriešinimo lygiais. Neretai vertės grįžta į ankstesnį lygį, kai pasikeičia banga, pavyzdžiui, pabėgimo pradžioje…

Kas yra kriptografinis proveržis
Crypto Breakout prekybos strategija

Kainos pokytis nuo paleidimo dienos.

Ši ilga raudona žvakė, po kurios kelias dienas sekė meškų žvakidės, pramušė šį buvusį palaikymo lygį ir rugpjūčio 18 d. patikrino 10,50 USD lygį. Tai sritis, kurioje yra daug potencialo. Žvelgdami į tuo metu padarytą ekrano nuotrauką matote, kad kaina jau įveikė šį minimalų

Taigi mūsų tikslas – gauti 50 % ar daugiau pelno, o tai yra pasiekiama. Čia matote tikslą 4 valandų detalėje šalia mūsų įrašo:

Prekybos anatomija Breakout prekybos
Geriausias cryptocurrency dienos prekybos strategija prekybos cryptocurrency breakouts

Kaip matyti iš EOS 4 valandų grafiko, praėjusį mėnesį jau matėme intensyvų kainų kilimą. Tolesnio šios rinkos augimo potencialas neaiškus, todėl dabar yra palankus metas investuoti, jei tikitės pasinaudoti bet kokiu būsimu prieaugiu! Nepraleiskite progos – įsitraukite į EOS šiandien ir pasinaudokite jos šuoliu, kol dar nevėlu!

Pasvarstykime, kas nutiktų, jei situaciją padalytumėte per pusę:

Kriptografinės prekybos strategijos, kurias reikia žinoti
breakout strategiją bitcoin

Pirmasis indėlis buvo atliktas už 0,00017776 BTC, kas šiandien atitinka 8 243 JAV dolerius.

Išėjimo kaina buvo 0,00026295 JAV dolerių.

0,00008,19 (apie 50 % kainos)

Leiskite kitai pusei suktis ir pažiūrėkite, kaip toli ji nueis. Dar kartą pakartokite, kad mūsų stop loss yra rizikos valdymo priemonė. Jį perkeliame aukščiau mūsų įėjimo kainos, kad kaina negrįžtų atgal ir išlaikytų tendenciją.

Kaip nustatyti Breakout prekybos ir klaidingų signalų, kai prekybos breakout trading strategy
Kaip identifikuoti proveržius ir klaidingus signalus prekiaujant

Išgyvenę klastingą audrą pagaliau galite atsikvėpti su palengvėjimu; net jei jūsų namas būtų užlietas iki galo, jums būtų visiškai atlyginta iki 61 000 JAV dolerių žala.

Dar kartą pakelkite stop loss ir leiskite laimėtojui eiti:

Breakout indikatorius

Kas yra kriptografinė breakout strategiją bitcoin
Stop-loss pavedimas turi ir privalumų, ir trūkumų:
  • Trūkumas tas, kad jei kaina pasieks jūsų stop-loss lygį, automatiškai išeisite iš sandorio.
  • Trūkumas tas, kad niekada nepasieksite viršūnės, nes stotelė visada bus apačioje. Taigi tai asmeninių pageidavimų klausimas, ar norite rankiniu būdu užfiksuoti pelną ties lygiu, kuris, skaičiavimo požiūriu, neabejotinai yra didelis pelnas ir kurio buvo tikimasi iš sandorio.
Breakout prekybos strategija
Prekyba dėl plyšimo privalumų ir trūkumų
  • Jei mėgstate neskubėti priimti sprendimų ir turite asmeninį stilių, didžiąją dalį savo pozicijos turėtumėte laikyti aukštesniuose kainų bangų judėjimo lygiuose. Taip elgdamiesi garantuosite, kad net jei vėliau kainos kris, galiausiai vis tiek galite uždirbti daugiau pinigų nei pasikliaudami vien stop loss.
  • Jei užtikrinsite savo investicijas už 0,0001776 nuo 0,00030000 iki 0,00035000, gausite 100 % grąžą!

Daugeliui specialistų pelno sąvoka yra pagrindinis jų verslo strategijos principas. Visuotinai pripažįstama, kad pinigų uždirbimas turėtų būti bet kurios sėkmingos įmonės pagrindas.

Sumanūs prekiautojai pripažįsta sėkmę, kai ji ateina, ir maloniai pasitraukia iš prekybos.

breakout strategiją bitcoin
Prekyba dėl proveržio, kaip ji veikia breakout trading strategy

Daugelis pradedančiųjų investuotojų linkę sutelkti dėmesį į tolesnio augimo potencialą, užuot pasinaudoję gaunamu pelnu. Tai gali būti brangiai kainuojanti klaida, dėl kurios dažnai tenka parduoti nuostolingai. Stop-loss pavedimas padeda sumažinti šią riziką, nes leidžia investuotojams nustatyti iš anksto nustatytą kainą, už kurią jų pozicija bus parduota, jei rinka judės priešingai.

Proveržio prekybos formulė
Breakout prekybos kaip apskaičiuoti

Per didelė rizika – “Per didelių lūkesčių spąstai”.

Antroji klaida, kurią dažnai daro pradedantys prekiautojai, yra ta, kad jie neima pelno, kai jo turi, dėl godumo: kadangi jie lygina grafiką su kitais, kuriuose kaina pasiekė tam tikras ekstremalias aukštumas, jie turi tam tikrų lūkesčių, kaip aukštai kaina turėtų pakilti.

Prekyba kriptovaliutomis GAL 2022 m. breakout trading strategy
Breakout prekybos strategija

Prekyba su tokiu dideliu šališkumu yra rizikinga: pradedantieji prekiautojai dažnai per ilgai laukia, kol užfiksuos pelną, paprastai tol, kol praeis viršūnė ir kaina pradės kristi.

Dar baisiau, kad daugelis prekiautojų net stebės kainą tol, kol ras mus be nieko. Arba jie gali prarasti pinigus prekiaudami, kai turėjo galimybę uždirbti didelį pelną! Bet gal 80 %, o ne 200 %, o tai vis tiek geriau nei nieko.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams