Kas yra “Cardano”? Galutinis ADA supratimo vadovas

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kokios yra pagrindinės “Cardano” programos?

“Cardano” yra neįkainojama tapatybės valdymui ir priežiūrai. Naudodamos “Cardano”, įmonės gali gerokai sumažinti laiko sąnaudas, skirtas duomenims iš įvairių šaltinių gauti – tai varginantis ir neefektyvus procesas.

⚡️ Kodėl turėtumėte džiaugtis kriptovaliuta cardano?

“Cardano” – trečia pagal rinkos kapitalizaciją blokų grandinė – siekia sukurti didžiulį blokų grandinių tinklą. Savo apimtimi ir sėkme ji gali pralenkti “Ethereum” dėl savo daugiasluoksnio dizaino, kuris remiasi matematiniais mazgų sutarimo principais.

⚡️ Kuo “Cardano” skiriasi nuo “Bitcoin”?

“Bitcoin” – kriptovaliuta, naudojama naudojant darbo įrodymo technologiją, kuria patvirtinami sandoriai ir generuojamos naujos monetos. “Cardano” yra “Proof-of-Stake” blokų grandinė, sukurta specialiai išmaniosioms sutartims ir dApps, tačiau prireikus dėl savo dviejų lygių architektūros ją galima naudoti ir išlaidoms.

⚡️ Kaip sunku išgauti “Cardano”?

Išgauti “Cardano” neįmanoma, nes jis naudoja “Proof of Stake” algoritmą, kuris laikomas pelningesniu nei “Proof of Work”. Laikykite “Cardano” piniginę internete ir stebėkite, kaip auga jūsų uždarbis – tai viskas!

Kuo “Cardano ada” yra unikalus ir ypatingas

ADA yra naujoviška sutarčių platforma, leidžianti kūrėjams kurti ir diegti decentralizuotas taikomąsias programas arba dApps. Jie pristato pirmąją blokų grandinę, kurioje įdiegtas “proof-of-stake” konsensuso mechanizmas, leidžiantis naudotojams statyti savo monetas ir gauti atlygį!

Kam naudojamas "Cardano"?
Ar “Cardano” yra gera investicija?

Šiandien yra daug blokų grandinių, tačiau “Cardano” išsiskiria iš kitų, nes jos konsensuso mechanizme ir daugiapakopėje architektūroje naudojami matematiniai metodai. Daugelis žmonių mano, kad “Cardano” yra naujos kartos kriptovaliutų sprendimai, kuriuos sukūrė “Ethereum” komanda.

Kuo "Cardano" skiriasi nuo "Bitcoin"?
Apžvelkime “Cardano”, jos technologiją ir kodėl ji tokia populiari kriptovaliuta.

Kas yra kriptografija, Cardano?

ADA – “Cardano” yra kriptovaliuta, kurią galima saugoti ir leisti, kaip ir kitas kriptovaliutas. ADA kriptovaliutą valdo “Cardano” blokų grandinė – decentralizuotas tinklas, pagrįstas vien moksliniais ir matematiniais principais.

Kuo ypatingas kriptografinis Cardano?
Ar kriptovaliuta “Cardano” yra kitas “Bitcoin”?

“Cardano” kuria taisyklėmis pagrįstą blokų grandinę, kad galėtų teikti finansines paslaugas visiems, o ne bandyti išvengti pasaulinių reguliavimo institucijų.

“Cardano” yra nauja išmaniųjų sutarčių ir kriptovaliutų platforma, pradėjusi veikti 2017 m. rugsėjį. crypto “Cardano” tikslas – išspręsti daugelį dabartinių problemų, turinčių įtakos blokų grandinės pramonei, įskaitant:

"Cardano" blokų grandinės architektūra.
Kas yra “Cardano” ada?
 • Jame matematikos priemonėmis sukuriama įrodytai saugi blokų grandinė, mažiau pažeidžiama atakų.
 •  Darbas su abiem sluoksniais yra puikus būdas padidinti produktyvumą.
 •  Kuriame saugią sistemą, kurioje žetonų savininkai gali balsuoti.
 •  Tai visiškai decentralizuotas, be galo keičiamo masto konsensuso mechanizmas.

“Cardano” blokų grandinės architektūra.

Ar turėčiau pirkti Ethereum ar kriptografinį Cardano ada?
Kas yra “Cardano” (ADA)

Kriptovaliutos “Cardano” blokų grandinę sudaro dvi pagrindinės dalys. “Cardano” atsiskaitymo sluoksnis (CSL) yra apskaitos vienetas, kuriame žetonų turėtojai gali siųsti ir gauti ADA su minimaliomis sandorių išlaidomis.

“Cardano Computing Layer” (CCL) – tai protokolų rinkinys, sudarantis blokų grandinės pagrindą. Jis leidžia vykdyti išmaniąsias sutartis ir, be kita ko, teikia saugumo ir atitikties, blokavimo ir tapatybės tikrinimo paslaugas. Į “Cardano” pirminį kodą įtraukta programavimo kalba “Haskell”, žinoma dėl savo išskirtinių saugumo funkcijų.

Kas yra "Cardano"?
Kas yra “Cardano”?

“Cardano” projekte kuriamas PoS (Proof-of-Stake) blokų grandinės protokolas, pavadintas “Ouroboros”, skirtas sutarimui pasiekti. Šis konsensuso mechanizmas leidžia lengvai ir saugiai siųsti ir gauti ADA ir išmaniąsias sutartis “Cardano” tinkle. Taip pat tampa sunkiau sutrikdyti tinklo veiklą, nes “Ouroboros” naudoja PoS konsensuso mechanizmą. Žetonų turėtojams, kurie pateikia savo ADA į tinklą ir pasiekia tinklo konsensusą, atlyginama žetonais.

crypto cardano (blokų grandinės platforma)
Kokią blokų grandinę naudoja kriptovaliuta “Cardano”?

“Ouroboros” metodas

Kas yra crypto cardano (ADA) | Pradedančiųjų vadovas
Ar kriptovaliuta “Cardano” yra veikianti blokų grandinė?
 • Blokų grandinė – tai skaitmeninė knyga, kurioje registruojami visi “Bitcoin” sandoriai, sugrupuoti į blokus. Šiuose blokuose yra patvirtintų arba sutartų sandorių paketai. Tinklas atsitiktinai parenka kelis mazgus, kad suteiktų jiems galimybę kurti naujas partnerystes. Lizdų lyderiai yra sistemos paskirti mazgai.
Ką veikia kriptografinė "cardano" blokų grandinė?
Ar “Cardano” yra kriptovaliutos ateitis?
 • Iš blokų grandinės iškirpti laiko tarpsniai.
Ar "Cardano" turės savo blokų grandinę?
Kodėl “Cardano” toks pigus?
 • Terminas “rūsys” kriptovaliutų srityje vartojamas keliems skirtingiems dalykams įvardyti. Bitcoin tinklas, arba blokų grandinė, yra plačiausiai žinomas fondas. Šioje decentralizuotoje sistemoje registruojami visi elektroniniai sandoriai, sudaryti su bitkoinais, ir jie tikrinami taikant konsensuso kasybos procesą. Epochos poskyriai vadinami laiko tarpsniais. Dalyviai
"Cardano" siekia sukurti stabilią kriptovaliutų ekosistemą
Ar ADA turi ateitį?
 • Teoriškai “Cardano” blokų grandinė yra be galo keičiamo dydžio, todėl ji gali apdoroti tiek sandorių, kiek reikia, nenukrypdama nuo ribos.

Pagrindinis “Ouroboros” privalumas yra tas, kad ji itin saugiai naudoja blokų grandinės validatorius. Dažnai teigiama, kad kitos blokų grandinės atsitiktinai parenka blokų validatorius, tačiau tokių teiginių patikrinamumas lieka neaiškus.

Ar turėčiau pirkti "Cardano", ar "Ethereum"?
Ar “Cardano” efektyviau naudoja energiją nei “Bitcoin”?

Ir atvirkščiai, “Ouroboros” pateikia patikrinamą metodą, kaip atsitiktinai parinkti tvirtintoją ir užtikrinti, kad visi ADA žetonų turėtojai, dalyvaujantys “Cardano” blokų grandinėje, turėtų vienodą galimybę išgauti bloką ir gauti susijusį atlygį.

Pašalina didelės skaičiavimo galios poreikį, kuris pastebimas blokų grandinių tinkluose “proof-of-work” (PoW), nes tai yra oficiali “Cardano” piniginė, šiuo metu prieinama “Windows”, “macOS” ir “Linux”. Daedalus piniginė leidžia naudotojams saugoti savo ADA saugioje neprisijungusioje aplinkoje.

Ar "Cardano" yra kitas "Ethereum"?
Ar “Cardano” gali jus praturtinti?

“Daedalus” piniginė – karšta tema.

Skirtingai nuo kitų žinomų kriptovaliutų, tokių kaip “Bitcoin” ir “Ethereum”, “Cardano” siūlo savo ADA kriptovaliutų piniginę. ADA piniginė suteikia naudotojams visišką savo pinigų kontrolę ir kriptovaliutos “Cardano” blokų grandinės skaidrumą.

Ar verta investuoti į kriptovaliutą cardano?
Kiek operacijų “Cardano” gali apdoroti per sekundę?

“Daedalus” yra vienintelė piniginė, leidžianti ADA turėtojams dalyvauti “Cardano” lažybų sistemoje. “Cardano” PoS blokų grandinėje suinteresuotosios šalys gali gauti atlygį už statymų fondo delegavimą arba valdymą “Daedalus” platformoje. Cardano (ADA) naudotojai, palaikydami tinklą, gali generuoti kriptovaliutas.

ADA “Cardano” daugybė programų

ADA "Cardano" daugybė programų
Kokiose programose galiu naudoti “Cardano”?

“Cardano” monetų pervedimas yra panašus į dabartinį grynųjų pinigų operacijų procesą. ADA iš esmės nesiskiria nuo kitų kriptovaliutų, tokių kaip Ethereum ir Bitcoin, tačiau, palyginti su konkurentais, ji siūlo keletą papildomų taikymo galimybių.

“PoS” blokų grandinės protokolas yra viena svarbiausių “Cardano” funkcijų, kai ADA yra susieta su blokų grandine, kad padėtų “garų baseino operatoriams” tikrinti sandorius. Būtent čia praverčia “Cardano” valiutos naudojimas. Asmenys, turintys ADA, gauna papildomą “Cardano” kriptovaliutą kaip atlygį už savo ADA statymą blokų grandinėje.

Ar "Cardano" efektyviau naudoja energiją nei bitkoinas?
Kiek galiu uždirbti iš ADA krovimo?

Naudotojai gali naudoti ADA ir balsavimo tikslais. Skirtingai nei kituose blokų grandinės projektuose, “Cardano” protokole balsuoja ir pakeitimus atlieka žetonų turėtojai, o ne kalnakasiai. Todėl “Cardano” kriptovaliutos savininkai savo ADA naudoja balsuodami dėl naujų platformos pakeitimų ar pokyčių. Tokiu būdu kiekvienas kriptovaliutos savininkas turi balsą dėl jos augimo.

Kokią programėlę turėčiau naudoti norėdamas įsigyti "Cardano"?
Kaip parengti ADA pereinamojo laikotarpio planą

ADA taip pat bus naudojama “Cardano” blokų grandine pagrįstai naujoviškų sutarčių platformai ateityje palaikyti. Kūrėjai naudos ADA, kad sukurtų išmaniąsias sutartis ir taikomąsias programas, veikiančias saugioje, decentralizuotoje “Cardano” blokų grandinėje. Be “Cardano” vietinės valiutos nebūtų galimybės vykdyti šių sutarčių.

Kas yra “Cardano” kūrėjas?

Kas yra "Cardano" kūrėjas?
Ar “Cardano” yra geras pirkinys 2023 m.?

Vienas iš “Ethereum” įkūrėjų Charlesas Hoskinsonas nustatė, kad ilgalaikėje perspektyvoje reikia visapusiškos ir patikimos blokų grandinės. Studijavęs matematiką, Hoskinsonas pradėjo galvoti apie moksliškesnius blokų grandinės konstravimo būdus.

2017 m. pradžioje Charlesas Hoskinsonas susitiko su Jeremy Woodu. Jie aptarė blokų grandinės, kuri patobulintų “Ethereum” išmaniųjų sutarčių sistemą, kūrimą. Abu pradėjo dirbti prie šiandien egzistuojančios kriptovaliutos “Cardano”.

ADA PERĖJIMO PLANAS

Kiek yra "Cardano ADA" monetų? ada coin
Ar “Cardano” gali pasiekti 100 $?

Tačiau “Cardano” veikia ne “Cardano” blokų grandinėje. Woodas ir Hoskinsonas yra “Cardano” pagrindinių principų ir išmaniųjų sutarčių platformos sumanytojai, tačiau jiems nepriklauso ir jie nevaldo blokų grandinės. Projektą koordinuoja įvairios suinteresuotosios šalys.

 • “Cardano Foundation” yra ne pelno siekianti projekto globėja, remianti rinkodarą ir sauganti blokų grandinę.
 •  Charlesas Hoskinsonas ir Jeremy Woodas sukūrė tyrimų įmonę “OCH Ltd.”, kuri padėjo sukurti ir sukonstruoti “Cardano” blokų grandinę.
 • Fondas įsteigė tikslinį fondą “Cardano” plėtrai finansuoti. Šį fondą valdo finansų įstaiga “Embargo”, kuri prisideda prie nuolatinio “Cardano” augimo.

Ar “Cardano” yra geresnis už “Ethereum”?

Ar "Cardano" yra geresnis už "Ethereum"?
Kuri kriptovaliuta padarys mane milijonieriumi?

“Cardano” kriptovaliuta pranoko “Ethereum”, nes gali apdoroti “begalę” sandorių. “Cardano” fondas siekia padėti žmonėms gyventi geriau ir prasmingiau, skatindamas valdžios ir verslo sistemų skaidrumą.

Ar galiu įdėti ada coin į "Coinbase"?
Ar “Cardano” padarys mane turtingą?

“Cardano” veiksmų planas

“Cardano” kriptovaliuta pranoko “Ethereum”, nes gali apdoroti “begalę” sandorių. Fondas “Cardano Foundation” siekia padėti žmonėms gyventi geriau ir prasmingiau, skatindamas valdžios ir verslo sistemų skaidrumą.

“Crypto Cardano” nustatė penkis skirtingus savo blokų grandinės etapus. “Cardano” jau baigė “Shelly” etapą ir dabar siekia įgyvendinti antrąją penkių etapų pusę:

"Cardano" veiksmų planas
“Cardano” (Cardano, ada coin): Kriptovaliutos kursas
 • Byronas – pradinės tinklo architektūros nustatymas ir pagrindinių galimybių testavimas, siekiant užtikrinti sklandų tinklo veikimą.
 •  Shelley – “Cardano” tinklas jau veikia ir yra decentralizuotas.
 •  “Goguen” – platformoje bus įdiegta išmanioji sutarčių sistema, leidžianti kurti decentralizuotas programas.
 •  “Basho” – kursime keičiamo dydžio sprendimus, skirtus blokų grandinės veikimui gerinti ir optimizuoti.
 •  Volteras – Salės miestas Maroke tapo pirmuoju Afrikoje, kuris iždo ir balsavimo sistemose įdiegė blokų grandinės technologiją.
ada coin perėjimo planas
Ar “Cardano” yra gera investicija 2023 m.?

Kaip parodyta pirmiau, daugelis kiekvieno etapo dalių veikia kartu. Prieš integruojant į “Cardano”, kiekviename etape atliekamos kelios procedūros. Kiekvienam proceso etapui reikėjo atlikti nemažai akademinių tyrimų.

Kuriant atvirojo kodo kodą, prieš diegiant jį reikia pereiti prototipavimo etapą, kad būtų užtikrinta, jog jis atitinka visus techninius reikalavimus. Kriptovaliuta vis dar palyginti nauja, tačiau per trumpą laiką jos populiarumas smarkiai išaugo.

Ar "Cardano" yra geras pirkinys 2023
Ar ieškote palankiausio būdo investuoti į “Cardano”? ada coin

Kadangi kriptovaliutų paklausa ir toliau auga, investuotojai turi suprasti, kokių rūšių monetų galima įsigyti ir kokių privalumų jos suteikia. Cardano, arba ADA, yra viena iš kriptovaliutų rūšių, kuri pastaruoju metu įgavo populiarumą.
Nepaisant ankstesnių vėlavimų keliuose plano etapuose, Charlesas Hoskinsonas ir “Cardano” kūrėjai ir toliau tiki savo gebėjimu išpildyti pažadus ir pateikti pasauliui naujos kartos PoS blokų grandinės protokolų rinkinį.

Kuo "Cardano" skiriasi nuo "Bitcoin" ar "Ethereum"? crypto ada
Kaip iškasti “Cardano” monetą (ADA)

Kuo “Cardano” skiriasi nuo “Bitcoin” ar “Ethereum”?

Raktas, padedantis suprasti “Cardano” potencialią vertę, palyginti su konkurentais, yra trys jos tikslai. Projektu siekiama pagerinti kriptovaliutų platformų mastelio keitimą, sąveikumą ir tvarumą. Tai pasiekus, “Cardano” būtų naudingesnė už “Bitcoin” ir labiau masteliška už “Ethereum”.

Atsiskaitymų sluoksnis yra atsakingas už visas finansines operacijas ir leidžia naudotojams siųsti, gauti ir saugoti ADA žetonus. Skaičiavimo sluoksnis yra atsakingas už decentralizuotų programų ir išmaniųjų sutarčių veikimą, leidžiantį kūrėjams kurti ir naudoti programas. Galiausiai, valdymo sluoksnis užtikrina saugią ADA piniginių ir mainų platformą.

Kokia yra "Cardano" kaina ir kada ji bus pristatyta?
Kuo “Cardano” skiriasi nuo “Bitcoin” ar “Ethereum”? crypto ada

Kokia yra “Cardano” kaina ir kada ji bus pristatyta?

ADA yra viena iš keturių didžiausių skaitmeninių valiutų pagal rinkos kapitalizaciją ir jau daugelį metų yra populiarus kriptovaliutų prekiautojų pasirinkimas. Nuo 2017 m. pabaigos iki 2018 m. pradžios jos vertė išgyveno įspūdingą šuolį – nuo 0,03 iki maždaug 1,20 JAV dolerio jos kaina pakilo neįtikėtinais 2 000 % – iš viso projektas vertas maždaug 32 mlrd. dolerių!

Per pirmuosius metus “Cardano” investuotojai patyrė didžiulę 3900 proc. grąžą. Deja, tai truko neilgai; kaip parodyta toliau pateiktame “Cardano” grafike, po kelerių metų jo kaina pradėjo griežtai mažėti.

Ar "Cardano" yra kriptovaliutos ateitis?
Kiek laiko užtrunka iškasti 1 “Cardano”?

Nors “Cardano” kaina nukrito žemiau 1 JAV dolerio, daugelis mano, kad rinkoje, kurioje kriptovaliutų kainos nuolat svyruoja, gali būti sudėtinga nuspėti būsimą monetos vertę. Tačiau “Cardano” parodė potencialo požymių ir artimiausiais metais gali labai gerai pakilti ir pasiekti arba viršyti ankstesnį visų laikų rekordą.

“Cardano” gali tapti svarbia kriptovaliuta dėl to, kad ji siūlo platformą, kurioje kūrėjai gali kurti išmaniąsias sutartis ir decentralizuotas programas, o tai yra neįkainojama.

Ar ADA yra gera investicija 2023 m.? crypto ada
Kaip sunku išgauti “Cardano”?

Pirminio siūlymo metu “Cardano” pardavė 25 mlrd. ADA, o likusieji 19 mlrd. bus išleisti per blokų grandinę kaip kasybos paskatos. Likusios ADA bus išplatintos per “Cardano” tinkle generuojamus blokus kaip atlygis už krovimą.Jo paklausa padidės, nes ADA kiekis yra ribotas. Tikimasi, kad defliacinė pinigų sistema ateityje sukurs ADA paklausą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams