Prekyba pullback, 6 metodai

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar pelninga prekiauti kriptovaliutomis?

Prekyba kriptovaliutomis yra ypač sėkminga, nes kriptovaliutoms būdingi dideli kainų svyravimai. Įprastinėms akcijoms ar žaliavoms neįprasta per vieną dieną patirti dešimties procentų vertės padidėjimą. Kriptovaliutų rinkoje tokie šuoliai vyksta gana dažnai.

⚡️ Ar skalpavimas yra geresnis nei dienos prekyba?

Kuo daugiau prekiaujate ir kuo mažesnis jūsų pelnas, tuo didesnė nuostolių tikimybė. Dienos prekyba – mažiau sandorių, didesnis pelnas, didesnė rizika.

⚡️ Kiek laiko trunka atsitraukimai?

Antroji išvada yra ta, kad dauguma didesnių nei 20 % nuosmukių buvo susiję su recesijomis (nuo 1946 m. jų buvo 12). Antra, ilgalaikiams investuotojams tai rodo, kad net palyginti retai pasitaikantys, bet dideli 20-40 % nuosmukiai trunka neilgai – tik 14 mėnesių.

⚡️ Ar grįžimai atgal yra pelningi?

Prekybos ant pullbacks technika parodė, kad yra veiksminga vėl ir vėl. Jos sėkmės raktas yra tas, kad prekiaujame dabartinės tendencijos kryptimi. Tai paprastas metodas, leidžiantis gauti pelno iš prekybos atsitraukimais perkant silpnumą kylančioje tendencijoje ir parduodant stiprumą mažėjančioje tendencijoje.

⚡️ Kas yra sudėtingas atsitraukimas?

Kanados rinka patyrė sudėtingą atsitraukimą, kuris iš esmės yra dviejų krypčių atsitraukimas su visa ABCD struktūra. Kai susiduriate su grafiku, kuriame matomas paprastas ir sudėtingas pullback akcijų prekybos sistema, labai svarbu žinoti skirtumą. Tendencingoje rinkoje atsitraukimai paprastai būna arba paprasti, arba sudėtingi.

https://youtu.be/rI6DKZfnT10

Pullback akcijų prekybos sistema

Atsitraukimas – tai trumpa pauzė arba akcijų kainos kritimas nuo neseniai pasiektų aukščiausių taškų. Nors kartais sąvokos “atsitraukimas” ir “konsolidacija” klaidingai vartojamos pakaitomis, jos apibūdina dvi skirtingas sąvokas. “Atsitraukimas” paprastai siejamas su laikinu kainos kritimu tokiuose laiko rėmuose kaip valandinis. Tuo pat metu “konsolidacija” dažniau reiškia kainų sąstingį dienos ar savaitės grafikuose.

Kas yra akcijų rinkos atsitraukimas?

Kaip prekiaujate atsitraukimo prekybos?
Kaip pelnytis iš prekybos atsitraukimo metu?

Kaip matote iš pirmiau pateiktos diagramos,SPDR S&P 500 ETF (SPY) per savo ilgą kilimo tendenciją patyrė keturis atsitraukimus. Paprastai prieš vėl kylant į viršų, jie būdavo nukreipti į 50 dienų slenkančiojo vidurkio techninę atramą. Norėdami įsitikinti, kad nesuklydo, prekiautojai, ieškodami palypėjimų, turėtų naudoti kelis skirtingus techninius rodiklius.

pullback akcijų prekybos sistema
Ar atsitraukimas yra pelningas?

Skirtumas tarp atsitraukimo ir apsisukimo

Kaip matyti iš pavadinimo, vertybinių popierių kaina nuo aukščiausių verčių krenta žemyn. Atitraukimai yra ilgalaikiai. Taigi, kaip prekiautojai gali atskirti prekybą nuo grįžtamosios tendencijos? Daugumą apsisukimų lemia vertybinių popierių fundamentinių rodiklių pokytis, dėl kurio rinka juos pervertina.

Tokių scenarijų yra daug. Pavyzdžiui, įmonė gali pranešti apie katastrofišką pelną, kuris paskatins investuotojus iš naujo įvertinti akcijų grynąją dabartinę vertę. Taip pat tai gali būti nesėkmingas atsiskaitymas, naujo konkurento produkto įvedimas į rinką ar bet koks kitas įvykis, turintis ilgalaikį poveikį įmonei.

Kada turėčiau naudoti pullback prekybą?
Kiek procentų sudaro pullback prekyba?

Šie įvykiai, nors ir ne iš karto matomi diagramoje, bus parodyti per kelias sesijas ir iš pradžių gali atrodyti kaip atsitraukimas. Todėl prekiautojai naudoja slankiuosius vidurkius, tendencijų linijas

Prekybos atsilikimai dažnai būna riboti

Didžiausias trūkumas prekiaujant atsitraukimo metu yra tas, kad atsitraukimas gali būti tikro apsisukimo pradžia. Kadangi tiek prekyba, tiek apsisukimai vyksta skirtingais laiko intervalais, taip pat ir dienos metu, jei norite išsamiau, vieno prekiautojo kelių sesijų pullback yra apsisukimas dienos prekiautojui, žiūrinčiam į tą patį grafiką. Todėl dienos prekiautojai turi būti labai atsargūs prekiaudami atsitraukimais, ypač žemesniuose laiko rėmuose, pavyzdžiui, penkių minučių grafike.

Pullback prekybos strategijos
Kodėl vyksta “pullback” prekyba?

Jei nepalankus, yra daugiau palankių momentų investuoti “bulių” kryptimi. Žinoma, įtraukus papildomus techninius rodiklius ir išnagrinėjus fundamentinius duomenis, padidės prekiautojo pasitikėjimas atpažįstant atsitraukimo prekybą nuo tikrų apsisukimų.

Pullback prekybos strategijos

Pagreičio rodikliai padeda nustatyti, kada akcijos gali būti pasiruošusios apsisukti. Štai 6 prekybos atsitraukimo metu taktikos:

tendencijų linijos

Tendencijos kryptį galima nustatyti stebint aukštumų ir žemumų sūpuoklių modelį.

Ar rinkos atsitraukimo prekyba yra sveika?
Kas yra “pullback” pratimas?

Kylanti tendencija apibrėžiama kaip aukštesnių aukštumų seka, po kurios seka aukštesnių žemumų serija. Ir atvirkščiai, mažėjimo tendenciją rodo žemesnių žemumų ir žemesnių aukštumų seka.

Trūkumas tas, kad tendencijų linijoms išnagrinėti reikia daugiau laiko. Norint įvertinti tendencijos liniją, reikia 3 sąlyčio taškų. Visada galite sujungti du atsitiktinius taškus, tačiau tik gavę trečiąjį iš tikrųjų pažvelgsite į kreivę.

Todėl prekiauti tendencijos linija galite tik trečiame, ketvirtame ar penktame sąlyčio taške.

Kiek laiko trunka atsitraukimai?
Prekyba atsitraukus: 5 dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį

Derinant su kitais atsitraukimo būdais, tendencijų linijos gali būti labai vertingos. Tačiau jei prekiautojai pasirenka vadovautis tik viena iš šių strategijų, jie gali praleisti kelias pelningas prekybos galimybes, jei tendencijos linijos analizė užtruks per ilgai.

Slenkamasis vidurkis (MA)

Naudojant slenkančius vidurkius yra plačiai naudojamas metodas tarp prekybininkų ir gali būti daroma įvairiais būdais. Pavyzdžiui, daugelis juos naudoja prekiaudami atsitraukimo metu. 20, 50 ar net 100 laikotarpių slenkamasis vidurkis gali būti naudojamas. Tai nesvarbu, ir viskas priklauso nuo to, ar esate trumpalaikis, ar ilgalaikis prekiautojas.

Kaip atrodo atsitraukimas?
Kas yra Ma prognozavimo srityje?

Prekybininkai, kurie nori gauti atsakymus greičiau, naudoja trumpesnius slankiuosius vidurkius. Svarbu nepamiršti, kad trumpesni slankieji vidurkiai yra labiau pažeidžiami nei ilgesni, kai kalbama apie triukšmą ir netikrus signalus.

.Didesnės trukmės slenkamasis vidurkis juda lėčiau, ir yra mažiau veikiami triukšmo, bet gali nepastebėti trumpalaikės prekybos galimybes. Turite subalansuoti savo prekybos naudą ir trūkumus.

50 dienų slenkamasis vidurkis buvo pagrindinė atrama investuotojams, įeinantiems į akcijas kritimo metu. Pirmiau pateiktame Suzlon Energy Ltd grafike matome, kaip 50 EMA tarnauja kaip barjeras, ir kai prekiautojai praleidžia galimybę pirkti kritimo metu, jie gali juo pasinaudoti.

Ką reiškia MA diagramose?
Ar norite sužinoti, kaip efektyviausiai panaudoti Fibonačio atstatymą? Jei taip, tuomet neieškokite toliau – čia slypi raktas!

Fibonačio metodai pelningai prekybai

Fibonačio lygiai yra labai naudingi finansų rinkose, taip pat prekiautojams, kai jie atsitraukia. Tai pasiekiama laukiant, kol išryškės nauja pradinė tendencija, ir paleidžiant Fibonačio AB įrankį nuo tendencijos pradžios iki jos pabaigos. Tuomet galite kurti atsitraukimus, naudodami Fibonačio atsigavimo C tašką.

Breakout Trader apibrėžimas
Ar Fibonačio metodas naudingas prekybai?

Dabartinė tendencija, prasidėjusi kovo viduryje nedideliu nuosmukiu, grįžo tiksliai prie 50 proc. Fibonačio atstatymo ribos ir dabar vėl kyla aukštyn.

Pasinaudokite Fibonačio atstatymo kartu su slankiojo vidurkio pasinaudoti didelės tikimybės pullback regionuose.

Breakout Trader apibrėžimas

Kaina ne visada juda tiesia linija, o finansų rinkos kainų svyravimams dažnai būdingos kainų bangos. Be to, rinkose vyksta bulių ir meškų tendencijų bangų ciklai.

Kaip matyti iš toliau pateiktos diagramos, bangų aukštis kylant padidėjo. Atsitraukimo fazės – tai dabartinių tendencijų apsisukimai, kurie įvyksta atsitraukimo metu, kai prekiautojai sudaro sandorius.

Kas yra horizontaliosios strategijos?
pullback trading strategy

Siūloma atsitraukti ir laukti nuosmukio, kad galėtumėte įsigyti palankiausią įėjimo kainą. Jei tikitės, kad rinka ir toliau augs, tuomet labai svarbu patekti į prekybą ekonomiškiausia kaina, kai ji kyla.

Prekybos strategija Breakout pullback yra galingas ir bendras kainų veiksmų modelis, kuriuo remiasi daugelis prekybininkų.

Kai konsolidacijos modelis yra pažeistas ir rinka patiria apsisukimą, mes galime tikėtis, kad taip pat matysime ištrūkimo atsitraukimus. Populiarūs modeliai, rodantys tokius apsisukimus, yra pleištai, trikampiai ir stačiakampiai.

Kas yra horizontaliosios strategijos?

Ar dienos prekiautojai naudojasi Fibonačio sistema?
Pavyzdžiui, kas yra horizontaliosios integracijos strategija?

Kelių tendencijų fazių metu visose finansų rinkose galima pastebėti pikinę elgseną. Tai natūralus kainos ritmas, atskleidžiantis rinkos aktyvumo atoslūgius ir srautus.

Techninės analizės žargono atsargos iš pradžių šiek tiek gąsdina. Tačiau išmokę techninės analizės pagrindus, būsite gerai pasirengę įvaldyti vidutinio ir pažengusio lygio etapus ir prireikus netgi naudoti grįžtamąjį testavimą! Kai kurie prekiautojai žino šią terminologiją ir gali ją naudoti arba nenaudoti prekiaudami realiuoju laiku.

Kaip naudoti Fibonačio metodą pelnui gauti?
Kur kreiptis dėl Fibonačio atstatymo?

Tačiau jei prekiautojas praleidžia ankstyvą progą prisijungti prie prekybos, horizontalūs veiksmai gali padėti jam rasti alternatyvias įėjimo į rinką galimybes rinkai vystantis.

Prekiautojas taip pat gali naudoti žingsnio modelį, kad saugiau sustabdytų nuostolį už tendencijos ribų. Šiuo atveju, užuot iš karto perkėlęs stop loss po to, kai kaina pajuda, kaip buvo daroma anksčiau, prekiautojas laukia, kol kaina pajudės dar kartą, ir tik tada pašalina jį iš pavojaus.

Taikyti Fibonačio tendencijų linijas

Šioje strategijoje naudojame tiek trendlines, tiek Fibonačio lygius, kad galėtume prekiauti atsitraukimo atvejais. Toliau pateikiami etapai:

Breakout Trader apibrėžimas (pullback trading strategy)
Kas yra Fibonačio grįžimo atgal prekybos strategija?
  • Pirmasis žingsnis – nustatyti bulių tendenciją ieškant aukštesnių aukštumų ir žemumų sekos.
  • Dabar galime sutelkti dėmesį į pasirinktą laikotarpį ir į tai, ar pavyko aptikti modelį. Tai gali būti bet koks jums patogesnis laikotarpis. Tačiau mes naudosime 1 valandos laiko intervalą tokio pobūdžio prekybai traukos atoveiksmiais.
  • Pagal naujausią svyravimą nustatykite mažiausią ir didžiausią reikšmę. Tarp dviejų sūpuoklių padėkite Fibonačio atstatymo indikatorių.
Internetiniai seminarai apie pullback trading strategy
Prekyba Breakouts ir pullback prekybos strategija

Jei diagrama rodo, kad prekyba vyksta Fibonačio atšokimo regione (nuo 50 % iki 61,8 %), tada išmintinga veikti greitai. Galite rinktis pirkti ties 50 % arba, jei norite, galite palaukti, kol bus pasiekta 61,8 % riba. Vienas iš strateginių šios strategijos naudojimo būdų – pasinaudojant žemais sūpynės taškais, kai kuriami atsigavimo lygiai, nes jie idealiai tinka apsauginiams Stop Loss ir pelno išėjimo taškams įrengti, kad būtų galima gauti maksimalų pelną su minimalia rizika!

Internetiniai seminarai apie Pullback prekybos strategijas

Įdomūs būdai, kaip naudoti ADX ir RSI savo prekybos strategiją Amit Seth

Pullbacks gali būti labai jautri tema, kai prekybos. Ne visi “Pullbacks” veikia – tai tikrai. Kad jie būtų sėkmingesni, naudosime Price Action kartu su ADX ir RSI, kaip nurodyta šioje taisyklėmis pagrįstoje strategijoje. Šis metodas nėra susijęs su konkrečiu laikotarpiu ir gali būti naudojamas, jei norite kurį laiką laikyti poziciją arba sudaryti sandorius per dieną.

Bus aptarta glausta, taisyklėmis pagrįsta strategija, skirta įėjimams ir išėjimams apibrėžti. Daugiausia dėmesio bus skiriama rizikos valdymui ir galimybėms, kurios pasižymi maža rizika, bet dideliu pelnu.

Kainos veiksmas ir Pullback Prekyba pagal Stock Trader
Internetiniai seminarai apie Pullback prekybos strategijas

Kainos veiksmas ir Pullback Prekyba pagal Stock Trader

Pagrindinis sėkmingos pullback prekybos sistemos elementas yra rinkos patvirtinimas prieš įeinant į pirmąją prekybą arba ją sudarant. Taip elgdamiesi galėsite išvengti įėjimo į rinką su netiksliu signalu. Prekyba atsitraukimo sistema yra puikus būdas pradėti naujiems prekiautojams. Tendencijų sekimo strategijos, tokios kaip pullback prekyba, yra pagrindinės sąvokos, kurias turėtų žinoti kiekvienas prekiautojas. Yra daugybė būdų, kaip galite gauti pelno prekiaudami atsitraukimo nuo tendencijų tendencijomis – apie tai išsamiai kalbėsime šiame internetiniame seminare kartu pateikdami visą kainų veiksmo ir atsitraukimo prekybos sistemą.

Baigdami norime pridurti, kad leidžiame jums nuspręsti, kas geriausiai tinka jūsų situacijai.

Koks yra horizontaliojo pavyzdys?
pullback trading strategy

Prekyba dėl pullbacks gali būti vienas iš pelningiausių prekybos metodų. Ne kartą įrodyta, kad prekybos pullback prekybos strategija yra veiksminga. Ji labai sėkminga todėl, kad prekiaujame dabartinės tendencijos kryptimi.

Pasinaudodami atsitraukimais ir pirkdami žemas kainas kylančioje tendencijoje arba parduodami aukštas kainas krentančioje tendencijoje, galite uždirbti pelno. Tikimės, kad mūsų tinklaraštis buvo įžvalgus ir jau pradėjote praktiškai taikyti kai kurias strategijas. Jūsų parama labai padeda mums siekti tikslų, todėl apsvarstykite galimybę išplatinti šį straipsnį savo artimiesiems!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams