kriptovaliutų birža reitingas Top Best

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kokia yra saugiausia kriptovaliutų platforma?

Geriausios 2023 m. kriptovaliutų biržos
✔️ Geriausios apskritai ir geriausios pradedantiesiems Coinbase.
✔️ Geriausia mobilioji programėlė: Crypto.com.
✔️ Geriausia dėl saugumo Geriausia už saugumą: “Gemini”.
✔️ Geriausia altkoinams BitMart.
✔️ Geriausia dėl mažų komisinių ir geriausia patyrusiems prekiautojams Kraken.
✔️ Geriausia bitkoinams Pinigų programėlė.
✔️ Geriausia decentralizuota birža Bisq

⚡️ Kaip veikia kriptovaliutų birža?

Kriptovaliutų birža – tai rinka, kurioje galite prekiauti kriptovaliuta. Biržą galite naudoti norėdami vieną kriptovaliutą iškeisti į kitą – iš bitkoinų į lightkoinus arba atvirkščiai. Biržose rodoma dabartinė jų siūlomų kriptovaliutų rinkos vertė.

⚡️ Kas yra didžiausia kriptovaliutų birža?

“Binance” yra pirmaujanti kriptovaliutų birža pagal prekybos apimtį, aptarnaujanti daugiau nei 150 kriptovaliutų ir siūlanti puikų saugumą. Ją išskiria lojalumo programa, pagal kurią naudotojai skatinami naudotis platforma. Ir tai dar ne viskas – “Binance” taip pat siūlo sudėtingas funkcijas, leidžiančias supaprastinti jūsų sandorius, todėl ji yra geriausias pasirinkimas tarp prekiautojų visame pasaulyje!

⚡️ Ar cryptocurrency yra gera investicija?

Neverta apsimetinėti, kad kriptovaliutos yra mažos rizikos investicija. Jos gali būti neįtikėtinai pelningos, jei suprantate, kad jos susijusios su didžiule rizika, tačiau taip pat yra pavojus prarasti visas lėšas. Nepamirškite stebėti investuodami į bitkoinus ar kitas kriptovaliutas – tai būtina!

⚡️ Ar binance us yra saugus?

“Binance” laikomas saugia birža, kuri leidžia apsaugoti savo paskyrą naudojant dviejų veiksnių autentifikavimą.

Prekyba kriptovaliutomis tampa vis labiau paplitusi ir dabar yra vienas iš populiariausių investavimo būdų. Yra dviejų tipų kriptovaliutų biržos – centralizuotos ir decentralizuotos – abi jos teikia unikalių privalumų klientams. Kad padėtume jums nuspręsti, kuris verslas geriausiai atitiks jūsų poreikius, sudarėme 2023 m. aukščiausiai įvertintų centralizuotų kriptovaliutų biržų sąrašą, kuriame apžvelgiame jų privalumus ir trūkumus, kad, atėjus laikui prekiauti, priimtumėte pagrįstus sprendimus!

Centralizuotų biržų privalumai

Centralizuotų biržų privalumai
Naudoti fiat pinigus yra paprasta.

Neturėdami jokių apribojimų šiuo aspektu galite laisvai pervesti pinigus, tačiau jei jūsų valiuta nepalaikoma, ji greičiausiai bus konvertuojama du kartus, todėl išlaidos bus didesnės. Ir atvirkščiai, darbas su fiat valiutomis centralizuotose biržose paprastai yra nesudėtingas ir paprastas.

Patogi sąsaja

Naujokams bus lengviau pradėti dirbti centralizuotose biržose, nes jos paprastai yra patogesnės naudoti nei decentralizuotos biržos.

Papildomos programos ir prekybos poros

Kas yra centralizuoti ir decentralizuoti mainai?
Cryptocurrency prekybos programa

Centralizuotos biržos siūlo daug didesnę prekybos porų įvairovę nei decentralizuotos. Be to, centralizuotos kriptovaliutų biržos turi ir kitų privalumų, palyginti su decentralizuotomis biržomis. Biržose likvidumas yra didesnis, o sandorių apimtys leidžia greičiau sudaryti sandorius – tai gali būti labai svarbu prekiautojams, kuriems reikia greitai užbaigti sandorius.

Yra vienas (dominuojantis) operatorius.

CEX ir DEX
Kas yra centralizuotos kriptovaliutų biržos?

Centralizuotose biržose viską kontroliuoja vadovų komanda (todėl jos ir vadinamos centralizuotomis). Tai reiškia, kad bet kokią veiklą, atnaujinimus ar sandorius gali atlikti biržos savininkei priklausančioje bendrovėje dirbantys žmonės. Iškilus problemai, tai suteikia bendrovėms pranašumą, nes visada galite kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą ir gauti pagalbą, kad atgautumėte prieigą prie savo paskyros.

Kitas privalumas – juridinio asmens statusas ir galimybė pareikšti ieškinį.

Jei kriptovaliutų birža pavagia jūsų pinigus, neturite jokių teisinių priemonių, nors ši galimybė jus iš dalies apsaugo.

Centralizuotų biržų trūkumai

Centralizuotų biržų trūkumai
Ar geriau centralizuoti, ar decentralizuoti mainai?

Kaip jau minėjau, jie teikia tą pačią naudą.

Apatinė linija

Be “Boneparth” pateiktų pasiūlymų, taip pat galite atsižvelgti į kitus veiksnius, kurie atitinka jūsų pageidavimus. Pavyzdžiui, kiek nuoširdus yra klientų aptarnavimas? Kiek patogi yra mobilioji programėlė? Galiausiai, kaip patogu naudotis platforma? Tačiau iš kriptovaliutų ekspertų nuolat girdime, kad prieš investuodami bet kokius pinigus į kriptovaliutą, skirkite šiek tiek laiko kuo daugiau apie ją sužinoti. Tai bus naudinga ateityje.

Apsvarstykite, kokios mokesčių struktūros ir saugumo priemonės jums priimtinos, kokių kitų priemonių imsitės, kad saugiai laikytumėte monetas, ir kokie yra jūsų tikslai. Boneparthas ragina svarstančius apie investicijas į kriptovaliutas prieš rizikuojant skirti laiko skaitmeninėms valiutoms pažinti. “Vienas dalykas yra atsitiktinai investuoti pinigus į stabilesnes rinkas, visiškai kitas – mesti pinigus į nepastovias rinkas”, – sako jis.

Kokios didžiausios kriptovaliutų problemos? didžiausia kriptovaliutų birža
Ar geriau centralizuoti, ar decentralizuoti mainai?

Kaip jau minėjau, jie teikia tą pačią naudą.

Galite būti užblokuotas.

Pagrindinis centralizuotų biržų trūkumas yra tas, kad galite prarasti prieigą prie savo lėšų arba uždaryti savo sąskaitas ir jų neatgauti. Vienintelė išeitis būtų brangus bylinėjimasis, kuris vargu ar bus sėkmingas. “Nešvari valiuta” yra tik vienas iš daugelio galimų blokavimo priežasčių pavyzdžių. Išsamiau jį aptariau savo pranešime apie “Bitcoin”. Trumpai tariant, “nešvari kriptovaliuta” buvo gauta dėl sukčiavimo. Pavyzdžiui, jei biržoje įvyksta jūsų kriptovaliutos vagystė, tikimybė, kad visos jūsų kriptovaliutos bus įgytos teisėtai, gerokai sumažėja, kai jūsų portfelyje yra net ir nedidelis pavogtos valiutos kiekis. Tokiu atveju jūs negalėtumėte įrodyti priešingai, o nuostolis (arba kreipimasis į teismą) būtų neišvengiamas.

Įstatyme nustatytas reikalavimas atlikti patikrinimą.
Ar kriptovaliuta biržose yra saugi? didžiausia kriptovaliutų birža

Turėkite omenyje, kad kriptovaliutų biržose galite būti uždrausti netyčia. Jei jūsų bitkoinai buvo gauti neteisėtai arba sistema susidūrė su problema, yra tikimybė, kad būsite užblokuoti dėl žmogiškosios klaidos. Centralizuotoms biržoms kyla rizika laikinai užblokuoti sąskaitas, tačiau tai yra nedidelis pavojus, palyginti su pinigų praradimu dėl sąskaitos uždarymo.

Įstatyme nustatytas reikalavimas atlikti patikrinimą.

kriptovaliutų mainai
Ar cryptocurrency reikia patikrinti?

Beveik visose centralizuotose biržose reikalaujama atlikti “Pažink savo klientą” (KYC) veiksmus. Kai kuriose platformose šis reikalavimas galiojo visada, o kitose KYC buvo įdiegtas tik tada, kai jos tapo žinomesnės arba norėjo pasiūlyti papildomų paslaugų. Pavyzdžiui, centralizuota kriptovaliutų birža “Binance” riboja naudotojų galimybes atlikti tik ribotas užduotis, kol jie neužbaigia KYC proceso.

Kriptovaliutų biržos ne tik naudoja AML, bet ir taiko KYC bei papildomus tikrinimo procesus. Jų metu reikia pateikti paso asmenukę ir savo banko sąskaitos išrašą bei adresą – o tai jums gali būti visiškai priimtina privatumo apsaugos atžvilgiu. Vis dėlto būtina atminti, kad tokie dokumentai gali būti lengvai atskleisti tinkle, taip sudarant sąlygas sukčiams vykdyti neteisėtą veiklą, pasinaudojant jūsų duomenimis savo naudai; tai gali būti apsimestinis banko sąskaitų kūrimas arba apgaulingų operacijų inicijavimas.

Kriptovaliutų biržos naudoja KYC ir papildomą patikrinimą didžiausia kriptovaliutų birža
Kriptovaliutų biržos naudoja KYC ir papildomą patikrą.

Esminis įspėjimas: jei planuojate naudotis kriptovaliutų birža, kurioje reikalaujama KYC, visada pasikliaukite patikimais ir gerai žinomais keityklomis. Žinomiausios kriptovaliutų biržos labiau rūpinasi savo reputacija ir duomenų apsauga nei mažesnės organizacijos.

Centralizuotose kriptovaliutų biržose esančią kriptovaliutą galima nulaužti; valiuta jums nepriklauso.

Viskas priklauso nuo privataus rakto. Kas turi prieigą prie privataus rakto, tas ir valdo kriptovaliutą. Su centralizuotomis kriptovaliutų biržomis yra iš karto dvi didelės problemos:

Privataus rakto apibrėžtis
Kodėl KYC yra privalomas daugumai kriptovaliutų biržų
  • Centralizuotoje biržoje pinigai jums nepriklauso.
  •  Jie yra biržos dalis, saugomi jų piniginėse ir bet kada gali būti perkelti į trečiųjų šalių pinigines. Privačiojo rakto nekontroliuojate ir negalite savarankiškai vykdyti sandorių.

Šioje sistemoje birža veikia kaip prekybos kriptovaliuta vartai. Tačiau svarbu pažymėti, kad kriptovaliuta nėra jūsų nuosavybė, todėl yra rizika, kad ją pavogs kriptovaliutų birža arba sukčiai, kurie gaus prieigą prie jūsų asmeninės informacijos dėl…

Centralizuotos kriptovaliutų biržos gali būti nulaužtos

Kriptovaliutų keitykla tik paskiria vietą savo kriptovaliutų piniginėje jūsų monetoms saugoti. Nepaisant visų jūsų pastangų įtikinti save priešingai, iš tikrųjų jums nesuteikiama prieiga.

Centralizuotos kriptovaliutų biržos gali būti nulaužtos didžiausia kriptovaliutų birža
Ar įmanoma įsilaužti į kriptovaliutų biržą?

Prekyba karikatūromis

Centralizuotos biržos dažnai vykdo biržai naudingą veiklą, kuri kenkia naudotojams, pavyzdžiui, dirbtinai manipuliuoja turto kainomis, siekdamos paskatinti likvidavimą ir gauti daugiau pajamų biržai. Šios manipuliacijos gali skirtis įvairiose kriptovaliutų biržose. Anksčiau buvo populiaru koreguoti prekybos apimtis, o šiai užduočiai atlikti buvo naudojami botai. Dirbtinai išpūstos apimtys sukurdavo patikimumo įspūdį. Prekybos apimtis vis dar yra vienas svarbiausių kriptovaliutos vertinimo rodiklių. Tačiau laukiniais 2017-2018 m. daugelis biržų dešimtis kartų pervertino apimtis.

Centralizuotų kriptovaliutų biržų reitingas 2023 m.
didžiausia kriptovaliutų birža

Priežastis – techniniai sunkumai iš naudotojo pusės. Tačiau kalbant apie centralizuotas biržas, yra visos priemonės, kuriomis galima sukčiauti ir pateikti užsakymus, kuriais būtų pelningai manipuliuojama kainomis. Tai ypač akivaizdu svertiniuose ateities sandorių žaidimuose, kai galima gauti naudos iš maržos pareikalavimo, tačiau po to likti be atvirų pozicijų.

Centralizuotų kriptovaliutų biržų reitingas 2023 m.

Binance saugumas
Binance – kriptografinė birža, apžvalga

Nepaisant didžiulės sėkmės, kai kuriose vietovėse “Binance” nėra prieinamas. Be to, anksčiau ši platforma patyrė saugumo pažeidimų, tačiau ji ir toliau garsėja savo neprilygstamu likvidumu.

Binance saugumas

Birža yra centralizuota, o tai tik kartais yra gerai. Nepaisant to, ji yra pagrindinė kriptovaliutų birža ir neabejotinai daro įtaką visai sistemai. Žinoma, jei “Binance” žlugs dėl didelio skandalo ir investuotojai praras savo pinigus, o tie, kurie investavo per “Binance”, bet neturėjo ten lėšų, kriptovaliutos ne kartą žlugs, kol atgims.

Privalumai Binance

“Binance Chain” siūlo platų paslaugų asortimentą, o jos vietinis žetonas leidžia naudotojams naudotis maržinės prekybos ir pasyvaus investavimo galimybėmis. Siekdama toliau remti savo bendruomenę, kriptovaliutų birža reguliariai rengia dovanų akcijas ir į plėtrą orientuotas programas, kurios skatina nuolatinį augimą.

Centralizuoti kriptovaliutų mainai
Ar pelninga pirkti Binance?

Su Binance Bitcoin (BNB) žetonais galite protingai investuoti, nes šios kriptovaliutos vertė dažnai pakyla vos paskelbus apie pirminį biržos siūlymą (IDO). Dėl tokių įvykių turėdami BNB išsiskirsite iš kitų investuotojų ir reikšite, kad esate išmanantis. Kai tokiose biržose kaip “Binance” įvyksta IDO, paprastai padidėja jų žetonų kaina, nes padidėja jų paklausa, o tai dar labiau padidina jų vertę. Šis modelis reguliariai pastebimas su įvairiomis kriptovaliutomis, o tai sukuria pasitikėjimą investuojant į didesnę grąžą!

“Binance” BNB deginimas yra veiksmingas būdas padidinti vertę; kuo mažiau monetų yra apyvartoje, tuo didesnė jų vertė. Deginimo strategija netrukus pakartos eterio logiką, užtikrindama nuoseklų pasikartojimą. Šis įgyvendinimas leidžia mums lengvai naudotis visomis Binance kūrybinėmis idėjomis.

Siekdama išstumti ETH, BSC (Binance Smart Chain) yra pažangiausia blokų grandinė, skirta tiems, kurie nori pradėti savo kriptovaliutą.

“Binance” kuria visapusišką kriptografijos pramonės ekosistemą. Nepaisant centralizuotos kriptovaliutų biržos statuso, “Binance” vis dar karaliauja šiame sektoriuje, visų pirma dėl savo šlovės ir žinomumo.

binance centralizuota kriptografinė birža
Pagal bitus: skirtumai, privalumai, trūkumai

“Bybit” yra gerai žinoma, plačiai prieinama centralizuota kriptovaliutų birža, turinti įvairių funkcijų ir paslaugų. Ji pasižymi dideliu likvidumu, tačiau, deja, už tam tikrus pardavimus taiko didelius mokesčius. Nepaisant to, ji tapo prieinama daugelyje pasaulio šalių.

Prekybos tinkleliu privalumai Binance
Coinbase mainų apžvalga

“Coinbase” išsiskiria iš kitų kriptovaliutų biržų, nes leidžia vartotojams pirkti kriptovaliutą už fiat valiutą (USD). Dėl gero likvidumo ir įvairių funkcijų “Coinbase” yra labai paklausi. Vis dėlto reikia pažymėti, kad platformą vis dar kamuoja pernelyg dideli mokesčiai ir ribota geografinė aprėptis.

“Gemini” paslaugos yra labai saugios, nes teisėtai veikia Jungtinėse Valstijose ir laikosi visų atitinkamų tarptautinių taisyklių. Tačiau tai yra kompromisas: anonimiškumas nėra galimybė, nes naudotojai privalo reguliariai teikti asmeninę informaciją reguliavimo institucijoms. Atsižvelgiant į tai, griežta reguliavimo priežiūra padeda sumažinti riziką vartotojams ir suteikia tam tikrą ramybę investuojant naudojant “Gemini” kriptovaliutų biržą.

KYC yra absoliuti būtinybė, o visi naudotojai privalo laikytis standartinio protokolo ir pateikti paso nuotraukas bei kitus duomenis AML patikrinimui. Birža turės prieigą prie jūsų asmeninės informacijos, pavyzdžiui, darbovietės ar gyvenamosios vietos adreso – taigi būkite pasirengę deklaruoti ir sumokėti mokesčius nuo savo kriptovaliutų uždarbio. Visi duomenys taip pat bus perduoti mokesčių institucijoms skaidrumo tikslais.

"Bybit" centralizuota kriptovaliutų birža "Bybit
Coinbase mainų apžvalga

Nors daugelis kriptovaliutų entuziastų yra nepatenkinti biržų teikiama parama, šis reiškinys yra platesnio masto nei kokia nors konkreti verslo sritis. Dauguma atvejų susiję su naudotojų klaidomis, todėl klientų aptarnavimo darbuotojams sudėtinga greitai ir veiksmingai juos išspręsti – kad ir kokie paslaugūs jie būtų.

Siekiant užtikrinti papildomą apsaugos nuo sukčiavimo lygį, sistemoje visos naudotojų paskyros saugomos specialioje banko sąskaitoje.

Tokiu būdu, net jei “Coinbase” kada nors patirtų kibernetinę ataką, naudotojų pinigai išliks saugūs atskiroje banko sąskaitoje. Vogti “Bitcoin” “Coinbase” nėra taip pelninga ir paprasta kaip kitose kriptovaliutų biržose, kuriose taikomos mažesnės saugumo priemonės.

FTX centralizuota kriptovaliutų birža
FTX kriptovaliutų birža

FTX yra pažangiausia kriptovaliutų birža su tokiomis funkcijomis kaip maržinė prekyba ir išvestinės finansinės priemonės, kurios suteikia naudotojams galimybę diversifikuoti savo portfelį. Ji prieinama beveik visose šalyse, todėl yra plačiai prieinama ir pasižymi puikiais likvidumo rodikliais. Tačiau perspėjame: FTX kai kuriems sandoriams taikomi didesni mokesčiai nei kitose biržose.

Investuoti į skaitmeninį turtą fiat valiuta dabar galima per “Tether”. Ši kriptovaliutų prekybos platforma leidžia investuotojams įsigyti pasirinkimo sandorių, ateities sandorių arba tokenizuotų vertybinių popierių. Pasinaudodami svertu, susijusiu su įvairių kriptovaliutų rinkos pokyčiais, galite pasinaudoti “Tether” – priemonės, kurios vertė priklauso tik nuo jos kintamumo – vertės didėjimu. Be to, nuo 2021 m. birželio mėn. tapo perspektyvu prekiauti akcijomis, standartiškai naudojant “Bitcoin”; tarp šių įmonių yra “Tesla”, “Google” ir “Netflix”! Tuo privalumai nesibaigia: sandoriai per šią sistemą vyksta žaibišku greičiu.

FTX yra naujesnė kriptografinė birža
FTX yra naujesnė kriptografinė birža

Beveik nepastebėta “Alameda Research” pastaruoju metu sulaukė dėmesio prekybos ir turto valdymo pramonėje. Šiuo metu ji laikoma viena sėkmingiausių bendrovių, kuri kasdien apdoroja milijardų dolerių vertės sandorius!

Vienintelis FTX veiklos trūkumas – brangūs išėmimo mokesčiai, palyginti su kitomis platformomis.

"Kraken" centralizuota kriptovaliutų birža
Ar “Kraken” yra gera birža?

Jei kriptovaliutų biržoje ieškote patikimumo ir funkcijų, “Kraken” yra jūsų sprendimas. Ji prieinama daugelyje šalių ir užtikrina puikų likvidumą. Deja, kai kurių sandorių mokesčiai “Kraken” gali būti dideli; tačiau vis tiek verta apsvarstyti, jei jums reikia alternatyvios platformos pradžiai.

Klientams suteikiama galimybė prekiauti kriptovaliutomis ir fiat valiutomis, ateities sandoriais, maržine prekyba ir ne biržos sandoriais – birža leidžia taikyti nedidelius sandorių mokesčius, priklausomai nuo apimties. Tačiau naudotojai turėtų žinoti atitikties reikalavimus ir galimą riziką, susijusią su centralizuotomis biržomis.

Kriptovaliutų birža užtikrina greitą sandorių vykdymą dėl didelės prekybos apimties ir didelio likvidumo.

Ar "Kraken" yra decentralizuota birža?
Ar “Kraken” turi “DeFi”? didžiausia kriptovaliutų birža

Malonu tai, kad birža yra sena ir ketina patekti į vertybinių popierių rinką. Čia akivaizdžiausias privalumas – rūpestis reputacija. Žinoma, bet kokius aštrius kampus verslas stengsis užglaistyti, bet kad nenukentėtų jo svarba ir nesumažėtų projekto vertinimas.

Be centralizuotų kriptovaliutų biržų, yra ir decentralizuotų kriptovaliutų biržų. Supraskime, kokie yra jų privalumai ir trūkumai, ir atlikime jų įvertinimą.

Skirtingai nuo centralizuotų biržų, decentralizuotų kriptovaliutų biržų nevaldo viena įmonė ar subjektas. Šios biržos paprastai pasižymi mažesniu likvidumu nei jų centralizuotos analogiškos biržos, tačiau užtikrina didesnį privatumą ir saugumą. Tačiau decentralizuotose biržose gali būti sudėtinga, o jų prekybos apimtys dažnai būna mažos.

Geriausios decentralizuotos kriptovaliutų biržos 2023 m:

Geriausios decentralizuotos kriptovaliutų biržos 2023 m: didžiausia kriptovaliutų birža
Kas yra “Uniswap” ir kaip teisingai jį naudoti

“Uniswap” yra puikus decentralizuotas kriptovaliutų mainų centras, kuriame žmonės visame pasaulyje gali prekiauti įvairiomis kriptovaliutų rūšimis. Ji ne tik pasižymi puikiu likvidumu, bet ir prieinama! Deja, konkrečių sandorių mokesčiai yra neįtikėtinai dideli.

Siekdama kompensuoti šią problemą, “Uniswap” įdiegė naują sistemą, vadinamą likvidumo sutelkimu. Paprastai tariant, likvidumo sutelkimas leidžia naudotojams įnešti savo kriptovaliutų turtą į biržos “baseinus” ir gauti pajamų iš prekybos mokesčių ir maržų.

Kas yra "Sushiswap Exchange
SushiSwap – SUSHI kriptovaliutų didžiausia kriptovaliutų birža

“Sushiswap” yra viena iš labiausiai prieinamų decentralizuotų kriptovaliutų biržų daugelyje šalių, teikianti puikų likvidumą ir daugybę funkcijų. Tačiau ji turi ir trūkumų – didelius kai kurių sandorių mokesčius, kuriuos gali būti sunku nuryti.

  • Išvada

Galiausiai kriptovaliutų rinką užplūdo daugybė biržų. Vis dėlto dvi iš jų išsiskiria kaip populiariausios: centralizuota ir decentralizuota. Šiame straipsnyje suskirstyti abu kriptovaliutų biržų tipai 2023 m., kad padėtume jums priimti pagrįstą sprendimą, kuri iš jų atitinka jūsų poreikius – kartu su mūsų pateiktais geriausių centralizuotų biržų reitingais! Prieš investuodami įvertinkite visus jų privalumus ir trūkumus, kad būtumėte tikri, jog jūsų pinigai yra saugūs ir gerai išleisti.

Maržinės prekybos birža dYdX
Kas yra dYdX

ETHD siūlo svertinę maržos prekybą per ETHD – decentralizuotą biržą Ethereum tinkle. Skirtingai nei konkurentai, šiame “Dex” galite naudoti svertą ir ateities sandorius.

Kelios decentralizuotos biržos prisideda prie likvidumo didinimo, o “DyDx” turėtų tapti rinkos lydere ir dominuojančia jėga. Visų pirma, kadangi ši decentralizuota kriptovaliutų birža turi pažįstamą vartotojo sąsają ir funkcionalumo lygį su centralizuotais analogais, ji galės beveik iš karto pritraukti klientų.

Kas yra 1 colio birža
1Inch.Exchange – decentralizuoto agregatoriaus apžvalga
  • 1 colio keitimas

Binance Coin (BNB) yra decentralizuota kriptovaliutų birža. Ji, kaip ir “Uniswap”, taip pat pagrįsta Ethereum blokų grandine. Ji sukurta remiantis dApps (decentralizuotomis programomis). – multichain) palaikymu, leidžiančiu biržai dirbti su BSC ir Polygon žetonais.

Decentralizuota birža “Binance” remiasi trimis platformomis: “Binance”, “Wanchain” ir “Ethereum”.

Naudojant likvidumo protokolą kurti likvidumo fondus dabar paprasta ir pelninga! Vartotojai gali naudotis automatiniu rinkos formuotoju, kuris teikia atlygį vos už vieną kriptovaliutos colį. Naudojant šį protokolą keitimasis turtu dar niekada nebuvo toks pelningas ir lengvas.

Užsakymų protokolas, skirtas nuostoliams sustabdyti, sustabdymo pavedimams ir aukcionams, suteikia jums įrankių, kaip apsaugoti ir padidinti savo pelną. Šis protokolas leidžia nustatyti stop loss arba pavedimus ir dalyvauti aukcionuose.

Centralizuotos kriptovaliutų biržos labiau primena bankus.
Centralizuotos kriptovaliutų biržos labiau primena bankus.

Pradėkime nuo kelių pagrindinių terminų.

Centralizuotos kriptovaliutų biržos labiau primena bankus.

Kontroliuojantis asmuo kontroliuoja jūsų turtą, bet gali jį ir pavogti. Centralizuotose biržose kriptovaliutos nepriklauso naudotojams.

Dauguma decentralizuotų biržų yra nepatogios naudoti ir jose trūksta klientams būtinų funkcijų.

Centralizuotos kriptovaliutų biržos labiau primena bankus
Decentralizuotų biržų (DEX) privalumai ir trūkumai

Idealiausias variantas – naudoti biržą, kuri palaiko kriptovaliutas ir fiat valiutas. Puikus sprendimas – derinti kriptovaliutų biržas. Jei likvidumas jums labai svarbus, kol kas geriausias pasirinkimas – toliau naudotis centralizuotomis platformomis. Jei prekiaujate retai, naudokite “Dex”. DEX yra geriausia kriptovaliutų prekybos platforma, leidžianti naudotojams bendrauti tarpusavyje nežinant jų privačių raktų.

Ginčas dėl to, kurios platformos yra pranašesnės, niekada neišnyks. Kiekviena kriptovaliutų birža turi savo ypatybių rinkinį.

Kas nutiks kriptovaliutų biržoms 2023 m.?
Kas nutiks kriptovaliutų biržoms 2023 m.?

Kas nutiks kriptovaliutų biržoms 2023 m.?

Sutariama, kad šie du modeliai egzistuos kartu ir kiekvienas iš jų turės savitų privalumų. Be to, nuolat tobulėjant technologijoms, nauji kriptovaliutų mainų administravimo metodai gali sujungti geriausius CEX ir DEX bruožus. Kaip manote jūs?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams