Kriptovaliutų botas: Ką jie daro, kaip jie veikia, ir geriausi variantai jums

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️Are prekybos botai bet koks geras?

Prekybos robotai gali atlikti sandorius greičiau nei žmonės. Jie gali atlikti sudėtingiausius skaičiavimus per trumpesnį laiką nei žmonės. Be to, jų momentinė reakcija į kainų pokyčius gali suteikti didžiulį pranašumą, priešingai nei vėlavimas, kuris pelningą sandorį gali paversti nuostolingu.

⚡️How kiek kainuoja prekybos botas?

✔️ HAAS Bot: 0.006 BTC/3 mėn.
✔️ Cryptohopper $19/mėn.
✔️ Cryptotrader 0.0025 BTC/mėn.
✔️ revenuebot planuoja 20% jūsų pelno, bet ne daugiau nei $50/mėn.

⚡️How kiek gali uždirbti pradedantysis dienos prekybininkas?

Prekiaudami galite arba uždirbti tam tikrą pinigų sumą, arba viską prarasti; garantijų nėra. Įprastas mėnesinis uždarbis yra 2-5 %, o tai laikoma geru uždarbiu.

⚡️What yra Dex? Kas yra Dex?

Naudodami decentralizuotą biržą (DEX) naudotojai gali saugiai pirkti ir parduoti skaitmeninį turtą, nepasikliaudami tarpininku.

⚡️How DEX skiriasi nuo CEX?

DEX palaiko tik kriptovaliutas ir neleidžia keistis fiat valiutomis, o CEX gali keistis abiem valiutomis.

kriptovaliutų botas

Daugelis žmonių, prekiaujančių kriptovaliutomis, tam naudoja botus. Tačiau kas tiksliai yra šie prekybos botai? Kaip jie veikia? Jei pradedate prekiauti kriptovaliutomis arba ieškote sklandesnio savo investicijų valdymo būdo, šis straipsnis jums padės!

Išsamiai apžvelgsime kriptografinės prekybos botus: nuo jų apibrėžimo ir paskirties iki geriausių turimų. Pasiruoškite pakelti savo kriptovaliutų žaidimą į aukštesnį lygį!

Tiesioginiu režimu biržos prekybos botas palaiko visus duomenis, inicijuoja ir atšaukia sandorius, praneša jūsų telefonui apie svarbius įvykius ir naujas galimybes.

Galite jį išmokyti, tarkime, pirkti “Bitcoin” 5 % pigiau, o tada parduoti 10 % brangiau ir gauti 15 % pelno. O jei kaina nepasieks numatyto baro, pasilikti tą pačią pinigų sumą. Arba galite efektyviai uždaryti savo pavedimą, uždėdami stabdžius, jei BTC kursas staiga pakeis kursą.

Ką gali atlikti prekybos botas?

Tai yra svarbiausios savybės, kurias turi turėti robotas, prekiaujantis kriptovaliutomis biržoje:

 • kriptografinės prekybos botai buvo sukurti rizikos valdymui. Jūs apribojate diapazoną, kuriame mašina gali veikti, taip pat apsaugote savo turtą. Ji automatiškai apskaičiuoja kintamumo ir pelno rodiklius, naudodama ankstesnių prekybos sesijų duomenis
 • pateikti pavedimus, kai turtas pasiekia tam tikrą kainą. Ne paslaptis, kad pagrindiniams prekiautojams sunku pateikti rinkos pavedimus už gerą kainą, tačiau bandymas pateikti rinkoje didžiulį ribinį pavedimą yra pavojingas. Kompiuteris gali pirkti ir parduoti prekę po truputį. Smulkūs investuotojai ir spekuliantai taip pat gaus daug naudos.
Ką gali atlikti kriptovaliutų botas
Ar kriptovaliutų botas yra nemokamas?
 • Daugiaplatformis – kriptografinės prekybos botas gali prekiauti keliose biržose, nes yra su jomis sujungtas ir turi vieną bendrą sąskaitą. Dėl to jis randa patrauklesnių kainų pasiūlymų ir sukuria arbitražo galimybę.
 • DMS galite naudoti automatinėms užduotims kurti, pavyzdžiui, kiekvienam darbuotojui konkrečią datą ir valandą pateikti pranešimus arba siųsti el. laiškus apie tam tikrus įvykius. Taip pat galite siųsti el. laiškus klientams, įspėti juos per “Telegram” arba el.
 • Rinkos analizė – duomenų apie pasirinktą turtą rinkimas iš įvairių šaltinių ir jų kaupimas duomenų bazėje. Tikslus duomenų registravimas ir nesudėtingas jų pateikimas vartotojui patogiu formatu. Mašininio mokymosi naudojimas kainų pokyčiams apskaičiuoti.

Veikimo principai

Ką gali atlikti kriptovaliutų botas
Pagrindiniai kriptografinio turto reguliavimo principai

Norint gauti geriausią programos atsaką ir sumažinti prastovos laiką, patartina ją paleisti dedikuotame serveryje (VPS).

Pavyzdys, kaip naudoti iš anksto sukurtą robotą prekybai kriptovaliuta: pirmiausia turite užsiregistruoti roboto kūrėjo svetainėje, pasirinkti planą, sumokėti ir atsisiųsti programinę įrangą. Įdiekite ją į savo išsinuomotą serverį.

Norėdami gauti API raktą, eikite į asmeninį biržos biurą ir gaukite prieigą prie kriptografinės prekybos boto operacijų. Galite užkirsti kelią indėliams ir išėmimams iš savo sąskaitos, kad jūsų skaitmeninis turtas išliktų saugus. Botas gali pirkti ir parduoti tik naudotojo profilyje esantį turtą.

Kas yra kriptografinės prekybos botai?
Koks yra sėkmingiausias kriptovaliutų botas

Naudodamiesi sąsaja, kuria paprastai lengva naudotis net ir neturintiems patirties, galite nustatyti norimą kriptografijos boto elgsenos scenarijų. Paslauga paprastai pateikia prekybos situacijas arba leidžia naudotojams susikurti savo.

Kai kurios įmonės teikia visiškai automatizuotus kriptovaliutų prekybos robotus – jie naudoja dirbtinį intelektą arba imituoja geriausių prekiautojų strategijas, todėl jums patiems nieko nereikia išradinėti.

Paslaugas galima teikti keliais būdais:

Cryptocurrency mainų botų tipai

Cryptocurrency mainų botų tipai
Kas yra cryptocurrency kriptovaliutų botas?
 • Nuolatinių išlaidų nėra. – Vienkartinis mokestis už visą funkcionalumą ir tolesnius atnaujinimus.
 • Prenumeratos paprastai taupo išlaidas ir yra vienkartiniai pirkiniai, išskyrus kelias išimtis. Mėnesio įmokos arba metinės įmokos yra du iš daugelio prenumeratos tipų, kuriuos galite rinktis. Galite išsinuomoti botą tik vienam mėnesiui ir patikrinti, ar jis tenkina jūsų poreikius, prieš nuspręsdami jį įsigyti – tokiu atveju pirkti jį iš anksto visiems metams būtų finansiškai naudingiau.
 • Nors nemokami biržos kriptografijos botai nėra taip intensyviai kuriami kūrėjų, vis tiek galite naudoti atvirojo kodo programinę įrangą, kurią patvirtino ir parėmė bendruomenė. Atsižvelgiant į tai, kai kurių funkcijų kiekis arba trukmė gali būti ribota. Be to, naudojant šią versiją bus rodomos reklamos – jei norite neribotos prieigos prie visų funkcijų be jokių apribojimų, tuomet geriausia investuoti į jų “Premium” pasiūlymą!
 • Individualūs – prekybos robotai pelnė profesionalių prekiautojų palankumą automatizuojant varginančią veiklą ir ieškant prekybos sesijos įrankių. Dažniau naudojami pusiau automatiniu režimu ir sukurti pagal prekybos strategiją ir stilių konkretaus prekiautojo pareigoms vykdyti.

Prekybos kriptovaliutų botas biržose yra karšta tema rinkoje.

Programą galite pasirinkti pagal tikslinius pajėgumus, atsižvelgdami į savo išteklius ir tikslus.

Rinkos formavimas

Prekybos botai kriptovaliutų biržose yra karšta tema rinkoje.
Kaip rinkos formuotojai uždirba pelną?

Rinkos formuotojai gauna kompensaciją už nedidelius pirkimo ir pardavimo pavedimų svyravimus. Atlikti šiuos sandorius rankiniu būdu yra tiesiog nerealu, o didelio dažnio robotai gali juos vykdyti 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

Šis sandorių tipas tinka ne visiems, tačiau idealiai tinka prekiautojams, kurie turi daug grynųjų pinigų arba specialių paslaugų reikalavimų (nuolaidų arba 0 % sandorių).

Prekyba skirtingose biržose siekiant sumažinti riziką.

Kiekviena kriptovaliutų birža turi savo taisykles dėl fiat įmokų ir išėmimo, prekybos apimties ir pasiūlymų lygio. Arbitražo kriptovaliutų biržų robotai ieško neišpildyto likvidumo kišenių ir uždirba pinigus iš kainų skirtumo. Jam net nereikia perkelti monetų iš vienos biržos į kitą; botas naudojasi API, kad vienu metu galėtų prisijungti prie daugelio platformų.

Portfelio subalansavimas
Kaip sumažinti investicijų į akcijas riziką

Portfelio subalansavimas

Naudotojas gali pasirinkti pageidaujamas pramonės šakas (pvz., Išmaniosios sutartys, DeFi, NFT arba saugykla) arba konkrečias kriptovaliutas, kad robotas automatiškai arba pusiau automatiškai diversifikuotų investicinį portfelį. Dirbtinis intelektas ras būdų, kaip sumažinti investavimo riziką ir kartu padidinti pelną. Sandoriai gali vykti retai. Dėl HODL-inimo kriptografijos botas sumažina nerealizuoto pelno sumą dėl sumažėjusio kintamumo, todėl tik ilgalaikiam turėtojui lieka stipresnė pozicija.

Prekyba, pagrįsta technine analize

Populiariausias kriptografinės prekybos botas yra tas, kuris visa tai atlieka. Jie analizuoja ir prognozuoja rinkos svyravimus, remdamiesi įvairiais kriterijais, įskaitant istorinius ir prognozuojamus svyravimus, prekybos apimtį, konkurencijos koreliaciją ir net naujienas bei tviterio žinutes.

kripto robotai, pagrįsta technine analize
kriptovaliutų botas

Ši programinė įranga siūlo daugiau nei numatyta, atverdama naudotojams daugybę galimybių. Susidūrusi su tam tikru rinkos modeliu, ji panaudos sudėtingus algoritmus ir natūralios kalbos apdorojimo technologijas, pavyzdžiui, gramatikos tikrinimą ir sakinių žymėjimą, kad nustatytų finansinės prekybos galimybes, kurias galima gauti per kainų svyravimus realiuoju laiku pateikiamuose rinkos duomenyse. Programos kūrėjas teigia, kad ji gali prognozuoti rinkos pokyčius iki 90 % tikslumu.

Įdarbinimo privalumai ir trūkumai

Veikimo principai crypto bot
kripto robotai privalumai ir trūkumai

Toliau pateikiami baseino tvoros trūkumai:

❌ Tai nėra “stebuklinga lazdelė.” Geriausias kriptografinės prekybos botas suteikti vartotojams informaciją apie pinigų praradimo pavojus.

❌ Ji vis dar priklauso nuo žmogiškųjų klaidų, todėl reikia koreguoti metodus ir vykdyti stebėseną. Visų pirma, nė vienos rinkos negalima tiksliai prognozuoti absoliučiais skaičiais.

❌ Jis gali nekreipti dėmesio į tai, ką jums signalizuoja alkis.

❌ Visada yra tikimybė, kad kompiuteris bus sugadintas arba įvyks įsilaužėlių ataka.

Toliau išvardyti svetainės naudojimo privalumai:

Ar kripto robotai yra geri?
Kaip DeFi užtikrina likvidumą? kripto robotai


✅ Atlieka visus įprastus veiksmus, kuriuos prekiautojas turi atlikti rankiniu būdu.

✅ Šis tarptautinis internetinis brokeris, turintis licenciją Jungtinėse Amerikos Valstijose ir galintis pasigirti daugiau nei 1000 prekiautojų savo platformoje, niekada nemiega – jis dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, be savaitgalio pertraukų. Prekyba vykdoma kruopščiai naudojant algoritmus, o ne pasikliaujant vien emocijomis ar intuicija.

✅ Vienu metu galite taikyti skirtingus metodus, valdyti daug portfelių ir prisiminti “viską”.

✅ Greiti, tikslūs analitiniai skaičiavimai apie kriptovaliutų rinkos tendencijas ir pokyčius.

Geriausi cryptocurrency mainų botai

Haasbot

Haasbot
Trumpa HAASonline kripto robotai apžvalga

Įdiegimas trunka tik kelias minutes, o ne valandas, ir jis siūlo sudėtingiausią automatizuotą geriausias prekybos botas bitcoin biržoje.

“Open Source Team” – tai kūrėjų grupė, kuri ėmėsi užtikrinti geriausią įmanomą prekybos patirtį, naudodama savo specialų botų prekės ženklą.

Bitkoinų bankomatų naudojimas Jungtinėse Amerikos Valstijose sparčiai vejasi kitų išsivysčiusių rinkų bankomatus. Kadangi mūsų šalyje galima įsigyti daugiau kaip dvi dešimtis kriptovaliutų, akivaizdu, kad daugelis vartotojų čia nori pasinaudoti šia galimybe. Šie aparatai ne tik suderinami su “Windows”, “Mac” ir “Linux” sistemomis, bet ir dar labiau išplečia jų pasiekiamumą. Kai šios technologijos taps vis labiau paplitusios Amerikos prekybos arterijose ir venose – mūsų visų laukia revoliucija!

Kiek gali uždirbti kripto robotai
Ar kripto robotai veikia?

Kriptografinės prekybos botas Reddit

 • Binance (plius JAV ir ateities sandoriai)
 • Bitstamp
 • Ionomija
 • “Kraken” (ir ateities sandoriai)
 • KuCoin
 • “Bitpanda Pro
 • Bitmex
 • CEX.io
 • “Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Bybit
 • GEMINI
 • HitBTC
 • Huobi
 • Deribit
 • FTX
 • OKCoin
 • OKEX (ir ateities sandoriai)
 • Poloniex

“Diggity Dogs” sumanytojai – Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda, Reynaldo Rivera ir Jeff Vernon. Jį 2014 m. pradėjo kurti ir jam vadovauja Stefanas de Haasas, Kvintusas de Haasas, Džošas Bekeris ir Rustimas Rodas.

Pagal sąlygas, kurios pateikiamos vartotojui užsiregistravus “HaasOnline”, programinė įranga laikoma esančia Belize.

Ar prekyba dirbtiniu intelektu yra pelninga?
-> Visų prekių kainos vietos rinkoje turi būti konkurencingos.
 • Pradedantiesiems (nuo 0,005 BTC per mėnesį iki 0,011 BTC per metus)
 • Bazinis (nuo 0,007 BTC per mėnesį iki 0,02 BTC per metus)
 • Išplėstinė (nuo 0,012 BTC per mėnesį iki 0,033 BTC per metus)

Minimali parinktis yra pigiausia, joje yra beveik visos funkcijos, išskyrus vizualinį redaktorių. Išplėstinė galimybė leidžia jums eiti tiek, kiek norite (visų pirma, botų skaičius).

kriptovaliutų botai
Cryptohopper Algotrading platformos apžvalga

CryptoHoper

CryptoHoper robotas cryptocurrency prekybos
Siūlo automatizuoti prekybą ir pašalinti emocijas iš lygties.

“Dizainerio” prekybos strategijos Arbitražo prekyba paskirtojo rinkos formuotojo “Dizainerio” prekybos taktika Socialinė prekyba n Nemokami ir mokami signalai 100+ Cryptocurrencies Backtesting ir simuliatorius Valdymas iš kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar išmaniojo telefono

CryptoHopper yra cryptocurrency brokeris, kuris leidžia vartotojams prekiauti kriptovaliuta tarpusavyje. Ją naudoja daugiau nei trys milijonai registruotų naudotojų ir daugiau nei 300 000 prekiautojų. Naudodamiesi “CryptoHopper” galite prisijungti prie biržų ir keistis kriptovaliutomis su kitais.

 • Binance (plius JAV)
 • “Bitpanda Pro
 • Bitvavo
 • “Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Huobi
 • KuCoin
 • OKEX
 • Bittrex
 • Krakenas
 • Poloniex
 • HitBTC

“Cryptohopper BV”, Nyderlanduose įsikūręs startuolis, buvo įkurtas 2017 m. liepą. Bendrovės registruotasis adresas yra Amsterdamas. Cryptohopper BV yra Nyderlanduose įsikūrusi įmonė, kurios buveinė yra Amsterdame.

Standartiniai ir priemokų planai suteikia prieigą prie 80-200 kriptografinių kontraktų pozicijų ir galimybę rinktis iš 50 skirtingų kriptovaliutų. Naudojant išplėstinius paketus galima vykdyti rinkos arbitražą, rinkos formavimą ir gauti signalus apie visą turtą.

Cryptotrader internetinės prekybos programa
Cryptotrader platformos apžvalga kripto robotai

Cryptotrader

Galite susikurti savo botą arba išsinuomoti jau sukurtą. Cryptotrader siūlo revoliucinę nekomercinę algoritminę prekybos sistemą, palengvinančią prekybą bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis. Iki šiol ji sukūrė daugiau kaip 10 000 strategijų ir atliko 5 mln. grįžtamųjų testų.

Siūlome automatizuotus, keičiamo mastelio prekybos botus ir debesijos sprendimą, dėl kurio nereikia nuomotis savo VPS. Strategijų rinkos Atsarginis testavimas Pranešimai realiuoju laiku el. paštu arba SMS žinute Galimybė susieti su biržomis:

 • Coinbase
 • Krakenas
 • Huobi
 • Bitfinex
 • Bitstamp
 • OKCoin
 • Binance
 • Bittrex
 • Poloniex

Teismas patvirtino “Algocraft Ltd.” teisėtumą. Svetainėje taip pat nurodytas adresas Oorsprongpark 12, 3581 ET Utrecht, Olandija.

Bitsgap botas prekybai bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis
Kaip paleisti kripto robotai Bitsgap

Bitsgap

“Bitsgap” teikia vieno langelio principu veikiančią kriptovaliutų investicijų valdymo paslaugą, kurioje yra viskas, ko reikia prekybai, botai, signalai, portfelis, arbitražas ir net demonstracinė sąskaita.

Kriptovaliutai vis labiau populiarėjant pasaulyje, vis labiau garsėja ir jos pagrindinė technologija – blokų grandinė. Milijonai žmonių dabar atranda daugybę šios revoliucinės sistemos panaudojimo galimybių.

“Bitsgap” leidžia jums sukurti botus, skirtus prekybai visų tipų pavedimais: Rinkos, limito, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit ir šešėliniai. Prisijungia prie daugiau nei 25 kriptovaliutų biržų ir veikia su visų rūšių pavedimais: Rinkos, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Stop Limit, Take Profit

Bitsgap
Bitsgap
 • Binance
 • Huobi
 • Krakenas
 • “Coinbase Pro
 • OKex
 • KuCoin
 • Bittrex
 • HitBTC
 • FTX
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Bitstamp
 • CEX.io
 • Coinbene
 • ZB.com
 • GEMINI
 • Gate.io
 • Skystis
 • LBANK.info
 • bot prekybininkas už roko prekybos
 • EXMO
 • Bit-Z
 • Bithumb
 • Bibox

e. sąskaitos faktūros paslauga registruota Taline, Estijoje, registracijos numeriu 14004763. Už ją atsakinga bendrovė yra co. Kūrėjai yra grupė prekiautojų ir kriptovaliutų rinkos profesionalų (Maksimas Kalmykovas, Dmitrijus Lošas, Sergejus Verbitskis, Jevgenijus Avdejevas, Anatolijus Girenko, Ervinas Koudija).

Axion kriptografinės prekybos botas reddit
Axion Crypto Galinga kriptovaliutų prekybos platforma

Axion Crypto (apex prekybos botas)

Automatizuota cryptocurrency prekybos platforma, be jokių apribojimų. Viskas, ko jums reikia, viename prietaisų skydelyje. Su “Axion” prekyba turėtų būti paprasta.

Jokių apribojimų, jokių apribojimų. “Axion” scenarijus yra unikalus. Šimtai rodiklių (SRSI, PSAR, MACD, IC, RSI, MFI) Hibridinės strategijos vienu metu gali turėti iki 75 aktyvių pozicijų. Prognozuojamas rinkos socialinis mazgas yra mokamas priedas. Naudojant “Axion” galima neatidėliotina, maržinė ir ateities sandorių prekyba.

 • Binance (plius JAV)
 • KuCoin
 • Krakenas
 • FTX
 • Coinbase
 • Bittrex
 • ByBit

“Skylit” yra privati įmonė, įsikūrusi Didžiojoje Britanijoje ir siūlanti kriptovaliutų prekybos įrankius. Įmonės registracijos numeris yra 09757060. Projektas buvo įregistruotas 2015 m. kaip “Skylit Limited” (Apex Trader Software Limited) Londone, Anglijoje. Svetainėje nepateikiama jokios informacijos apie šios įmonės savininkus.

revenuebot prekybos botas automatizuotas botas, kuris prekiaus įvairiomis kriptovaliutomis
Kas yra pajamos, bet kripto robotai

RevenueBOT

Sukurta siekiant gauti pelno iš kriptovaliutų mainų sandorių. Atlikę keletą žingsnių, kūrėjai teikia pagalbą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir užtikrina greitą ryšį.

Nesvarbu, ar investicija yra individuali, ar įmonės, svarbu, kad jūsų pirkiniai būtų apsaugoti. Prekybos debesijoje paslaugos leidžia sujungti kelis skirtingų naudotojų pavedimus į vieną grupinį pavedimą, kuris vėliau apvaliuoju būdu paskirstomas po kelis debesijos serverius. Kad arbitražas būtų sėkmingas, turite laikytis šio protokolo: susikurti prekybos boto paskyrą, patvirtinti savo tapatybę ir įnešti prekybai skirtas lėšas. Tada prekybos botas automatiškai jūsų vardu pateiks pavedimus.

 • Binance (plius ateities sandoriai)
 • Poloniex
 • KuCoin
 • Bitmax
 • Krakenas
 • HitBTC
 • EXMO
 • FTX
 • OKex
 • Cex.io
 • Bitfinex
 • Bittrex

2018 m. įmonė debiutavo rinkoje, tačiau nepateikė jokios informacijos apie savo kūrėjus ar gyvenamąją vietą. Svetainėje visiškai nėra informacijos apie tai, kur jie įsikūrę ir kas tiksliai vadovauja šiai įmonei.

Botas kiekvieną mėnesį gauna 20 % pelno, kol uždirba 50 USD.

Dauguma DEX keityklų yra litecoins. Jos taip pat vadinamos pharming ir multisig ir t. t.
Mokestis nuskaičiuojamas iš atskiros sąskaitos (ją turite papildyti svetainėje).

Sąskaitos, kurių įsiskolinimai nebuvo įskaityti daugiau nei 3 dienas, yra ištrinamos.

Dauguma DEX keityklų yra litecoins. Jos taip pat vadinamos pharming ir multisig ir t. t.

Dauguma DEX keityklų yra litecoins. Jos taip pat vadinamos pharming ir multisig ir t. t.

Kadangi decentralizuotose biržose likvidumą užtikrina naudotojai, kūrėjai ir kūrėjai, jie tiesiog atiduoda visą pelną jiems, nes žetonai priklauso jiems. Priklausomai nuo jūsų indėlio lygio, už kiekvieną atliktą sandorį galite gauti nuo 0,05 % iki 1 % komisinių! Be to, yra įvairių paskatų už LP generavimą (nuo 10 % iki 30 % APY), o norėdami uždirbti daugiau, galite statyti savo žetonus.

Išmaniosios sutartys naudojamos DEX platformose. Lėšų įnešimas ir atlygio išmokėjimas yra visiškai automatizuotas. Tam tikrais atžvilgiais tai yra naujos kartos biržos (rinkos formuotojo) prekybos botas. Šiuo atveju jis vadinamas automatizuotu rinkos formuotoju (AMM).

Pasidomėkite “DeFi” projektais, pabandykite pasiūlyti likvidumą ir įdėkite savo LP žetonus į ūkininkavimą, kad pajustumėte DEX biržų privalumus.

Kaip DeFi užtikrina likvidumą?best crypto trading bot
Defi su keliais parašais

Pasitraukimas

Cryptocurrency mainų botai yra neįkainojamas bet kurio investuotojo šaltinis, kurį būtina turėti.

Pradedantieji gali eksperimentuoti su socialine prekyba ir naudotis kieno nors iš anksto parengtu planu, kad padidintų savo pinigus. Debesų robotams nereikia turėti savo serverio, nes visi sandoriai vyksta įprastoje prietaisų skydelio svetainėje. Nėra pavojaus, kad sugedęs botas atsiims kriptovaliutą, nes API raktas suteikia tik prekybos teises ir nėra pavojaus, kad į botą bus įsilaužta.

Privatūs investuotojai gali lengviau diversifikuoti savo turimas lėšas ir kartu gauti naudingų signalų. Dirbtinis intelektas (ypač mašininio mokymosi robotas) greičiau atpažįsta tendencijų pokyčius ir gali užkirsti kelią kritimui.

Specialistai turi viską, ko reikia sėkmingam rinkos kūrimui ir technologinei analizei, ir jiems nereikia išleisti daugybės pinigų. Už kelis šimtus dolerių galima įsigyti paruoštą sprendimą, kuris suteikia išskirtinę pagalbą.

Kai kuriuos cryptocurrency prekybos botus galima išbandyti nemokamai ribotą laiką. Užsiregistruokite 7 dienų bandomajai programai ir išbandykite ją demonstracinėje sąskaitoje, kad įsitikintumėte, ar verta naudotis automatinėmis prekybos sistemomis.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams