Geriausios kriptovaliutos pirkti Reddit 2023 m.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra kriptovaliuta Reddit?

Tarptautinę reputaciją turinti kriptovaliuta yra labai saugi skaitmeninė valiuta, kuri palengvina sandorius internete. Nesvarbu, ar jums reikia įsigyti prekių, ar paslaugų, kriptovaliuta yra patikimas ir saugus mokėjimo būdas. Didelė dalis dėmesio šioms nepastebimoms valiutoms yra susijusi su prekyba siekiant pelno, o spekuliantai kartais padidina kainas.

⚡️ Kas yra kriptografija?

Bet kokios rūšies valiuta, egzistuojanti skaitmeniniu arba virtualiu pavidalu ir naudojanti kriptografiją sandoriams apsaugoti, vadinama kriptovaliuta. Kriptovaliutose nėra centralizuoto administratoriaus ar reguliavimo institucijos; vietoj to decentralizuota sistema stebi sandorius ir kuria naujas skaitmenines monetas.

⚡️ Ar cryptocurrency yra tikri pinigai?

Kriptovaliutos yra virtualus turtas, kuris gali būti naudojamas kaip investicija ir internetiniams sandoriams. Realius pinigus iškeičiate į tam tikro tipo kriptovaliutų “monetas” arba “žetonus”. Su kompetentingu finansų patarėju sudarykite tvirtą finansinę strategiją.

⚡️ Ar verta investuoti į kriptovaliutą?

Nors investavimas į kriptovaliutų turtą yra susijęs su didele rizika, atlygis gali būti to vertas. Jei norite turėti tiesioginę prieigą prie skaitmeninės valiutos paklausos, kriptovaliutos yra gera investicija. Kriptovaliutomis prekiaujančių įmonių akcijų pirkimas yra saugesnis, bet potencialiai mažiau pelningas variantas.

Reddit kriptografinė prekyba

“Reddit” yra daugelio investuotojų, ieškančių patarimų, įskaitant tuos, kurie domisi kriptovaliutomis, vieta. Šiame populiariame interneto forume vartotojai iš viso pasaulio pateikia prognozes apie savo mėgstamas monetas. Norėdami išsiaiškinti, kuri skaitmeninė valiuta gali smarkiai šoktelėti į viršų, “Reddit” yra jūsų šaltinis vertingoms įžvalgoms gauti. Užsiregistruokite ir būsite nuolat informuojami apie naujausius šios srities judėjimus ir atnaujinimus, todėl galėsite pagrįstai prognozuoti.

Kokia geriausia cryptocurrency pirkti reddit
Kas yra geriausia cryptocurrency investuoti į 2023?

Šiame pranešime apžvelgsime geriausias kriptovaliutas, kurias dabar galima įsigyti “Reddit”, remdamiesi dabartinėmis tendencijomis, naudotojų atsiliepimais ir puikiausiomis “Reddit” kriptovaliutų bendruomenėmis bei prenumeratomis.

Gilesnis žvilgsnis į svarbiausias kriptovaliutas, į kurias galima investuoti Reddit

Dešimt aukščiau išvardytų projektų yra laikomi geriausiais cryptocurrency investuoti į Reddit cryptocurrency dėl jų raumenų plėtros komanda ir augimo potencialo, nes jie sukūrė reputaciją už meistriškumą. Panagrinėkime kiekvieną iš šių projektų atskirai, kad įsitikintumėte, jog turite visą informaciją, kurios reikia pagrįstam sprendimui priimti:

Kas yra geriausia cryptocurrency investuoti į dabar
Kokia geriausia cryptocurrency investuoti į 2023 m.?

“Reddit” svetainėje svarbiausia kriptovaliuta, kurią galima įsigyti, yra “Lucky Block” (LBLOCK).

Populiariausia kriptovaliutų žaidimų platforma “Reddit” yra “Lucky Block”. Ji siūlo naują būdą dalyvauti aukso puodų loterijose ir laimėti prizus naudojant blokų grandinės technologiją.

“Binance Smart Chain” (BSC) “Lucky Block” leidžia naudotojams įsigyti bilietus ir dalyvauti kasdieniuose prizų lošimuose, kurių prizai išdalijami LBLOCK. Populiariausias Reddit kriptovaliutų subredditas buvo “Lucky Block” subredditas, kuris gavo daugiausia taškų per Coindicators pirmąjį ketvirtį išaugo nuo 65 iki šiek tiek mažiau nei vieno cento per dieną. Jis sulaukia populiarumo, nes tai yra su kriptovaliutomis susijęs projektas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama žaidimams, o tai pasitaiko retai.

Laimingasis blokas
Ar Dogecoin yra gera investicija?

BLOCK yra BEP-20 vietinis “Lucky Block” žetonas, išleistas “PancakeSwap” platformoje 2023 m. sausio mėn. už 0,00020 USD. Pirmosiomis prekybos savaitėmis bilietas užtikrino keturženklę grąžą, o po vasario mėn. pasiekto rekordo pagreitis sulėtėjo. Dabar, kai LBLOCK siūlomas už mažesnę kainą, dabar yra optimalus momentas įsitraukti į kritimą ir gauti naudos. Neseniai nukritus kainai, dabar gali būti protingas metas investuoti į LBLOCK žetonus, kol jie vis dar palyginti prieinami.

ICO rinka tai smerkia, tačiau kriptovaliuta “Lucky Block” išvengė daug triukšmo. Nepaisant to, kad monetos vertė prasidėjo nuo 0,00 JAV dolerio, per mažiau nei šešias valandas ji šoktelėjo iki 7 centų. Po šio staigaus pakilimo beveik mėnesį kaina palaipsniui mažėjo, kol sulaukė didesnio žiniasklaidos ir investuotojų dėmesio, kuris paskatino staigų jos atšokimą per daugybę dienų.

Planuojama, kad pirmieji “Lucky Block” lošimai prasidės 2023 m. gegužę, o BLOCK naudotojai gali įsigyti bilietus. Kiekvienas bilietas kainuoja 5 dolerius, tačiau naudotojai, kasdien susiejantys savo pinigines su svetaine, gaus nemokamą prieigą prie loterijos traukimo. Vartotojai, laikantys BLOCK savo piniginėse, bus apdovanoti dalimi pagrindinio prizo.

reddit cryptocurrency
Dešimt geriausių kriptovaliutų, kurias dabar galima pirkti Reddit

“Defi Coin” (DEFC) yra geriausia “Reddit” kriptovaliuta “Defi” pramonėje.

DEFC logotipas yra vienas iš būdų, kaip sukurti savo logotipą. Šį formatą sukūrė M. Ungeris, naudodamasis “Photoshop” ir GIMP. Tai galėtų būti geresnė strategija, tačiau galite ja pasinaudoti kaip įkvėpimo šaltiniu savo dizainui. DEFC reiškia “Finansinio klientų dalyvavimo skaitmeninimas” (angl. Digitalisation of Financial Customer Engagement).

“Defi Swap” yra decentralizuota birža (DEX), kurios prieglobą teikia “Binance Smart Chain”, o jos gimtoji žetonų rūšis yra “DeFi Coin”. Nors “Defi Coin” buvo paleista 2021 m. gegužės mėnesį, dėl kai kurių plėtros problemų iškilo keletas kliūčių. Nepaisant to, DEFC kaina pakilo apie 300 % praėjus vos kelioms valandoms po to, kai žetonas debiutavo decentralizuotoje biržoje “PancakeSwap”.

kas yra geriausias kriptovaliuta reddit
Kuris cryptocurrency sprogs?

“Defi Swap” yra viena geriausių pasaulyje “Defi” biržų, leidžianti asmenims keistis, siūlyti ir uždirbti palūkanų mokėjimus ūkininkaujant. Kadangi DEFC priklauso nuo “Defi Swap” ekosistemos augimo, ji gauna naudos dėl biržos sėkmės. Tai įrodo vertės padidėjimas nuo Defi Swap debiuto, kai buvo pastebėtas žymus kainų augimas.

DEFC, turinti dviejų lygių tinklo architektūrą, investuotojams siūlo unikalias funkcijas ir privalumus. Toliau pateikiami keli “Defi Coin” turėjimo privalumai.

“Polkadot” (DOT) – tai nauja, plataus masto komunikacijos platforma su ilgalaike vizija.

Ar "Polkadot" turi ateitį kriptovaliuta reddit
Ar “Polkadot” yra gera investicija?

Polkadot yra puiki cryptocurrency investuoti, jei ieškote geriausios Reddit cryptocurrency su ilgalaikiu potencialu. Polkadot yra labai paklausus altkoinas ir žada sukelti revoliuciją blokų grandinės pramonėje, išspręsdamas daugelį metų užsitęsusias sąveikumo problemas. Būdamas kelių grandinių tinklas, Polkadot leidžia atskiriems tinklams bendrauti, gerokai padidindamas dalijimosi duomenimis efektyvumą.

Tai revoliucinis pokytis, nes didėjant kriptovaliutų pripažinimui, vis svarbesnis taps skirtingų blokų grandinių sąveikos reikalavimas. Dėl Polkadot gebėjimo pasiūlyti šį sprendimą šis projektas turi didelį ilgalaikį potencialą.

DOT žetonas yra labai svarbus “Polkadot” tinklo operatorių valdymui ir ekosistemos grįžtamojo ryšio mechanizmams. Kaip naujos kartos programoms skirta kriptovaliuta, DOT taps dar vertingesnis, nes “Polkadot” pagrindu bus kuriamos dApps.

Bitkoinas (BTC) yra kriptovaliutos aukso standartas, leidžiantis gudriems investuotojams įsigyti jį su nuolaida.

Kokia bus bitkoino vertė 2023 m.
Į kokią kriptovaliutą investuoti 2023 m.?

“CoinMarketCap” teigia, kad “Bitcoin” (BTC) yra paklausiausia skaitmeninė valiuta visame pasaulyje. Nors pastaruoju metu jos vertė svyruoja, jos pagrindinė paskirtis išlieka stipri – daugiau nei 15 tūkst. įmonių visame pasaulyje priima mokėjimus bitkoinais, o visame pasaulyje veikia daugiau nei 14 tūkst. bankomatų!

Keliose pasaulio dalyse didėjant finansiniams neramumams, bitkoinai kelia revoliuciją pasaulyje. Kadaise buvusi nišinė kriptovaliuta su kiekviena diena vis labiau brangsta, o naudojant BTC sandorius kasdien apsikeičiama milijonais dolerių. Ši skaitmeninė valiuta stovi ties revoliucijos, keičiančios mūsų požiūrį į pinigus, slenksčiu ir kasdien pritraukia naujų investuotojų. Jos palikimas bus juntamas dar ne vieną kartą!

Kaip atrodys kriptovaliuta reddit
Kiek 2023 m. bus vertas “Bitcoin”?

Geriausiai žinomas bitkoinų ir kriptovaliutų tarpininkas Coinbase.com taiko 0-1 % mokestį.

Finansai. Nuo pat įkūrimo pradžios “Finance” tapo viena iš ekonomiškiausių kriptovaliutos įsigijimo galimybių. Nenuostabu, kad nuo patogios naudotojo sąsajos iki konkurencingų palūkanų normų, todėl naudotojai, ieškodami alternatyvių finansinių sprendimų, pasirinko būtent juos. Paprasčiau tariant, tai yra APY. Finansai yra pajamų gavimo metodas, leidžiantis asmenims atrasti didžiausius statymus įvairiose Defi platformose. Visa ši procedūra su APY yra visiškai automatizuota. Finance pasiima nedidelę pelno dalį.

Ar "Ripple" augs 2023 m.
Kokia geriausia cryptocurrency pirkti reddit

APY. Finansų protokolo kriptovaliuta APY yra neatsiejama sistemos palaikymo dalis – žetonų turėtojai gali balsuoti dėl pasėlių vystymo rizikos lygio ir pelno pasidalijimo metodų. Be to, APY naudojamas bet kokiems į protokolo likvidumo fondą įneštiems indėliams demonstruoti; Tačiau žetonas taip pat gerai veikia ir kaip spekuliacinė investicija. APY. finansų bendruomenė šiuo metu nėra didelė, tačiau pastaruoju metu ji įgauna vis didesnį pagreitį – kelios diskusijos r/DeFi – tai rodo potencialų naudotojų atsarginių kopijų augimą ateityje.

“Ripple” (XRP) yra gerai žinoma kriptovaliuta, turinti daug “Reddit” sekėjų.

"Ripple" (XRP) yra gerai žinoma kriptovaliuta, turinti daug "Reddit" sekėjų.
Ar XRP yra gera investicija 2023 m.?

“Ripple” išsiskiria kaip investuotojams skirta kriptovaliuta dėl savo gebėjimo visiškai pakeisti tarptautinius mokėjimus. Ripple yra organizacijos, sukūrusios RippleNet, decentralizuotą tinklą, leidžiantį žmonėms ir įmonėms greitai atlikti pigius mokėjimus, pavadinimas.

Palyginti su standartiniu SWIFT tinklu, kuriame mokėjimai gali užtrukti iki trijų dienų, “RippleNet” XRP kriptovaliuta leidžia beveik akimirksniu apdoroti mokėjimus ir yra daug efektyvesnė.

Kokia bus XRP kaina 2023 m.
Kiek yra XRP verta 2023 m.

Pastarosiomis savaitėmis “Ripple” patyrė didelį rinkos kapitalizacijos nuosmukį, nes jų kova su SEC tęsiasi. Gandai, kad teismo procesas vyksta anksčiau laiko, vis stiprėja, todėl daugelis “Reddit” vartotojų prognozuoja, kad XRP kaina gali gerokai pakilti.

Ethereum (ETH) yra geriausias blokų grandinės tinklas, skirtas įvairioms programoms.

Ethereum yra dar vienas populiarus geriausios kriptovaliutos pasirinkimas “Reddit”. Daugelis investuoja į “Ethereum” dėl jo itin universalių taikomųjų programų, pavyzdžiui, dApps, intelektualiųjų sutarčių ir NFT. Skirtingai nuo “Bitcoin”, kuris daugiausia yra lėšų pervedimo priemonė, o ne atvira platforma, kuria kūrėjai naudojasi visame pasaulyje, “Ethereum” teikia decentralizuotą tinklą, aiškiai sukurtą atsižvelgiant į šiuos daugybę tikslų.

perspektyviausias kriptografijos 2023 reddit
Kokia bus ETH kaina 2025 m.?

Dėl brangių Ethereum sandorių mokesčių daugelis kriptovaliutų naudotojų negalėjo prisiliesti prie tinklo. Šie mokesčiai yra susiję su tuo, kiek blokų grandinė bet kuriuo metu yra perkrauta – didesnė perkrova reiškia didesnes kainas. Pastaruoju metu “Reddit” ir kituose interneto forumuose virė diskusijos apie perėjimo prie “Ethereum 2.0” privalumus. Toks atnaujinimas pašalina esamas problemas ir kaip niekad padidina mastelio galimybes.

AVAX yra labiausiai keičiamo dydžio cryptocurrency galima Reddit.

Reddit kriptografija pirkti
Kokia bus XRP kaina 2023 m.

Naujoviška sutarčių platforma, kurią sudaro trys tinklai: “Avalanche” – tai “Exchange Chain”, “Contract Chain” ir “Platform Chain”. Naudodama ne vieną, o tris grandines, “Avalanche” gali jas specializuoti įvairiems tikslams. Dėl to pagerėja mastelis, kartu išlaikant greitį ir decentralizaciją.

Dauguma kriptovaliutų investuotojų yra rinkos naujokai, todėl tiek daug projektų dar nespėjo išgarsėti. Avalanche, nors dar nėra toks jaudinantis kaip Ethereum, neabejotinai konkuruoja pagal stiprumą. Be to, daugelis žmonių AVAX mėgsta socialinės žiniasklaidos platformose ir netgi turi subreddit'us, kuriuose aptarinėja jo panaudojimą ir kainų prognozes!

Kas laukia "AVAX" 2023 m.
Lavina (AVAX) vadovas 2023

Šiba inu (SHIB) – “memuarinė moneta”, sulaukusi didžiulio bendruomenės palaikymo

Shiba Inu buvo viena iš labiausiai memu monetų 2021 m. dėl Dogecoin sėkmės. Shiba Inu turi daug sekėjų socialinėje žiniasklaidoje, tai matyti iš subreddito r/SHIBArmy, kuriame yra daugiau nei 470 000 narių.

Šiame subreddite Shiba Inu savininkai aptaria pagrindines savybes, dėl kurių ši kriptovaliuta ilgainiui taps sėkminga. Taip pat dalijamasi anekdotais ir humoristiniais pasakojimais apie jų augintinius. Pastaruoju metu daug diskutuojama apie “ShibaSwap” – decentralizuotą biržą, kurioje vykdoma prekyba žetonais, lažybų sistemos ir net specializuota NFT rinka.

Šiba inu (SHIB) - "memuarinė moneta", sulaukusi didžiulio bendruomenės palaikymo
Kiek šiba bus verta 2025 m.?

Remiantis populiariame “Reddit” forume pateiktais komentarais ir gautais balsais, “Algorand” (ALGO) yra geriausia pirkti pigią kriptovaliutą.

“Algorand” yra projektas, kuris tapo gerai žinomas 2021 m., kai jo kaina per mažiau nei metus padidėjo 1240 %. Nors nuo 2021 m. lapkričio mėn. aukštumų ALGO kaina sumažėjo 92 %, šis blokų grandinės tinklas vis dar turi potencialo. Todėl daugelis žmonių pagrindiniuose “Reddit” forumuose mano, kad “Algorand” prekiaujama už mažesnę sumą nei jo “tikroji” vertė.

“Algorand” tinklu pirmiausia siekiama išspręsti “blokų grandinės trilemą” naudojant “Proof-of-Stake” konsensuso protokolą. Naudojant šią sistemą visi ALGO monetų turėtojai gauna ne tik tvirtintojų, bet ir visų tvirtintojų atlygį. Algorand tinklas gali apdoroti daugiau nei 1 000 sandorių per sekundę, o sandorio užbaigimo laikas yra penkios sekundės ar mažiau, todėl jis gali prilygti kitoms pirmaujančioms blokų grandinėms.

Algorand (ALGO) yra manoma, kad geriausias pigus cryptocurrency pirkti
Algorand (ALGO) yra manoma, kad geriausias pigus cryptocurrency pirkti

Naujoviška lygiaverčio tinklo sistema IPC (Internet Computing Protocol) yra kuriama ir gali būti paleista! Tai saugus kriptografinis protokolas, skirtas decentralizuotai debesų kompiuterijai.

Interneto kompiuterija yra kriptovaliuta, plačiai aptarinėjama “Reddit” kriptovaliutų puslapyje. Pristatome naujovišką protokolą, kuris visiškai pakeis debesų kompiuteriją, pateikdamas novatorišką alternatyvą “Amazon Web Services” ir “Microsoft Azure”.

Nusivylimą keliantis IPC padidėjimas
Nusivylimą keliantis IPC padidėjimas

Dėl decentralizuotos architektūros milijonai įrenginių visame pasaulyje, o ne viena centrinė įmonė, pavyzdžiui, “Amazon” ar “Microsoft”, perims debesų kompiuterijos valdžią ir įgaliojimus.

Dalyvaudami sistemoje ir teikdami duomenis, naudotojai gali užsidirbti ICP. Tai gali atverti kelią decentralizuotai ateičiai, nes decentralizuojama vis daugiau senųjų sistemų. Todėl ICP yra įdomus projektas, turintis didelį potencialą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams