Geriausias naujas naujausias cryptocurrency pirkti 2023: Išsamus vadovas

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra cryptocurrency

Kriptovaliuta sukėlė revoliuciją pasaulinėje finansų sistemoje, nes tai yra skaitmeninis arba virtualus turtas, kurio saugumui užtikrinti naudojama sudėtinga kriptografija. Skirtingai nuo tradicinių valiutos formų, kriptovaliuta egzistuoja už vyriausybinių agentūrų ir bankų ribų – pirmasis ir žinomiausias pavyzdys yra 2009 m. sukurtas bitkoinas.

⚡️ kas yra kriptografinė kasyba

Kriptovaliutos išgaunamos arba sukuriamos per procesą, vadinamą kasyba. Kalnakasiai naudoja galingus kompiuterius sudėtingiems matematiniams uždaviniams spręsti. Kai uždavinys išsprendžiamas, kaip atlygis sukuriamas naujoviškas kriptovaliutos blokas. Situaciją išsprendęs kalnakasys gauna kriptovaliutos premiją. Šis verslas reikalauja daug energijos ir gali būti finansiškai alinantis.

⚡️ Ar kasyba kenkia GPU?

Tinkamas valdymas yra labai svarbus, kad per didelis šilumos kiekis, kurį generuoja amžinosios kasybos įrenginiai, nepakenktų jūsų grafikos procesoriui (GPU). Nuolatinis tokios temperatūros poveikis gali sukelti nepataisomą žalą, todėl kalnakasiai turi atkreipti dėmesį į riziką, kurią kelia visą parą veikiančios jų mašinos.

⚡️As kriptovaliutų rinka ir toliau auga, kurios monetos gali suteikti investuotojams didelę grąžą 2023 m.?

Kriptovaliutoms augant, investuotojai turėtų atkreipti dėmesį į Ethereum, Polkadot ir Cosmos kaip į tris perspektyvias 2023 m. galimybes.

⚡️ Kiek rūšių kriptovaliutų yra pasaulyje?

Pasaulyje galima įsigyti daugiau nei 1800 skirtingų kriptovaliutų, o kriptovaliutų stebėjimo svetainės, tokios kaip CoinMarketCap ir CoinGecko, savo atitinkamuose indeksuose nurodo 9358 ir 12563 kriptovaliutas.

naujos kriptovaliutos

Išsirinkti geriausią naują kriptovaliutą gali būti sudėtinga, nes šiuo metu yra daugiau nei 16 000 skaitmeninių aktyvų. Daugelis investuotojų ieško kito didžiulio dalyko, kad pasiektų didžiulį pelną.

Štai penkios naujausios kriptovaliutos, kurias verta įsigyti 2023 m., ir vadovas, kaip rasti skaitmeninio turto, į kurį galima investuoti.

Geriausių naujų kriptovaliutų sąrašas

Kas šiandien yra perspektyviausia nauja kriptovaliuta
Kokios yra 5 didžiausios 2023 m. kriptovaliutos?

Pateikiame penkių naujausių 2023 m. kriptovaliutų apžvalgą.

  • 2023 m. laimingasis blokas greičiausiai buvo pats laimingiausias.
  •  Šiba inusai visame pasaulyje populiarėja kaip naminiai gyvūnai, o pastaruoju metu, 2019 m., kaip sėkminga kriptovaliutos forma.
  •  “Terra” istorijoje yra pasiekusi geresnių rezultatų nei meškų rinkose.
  •  2023 m. daugelis žmonių sieks daugiau pinigų ir geresnių galimybių.
  •  “PancakeSwap” yra auganti decentralizuota mainų platforma.
Kokia yra geriausia nauja kriptovaliuta, į kurią galima investuoti? naujos kriptovaliutos
Kokia bus populiariausia kriptovaliuta 2023 m.?

Toliau pateikiame lentelę, kurioje apibendrinama kiekviena kriptovaliuta.

1. Luckyblock – geriausia cryptocurrency pirkti 2023

Atradome, kad Luckyblock yra naujausia kriptovaliuta, į kurią galima investuoti 2023 m. Šia skaitmeninio turto iniciatyva siekiama sukelti revoliuciją pasauliniame loterijų versle.

Luckyblock - geriausia cryptocurrency pirkti 2023
Kaip įsigyti Lucky Block Coin naujos kriptovaliutos

Dėl centralizuotos struktūros loterijų sistema gali būti apgaudinėjama ir išnaudojama. Protokolo išradimu siekiama tai pakeisti decentralizuojant loterijos procesą naudojant blokų grandinės technologiją. Dabar loterijoje galite dalyvauti iš savo būsto, nesusidurdami su centralizuota organizacija. Tai taip paprasta!

Visa lošimų veikla valdoma ir vykdoma pagal “Luckyblock” išmaniąsias sutartis, kad žaidėjams būtų užtikrintas sąžiningumas ir teisėtumas. Apsaugo nuo bet kokios galimybės vidaus ar išorės žaidėjams manipuliuoti kiekvieno loterijos žaidimo rezultatais.

Kaip gauti naujos kriptovaliutos
Kiek verta Lucky Block kriptovaliuta?

Tie, kuriems “Luckyblock” koncepcija atrodo patraukli, gali dalyvauti projekte įsigydami skaitmeninę valiutą. Kriptovaliuta yra jo parengiamajame etape.

Užbaigus išankstinį paleidimą, Lucky block žetonas bus išleistas “Pancakeswap” ir keliose centralizuotose kriptovaliutų biržose 2023 m. pradžioje.

2. Shiba Inu, viena sėkmingiausių 2023 m. kriptovaliutų

Shiba Inu, viena sėkmingiausių 2023 m. kriptovaliutų naujos kriptovaliutos
Ar Shiba Inu yra kriptovaliuta?

Stulbinantis augimas per trumpą laiką, Shiba Inu yra nauja kriptovaliuta, kuri buvo paleista dar 2020 m. rugpjūtį. Coinmarketcap duomenimis, 2021 m. pradžioje šios skaitmeninės valiutos vertė buvo vos 0,000000000078 USD; tačiau šiandien ji išsikovojo savo vietą tarp kitų rinkoje esančių kriptovaliutų!

2021 m. spalio 10 d. ta pati skaitmeninė valiuta pasiekė aukščiausią vertę – 0,0000312 USD. Vadinasi, “Shiba Inu” per mažiau nei metus uždirbo neįtikėtiną 40 milijonų procentų pelną.

Nors toks pelnas yra abejotinas, žetonas vis dar turi daug potencialo vystytis.

Kuris cryptocurrency turi geriausią ateitį?
Kurios kriptovaliutos suklestės 2023 m.?

Binance, Huobi, Crypto.com ir Coinbase neabejotinai yra vienos iš labiausiai žinomų kriptovaliutų prekybos platformų pasaulyje. eToro taip pat yra viena iš jų. Dėl šios priežasties Shiba Inu dienos prekybos apimtys dažnai viršija 3 mlrd. dolerių.

3. terra – praeityje buvo stipresnė už meškų rinkas

Apsvarstykite keletą iniciatyvų, kurios užtikrina apsaugą nuo meškų rinkos, o kartu ieškokite geriausių naujų kriptovaliutų, kurias galėsite įsigyti 2023 m.

Turint tai omenyje, taip pat ir kitos pasienio rinkos, kai bitkoinas krenta. Turint tai omenyje, keli skaitmeniniai aktyvai yra linkę pasiekti geresnių rezultatų nei meškų rinkose, vienas iš jų – Terra ir jos pagrindinis žetonas LUNA.

terra - praeityje buvo stipresnė už meškų rinkas
Terra (LUNA) Kaina

Nors per pastarąsias septynias dienas bitkoinas pabrango tik 0,34 proc., “Terra” pabrango daugiau nei 52 proc.

Tiems, kurie nežino apie šią iniciatyvą, pasakysiu, kad jos tikslas – išlaikyti stabilų Terra monetų (susietų su fiat valiutomis, pvz., JAV doleriu ir Japonijos jena) stabilumą.

“Terra” platformos naudotojai gali gauti atlygį atlikdami statymus ir balsuodami dėl protokolo ateities per valdymą.

Kaip užsidirbti pinigų iš blynų mainų? naujos kriptovaliutos
Ar kriptovaliutos yra gera investicija į ateitį?

Naudodama “Cosmos SDK”, “Terra” taip pat gali kurti įvairias programas.

“Terra” yra puikus pasirinkimas, jei ieškote kažko daugiau nei tik skaitmeninės valiutos projekto.

Tai mūsų išsamus vadovas, kaip 2023 m. įsigyti geriausias naujas kriptovaliutas.

4.yearn.finance – 2023 m. daug augimo pagreičio

yearn.finance - 2023 m. daug augimo pagreičio
Kodėl “Yearn” finansai tokie dideli?

Kita skaitmeninio turto portfelio kūrimo galimybė – “Yearn”. Finance”, kuri jau seniai sėkmingai veikia ir 2023 m. pradės penktus metus ir gerokai augs. Tuo pačiu metu bitkoinas praėjusią savaitę išliko nepakitęs, Yearn. Mūsų duomenimis, per tą patį laikotarpį finansai išaugo daugiau kaip 86 %.

2021 m. grąža buvo dar labiau viliojanti tiems, kurie anksti įsitraukė į šį decentralizuotą projektą, pavyzdžiui, tiems, kurie investavo į “Yearn”. Finance” 2021 m. pradžioje už žetoną sumokėjo apie 22 000 JAV dolerių.

Ar galite praturtėti investuodami į naujausią kriptovaliutą?
Ką kriptografija investuoti į 2023? naujos kriptovaliutos

Trokšti. Finansų žetono vertė yra palyginti didelė – vos prieš penkis mėnesius ji siekė 194 000 JAV dolerių. Kaina išaugo iki 93 000 JAV dolerių – tai yra stulbinantis 300 proc. padidėjimas.

“eToro” yra pradedantiesiems draugiškas brokeris, kuriam reikia tik minimalios 10 USD investicijos.

Trokšti. Finance yra decentralizuota platforma, kuri specializuojasi kriptovaliutomis grindžiamame skolinime. Kitaip tariant, svetainė palengvina paskolų gavėjų ir investuotojų ryšius, kad būtų sukurta nepriklausoma finansų sistema.

5. “PancakeSwap” yra decentralizuoti mainai, kurių naudotojų skaičius auga.

"PancakeSwap" yra decentralizuoti mainai, kurių naudotojų skaičius auga
Kas yra blynų mainai?

Mainų platforma yra modernesnė nei “Uniswap” ir ją taip pat lengva naudoti. Viršuje rasite visas savo alternatyvas – nuo baseinų iki derliaus ir duomenų analizės – kaip “Uniswap V2” kopiją. Tiems, kurie pirmenybę teikia atlygiui, o ne diskusijoms, “SushiSwap” suteikia puikią galimybę pasiekti savo tikslus.

Tai žaidimas, kuriame prekiaujate kriptovaliutomis, paleistomis “Binance” šviesioje grandinėje, ir jį žaisti galima nemokamai. PancakeSwap yra revoliucinis, nes leidžia prekiautojams bendradarbiauti ir dirbti kartu be jokių ankstesnių ryšių ar pasitikėjimo. Ši platforma suteikia saugią aplinką, kurioje naudotojai gali dalytis ištekliais ir taip plėsti savo akiratį šiame skaitmeniniame amžiuje. Be to, “PancakeSwap” jau pritraukė milijonus.

Kiek kainuoja "Pancake Swap"?
Kaip pirkti “PancakeSwap”?

“PancakeSwap” išplėtė savo paslaugas į kitas šalis, įskaitant kriptovaliutų lažybas ir ūkininkavimą. CAKE, “PancakeSwap” gimtoji skaitmeninė valiuta, 2020 m. rugsėjį kainavo vos 1,10 JAV dolerio.

2021 m. viduryje CAKE smarkiai pabrango ir maždaug 2021 m. pabaigoje pasiekė tarpinį 44 JAV dolerių maksimumą. Nepaisant to, iki metų pabaigos jos vertė galiausiai sumažėjo iki 12 USD, tačiau potencialiems investuotojams ji vis dar yra puikus įėjimo į šią skaitmeninę valiutą taškas.

6. Daugiakampiai (MATIC)

Viena didžiausių blokų grandinės sėkmės istorijų atsirado 2021 m., kai “Ethereum” buvo kaltas dėl daugelio vartotojų bankroto. Pagrindinio naudojimo problema buvo susijusi ne tik su dideliais sandorių mokesčiais ir vėluojančiu apdorojimo laiku.

Daugiakampiai (MATIC)
Poligonas (MATIC)

“Polygon” buvo gelbėtojas kūrėjams, norintiems kurti keičiamo dydžio, patogias dApps Ethereum blokų grandinėje. Integracija su “Polygon” yra greita ir paprasta, o jos metu taikomi maži sandorių mokesčiai neaukojant saugumo. Kai kurie populiariausi Defi erdvės projektai jau integravo “Polygon”, todėl MATIC žetonų kaina pakilo. Kriptovaliutų rinkai atsigaunant, tikimės pastebimo formato žetonų paklausos padidėjimo.

Ethereum 2 ekosistema taip pat sparčiai plečiasi, įtraukdama įvairių sektorių projektus, įskaitant Defi, NFT ir metaverslą. Jei “Polygon” sutelks dėmesį į savo pozicijos rinkoje įtvirtinimą naujais naudojimo atvejais, “Ethereum 2” netrukus ją palaipsniui išstums.

Pinigų troškimas 2023 m. bus ketvirti jūsų santykių metai.

Pinigų troškimas 2023 m. bus ketvirti jūsų santykių metai.
Kuri kriptovaliuta padarys mane turtingu?

Trokšti. Finansai – tai dar vienas projektas, kuriuo galite papildyti savo skaitmeninio turto portfelį. Yearn. Finance turi puikų potencialą ir tikriausiai netrukus toliau augs. Tuo pat metu bitkoinas per praėjusią savaitę beveik nepakito, Yearn. Finance per tą patį laikotarpį pakilo daugiau nei 86 proc.

Tų, kurie decentralizuotą projektą parėmė anksti, pajamos 2021 m. būtų dar labiau išaugusios, pavyzdžiui, tų, kurie nusipirko “Yearn”. Finance žetonus 2021 m. pradžioje, už juos sumokėjo maždaug 22 000 JAV dolerių.

Per penkis mėnesius “Bitcoin” sparčiai išaugo nuo 2 000 USD iki stulbinančio daugiau nei 20 000 USD kurso!

Kurios kriptovaliutos taip pat gali išpopuliarėti 2023 m.?

Kurios kriptovaliutos taip pat gali išpopuliarėti 2023 m.?
Koks kitas altkoinas sprogs?

Laimės blokų kriptovaliuta šiais metais pademonstravo gerus rezultatus ir tikimasi, kad ji ir toliau augs. Turėdamas daug žadantį potencialą ir išskirtinės komandos palaikymą, šis skaitmeninis turtas turi didelę vertę.

Shiba Inu buvo 2021 m. žvaigždė, o šio projekto ateitis atrodo dar šviesesnė. Dėl neįtikėtino potencialo ir eksponentinio augimo tempo neabejojame, kad jis ir toliau spindės visus 2023 m.!

Decentralizuota mainų platforma “PancakeSwap” auga nepaprastai sparčiai ir nerodo jokių sustojimo ženklų. Terra yra projektas, kuris turi įprotį pranokti meškų rinkas. Prognozuojama, kad skaitmeninis turtas ir toliau klestės ir suteiks daug galimybių.

Koks kitas altkoinas sprogs?
Kaip pradedantiesiems investuoti į cryptocurrency?

Iš daugybės 2023 m. numatomų projektų man labiausiai patinka šie keli. Renkantis, į kurias naujas kriptovaliutas investuoti, labai svarbu įvertinti už projekto stovinčią komandą ir ją atitinkamai patikrinti. Be to, Taip pat turėtumėte atsižvelgti į rinkos sąlygas ir į tai, ar skaitmeninis turtas turi gerą ilgalaikį potencialą.

Investuojant į kriptovaliutas labai svarbu diversifikuoti savo portfelį. Nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšį; investuokite į įvairius projektus, kad sumažintumėte riziką ir kartu padidintumėte galimą pelną.

Kokios jūsų mintys? Kokias naujas kriptovaliutas geriausia pirkti 2023 m.?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams