Kriptovaliutų prekybos etapai

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kiek yra kriptovaliutos etapų?

Pasaulinė ekonominė tvarka yra didelis iššūkis, tačiau kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas, bando jį įveikti. Paulas Vigna ir Michaelas Casey aprašo penkis kriptovaliutų įsisavinimo etapus ir ką tai gali reikšti ateities finansams.

⚡️ Kas yra bitkoinų ciklas?

Kas yra ketverių metų bitkoinų ciklai ir kodėl jie svarbūs? Kas 210 000 blokų bitkoinų atlygis padidinamas. Tai trunka maždaug ketverius metus. Kitą kartą perpus sumažinti bitkoinus planuojama 2024 m. pradžioje.

⚡️ Kokie yra kriptovaliutų burbulo etapai?

Pastarąjį dešimtmetį kriptovaliutų pasaulyje vyko beprotiška kelionė su stulbinančiais pakilimais ir žlugdančiais nuosmukiais. Kiekvieną kartą rinka veikė pagal panašų modelį: spartus augimas, po kurio sekė staigi korekcija. Šis ciklas dažnai vadinamas kriptovaliutų burbulu.

⚡️ Koks yra prekybos kriptovaliuta procesas?

Pirkdami ir parduodami skaitmeninį turtą, prekiaudami kriptovaliutomis turite nepaprastą galimybę padidinti savo pajamas. Kriptovaliutos yra nepastovios, todėl prekiautojai turi būti atsargūs sudarydami sandorius ir iš jų išeidami.

kriptovaliutų prekybos etapai

Nors kriptovaliutų rinka gali būti pribloškianti, mes ją supaprastinome suskirstydami į šešis etapus. Tai padės pradedantiesiems ir patyrusiems prekiautojams suprasti su prekyba kriptovaliutomis susijusius procesus ir terminus:

Kas yra cryptocurrency prekybos procesas?

 • Nuspręskite, kaip norite prekiauti kriptovaliutomis.
 • Sužinokite, kaip veikia kriptovaliutų verslas.
 • Sukurkite paskyrą.
 • Sudarykite prekybos strategiją.
 • Pasirinkite cryptocurrency prekybos platformą.
 • Pirmoji pozicija bus atvira, stebima ir uždaryta.
 • Prieš pradėdami prekybą kriptovaliutomis, nustatykite, kaip norite prekiauti kriptovaliutomis.
Kokie yra kriptovaliutų prekybos etapai
Ar prekyba cryptocurrency yra pelninga?

Su kriptovaliutomis galite prekiauti dviem būdais: galite spekuliuoti jų verte naudodami CFD arba jas įsigyti, kad vėliau parduodami gautumėte pelno.

Prekyba kriptovaliutomis naudojant CFD yra didelės rizikos ir spekuliacinė strategija.

Naudodamiesi skirtumo sutartimi galite spekuliuoti kriptovaliutos rinkos kaina, niekada jos neįsigydami. Sutardami prekiauti vertės skirtumu tarp pozicijos atidarymo ir uždarymo, galite gauti pelno, jei ji padidėja, arba prarasti pinigų, jei sumažėja – tai keičiama trumpuoju pranešimu. CFD prekyba leidžia lengviau nei anksčiau prognozuoti kainas ir suteikia galimybę visiems, norintiems investuoti, greitai patekti į kriptovaliutų pasaulį.

Kokia yra geriausia cryptocurrency prekybos strategija
Kas yra kriptovaliutų prekybos etapai

Kriptovaliutų pirkimas per biržą

Arba galite pasirinkti įsigyti kriptovaliutos, o tai reiškia, kad jums iš karto priklausys dalis skaitmeninės valiutos, kurią galėsite laikyti virtualioje piniginėje ir uždirbti pinigų, jei jos vertė pakils.

Prieš pradėdami investuoti į kriptovaliutas, labai svarbu susikurti skaitmeninę piniginę ir sąskaitą patikimoje biržoje. Šis procesas gali būti kelių etapų, be to, gali tekti stoti į paskyros laukiančiųjų sąrašą.

kriptovaliutų prekybos etapai per biržą
Kuris cryptocurrency turėčiau investuoti į 2023?

Sužinokite, kaip veikia kriptovaliutų rinka ir ką reikia žinoti

Prieš pradedant prekiauti labai svarbu suprasti, kaip veikia kriptovaliutos ir kokiais terminais jos apibūdinamos.

Kriptovaliutos – tai skaitmeninės monetos, kurios naudoja decentralizuotą didžiąją knygą visiems finansiniams mainams dokumentuoti. Apie kriptovaliutas beveik nebuvo girdėta iki 2009 m., kai pasirodė bitkoinas – pirmoji ir žymiausia skaitmeninė valiuta pasaulyje.Kriptovaliutomis dažnai prekiaujama geriausiose kriptovaliutų biržose ir jas galima įsigyti už kitas valiutas arba žetonus.

Kaip užsidirbti pinigų iš cryptocurrency prekybos?
kriptovaliutų prekybos etapai

Kaip užsidirbti pinigų iš cryptocurrency prekybos?

Jei esate pasirengę rizikuoti, prekyba kriptovaliutomis gali būti labai pelninga. Tačiau naršant kriptovaliutų rinkoje svarbu elgtis atsargiai.

Pirmiausia pasirinkite biržą ir susikurkite profilį – tai atlikę galėsite pradėti prekiauti skaitmeninėmis monetomis platformoje.

Tačiau jei norite maksimaliai padidinti galimą pelną iš prekybos kriptovaliutomis, apsvarstykite galimybę į savo strategiją įtraukti grafikų kūrimo programinę įrangą;

Svarbu suprasti skirtingus pavedimų tipus, pavyzdžiui, ribinius pavedimus ir stop-loss pavedimus, kurie padeda apsaugoti jūsų kapitalą nuo staigių rinkos pokyčių.

Prieš pradėdami prekiauti kriptovaliutomis, turite nuodugniai išanalizuoti skaitmeninių valiutų rinkas ir susipažinti su kiekvienos prekybos platformos sąlygomis.

Gerai išmanydami fundamentaliąją ir techninę analizę, galėsite priimti labiau pagrįstus sprendimus prekiaudami. Norėdami užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų saugūs, turite pasidomėti prekybos platformų privatumo politika.

Kiek laiko kriptovaliutų prekybos etapai
Geriausi kriptovaliutų maina

Mokydamiesi tinkamai valdyti riziką ir suprasdami įvairias turimas priemones, galite padidinti savo sėkmės galimybes prekiaujant kriptovaliutomis. Investavimas į įvairias kriptovaliutas taip pat gali būti jums naudingas, nes sumažins riziką, o ilgainiui maksimaliai padidins jūsų pelno potencialą.

Nors prekiaujant kriptovaliutomis galima gauti nemažą pelną, prekiautojai turi žinoti savo apribojimus ir imtis būtinų atsargumo priemonių, kad išvengtų pernelyg didelės rizikos. Pasirinkus tinkamas strategijas ir laikantis disciplinos, prekyba kriptovaliutomis gali būti pelningas būdas užsidirbti pinigų!

Ko reikėtų saugotis prekiaujant kriptovaliutomis?

Ko reikėtų saugotis prekybos kriptovaliuta
Kas yra pelningiausia prekybos kriptovaliuta

Žingsniuojant kriptovaliutų prekybosvandenyselabai svarbu atidžiai stebėti rinkos svyravimus ir pasiruošti galimai rizikai. Kalbant apie investavimą į kriptovaliutas, atsargumas yra labai svarbus.
Kainos gali drastiškai pasikeisti per kelias minutes, todėl prieš pasinerdami į kriptovaliutas įsitikinkite, kad suprantate rinką. Atminkite: investuokite tik tiek, kiek norite ir galite prarasti! Be to, saugokitės prekiautojų, kurie naudoja tokias strategijas kaip “pump and dump” schemos – jų tikslas yra tiesiog pasinaudoti kitais, manipuliuojant kainomis savo naudai.

Labai svarbu apsaugoti savo lėšas naudojant saugias pinigines, ypač atsižvelgiant į tai, kad praeityje buvo įsilaužta į keletą biržų. Prieš investuodami bet kokias lėšas į projektą, pirmenybę teikite išsamių tyrimų atlikimui. Prieš tęsdami kiekvieną sandorį taip pat būtinai dukart patikrinkite, kad užtikrintumėte maksimalų saugumą ir ramybę!

Kas yra 4 metų kriptociklas
Kaip prekiauti bitcoin CFD?

Kitaip nei kitos tradicinės rinkos, kriptovaliutų rinka yra decentralizuota ir veikia P2P formatu. Pirkėjai ir pardavėjai tarpusavyje sujungti sudėtinga tikrinimo sistema, kuriai nereikia jokio centrinio serverio ar institucijos, prižiūrinčios sandorius. Kai kriptovaliutos perkamos ir parduodamos, sandoriai registruojami blokų grandinėje – bendroje skaitmeninėje apskaitos knygoje, kurioje saugoma informacija – per “kasybos” procesą.

Pripažįstant kriptovaliutų nepastovumą, būtina nuolat žinoti pagrindinius veiksnius, kurie gali turėti įtakos rinkai, pavyzdžiui, pirminius monetų siūlymus ir blokų grandinės padalinius, taip pat sekti dabartines naujienas ir vyriausybės reglamentus.

Kokie yra rinkos ciklo etapai
Kaip prekiauti cryptocurrency CFD

Sukurkite paskyrą.

Jei prekiaujate kriptovaliutomis, o ne jas perkate, galite būti pasirengę greičiau atidaryti poziciją. Skaitmeninės piniginės arba biržos sąskaitos turėti nereikia. Iš tikrųjų viskas, ko reikia norint prekiauti CFD, yra svertinės prekybos paslaugų teikėjo sąskaita.

Naudodamiesi IG, prieš pradėdami prekiauti, neturite ilgai laukti ar įnešti pinigų į savo sąskaitą. Sąskaitą galite atsidaryti vos per kelias minutes ir iškart pradėti pirkti kriptovaliutą!

Ar cryptocurrency turi prekybos kriptovaliuta
Kaip veikia prekybos kriptovaliuta

Sudarykite prekybos strategiją

Bet kuris prekiautojas turi turėti prekybos strategiją, tačiau kriptovaliutų prekiautojams ji tampa dar svarbesnė, nes rinka gali būti labai nepastovi. Tai dviašmenis kardas: dėl nepastovumo rinka tampa patraukli, tačiau ja sunku prekiauti. Taigi, siekiant kuo didesnės sėkmės, į jūsų prekybos planą turi būti įtraukti rizikos valdymo protokolai kartu su aiškiai suformuluotais tikslais, kriptovaliutomis, kuriomis norite prekiauti, ir įėjimo / išėjimo iš sandorių strategija.

Sudarykite prekybos kriptovaliuta
Kurioje prekybos kriptovaliuta

Analizuoti cryptocurrency rinką: ar norite naudoti techninę ar fundamentinę analizę? Techninė analizė susijusi su kriptovaliutų kainų pokyčiais ir istoriniais modeliais, o fundamentalioji analizė – su išoriniais kintamaisiais ir makroekonominiais duomenimis. Kad ir kokį stilių pasirinktumėte, sekite visas su rinka susijusias naujienas, nes kriptovaliutos yra ypač jautrios rinkos nuotaikoms.

Sukurkite prekybos planą

Norėdami sėkmingai naršyti nuolat besikeičiančiose kriptovaliutų rinkose, prekiautojai turi parengti gerai apgalvotą planą. Tačiau didelis kintamumas taip pat yra tai, kas pirmiausia daro kriptovaliutas patrauklias. Geras prekybos planas padės valdyti riziką ir kartu suteiks galimybę siekti savo tikslų. Kurdami savo prekybos planą, būtinai apsvarstykite konkrečius dalykus, pavyzdžiui, kokia valiuta norite prekiauti, kartu su strategijomis, kada ir kaip prisijungti prie rinkos arba iš jos pasitraukti. Sėkmingai prekybai labai svarbu parengti strategiją.

Ar galima prekybos kriptovaliuta
Kaip sužinoti, ar kriptovaliuta augs

Kurdami savo planus turite išsiaiškinti, kaip analizuosite kriptovaliutų rinką, atlikdami techninę arba fundamentinę analizę. Techninės analizės metu daugiausia dėmesio skiriama kriptovaliutos kainos judėjimui ir jos istoriniams dėsningumams, o fundamentinės analizės metu – išorės veiksniams ir makroekonominiams duomenims, kurie daro įtaką skaitmeniniam turtui. Turite nuolat sekti visas naujienas, kurios gali pakeisti rinkos kryptį, kad ir kokį metodą pasirinktumėte, nes kriptovaliutos yra itin jautrios visuomenės nuomonės pokyčiams.

Padaryti savo pasirinkimą pasirenkant cryptocurrency prekybos platforma

Naudodamiesi mūsų prekybos platformomis galite gauti išmanesnį ir greitesnį būdą prekiauti cryptocurrency CFD – su asmeniniais įspėjimais, dinamiškais grafikais ir integruotomis rizikos valdymo priemonėmis. IG platformoje galite prekiauti naudodamiesi:

Ar "Coinbase" naudoja CFD
Ką reikia žinoti apie kriptovaliutą?
 • Jūsų žiniatinklio naršyklė
 • Viena iš mūsų mobiliųjų programėlių
 • Pažangios trečiųjų šalių platformos, pvz., MT4
 • Atidarykite, stebėkite ir uždarykite pirmąją poziciją
 • Todėl galite pradėti prekiauti kriptovaliutomis vos tik atsidarę IG sąskaitą ir pasirinkę platformą.

Sukurti prekybos bilietą Bitcoin, Ether, Litecoin ar bet kuriai kitai kriptovaliutai, kuria planuojate prekiauti, taip pat paprasta. Jums iš karto bus pateiktos atitinkamos pirkimo ir pardavimo kainos jūsų rinkoje! Prieš pasirinkdami ilgąją arba trumpąją poziciją, galėsite pasirinkti, kokio dydžio bus jūsų pozicija. Nepamirškite, kad galite pridėti stabdžių arba limitų, kad uždarytumėte sandorį jam pasiekus tam tikrą lygį ir apsisaugotumėte nuo nereikalingos rizikos.

Prekyba kriptovaliutomis yra geras pavyzdys
Ką žinote apie kriptovaliutą Kaip ji veikia?

Prekybos platformos dalyje “Atidarytos pozicijos” galite stebėti savo pozicijos pelną / nuostolį. O kai ateis laikas uždaryti poziciją, tereikės sudaryti identišką sandorį priešinga kryptimi.

Prekyba kriptovaliutomis yra geras pavyzdys

Tarkime, kad norime atidaryti trumpąją poziciją parduodami Ethereum už JAV dolerį (Ethereum/ JAV doleris), nes prognozuojame, kad Ether vertė mažės. Dabar panagrinėkime potencialo, kurį gali atskleisti CFD prekyba, pavyzdį!

Parduodate 5 kontraktus (kiekvieno jų vertė – 1 ETH), kad sukurtumėte poziciją dabartine 200 rinkos kaina.

Ar galima pirkti prekybos kriptovaliuta
Kaip užsidirbti pinigų iš cryptocurrency ” Vadovas 2023

Jei būtumėte teisūs ir eterio vertė JAV dolerio atžvilgiu sumažėtų, jūsų sandoris būtų sėkmingas. Galite prarasti savo poziciją ir gauti pelno, įsigiję 5 pinigu, kad ją sudarytumėte 155 pirkimo kaina, kuri dėl spredo yra didesnė už rinkos kainą. Kadangi rinka pasikeitė 45 punktais jūsų naudai, jūsų pelnas iš sandorio bus apskaičiuotas taip: 5 x 45 = $225.

Parduodate 5 kontraktus (kiekvieno jų vertė – 1 ETH), kad sukurtumėte poziciją dabartine 200 rinkos kaina.

Jei nesate prisijungę, jūsų prognozė bus klaidinga

Ar būtina pirkti cryptocurrency per biržą
Geriausi prekybos kriptovaliuta

Ir atvirkščiai, jei eterio vertė dolerio atžvilgiu būtų pakilusi, jūsų pozicija būtų buvusi nutraukta su nuostoliu, nes eterį įsigijote pigiau. Tarkime, kad sandorį nutraukiate rinkai pabrangus 15 punktų iki 215 punktų, todėl išpirksite 5 kontraktus po 217 JAV dolerių. Tai rodo, kad jūsų pozicija patirs 30 USD nuostolį.

Nepamirškite, kad galite naudoti stop-loss ir limito pavedimus, kad automatiškai uždarytumėte sandorį tam tikrame kainų lygyje, jei rinka juda prieš jus, o tai gali padėti valdyti riziką.

Į ką atkreipti dėmesį
Kaip padaryti 100 dienų cryptocurrency prekybos?

Dabar, kai jau išnagrinėjome prekybos kriptovaliutomis pavyzdį naudojant CFD, atidžiau pažvelkime, kaip tai daryti per biržą.

Į ką atkreipti dėmesį

Prekybai kriptovaliutomis būdinga ta pati bendra rizika ir unikalūs sunkumai kaip ir kitose finansų rinkose.

Kriptovaliutos yra nestabilios, o tai yra rizika, bet kartu ir patrauklu prekiautojams. 10 procentinių punktų pokyčiai per dieną nėra reti, o nedideli svyravimai gali įvykti vos per kelias minutes.

Nešiojamasis kompiuteris su Bitcoin diagrama ekrane tarp krūvos Bitcoin. Prekybos bitkoinais koncepcija. 3D atvaizdavimas

Sukurkite prekybos planą
Kaip gauti kasdienį prekybos kriptovaliuta?

Kadangi reguliavimo priežiūra dažnai būna nepakankama, investuotojai į kriptovaliutas, deja, turi saugotis sukčiavimo ir piktavališkų rinkos manipuliacijų, kurių niekas nekontroliuoja. Be to, dėl mažo likvidumo stambūs investuotojai (“banginiai”) gali kontroliuoti kainas priimdami tokius sprendimus kaip priverstinis likvidavimas.

Investuotojų apsaugos trūkumas. Kitaip nei kitose rinkose, kur investuotojus saugo įstatymai ir reglamentai, geriausiose kriptovaliutų biržose tokios apsaugos nėra. Mažai tikėtinu įsilaužimo ar bankroto atveju jums gali kilti rizika prarasti savo pradines investicijas.

Netikslūs modeliai. Rinkos dažnai vadovaujasi modeliais, tačiau jie ne visada tokie yra. Tai pavojus prekiaujant bet kuo, tačiau dėl kriptovaliutų rinkos ypatumų tai yra ypatingas pavojus.

Kaip galiu ištirti prekybos kriptovaliuta
Kaip sukurti cryptocurrency prekybos strategiją?

Diversifikuodami riziką, galite išvengti didelių nuostolių, jei rinka netikėtai smuktų. Naudojate pernelyg didelį finansinį svertą. Daugelis kriptovaliutų biržų suteikia iki 100 kartų didesnį finansinį svertą, o tai gerokai padidina statymus. Ekstremalus kriptovaliutų kintamumas ir prekyba naudojant didelį svertą gali lemti greitą pozicijų likvidavimą.

Nežinojimas, kada nusileisti, gali labai brangiai kainuoti. Nesvarbu, ar esate pakilime, ar nuosmukyje, labai svarbu žinoti, kada uždaryti poziciją ir užfiksuoti pelną arba sumažinti nuostolius.

Dienos prekyba ir skalpavimas

Kriptovaliutų dienos prekybos strategija leidžia prekiautojui pasipelnyti iš kriptovaliutų turto kainų svyravimų. Kaip minėta anksčiau, virtualusis turtas šiuo metu yra labai nepastovus, o tai naudinga dienos prekiautojui.

Dienos prekyba ir skalpavimas
Dienos prekyba ir skalpavimas

Dienos prekybos strategija yra skaičių žaidimas. Dienos prekiautojas per vieną dieną sudaro kelis sandorius, paprastai pirkdamas, kai akcijos yra pigios, ir parduodamas, kai jos brangios, kad gautų nedidelį pelną, kuris dienos pabaigoje padidėja iki didesnių sumų. Nors tai galima padaryti ir be pagalbos, tačiau išlaikyti nuolat kintančias rinkos tendencijas, kurios būtinos norint sėkmingai prekiauti dienos prekyboje, yra sudėtinga. Dėl šios priežasties, norint pasiekti sėkmę, gali prireikti automatizuoti savo sandorius naudojant kriptovaliutų prekybos botą, pavyzdžiui, “Coinrule

Jei norite atlikti skalpavimą (prekybos strategija, kai prekiautojai naudojasi nedideliais kainų pokyčiais), būkite pasirengę prekiauti greitai, nes skalpavimas paprastai apima trumpesnius prekybos laikotarpius nei dienos prekyba. Skalperiai siekia kelių greitų laimėjimų, užuot laikę poziciją ilgą laiką, kaip dienos prekiautojai. Prekiaujant dažnai galima gauti ir pelno, ir nuostolių, tačiau siekiama daugiau laimėjimų, kad bendras laimėjimų ir nuostolių santykis būtų palankus.

Swing trading
Kaip sukurti cryptocurrency prekybos strategiją

Swing trading

Prekybos sūpynėmis laikotarpis yra ilgesnis nei dienos prekybos ar skalpavimo, kai paprastai per vieną dieną atidaromos ir uždaromos kelios pozicijos. Priešingai, prekiautojai, prekiaujantys svyravimo sandoriais, gali laikyti savo poziciją nuo kelių dienų iki kelių mėnesių. Kriptovaliutų apsikeitimo sandorių prekiautojas siekia gauti naudos iš artėjančios arba dabartinės tendencijos. Kriptovaliutų pasaulyje šis metodas kartais vadinamas BTFD (“buying the fun dip”). BTFD reiškia pirkimą, kai kainos yra žemos, ir pardavimą, kai jos yra aukštos. Taikant šią strategiją labai svarbu dažnai naudoti FA ir TA metodus.

Ką kriptovaliutos turėtų žinoti naujokai
Swing trading

HODLing arba prekyba pozicijomis

Ši strategija, dar vadinama prekyba pagal tendencijas arba sekimu tendencija, apima investicijas į turtą ilgam laikotarpiui. Pelnas iš prekybos arba investavimo dažnai reiškia, kad turtas įsigyjamas maža kaina, o parduodamas, kai jo vertė padidėja. Skirtingai nuo kitų strategijų, šioje strategijoje daugiausia dėmesio skiriama ilgesniems intervalams tarp įėjimo į poziciją ir išėjimo iš jos.

Sandoriai pagal šį metodą gali užtrukti kurį laiką – net mėnesius ar metus. Investuotojams, kurie nori tiesiog leisti kaupti pinigus, šis metodas yra puikus! Kartais kriptovaliutų prekiautojų sluoksniuose tai vadinama “HODL” (“Hold On for Dear Life”). Pavadinimas kilo nuo to, kaip žmogus “laiko” savo investicijas – perka ir kantriai laukia, kol kainos vėl pakils. Taip besielgiantis prekiautojas kriptovaliutomis būtų vadinamas “Hodleriu”.

Kaip užsidirbti pinigų iš cryptocurrency
Kokia yra geriausia cryptocurrency dienos prekybos strategija?

Maržinė prekyba – tai prekybos rūšis, leidžianti investuotojams prekiauti naudojant finansinį svertą arba skolintus pinigus.

Maržinė prekyba yra ne strategija, o metodas, perimtas iš vertybinių popierių rinkos. Tai reiškia, kad sandoriams tam tikroje platformoje finansuoti naudojami skolinti pinigai. Maržinė prekyba leidžia sustiprinti rezultatus bet kuria prekybos kryptimi. Nors tai gali būti naudinga, jei sandoris sėkmingas, tai taip pat reiškia, kad bet kokie nuostoliai bus didesni.

Išnagrinėkite įvairias kriptovaliutų prekybos platformas.

Išnagrinėkite įvairias kriptovaliutų prekybos platformas.
Ar galite gauti pelno prekiaudami cryptocurrency?

Rinkdamiesi kriptovaliutų prekybos platformą, atsižvelkite į tokius veiksnius, kaip išvestinės priemonės ar svertas, jos priimamų pavedimų tipai ir tai, kaip paprasta ją susieti su kriptovaliutų prekybos botais.

Išsirinkę savo poreikius atitinkančią platformą, atidarykite demonstracinę sąskaitą, kad susipažintumėte su jos funkcijomis ir savybėmis.

Kai būsite pasiruošę, papildykite savo sąskaitą kriptovaliuta arba fiat valiuta ir pradėkite prekiauti.

Tikime, kad šis straipsnis suteikė jums daugiau supratimo apie prekybą cryptocurrency ir į ją įtrauktas procedūras.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams