5 geriausios “Android” ir “iOS” kriptovaliutų programėlės

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kokia yra pigiausia cryptocurrency pirkti dabar?

“Stellar” yra gerai žinoma kriptovaliuta, turinti tvirtą ateitį. Stellar – prastai veikianti valiuta, turinti tvirtą veiksmų planą. XRP – kriptovaliuta, kurios kapitalizacija mažesnė nei 1 USD. Investuokite į “Ankr”, kuri siūlo atlygį už augimą. Dogecoin – Pigiausia kriptovaliuta, kurią galima įsigyti bet kokiu kainų diapazonu, yra Dogecoin.

⚡️ Kas yra labiausiai perkama kriptovaliuta?

Nepaisant audringos praeities, bitkoinas yra labiausiai švenčiama ir vertinama kriptovaliuta. Ji ne tik įsitvirtino kaip skaitmeninis mokėjimo mechanizmas, bet ir BTC populiarumas – kartu su jo kaina – toliau sparčiai auga. Vis dėlto ekspertai mano, kad šiuo metu ji yra pernelyg nestabili komerciniam naudojimui, todėl investuotojai ir naudotojai atsargiai vertina būsimus su bitkoinais susijusius pokyčius.

⚡️ Ar kriptovaliutų programėlės yra saugios?

Gerai žinomos ir patikimos kriptovaliutų programos rimtai rūpinasi saugumu. “Gemini” ir “Coinbase”, kurios yra žinomos kaip taikančios pirmaujančias saugumo priemones, yra du geriausi pasirinkimai saugumo požiūriu.

⚡️ Kuris cryptocurrency app turi daugiausiai monetų?

Viena iš populiariausių kriptovaliutų, prieinamų JAV prekiautojams, yra Crypto.com “Bitcoin”, kurioje yra daugiau nei 150 skirtingų kriptovaliutų. Per “KuCoin” galima įsigyti daugiau kaip 150 kriptovaliutų, o jų pasirinkimo galimybių yra daugiau kaip 150. Žmonėms, gyvenantiems ne Jungtinėse Valstijose, viena iš nebrangiausių kriptovaliutų galimybių, kurią galima įsigyti, yra KuCoin (daugiau nei 750).

⚡️ Kokia yra geriausia cryptocurrency programa pradedantiesiems?

✔️Gemini – Geriausia mobilioji programėlė kriptografinei prekybai
✔️Coinbase – Geriausia kriptografinės biržos programėlė sūpynėms.
✔️Uphold – Geriausia Altcoin programėlė ir Multi Asset pasiūlymas
✔️Blockchain.com – Geriausia kriptovaliutų programėlė pradedantiesiems
✔️ZenGo – Geriausia programėlė be rakto kriptovaliutų piniginei
✔️NordVPN – Geriausia VPN programėlė kriptovaliutų prekybai

⚡️ Ar jums įdomu sužinoti, kuo skiriasi kriptovaliutų birža ir brokeris?

Kriptovaliutų birža jau yra įprastas būdas prekiauti kriptovaliutomis, ypač atliekant sandorius su nedidelėmis pinigų sumomis. Kriptovaliutų birža veikia kaip sąsaja tarp prekiautojų ir rinkos.

kriptovaliutų programa

Ieškodami jums tinkamos kriptovaliutų programėlės, turite atsižvelgti į keletą esminių elementų. Visų pirma teikite pirmenybę saugumui ir ieškokite programėlių, kurios siūlo dviejų veiksnių autentifikavimą ir patikimus šifravimo protokolus, kad jūsų monetos būtų saugios. Antra, norėsite turėti galimybę stebėti realaus laiko duomenis, kad galėtumėte priimti pagrįstus prekybos sprendimus; daugelis kriptovaliutų programėlių siūlo tiesiogines kainų diagramas ir kriptovaliutų rinkos programėlės ios duomenis. Galiausiai, jei norite naudoti kriptovaliutų programėles, kad galėtumėte naudotis decentralizuotomis programėlėmis (dApps), įsitikinkite, kad programėlė palaiko šią funkciją.

Geriausių IOS ir “Android” kriptovaliutų programa sąrašas

Dabar, kai jau žinote, ko ieškoti kriptovaliutų programėlėje, metas susipažinti su penkių puikiausių programėlių, kurias galima įsigyti “Android” ir “iOS” sistemose, sąrašu.

Kadangi visos šios kriptovaliutos yra puikios galimybės, vis dar yra daugybė kitų alternatyvų. Atlikite keletą tyrimų ir raskite jums tinkamiausią – juk jūsų kriptovaliutos yra tiek saugios, kiek saugi programėlė, kurią naudojate joms saugoti. Sėkmingo investavimo!

Coinbase

Geriausių IOS ir "Android" kriptovaliutų programa sąrašas
“Coinbase” yra populiari kriptovaliutų keitykla

Jei norite investuoti į kriptovaliutas Jungtinėse Amerikos Valstijose, “Coinbase” yra jūsų pasirinkimas numeris vienas. Ji siūlo paprastą ir patogią naudotojo patirtį, todėl ja gali naudotis visų įgūdžių lygių prekiautojai. Jos populiarumas byloja apie jos, kaip investavimo platformos, veiksmingumą! Tai saugi, legali platforma, siūlanti tokias funkcijas kaip statymas, investavimas, prekyba, siuntimas ir gavimas. Coinbase taip pat yra kriptovaliutų banko saugojimo sprendimas įvairaus dydžio grupėms ir institucijoms, įskaitant kitas kriptovaliutų biržas.

Nors centralizuotose biržose taikomi dideli mokesčiai ir naudotojai nekontroliuoja savo privačių raktų, kai kurie žmonės teikia joms pirmenybę, nes jos yra labai likvidžios. Didžiulis likvidumas apsaugo investuotojus ir prekiautojus nuo kainų šuolių, o tai ypač svarbu tokioje nepastovioje rinkoje. Vis dėlto šių tipų rinkose siūlomų kriptovaliutų sandorių apimtis yra ribota.

"Blockfolio" yra populiarus kriptovaliutų mainų
Geriausių IOS ir “Android” kriptovaliutų programa sąrašas

“Blockfolio”

Ši programa nėra tokia kaip kitos kriptografinės sekimo programos. Be to, kad naudotojai gali matyti svarbią informaciją apie savo turtą ir portfelį, ji taip pat padeda jiems priimti pagrįstus pardavimo ir pirkimo sprendimus. Naudodamiesi šia kriptografinės prekybos platforma, naudotojai gauna pinigus realiuoju laiku, kai prekiauja. Be to, dabartinės naujienos apie kriptovaliutų rinką yra lengvai prieinamos ir padeda priimti pagrįstus sprendimus prekiaujant.

Naudodamiesi šia kriptovaliutų programėle vartotojai gali ne tik prisijungti prie žetonų komandos bendravimo platformos, bet ir gauti stumiamuosius pranešimus apie juos dominančius dalykus. Šiuo metu programėlė pasiekė 6 mln. naudotojų skaičių.

Crypto.com yra populiarus cryptocurrency mainai
kriptovaliutų programa

Crypto.com

Ieškoti tobulą kriptografinės prekybos programa yra vėjas su Crypto.com! Patogiai prieinama interneto ir mobiliosiose platformose (“Android” ir “iOS”), ji taip pat turi išskirtinę Crypto.com kredito kortelę, leidžiančią be vargo išleisti kriptovaliutas. Pavyzdžiui, “Visa” kortelė leidžia greitai konvertuoti bet kurią kriptovaliutą į grynuosius pinigus ir naudoti juos tūkstančiuose parduotuvių visame pasaulyje arba išsigryninti iš bankomatų.

Crypto.com suteikia efektyvų ir paprastą būdą pirkti cryptocurrency su debeto arba kredito kortele per kelias minutes! Naudodamiesi šia programėle taip pat galite lengvai keistis kriptovaliuta arba prekiauti ja neatidėliotinų sandorių rinkoje. Ši programėlė taip pat įtraukta į šį sąrašą, nes ji palaiko prekybą išvestinėmis finansinėmis priemonėmis programėlėje. Prekiaudami neatidėliotinais sandoriais arba išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, galite iki 10 kartų padidinti maržos prekybos svertą. Programėlę taip pat galima naudoti atsiskaitant ir gaunant apmokėjimą kriptovaliutomis už prekes ir paslaugas.

Kriptovaliutų programos funkcijos

5 geriausios "Android" ir "iOS" kriptovaliutų programėlės
Kokie yra kriptovaliutos privalumai?

Rinkdamiesi geriausiai jūsų poreikius atitinkančią kriptovaliutų programėlę, nepamirškite kelių esminių savybių. Dabar paanalizuokime keletą geriausių šiandieninėje rinkoje gaunamų galimybių, kurios atitinka šiuos reikalavimus.

“Coinbase” yra daugelio žmonių kriptovaliutų platforma, turinti intuityvią mobiliąją programėlę, su kuria prekiauti lengva ir prieinama visiems – net pradedantiesiems. Kitas puikus pasirinkimas – “Blockfolio”, siūlantis plačias stebėjimo funkcijas ir rinkos duomenis. Crypto.com yra puikus pasirinkimas, jei norite naudoti kriptovaliutą kasdieniams pirkiniams, nes ji siūlo Visa kortelę, kurią galima naudoti visur, kur priimama Visa. Jei ieškote didžiausio saugumo, “Edge Wallet” yra idealus pasirinkimas. Ji siūlo dviejų veiksnių autentifikavimą ir pirštų atspaudų atpažinimą, kad jūsų duomenys būtų visiškai apsaugoti. Programėlė “Trust Wallet” užbaigia mūsų sąrašą, palaikydama daugybę kriptovaliutų ir dApps.

Kriptovaliutų naudojimo pradžia

 geriausios "iPhone" kriptovaliutų programos
Nuo kurios kriptovaliutos geriausia pradėti?

Renkantis tinkamą kriptovaliutų programėlę, labai svarbu nuodugniai ištirti savo galimybes ir visada užtikrinti, kad jūsų skaitmeninės monetos būtų apsaugotos naudojant patikimas saugos priemones. Sėkmingo investavimo!

Kai kalbama apie kriptovaliutų programėles, reikėtų atkreipti dėmesį į kelias savybes. Visų pirma, svarbiausia yra saugumas. Įsitikinkite, kad programėlėje įdiegtos patikimos saugumo priemonės, skirtos jūsų monetoms apsaugoti. Vėliau programėlė turėtų teikti duomenis realiuoju laiku, kad visada žinotumėte apie bet kokius kainos pokyčius. Ir galiausiai, ieškokite programėlės, kuri siūlo decentralizuotas programas (dApps). Dėka dApps dabar galite naudoti savo skaitmeninę valiutą prekėms ir paslaugoms pirkti arba siūlyti, be to, su tomis pačiomis investicijomis galite žaisti!

Dabar, kai supratote, į kokius pagrindinius elementus reikia atkreipti dėmesį renkantis kriptovaliutų programėlę, metas ištirti kai kurias geriausias turimas galimybes.

Ar įmanoma uždirbti cryptocurrency ant CoinMarketCap?
“CoinMarketCap” kriptografinė programa

“Android” naudotojams geriausia kriptovaliutų programa yra “CoinMarketCap”. Su šia programėle galite būti nuolat informuoti apie daugiau nei 2000 kriptovaliutų ir iškart gauti prieigą prie kainų grafikų ir rinkos kapitalizacijos duomenų. taip pat galite nustatyti įspėjimus apie kainas ir peržiūrėti išsamią informaciją apie monetas.

Jei ieškote kriptovaliutų piniginės programos, “Blockchain Wallet” yra puikus pasirinkimas. Su šia puikia programėle saugokite savo Bitcoin, Ether, Litecoin ir Bitcoin Cash vienoje patikimoje vietoje! Programėlė taip pat leidžia pirkti ir parduoti kriptovaliutą ir net geriausia “iPhone” valiutos keitimo tarp skirtingų valiutų programa.

“iOS” naudotojams geriausia kriptovaliutų programėlė yra “Coinbase Wallet”. Naudodami šią programėlę saugokite savo kriptovaliutą, taip pat patogiai pirkite ir parduokite kriptovaliutą tiesiai iš sąsajos. Apsipirkimas ir žaidimai su kriptovaliuta yra prieinami su “Coinbase Wallet”, kuri integruoja dApp naršyklę kaip savo pasiūlymo dalį!

Geriausios kriptovaliutų programos ir biržos 2022
Geriausios bitkoinų ir kriptovaliutų programos

tinklaraščio įrašo turinį: Kokia yra jūsų mėgstamiausia kriptovaliutų programa? Pasidalykite su mumis savo mintimis komentarų skiltyje.

Štai ir viskas! Tai yra geriausios “Android” ir “iOS” skirtos kriptovaliutų programėlės. Su šiomis programėlėmis kriptovaliutų valdymą valdyti lengviau nei bet kada anksčiau. Galite sekti naujausius kainų pokyčius ir net išleisti savo skaitmeninį turtą prekėms, paslaugoms ar pirkiniams žaidimuose. Taigi išlaisvinkite savo portfelio potencialą naudodamiesi šiomis programėlėmis, kurias būtina atsisiųsti! Tad ko dar laukiate? Pradėkite naudotis viena iš šių programėlių jau šiandien ir įsitikinkite, koks paprastas ir patogus gali būti investavimas į kriptovaliutas!

Ar jus domina investavimo į kriptovaliutas galimybės? Ką apie tai manote? Pasidalykite savo mintimis su mumis toliau pateiktame komentarų skyriuje. Ir būtinai peržiūrėkite kitą mūsų tinklaraščio įrašą apie geriausios cryptocurrency prekybos programos ios patarimus pradedantiesiems. iki kito karto, laimingo investavimo!

"Coinbase" biržos prekybos apimtis ir rinkos sąrašai
Ar investavimas į kriptovaliutą yra gera investicija?

P.S. Jei ieškote puikios cryptocurrency geriausios mainų programos “iPhone”, kurioje galėtumėte pradėti prekiauti, rekomenduojame “Coinbase Pro”. Coinbase Pro yra geriausiai įvertinta kriptovaliutų birža, siūlanti konkurencingus mokesčius, pažangias prekybos funkcijas ir 24 val. per parą veikiantį klientų aptarnavimą. Be to, galite pradėti prekiauti turėdami vos 100 USD. Taigi, jei esate pasiruošę pradėti prekiauti kriptovaliuta, užsiregistruokite “Coinbase Pro” biržoje jau šiandien!*

Tai remiamas pranešimas. “Coinbase Pro” neremia ir nepalaiko investavimo į kriptovaliutas ar prekybos jomis. Prieš imdamiesi bet kokių veiksmų finansų pasaulyje, pirmiausia kreipkitės patarimo į profesionalų finansų patarėją. Dėkojame, kad skaitote!“Sponsored Post” cryptocurrency app, crypto wallet app, crypto trading app, Coinbase Pro

Geriausios kriptovaliutų programos
Geriausios Ascent's cryptocurrency programėlės

Ar naudojate konkrečią kriptovaliutų programėlę, kuri pasiteisino? Nepamirškite pasidalyti šiuo įrašu su draugais, jei jis yra naudingas! Iki kito karto mėgaukitės investavimu į kriptovaliutas!

*Tai remiamas pranešimas. “Coinbase Pro” neremia ir nepalaiko investavimo į kriptovaliutas ar prekybos jomis.

Geriausių cryptocurrency programų palyginimas – komisinių suma

geriausios cryptocurrency programos
Kurios kriptografinės programos mokesčiai yra mažiausi?

Kriptovaliutų programėlių mokamų komisinių dydis labai skiriasi, daugeliu atvejų jis svyruoja nuo -0,025 % iki 0,075 %. Įžymių kriptovaliutų biržų komisinių procentinė dalis pateikta šioje lentelėje.

Kokie yra kriterijai renkantis cryptocurrency prekybos programą?

Šiandien prekiautojai gali rinktis iš kelių kriptovaliutų programų, ir kiekviena jų skirta skirtingiems tikslams. Populiariosiose programėlėse prekyba kriptovaliutomis vyksta dažniau nei biržose. Tačiau daugelis finansų maklerio įmonių kriptovaliutas pateikia kaip dalį savo investavimo galimybių sąrašo. kai kurios programėlės netgi leidžia pasyviai pelnytis iš turimų kriptovaliutų. Šioje dalyje apžvelgsime ypatybes, į kurias reikia atsižvelgti renkantis geriausią cryptocurrency trading app ios programą.

Į viršų 8 Patikimiausi nemokami cryptocurrency signalų teikėjai

Cryptocurrency signalų teikėjai
Kas yra geriausias cryptocurrency teikėjas?

1. jurisdikcija.

Kriptovaliutų programėlės jurisdikcija yra jos teisinis statusas, taikomas jūsų šalyje ar mieste. Prieš pradėdami ją naudoti, įsitikinkite, kad pasirinkta programinė įranga veikia jūsų šalyje ir mieste; priešingu atveju negalėsite ja prekiauti.

Taip pat turėtumėte žinoti, kad kai kurios biržos turi vietines kiekvienos šalies svetaines. Patikrinę biržos teisinį statusą ne tik sužinosite apie jos tikslinę rinką, bet ir galėsite sudaryti teisėtus sandorius, kad galėtumėte pirkti ir prekiauti kriptovaliutomis nepažeisdami savo šalies įstatymų.

2. Naudojimo paprastumas

Į viršų 8 Patikimiausi nemokami cryptocurrency signalų teikėjai
Į viršų 8 Patikimiausi nemokami cryptocurrency signalų teikėjai

Programos sąsaja skirsis priklausomai nuo patirties ir žinių apie prekybą kriptovaliutomis lygio. Asmenys, nesusipažinę su programa, natūraliai atkreipia dėmesį į patogų jos dizainą. Pažengusiems naudotojams sukuriami sudėtingesni informacijos rodmenys, galimybė pasirinkti grafikų rodymo rūšį ir būdą, kur prieinami indikatoriai, ir techninės analizės įrankiai. Jei dar tik pradedate prekiauti, rinkitės kriptovaliutų biržos programėlę su paprasta naudotojo sąsaja. Privalumas bus išsamios instrukcijos, kurios, atsisiuntus programą, padės jums atlikti diegimo procesą.

didžiulis likvidumas

fiat valiutos, kriptovaliutos ir maržinė prekyba
Kur galima pamatyti kriptovaliutos likvidumą?

Tipiška kriptovaliutų birža turi tris funkcijas: fiat valiutos, kriptovaliutos ir maržinė prekyba. Bet kuriuo metu likvidumas rodo, kiek pavedimų gali būti įvykdyta biržos platformoje. Tai leidžia greitai vykdyti sandorius ir neprarasti pinigų dėl per didelės paklausos ar kainų svyravimų. Nauji investuotojai į kriptovaliutas turi suprasti

Pagrindinėse biržose bet kuriuo metu aktyviai prekiauja daug žmonių. Biržose, kuriose prekybos apimtys nedidelės, dažnai vėluojama vykdyti sandorius dėl sumažėjusios sandorių kiekio paklausos. Dėl mažo įsitraukimo lygio dažnai pasitaiko slydimų, t. y. kai sandorio kaina smarkiai pasikeičia, todėl sumažėja pelnas arba sandoris tampa nepelningas.

4. Rinkitės iš daugybės turto rūšių.

Kuri programa yra geriausia pirkti cryptocurrency?
Koks yra patikimiausias ir efektyviausias būdas įsigyti kriptovaliutos?

Ieškodami kriptovaliutų pirkimo programos, įsitikinkite, kad ji palaiko visą jūsų turtą. Tai labai svarbu, nes nė viena birža negali pasiūlyti prekybos porų tūkstančiams šiandien rinkoje esančių kriptografinių aktyvų.

Populiariausios biržos pirmiausia investuoja į didesnės rinkos kapitalizacijos priemones, o mažesnėse biržose galima rasti mažiau prekiaujamų valiutų.

5. Jūsų sistema apsaugota.

Viena iš svarbiausių savybių, į kurią reikia atsižvelgti renkantis prekybos programinę įrangą, yra apsauga nuo įsilaužimų ir programišių išpuolių. Įsilaužimo ar kenkėjiškos programinės įrangos atakos šiais laikais nėra retas reiškinys, ypač šiuolaikinėje aplinkoje, kai kriptovaliutų turtas gali būti prarastas sąskaitose ar piniginėse. Kelios platformos savo svetainėse aiškiai nurodo, kokią informaciją saugo ir kaip ją apsaugo. Nors nė viena kriptovaliutų programa negali užtikrinti absoliutaus saugumo, galima atsisiųsti patikimų biržų, turinčių daug naudotojų ir puikių atsiliepimų, programinę įrangą.

šifravimo programų apsaugos sistemos
Kriptovaliutų programų pažeidžiamumas

Apsaugokite savo paskyrą naudodami įvairius metodus:

(a) Šaltasis sandėliavimas.

Lėšos saugomos neprisijungus prie interneto kriptovaliutos piniginėje, neprieinamoje įsilaužėliams.

b) Kelių parašų piniginė

Tai saugumo rūšis, kai norint prisijungti prie savo paskyros naudojami kelių rūšių tapatybės dokumentai arba parašai. Pavyzdžiui, kai kurios kriptovaliutų biržos gali reikalauti, kad norėdami atrakinti savo pinigines naudotumėte du skirtingus el. pašto adresus.

6. Reputacija

Lygindami kriptovaliutų pirkimo programas, klientai daugiausia dėmesio skiria kriptovaliutų keityklų reputacijai. Rinkdamiesi kriptovaliutų keityklą, būtinai perskaitykite vartotojų atsiliepimus ir įvertinkite funkcijas. Stebėkite vertinimus, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą.

cryptocurrency mainų reputaciją.
Kriptovaliutų biržų reputacija

Investicijos į kriptovaliutas yra susijusios su didele rizika, todėl labai svarbu pasirinkti paslaugą, kuri siūlo aukščiausius saugumo standartus, patogias funkcijas ir daugybę prekybos įrankių. Visada rinkitės paslaugas, turinčias puikią reputaciją ir kelių lygių sąskaitos apsaugą.

7. Komisiniai mokesčiai imami už kiekvieną sandorį.

Paslaugų mokesčiai imami perkant bet kokį kriptovaliutos turtą. Pagrindinis biržų pajamų šaltinis yra komisinių mokesčių ėmimas. Nors “Binance” programėlė, be kitų biržų, siūlo savo “mainų žetonus“. Prekybos sąskaitų savininkams suteikiamos kainų nuolaidos jų žetonų mainų platformose. Binance naudotojai, kurie savo BNB laiko Binance piniginėje, gali naudotis lengvatiniais sandorių mokesčiais. Komisiniai mokesčiai už kiekvieną sandorį bus išmokami kaip BNB, o ne kaip valiutų pora, kuria prekiaujama.

Prekybos komisiniai
Prekybos komisiniai
  • Keliaudami komisinių pasaulyje, turite atkreipti dėmesį į keletą tipų.

Prekybos komisiniai

Komisiniai mokesčiai įvairiose biržose skiriasi ir priklauso nuo sudaromo sandorio tipo, tačiau paprastai jie yra 0,1-0,5 % už kiekvieną sandorį.
Kai kurios biržos teikia nemokamus sandorius Kai kuriose kriptovaliutų biržose sandorių mokesčiai mokami procentais. Kai prekybos apimtis didėja, komisiniai mokesčiai gali būti mažinami. Sutaupyti komisinių galima naudojantis

Kas yra finansų programa prekybos cryptocurrency?
Kuris cryptocurrency app turi mažiausią komisinių?

Mokesčiai už indėlio įnešimą

Dauguma kriptovaliutų prekybos programų leidžia papildyti sąskaitą kreditu arba banko pavedimu. Lėšų įmokos naudojant debeto kortelę gali kainuoti iki 1,5 %, tačiau mokesčiai gali šoktelėti iki 3,5 %, jei nusprendėte naudoti kredito kortelę atlikdami mainus tam tikrose svetainėse.

Mokesčiai už pinigų atsiėmimą

Bitcoin, Ethereum ir daugybės kitų skaitmeninių valiutų prekybos indėlių išėmimo mokesčiai skiriasi. Priklausomai nuo valiutos rūšies ir išėmimo galimybės, kiekviena kriptovaliutų birža turi savo išėmimo išlaidas. Kiekvienos biržos pinigų išėmimo išlaidos paprastai skelbiamos jos interneto svetainėje. Prieš atsisiųsdami kriptovaliutų prekybos programinę įrangą, patikrinkite indėlių ir išėmimo sąlygas.

Kodėl neveikia kriptografinė programa
Lėšų įnešimo ir išėmimo į kriptovaliutų programėles terminai ir sąlygos

8. Klientų aptarnavimas

Kriptovaliutų programų naudotojai dažnai susiduria su diegimo ir naudojimo problemomis. Net patyrę prekiautojai kartais gali susidurti su sunkumais, kuriuos gali išspręsti tik techninė pagalba. Finansiniam sandorio rezultatui kartais turi įtakos darbuotojo reakcijos laikas, nes situacija rinkoje greitai keičiasi. Vertindami paslaugų kokybę atsižvelkite į atsakymo laiką, techninės pagalbos prieinamumą, klientų komentarus ir galimybę pateikti savo nuomonę apie biržos darbą.

9. Draudimas

Dauguma geriausių kriptovaliutų biržų dabar siūlo klientams visišką arba dalinį indėlių draudimą. Tai skatina didesnį pasitikėjimą naujais naudotojais, kurie gali būti tikri, kad įvykus programišių išpuoliui ar įsilaužimui į sąskaitą, birža padengs jų nuostolius.

Kadangi draudimo taisyklės įvairiose prekyvietėse skiriasi, prieš užsiregistruodami paskyroje pasitarkite su draudiku. Programėlės “binance” biržos naudotojai yra apsaugoti nuo finansinių nuostolių.

Kokios programinės įrangos reikia kriptovaliutai?
Kokia yra geriausia programėlė pirkti cryptocurrency?

10. Techninė infrastruktūra

Prieš įsidiegdami kriptovaliutų pirkimo programinę įrangą savo išmaniajame telefone, nauji naudotojai turėtų ištirti platformos infrastruktūrą. Klientai gali greitai pateikti užsakymus ir įsigyti turtą nematydami, kaip jo vertė mažėja dėl didelio srauto ir sandorių apimties biržose. Ieškokite to, ką naudotojai įvertins. Tai gali būti paslauga, pavyzdžiui, tiesioginė vaizdo transliacija arba programėlė, kurioje siūloma pagalba.

11. Svertas ir produktai

Neatidėliotinų sandorių ir išvestinių finansinių priemonių biržos yra dviejų skirtingų tipų rinkos, kuriose galima prekiauti kriptovaliutomis. Neatidėliotinų sandorių biržose prekiaujama tikromis monetomis, o išvestinių finansinių priemonių rinkose prekiaujama ne tikromis monetomis, o išvestinėmis kriptovaliutų priemonėmis. Ateities sandoriai ir pasirinkimo sandoriai yra įprastų išvestinių finansinių priemonių sutarčių pavyzdžiai, kai pirkėjai sutinka parduoti arba pirkti prekę tam tikra kaina ir tam tikrą dieną ateityje.

Apribojimas Pirkti kriptografinėje programoje
Limituoti užsakymai cryptocurrency app

12. lėšų įnešimo ir išėmimo apribojimai

Kai prekiautojas akcijomis pasiekia savo finansinę ribą, jis gali pasirinkti atsiimti grynųjų pinigų. Labai svarbu suprasti akcijų biržų nustatytus pinigų išėmimo apribojimus, kad galėtumėte tinkamai saugoti savo pinigus. Kai kurios biržos nenustato minimalaus indėlio reikalavimo, kitos nustato kasdienio išėmimo apribojimus.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams