7 geriausios decentralizuotos biržos

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar XRP yra decentralizuota?

XRP knyga pagrįsta iš esmės decentralizuotu, demokratiniu konsensuso mechanizmu, kuriame negali dominuoti nė vienas subjektas.

⚡️ Ieškote patikimiausios platformos, kurioje galėtumėte saugiai keistis kriptovaliuta? Ieškokite tik čia!

“Coinbase Pro” įrodė esanti viena iš patikimiausių ir saugiausių mainų dėl savo tvirto pagrindo, kurį sukūrė “Coinbase”. Be to, tai viena iš pirmaujančių kriptovaliutų biržų šiuolaikinėje rinkoje.

⚡️ Ar įmanoma praturtėti iš kriptovaliutų?

Kriptovaliuta gali suteikti didžiulį turtą, tačiau taip pat gali būti pavojinga. Net ir esant nominalioms pradinėms išlaidoms ir trumpalaikėms investicijoms, sėkmė nėra garantuota. Vis dėlto, tinkamai pasistengę ir priėmę pagrįstus finansinius sprendimus, investuodami į kriptovaliutą galite gauti nepaprastą pelną.

⚡️ Kuris cryptocurrency sprogs?

✅ Ethereum
Jei 2023 m. Ethereum patirtų dar vieną eksponentinį augimo šuolį, tai galėtų būti įspūdinga. Šiuo metu, CoinMarketCap duomenimis, Bitcoin užima daugiau nei 90 % kriptovaliutų rinkos liūto dalį, tačiauEthereum sparčiai tampa viena perspektyviausių kriptovaliutų.

centralizuotos biržos

Skirtingai nei centralizuotos biržos, kurios visiškai kontroliuoja sandorius, decentralizuotos biržos leidžia pirkėjams ir pardavėjams keistis kriptovaliutomis be išorinio kišimosi. Šios tarpusavio rinkos arba kriptovaliutų decentralizuotos rinkos suteikia naudotojams galimybę saugiai tiesiogiai derėtis tarpusavyje.

Decentralizuotos rinkos tampa vis populiaresnės įvairiose pramonės šakose, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto, prekybos akcijomis ir užsienio valiutos. Šios unikalios rinkos užtikrina didesnį skaidrumą ir didesnį efektyvumą visiems dalyvaujantiems dalyviams.

Paskirstytose kriptovaliutų biržose arba DEX pirkėjai ir pardavėjai, naudodamiesi sudėtingais skaitmeniniais tinklais, suvienija jėgas ir prekiauja. Šiose platformose realiuoju laiku taip pat pateikiamos naujausios pirkimo ir pardavimo kainos, kuriomis naudotojai gali greitai pasinaudoti.

Ar yra decentralizuotų mainų?
Kokia yra geriausia decentralizuota birža? centralizuotos biržos

Todėl du asmenys, kurie perka ir parduoda, gali būti skirtingose vietose, kad užbaigtų pardavimą.

DEX naudoja blokų grandinės technologiją, kad užtikrintų skaidrumą, konfidencialumą ir autonomiją tarp šalių. Be to, kadangi šiose pramonės šakose nėra tarpininkų, sąnaudos yra daug mažesnės.

Trumpa decentralizuotų biržų istorija

Trumpa centralizuotos biržos istorija
Geriausios centralizuotos biržos DEX biržos

2018 m. kilo nauja decentralizuotų biržų banga. Jose dirba automatizuoti rinkos formuotojai, o turto kainodarą valdo ne pirkėjai ir pardavėjai, o neteisėti algoritmai ir likvidumo telkiniai. Greitai persikelkime į 2023 m., kai decentralizuotos biržos tapo gana populiarios.

Čia pateiktos 7 didžiausios decentralizuotos biržos pirmiausia atrinktos remiantis didele jų rinkos apimtimi – tai daugiausia objektyvus kriterijus. Decentralizuotos biržos pasirenka “Bisq” pagal jos teikiamą vertę. Šios biržos, išskyrus “Bisq”, išvardytos nuo didžiausios iki mažiausios rinkos apimties rašymo metu. Pažvelkite iš arčiau, į ką panašios dabartinės decentralizuotos biržos.

DEX agregatoriai
Decentralizuotos biržos: ką reikia žinoti

DEX agregatoriai decentralizuotos biržos

DEX agregatoriai su likvidumu susijusioms problemoms spręsti naudoja įvairius protokolus ir mechanizmus. Šios platformos sujungia likvidumą iš kelių DEX, kad sumažintų didelių pavedimų pasimetimą, optimizuotų apsikeitimo mokesčius ir žetonų kainas ir greitai pasiūlytų prekiautojams geriausią įmanomą kainą.

DEX agregatoriai ne tik apsaugo naudotojus nuo kainų efekto ir nesėkmingų sandorių, bet ir naudoja centralizuotų platformų likvidumą, kad pagerintų naudotojų patirtį nesumažindami saugumo. Tai įmanoma todėl, kad DEX agregatoriai nėra saugomi ir integruojasi su konkrečiomis centralizuotomis biržomis.

Toliau pateikiamos 7 didžiausios decentralizuotos biržos.

Uniswap

Kai 2018 m. debiutavo “Uniswap”, tai buvo tiesiog revoliucinis sprendimas. Tai, kad naudotojai galėjo konvertuoti ERC20 žetonus į “Ethereum” blokų grandinę be prekybos knygos, yra tikras pasiekimas. Naudodama išmaniąsias sutartis, o ne pavedimų knygas, “Uniswap” leido vykdyti decentralizuotą ir tarpusavio prekybą.

"Uniswap" ir decentralizuotų mainų augimas
“Uniswap” – tai unikalūs mainai.

“USI-Tech” sukūrė turtą, reikalingą apsikeitimo sandoriams vykdyti, naudodama naujoviškus likvidumo fondus. Tokie naudotojai kaip jūs galite papildyti kolekciją ETH/DAI monetų poromis. Savo ruožtu naudotojai gaus nedidelį atlygį, kai panaudos išteklius iš to fondo. Mokesčio nustatymas priklauso nuo likusio turto kiekio likvidumo fonde.

“Uniswap” naudotojo sąsaja yra dar vienas platformos privalumas. Prijunkite “Uniswap” prie savo “MetaMask” ir pradėkite prekiauti žetonais. Tai paprasta, greita ir – kas kai kuriems kriptovaliutų entuziastams yra dar svarbiau – decentralizuota. Uniswap ir toliau pirmauja decentralizuotų finansų srityje.

Ar "Uniswap" yra patikimi mainai? decentralizuotos biržos
“Uniswap”: decentralizuoti atvirojo kodo mainai (DEX)

Pagrindinis “Uniswap” tikslas – leisti naudotojams, tokiems kaip jūs, valdyti verslą. Jei investuotojai turi “Uniswap” žetonų, balsuodami jie gali nulemti šios biržos ateitį. Decentralizuotos biržos įgauna vis didesnį pagreitį, o DEX yra šios tendencijos priešakyje. Ji patraukli decentralizuotoms biržoms pritariantiems asmenims, nes joje nebereikia užsakymų knygos. Neseniai “Uniswap” pristatė “Uniswap” kapitalo efektyvumo, vykdymo ir infrastruktūros patobulinimus.

“Uniswap” protokolas nuolat koreguojamas atsižvelgiant į naudotojų atsiliepimus, kad išliktų geriausiu pasirinkimu tarp daugybės panašių alternatyvų.

Ar "Uniswap" yra centralizuotas, ar decentralizuotas?
Ar “Uniswap” yra decentralizuota programa?

Crypto Mdex

Mažėjant Ethereum blokų grandinės dujų mokesčiams, MDEX gali išlaikyti lyderio pozicijas pagal rinkos kapitalizaciją. Jai netrukdys kitos Defi ekosistemos, siekiančios tapti “didžiausiomis”. Nereikia nerimauti – MDEX atkakliai klestės!

Tikėtina, kad 2021 m. balandį MDEX taps didžiausia pasaulyje decentralizuota birža, nes jos blokų grandinių bendra rinkos kapitalizacija viršys 1 mlrd. dolerių. Dėl šio pasiekimo MDEX taps didžiausia DeFi birža pagal rinkos kapitalizaciją – tai juos išstums į garbingą savo pačių lygą!

Crypto Mdex
Kas yra indekso birža? decentralizuotos biržos

Geriausia Ethereum pagrįsta birža yra “Uniswap”, kurios spartus augimas buvo stulbinantis. Kai kurie naudotojai gali nerimauti, kad “Huobi” valdoma MDEX yra centralizuota, o “Uniswap” – visiškai decentralizuota.

MDEX pradinis puslapis, kuriame pateikiamos diagramos ir duomenys kaip centralizuotoje biržoje, yra paprastas ir leidžia naudotojams visapusiškai įsitraukti. Jei “Uniswap” sąsaja jums atrodo nepatraukli, būkite tikri, kad MDEX skaičiai atrodys patraukliau. Kaip visada, apsikeitimo funkcija paprasta naudotis, o pirkti arba parduoti galite tiesiogiai iš pavedimų knygos.

Kas yra "Uniswap"?
Ar “Uniswap” yra decentralizuoti mainai?

“MDEX” yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško decentralizuotos biržos. Turėdama daug unikalių funkcijų ir paprastą naudojimąsi, ši svetainė yra ta vieta, į kurią gali kreiptis prekiautojai, norintys saugiai keistis skaitmeniniu turtu. Nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar ekspertas prekiautojas, jos patogi sąsaja leidžia kiekvienam greitai ir saugiai naršyti po įvairias funkcijas. Prisijunkite prie tūkstančių laimingų klientų ir naudokitės šia populiaria platforma jau šiandien!

“MDEX” turime platų priemonių rinkinį, kuris suteikia prekiautojams daugiau galimybių valdyti savo sandorius. Tai išplėstiniai pavedimų tipai, didelis likvidumas, greitas pavedimų derinimas ir dar daugiau. Platforma siūlo įvairių rūšių prekybą, pavyzdžiui, neatidėliotinos prekybos, maržos, ateities sandorių ir neterminuotų sutarčių, taip pat suteikia prekiautojams galimybę prekiauti daugelyje rinkų vienu metu. Kiekvienoje rinkos rūšyje galima naudoti įvairias strategijas.

Kas yra "SushiSwap"?
Kas yra “SushiSwap”?

MDEX naudoja blokų grandinės technologiją, kad užtikrintų neperšaunamą duomenų apsaugą ir sklandų sandorių vykdymą. Naudodamiesi šia platforma naudotojai gali ja naudotis iš bet kurios vietos ir prekiauti įvairiu skaitmeniniu turtu. Šie pavyzdžiai apima kriptovaliutas, tokias kaip “Bitcoin” ir “Ethereum”, ir kitas akcijas bei indeksus.

Kas yra "SushiSwap"? decentralizuotos biržos
Kas yra “SushiSwap”?

“Sushiswap” yra decentralizuotas grandinės protokolas, skirtas keistis žetonais.

“SushiSwap” yra pirmieji sąraše esantys decentralizuoti mainai, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama kulinarijai. Jei labiau mėgstate sušius, o ne vienaragius, tai gali būti labiau jums tinkama. SushiSwap, kaip ir Uniswap, yra Uniswap šakutė, todėl su ja turi daug bendro.

Kaip naudojate "SushiSwap"?
Ar “SushiSwap” yra gera investicija?

“SushiSwap” “vampyrų ataka” prieš “Uniswap” buvo sėkminga – vos per dvi dienas buvo pervesta daugiau nei 1 mlrd. dolerių kriptovaliuta.

Nepaisant to, “SushiSwap” vis dar yra viena iš efektyviausių decentralizuotų mainų. Sistema reguliuoja suinteresuotųjų šalių uždarbio dalį, skirtą likvidumo fondui palaikyti, užtikrindama, kad mažesnį turtą turintiems asmenims būtų tinkamai atlyginama, o ne tik tiems, kurie turi didelius akcijų paketus. Be to, galima gauti linksmų premijų suši tema.

Ar "SushiSwap" turi ateitį?
Kaip galiu užsidirbti pinigų su “SushiSwap”?

“SushiSwap” taip pat paprasta naudoti kaip ir “Uniswap”, tačiau papildyta šiuolaikinėmis funkcijomis. “SushiSwap” siūlo ne tik įprastas funkcijas, tokias kaip baseinai ir derlius, bet ir duomenų analizę. Jei norite be streso uždirbti atlygį, ieškokite “SushiSwap”.

Kas yra “BurgerSwap”?

Kas yra "BurgerSwap"?
Kas gero “SushiSwap”?

“BurgerSwap” iš “Uniswap” ir “SushiSwap” išsiskiria valdymo mokesčiu. Jei balsuosite už tai, kad protokolas būtų patvirtintas ateityje, jums bus atlyginta mėsainiais (ne tikrais mėsainiais).

Svarbiausias “BurgerSwap” privalumas yra tai, kad ji mums prieinama.

Kas yra "BurgerSwap"? decentralizuotos biržos
Kas gero “SushiSwap”?

Blynų mainai 

Galiausiai “PancakeSwap” yra linksmiausia iš visų šiame sąraše esančių mainų. Pagrindiniame puslapyje rasite tokias parinktis kaip ūkininkavimas, lažybos ir loterijos prieš blizgučius ir blynus.

Kas yra blynų mainai?
Ką galiu naudoti vietoj blynų?

Jų logotipas – gyvas blynas su ausimis – yra mielas ir neįprastas. Daugelyje svetainių naudojama keptuvė, kuri apverčia septynis blynus į lėkštę. Vaizdas sukurtas taip, kad jus nuramintų ir nuteiktų ramiai.

Nors “Binance” suteiktas 10 mln. dolerių DEX, kad pradėtų veikti, gali patikti decentralizacijos entuziastams, “PancakeSwap” kūrėjai yra anonimiški, todėl jums kyla įtarimų arba prisiminimų apie Satoshi. Jį patikrino “Certik”, taigi trečioji šalis atliko protokolo auditą. Be to, “PancakeSwap” naudoja tą patį dizainą kaip ir “Uniswap”, todėl jį paprasta naudoti, jei esate susipažinę su šia platforma.

Kaip užsisakyti blynų mainus?
Ar “PancakeSwap” yra gera investicija?

“JustSwap” yra decentralizuoti mainai.

Pasibaigus visoms linksmybėms ir fantazijoms, pasinerkime į tai, kas iš tiesų svarbu. Jei nesate mitinių būtybių ar rytinių valgių gerbėjas, nieko baisaus – tai tik pageidavimų klausimas! JustSwap veikia pagal TRON blokų grandinės technologiją, o TRC-20 žetonai maitina Defi mainus, kuriais naudotojai gali keistis TRC-20, TRC-100 ir kitais TRON pagrįstais bilietais visoje svetainėje.

Mūsų decentralizuotoje platformoje nebereikia tarpininko, todėl naudotojai turi daugiau galių valdyti savo lėšas ir prekybos sprendimus. Sistema taip pat turi daugybę funkcijų, kurios supaprastina sandorius – nuo pavedimų knygos galimybių iki pažangių grafikų sudarymo įrankių. Šie ištekliai leidžia padidinti pelną ir visiškai kontroliuoti savo finansinį likimą!

"JustSwap" yra decentralizuoti mainai.
Kaip pasikeisti į “JustSwap”? decentralizuotos biržos

“JustSwap” yra decentralizuota programa, kuri leidžia paprastai keistis žetonais, panašiai kaip vienaragiai ir “cookie-cutter” analogai. Skirtingai nei kitos programos, “JustSwap” turi mažiau funkcijų. Kadangi protokolas yra jaunas, jam reikia lažybų ir atlygio galimybių, kurias turi kai kurios kitos decentralizuotos programėlės. Nors tai kenkia “JustSwap” populiarumui, palyginti su jo bendraamžiais tradiciniais finansų protokolais, tokiais kaip “Uni Swap” ar “Cookie Swap” – abu jie siūlo šiuos papildomus varpelius ir švilpukus, – “JustSwap” išlieka populiariausia vieta keistis TRC-20 ir kitais TRON pagrįstais žetonais pagal apimtį.

Jei turite daug TRC-20 žetonų arba norite išbandyti prekybą kitoje nei Ethereum platformoje, “JustSwap” gali padėti.

BISQ mainai

BISQ mainai
Kodėl BISQ birža tokia populiari?

“Bisq” valdo ne direktorių valdyba ar kita centralizuota institucija, o programinės įrangos kodas – ji veikia kaip decentralizuota autonominė organizacija (DAO). Taisyklės yra užprogramuotos technologijoje, todėl naudotojams lengviau jas suprasti ir jų laikytis.

CBDC suteikia naudotojams galimybę be vargo prekiauti įvairiomis kriptovaliutomis, įskaitant Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ir Ether (ETH), už įvairias pasaulines valiutas, pavyzdžiui, Australijos dolerį (AUD), JAV dolerį (USD) ir eurą (EU). Ši decentralizuota kriptovaliutų birža atveria įdomių galimybių investuotojams visame pasaulyje. Nors “Bisq” nėra garsi ar plačiai finansuojama kaip kitos tarpusavio mainų biržos, jos kūrėjai, siekdami, kad ji būtų sėkminga, ėmėsi “pasidaryk pats” metodo.

Kas yra BISQ? decentralizuotos biržos
Kokios yra naujausios naujienos apie BISQ biržos kriptovaliutas?

Ją paprasta naudoti, tačiau tai gali užtrukti. Norėdami pradėti, turite atsisiųsti programinę įrangą. Tačiau po to ją nustatyti nesunku. Jei reikia pagalbos, “Bisq” turi daug mokomųjų vaizdo įrašų, kuriuos galite išstudijuoti.

Jei jus domina decentralizuota, privati prekyba bitkoinais, kuri atitinka reikalavimus, “Bisq” turėtų būti jūsų sąrašo viršuje.

decentralizuotos biržos kriptografijos mainai
Kas yra decentralizuoti mainai?

Galutinės mintys.

Nors pradėti naudotis šiomis platformomis įmanoma, decentralizuotų mainų pramonė vis dar yra palyginti nauja. Atsižvelgdami į tai, turėkite omenyje, kad yra daug mainų, kurie visi tenkina įvairius poreikius ir tikslus. Kadangi daugelis jų yra atvirojo kodo, naudotojai gali pasitikėti tarpusavio mainų protokolais, o kūrybingi protai gali juos vertinti ir prireikus keisti. Kadangi kasdien atsiranda vis daugiau projektų ir vis daugiau žmonių pritaria decentralizacijos filosofijai, tik laiko klausimas, kada tobulės platformų galimybės.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams