Kokia kriptovaliutų ateitis?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kuris cryptocurrency turi geriausią ateitį?

✔️Bitcoin turi ilgą istoriją, ir tai padės jums suprasti, kodėl ji tokia svarbi. Šiandien bitkoinas vis dar yra vertinga investicija.
✔️Ethereum 2.0 atgaivino blokų grandine pagrįstą platformą, kad būtų užtikrintas veiksmingas ir saugus tarpusavio sandorių būdas, nesiremiant tarpininkais
✔️ Avalanche
✔️ JAV dolerių moneta
✔️Binance Moneta
✔️Pulsation
️Earth

⚡️ Kiek bitkoinas bus vertas 2030 m.?

2030 m. “Bitcoin” gali būti vertas 1 mln. dolerių.

⚡️ Kas yra geriausia cryptocurrency investuoti 2023 m.?

Bitkoino rinkos kapitalizacija gali pasiekti įspūdingą 100 mlrd. dolerių sumą, o yra daugiau nei 1000 kitų skaitmeninių valiutų, kurios gali atnešti dar didesnę grąžą. Investuokite išmintingai, nes jūsų laukia milžiniško pelno potencialas! Vien per pastaruosius metus Ethereum vertė išaugo beveik 600 %. Jis išlieka populiariausias altkoinas tarp investuotojų ir entuziastų; daugelis į Ethereum žiūri kaip į daugiau nei dar vieną kriptovaliutą.

⚡️ Kodėl XRP yra tokia maža?

Tačiau, palyginti su kitomis kriptovaliutomis, “Ripple” kainos augimas buvo labai kuklus. Po to, kai JAV vertybinių popierių ir biržos komisija 2020 m. lapkričio mėn. pateikė ieškinį prieš “Ripple”, nauji XRP kainos šuoliai, palyginti su dauguma kitų kriptovaliutų, prasidėjo šiek tiek vėliau – vos pasibaigus 2020 m. pabaigoje. Nepaisant to, kad dėl SEC ieškinio XRP vertė smarkiai sumažėjo nuo 0,70 iki vos 0,20 JAV dolerio, ekspertai ir toliau optimistiškai vertina jos perspektyvas ir numato, kad iki 2021 m. pabaigos ji gali vėl išaugti iki 0,75 JAV dolerio!

⚡️ Ar PoS yra geresnis už PoW?

“Proof-of-Stake” metodas dažnai vadinamas idealiu kriptografijos problemų sprendimo būdu. PoS metodą naudoja kelios kriptovaliutos, jis yra greitesnis ir saugesnis nei PoW.

Kriptovaliutų ateitis

Praėjusiais metais matėme, kaip bitkoinas pasiekė naujas visų laikų aukštumas, o po to smarkiai krito ir didėjo didelių įmonių institucinis susidomėjimas. 2017 m. rudenį Ethereum įėjo į istoriją, nes pasiekė nepaprastą viršūnę ir tapo antra pagal vertę apyvartoje esančia kriptovaliuta. Bideno administracija vis aktyviau domisi naujų taisyklių, susijusių su kriptovaliutomis, kūrimu.

Susidomėjimas kriptovaliutų rinka sparčiai auga, todėl ji tapo aktualia tema ne tik investuotojams, bet ir įžymybėms bei paprastiems žmonėms. Nuo patyrusių investuotojų, tokių kaip Elonas Muskas, iki to vaikino iš vidurinės mokyklos, kuris visada didžiavosi savo turtais “Bitcoin”, kriptovaliuta tampa vis populiaresnė.

Kriptovaliutų ateitis
Ar kriptovaliuta yra gera investicija į kriptovaliutų ateitį?

Pasak “Gemini” pasaulinės plėtros vadovo Dave'o Ebnerio, 2021 m. daugeliu atžvilgių buvo “proveržio metai”. Jis priduria, kad šiomis dienomis [kriptovaliutoms] skiriama daug dėmesio ir pranešimų.

Ką turite omenyje, kriptografija?

Tai viena iš priežasčių, kodėl po kiekvieno naujo bitkoinų brangimo paprastai seka didelis nuosmukis. Sudėtinga numatyti, kur ši pramonės šaka pakryps po kelerių metų, tačiau ekspertai stebės tokius dalykus kaip reguliavimas, institucinis kriptovaliutų pripažinimas ir kitus, kad geriau suprastų, kur link krypsta kriptovaliutų rinka.

Kriptovaliutų reguliavimas
Kokia yra kriptovaliutų ateities prognozė?

Paklausėme penkių ekspertų, į ką jie atkreipia dėmesį kriptografijos sektoriuje ateityje, ir nors tiksliai prognozuoti sunku, gavome keletą intriguojančių atsakymų:

Kriptovaliutų reguliavimas

Tikimasi, kad Jungtinės Valstijos pradės daugiau derybų dėl kriptovaliutų priežiūros. Konkrečiai Stablecoin reguliavimas buvo karšta diskusijų tema.

Kuris cryptocurrency turi geriausią ateitį?
Kriptovaliutų ateitis

Jungtinių Valstijų Kongresas ieško būdų, kaip sustiprinti saugumo priemones ir taisykles, kad bitkoinai taptų saugesni investuotojams ir mažiau patrauklūs kibernetiniams nusikaltėliams.

“Reguliavimas neabejotinai yra vienas svarbiausių kriptovaliutų sektoriaus klausimų visame pasaulyje”, – CNBC sakė “Amber Group” JAV padalinio generalinis direktorius Jeffrey Wangas. “Mes entuziastingai pritartume aiškiam reguliavimui”.

JAV Federalinių rezervų sistemos pirmininkas Jerome Powell atnešė palengvėjimą kriptovaliutų bendruomenei, paskelbdamas, kad neketina uždrausti skaitmeninių valiutų, tokių kaip Ethereum, Amerikoje.

Kuris cryptocurrency augs 2023 m.?
Kasdien vis labiau populiarėjant kriptovaliutai, kokios galimybės laukia šios revoliucinės valiutos ateityje?

Gensleris teigė, kad investuotojai “tikrai” nukentės, jei nebus įgyvendintas joks papildomas reguliavimas. Be to, IRS siekia užtikrinti, kad investuotojai suprastų, kaip nurodyti virtualią valiutą savo mokesčių deklaracijose. Powello ir Genslerio pastabos sutampa su Bideno administracijos ir kitų įstatymų leidėjų pastaraisiais mėnesiais skiriamu dėmesiu kriptovaliutų reguliavimui.

Tai sudėtinga ir rizikinga technologija, todėl daugelis vyriausybių nesiryžta jos reguliuoti. “Yra kelios agentūros, kurios gali turėti įgaliojimus, bet gali ir neturėti”, – sako Wangas. “Kiekvienoje valstybėje tai skiriasi.”

Kriptovaliutų prognozės
Bitkoinų ir kriptovaliutų ateitis

JAV turėtų toliau tirti kriptovaliutų ir blokų grandinės technologijų naudą, kartu įgyvendindama aiškias ir aiškias taisykles. Tai leis įmonėms ir investuotojams veikti užtikrintai ir padės toliau plėtoti šią novatorišką technologiją.

Ką naujoji taisyklė gali reikšti investuotojams

1,2 trilijono JAV dolerių vertės infrastruktūros įstatymo projekte, kurį prezidentas pasirašė lapkričio mėn., yra nuostatos dėl kriptovaliutų mokesčių ataskaitų teikimo, kurios gali padėti IRS stebėti Amerikos kriptovaliutų veiklą. Ekspertai mano, kad investuotojai turėtų saugoti įrašus apie bet kokį pelną ar nuostolius, patirtus iš savo kriptovaliutų turto, nepriklausomai nuo to, ar bus patvirtinti nauji teisės aktai.

Kriptovaliutų ateities perspektyvos
Ar turėčiau parduoti savo kriptovaliutą?

Dėl naujų taisyklių investuotojams taip pat gali būti paprasčiau teisingai deklaruoti kriptovaliutų sandorius.

1,2 trilijono JAV dolerių vertės infrastruktūros įstatymo projekte, kurį prezidentas pasirašė lapkričio mėn., yra nuostatos dėl kriptovaliutų mokesčių ataskaitų teikimo, kurios gali padėti IRS stebėti Amerikos kriptovaliutų veiklą. Ekspertai mano, kad investuotojai turėtų saugoti įrašus apie bet kokį pelną ar nuostolius, patirtus iš savo kriptovaliutų turto, nepriklausomai nuo to, ar bus patvirtinti nauji teisės aktai.

cryptocurrency ateitis 2023
Kokia kriptovaliuta suklestės 2023 m.?

Jau ir taip nepastoviose rinkose dėl reguliavimo pareiškimų kriptovaliutos kaina gali smarkiai nukristi. Būtent dėl rinkos nepastovumo finansų ekspertai pataria bet kokias investicijas į bitkoinus laikyti mažesnes nei 5 % viso portfelio ir niekada nedėti pinigų į tai, ko negalite sau leisti prarasti.

Daugelis ekspertų mano, kad reguliavimas galiausiai yra naudingas šiam sektoriui. Pasak kriptovaliutų pirkimo platformos ir kriptovaliutų bankomatų tinklo “CoinFlip” generalinio direktoriaus ir vieno iš įkūrėjų Beno Weisso, “protingas reguliavimas yra naudingas visiems”. “Tai suteikia vartotojams didesnį pasitikėjimą kriptovaliutomis, tačiau manau, kad reikia neskubėti ir viską tinkamai sutvarkyti.”

Ar esate apsisprendę dėl investavimo į kriptovaliutą? Priimkite pagrįstą sprendimą ir pasverkite visas galimybes! Jei taip, yra keletas būdų, kaip ištirti ir įvertinti įvairių kriptovaliutų vertės didėjimo potencialą.

Kriptovaliuta pagrįsto ETF patvirtinimas
Gold, silver and bronze coin bitcoin, keyboard, Crypto currency course.

Kriptovaliuta pagrįsto ETF patvirtinimas

Praėjusį spalį Niujorko vertybinių popierių biržoje pradėjus prekiauti bitkoinais prekiaujamu fondu (angl. bitcoin-ETF), kriptovaliutų srityje buvo sukurta istorija. Tai lūžio taškas, kuris sukels revoliuciją prekybos kriptovaliutomis ir investavimo galimybių srityje. Bitcoin-ETF atsiradimas yra naujas ir labiau įprastas kriptovaliutos pirkimo būdas. BITO yra “Bitcoin-ETF”, kuris leidžia investuotojams pirkti kriptovaliutas tiesiogiai iš esamų kriptovaliutų biržų. Kriptovaliuta saugoma patikos fonde, todėl investuotojams nereikia rūpintis kriptovaliutos kainos svyravimais ar jos saugojimu.

Kuris cryptocurrency sprogs?
Kiek bitkoinas bus vertas 2030 m.?

Gensleris šią vasarą Aspeno saugumo forume prognozavo, kad žmonės norės pradėti prekiauti skaitmeninėmis valiutomis.

Kita vertus, kai kurie žmonės teigia, kad BITO ETF nėra pakankamas, nes, nors ir yra susietas su bitkoinais, jis jų tiesiogiai nevaldo. Fondas, užuot laikęs pačius bitkoinus, turi bitkoinų ateities sandorius. Nors bitkoinų ateities sandoriai atspindi plačias realios kriptovaliutos tendencijas, panašias į stebimas realiose valiutų rinkose, ekspertai tvirtina, kad jie gali būti netobulas pakaitalas.

Per pastaruosius kelerius metus SEC kelis kartus svarstė ETF klausimus, tačiau BITO buvo pirmasis patvirtintas.

Kuris cryptocurrency ateitis bus man turtingas?
Kriptovaliutų ateitis per ateinančius 5 metus

Ką reiškia investuotojams, jei bus leista steigti kripto-ETF?

Šiuo metu neįmanoma nustatyti, kiek investuotojų prisijungs prie BITO, tačiau per pirmąsias kelias savaites fondas jau sulaukė didelio prekybos aktyvumo. Apskritai, kuo prieinamesnis kriptovaliutų turtas bus prieinamas tradicinių investicijų sistemoje, tuo daugiau amerikiečių gali investuoti ir daryti įtaką kriptovaliutų rinkai.

Kriptovaliutą į savo portfelį galite įtraukti iš karto pas tą patį brokerį, pas kurį turite pensijų ar kitą investicinę sąskaitą, užuot mokęsi prekiauti kriptovaliutų biržoje.

kriptovaliutų ateitis klestėjo dėl nepastovumo ir anonimiškumo
Ar yra kripto-ETF fondas?

Tačiau investuojant į kripto-ETF, tokius kaip BITO, rizika išlieka tokia pati, kaip ir investuojant į bet kurią kitą kriptovaliutą. Tai vis dar spekuliacinė ir nepastovi investicija. Jei esate pasiryžę apsaugoti savo investicijas į bitkoinus, gali būti protingesnių pasirinkimų nei prekyba jais kriptovaliutų biržoje. Todėl investavimas į kriptovaliutų fondą gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Gerai apsvarstykite, ar esate pasirengę rizikuoti, kad kriptovaliutų rinka gali žlugti, kartu su savimi nusinešdama ir jūsų investicijas.

Didesnis blokų grandinės priimtinumas tarp didesnių institucijų

Didesnis blokų grandinės priimtinumas tarp didesnių institucijų
Ar yra ETF, kuriam priklauso bitkoinai?

2021 m. kelios didelės įvairių sektorių įmonės išreiškė susidomėjimą ir tam tikrais atvejais investavo į kriptovaliutą ir blokų grandinės technologiją. Iki 2021 m. pabaigos AMC paskelbė, kad galės priimti mokėjimus bitkoinais.

Kriptovaliuta sparčiai tampa mūsų ekonomikos pagrindu, o tokios garsios bendrovės kaip “PayPal” ir “Square” leidžia klientams atlikti mokėjimus skaitmenine valiuta. Ši tendencija iš esmės keičia mūsų požiūrį į pinigus ir nerodo jokių ženklų, kad artimiausiu metu sulėtės. Nepaisant to, kad šiais metais “Tesla” iš savo investicijų į bitkoinus patyrė milijardus dolerių nuostolių, ji ir toliau priima mokėjimus bitkoinais.

Kaip aukštai gali pakilti eteris?
Kaip investuoti į kripto-ETF?

GERIAUSIOS NAUJOS KRIPTOVALIUTOS PIRKTI 2023 M.

Ekspertų teigimu, 2018 m. antrąjį pusmetį net ir didesnės tarptautinės įmonės gali dar labiau paspartinti diegimo procesą. “Matome, kad į kriptovaliutų verslą įsitraukia institucijos, pavyzdžiui, “Amazon” arba didieji bankai, – priduria Weissas. Didelis mažmenininkas, toks kaip “Amazon”, priimdamas ją gali “sukelti grandininę reakciją ir suteikti teisėtumo”.

Ką dar reiškia institucinis priėmimas investuotojams?
Ar verta pirkti bitkoinų ETF?

Tiesą sakant, pasak “Business Insider”, pastarosiomis savaitėmis “Amazon” skelbė “skaitmeninės valiutos ir blokų grandinės produktų vadybininko” konkursą. “Walmart” taip pat ieško blokų grandinės specialisto, kuris vadovautų jos strategijai.

Ką dar reiškia institucinis priėmimas investuotojams?

Dauguma parduotuvių, priimančių kriptovaliutas, dabar daugumai klientų neturi didelės prasmės, tačiau ateityje kriptovaliutų rinkoje tai daryti greičiausiai pradės vis daugiau prekybininkų. Praeis daug laiko, kol kas nors nuspręs išleisti bitkoinus daiktams ar paslaugoms, tačiau tolesnis institucinis priėmimas gali paskatinti papildomus naudojimo atvejus paprastiems asmenims, o tai vėliau turėtų įtakos bitkoinų kursams.

Ilgalaikė "Bitcoin" perspektyva
Kokia dalis bitkoinų priklauso instituciniams investuotojams?

Ilgalaikė “Bitcoin” perspektyva

Pagal rinkos kapitalizaciją didžiausia kriptovaliuta “Bitcoin” leidžia mums vertingai pažvelgti į dabartinę skaitmeninės valiutos pramonės padėtį ir pateikti užuominų apie jos ateitį. Dėl jo įtakos kitos kriptovaliutos dažnai seka jo pavyzdžiu – todėl jis yra puikus rodiklis, ko galima tikėtis iš kiekvieno sektoriaus.

kriptovaliutų ateitis
Kodėl įmonės priima kriptovaliutą?

2021 m. buvo labai svarbūs metai “Bitcoin” – lapkričio mėn. jo kaina pasiekė precedento neturinčią 68 000 USD viršūnę! Šis kilimas viršijo ankstesnius balandžio ir spalio mėn. pasiektus 60 000 JAV dolerių etapus, taip pat liepos mėn. stebėtą smukimą žemyn iki žemesnės nei 30 000 JAV dolerių ribos. Finansų konsultantai rekomenduoja investicijoms į kriptovaliutas skirti tik 5-20 % savo portfelio kvotą, nes jos vis dar laikomos labai spekuliacinėmis.

Kuris kripto-ETF yra geresnis?
Kokia numatoma bitkoino vertė po penkerių metų?

Kiek per artimiausius mėnesius gali padidėti bitkoinų vertė? Ekspertai prognozuoja, kad ji gali šoktelėti iki įspūdingos 100 000 JAV dolerių sumos! Knygos “Cryptocurrency Investing for Dummies” (“Investavimas į kriptovaliutas manekenams”) autorė Kiana Danyal teigia, kad bitkoino praeitis gali būti užuomina apie galimą jo augimą ateityje. Pasiruoškite; ši kriptovaliuta yra pakeliui tapti dar vertingesne!

Anot Danyal, 2011 m. Bitcoin kaina daug kartų smarkiai kilo, o vėliau krito. “Numatau, kad trumpuoju laikotarpiu bitkoinas patirs svyravimų, o ilguoju laikotarpiu – augimą.”

Kiek BTC bus vertas 2025 m.?
Kiek BTC bus vertas 2025 m.?

Kiek BTC bus vertas 2025 m.?

Dar viena priežastis, dėl kurios investuotojai turėtų turėti ilgalaikę perspektyvą, yra bitkoinų svyravimai. Nesijaudinkite dėl trumpalaikių svyravimų, jei perkate turėdami omenyje ilgalaikį augimo potencialą. Didžiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra nežiūrėti į savo investicijas į kriptovaliutas arba “nustatyti ir pamiršti”. Ekspertai ir toliau pataria, kad kainai kylant ar krentant, netikrinkite savo sąskaitos likučio kiekvieną dieną.

Ar kripto-ETF yra saugūs?
Ką investuotojams reiškia “Bitcoin” kainos svyravimai?

Dar viena priežastis, dėl kurios investuotojai turėtų turėti ilgalaikę perspektyvą, yra bitkoinų svyravimai. Kai perkate siekdami ilgalaikio augimo, nesijaudinkite dėl bet kokio momentinio nestabilumo. didžiausias dalykas, kurį galite padaryti, yra nežiūrėti į savo investicijas į kriptovaliutas arba “nustatyti ir pamiršti”. Ekspertai ir toliau pataria, kad kainai kylant ar krentant, netikrinkite savo sąskaitos likučio kiekvieną dieną.

Ar verta pirkti bitkoinų ETF?
Kas turi daugiausia bitkoinų?

Kriptovaliutų ateitis yra šviesi

Tiesa, požiūriai į kriptovaliutų perspektyvą gali skirtis, tačiau nereikia pamiršti, kad tai tebėra nauja ir spekuliacinė investavimo forma. Prieš nuspręsdami investuoti į kriptovaliutas, nepamirškite, kad garantijų nėra; būtinai išleiskite tik tiek, kiek galite prarasti, ir į savo investicijas žvelkite iš platesnės perspektyvos.

Kriptovaliutos: šviesi ateitis

“Jei vieną rytą pabudę sužinotumėte, kad išsivysčiusios šalys uždraudė kriptovaliutas ir jos prarado savo vertę, ar būtumėte O.K.?” Pasak Frederiko Stanildo iš “Lifewater Wealth Management” Atlantoje, Džordžijos valstijoje, “Ar tai nebūtų šlykštu?”

Laikykitės nedidelių investicijų ir venkite iškelti investicijas į kriptovaliutas aukščiau už kitus finansinius tikslus, pavyzdžiui, pensijų fondus ir skolų grąžinimą.

NFT ateitis
NFT ateitis

NFT, arba nepakeičiamieji žetonai, yra unikali ir nepakartojama kriptovaliuta. Dėl to jie puikiai tinka skaitmeniniam turtui ar virtualioms kolekcijoms reprezentuoti. Skirtingai nuo kitų kriptovaliutų, NFT negalima dalyti ar sujungti, todėl kiekvienas jų yra visiškai unikalus.

NFT ateitis

Tačiau žmonės vis dar nėra tikri, ar NFT yra ilgalaikis, ar tik mados klyksmas. Remiantis “DappRadar” duomenimis, birželį NFT pardavimai sumažėjo iki mažiau nei 1 mlrd. dolerių – tai pirmas kartas per 12 mėnesių, kai jie nukrito žemiau šios ribos.

Daugelis ekspertų nesutaria, ar pastaruoju metu išaugęs NFT populiarumas yra burbulo rezultatas, ar dėl vertingų išmaniųjų sutarčių, sudarytų naudojant blokų grandinės technologiją. Nors vieni tai gali vertinti kaip begėdišką pinigų grobstymą, kiti įsitikinę, kad čia slypi kur kas daugiau.

Ar instituciniai investuotojai investuoja į kriptovaliutas?
Ką investuotojams reiškia “Bitcoin” kainos svyravimai?

Humphrey Yangas, asmeninių finansų ekspertas ir “HumphreyTalks” kūrėjas, mano, kad šiuo metu NFT yra ypač madingi, tačiau mano, kad jie išliks ilgam. “Manau, kad po 10 ar 20 metų jie vis dar bus. Kiek jais naudosimės – to nežinau”, – sako jis. “Žmonės vis tiek visada ras tam tikros vertės bendruomenėse, tačiau platesnis NFT pritaikymas bus įdomesnis.”

Naujausi duomenys rodo, kad rinkoje gali prasidėti atšalimo laikotarpis. Remiantis Chainalysis ataskaita, šių metų pradžioje maždaug milijonas sąskaitų aktyviai pirko arba pardavinėjo NFT, tačiau šis skaičius gerokai sumažėjo ir dabar siekia tik 491 tūkst. Daugelis ekspertų numato, kad NFT rinka ir toliau mažės dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, krintančių kriptovaliutų kainų, infliacijos rodiklių… ir pan.

Ką kriptografijoje reiškia priėmimas?
Chainalysis duomenimis, po sprogimo 2021 m. NFT augimas sulėtėjo.

Kokią reikšmę NFT nuosmukis turi investuotojams

Praėjusiais metais žmonės pirko NFT dėl įvairių priežasčių: vieni – kaip investiciją, kiti – kaip pramogą ar džiaugsmą. Deja, skaitmeninis turtas gerokai nuvertėjo, atsižvelgiant į tai, kad pastaruoju metu kriptovaliutų rinkos vertė smarkiai krito.

Kokią reikšmę NFT nuosmukis turi investuotojams

Pasak Yang, investavimas į NFT yra pavojingesnis nei į kriptovaliutas, nes žmonės jas perka naudodami svertą. Jis teigia, kad žmonės nesuvokia, jog lošia, ir perka juos dėl pramoginės vertės.

NFT yra rizikingesni ir labiau spekuliatyvūs nei kriptovaliutos, todėl turbūt turėtumėte nuo jų laikytis atokiau. Finansų specialistai ilgalaikiams investuotojams siūlo savo investicijų į kriptovaliutas dalį laikyti minimalią (idealiu atveju – ne didesnę kaip 5 %) ir paskirstyti ją tarp “Bitcoin” ir “Ethereum”, o ne NFT.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams