Kas yra altkoinas?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar altkoinai yra geresni už bitkoinus?

Kadangi jie yra atskiras turtas, o ne bitkoinas, altkoinai nesukelia bitkoinų infliacijos. Pavyzdžiui, naujas IPO Niujorko vertybinių popierių biržoje nesukelia esamų akcijų kainų infliacijos. Įspūdingos bitkoino savybės daro jį unikaliu ir neįkainojamu turtu skaitmeninių valiutų erdvėje. Savo neprilygstamomis savybėmis bitkoinas išsiskiria iš visų kitų kriptovaliutų.

⚡️ Kuris cryptocurrency mainai yra saugiausias?

Neatsitiktinai “Coinbase Pro”, saugi mainų tarnyba, palaikanti “Coinbase”, yra viena saugiausių platformų. (Tiesą sakant, “Coinbase Pro” buvo viena iš pagrindinių kandidačių į geriausios kriptovaliutų keityklos titulą apskritai.)

⚡️ Kas yra geriausia cryptocurrency investuoti 2023 m.?

Geriausios kriptovaliutos, į kurias galima investuoti 2023 m.
✔️ Bitcoin.
✔️ Eteris.
✔️ ApeCoin.
✔️ Binance coin.
✔️ Unisvop.
✔️ Solana.
✔️ Dogicoin.
✔️ Cardano.

⚡️ Kas yra Fiat kriptografijoje?

Pavyzdžiui, “Fiat” pinigai – tai centrinių bankų ar kitų finansinių institucijų (Federalinės rezervų sistemos) sukurta valiuta. Tai įprasti rubliai, doleriai, eurai ir pan.

⚡️ Kaip sukurti kriptovaliutų piniginę?

Eikite į “App Store” arba “Play Market”, priklausomai nuo operacinės sistemos, ir įsigykite “Trustee Wallet”. Proceso užbaigimas užtruks iki poros minučių! Registruotis nereikia, o piniginės adresas suteikiamas automatiškai! 5 geriausios kriptovaliutų programėlės

kas yra altkoin

Altkoinai – tai alternatyvios kriptovaliutos, kurios nuo bitkoino skiriasi keliais aspektais. Pavyzdžiui, kai kurios altkoinai naudoja kitokį konsensuso metodą blokams generuoti arba sandoriams tikrinti. Jie taip pat gali turėti papildomų ar naujų funkcijų, pavyzdžiui, išmaniųjų sutarčių ar mažo kainos kintamumo, kurių šiuo metu bitkoinai neturi.

Šiandien rinkoje yra daugiau nei 14 000 skirtingų kriptovaliutų rūšių, tačiau vien tik “Bitcoin” ir “Ether” sudaro beveik 60 % visos jų vertės, kaip pranešė “CoinMarketCap” 2021 m. lapkritį. Įvairias kitas skaitmenines valiutas, vadinamas altkoinais, galima iškeisti į bitkoinus. Altkoinų kainos dažnai atspindi BTCUSD porų kainas, nes jos paprastai sukuriamos iš esamų bitkoinų. Be to, šios alternatyvios monetos siūlo unikalias funkcijas, pavyzdžiui, išmaniuosius kontraktus, kurių šiuo metu bitkoinas neteikia, tačiau kurie vėliau gali pasirodyti labai naudingi naudotojams.

kas yra altkoin
Kokie yra altkoinų pavyzdžiai?

Tačiau analitikų teigimu, dėl kriptovaliutų investavimo ekosistemų ir naujų šių monetų rinkų kūrimo altkoinų kainų svyravimai taps nepriklausomi nuo prekybos bitkoinais signalų.

Tai dešimt didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją:

  • Eteris
  • XRP
  • peg
  • Cardano
  • Žirniai
  • Žvaigždė
  • JAV dolerio moneta
  • dogicoin kaina
  • Grandininė grandinė
  • Uniswap

10 KRIPTOVALIUTŲ, KURIAS REIKIA PIRKTI IR LAIKYTI 2023 M.

Siekiant užtikrinti tikslumą, šis sąrašas paskutinį kartą peržiūrėtas 2021 m. lapkričio 30 d.

Ar bitkoinas yra stabilus bitkoinas?,
kas yra altkoin

Altkoinų supratimas

Visos skaitmeninės valiutos, kurios nėra bitkoinai, priskiriamos altkoinų kategorijai. Altkoinai, žodžių “alternatyvus” ir “moneta” junginys, paprastai yra lygiavertės arba decentralizuotos sistemos, galinčios iš karto apdoroti didelį kiekį duomenų. Dažnai jos atsiranda iš tos pačios kodų bazės kaip ir “Bitcoin”, tačiau turi unikalių savybių, pavyzdžiui, kitokius algoritmus, bendrą pasiūlą arba sandorių greitį. Be to, kai kurie altkoinai taip pat gali būti laikomi “šakutėmis” – kai kūrėjai savo tikslams atskiria esamus blokų grandinės protokolus.

Nepaisant to, būtina pabrėžti bitkoinų ir kitų skaitmeninių valiutų skirtumus. Bitkoinas buvo vienas pirmųjų kriptovaliutos pavyzdžių, o jo principais ir architektūra buvo vadovaujamasi kuriant ir plėtojant kitas monetas. Deja, jos įgyvendinimas turi keletą trūkumų.

Altkoinai gali būti labai įvairūs - nuo paprasčiausių iki sudėtingų ir įmantrių.
Kas yra altkoinas

Pavyzdžiui, kuriant blokus – darbo įrodymą (angl. proof-of-work, PoW) – naudojama daug energijos ir laiko.
Be to, apribotos “Bitcoin” galimybės palaikyti išmaniąsias sutartis. Altkoinai patobulina pastebėtus “Bitcoin” apribojimus, kad sukurtų konkurencinį pranašumą. Siekdami taupyti energiją ir pagreitinti operacijas, kai kurie altkoinai vietoj sudėtingo proceso naudojant darbo įrodymą (PoW) pasirinko konsensuso mechanizmą PoS (Proof-of-Stake).

Išmaniosios sutartys grindžiamos eteriu, antra pagal rinkos kapitalizaciją kriptovaliuta pasaulyje, kaip dujomis (arba sandorio mokesčiu) Ethereum blokų grandinėje. Ethereum 2.0 paleidimo dieną, 2019 m. sausio 31 d., tokios monetos kaip Ether išpildo seniai išsakytus priekaištus bitkoinams, pavyzdžiui, dėl mastelio keitimo ir atsparumo.

Altkoinai įsitvirtino rinkoje, nes skiriasi nuo bitkoinų. Patraukti šių platformų, kaip alternatyvos bitkoinams, potencialo, investuotojai noriai investavo savo pinigus į šią pramonę. Investuotojai tikisi pelno, nes altkoinų populiarumas ir vertė didėja.

Altkoinai gali būti labai įvairūs – nuo paprasčiausių iki sudėtingų ir įmantrių.

Toliau pateikiamas kai kurių svarbių altkoinų sąrašas, suskirstytas pagal jų paskirtį ir veikimą:

Kalnakasyba pagrįsta.

ką altcoin pirkti šiandien
Kas yra kasybos sistema?

Kasyba pagrįsti altkoinai yra kasami. Daugumoje kasyba grindžiamų kriptovaliutų naudojamas PoW, kuris reiškia, kad sprendžiant sudėtingas problemas kuriami nauji blokai naujoms monetoms išleisti. Kasyba grindžiamos kriptovaliutos, tokios kaip Litecoin, Monero ir ZCash, ne tik iliustruoja dabartinę skaitmeninės valiutos būklę, bet ir užsimena apie daug žadančią jos ateitį.

2020 m. pradžioje dauguma populiariausių altkoinų buvo pagrįsti kasyba. Vietoj kasyba grindžiamų altkoinų vis populiaresne galimybe, naudojama pirminiuose monetų siūlymuose (ICO), tapo išankstinė kasyba. Tokios monetos negeneruojamos pagal algoritmą, o išdalijamos prieš patekdamos į kriptovaliutų rinką. Ripple XRP yra iš anksto iškastas altkoinas.

Kas yra stabiliosios monetos ir kaip jomis naudotis?

Kas yra stabiliosios monetos ir kaip jomis naudotis?
Kas yra stablecoins

Kriptovaliutų gimimą ir vystymąsi lydėjo didelis kintamumas. Stabiliosios monetos skirtos bendram rinkos nepastovumui sumažinti, susiejant jų vertę su prekių, pavyzdžiui, fiat valiutų, tauriųjų metalų ar kitų kriptovaliutų, rinkiniu.

Tikimasi, kad stabiliųjų monetų kainų mažėjimo tendencija išliks, tačiau mažmenininkas gali nuspręsti atšaukti pardavimą, jei atsiras nestabilumo ar kitų problemų. Stabilikoino kaina neturėtų pernelyg svyruoti nuo jo vertės. USDT Tether, DAI MakerDAO ir USD Coin (USDC) yra gerai žinomi stabilieji pinigai. 2021 m. kovo mėn. bendrovė “Visa Inc.” ( V ) paskelbė, kad pradės vykdyti kai kuriuos sandorius savo USDC tinkle per “Ethereum” blokų grandinę ir kad papildomi atsiskaitymo pajėgumai bus įdiegti vėliau 2021 m.

STO saugumo žetonai

Kas yra kasybos užduotis?
Ar STO yra teisėtas?

Vertybinių popierių žetonai yra panašūs į vertybinius popierius, kuriais prekiaujama vertybinių popierių rinkose, tik jie yra skaitmeninės kilmės. Vertybinių popierių žetonai panašūs į tradicines akcijas ir dažnai žada akcininkams kapitalą nuosavybės teisių arba dividendų išmokų turėtojams forma. Šių žetonų perspektyva, kad jų vertė smarkiai padidės, yra neįtikėtinai patraukli investuotojams ir skatina juos investuoti.

2021 m. bitkoinų piniginių įmonė “Exodus” užbaigė SEC patvirtintą “Reg A+” žetonų pardavimą ir pardavė 75 milijonų JAV dolerių vertės paprastųjų akcijų, kurios bus konvertuojamos į žetonus “Algorand” blokų grandinėje. Tai reikšminga, nes tai yra pirmasis skaitmeninio turto vertybinis popierius, kuriuo akcijos platinamos Jungtinėse Valstijose registruotai įmonei.

memuarų monetos

Ar stablecoin yra gera investicija?
Meme žetonai”

Kaip rodo pavadinimas, memų monetos yra pagrįstos pokštu arba linksmu žvilgsniu į kitas gerai žinomas kriptovaliutas. Paprastai jos išpopuliarėja per trumpą laiką ir dažnai internete jas stumia žinomi kriptovaliutų influenceriai ir mažmeniniai investuotojai, bandantys pasipelnyti iš trumpalaikio pelno.

Paslaptingasis “Tesla, Inc.” ( TSLA ) generalinis direktorius Elonas Muskas, kuris taip pat yra karštas kriptovaliutų gerbėjas, išsiuntė keletą mįslingų tviterio žinučių, susijusių su dviem populiariausiomis memuarinėmis monetomis Dogecoin ( DOGEUSD ) ir Shiba Inu, kurių vertė rinkoje dažnai smarkiai svyruoja. Po to, kai tviteryje paskelbė savo augintinio Flocky – Shiba Inu veislės atstovo – nuotrauką, Shiba token kaina pakilo daugiau nei 50 %!

Kas yra naudingumo žetonas?
Elono Musko memuarinės monetos sulaukė trumpalaikio pamišimo

Daugelis šių konkrečių altkoinų didelį augimą 2021 m. balandį ir gegužę pavadino “memo monetų sezonu”, kai šimtai šių kriptovaliutų labai išaugo grynai spekuliaciniu pagrindu.

Kas yra naudingumo žetonas?

kas yra altcoin Dogecoin?
Ar komunalinių paslaugų žetonai yra gera investicija?

Naudingumo žetonai naudojami prieigai prie tinklo išteklių. Juos galima išleisti tokiems dalykams kaip paslaugos, tinklo išlaidos arba taškai, kuriais jie išperkami. Naudingumo žetonai, skirtingai nei vertybinių popierių žetonai, nesuteikia grąžos ar nuosavybės dalies. Filecoin paslaugų žetonas yra puikus vienos iš tokių galimybių, kurią galima naudoti norint įsigyti saugyklą Filecoin tinkle, pavyzdys.

Svarstote galimybę investuoti į altkoinus?

Altkoinų rinka vis dar nesubrendusi. Kriptovaliutų rinką užplūdus naujokams investuotojams, siekiantiems pasipelnyti iš jos kainų svyravimų, biržose siūlomų altkoinų kiekis smarkiai išaugo. Deja, daugeliui šių prekiautojų trūksta kapitalo, kad būtų užtikrintas didelis rinkos likvidumas – tai lemia staigius kainų svyravimus, kai kas nors bando pirkti ar parduoti.

Svarstote galimybę investuoti į altkoinus?
Kas yra altcoin

Ethereum buvo įspūdingas kriptovaliutų rinkos nepastovumo pavyzdys. 2018 m. sausio 12 d. jis pasiekė 1 299,95 JAV dolerio viršūnę, o po kelių savaičių greitai nukrito iki 597,36 JAV dolerio ir galiausiai metų pabaigoje pasiekė tik 89,52 JAV dolerio. Vis dėlto stebėtina, kad po dvejų metų, 2021 m. lapkritį, “Ethereum” stebuklingai pasiekė aukščiausią tašką – jo vertė pasiekė 19 783,06 JAV dolerio!

Tačiau yra viena kliūtis. Kriptovaliutų rinkos dar nėra subrendusios. Nepaisant daugybės bandymų, nėra nusistovėjusių kriptovaliutų vertinimo kriterijų ar rodiklių. Didžiąją altkoinų rinkos dalį lemia spekuliacijos. Yra keletas neveikiančių kriptovaliutų pavyzdžių, kurios nesulaukė pakankamos traukos arba tiesiog išnyko surinkusios investuotojų lėšų.

Meme žetonai"
Ar Altcoins yra gera investicija?

Todėl altkoinų rinka yra skirta investuotojams, kurie yra linkę prisiimti didelę riziką, susijusią su veikla nereguliuojamoje ir besikeičiančioje rinkoje, kuri yra linkusi svyruoti. Jie taip pat turi gebėti susidoroti su įtampa, kurią sukelia staigūs kainų pokyčiai. Šiems žmonėms kriptovaliutų rinkos gali užtikrinti puikią grąžą.

Kokie yra naudingumo žetonų pavyzdžiai?
Kai kurie altkoinai, pavyzdžiui, Ethereum Ethereum ir Cardano ADA

Privalumai

✔️ Altkoinai yra “geresni bitkoinų variantai”, nes jais siekiama pašalinti bitkoinų trūkumus.

✔️ Bitcoin tikslas buvo tapti kasdienių sandorių priemone, tačiau šį tikslą gali pasiekti ir kitos kriptovaliutos, pavyzdžiui, stabiliosios monetos.

✔️ Kai kurie altkoinai, pavyzdžiui, Ethereum Ethereum ir Cardano ADA, jau išpopuliarėjo tarp pagrindinių įmonių, todėl jų vertė yra didelė.

✔️ Altkoinai gali būti perkami ir parduodami, o investuotojai gali rinktis, į kurį altkoiną investuoti.

Kaip investuoti į altkoinus?
Kas yra altkoinas?

trūkumai

❌ Altkoinų investicinė rinka yra gerokai mažesnė nei bitkoinų. 2021 m. lapkričio mėn. duomenimis, bitkoinai užima apie 42 % visos kriptovaliutų rinkos.

❌ Kadangi brangiųjų metalų rinka nėra reguliuojama ir jai netaikomi jokie standartai, į altkoinų rinką investuoja kur kas mažiau investuotojų ir jos likvidumas yra ribotas. Todėl jų kainos yra nepastovesnės nei bitkoinų.

❌ Investuoti į kriptovaliutas ne visada paprasta, ypač todėl, kad daugelis jų yra identiškos viena kitai ir jų funkcijos iš pradžių gali atrodyti panašios.

❌ Yra keletas “mirusių” kriptovaliutų, kurios atėmė pinigus iš investuotojų.

Kokios valiutos išliks?

Kokios valiutos išliks?
Kuris cryptocurrency turi geriausią ateitį?

Jau ne vieną šimtmetį kalbama apie altkoinų ir kriptovaliutų potencialą. XIX a. Amerikoje cirkuliavo įvairios vietinės valiutos, pasižyminčios unikaliomis savybėmis, kurias saugojo turtas.

Pavyzdžiui, vyriausybės aukso atsargos buvo aukso sertifikatų pagrindas. Panašiai federalinė parama buvo naudojama JAV pilietinio karo laikų banknotams. Be federalinės vyriausybės, valstijų vyriausybės taip pat leido savo pinigus, kurie kartais buvo paremti apgaulingomis atsargomis. Ši tendencija tiksliai atspindi tipiškas altkoinų rinkas.
Šių dienų rinkoje yra šimtai alternatyvių monetų, kurių kiekviena skelbiasi teikianti unikalią paslaugą ir rinką

Kokie yra 4 alternatyvūs pinigai?
Ar gali bitkoinas nukristi iki nulio?

Nors jokia skaitmeninė valiuta negali apibendrinti dabartinės alternatyvių rinkų būklės, dauguma iš šiuo metu esančių daugiau nei 1800 altkoinų greičiausiai žlugs. Altkoinų rinka galiausiai bus susiaurinta iki keleto monetų, kurios bus iš tikrųjų naudingos ir naudingos. Altkoinai yra paprastas būdas praplėsti savo žinias apie investavimą į kriptovaliutas, neapsiribojant tik bitkoinais. Kriptovaliutų rinkos raliuose grąža buvo daug kartų didesnė už bitkoinų. Nepaisant pelningos grąžos potencialo, investavimas į altkoinus susijęs su didele rizika dėl jų reguliavimo trūkumo.

Tobulėjant kriptovaliutų rinkoms, jos beveik neabejotinai įneš į sektorių daugiau sudėtingumo ir pinigų, sudarydamos sąlygas reguliavimui ir mažesniam kintamumui.

Ar Altcoins yra gera investicija?
5 monetos, kurios ypač skiriasi nuo “Bitcoin

5 monetos, kurios ypač skiriasi nuo “Bitcoin

Nors jokiai kitai kriptovaliutai nepavyko “nuversti” bitkoino vertės, daugelis projektų įrodė esantys pakankamai verti pasaulinės investuotojų ir kūrėjų bendruomenės dėmesio:

1. Ethereum (ETH)

Ethereum yra antra pagal dydį kriptovaliutų blokų grandinė. 2013 m. “Ethereum” įkūrė Vitalikas Buterinas ir nuo to laiko iš kriptovaliutos tapo revoliucine platforma, siūlančia išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas programas. Jos vietiniu žetonu eteriu (ETH) galima prekiauti daugumoje kriptovaliutų biržų, naudoti sandorių mokesčiams mokėti arba kaip užstatą už ERC-20 žetonus su “Defi” naudingumu.

Ethereum (ETH) kas yra altkoin
“Ethereum” yra antroji pagal dydį kriptovaliutų blokų grandinė

2. Grandininė grandinė (LINK)

“Chainlink” yra revoliucinis, nepatikimas “Ethereum” paremtas orakulo tinklas, jungiantis išmaniąsias sutartis su išorės duomenimis ir paslaugomis. Pasitelkdamas paskirstytosios knygos technologijos galią, “Chainlink” leidžia saugiai ir tiksliai perduoti informaciją tarp blokų grandinės programų ir bet kokių už grandinės ribų esančių išteklių realiuoju laiku. LINK žetonas suteikia galią “Chainlink” tinklui, kuris susideda iš dviejų dalių: “on-chain” ir “off-chain”.

3. Aave

Naudodamiesi AAVE galite skolinti ar skolintis kriptovaliutą be tarpininko, o tai dabartinėje finansinėje aplinkoje yra pagrindinis privalumas. Tiesiog įneškite šiek tiek lėšų į išmanųjį kontraktą, kad pradėtumėte uždirbti palūkanas už įneštą sumą, o prireikus pasiskolinti, tą patį indėlį panaudokite kaip užstatą.

Kas yra stablecoins
“Stellar” yra atvirojo kodo mokėjimo tinklas

4. Žvaigždžių liumenai (XLM)

“Stellar” yra atvirojo kodo mokėjimo tinklas, kuris tarnauja kaip paskirstyta tarpinė blokų grandinė pasaulinėms finansų sistemoms. “Stellar” tinklas sukurtas taip, kad visos pasaulio finansų sistemos galėtų sklandžiai veikti kartu vienoje platformoje. Vienas iš “Ripple” įkūrėjų Jedas McCalebas nesutiko su “Ripple” projekto kryptimi ir 2014 m. nusprendė sukurti “Stellar”. Pagrindinis “Stellar” kūrimo tikslas buvo padaryti tarptautinius pinigų pervedimus įmanomus visiems ir kiekvienam.

5. “Uniswap” yra decentralizuota kriptovaliutų birža.

“Uniswap” yra decentralizuota mainų sistema, sukurta naudojant “Ethereum” blokų grandinę. Ji buvo pristatyta 2018 m. ir joje naudojamas automatinis rinkos formuotojas, pagrįstas blokų grandine. Naudojant “Uniswap” nereikia užsakymų knygų. Vietoj to kiekvienas gali tapti rinkos formuotoju, įnešdamas savo turtą į fondą, kuriame vėliau uždirbs mokesčius, pagrįstus bet kokia prekybos veikla.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams