Kas yra ico token? Pirminis monetų siūlymas 

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ką reiškia ICO?

Pirminis viešasis siūlymas ir pirminis monetų siūlymas turi daug panašumų, ypač kriptovaliutų pramonėje. Įmonė, norinti pritraukti lėšų naujai valiutai, programėlei ar paslaugai kurti, gali tai padaryti per ICO.

⚡️ Ar jums įdomu atskirti pirminį viešąjį siūlymą (IPO) nuo pirminio monetų siūlymo (ICO)? Panagrinėkime.

IPO – tai būdas, kuriuo tradicinė įmonė pritraukia lėšų, o ne kriptovaliutų pramonės ICO atitikmuo. IPO investuotojams suteikia organizacijos nuosavą kapitalą, o ICO siūlo žetoną be nuosavybės teisių.

⚡️ Ar “Bitcoin” yra ICO?

Ar esate susipažinę su pirminiu monetų siūlymu (ICO)? Apie jį verta sužinoti daugiau! Ar žinote, ką jis apima? ICO yra sutelktinio finansavimo rūšis, kai naudojami kriptografiniai žetonai, leidžiantys įmonėms pritraukti lėšų parduodant skaitmeninį turtą. Asmenys paprastai įsigyja įmonės leidimą dalyvauti ICO ir naudoja jį kaip savo verslo akcijas.

⚡️ Ar ico žetonai yra gera investicija?

Jei žinote, kuri kriptovaliuta yra gera investicija, ji gali atnešti didelę grąžą. Kadangi perkate iš anksto, išlaidos dažnai būna mažesnės, o kai kuriuose ICO žetonai suteikiami su nuolaida. ICO yra atviri visiems. Skirtingai nei IPO, ICO suteikia neribotas galimybes visų lygių investuotojams.

ico token

2018 m. balandžio mėn. duomenimis, pirminiai monetų siūlymai (ICO), kurie, pramonės analitikų nuomone, ilgainiui gali tapti trilijonų dolerių vertės sritimi, surinko stulbinančią 5 014 952 132 JAV dolerių sumą. Bendra kapitalizacija viršija šimtą milijardų dolerių, todėl stebinanti kriptovaliutų rinka patraukė daugelio dėmesį – taip pat ir tų, kurie siekia pasinaudoti laisvu jos reguliavimu ir įgyti greito pelno.

Kas yra ICO
Koks yra piktogramų monetų sąrašo pavyzdys?

Ar kada nors girdėjote apie pirminį monetų siūlymą? Jei taip, galbūt jums įdomu, kaip jie veikia.

Reikia sukaupti šiek tiek kapitalo? ICO, arba pirminis monetų siūlymas, suteikia įmonėms skaitmeninį likvidumo šaltinį, kurį galima greitai gauti ir panaudoti. Investuotojai mainais už savo pinigines investicijas į įmonę per ICO prekybos platformas gauna unikalius kriptovaliutos “žetonus”. Tai sutelktinio finansavimo metodas, kuriant ir parduodant skaitmeninį žetoną, kuriuo finansuojama projekto plėtra.

Naujoji projekto valiuta vadinama TKY ir yra piniginis vienetas, suteikiantis investuotojams prieigą prie tam tikrų projekto, kurį valdo emisijos bendrovė, funkcijų. Šie žetonai išsiskiria tuo, kad jais finansuojami atvirojo kodo programinės įrangos projektai, kurių kitaip nebūtų įmanoma įgyvendinti naudojant standartines finansines priemones.

Ar ICO yra neteisėtas
Kuo skiriasi IPO ir “ico token”?

Kas yra baltosios knygos ir kokia jų paskirtis?

Kriptovaliutos startuolis, norintis pritraukti pinigų per Ico Coins, išleidžia baltąją knygą. Šiame dokumente potencialiems investuotojams pateikiama svarbiausia informacija apie įmonės planus.

Šiame rinkinyje išsamiai aprašomas projektas – nuo jo tikslo ir uždavinių iki detalių, įskaitant biudžeto reikalavimus, virtualių žetonų paskirstymą kūrėjams, priimtinus valiutos tipus, ICO kampanijos trukmę ir informaciją apie susijusios baltosios knygos autorystę.

Ar jums įdomu, kuo skiriasi ICO ir vertybinių popierių IPO?
Kuri moneta bus kitas “Bitcoin”?

Prieš paleisdama kriptovaliutą, įmonė turi paskelbti baltąją knygą. Tai svarbus ICO etapas, nes daugelis investuotojų, prieš priimdami sprendimą dėl dalyvavimo ar nedalyvavimo, nori pamatyti preliminarią baltąją ataskaitą.

Ar jums įdomu, kuo skiriasi ICO ir vertybinių popierių IPO?

Vyriausybinės taisyklės yra pagrindinis veiksnys, skiriantis pirminį monetų siūlymą (ICO) nuo pirminio viešo siūlymo (IPO). Jei įmonė nori viešai išleisti savo akcijas per IPO, ji turi pateikti tokius dokumentus, kaip “prospektas”, SEC patvirtinimui.

Ar "Bitcoin" yra ICO
Kaip gauti ico token?

Bendrovės prospektas – tai dokumentas, kuriame pagal įstatymą turi būti aprašyti bendrovės planai viešai išleisti akcijas. Jame pateikiama pagrindinė informacija apie įmonę ir jos siūlomą IPO, kad būsimieji investuotojai galėtų priimti pagrįstą sprendimą. Tuo tarpu naujausiuose JAV teisės aktuose nustatyta, kad ICO turi atitikti reguliavimo standartus tik tuo atveju, jei jie siūlomi kaip vertybinių popierių, o ne paslaugų žetonai. Šiuos klausimus panagrinėsime toliau.

Ar žinote, kas yra ICO ir kaip jis veikia?
Ar ICO yra neteisėtas?

Tačiau, kadangi tokia reguliavimo veikla yra palyginti nauja, vertinimas ir deramas patikrinimas yra sudėtingesni nei akcijų pirminio viešo akcijų siūlymo atveju, kuris reguliuojamas taikant griežtas procedūras ir stebimas apskaitos įmonių bei investicinių bankų, todėl investuotojams suteikiama papildoma informacija ir apsauga.

Ar žinote, kas yra ico token ir kaip jis veikia?

ICO lėšų rinkimas – tai naujas būdas įmonėms gauti lėšų parduodant žetonus blokų grandinėje. Šie žetonai platinami mainais į finansinius įnašus.

Kas yra terminas ICO
Ar ICO yra neteisėtas?

Kitaip tariant, skaitmeniniai žetonai gali teikti įvairias paslaugas ir turėti daugybę skirtingų pritaikymo būdų. Šie žetonai, kurie gali būti siunčiami internetu ir parduodami kriptovaliutų biržose, suteikia naudotojams prieigą prie tam tikros paslaugos arba suteikia teisę į įmonės dividendus. Paslaugų žetonai – tai žetonai, kurie suteikia prieigą prie paslaugos. Saugumo žetonai garantuoja turėtojui tam tikrą procentinę pelno dalį arba bendrovės akcinį kapitalą.

Dukteriniai žetonai

Naudotojo žetonai, dar vadinami “aplikacijų monetomis”, yra kriptovaliutos forma. Jie reiškia prieigą prie įmonės produkto ar paslaugos tam tikru metu ateityje. Mainais už tai, kad galės parduoti savo naudojimo žetoną, kai jis bus labai paklausus, blokų grandinės įmonės gali gauti pinigų savo projektams finansuoti. Naudingumo žetonai neturi būti investicinės priemonės, kaip akcijų sertifikatai; jie skirti išleisti.

Koks yra ICO pavyzdys
Kodėl ICO yra pavojingas?

Saugumo žetonai

Kita skaitmeninės valiutos kategorija yra vertybinių popierių žetonas, kuris yra investicinė sutartis ir kuriam gali būti taikomi federaliniai vertybinių popierių ir kiti teisės aktai. Kitaip tariant, šis skaitmeninis turtas savo vertę gauna iš išorinio, prekiaujamo turto. Jie panašūs į bendrovės akcijų sertifikatą ir suteikia turėtojui teisę į pelno dalį ir balsavimo teisę.

Koks yra ico token
Ar “Ico” monetos yra geros?

2018 m. balandžio 24 d. “Overstock” paskelbė, kad “tZERO” surengs ICO, kurio tikslas – finansuoti reguliuojamos prekybos vertybinių popierių žetonais platformos kūrimą. ZERO žetonai išleisti atsižvelgiant į SEC taisykles, o Patrickas Byrne'as, “Overstock” generalinis direktorius, sakė, kad žetonų turėtojams kas ketvirtį bus mokami dividendai ZERO žetonais.

Susirūpinimas

ICO lėšų rinkimo modelis sulaukė daug priežiūros institucijų dėmesio, nes juo gali būti naudojamas projektams finansuoti tinkamai neatskleidžiant informacijos arba, dar blogiau, siekiant apgauti investuotojus. Be to, skaitmeniniai žetonai gali būti itin nepastovios kainos ir jų vertė gali smarkiai svyruoti.

Kas, po velnių, yra ICO
3d aukso monetos su tekstu ICO ir pirminis monetų siūlymas

J. Byrne'as ir kiti analitikai mano, kad didžiosios įmonės ilgainiui vietoj tradicinių viešųjų siūlymų arba kartu su jais išleis akcijas per ICO.

Niujorke vykusiame Pasaulio mokslo festivalyje vykusioje diskusijoje MIT Žiniasklaidos laboratorijos direktorius, medijų meno ir mokslų praktikos profesorius Joichi Ito išreiškė abejonių dėl “aukso karštinės” mentaliteto, kuris lemia “Ico Coins” sėkmę. Jis mano, kad kriptovaliutos naudojamos žalingais būdais, kurie kenkia žmonėms ir slopina interneto ekosistemą.

“Tai nereiškia, kad esu prieš ICO, – sakė Ito. “Manau, kad jie yra puiki pradedančiųjų įmonių finansavimo priemonė. Nerimauju dėl spekuliatyvaus pamišimo, kuris aplink juos vyksta.”

Ar Bitcoin turėjo Ico monetų
Koks yra ICO pavyzdys?

Ito nerimauja, kad Vertybinių popierių ir biržos komisija ir kitos vyriausybinės organizacijos dar nespėjo paskui ICO, todėl įmonės gali pasipelnyti apgaudinėdamos nepatyrusius vartotojus ir prekiaudamos beverčiais žetonais. P. Ito mano, kad reguliavimo intervencija turėtų būti sudėtingesnė ir techniškai kompetentingesnė.

Tuo tarpu daugelis asmenų, sužinoję apie “Bitcoin” kainos kilimą, nuspręs įsigyti vieną iš daugybės siūlomų ICO, galbūt nežinodami su tuo susijusių pavojų.

Kas yra ico token ir kaip jis veikia
Ar “Bitcoin” yra ICO?

Pirminiais monetų siūlymais (ICO) kapitalas kaupiamas parduodant kriptovaliutų žetonus.

ICO yra populiarus pinigų pritraukimo būdas kriptovaliutų pasaulyje. Dauguma jų žlunga, tačiau retkarčiais pasitaiko ir keletas nešlifuotų perlų. Kai 2014 m. liepą įvyko Ethereum ICO, daug kriptovaliutų entuziastų buvo priblokšti novatoriškos programuojamos blokų grandinės ir jos neribotų galimybių.

  • Pastaruoju metu Ethereum buvo vienas giliausių ICO, pakeitęs investicijas į kriptovaliutas ir paskatinęs dalyvauti naują kartą.
  • Cardano ( CRYPTO: ADA ): Ji turi patobulintų Ethereum elementų ir sėkmingiau nei jos konkurentai išleido Ico monetų. 2017 m. sausio mėn. ji surinko 62,2 mln. dolerių, t. y. maždaug dvigubai daugiau nei kitos IEO (žr. toliau pateiktą grafiką).
Ar žmonės uždirba pinigus iš "Ico" monetų
Ar ICO yra gera investicija?
  • Tezos ( CRYPTO: XTZ ): JAV dolerių per ICO, tačiau jis nebuvo visiškai sėkmingas. Per ICO parduotų žetonų platinimas buvo daug kartų atidėtas, todėl buvo iškeltas grupės ieškinys. 2020 m. “Tezos” su visomis šalimis pasiekė 25 mln.
  • Dragon Coins ( CRYPTO: DRG ): Drakono monetos yra vienas iš labiausiai pagarsėjusių atvejų. 2018 m. kovo mėn. jis gavo 320 mln. dolerių, kai pirmą kartą pasiūlė savo monetas viešoje biržoje. Kai ji tapo viešai kotiruojama, kilo nemažai problemų, dėl kurių beveik iš karto krito kaina. Iki 2021 m. jos rinkos kapitalizacija buvo mažesnė nei 1 mln. dolerių.

Ico monetos yra paklausios tarp investuotojų dėl galimybės anksti įsigyti sėkmingą kriptovaliutą. Nors tai įmanoma, tačiau reikia daug mokytis ir skirti laiko, kad būtų galima išsiaiškinti šimtus būsimų ICO. Atsižvelgiant į susijusį pavojų, rekomenduojama imtis veiksmų atsargiai.

ICO privalumai ir trūkumai
Kuo ICO tokie naudingi?

ICO privalumai ir trūkumai

Nors daugelis ICO yra sėkmingi, reikia atsižvelgti ir į trūkumus. Toliau pateikiama keletas jų teikiamų privalumų:

  • ✔️If galite išsiaiškinti, kuri kriptovaliuta yra gera investicija, jos turi išskirtinai potencialią grąžą. Kadangi perkate iš anksto, kainos dažnai būna mažesnės ir tam tikros, o tam tikri ICO teikia žetonus už mažesnę kainą.
  • ✔️ICOs gali lankytis visi. Skirtingai nei IPO, į ICO gali investuoti bet kas be jokių apribojimų.
  • ✔️ Tai greitas ir ekonomiškas būdas pritraukti grynųjų pinigų naujoms įmonėms.
Kuri moneta bus kitas bitkoinas
Ar verta atlikti ICO?

Štai ICO trūkumai:

  • ❌ Yra didelė rizika, kad žetonas praras vertę arba žlugs, nes kriptovaliutų projektai iš esmės yra nepastovūs.
  • ❌Reglamentavimas yra labai svarbus projekto sėkmei. Dažnai tie, kuriems trūksta žinių ir kurie turi mažiausiai investavimo patirties, nesąmoningai finansuoja nesąžiningas schemas ir prastesnius projektus. Būsimų ICO rūšiavimas ieškant teisėto projekto gali atrodyti kaip adatos šieno kupetoje ieškojimas.
  • ❌ ICO apima kriptovaliutos pirkimą. Daugeliui kriptovaliutų naujokų bus patogiau investuoti į kriptovaliutos akcijas ar viešai platinamą monetą nei į ICO.

Apsvarstykite galimybę naudoti sukibimą užtikrinančią dangą arba apdailą.

Ar Ico monetos yra pelningos ico token
ICO: kas tai yra, privalumai ir trūkumai

ICO – tai IPO ir internetinio sutelktinio finansavimo kriptovaliutoms derinys. Pagal žetono emitento nustatytą datą galima keistis kriptovaliutų žetonais su kitais asmenimis pagal nustatytą keitimo kursą.

Šis žetonas gali atlikti dvi skirtingas funkcijas: naudingumo arba saugumo priemonę. Naudingumo žetonai dažnai yra nereguliuojami ir suteikiami įmonėms mainais už galimybę ateityje naudotis kuriama paslauga, iš esmės kaip beprocentė paskola.

Kita vertus, vertybinių popierių žetonus vyriausybinės agentūros paprastai laiko akcijomis ir suteikia beveik tokias pačias nuosavybės teises. Nepaisant didelės naudos potencialo, kai kurie investuotojai tebėra susirūpinę dėl šių žetonų tikrosios vertės ir dėl to, kaip greitai organizacijos pasinaudoja ICO – koncepcija, kuri vis dar yra kūdikystėje. Neaišku, ar ši tendencija išliks, ar visiškai išnyks. Tai parodys tik ateitis.

Kiek ICO yra sėkmingi
Ar visos “Ico” monetos yra pelningos

ICON pirkimas

“Binance” yra pagrindinė ICON birža, kurią sudaro 90 % rinkos. Deja, kadangi ICX žetonų negalima išgauti, jų galite gauti tik keisdami ETH arba BTC “Binance”. Beveik tris ketvirtadalius mūsų kataloge esančių produktų galima įsigyti už BTC, o maždaug šeštadalį – už ETH.

OKEx ne tik siūlo ICX, bet ir turi savo BTC ir ETH prekybos poras.

ICON žetonų pardavimas
ICON pirkimas

ICON žetonų pardavimas

Praėjusių metų rugsėjį buvo baigtas žetonų pardavimas, tačiau šių metų sandoris dar nebaigtas. Šiuo metu bendra žetonų pasiūla yra 400 230 000 ICX. Į vieną ETH galima iškeisti 2500 ICX. Buvo parduota pusė turimo fondo, o dar 16 % rezervuota. Dar 14 % atitenka pačiam fondui, o 10 % – bendruomenės grupės nariams ir įtakingais laikomiems partneriams. 20 % neseniai parduotų žetonų atiteks kiekvienai technologijų įmonei, 12 % – veiklos mokesčiams, 8 % – rinkodaros patirčiai ir 10 % – įtakingiems partneriams.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams