“Bitcoin”: kas tai yra ir 8 būdai, kaip jį naudoti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra bitkoinas?

“Bitcoin” – tai unikali kriptovaliuta, kuri veikia naudojant tarpusavio ryšio technologiją ir kriptografiją, apeinant bankus ir vyriausybes. Kiekvienas bitkoinais atliktas sandoris yra dokumentuojamas atvirame registre ir saugomas visame pasaulyje esančiuose serveriuose, kad būtų užtikrintas saugumas.

⚡️ Ar galiu konvertuoti bitkoinus į grynuosius pinigus?

Beveik akimirksniu konvertuokite savo “Bitcoin” į grynuosius pinigus, pervesdami juos tiesiai į savo asmeninę banko sąskaitą. Jei tai yra jūsų norimas rezultatas, paprasčiausias variantas yra parduoti “Bitcoin” kriptovaliutų mainų platformoje, pavyzdžiui, “Coinbase” arba “Kraken”. Atlikę šiuos veiksmus, pinigus pervesite tiesiai į savo banko sąskaitą, įdėdami minimalias pastangas!

⚡️ Ar bitkoinai yra saugūs?

Logiška, kad pranešimų apie nusikaltimus dėl bitkoino yra daugiau nei dėl bet kurios kitos kriptovaliutos, nes ji yra seniausia ir žinomiausia. Be nusikalstamumo internete, susirūpinimą kelia ir finansinis bitkoino, kaip investicijos, saugumas dėl dažno ir didelio vertės kitimo masto.

⚡️ Ar investavimas į bitkoinus yra protingas sprendimas?

Ieškote pelningos įmonės? Investavimas į kriptovaliutas gali būti būdas jums pasipelnyti iš dabartinio skaitmeninių valiutų šėlsmo. 2023 m. tokiomis investicijomis galima gauti nemažą pelną, tačiau jos taip pat yra gana rizikingos ir gali sukelti finansinių nuostolių. Tačiau, jei šie lošimai atliekami teisingai, jie turi galią užtikrinti išskirtinę grąžą!

Kaip nusipirkti bitcoin coin

Kiek pirkti bitcoin

2009 m. Satoshi Nakamoto, anoniminis asmuo ar asmenys, pasauliui pristatė “Bitcoin”. Per pastaruosius metus “Bitcoin” populiarumas ir vertė šoktelėjo iki neįtikėtinos 9400 JAV dolerių sumos!

Kokios yra galimos “Bitcoin” taikymo sritys?

“Bitcoin” yra universali skaitmeninė valiuta, turinti begalę pritaikymo galimybių. Išleiskite ją prekėms ir paslaugoms, kad sutaupytumėte pinigų, investuokite į bitkoinus, kad gautumėte potencialiai pelningą grąžą; prekiaukite naudodamiesi skaitmeninėmis piniginėmis, kaip ir bet kuria kita valiuta – galimybės išties neribotos!

Kiek pirkti bitcoin coin
Kaip pirkti ir parduoti bitcoin coin

Dažniausiai naudojamos šios programos:

  • Apsvarstykite šį “pirk ir laikyk” metodą.
  • Prekiautojai, kurie prekiauja pagal trumpalaikes tendencijas, vadinami dienos prekiautojais.
  • Pirkimai
  • muitinės formos.

Kaip nusipirkti bitkoiną? metodas yra standartinis terminas, kuriuo apibūdinama laikymo strategija.

Bitkoinų populiarumas išaugo, nes žmonės gali juos pirkti, kai kainos yra mažos, ir laikyti, kol jos pakils, o tada pelningai parduoti.

Kam gali būti naudojami bitkoinai
Kaip nusipirkti bitkoinų

Dažniausiai pasirenkamas “pirk ir laikyk” metodas, nes bitkoinų kaina gali pakilti per kelerius metus, o tai lems didelį uždarbį, jei pirksite bitkoinus už mažą kainą ir vėliau juos parduosite.

Tiems, kurie nori užtikrinti savo bitkoinų saugumą, šaltoji saugykla yra puikus sprendimas. Kietajame diske arba USB atmintinėje su šifravimo funkcija galima saugiai laikyti vertingas bitkoinas neprisijungus prie interneto. Tačiau jei ši saugykla bus sunaikinta arba pavogta, asmuo praras visas savo bitkoinas.

Įėjimas į rinką ir išėjimas iš jos tam tikru laiku

Kriptovaliutoms sulaukus vis daugiau dėmesio, atsirado kelios kriptovaliutų biržos, kuriose vartotojai gali pirkti kriptovaliutas ir jomis prekiauti.

Kas yra bitkoinas ir kaip jis veikia?
8 priežastys Kaip nusipirkti bitcoin yra geriau nei įprasta valiuta

Jei esate patyręs prekiautojas, dienos prekyba suteikia pelningą galimybę pasinaudoti “Bitcoin” svyravimais. Ši strategija apima atidų “Bitcoin” kainų grafikų stebėjimą ir specializuotų metodų panaudojimą siekiant gauti pelno iš kriptovaliutos rinkos vertės pokyčių. Turint pakankamai praktikos ir žinių, šis prekybos metodas gali atnešti didžiulę finansinę sėkmę!

Kaip dienos prekiautojas, trys raktai į sėkmę yra žinios apie kriptovaliutų rinką, pakankamas kapitalas investavimui ir tvirtas prekybos metodas. Kad galėtumėte greitai pradėti ir pradėti veikti, o jūsų pastangos būtų minimalios, “Zipmex” siūlo lengvai naudojamą internetinę prekybos platformą, prie kurios prisijungti yra ir nemokama, ir paprasta!

Naudojantis “Zipmex” lengva pradėti investuoti į nedidelę kriptovaliutos sumą. Deja, bitkoino kaina yra labai nepastovi; tai reiškia, kad negalima užtikrinti, jog jo kainos taškas nei kils, nei kris. Bitkoinų ekspertai ir tyrėjai gali numanyti galimus kurso pokyčius analizuodami kainų grafiko modelius, tačiau net ir tada jų prognozės ne visada gali išsipildyti.

Kaip nusipirkti bitcoin coin
Ar bitkoinai yra tikri pinigai?

Prieš nekilnojamojo turto, tai yra, kad jūs turite užtikrinti, kad grąžos ir šansai sėkmės investicijų siūlo.

“Bitcoin” buvo sukurtas siekiant sukurti pinigų sistemą, kuri būtų išlaisvinta nuo vyriausybių įtakos ir įgaliojimų. Atverkite prieigą prie patogumo revoliucijos, kai mokate kriptovaliutomis! Įmonės, parduotuvės ir interneto svetainės dabar priima mokėjimus skaitmeninėmis valiutomis, pavyzdžiui, bitkoinais. Užtenka tik pardavėjo viešojo rakto ir galite greitai ir neskausmingai įsigyti bet ką. Su kriptovaliutų sandoriais apsipirkti dar niekada nebuvo taip paprasta!

Pervedimai

Kita svarbi “Bitcoin” programa – tarpusavio sandoriai. Naudojant viešuosius raktus, bitkoinų siuntimas iš vienos piniginės į kitą dabar yra labai paprastas. Tarpvalstybiniai mokėjimai dar niekada nebuvo lengvesni! Pervedimas laikomas sėkmingu tik po to, kai jis patvirtinamas per kasybos procesą, kuris gali užtrukti iki 10 minučių.

kur galiu nusipirkti bitkoinų
Kaip naujokams investuoti į bitcoin coin?

Norėdami saugoti “Bitcoin”, žmonės paprastai naudoja pinigines, kuriose yra privatus ir viešas raktas. Norint užbaigti “Bitcoin” sandorį, reikia turėti viešąjį raktą; tačiau privatus raktas turi būti naudojamas su sandoriu susijusiai informacijai užtikrinti ir autorizuoti.

Kriptovaliutų sandorių auditą neįtikėtinai supaprastina blokų grandinės viešoji knyga. Bet kas gali patvirtinti naudotojų pagrįstumą tiesiog peržiūrėjęs jų paskelbtus adresus ir patikrinęs ankstesnius įrašus.

Kuo bitkoinas skiriasi nuo standartinių mainų priemonių? Kuo jis toks unikalus mokėjimo būdas?

“Bitcoin” yra revoliucinė, žaidimus keičianti valiuta, leidžianti vartotojams savarankiškai valdyti savo finansus, nesusijusius su jokiais išoriniais subjektais. Decentralizuojant finansų kontrolę, sandoriai tapo saugesni ir efektyvesni. Neturint tarpininkų ar trečiųjų šalių, sandoriai atliekami greičiau ir pigiau nei bet kada anksčiau! Be to, tai saugu – jūs nepasikliaujate pašaliniais asmenimis, kurie valdo jūsų pinigus; bitkoinai priklauso tik JUMS! Dėl savo išskirtinio patikimumo ir saugumo savybių ši neprilygstama valiuta tapo populiari tarp žmonių iš visų pasaulio kampelių, norinčių naujoviško būdo apsaugoti savo turtą.

Kuo bitkoinas skiriasi nuo standartinių mainų priemonių? Kuo jis toks unikalus mokėjimo būdas?
Kaip bitkoinas uždirba pinigus?

Bitkoinai turi daugybę privalumų, vienas iš jų – patogi galimybė įsigyti prekių iš bet kurio pasaulio kampelio. Iš esmės tai virtuali piniginė, kurioje naudojama blokų grandinės technologija, skirta kriptovaliutai saugoti, sekti ir leisti.

Bitkoinai yra puikus sprendimas tarptautiniams ir internetiniams sandoriams, nes dėl visuotinio pripažinimo jie yra daug mažiau nestabilūs nei tradiciniai grynieji pinigai ar vietinė valiuta. Bitkoinai palengvina gyvenimą, nebereikia jaudintis dėl svyruojančių valiutų kursų ar nestabilios vertės. Tai puikus pasirinkimas norint atsiskaityti lengvai ir užtikrintai.

Pasiekti visišką vyriausybės pinigų stebėjimą buvo sudėtinga, tačiau naujoviška “Bitcoin” blokų grandinės technologija leidžia tai padaryti. Pasaulinis tūkstančių kompiuterių tinklas bendradarbiauja kurdamas nekeičiamą viešąją knygą, kurioje užfiksuotas kiekvienas kada nors su bitkoinais atliktas sandoris. Šį dokumentą galima naudoti nesuskaičiuojamais būdais – tai suteikia jums galią kaip niekada tiksliai stebėti finansinę veiklą! Naudodamiesi šiuo vadovu kaip atspirties tašku, perimkite kontrolę ir užtikrinkite, kad niekas daugiau neišklystų iš akiračio.

Ar galiu konvertuoti bitcoin į grynuosius pinigus
Ar bitkoinai yra tikri pinigai?

Bitkoinai yra pelninga investavimo galimybė, nes jų nereikia konvertuoti, kai jie naudojami tarpvalstybiniu mastu. Jis veikia panašiai kaip auksas, tačiau suteikia papildomų grynųjų pinigų privalumų ir laisvę nuo vyriausybės manipuliacijų rinka. Nepastoviais ekonominiais laikais “Bitcoin” yra stiprybės ir stabilumo bastionas. Pasinaudokite jo saugiomis savybėmis ir apsaugokite savo finansus!

“Bitcoin” yra naujoviška ir saugi skaitmeninė valiuta, suteikianti galimybę visiškai savarankiškai atlikti neribotus mokėjimus internetu. Jūsų operacijoms apdoroti nereikia jokių trečiųjų šalių, kaip reikalauja kitos mokėjimo platformos; vietoj to, norint atgauti lėšas, remiamasi tik jums žinomu išskirtiniu raktu. Patraukliausia dalis? Tai visiškai nemokama! Mėgaukitės grynųjų pinigų saugumu ir niekada nebesirūpinkite fizinių pinigų nešiojimu!

Jos neįmanoma atkartoti. Skirtingai nei grynųjų pinigų, bitkoinų neįmanoma nukopijuoti.

Puikus būdas tvarkyti apskaitą mokesčių tikslais: Pervedus bitkoinus, pasikeičia ir jų savininkas. Tai reiškia, kad du žmonės negali sudaryti sandorių už tą pačią sumą, be to, bus paprasčiau ir tiksliau tvarkyti apskaitą, ypač mokesčių tikslais.

Kas yra Bitcoin naujokas
Kuris Bitcoin yra geriausias dienos prekybai?

Tokioms kriptovaliutoms kaip bitkoinas neegzistuoja jokios ribos. Pasaulį galite tyrinėti naudodamiesi tarptautinėmis kortelėmis, kurios suteikia neribotas sandorių galimybes ir perkamąją galią. Mėgaukitės pasauliniu patogumu po ranka! Kadangi ji yra atvirojo kodo, pasaulinė ir skaitmeninė; kriptovaliutai nereikia trečiosios šalies įsikišimo. Esant galinei apskaitos knygai; skirtingos šalys gali labai lengvai atlikti tarpusavio sandorius, mažai įsitraukdamos iš kitų šalių!

“Bitcoin” yra puiki alternatyva norintiems atlikti tarptautinius pinigų pervedimus.

Ar galiu konvertuoti bitcoin į grynuosius pinigus
Ar galiu naudoti “bitcoin naudojimas” pinigų pervedimui į užsienį

“Bitcoin” gali pakeisti pinigų perlaidas į gerąją pusę. Tai galima padaryti keliais būdais, įskaitant mokesčių mažinimą ir greičio didinimą. Tradiciniai pinigų pervedimo sprendimai dažnai kainuoja brangiai, o pervedimai gali užtrukti kelias dienas, kol pasiekia paskirties vietą. Palyginti, “Bitcoin” yra ir greitesnis, ir ekonomiškesnis.

Kaip naujokams investuoti į bitcoin coin
Kaip uždirbti $100 per dieną iš kriptovaliutos?

“Bitcoin” tinklas priklauso tik nuo didelio skaičiaus savanorių kalnakasių, kurie skiria savo laiką ir skaičiavimo galią, kad galėtų visą parą – 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę – nuolat tikrinti sandorius. Dėl to “Bitcoin” yra ypač unikalus, nes jam nereikia trečiųjų šalių autentiškumo patvirtinimo.

BTC mokėjimo patvirtinimas užtrunka apie 10 minučių. Tai priklauso nuo to, kiek tuo metu yra perpildytas “Bitcoin” tinklas. Augant tinklo naudojimui, sandorių laikas ilgėja; ir atvirkščiai, kadangi sandoriai atliekami laiku, vis daugiau žmonių toliau naudosis platforma. Tai panašu į eismą greitkelyje: jis sulėtėja, nesvarbu, ar kelyje yra daug automobilių, ar ne.

Dėl perpildytų kelių kelionė automobiliu į norimą vietą užtrunka ilgiau. Laimei, “Bitcoin” sukūrė greitą ir ekonomišką lėšų pristatymo visame pasaulyje būdą. Remiantis naujausia Pasaulio banko informacija, 2020 m. trečiąjį ketvirtį bendras mokestis už 200 JAV dolerių grynųjų pinigų perdavimą buvo 6,82 %.

Ar galite prekiauti bitkoinais 24 valandas per parą
Ar galiu naudoti “Bitcoin” pinigų pervedimui?

Nagrinėdami didesnius skaičius matome, kad tai gali turėti didelį poveikį. Pavyzdžiui, 2018 m. gegužės mėn. tipinis sandorio mokestis “Bitcoin” tinkle šoktelėjo iki maždaug 2,67 JAV dolerio – tai didelis šuolis, jei palygintume su ankstesniais metais. Būtent dėl to kelių Lotynų Amerikos šalių vyriausybės pripažino bitkoinus teisėta mokėjimo priemone.

Atsisakydami įprastinių mokėjimo būdų apribojimų, “Bitcoin” suteikia naudotojams galimybę savarankiškai atlikti sandorius, nepasikliaujant tarpininkais. Per pastaruosius dvejus metus daugybė įmonių priėmė bitkoinus kaip teisėtą mokėjimo būdą, o tai yra įdomus pokytis, kuris dar labiau įtvirtina bitkoinų vietą šiuolaikinėje visuomenėje.

Sukurti taupymo planą yra patikimiausias kelias į finansinį saugumą.

Bitkoinas yra pavadintas “skaitmeniniu auksu” dėl savo retumo ir galimybės jį naudoti kaip ekonominį arba infliacijos apsidraudimo priemonę; tai reiškia, kad jis yra tinkamiausia investicija finansinio nuosmukio metu arba mažėjant valiutos vertei.

Ar įmanoma dienos bitcoin naudojimas
Kaip veikia Bitcoin pinigų pervedimas?

Kaip ir aukso, bitkoinų galima iškasti tik ribotą kiekį – 21 milijoną. Šiuo metu jau iškasta 18,9. Dėl didėjančios kainos daugelis asmenų, įskaitant prekybininkus ir smulkius indėlininkus, atkreipė dėmesį į bitkoinų potencialą. Likę neiškasti tik 2,1 mln.

Bitkoinas dažnai lyginamas su auksu, nes abiejų aktyvų kiekis yra ribotas ir jų nereguliuoja joks centrinis subjektas. Ilgus metus auksas išlaikė savo vertę ir buvo naudojamas kaip valiutos forma, o bitkoinas dėl panašių savybių laikomas skaitmeniniu auksu.

Kaip galiu kam nors sumokėti bitcoin naudojimas
Ar galiu sėsti į kalėjimą už bitkoinus?

“Bitcoin” yra šiuolaikinis fizinės valiutos atitikmuo, suteikiantis naudotojams galimybę įsigyti prekių ir paslaugų.

Su “Bitcoin” galite apsipirkti kaip vietinis gyventojas, kad ir kur būtumėte. Naudodamiesi šia novatoriška skaitmenine valiuta, mėgaukitės visa gyvenimo prabanga iš bet kurios vietos. Nors dar ne visos įmonės ją priima, vis daugiau pagrindinių organizacijų kasdien pripažįsta jos galią ir patogumą! Šios revoliucinės skaitmeninės valiutos panaudojimas vis dažniau tampa vartotojų gyvenimo būdu – nelikite nuošalyje, prisijunkite prie šios revoliucijos jau šiandien!

Mokant bitkoinais, nėra jokių grįžtamųjų mokesčių.

Skirtingai nei kredito kortelių bendrovės, kurios leidžia grąžinti pinigus, jei įsigytas daiktas neatitinka pažadų, naudojantis bitkoinais tokia sėkmė neegzistuoja. Jei perkate, bet negaunate to, kas buvo reklamuojama, deja, nėra jokių veiksmų, kuriais būtų galima susigrąžinti pinigus.

Prieš priimdami sprendimą atsiskaityti bitkoinais, įsitikinkite, kad kruopščiai ištyrėte pardavėjo patikimumą ir žinote visas pardavimo sąlygas.

Ar galiu naudoti "Bitcoin" pinigų pervedimui į užsienį
Kurioje šalyje yra daugiausia bitcoin naudojimas

Be to, mokant bitkoinais netaikomi jokie užsienio sandorių mokesčiai.

Tokios valiutos kaip JAV doleris yra griežtai reguliuojamos, todėl už jų pervedimą dažnai tenka mokėti didelius mokesčius. Bitkoinams tos pačios taisyklės netaikomos, todėl juos galite siųsti nesibaimindami dėl didelių mokesčių.

Iš esmės “Bitcoin” yra būdas siųsti vertę be bankų ar kitų tarpininkų, todėl jis yra veiksmingesnis. Be to, daugelis valstybių ir organizacijų laiko “Bitcoin” tikra valiuta. Juo galite pirkti daiktus ir paslaugas, nors dar ne visos parduotuvės jį priima. Kai naudojate “Bitcoin”, taip pat nėra papildomų tarptautinių sandorių mokesčių. Vis dėlto naudodami šią kriptovaliutą pirkite tik iš patikimų pardavėjų, kurie turi aiškias pardavimo sąlygas.

Ar galima įsilaužti į bitkoinus?
Be to, mokant bitkoinais netaikomi jokie užsienio sandorių mokesčiai.

Kaip išleisti bitcoin naudojimas

Nors įprastomis valiutomis prekiaujama beveik visur, atsiskaitymai bitkoinais vis dar atliekami tik keliose prekybos vietose. Nepaisant to, jei norite išleisti savo turimus bitkoinus, vis tiek yra daugybė galimybių.

Bitkoinų debeto ir dovanų kortelės – tai paprastas būdas naudotis bitkoinais.

Jei turite bitkoinų, pasinaudokite jų potencialu naudodami debetinę kortelę arba pirkdami dovanų kortelę, kad galėtumėte apsipirkti interneto parduotuvėse.

Ar esate kriptovaliutų entuziastas? Kodėl nepasidomėjus galimybe investuoti į kriptovaliutų debeto kortelę? Daugelis įmonių siūlo šias patogias korteles, kurios veikia lygiai taip pat, kaip ir bet kuri įprasta debetinė kortelė – jomis galite įsigyti prekių arba išsiimti grynųjų pinigų iš bankomato. Pasiruoškite pasinaudoti visais kriptovaliutos teikiamais privalumais turėdami savo kriptovaliutų debeto kortelę!

Kaip išleisti "Bitcoin
Kaip išleisti “Bitcoin

Pastaba

Kriptovaliutų debeto kortelė naudoja jūsų kriptovaliutą ir automatiškai konvertuoja ją į dolerius.

Tokiose svetainėse kaip “eGifter” ir “Gyft” galite išleisti savo bitkoinus už šimtų mažmenininkų dovanų korteles – net ir tų, kurie paprastai nepriima kriptovaliutos. Bitkoinų dovanų kortelės yra idealus būdas maksimaliai padidinti savo bitkoinų vertę tiesiogiai su jais nesiskiriant.

Apsipirkimas su "Bitcoin
bitcoin naudojimas

Apsipirkimas su “Bitcoin

Naudodami “Bitcoin” turite daugybę būdų, kaip išleisti pinigus. Vienas iš paprastų būdų – naudoti kriptovaliutų debeto korteles ir dovanų korteles. Kai kurie dideli internetiniai mažmenininkai, pavyzdžiui, “Overstock” ir “Newegg”, susigundė ir priima bitkoinus kaip atsiskaitymą. Bitkoinais taip pat galite atsiskaityti pirkdami pas prekybininkus, kurie jų nepriima. Pavyzdžiui, “Flexa” yra mokėjimo tinklas, kuris palaiko daugybę skirtingų valiutų, įskaitant kriptovaliutas. Naudodamiesi “Flexa” mokėjimo tinklu ir jo mobiliąja pinigine SPEDN, galite mokėti bet kuria palaikoma valiuta, kuri bus konvertuota pirkimo metu. Nors naudojant “Flexa” yra nustatytas 750 JAV dolerių išlaidų limitas per savaitę, ji priimama daugelyje didžiųjų JAV mažmenininkų, įskaitant “Nordstrom Lowes” ir “Petco”.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams