Finansavimo normos: Kas jas lemia ir kaip pritaikyti, kad gautumėte didesnį pelną

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kokia yra būsima finansavimo norma?

Kriptografinės finansavimo normos normos yra reguliariai atliekami mokėjimai tarp asmenų amžinųjų ateities sandorių rinkoje. Kadangi neterminuotųjų ateities sandorių galiojimo laikas niekada nesibaigia, neatidėliotinų sandorių kaina ir neterminuotųjų sandorių kaina gali skirtis. investicinių fondų palūkanų normos palūkanų normos padeda sinchronizuoti šias kainas. Ilgieji sandoriai sumokės trumpiesiems sandoriams finansavimo sumą, jei finansavimo norma yra teigiama.

⚡️ Kas yra neterminuota finansavimo norma?

Atviro ateities sandorio kaina yra artima indekso vertei, nes finansavimo normos sumažina jų skirtumą. Ji priartėja prie neatidėliotinų sandorių kainų ir padengia dalį nuostolių, atsirandančių dėl neterminuotumo. Finansavimo normas naudoja visos kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių biržos, sudarydamos neterminuotus kontraktus, o įprastas vienetas yra procentai.

⚡️ Kas yra FTX finansavimas?

Maklerio požiūriu, finansavimas yra grynieji pinigai, kurie buvo investuoti siekiant atidaryti ir uždaryti sandorį. Mokėjimai tarp ilgųjų ir trumpųjų nuolatinių ateities sandorių pozicijų atliekami kas valandą kaip FTX finansavimo sandoriai. Jei turite ilgąją poziciją ir TFX finansavimo sandoris buvo teigiamas, turėsite sumokėti šią dalį savo pozicijos dydžio

⚡️ Ar finansavimo norma rodo palūkanų mokesčius?

Finansavimo norma – tai darni dviejų lemiančių veiksnių: palūkanų normos ir įmokų indekso sąjunga. Palūkanų normą, kuri paprastai pateikiama procentais, sudaro suma, kurią mokėsite skolintojui. Kaip alternatyvą investuotojai gali pasirinkti savo investicijas užtikrinti mokėdami papildomą mokestį, vadinamą priemokos indeksu

⚡️ Ar neatidėliotina prekyba yra halal?

Kita vertus, neatidėliotina prekyba reiškia, kad klientas nusiperka ir į savo piniginę įdeda savo bitkoinus. Jie turi galimybę keistis, pirkti ir parduoti monetas šiandienine rinkos verte. Pasak tam tikrų teologų, tai vienintelė leistina kriptovaliutų prekybos rūšis.

Savitarpio fondų palūkanų norma

Finansavimo norma – tai mokestis, kurį ilgųjų sandorių dalyviai ima iš ilgųjų sandorių dalyvių arba moka šortams už aštuonių valandų laikotarpį. Už jį atsiskaito pirkėjas ir pardavėjas, kad sutarties kaina pernelyg nenukryptų nuo indekso kainos, kuri seka pagrindinio turto neatidėliotinas kainas. Daugumoje kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių biržų sudaromuose neterminuotuose kontraktuose naudojamos procentais pagrįstos finansavimo normos, nes taip skatinamas subalansuotas pirkimo ir pardavimo spaudimas.

Aukštas finansavimo normas prekiautojai dažnai laiko neigiamu ženklu, tačiau ši koreliacija gali būti netiksli. Iš tikrųjų rinkos augimo laikotarpiais (bulių rinkose) didesnės finansavimo normos paprastai būna kartu su didėjančiomis kainomis.

“Bybit” finansavimo norma priklauso nuo aktyvumo rinkoje ir gali padėti suprasti prekiautojų elgseną. Tai taip pat vienas iš pagrindinių kainodaros veiksnių, dėl kurių atsiranda skirtumų tarp skirtingus modelius naudojančių kriptovaliutų biržų.

Kokia yra "Binance" finansavimo norma?
Ką reiškia “Bybit” finansavimo lygis?

Galimybė prekiauti dažniau ir trumpesniais laikymo laikotarpiais.

Kokie veiksniai turi įtakos finansavimo normai?

Palūkanų norma ir priemoka yra finansavimo normos sudedamosios dalys.

Binance ateities sandorių palūkanų norma yra fiksuota – 0,03 % per dieną (0,01 % per finansavimo intervalą), išskyrus tokias sutartis kaip BNB USDT ir BNB USD, kurioms taikoma 0 % slankioji palūkanų norma. Tuo tarpu priemoka kinta priklausomai nuo neterminuoto kontrakto ir rinkos kainos skirtumo.

Kokia yra būsima finansavimo norma?
Kokia yra nuolatinio finansavimo norma?

Labai nepastoviose rinkose rinkos kaina ir neterminuotos sutarties kaina gali skirtis. Tokiomis aplinkybėmis priemoka atitinkamai didėja arba mažėja.

Didelė priemoka reiškia didelį skirtumą. Nedidelis skirtumas tarp dviejų kainų reiškia mažą priemoką.

Kai finansavimo norma yra teigiama, neterminuoto sandorio kaina yra didesnė už rinkos kainą, todėl ilgųjų sandorių dalyviai turi mokėti už trumpąsias pozicijas. Neigiama finansavimo norma rodo, kad neterminuoto sandorio kaina yra mažesnė už rinkos kainą, o tai reiškia, kad už trumpąsias pozicijas ilgiesiems kainuoja.

Rinkos nuotaika vaidina svarbų vaidmenį

Savitarpio fondų palūkanų norma
Finansavimo normų vadovas pradedantiesiems

Istoriškai kriptovaliutų finansavimo normos buvo neatsiejamai susijusios su bendra pagrindinio turto tendencija. Šis ryšys nėra priežasties ir pasekmės, o yra koreliacijos ryšys. Per 30 dienų finansavimo normų ir BTC neatidėliotinų sandorių kainų tiesioginė koreliacija buvo tokia:

Iš 1 pav. matyti, kad, pakilus bitkoinų kainoms, finansavimo normos nuo metų pradžios gerokai padidėjo. Prekybininkai pasinaudojo didesne finansavimo norma ir atidarė ilgus neterminuotus kontraktus, išlaikydami kainas sinchroniškai su neatidėliotinų sandorių biržomis.

investicinio fondo akcijų kaina
BTC finansavimo normos

Istorinių kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių platformų finansavimo normų palyginimas

Atviro termino sutartys dabar prieinamos septyniose geriausios reputacijos prekybos platformose, o prekiautojai pirmenybę teikia toms, kurių finansavimo normos yra mažos, nes jos gali turėti didelę įtaką pelnui ar nuostoliams. Kad geriau suprastumėte šį klausimą, pateikiame bitkoinų ateities sandorių finansavimo normų tarp svarbiausių biržų apžvalgą.

Neapibrėžto finansavimo normos kriptovaliutų ateities sandoriams
Savitarpio fondų akcijų kaina

Apskritai geriausios biržos vidutiniškai siūlė 0,015 proc. finansavimą. Šioms palūkanų normoms įtakos turi pagrindinio turto kainos pokyčiai.

Pasak Skew, istorinės “Binance Futures” finansavimo normos yra mažesnės nei vidutinės rinkos normos, kurių mediana yra 0,0094 proc. Pavyzdžiui, nors kitos platformos už tą pačią poziciją gali imti nuo dešimties iki 20 proc. didesnį mokestį, “Binance Futures” platformoje prekiautojas moka tik 9,4 JAV dolerio už 100 000 JAV dolerių poziciją.

KAS YRA BAIMĖS IR GODUMO INDEKSAS?KOKIE VEIKSNIAI TURI ĮTAKOS TURTO KAINŲ ELGSENAI? KRIPTOVALIUTŲ NUOTAIKŲ ANALIZĖ

Kaip naudoti svertą

Kas yra neigiamas cryptocurrency finansavimas?
Kas yra cryptocurrency finansavimas?

“Binance Futures” leidžia rankiniu būdu reguliuoti kiekvieno kontrakto finansinį svertą. Norėdami pasirinkti kontraktą, eikite į viršutinį kairįjį puslapio kampą ir užveskite pelę ant dabartinio kontrakto (pagal nutylėjimą – BTCUSDT).

Norėdami pakeisti svertą, eikite į pavedimų įvedimo sritį ir pakeiskite esamą sverto dydį (pagal numatytuosius nustatymus – 20x). Norėdami pakoreguoti svertą, sureguliuokite slankiklį arba įveskite skaičių naudodami klaviatūrą, tada paspauskite “Patvirtinti”.

Binance ateities sandorių prekyba pradedantiesiems: Pradedantiesiems investuotojams

Atminkite, kad jei jūsų pozicijos dydis didelis, jūsų galia bus mažesnė. Taip pat galioja ir priešinga taisyklė – kuo mažesnė jūsų pozicija, tuo būsite galingesni.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad naudojant didesnį finansinį svertą didėja rizika būti likviduotam. Pradedantieji prekiautojai turėtų atidžiai pasverti naudojamo sverto dydį.

Savitarpio fondų akcijų kaina
Kas yra atviras susidomėjimas kriptovaliuta?

Koks skirtumas tarp rinkos kainos ir ankstesnės kainos?

Paskutinė “Binance Futures” kaina ir rinkos kaina naudojamos siekiant išvengti pikų ir nereikalingų likvidavimų didelio kintamumo laikotarpiais.

“Paskutinė kaina” tiesiog reiškia naujausią sandorį pagal kainas. Kitaip tariant, ji naudojama jūsų realizuotam PnL (pelnui ir nuostoliui) apskaičiuoti.

Kas yra gera atvira palūkanų norma?
Ar didelis atviras interesas yra gerai?

Rinkos kaina siekiama užkirsti kelią manipuliavimui rinka. Ji apskaičiuojama imant kainų krepšelį iš kelių neatidėliotinų sandorių biržų ir derinant jį su finansavimo duomenimis. Rinkos kaina naudojama jūsų likvidavimo kainoms ir nerealizuotam PnL apskaičiuoti.

Nurodydami pavedimo tipą, kuriame kaip trigeris naudojama sustabdymo kaina, galite pasirinkti, ar kaip trigerį naudoti paskutinę kainą, ar rinkos kainą. Norėdami atlikti šį pakeitimą, eikite į išskleidžiamąjį meniu “Trigger”, esantį pavedimo įvedimo srities apačioje, ir pasirinkite pageidaujamą kainą.

Kokių rūšių užsakymai galimi ir kada juos naudoti?

"Fidelity" pinigų rinkos palūkanų normos
Lyginamasis kriptovaliutų ir bankinių operacijų tyrimas

“Binance Futures” leidžia prekiautojams pateikti įvairius pavedimus, kurių kiekvienas reikalauja konkrečios vykdymo strategijos. “Binance Futures” galima naudoti kelių tipų pavedimus:

  • Ribinis pavedimas – tai rinkos pavedimas, kuriam nustatyta ribinė kaina. Kai pateikiate ribotą pavedimą, sandoris bus įvykdytas, jei rinkos vertė pasieks (arba viršys) jūsų ribinę kainą. Todėl galite pasinaudoti ribiniais pavedimais, kad įsigytumėte prekių už prieinamesnę kainą arba parduotumėte jas brangiau, palyginti su dabartinėmis rinkos kainomis.
  • Rinkos pavedimas Rinkos pavedimas – tai pavedimas pirkti arba parduoti geriausia esama kaina. Jis vykdomas pagal anksčiau į pavedimų knygą įtrauktus ribotus pavedimus. Pateikdami rinkos pavedimą, mokate komisinį mokestį kaip rinkos dalyvis.
Kaip galiu pasinaudoti finansiniu svertu, kad uždirbčiau pinigų?
Kuris pavedimas yra geresnis – stop ar limito pavedimas?
  • Ribinis pavedimas – tai rinkos pavedimas, kuriam nustatyta ribinė kaina. Kai pateikiate ribotą pavedimą, sandoris bus įvykdytas, jei rinkos vertė pasieks (arba viršys) jūsų ribinę kainą.
  • Rinkos pavedimas Rinkos pavedimas – tai pavedimas pirkti arba parduoti geriausia esama kaina. Jis vykdomas atsižvelgiant į ribotus pavedimus, kurie anksčiau buvo įtraukti į pavedimų knygą. Pateikdami rinkos pavedimą, mokate komisinį mokestį kaip rinkos lipduką.
Kas yra Stop Loss ir Stop Limit?
Kuris pavedimas yra geresnis – stop ar limito pavedimas?
  • Paprasčiausias būdas suprasti stop limito pavedimą – suskaidyti jį į stop kainą ir limito kainą. Stop kaina – tai kaina, kuriai esant suaktyvinamas ribinis pavedimas, o ribinė kaina – suaktyvinto ribinio pavedimo pirkimo kaina. Dėl to, kai tik bus pasiekta jūsų stop kaina, limito pavedimas bus pateiktas už limito kainą (arba geresnę).
  • Nors stop kaina ir limito kaina kartais sutampa, tai nėra privaloma. Saugiau būtų nustatyti stabdymo kainą (suveikimo kainą) šiek tiek aukščiau už ribinę kainą pardavimo pavedimams arba šiek tiek žemiau ribinės kainos pirkimo pavedimams. Taip padidėja tikimybė, kad jūsų ribinis pavedimas bus įvykdytas, kai bus pasiekta stop kaina.
  • “Take Profit Limit” pavedimas gali būti naudingas įrankis, padedantis valdyti riziką ir užtikrinti pelną tam tikrais kainų lygiais. Jis taip pat gali būti naudojamas kartu su kitų rūšių pavedimais, pavyzdžiui, stop limito pavedimais, siekiant geriau valdyti pozicijas.
Kas yra stop loss limitas cryptocurrency?
Kas yra 1 % taisyklė prekyboje?

Stop rinkos pavedimas yra specialios rūšies stop limito pavedimas, kuris aktyvuojamas, kai pasiekiama stop kaina. Palyginti su stop limito pavedimu, jis veikia taip pat. Tačiau, užuot sustabdžius prekybą esant nurodytam kiekiui, kaip įprasto stop limito pavedimo atveju, pasiekus sustabdytą kiekį (palyginus panašių kiekių kainas), stop rinkos pavedimas tampa rinkos pavedimu.

Ar stop-loss pavedimas jus apribos?
Į pavedimo įvedimo srities “Stop Limit” parinktį galite įtraukti “Take Profit Limit” pavedimą.
  • Rinkos Take Profit pavedimas veikia panašiai kaip ir limito Take Profit pavedimas, nes jis aktyvuojamas, kai pasiekiama stop kaina. Tačiau pasiekus ribinę kainą, užuot įvykdytas, suveikia rinkos pavedimas.
  • Jei esate susipažinę su stop limito pavedimais, tuomet Take Profit limito pavedimas jums bus prasmingas, nes jie turi tą pačią paleidimo ir limito kainą. Pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad Take Profit limito pavedimą galima naudoti tik pozicijai uždaryti, o Stop Limit pavedimą galima naudoti pozicijoms atidaryti arba uždaryti.
  • “Take Profit Limit” pavedimas gali būti naudingas įrankis, padedantis valdyti riziką ir užtikrinti pelną tam tikrais kainų lygiais. Jis taip pat gali būti naudojamas kartu su kitų rūšių pavedimais, pavyzdžiui, stop limito pavedimais, siekiant geriau valdyti pozicijas.

Laukelyje Stop Market galite sukurti Take Profit rinkos pavedimą.

Kas yra svertas?
Ar galite nustatyti cryptocurrency stop-loss ribas?

Tęstinis stabdymo pavedimas padeda valdyti galimą pelną ir sumažinti galimus atvirų pozicijų nuostolius. Kai ilgosios pozicijos kaina pakyla, pakyla ir trailing stop. Tačiau jei kaina krenta, trailing stop sustabdomas. Pardavimo įsakymą pateikiate, kai kaina pasislenka tam tikru procentiniu dydžiu bet kuria kryptimi, priklausomai nuo to, ar jūsų pozicija yra ilgosios, ar trumposios pozicijos dalis.

Ilgosios pozicijos atveju privalote turėti stop loss, tačiau trumposios pozicijos atveju yra visiškai priešingai. Trailing stop įjungiamas, jei rinka pradeda augti, ir jis seka pagal tai, kaip toli aukštyn ar žemyn juda turto kaina. Jei svyravimai yra didesni, nei iš anksto nustatyta, bus pateiktas automatinis pirkimo įsakymas.

Nustatydami “suveikimo kainą”, galite įjungti sekinančio sustabdymo funkciją – jei įjungimo kaina nenurodyta, bus grįžtama prie naujausio sandorio arba rinkos vertės. Užsakymo įvedimo srities apačioje galite nurodyti, kuri kainos parinktis turėtų būti naudojama kaip suaktyvinimo variantas.

Kas yra svertas prekyboje?
Kas yra svertas ir marža prekyboje?

Jei naudojate algoritmą, sekanti stotelė “seka” kainą procentais, lygiais atgalinio skambučio normai. Taigi, jei nustatysite, kad “Callback Rate” (atšaukimo koeficientas) yra 1 %, po to, kai sandoris bus jums palankus, “trailing stop” ir toliau seks kainą 1 % atstumu. Jei kaina pasislinks daugiau nei 1 % į kitą pusę, įsakymas nebus vykdomas.

Kaip rasti savo sėklinę frazę?

Pateikdami sekinantį stabdymo pavedimą, turite nurodyti aktyvavimo kainą. Tai kaina, nuo kurios jūsų pavedimas taps aktyvus ir pradės sekti rinką. Jei nenurodysite aktyvavimo kainos, pagal nutylėjimą bus pasirinkta naujausia sandorio arba rinkos vertė.

Lauke “Trailing Stop” galite pasirinkti kainą, kuriai esant turėtų būti aktyvuotas jūsų pavedimas. Jei nenurodysite suaktyvinimo kainos, pagal nutylėjimą bus pasirinkta naujausia sandorio arba rinkos vertės reikšmė.

Kas yra svertas?
Kaip prekiauti su finansiniu svertu

Taikydami rinkos vertės nustatymo strategiją, investuotojai gali tiksliai sužinoti savo portfelio vertę bet kurią dieną. Tai leidžia jiems imtis veiksmų atsižvelgiant į esamas rinkos sąlygas: pirkti, parduoti ar išsaugoti turtą. Todėl labai svarbu, kad portfelio turėtojai visiškai suprastų ir išmanytų, kaip naudotis šiuo procesu, kad galėtų priimti pagrįstus investicinius sprendimus.

7 VEIKSMINGI BŪDAI, KAIP UŽDIRBTI PINIGŲ SU CRYPTOCURRENCY

Paskutinė kaina – tai naujausia turto sandorio kaina. Ji ne visada gali atspindėti dabartinę turto rinkos vertę, tačiau vis tiek yra naudinga informacija investuotojams.

Finansavimo normoms apskaičiuoti naudojamos rinkos vertės. Finansavimo norma – tai mokestis, kurį ilgoji arba trumpoji pozicija moka (arba uždirba) už kiekvienas keturias valandas, kai pozicija laikoma. Yra dviejų rūšių finansavimo normos: vienos nakties ir dienos finansavimo normos. Vienos nakties finansavimo normos mokamos, kai pozicija laikoma per naktį, o dienos finansavimo normos mokamos, kai pozicija laikoma įprastomis prekybos valandomis. Finansavimo norma apskaičiuojama pagal rinkos kainas ir mokama iš jūsų sąskaitos likučio (arba į jį) kas aštuonias valandas.

Kas yra arbitražas?
Investicijų suskirstymas pagal svertą

Kai turto kaina didėja, finansavimo normos paprastai būna teigiamos, o kai ji mažėja, tos pačios normos būna neigiamos.

Norint nustatyti ilgosios pozicijos finansavimo normą, iš jos rinkos vertės reikia atimti paskutinę kainą. Ir atvirkščiai, apskaičiuojant trumposios pozicijos finansavimo normą, reikia imti paskutinę kainą ir atimti ją iš jos rinkos vertės.

Kai turto kaina didėja, finansavimo norma yra teigiama; atvirkščiai, kai ji mažėja, mažėja ir atitinkama finansavimo norma.

Keisdami svertą iš esmės keičiate rizikos, kurią galite prisiimti, dydį. Didesnis svertas suteikia galimybę prisiimti didesnę riziką ir dėl to gauti didesnį pelną, tačiau taip pat didėja tikimybė patirti nuostolių.

Mažos rizikos pelno strategija naudojant finansavimo normą
Mažos rizikos pelno strategija naudojant finansavimo normą

Kriptovaliutų kainos daro didelę įtaką atvirai ateities sandorių rinkai. Kad sutarčių kainos atitiktų indeksą, dauguma kriptovaliutų išvestinių finansinių priemonių biržų taiko finansavimo normos mechanizmą. Šios normos priklauso nuo to, ar turto vertė kyla, ar krinta, ir yra kontroliuojamos rinkos jėgų.

Kas yra arbitražas? – Mažai rizikinga pelno strategija naudojant finansavimo normą

Taip pat galite užsidirbti pinigų iš finansavimo nestatydami konkrečia kryptimi. Tai vadinama finansavimo arbitražu. Finansavimo kursas nėra vienodas visose biržose; paprastai vienos biržos kursas yra didesnis nei kitos. Taigi, pavyzdžiui, jei iš “Binance” pasiskolinsite 400 dolerių, o tokią pat sumą paskolinsite “Bybit”, kursų skirtumas pateks į jūsų kišenę. Dėl rinkos pokyčių neprarasite savo investicijų, nes nuostolingą poziciją padengs laimėjusi pozicija.

Kas yra svertas?
Kas yra svertas ir marža prekyboje?

Tai tik keli paprasti būdai, kaip galite pradėti naudoti finansavimo normas savo naudai. Finansavimo analizė gali būti kur kas sudėtingesnė, bet tai jau ne mūsų šiandienos tema.

Atminkite, kad šis straipsnis yra pagrįstas tik mano asmenine kriptografinės prekybos patirtimi ir neturėtų būti laikomas investavimo patarimu. Atlikite savo tyrimus, mėgaukitės ir, tikiuosi, uždirbsite šiek tiek pinigų!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams