Table of Contents
Ar Dogecoin yra protinga investicija? Dogecoino šalininkai teigia, kad tai viena iš labiausiai neįvertintų kriptovaliutų, kurios kainos pastaraisiais metais gerokai išaugo. Tačiau, žvelgiant iš fundamentalių pozicijų, sunku įrodyti, kad 2021 m. DOGE užtikrins panašią grąžą.
Dogecoin nėra geras būdas taupyti pinigus dėl to, kad jį galima naudoti ir mokėjimams, ir pirkiniams. Ši koncepcija bus laikoma kriptovaliutų pinigine. Taip yra todėl, kad gali būti generuojamas begalinis Dogecoin kiekis, todėl ši valiuta yra labai infliacinė.
Elonas Muskas, įtakingas “Tesla”, “SpaceX” ir “Dogecoin” lyderis, aktyviai bendradarbiauja su kūrėjais, kad sukurtų savo tinklą.
E. Muskas netgi juokavo, kad “Dogecoin” ateityje gali tapti rezervine valiuta. “Doge” buvo sukurtas kaip pokštas, iš esmės
Dogecoin yra unikali kriptovaliuta, veikianti panašiai kaip Bitcoin ir Ethereum, tačiau turinti savitų bruožų. Doge buvo sukurtas iš dalies kaip kriptovaliutų entuziastų pokštas, o savo pavadinimą gavo iš kadaise populiaraus memo.
Dogecoin (DOGE) yra decentralizuota atvirojo kodo skaitmeninė valiuta. Dėl savo logotipo, imituojančio šiba inu šuns atvaizdą, ji vadinama “beveik pašiepiančia memu moneta”. Dogecoin sukūrė Jacksonas Palmeris ir Billy Markusas 2013 m. gruodžio mėn.
“Dogecoin”, turinti platų pritaikymo būdų spektrą, yra idealus pasirinkimas siunčiant arbatpinigius internetu ir atsiskaitant už produktus bei paslaugas. Dogecoin įsitvirtino kaip viena žinomiausių skaitmeninių valiutų Kiekviena moneta vertinama maždaug 0,40 USD, tačiau naudotojams ji išties ypatinga tuo, kad yra linksma ir lengvai naudojama – nepamirštant aktyvios bendruomenės socialinėje žiniasklaidoje, kuri vykdo daugybę diskusijų “Reddit”!
Dogecoin buvo sumanytas kaip pokštas, bet vis dar turi vertę, nes yra pagrįstas Litecoin. Dėl scenarijaus algoritmo Dogecoin pasiūla yra maža, o jo kaina galima manipuliuoti.
PAGRINDINĖS IŠVADOS
Dogecoin yra kriptovaliuta, pagrįsta atvirojo kodo programinės įrangos projektu, kurį 2013 m. sukūrė Jacksonas Palmeris ir Billy Marcusas.
“Dogecoin” buvo sukurtas kaip pokštas, paremtas gerai žinomu interneto memu, kuriame buvo pavaizduotas šiba inu (japonų šunų veislė).
Ši platforma sukurta remiantis “Litecoin” ir naudoja tą pačią našumo tikrinimo technologiją, kaip ir pagrindinė platforma. Dogecoin turi specialią sekėjų grupę, kuri jį perka ir naudoja kaip socialinės žiniasklaidos turinio rekomendaciją.
Dogecoin – tai kriptovaliuta, kurioje daugiausia dėmesio skiriama linksmybėms.
“Dogecoin” prasidėjo kaip pokštas, tačiau vėliau jis sulaukė sekėjų. 2017 m. pabaigoje “Dogecoin” buvo įtrauktas į susidomėjimo kriptovaliuta bangą, kuri baigėsi eksponentiniu jo ir visų kitų skaitmeninių valiutų vertės augimu!
2018 m. sprogus burbului, “Dogecoin” vertė gerokai sumažėjo. Nepaisant to, jis vis dar turi ištikimų pasekėjų, kurie prekiauja ir naudoja “Dogecoin” turinio pasiūlymams socialinėje žiniasklaidoje. Kaip ir kitos skaitmeninės monetos, “Dogecoin” priklauso nuo dinamiškos rinkos kaprizų. Nuo 2021 m. gegužės mėn. vienas “Dogecoin” yra vertas 0,40 JAV dolerio, o bendras jo rinkos dydis perkopė penkiasdešimties milijardų ribą. Dogecoin galima pirkti ir parduoti internetinėse kriptovaliutų biržose. Norintieji apsaugoti savo “Dogecoin” gali tai padaryti laikydami juos biržoje arba saugioje piniginėje – tai leidžia būti ramesniems saugant šią skaitmeninę valiutą.
Dogecoin vertės istorija
Daugeliui žmonių naujo dalyko pradžia visada kelia šiokį tokį nerimą.
2013 m. “Adobe Inc.” darbuotojas ir Sidnėjaus (Australija) biuro produktų vadybininkas “Doge” buvo sukurtas siekiant pasišaipyti iš kriptovaliutų. Palmeris buvo įvardytas kaip “skeptiškai-analitiškas” naujų technologijų stebėtojas, o pirmosios jo tviterio žinutės apie naująjį kriptovaliutos projektą buvo pašaipios. Sulaukęs daugybės teigiamų komentarų apie Dogecoin potencialą per socialinę žiniasklaidą, jis nusprendė dirbti prie jo kūrimo.
Billy Marcusas, IBM programinės įrangos inžinierius Portlande, Oregono valstijoje, buvo įkvėptas sukurti skaitmeninę valiutą, kai pamatė žiniasklaidos dėmesį “Doge”. Norėdamas gauti leidimą dirbti su tikra “Doge” programine įranga, jis išvyko į Palmerį.
Dogecoin iš pradžių buvo pagrįstas Luckycoin – Litecoin išvestine, kurioje buvo naudojami nenuspėjami atlygiai už blokų kasybą. Tačiau 2014 m. kovo mėn. atsitiktiniai atlygiai buvo pakeisti į statinius. Dogecoin, darbo įrodymo kriptovaliuta, naudojanti Litecoin šifravimo protokolą, įgijo populiarumą kaip alternatyvus skaitmeninis turtas. Tai PoW) moneta.
Darbo įrodymo mechanizmas yra pagrindinis daugelio kriptovaliutų elementas, užtikrinantis saugų ir decentralizuotą konsensuso pasiekimo būdą. 2013 m. gruodžio 6 d. Palmeris ir Marcusas pristatė Dogecoin. Per dvi savaites “Dogecoin” vertė padidėjo 300 %, galbūt dėl to, kad Kinija uždraudė savo bankams investuoti į kriptovaliutas.
Dogecoin populiarumas išaugo
Jis prasidėjo kaip “smagus” “Bitcoin” logotipas su šibu-inu (japonišku šunimi). Dogecoin laisvas stilius atspindėjo kriptovaliutų bendruomenės augimą. Tai buvo argumentas už greitesnę, lengviau pritaikomą ir vartotojams patogesnę “Bitcoin” versiją dėl jos šifravimo technologijos ir neribotos pasiūlos.
Skirtingai nei “Dogecoin” – infliacinė valiuta, bitkoinas turi iš anksto nustatytą monetų skaičiaus ribą, todėl jis yra defliacinis. Kas ketverius metus bitkoinų, išplatinamų kaip atlygis už kasybą, kiekis sumažėja perpus, todėl infliacija yra mažesnė. 2014 m. sausį Dogecoin bendruomenė paaukojo 30 000 USD vertės Dogecoin, kad paremtų Jamaikos bobslėjaus komandos kelionę į Sočio žiemos olimpines žaidynes. 6 2015 m. kovo mėn. bendruomenė skyrė 11 000 JAV dolerių Dogecoinais šulinio Kenijoje finansavimui ir 55 000 JAV dolerių Dogecoinais, kad padėtų monetos remiamam NASCAR automobiliui.
2014 m. gruodžio 8 d. pristatytas “Dogecoin” greitai susilaukė didelio populiarumo ir per pirmuosius veiklos metus sukaupė įspūdingą 20 mln. dolerių rinkos kapitalizaciją.
Dogecoin prideda daug emocijų į bet kokį ginčą
2016 m. pabaigoje Pinkhame įsikūrusi grupė “Green Bitcoin Group” pradėjo siūlyti pirmąjį pasaulyje kriptovaliutų prekybos konkursą asmenims, pateikusiems svarstyti kriptovaliutų idėjas. Pasklidus žiniai apie jo nusikaltimus, Kenedis pasislėpė, palikdamas kelias moteris finansiškai bėdoje. Organizacija paprašė visuomenės paaukoti lėšų Kenedžio paieškai finansuoti.
2017-2019 m. kriptovaliutų burbulo metu ir po jo Dogecoin įgijo didelę vertę
Per 2017-2018 m. kriptovaliutų rinkos šėlsmą Dogecoin vertė smarkiai išaugo ir pirmą kartą pasiekė stulbinančią 1 mlrd. dolerių kapitalizaciją. Kartu su kitais skaitmeniniais žetonais jis laikėsi savo trajektorijos iki piko 2017 m. pabaigoje, o 2018 m. kartu su likusiu kriptovaliutų turtu smuko.
Pastaraisiais metais “Dogecoin” vertė išaugo daugiausia dėl jo prekės ženklo. Kriptovaliutų birža “Binance” pridūrė, kad jis sukėlė nemažą sumaištį tarp monetų entuziastų, o daugelis manė, kad “Tesla” vadovas Elonas Muskas parėmė šią valiutą, kai paskelbė mįslingą tviterio žinutę.
2020-ųjų pabaigoje “Dogecoin” bus vertas daug daugiau.
Dogecoin tinklą iš esmės apleido jo savanorių bendruomenė, palikdama infrastruktūrą. Viena iš priežasčių, kodėl “Dogecoin” klesti ir keičiasi, yra gyvybingas kalnakasių tinklas. Zachary Mashiachas iš “CryptoIQ” sako: “Viena iš priežasčių, kodėl “Dogecoin” toliau veikia ir prekiauja, yra ta, kad yra aktyvus
Daugelis “Scrypt” kalnakasių šiandien pirmenybę teikia (DOGE), o ne kitoms “Scrypt” PoW monetoms. Iš tiesų, Dogecoin (DOGE) gryninimo greitis yra 150 TH/s. Tai šiek tiek mažiau nei Litecoin (LTC) 170 TH/s gryninimo greitis, greičiausiai dėl to, kad (DOGE) vis dar yra nauja moneta. “
PoW “Scrypt” kalnakasiai šiandien mieliau renkasi “Dogecoin” (DOGE) nei kitas monetas. Tiksliau tariant, Dogecoin gryninimo greitis yra 150 TH/s ir tik šiek tiek atsilieka nuo Litecoin170 TH/s. Taip gali būti todėl, kad DOGE moneta yra palyginti nauja.
Kadangi vis daugiau žmonių supranta Dogecoin (DOGE) galimybes, šiai kriptovaliutai 2020-aisiais ir vėlesniais metais bus lemta tapti didinga.
Dogecoin fondas investuoja į (DOGE) panaudojimą labdaringiems tikslams finansuoti, o entuziastinga Dogecoin bendruomenę sudarančių žmonių grupė yra vieni iš labiausiai palaikančių kriptovaliutos atstovų. Turėdama tvirtus pamatus ir besiplečiančią naudotojų bazę, (DOGE) yra tvirtai įsitvirtinusi kriptovaliutų srityje ir atrodo, kad jos laukia klestinti ateitis. Tikimasi, kad ši kriptovaliuta 2020-aisiais sulauks didžiulio augimo. Ačiū, kad skaitote!
2021 m. gegužės pradžioje Elonas Muskas socialiniame tinkle “Twitter” pasidalijo įspūdžiais apie “Dogecoin” ir pranešė, kad bendradarbiauja su monetos kūrėjais, siekdamas padidinti sandorių greitį. Šių metų kovą E. Muskas socialinėje žiniasklaidoje surengė apklausą, kurioje klausė, ar “Tesla” turėtų priimti “Dogecoin” kaip mokėjimą. 2020 m. pabaigoje “AMC Entertainment Holdings Inc.” neabejotinai įsitvirtins kaip pagrindinis kino teatrų tinklas. (“AMC”) priiminės “Dogecoin” kaip atsiskaitymą už kino bilietus ir nuolaidas tam tikrose vietose.
Po svarbių metų Dogecoin (DOGE) ateitis atrodo dar šviesesnė… ir ji tik prasideda! Pasirinkus tinkamą strategiją ir ją įgyvendinus, DOGE gali ir ateityje investuotojams teikti įspūdingą grąžą. DOGE žinomas kaip linksma, draugiška kriptovaliuta, kuria aistringai žavisi daugybė žmonių. Todėl tikimasi, kad monetos vertė ateinančiais metais ir toliau augs.
2021 m. spalio 8 d. pamatėme, kaip “Doge” pagal rinkos kapitalizaciją pakilo į šokiruojančią 10 vietą, o jos vertė pasiekė astronominę 31,9 mlrd. dolerių sumą – nuo ankstesnės įspūdingos 48 vietos ir kuklios 339 mln. dolerių vertės, kuria ji buvo vertinama vos prieš metus!
Dogecoin vs. Bitcoin
Dogecoin iš esmės skiriasi nuo bitkoino, todėl jis išsiskiria labai svarbiu būdu. Kalnakasiai greičiau ir lengviau atlieka aritmetinius veiksmus, reikalingus sandoriams užbaigti ir užregistruoti, todėl “Dogecoin” efektyviau apdoroja mokėjimus.
“Jei “Bitcoin” bloko patvirtinimo procesas trunka dešimt minučių, tai “Dogecoin” – vieną minutę”, – sakė “Katten's Financial Markets and Regulation Group” pirmininkas Gary DeVaal.
Kita priežastis, kodėl Dogecoins populiarėja, yra ta, kad jų negalima sunaikinti, kaip jau minėjome anksčiau. Pagal savo konstrukciją bitkoinai yra beribiai, o dėl saugaus monetų gamybos apribojimo jie yra patikima kriptovaliuta. Dėl to kalnakasiai turi dirbti sunkiau ir ilgiau, kad uždirbtų naujų bitkoinų, taip užtikrindami, kad laikui bėgant bitkoinų vertė didėtų.
Kaip įsigyti Dogecoins
Jei ketinate įsigyti Dogecoin, yra keletas patikimų kriptovaliutų biržų, tokių kaip Binance ir Kraken, kuriose tai padaryti labai paprasta. Biržose reikia atsidaryti sąskaitą naudojant tikrąją valiutą arba kriptovaliutą. Po to galėsite pirkti ir prekiauti kriptovaliutomis, įskaitant “Dogecoin”.
Dogecoin taip pat galite įsigyti naudodamiesi “Robinhood” ir “TradeStation” – dviem internetiniais tarpininkais, kurie, be akcijų, investicinių fondų ir obligacijų, leidžia įsigyti ir kitų kriptovaliutų. Juose nėra tiek daug kriptovaliutų, kiek biržose, tačiau “Dogecoin” paprastai yra prieinama.
Dogecoin yra į bitkoiną panaši proveržio skaitmeninė valiuta, galinti pakeisti pasaulinę rinką. Dogecoin nėra prižiūrima jokio valdymo subjekto, todėl labai svarbu, kad įsigiję monetų kuo greičiau jas laikytumėte saugioje kriptovaliutų piniginėje. Piniginės būna įvairių formų, pradedant internetinėmis paslaugomis, kurias teikia biržos, pavyzdžiui, Coinbase, ir baigiant mobiliosiomis programėlėmis ir net specialiais aparatiniais įrenginiais. Ieškantiems patikimos stalinės kriptovaliutų piniginės, Dogecoin Core yra puikus pasirinkimas. Siūlydama oficialų pačios “Dogecoin” palaikymą, ji užtikrina neprilygstamą saugumo ir patikimumo lygį, kad apsaugotų jūsų skaitmeninį turtą.
Prieš “Dogecoin” tampant populiariu ir sparčiai augant jo vertei, nemokamų monetų galėjote užsidirbti atlikdami pagrindines užduotis internete.
“Daugelį metų galėjote uždirbti “Dogecoin”, o ne pirkti juos “Dogecoin” “kranais”, – sakė S. Neilas Grėjus, “Duane Morris LLP” fintech praktikos partneris. “Darbai apėmė tokius dalykus kaip reklamų žiūrėjimas ar apklausų pildymas. Pastaruoju metu tapo sunku rasti tokių darbo vietų”.