Kokie yra 8 nft simbolis privalumai ir trūkumai

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kaip veikia NFT?

Virtualiosios realybės trupmenos (VRF) – tai skaitmeninės apčiuopiamų daiktų, įskaitant meno kūrinius, dainas, žaidimų objektus ir filmus, reprezentacijos. Šiuos VRF galima iškeisti internete į kriptovaliutas arba kitų formų pinigus. Paprastai generuojami naudojant panašią programinę įrangą kaip kelios skirtingos kriptovaliutos, šis virtualusis turtas dabar yra esminė interneto ekonomikos dalis.

⚡️ Kaip veikia blokų grandinė?

Blokų grandinė yra blokų grandinė, kuri niekada nesibaigia. Joje yra kiekvienas sandorio įrašas, net tulpių svogūnėliai botanikos sode. Šių įrašų negalima pakeisti ar ištrinti; vietoj to galima pridėti naujų. nPriešingai nei įprastinės duomenų bazės, blokų grandinė yra nekeičiama ir nekintamai įrašyta tūkstančiuose kompiuterių visame pasaulyje.

⚡️ Ar NFT yra nepastovūs?

Tai drąsus žingsnis – kaip ir visi verslo projektai, NFT turi pavojų. Jie neprižiūrimi, o dėl juos apėmusios manijos kainos gali svyruoti: pirkėjai gali nusipirkti brangų NFT, o vėliau paaiškėti, kad jis mažai vertas. NFT sunku iškeisti į grynuosius pinigus, nes jie nėra lengvai konvertuojami.

⚡️ Kas yra atominė apsikeitimo kriptovaliuta?

Atominiai apsikeitimo sandoriai – tai automatinės mainų sutartys, leidžiančios dviem asmenims iš skirtingų blokų grandinės tinklų prekiauti žetonais. Šis mechanizmas, kartais vadinamas atomine tarpusavio prekyba, visiškai pašalina trečiųjų šalių tarpininkų poreikį vykdyti sandorius.

Nft kriptografija

Ar kada nors susimąstėte apie nekeičiamo žetono mechaniką?

Skirtingai nuo tradicinių kriptovaliutų, NFT yra unikalus skaitmeninis turtas su skirtingais identifikatoriais ir metaduomenimis. Skirtingai nuo įprastų valiutų, kurias galima iškeisti į prekes ar paslaugas, NFT negali būti parduodami, bet turi vertę kitais būdais, pavyzdžiui, kaip meno kūriniai ar žaidimai. Dėl to jie tampa vertingu šiuolaikinės ekonomikos turtu ir leidžia naudotojams pasinaudoti jų unikalumu.

KĄ REIKIA ŽINOTI

  • NFT yra unikalūs, nekintami skaitmeniniai žetonai, kurie saugiai egzistuoja blokų grandinėje ir negali būti dubliuojami.
  • Nepiniginiai žetonai (angl. Non-Fungible Tokens, NFT) iš esmės keičia fizinių prekių ir nekilnojamojo turto – nuo meno iki nekilnojamojo turto – kraštovaizdį. Tokenizacija leidžia lengviau nei bet kada anksčiau pirkti ir parduoti materialųjį turtą, pavyzdžiui, monetas, banknotus ir tauriuosius metalus!
  • Sumaniai taikant kriptovaliutas, palyginti su nepiniginiais žetonais (NFT), galima atvaizduoti įvairiausius duomenis. Jie taip pat gali būti naudojami individualiai informacijai, nuosavybės teisėms ir pan. iliustruoti.
nft simbolis kriptografijos supratimas
Ar kripto vs nft simbolis yra gera investicija?

Nft kriptografijos supratimas

Kriptovaliutos, kaip ir tikri pinigai, yra pakeičiamos. Tai reiškia, kad kriptovaliutos gali būti parduodamos arba keičiamos viena į kitą. Vienas bitkoinas visada vertas tiek pat, kiek ir kitas; panašiai vienas eteris visada lygus kitam eteriui. Kadangi kriptovaliutos pasižymi šia pakeičiamumo savybe, jos idealiai tinka kaip saugus būdas vykdyti sandorius skaitmeninėje ekonomikoje.

Kriptovaliutos – tai skaitmeniniai pinigai, kurie buvo sukurti taip, kad būtų visiškai atsparūs sukčiavimui. Skirtingai nei kitos valiutos, kriptovaliutos vs nft laužo kriptografinę paradigmą, nes kiekvienas žetonas yra unikalus ir nepakartojamas, todėl du nekeičiami žetonai negali būti lygiaverčiai. Jie panašūs į pasus, nes kiekvienas žetonas turi unikalų, nekeičiamą kodą. Populiariausias kriptovaliutų panaudojimo atvejis yra žaidimuose, kur jos naudojamos skaitmeniniams kolekciniams daiktams, tokiems kaip “Crypto Kitties”, atvaizduoti.

Kas yra nepakeičiamas žetonas?
Kas yra nft simbolis

NFT, kaip ir bitkoinai, saugo informaciją apie nuosavybę, kad būtų lengviau identifikuoti ir perduoti žetonų turėtojus. Turėtojai taip pat gali į NFT įtraukti su turtu susijusius metaduomenis arba savybes. Pavyzdžiui, kavos žetonai gali būti pažymėti kaip sąžiningos prekybos žetonai. Arba kūrėjai gali pridėti savo parašus prie skaitmeninių kūrinių metaduomenų.

ERC-721 standartas buvo sukurtas nepakeičiamiems žetonams. Pagrindinę sąsają – informaciją apie nuosavybę, saugumą ir metaduomenis – reikalingą prekiauti ir platinti žaidimų monetas apibrėžė ERC-20 išmaniosios sutarties kūrėjai. ERC-1155 standartas išplečia kriptovaliutų kolekcionavimo koncepciją į kitus naudojimo atvejus, sumažindamas ne kriptovaliutų kainos sandorių ir saugojimo išlaidas.

Investavimo į NFT privalumai ir trūkumai

Investavimo į nft simbolis privalumai ir trūkumai
Ar galima prarasti pinigus iš nft simbolis?

Orientuotis investavimo pasaulyje nėra lengva, nes yra daugybė turto klasių, fondų struktūrų ir mokesčių lengvatų turinčių priemonių, kurias reikia suprasti. Pastaraisiais metais, prasidėjus pasaulinėms pandemijoms ir neigiamoms palūkanų normoms, sudėtingumas dar labiau padidėjo.

Mes tik pradedame! Technologinės naujovės, įskaitant mobiliąsias grynųjų pinigų programėles, tarpusavio skolinimo platformas, robotų patarėjus ir blokų grandinės duomenų bazes, pakeitė mūsų verslo sandorius ir investicijų valdymą – padarė revoliuciją į gerąją pusę.

Šiame straipsnyje akcentuosiu tik blokų grandinės duomenų bazes, kuriose naudojami nekeičiamieji žetonai. Gali būti, kad jums jau kyla abejonių dėl tokių sistemų: bet kas tiksliai yra nekeičiamasis žetonas?

Kokia yra nekeičiamojo žetono apibrėžtis?

Turtas gali būti klasifikuojamas kaip pakeičiamas arba nepakeičiamas.

Kokia yra nekeičiamojo žetono apibrėžtis?
Kuriuos NFT verta pirkti?

Pradėti galima nuo žodžio “pakeičiama”. Pakeičiamą turtą galima lengvai iškeisti į kitą tos pačios rūšies ir vertės turtą. Pavyzdžiui, dolerio banknotas yra pakeičiama prekė. Juos galima iškeisti vieną į kitą ir gauti tą pačią sumą. Pasinaudodami bitkoinais ar kitomis kriptovaliutomis, galite pasinaudoti šia galimybe.

Nekeičiamas turtas yra tikrai vienintelis toks. Pagalvokite apie tai – deimantai, originalūs nepakeičiami ir nepakeičiami meno kūriniai. Kiekviena atrama turi savybių, dėl kurių jie yra išskirtiniai savo unikalumu; pavyzdžiui, kiekvienas deimantas turi savitą formą, spalvą, dydį ir rūšį! Šių savybių negalima patikimai atkartoti, todėl nepamainomi daiktai yra visiškai unikalūs.

Ar kripto vs nft vis dar populiarus?
Ką galima padaryti su kriptografija vs nft simbolis?

Jei ko nors paklaustumėte, kai kurie žmonės pasakytų, kad joks turtas iš tiesų nėra sukeičiamas. Žinoma, kelios tikros dolerių kupiūros gali turėti nedidelių fizinių skirtumų: nelygūs kraštai, rašalo dėmės ar skirtingos serijos datos. Nors tai ir teisinga, vis dėlto tai rodo, kad klasifikuojant turtą kaip suderinamą arba nekeičiamą, reikia galvoti ne apie jo galimybes, o apie jo vertę.

Ar kada nors abejojote nekeičiamų žetonų funkcionalumu?

Kaip veikia nekeičiamas žetonas? nft žetonas
Kokie yra NFT trūkumai?

Galiausiai pereiname prie nekeičiamųjų žetonų (NFT) – vienos iš kriptovaliutų rūšių. NFT yra skaitmeninės turto reprezentacijos, sukurtos ir palaikomos naudojant blokų grandinės technologiją. Kiekvienas NFT turi identifikacinį numerį, pagal kurį jis atskiriamas nuo kitų NFT ir užkertamas kelias dubliavimui. Kiekvienas NFT taip pat yra išplečiamas, todėl jį galima suasmeninti pateikiant papildomą informaciją.

AR ŽINOTE, KAD?

Šiandien dauguma NFT yra Ethereum blokų grandinėje, kuri palaiko Ethereum valiutą. NFT skiriasi nuo kriptovaliutų tuo, kad jų identifikavimo kodai apima papildomus duomenis, pavyzdžiui, metaduomenis apie suskaitmenintą turtą.

NFT galima sukurti beveik viskam, ką galima skaitmeninti. Šio sektoriaus augimą skatina noras saugoti ir prekiauti skaitmeniniu menu ir sporto suvenyrais, tačiau bet koks statiškas paveikslėlis, vaizdo įrašas, garsas ar tekstas gali būti suskaitmenintas ir galbūt paverstas pinigais. Jackas Dorsey, “Twitter” kūrėjas, ką tik suskaitmenino ir už du milijonus JAV dolerių pardavė savo pirmąjį tviterio įrašą crypto vs nft.

Kodėl žmonės investuoja į kripto vs nft simbolis
Ethereum auga dėl NFT

Iš pirmo žvilgsnio NFT gali atrodyti ne itin svarbi koncepcija, tačiau ji gali sukelti revoliuciją keliose verslo srityse. Nuo privataus kapitalo ir nekilnojamojo turto sandorių, kuriuos supaprastina NFT, iki tradicinės pirkėjo ir pardavėjo dinamikos meno rinkose sutrikdymo – šie žetonai suteikia milžiniškų galimybių ir naudos. Šioje diskusijoje išsamiai išanalizuosime visus nepiniginių žetonų aspektus, akcentuodami jų privalumus ir trūkumus.

Toliau pateikiami kai kurie nekeičiamųjų žetonų privalumai.

Ar NFT laikui bėgant padidins Ethereum vertę?
 nft žetonas
Kodėl kai kurie NFT yra pervertinti

Akivaizdžiausia NFT nauda – jų gebėjimas optimizuoti rinkos rezultatus. Fizinį turtą pavertus skaitmeniniu jo variantu, operacijos gali tapti efektyvesnės, tarpininkai gali būti pašalinti, tiekimo grandinės sustiprintos, o saugumas padidintas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad kriptovaliuta buvo sukurta kaip mokėjimo sistema ir siūlo daug daugiau nei valiuta. Iš tikrųjų siekiama, kad ateityje ji taptų pagrindine skaitmeninių valiutų technologija. Tai puikiai iliustruoja amatininkai prekybininkai; naudodami kriptovaliutą, palyginti su ne, jie turi tiesioginę prieigą prie pirkėjų be tarpininkų, kurie pasiima dalį pardavimo pelno.

NFT naudojamos ne tik prekybos salėse; jos gali tapti naudingu būdu žmonėms ir įmonėms stebėti svarbią informaciją.

Ar protinga investuoti į nft simbolis
Ką reiškia lytis NFT? nft žetonas

Apsvarstykite galimybę naudoti fizinius pasus, kuriuos reikia parodyti kiekviename sienos kirtimo punkte. Galime gerokai supaprastinti kelionių sekimo ir asmenų tapatybės nustatymo procesą, paversdami juos kriptografiniais vs nft. Sutaupytas laikas ir pinigai gali būti reikšmingi.

Jos gali būti taikomos dalinei nuosavybės teisei į nekilnojamąjį turtą.

Šiais laikais nustatyti, kas kam priklauso, tapo nepaprastai sunku – nesvarbu, ar tai būtų nekilnojamasis turtas, meno kūriniai, ar juvelyriniai dirbiniai. Skaitmenine turto forma daug lengviau dalytis su daugeliu žmonių nei fizine versija; šią koncepciją galima taikyti net išskirtiniams juvelyriniams dirbiniams ir retiems vyno buteliams.

Skaitmenizuojant tam tikrą turtą galima sukurti didesnę rinką, o tai lemia didesnį likvidumą ir geresnes kainas. Tai naudinga ir individualiu lygmeniu, nes suteikia daugiau diversifikavimo ir pozicijų dydžio nustatymo galimybių finansiniuose portfeliuose. Tai suteikia investuotojams galimybę gauti didesnę grąžą su mažesne rizika.

Kas yra NFT prekyboje? nft crypto
Kokios technologijos naudojamos NFT?

Blokų grandinės technologija, kuria grindžiami NFT, yra gana saugi.

NFT, kaip ir visas kitas skaitmeninis turtas, kuriami naudojant blokų grandinės technologiją – duomenų dokumentavimo metodą, kurio neįmanoma pažeisti. Blokų grandinė – tai skaitmeninis sandorių registras, dubliuojamas ir bendrinamas lygiaverčių dalyvių tinkle.

Blokų grandinėje saugomi NFT turi autentiškumo ir nuosavybės įrašus, todėl yra daug saugesni nuo vagystės ar atsitiktinio ištrynimo. Kadangi į grandinę įtrauktų duomenų negalima pakeisti, kiekvieno NFT galiojimas yra garantuotas – stiprus privalumas vartotojams, kurie anksčiau galėjo abejoti.

NFT gali padėti diversifikuoti jūsų investicijų portfelį.

Kokia yra geriausia blokų grandinės technologija, skirta kriptografijai vs nft?
Prognozuojama, kad po penkerių metų NFT taps įprasta investicinių portfelių dalimi

Nepiniginiai žetonai (NFT) pasižymi išskirtiniais privalumais ir savybėmis, skiriančiomis juos nuo tradicinių investicijų, tokių kaip akcijos ar obligacijos, kurias dar tik pradedame suprasti. Vis dėlto, kai kalbama apie NFT nuosavybę, taip pat yra būdinga rizika.

Šiame skyriuje aptarsime pavojus. Tik turėkite omenyje, kad NFT rizikos pobūdis skiriasi nuo kitų turto klasių. Dėl to, įtraukdami į savo investicinį portfelį NFT, galite pagerinti savo investicinio portfelio rezultatus. Iš esmės tai reiškia, kad reikia pasiekti didesnį Šarpo koeficientą.

Nekeičiamųjų žetonų trūkumai

NFT yra nelikvidi ir nepastovi.

Kodėl nft simbolis nėra pelningi?
Kokie yra NFT privalumai ir trūkumai?

Nors NFT rinka dar tik formuojasi, dėl šio nepakankamo išsivystymo atsirado unikalus iššūkis prekiaujant šiuo skaitmeniniu turtu. Kadangi tyrimų ir žinių apie NFT yra nedaug, mažiau žmonių domisi investavimu – todėl sunku rasti žmogų, kuris norėtų su jumis prekiauti. Be to, šių žetonų kainos dėl jų retumo ir nežinomumo gali patirti itin didelį svyravimą.

Kodėl NFT nėra pelningi?

Dividendai ir palūkanas nešančios obligacijos nesuteikia investuotojams jokių potencialių pajamų, o NFT jų taip pat neturi. NFT investicijų pajamos visiškai priklauso nuo kainos augimo, kaip ir antikvarinių daiktų bei kitų kolekcinių vertybių.

NFT gali būti naudojami sukčiavimui vykdyti.

NFT "standartinė portfelių dalis
Ar NFT yra didelės rizikos?

Nors blokų grandinės vientisumas yra nepriekaištingas, NFT gali palengvinti sukčiavimą. Keli menininkai neseniai sužinojo, kad jų kūriniai be jų sutikimo interneto prekyvietėse buvo siūlomi parduoti kaip NFT.

Taip prarandamas NFT naudojimo tikslas palengvinti meno kūrinių pardavimą. NFT vertės pasiūlymas yra tas, kad jis patvirtina fizinio meno kūrinio autentiškumą unikaliu žetonu ir užtikrina, kad žetoną turintis asmuo taip pat yra originalaus meno kūrinio savininkas.

Jei kas nors sukuria elektroninį originalaus kūrinio atvaizdą, uždeda ant jo žetoną ir parduoda jį virtualioje rinkoje, iškyla problema. Tarp originalaus kūrinio ir kopijos nėra tiesioginio ryšio. Kopija yra susijusi su sukčiavimu.

NFT gali sukelti žalą aplinkai.

Kokie yra NFT trūkumai? nepakeičiamas žetonas
Į kokį NFT geriausia investuoti?

Stulbinanti skaičiavimo energija, kurios reikia blokų grandinės įrašams kurti, sukėlė abejonių dėl kriptovaliutų ekologinio tvarumo. Jei dabartinės tendencijos išliks, iki 2030 m. dėl kriptovaliutų kasybos ir NFT išmetamo anglies dioksido kiekis viršys Londono išmetamo anglies dioksido kiekį.

Apie NFT poveikį aplinkai diskutuojama nuo pat jų atsiradimo, o kai kurie teigia, kad blokų grandinės technologija gali būti ekologiškesnė už savo pirmtakus.
Kai kurie blokų grandinės naudojimo šalininkai tvirtina, kad taršos mažinimo požiūriu ji apskritai turi teigiamą poveikį.

NFT investicijų ateitis

Į kokį nepakeičiamas žetonas geriausia investuoti?
Investavimo į NFT privalumai ir trūkumai

Sukurdamos skaitmeninę visatą, kurioje turtu galima prekiauti be vargo ir ekonomiškai efektyviai, kriptovaliutos atvėrė naujas galimybes įvairių biudžetų ir reikalavimų turintiems asmenims. Deja, didžioji dalis nepiniginių žetonų dar nėra prieinami plačiajai visuomenei, nes jie egzistuoja tik pasirinktose kriptovaliutų biržose.

Finansų skaitmeninimas gali būti kryptis, kuria judame bendraudami ir suprasdami pinigus. Pavyzdžiui, ateityje NFT gali būti naudojami nuosavybės teisėms į materialųjį turtą, pavyzdžiui, namus ar automobilius, patvirtinti.

Investavimas į nepiniginius žetonus (angl. Non-Fungible Tokens, NFT) galbūt neatneš triženklio ar keturženklio pelno, tačiau jų galia gali sukelti revoliuciją rinkoje ir supaprastinti komunikaciją. Investuodami į NFT investuojate į kur kas didesnį potencialą nei vien piniginė nauda – tokį, kuris gali visiems laikams nulemti mūsų ateitį.

Jei ketinate prisijungti prie blokų grandinės revoliucijos ir įsigyti NFT, elkitės atsargiai. Geriausia atidaryti nedidelės vertės pozicijas, o ne investuoti didelę pinigų sumą, nes tai gali sukelti sunkių finansinių ir emocinių suvaržymų.

Ar nepakeičiamas žetonas yra didelės rizikos?
Nepiniginiai žetonai nuo kriptovaliutų skiriasi keliais pagrindiniais aspektais.

Nepiniginiai žetonai nuo kriptovaliutų skiriasi keliais pagrindiniais aspektais.

Kriptovaliuta veikia kaip mainų forma blokų grandinėje, panašiai kaip banko sąskaitoje laikomi pinigai. Tačiau, kitaip nei tradicinę valiutą, kriptovaliutą galima keisti į kitas valiutas visame pasaulyje per kriptovaliutų biržas. Tačiau nekeičiamieji žetonai (angl. Non-Fungible Tokens, NFT) yra išskirtinis skaitmeninis turtas, kurį reikia įsigyti tik naudojant kriptovaliutą – juos galima palyginti su itin paklausiais kolekciniais daiktais ar meno kūriniais, kurių vertė nepriklauso nuo naudojamos valiutos kurso.

Kriptovaliutos yra pakeičiamos, o NFT – ne. Bandant suprasti šią sąvoką gali būti naudinga prisiminti tradicines fiat valiutas. Jei paprašytume iš jūsų pasiskolinti dolerį, nebūtų prasmės atsakyti klausimu: “Kokio dolerio banknoto norite?”. Juk kiekvienas 1 dolerio banknotas yra tokios pat vertės, kaip ir bet kuris kitas, ir juo galima laisvai prekiauti ar keistis. Taip yra todėl, kad JAV doleris yra pakeičiamas. Panašiai ir kriptovaliutos taip pat yra pakeičiamos – tai reiškia, kad jos nėra unikalios ir jomis galima lengvai prekiauti arba jas pakeisti, kaip ir bet kurią kitą kriptovaliutą.

Nepiniginiai žetonai nuo kriptovaliutų skiriasi keliais pagrindiniais aspektais.
Koks bus NFT ateityje? nepakeičiamas žetonas

NFT yra nesugedę, t. y. nėra dviejų vienodų vienetų. Kiekvienas NFT yra vienintelis toks duomenų vienetas, kurio negalima pakeisti identiška versija, nes tokios nėra.

NFT yra unikalūs ir reti, todėl iš dalies yra tokie patrauklūs. Kaip ir kitų retų daiktų, šis trūkumas reiškia, kad žmonės NFT gali parduoti už didelę kainą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams