Kaip pradėti prekiauti kriptovaliutų arbitražo prekyba: Kaip išmokti prekiauti kriptovaliutomis?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar BOT arbitražo kriptografija pelninga?

Arbitražo prekybos kriptovaliutomis metodas gali būti pelningas, jei jūsų strategija pavyks. Dėl trumpų terminų, susijusių su kriptovaliutų kainodara, botai, kuriuos pasirinksite tokiai prekybai, turėtų būti labai greiti. Taip yra todėl, kad rinka yra nenuspėjama, o kainos nuolat kinta.

⚡️ Ar įmanoma prarasti pinigus arbitražo būdu?

Investuotojai gali patirti didelių finansinių nuostolių, kai biržos prekių rinka krinta, ypač jų arbitražinio susiliejimo dieną.

⚡️ Kokie yra arbitražo trūkumai?

Didžiausias arbitražo fondų trūkumas – jų nepatikimumas. Kaip jau minėta, arbitražo fondai nėra itin pelningi stabiliose rinkose. Fondas faktiškai gali tapti obligacijų fondu, nors ir laikinai, jei nėra pakankamai prieinamų sėkmingų arbitražinių sandorių.

⚡️ Ar arbitražo fondas neapmokestinamas?

Mokesčių tikslais arbitražo fondai laikomi akcijų fondais. Asmenims, nusprendusiems parduoti savo investicijas anksčiau nei po metų, taikomas didžiulis 15 % kapitalo prieaugio mokestis. Kita vertus, jei turtas išlieka ilgiau nei vienerius metus, šie investuotojai gali pasinaudoti palankesniu 10 % ilgalaikio kapitalo prieaugio mokesčiu.

kriptovaliutų arbitražo

Kriptovaliutų arbitražinė prekyba – tai investavimo strategija, kai investuotojai išnaudoja nedidelius kainų skirtumus skirtingose rinkose ar biržose. Kriptovaliutų arbitražinė prekyba – tai skaitmeninio turto pirkimas viename sandoryje ir tuoj pat jo pardavimas (dažnai) už didesnę kainą kitame sandoryje.

Kas yra kriptoarbitražas
Ar kriptovaliutų arbitražas yra pelningas?

Vykdydami arbitražinę prekybą prekiautojai gali pasinaudoti dviejų rinkų kainų skirtumais ir gauti pelningą pelną. Šiam ekonomiškai efektyviam metodui reikia minimalios sąrankos ir jokios investavimo patirties, todėl šia pelninga galimybe gali lengvai pasinaudoti kiekvienas. Vykdydami arbitražinę prekybą galite greitai pasinaudoti rinkos skirtumais ir išvengti brangiai kainuojančios infrastruktūros – todėl tai yra geriausias pasirinkimas, jei norite be vargo gauti pajamų.

e lengvai.

Kas yra arbitražinė prekyba?

Kas yra arbitražinė prekyba?
Ar kriptovaliutų arbitražas yra teisėtas?

Nepaisant to, kad kriptovaliuta yra revoliucinė technologija, jai vis dar taikomi tie patys fiskaliniai įstatymai ir taisyklės, kaip ir įprastesnėms rinkoms. Daugelis mano, kad kriptovaliuta suteikia dar daugiau arbitražo galimybių.

Tai greičiausiai susiję su kriptovaliutų rinkos reputacija, kuri, palyginti su kitomis finansinėmis reikmėmis, pasižymi itin dideliu nepastovumu. Tai reiškia, kad žinoma, jog kriptovaliutų kainos laikui bėgant labai kinta. Arbitražo prekiautojai turi daug daugiau galimybių rasti pelningų kainų neatitikimų, nes kriptovaliutų turtas keičiasi šimtuose biržų 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Kaip jūs prekiaujate cryptocurrency arbitražo
Kas yra kriptografijos arbitražas ir ar verta

Pasinaudokite arbitražo galimybėmis ir pasipelnykite iš skaitmeninio turto kainų skirtumų skirtingose biržose tiesiog apskaičiuodami dviejų ar daugiau valiutų kursų skirtumą ir atlikdami keletą sandorių.

Kriptovaliutų pasaulio arbitražistai nuolat ieško kainų skirtumų tarp biržų. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad “Coinbase” biržoje bitkoinais prekiaujama po 45 000 USD, o “Kraken” – po 45 200 USD. Greitai mąstantis arbitražo specialistas pasinaudotų galimybe ir įsigytų “Bitcoin” iš vienos biržos, o paskui iš karto perparduotų jį kitai – taip pasipelnytų solidžią dviejų šimtų dolerių sumą!

Kodėl kriptovaliutų biržų kainos tokios skirtingos?
Kriptovaliutų arbitražo vadovas

Kodėl kriptovaliutų biržų kainos tokios skirtingos?

Centralizuoti mainai.

Pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į tai, kad centralizuotose biržose turto kaina nustatoma pagal paskutinį biržos knygoje esantį suderintą Bid-Ask pavedimą. Dabartinis skaitmeninio turto kursas versle nustatomas pagal naujausią to konkretaus objekto pardavimo arba pirkimo sandorį.

Ar BOT arbitražas yra pelningas
Ar arbitražinė prekyba yra teisėta?

Pavyzdžiui, jei paskutinis biržoje pateiktas pavedimas yra už 60 000 JAV dolerių vertės bitkoinus, ši kaina tampa galutine platformos nustatyta kaina. Po to bus pateiktas kitas pavedimas, kuriuo bus atstatomas bitkoinų kapitalas. Todėl nustatyti tikslią biržos kainą yra nuolatinis darbas, nes skaitmeninio turto rinkos vertė bet kuriuo metu gali keistis.

Kaina taip pat kinta, nes investuotojų paklausa turtui skirtingose biržose šiek tiek skiriasi.

Ar galima prarasti pinigus iš arbitražo
Koks yra arbitražo pavyzdys?

Decentralizuoti mainai

Decentralizuotos kriptovaliutų biržos kriptovaliutų turtui įkainoti naudoja “automatinio rinkos formuotojo” modelį.

Crypto arbitražas, kaip jis veikia ir prekybos strategijos
Kaip tapti arbitražo prekiautoju?

Skirtingai nuo pavedimų knygos sistemų, decentralizuotose biržose (DEX) naudojami likvidumo fondai, kad būtų galima suderinti pirkėjus ir pardavėjus, nustatant konkrečią kainą ir sumą. Šiam tikslui kiekviena kriptovaliutų prekybos pora turi savo rinkinį; pavyzdžiui, jei kas nors nori prekiauti eteriu (ETH). Tai leidžia prekiautojams sudaryti sandorius nereikalaujant tarpininko ir nepasikliaujant trečiųjų šalių paslaugomis.

Kaip veikia arbitražinė prekyba
Ar įmanomas arbitražas?

Investavimas į kriptovaliutas su mumis atveria prekiautojams galimybių pasaulį. Mūsų klientai ne tik gauna dalį sandorių mokesčių; jiems taip pat nereikia likti vienoje vietoje ir ieškoti, kas norėtų pirkti ar parduoti jų turtą tam tikru kursu. Su mumis prekyba gali vykti bet kada ir bet kur! Toks lankstumas užtikrina, kad pasinaudosite visomis galimybėmis, nesvarbu, koks būtų laikas – diena ar naktis.

Sudėtinga matematinė formulė palaiko tobulą turto A ir B pusiausvyrą garsiausiose decentralizuotose biržose. Ši lygtis garantuoja, kad laikui bėgant abiejų aktyvų santykis baseine išliks pastovus.

Ar įmanoma užsidirbti pinigų iš arbitražinės prekybos
Kodėl skirtingos biržos siūlo skirtingas kainas?

Kai pasikeičia fondo turto santykis, tai yra tarsi kas nors būtų pardavęs ETH sumą ir nusipirkęs panašų skaičių LINK žetonų. ETH pardavimo už LINK, o paskui ETH pirkimo už LINK procesas vadinamas “subalansavimu”.

Pradėjus augti kainoms, prekybininkai buvo skatinami išimti mažiau vertingas LINK ir jas papildyti. Kai kurie žmonės mano, kad ETH pirkimas padės stabilizuoti kriptovaliutų rinką.

Kai prekiautojas gerokai pakeičia fondo santykį (sudaro didelį sandorį), gali atsirasti didelių kainų skirtumų tarp rinkinyje esančio turto ir jo rinkos vertės (vidutinės kainos, kuri atsispindi visose kitose biržose).

Kriptovaliutų arbitražo privalumai
Ar kriptovaliutų arbitražas vis dar pelningas?

Kriptovaliutų arbitražo privalumai

Greitas pelnas

Kriptovaliutų arbitražas leidžia greitai prekiauti skaitmeniniu turtu, paprastai per valandą ar greičiau. Tai trumpesnis langas nei tradicinė prekyba, kai investuotojai perka ir laiko kriptovaliutą, kol vėliau ją parduoda.

Daugybė galimybių

Atsižvelgiant į didelį pasirinkimą, gali prireikti laiko, kad nuspręstumėte, kokia kriptovaliutų birža atitiktų jūsų reikalavimus. Esant tiek daug galimybių, yra daugybė arbitražo galimybių. Pasak “Coindesk”, šiandien egzistuoja daugiau kaip 391 kriptovaliutų birža.

Kaip galiu užsidirbti pinigų iš arbitražo
Kriptografinė arbitražo teisė: Kaip tai veikia ir prekybos strategijos

Kriptovaliutos yra daug potencialo turinti sritis, kuri vis dar vystosi.

Visuomenė dar nepripažįsta kriptovaliutų, todėl kriptovaliutų rinka yra ankstyvoje vystymosi stadijoje. Dėl šios priežasties yra daug netolygumų ir reikia didesnės biržų darnos. Rinkoje esant mažesniam prekiautojų skaičiui ir apskritai konkurencijai, egzistuoja galimybė atsirasti didesniems kainų skirtumams.

Kriptovaliutos gali būti nepastovios.

Pirmąją kriptovaliutą “Bitcoin” 2009 m. sukūrė Satoshi Nakamoto. Nors ji jau daugiau nei dešimtmetį yra rinkos dalyvė, jos decentralizuota prigimtis reiškia, kad, palyginti su kitomis monetomis, nepastovumo lygis išlieka aukštas. Tai reiškia, kad tarp biržų gali būti didelių kainų skirtumų. Jei būsime pakankamai greiti, galėsime iš tokių situacijų pasipelnyti.

Kriptovaliutų arbitražo trūkumai

Kodėl bitkoino kaina visame pasaulyje skiriasi
Argumentai už ir prieš Crypto Arbitrage

KYC apribojimai

Priklausomai nuo kriptovaliutų biržos, jums gali tekti laikytis skirtingų KYC taisyklių. Norėdami pradėti, turėtumėte susieti savo banko sąskaitą ir patvirtinti pateiktą tapatybę. Šis procesas gali užtrukti iki visos dienos. Be to, kartais jūsų banko sąskaita turi būti toje pačioje šalyje, kurioje įsteigta biržos būstinė.

Monetų laikymas

Labai svarbu apsaugoti savo skaitmeninę valiutą nuo smalsių įsilaužėlių akių, todėl paskirstykite ją po įvairias biržas. Tai garantuoja, kad net ir patekus vienai sąskaitai į netinkamas rankas patirsite nedidelius nuostolius. Be to, jei svarstote galimybę pasinaudoti nepažįstama prekybos platforma – prieš pervesdami bet kokias monetas, atlikite deramą patikrinimą ir nuodugniai išnagrinėkite jų saugumo priemones!

Kainos

Kriptovaliutų biržos neleidžia prekiauti, įnešti ar išsiimti pinigų nemokamai; jos ima tam tikrą pinigų procentinę dalį kaip mokestį. Todėl skaičiuodami arbitražo pelną turite įtraukti išlaidas.

Kas lemia kriptovaliutos kilimą ar kritimą
Kas yra arbitražo kriptografinė prekyba?

Didesni sandoriai reiškia didesnį pelną.

Arbitražas gali būti ne toks pelningas, kaip būtų galima manyti, atsižvelgiant į apdorojimo vėlavimus ir mokesčius. Kad iš arbitražo gautumėte didelį pelną, turite gerokai padidinti prekybos apimtį.

Kiek pinigų galiu pasiimti?

Sudarydami didelius sandorius, nepamirškite, kad biržose yra nustatytos ribos, kiek lėšų galima išimti vienu metu. Tai reiškia, kad kriptovaliutos, esančios jūsų piniginėje, negalėsite pradėti iš karto.

Kiek pinigų galiu pasiimti?
Kriptovaliutų arbitražas

Laiko nustatymas

Arbitraže dalyvaujantys prekiautojai turėtų žinoti, kad kiekvieno sandorio sudarymas gali užtrukti iki 10 minučių. Tai ilgas laiko tarpas rinkoje, o tai reiškia, kad kainos gali pasikeisti priešingai, nei buvo tikėtasi, ir dėl to negauti pelno arba, dar blogiau, patirti nuostolių. Nusipirkote monetų vienoje biržoje, tačiau rinka pajudėjo anksčiau, nei spėjote jas parduoti kitoje biržoje.

Sandorių laikas

Jei daugiau prekiautojų ieškos arbitražo, tai gali pakeisti prekybos apimtis skirtingose biržose. Tai taip pat gali sumažinti arbitražo galimybes kitiems žmonėms.

Kriptoarbitražo strategijos skirstomos į kelias kategorijas.

Kriptovaliutos yra daug potencialo turinti sritis, kuri vis dar vystosi.
Kas yra kriptovaliutų arbitražas?

Konkursas

Jei daugiau prekiautojų ieškos arbitražo, tai gali lemti prekybos apimčių pokyčius skirtingose biržose. Tai taip pat gali sumažinti arbitražo galimybes kitiems žmonėms.

Kriptovaliutų arbitražo trūkumai
Kriptoarbitražo strategijos skirstomos į kelias kategorijas.

Kriptovaliutų arbitražui yra keletas metodų, kaip uždirbti pinigų iš rinkos netobulumų. Kai kurie iš jų yra šie:

 • Arbitražinė prekyba kriptovaliutomis per tarp biržų vykdomą veiklą yra viena iš paklausiausių strategijų, leidžiančių prekiautojui pasinaudoti kainų skirtumais tarp dviejų kriptovaliutų biržų, perkant pigiau ir parduodant brangiau.
 •  Pasipelnymas iš tarpbankinio erdvinio arbitražo reiškia, kad pasinaudojama Bitcoin pasiūlos ir paklausos neatitikimu dviejose skirtingose šalyse. Pavyzdžiui, jei palyginsite Valstijų rinką su Pietų Korėjos kriptovaliutų pramone, šį atotrūkį galima išnaudoti savo naudai.
Kriptografinė arbitražo prekyba
Ar kriptovaliutų arbitražas yra teisėtas?
 • Trikampis arbitražas – tai strategija, kai prekiautojai pasinaudoja trijų ar daugiau kriptovaliutų kainų skirtumais. Pavyzdžiui, prekiautojas gali sudaryti prekybos ciklą, kuris prasideda ir baigiasi bitkoinu, bet per vidurį įtraukia kitą skaitmeninį turtą. Taip elgdamasis prekiautojas gali pasipelnyti iš bet kokio kriptovaliutų kainų skirtumo.

Pardavėjas gali įsigyti bitkoinų, iškeisti juos į eterį, tada iškeisti juos į “Cardano ADA” žetonus ir tik tada grąžinti į bitkoinus. Taip jis gauna pelno iš šių trijų kriptovaliutų kainų skirtumo.

Didesni sandoriai reiškia didesnį pelną.
Ar galima prarasti pinigus iš arbitražo?

Išnaudojant nedidelius rinkos neatitikimus, statistinis arbitražas – tai kriptovaliutų prekybos metodas, kuris naudoja prognozuojamąjį statistinį modeliavimą ir mašininio mokymosi algoritmus būsimoms kainoms prognozuoti.

Kai bet kurių trijų kriptovaliutų prekybos porų kainos skiriasi, prekiautojas gali gauti daugiau bitkoinų nei iš pradžių. Kadangi visi sandoriai vykdomi būtent vienoje biržoje, perkelti pinigus iš vienos įmonės į kitą galima be vargo. Todėl prekiautojai, naudojantys šią sistemą, turi pranašumą prieš tuos, kurie jos nenaudoja!

Kas yra kriptografinis arbitražas
Kaip rasti arbitražo galimybių?

Arbitražistai gali pasinaudoti decentralizuotais prekybos metodais, tokiais kaip 0x ir Kyber Network, pasitelkdami automatinius rinkos formuotojus (AMM). Šios išmaniosios sutartys naudoja orakulus duomenims iš išorinių šaltinių gauti. Kai kriptovaliutų poros neatidėliotinos kainos skirtingose centralizuotose biržose smarkiai skiriasi, arbitražo dalyviai gali gauti pelno!

Naudojant sudėtingus matematinius modelius ir automatinius robotus greitai prekybai, didelio dažnio prekyba pristatė naujus metodus, kaip padidinti pelną. Prekybos botai yra vienas iš veiksmingiausių šios srities mechanizmų; jie buvo sukurti siekiant įgyvendinti sudėtingas strategijas, kuriomis pasinaudojama rinkos pažeidimais.

Kodėl kriptografijos arbitražas laikomas mažos rizikos metodu?
Kaip pradėti arbitražą?

Populiariausias kriptovaliutų arbitražo botas yra “Haasbot”, kuris palaiko įvairias biržas ir strategijas.

Kitas populiarus kripto arbitražo botas yra “Cryptohopper”, kuris palaiko kelis mainus ir strategijas.

Kodėl kriptografijos arbitražas laikomas mažos rizikos metodu?

Kas yra arbitražo strategijos
Ar arbitražas turėtų būti nerizikingas?

Kitaip nei dienos prekiautojams, kriptoarbitražo prekiautojams nereikia prognozuoti būsimų bitkoinų kainų ar vykdyti sandorių, kurių pelnui gauti gali prireikti kelių valandų ar dienų.

Prekiautojai, priimdami sprendimus, remiasi nustatyto pelno lūkesčiais, o ne analizuoja rinkos nuotaikas ar priklauso nuo kitų kainų prognozių. Be to, prekiautojai, priklausomai nuo savo išteklių, gali sudaryti ir nutraukti arbitražinį sandorį per kelias sekundes ar minutes. Taigi, remdamiesi tuo, kas išdėstyta anksčiau, galime padaryti tokias išvadas:

Ar arbitražo botai vis dar pelningi
Ar kriptovaliutų arbitražas yra pelningas?
 • Ar kriptovaliutų arbitražas yra pelningasKriptovaliutų arbitražo prekyba yra mažiau pavojinga nei kiti prekybos metodai, nes paprastai nereikalauja išankstinės analizės.
 •  Arbitražu užsiimantys prekiautojai turi vykdyti sandorius iki kelių minučių. Dėl to prekybos rizikayra maža arba jos nėra.

Kriptovaliutų arbitražo prekybos rizika

Arbitražų pelningumą gali riboti keli skirtingi veiksniai. Mažai rizikingos galimybės lems mažesnį pelną ir pakenks pajamoms. Norėdami pasiekti didelį pelną, kriptovaliutų arbitražistai turi sudaryti didžiulius sandorių kiekius. Taip pat svarbu pažymėti, kad arbitražinė prekyba nėra nemokama.

Kriptovaliutų arbitražo prekybos rizika
Kas yra arbitražo strategija?

Mokesčiai

Dviejose biržose gali skirtis išėmimo, įmokų ir prekybos išlaidos. Šie komisiniai mokesčiai gali susikaupti ir panaikinti jūsų pelną. Tarkime, kad “Coinbase” išėmimo mokestis, “Kraken” indėlio išlaidos ir “Kraken” prekybos mokestis yra 2 proc. Bendros šio sandorio vykdymo išlaidos yra 45 000 $ + (2 % * 45 000 $) = 45 900 $. Jums reikėtų gauti 900 USD pelno, kad galėtumėte atsipirkti!

Kaip užsidirbti pinigų iš kriptovaliutų arbitražas
Kas yra arbitražas, paaiškinkite pavyzdžiu.

Sąlygos

Kriptovaliutų ir fiat valiutų kursai gali būti nenuspėjami, todėl arbitražui sunku pasinaudoti pelningomis galimybėmis. Palankiausio valiutos kurso radimas gali užtrukti kelias valandas ar net dienas, todėl arbitražo specialistas turi būti kantrus, jei tikisi pasinaudoti tais pelningais momentais.

Kaip pradėti arbitražinę prekybą

Jei norite pradėti prekiauti kriptografine arbitražo prekyba, pirmiausia turėtumėte padaryti keletą dalykų:

Kaip pradėti kriptovaliutų arbitražas
Kokios yra trys arbitražo sąlygos?
 • Išsamiai susipažinkite su įvairiais mainų modeliais ir jų veikimu.
 •  Susipažinkite su sėkmingiausiomis kriptovaliutų arbitražo strategijomis.
 •  Pasirinkite kripto arbitražo botą, kuris atitinka jūsų reikalavimus.
 •  Pasirinkite norimas vertybinių popierių biržas ir užsiregistruokite paskyrą šiandien!
 •  Susiekite savo kriptovaliutų pinigines su prekybos platformomis, kad būtų didesnis prieinamumas.
 • Pradėkite prekiauti!

Kriptovaliutų arbitražo prekyba suteikia išskirtinę galimybę gauti didelį pelną su ribota rizika. Tačiau būtų naudinga prisiminti, kad nė viena investavimo strategija nėra visiškai apsaugota nuo pavojų, todėl prieš pradedant bet kokius sandorius būtina gerai informuoti apie galimą riziką. Švietimas garantuos sėkmę ir apsaugos jūsų investicijas nuo žalos!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams