Kriptovaliuta Birža vs Mægler: Koks skirtumas?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kuo skiriasi vertybinių popierių birža nuo finansų maklerio įmonės?

Įsitraukdami į neatidėliotinų sandorių rinką, turite atsižvelgti į keletą dalykų. Neatidėliotinų sandorių biržoje faktinis turtas pristatomas asmeniškai, o prekiaujant su brokeriu maržinėje prekyboje prekiaujama tik pagrindiniu turtu, o ne fizine preke

⚡️ Ar cryptocurrency yra brokeris, ar birža?

Crypto.com programa yra oficiali mobilioji programa, iš kurios galite pirkti ir parduoti kriptovaliutas saugioje, patogioje platformoje. Ji taip pat vadinama saugia parduotuve, kurioje klientai gali pirkti skaitmeninį turtą naudodami kredito korteles arba kitus mokėjimo būdus, pavyzdžiui, bankinius pervedimus ir ACH indėlius. Natūraliau Crypto.com laikyti kriptovaliutų banku, o ne

⚡️ Ar jums reikia brokerio pirkti kriptovaliutas?

Norint įsigyti bitkoinų, jums nereikia tarpininko. Galite eiti tiesiai į patikimą bitkoinų biržą ir pirkti juos savarankiškai. Arba, jei ieškote ko nors konkretesnio, pavyzdžiui, išvestinių finansinių priemonių, apsvarstykite galimybę susirasti patyrusį kriptovaliutų maklerį, kuris gali iš karto pateikti produktą!

⚡️ Ar kriptovaliuta saugesnė biržoje, ar piniginėje?

Paprastai manoma, kad bitkoinus laikyti piniginėje yra saugiau nei biržoje, tačiau prieš nuspręsdami, kuris variantas jums tinkamiausias, turėtumėte atidžiai apsvarstyti visus veiksnius.

brokeris kriptovaliuta

Nesvarbu, ar esate kriptovaliutų prekiautojas veteranas, ar tik pradedate, du populiariausi prekybos kriptovaliutomis būdai – brokeriai ir kriptovaliutų biržos – greičiausiai yra jūsų akiratyje. Net ir tokiu atveju atskirti šias dvi galimybes gali būti sudėtinga net tiems, kurie save laiko blokų grandinės gerbėjais.

Atskleiskite paslaptingą kriptovaliutų karalystę su patikimu brokeriu! Šios platformos suteikia galimybę efektyviai ir saugiai tyrinėti skaitmenines valiutas – nuo pirkimo iki pardavimo.

Finansiniuose sandoriuose tarpininkai yra neįkainojami, nes jie tarpininkauja tarp tų, kuriems reikia prekių ar paslaugų, ir tų, kurie gali išleisti pinigų. Jie teikia gyvybiškai svarbią paslaugą, nes sujungia žmones, kurie kitu atveju negalėtų užsitikrinti išteklių nė vienai mainų pusei.

Kriptovaliutų brokeris - tai platforma, leidžianti pirkti ir parduoti kriptovaliutas.
brokeris kriptovaliuta

“Bitpanda” yra tarpininkas, teikiantis žmonėms internetines finansines paslaugas pirkti arba parduoti kriptovaliutas. Jie ima iš naudotojų priemokas už naudojimąsi platforma kaip paslauga.

Puikus būdas pradėti.

Būti naujokas kriptovaliutų srityje gali būti baisu, o valiutos keitimas yra kitoks. Kriptovaliutų brokeris siūlo puikią aplinką tiems, kurie tik pradeda, nes jis pirks iš jūsų Bitcoin, Litecoin, Ethereum ar kitą kriptovaliutos formą ir kartu leis keistis fiat valiutomis.

Siūlome įvairias paslaugas, atitinkančias jūsų poreikius. brokeris kriptovaliuta
Kriptovaliutų brokeris yra unikali platforma, kurioje galite lengvai pirkti ir parduoti skaitmeninį turtą.

Kriptovaliutų brokerio paslaugos suteikia daug privalumų, įskaitant:

  • Pasinaudokite geriausiomis kainomis ir pirkite arba parduokite mėgstamas kriptovaliutas per tarpininką.
  •  Jei norite įsigyti tik ribotą kriptovaliutų kiekį, geriausia rinktis kriptovaliutų brokerio paslaugas.

“Bitpanda” yra patogus kriptovaliutų brokeris, teikiantis klientams išskirtinę pagalbą per “Bitpanda” pagalbos tarnybą. Be to, naudotojai gali sklandžiai konvertuoti įvairias fiat valiutas, įskaitant eurą, Šveicarijos franką, Didžiosios Britanijos svarą sterlingų ir JAV dolerį, į populiarias kriptovaliutas, pavyzdžiui, bitkoinus, eterį ir litecoiną.

Norėdami pradėti prekiauti skaitmeniniu turtu “Bitpanda”, užsiregistruokite naudodami savo el. pašto adresą, patikrinkite savo paskyrą ir pasirinkite vieną iš įvairių galimų mokėjimo būdų jai finansuoti. Pradėkite pirkti ir parduoti iš karto!

⚡️ Ar cryptocurrency yra brokeris, ar birža?
brokeris kriptovaliuta

Mūsų paslaugų pasirinkimas pakankamai platus, kad patenkintų bet kokius jūsų poreikius.

Kriptovaliutų biržos yra internetinės rinkos, kuriose naudotojai gali investuoti į įvairius skaitmeninius aktyvus ir prekiauti jais atviroje rinkoje.

Kriptovaliutų brokeriai ne tik palengvina prekybą, bet ir gali laikyti kriptovaliutas savo klientams. Pavyzdžiui, “Bitpanda” remia naudotojus, kurie nepasitiki trečiųjų šalių piniginėmis, leisdama jiems pirkti ir parduoti kriptovaliutas tiesiogiai iš savo “Trezor” arba “Ledger” aparatinių piniginių. Taip “Bitpanda” skatina naudotojų pasitikėjimą.

Prieš pasirinkdami cryptocurrency brokerį, patikrinkite, ar jis turi jums reikalingus įgaliojimus ir kompetenciją. Jūsų pasirinktas brokeris turėtų atitikti arba viršyti galiojančias nacionalines reguliavimo priemones, taikomas finansinių paslaugų teikėjams. Investuoti į pažangiausią saugumo sistemą būtina, kad užtikrintumėte savo turto apsaugą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepriklausomai nuo to, ar naudojatės staliniais, ar mobiliaisiais įrenginiais.

Ar brokeris kriptovaliuta
Ar cryptocurrency yra mainai

Kriptovaliutų biržos leidžia lengviau pirkti, parduoti ir keisti skaitmeninį turtą vienoje patogioje vietoje.

Jei ieškote tiesioginio būdo prekiauti kriptovaliutomis su kitais kriptovaliutų entuziastais, kriptovaliutų biržos suteikia būtent tai, ko jums reikia – nereikia jokio tarpininko! Šios internetinės platformos pirkėjams ir pardavėjams siūlo saugią erdvę sudaryti sandorius skaitmeninėmis valiutomis su kitomis kriptovaliutomis arba fiat pinigais. Skirtumas tarp biržos ir brokerio yra tas, kad sandoriai leidžia naudotojams prekiauti tiesiogiai su kiekvienu iš jų, o ne tarpininkui, sudarančiam sandorius pagal dabartines rinkos kainas.

Kaip naudotis kriptovaliutų birža?
Ar brokeris kriptovaliuta

Kriptovaliutų biržos idealiai tinka kriptovaliutų turėtojams ir prekiautojams, kurie nori pasinaudoti kainų svyravimais spekuliuodami, tikėdamiesi gauti pelno arba išvengti nuostolių.

Patyrusiems kriptovaliutų naudotojams

Kai norite pradėti prekiauti kriptovaliutomis, biržos ekspertai siūlo pirmiausia pasidomėti keliais dalykais.

Funkcinis kriptovaliutų veikimo supratimas.

Nepatyrę prekiautojai dažnai daro brangiai kainuojančių klaidų, nes jiems reikia išmokti prekybos kriptovaliutomis pagrindų arba sužinoti, kaip veikia kriptovaliutų birža. Teorija yra labai svarbi, tačiau praktinė patirtis taip pat.

Funkcinis kriptovaliutų veikimo supratimas. brokeris kriptovaliuta
Ar cryptocurrency yra brokeris, ar birža?

Norėdami tapti prekiautoju kriptovaliutomis, turite žinoti pagrindinius kriptovaliutų veikimo principus. Kai jau iš esmės suprasite šią sąvoką, pradėkite tyrinėti jūsų poreikius atitinkančias biržas. Vienas iš veiksnių, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis įmonę, yra tai, ar ji teikia mokomuosius išteklius, pavyzdžiui, pamokas ir straipsnius, kurie gali rodyti biržos patikimumą ir patikimumą – ypač pradedantiesiems.

Rekomenduojame perskaityti Bitpanda akademijos pradedančiųjų skyrių, jei esate naujokas kriptovaliutų srityje. Jei norite pradėti prekiauti kriptovaliutomis tokioje biržoje kaip “Bitpanda Pro”, susipažinkite su platforma ir išstudijuokite, kokios strategijos gali būti jums tinkamos.

Fiat valiutų rinkos

Patartina ištirti kriptovaliutų biržų siūlomus mokėjimo būdus ir nustatyti, kurios įmonės yra pasiekiamos iš jūsų vietovės. Pavyzdžiui, “Bitpanda Pro” yra prieinama 54 šalių naudotojams. Ji teikia kriptovaliutų prekybos porų rinkas, įskaitant bitkoinus ir eurus, eterį ir eurus, “Bitpanda Ecosystem Token” (BEST) ir eurus, be daugelio kitų, tik Europoje.

Koks skirtumas tarp kriptovaliutos ir mainų?
Kaip naudotis kriptovaliutų birža?

Lengvai suprantama naudotojo sąsaja

Pasinaudokite visomis galimybėmis – visada palaikykite ryšį su birža. “Bitpanda Pro” siūlo kriptovaliutų biržos naudotojams sąsają, kuri yra visiškai reaguojanti ir automatiškai pritaikoma prie bet kokio įrenginio (nešiojamojo kompiuterio, stalinio kompiuterio, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio). Platus naudotojų palaikymas teikiamas per Bitpanda pagalbos tarnybą.

Mūsų pažangiausios prekybos API

Naudokite API prekybos technologiją ir automatinius prekybos botus, kad turėtumėte daugiau šansų sulaukti sėkmės kaip prekiautojas. Atsisiųskite istorinius rinkos duomenis ir gaukite tiesioginių pavedimų atnaujinimus naudodami lengvai naudojamą REST “Bitpanda Pro”.

Nuolat laikomės naujausių taisyklių ir atitikties standartų.

Kuo skiriasi tarpininkas nuo biržos
Kuo skiriasi kriptovaliuta ir birža?

“ico” ir “borderless block” pirmenybę teikiame skaidrumui su savo naudotojais. Siekdami užtikrinti, kad jūsų turtas būtų saugus, naudojame tik pačias patikimiausias saugumo priemones, kurios reguliariai atnaujinamos, kad išliktų aktualios. Galite pasitikėti, kad jūsų investicijos bus saugios!

Pasirinkti tinkamą kriptovaliutų brokerį ar biržą yra labai svarbu, kad išsaugotumėte savo saugumą visos prekybos metu. Bitpanda Pro atitinka ES penktosios kovos su pinigų plovimu direktyvos (AML5) nuostatas ir turi PSD2 mokėjimo paslaugų teikėjo licenciją.

Birža ir tarpininkas

Atkreipkite dėmesį į akivaizdžias sandorio ir šio proceso paraleles. Po to birža veikia kaip tarpininkas, kuris suteikia galimybę prekiauti ir ima mokestį už šią paslaugą.

Kuris brokeris yra geriausias cryptocurrency prekybos
Ar cryptocurrency yra brokeris, ar birža?

Yra du gerai žinomi kriptovaliutų biržų naudojimo pavyzdžiai. Bitkoinų pirkimas už tikrus pinigus ir prekyba skirtingomis kriptovaliutomis tarpusavyje vyksta tada, kai norite iškeisti savo bitkoinus į eterį.

Prekiaujant kriptovaliutomis su ribotomis lėšomis, efektyviausias būdas yra naudoti kriptovaliutų biržą, nes ji tapo daugelio prekiautojų pageidaujama platforma, koks skirtumas tarp kriptovaliutos ir biržos?

Prekiauti kriptovaliutomis turint ribotas lėšas geriausiai padeda kriptovaliutų birža, kuri tapo daugelio prekiautojų platforma.

Cryptocurrency mainai vs brokeris
Koks skirtumas tarp kriptovaliutos ir mainų?

Paprastai tariant, kiekvienas, kuris brokeriui patiki savo lėšas (arba kriptovaliutą), yra laikomas “indėlininku”. Prekiauti neprivaloma, kad galėtumėte pasinaudoti plačiu brokerio teikiamų paslaugų spektru; galite pasinaudoti bet kuriuo jų siūlomu produktu! Tam tikromis aplinkybėmis brokeris gali surasti prekybos partnerį; kitomis sąlygomis jis gali prisiimti šį vaidmenį ir vykdyti sandorį.

Kad geriau suprastumėte, pateikiame pavyzdį. Klientas investuoja į “Bitcoin”, bet nori pasinaudoti “Ethereum/XRP” pora. Taigi, jis gali prekiauti pasirinkta prekybos pora už įsigytų bitkoinų skaičių. Norėdami sudaryti sandorį kriptovaliutų biržoje, prekiautojai pirmiausia turi konvertuoti savo bitkoinus į eterį.

Geriausias kripto brokeris vs mainai, ką turėtumėte žinoti
Skirtumas tarp cryptocurrency brokerio ir biržos

Pagrindinis skirtumas tarp tarpininko ir biržos

Ar esate pasirengę sužinoti daugiau apie skirtumus tarp kriptovaliutų brokerio ir biržos? Pasinerkime!

Naudotis tarpininko paslaugomis yra daug naudingiau nei pervesti lėšas į neprisijungusią piniginę. Pagrindinės priežastys yra saugumas ir didesnis likvidumas, tačiau taip pat yra daugybė tarpininkų siūlomų paslaugų, pavyzdžiui, sverto prekyba, kai jau įnešėte indėlį.

Kriptovaliutos vertę lemia rinkos jėgos, todėl jos vertė gali didėti arba mažėti. 2018 m. gegužės 12 d. bitkoino vertė nuo maždaug 6 000 JAV dolerių kovo pradžioje pakilo iki maždaug 20 500 JAV dolerių už monetą. -> Kriptovaliutų birža siūlo paprastą būdą užsiimti kriptovaliutų prekyba, naudojantis prekybos porų pavedimų knyga, organizuojama pagal pateiktas kainas. Tai skaitmeninė rinka, kurioje pirkėjai ir pardavėjai parduoda kriptovaliutas.

geriausi kriptografijos brokeriai, į ką atkreipti dėmesį prieš prekiaujant internetu
Prekyba kriptovaliutomis: brokerių ir biržų skirtumai

Prekiaujant auksu ar sidabru būtina suprasti, kad yra faktinis prekiaujamo turto pristatymas neatidėliotinų sandorių biržoje, tačiau turi būti vykdoma prekyba su brokeriu.

Biržos ir brokerio tikslinė auditorija yra vienas svarbiausių skirtumų. Dauguma kriptovaliutų diskusijų naudojasi kriptovaliutų prekiautojai, kurie nori atlikti ilgalaikę arba vidutinės trukmės investiciją, kad įsigytų konkrečią kriptovaliutą, o po to laukia galimo kainos kilimo ateityje. Nusipirkti ir perkelti tas kriptovaliutas į savo gerai apsaugotą aparatinę piniginę.

Registracija ir tikrinimas
Kas yra cryptocurrency brokeris?

Spekuliaciniai investuotojai, sudarantys įvairius sandorius ir naudojantys įvairias maklerių TA priemones, pavyzdžiui, maržinę prekybą, paprastai samdo maklerius. Jiems reikia trumpalaikio arba vidutinės trukmės pelno, o brokeris yra tik priemonė jam gauti.

Registracija ir tikrinimas

Registracijos procedūra įvairiose biržose skiriasi. Kai kuriose tarnybose klientas turi pateikti galiojantį el. pašto adresą, kuris bus patikrintas vėliau. Vėliau jam suteikiamas unikalus slaptažodis.

Kitus, ypač tuos, kurie naudoja fiat valiutą, reikia patikrinti. Tai gali būti bet kas, pradedant vaizdo skambučiu, veido nuotrauka su asmens tapatybės dokumentu ir baigiant nuskaityta asmens tapatybe ar net visa KYC procedūra, ypač jei prekiautojas nori pasinaudoti didesniais indėlių ir išėmimo apribojimais.

Kuo skiriasi kriptovaliutų birža nuo brokerio
Skirtumas tarp kriptovaliutų biržos ir brokerio

Plačiausia birža “Binance” leidžia prekiauti be pilno KYC ir 2 BTC dienos išėmimo limito.

Patikrinimo procedūra gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių dienų, tačiau 2017-2018 m. “bulių” rinkoje ji užtruko, kai kurioms biržoms prireikė daug daugiau laiko, o kitos dėl didelės paklausos neatidarė naujų sąskaitų.

Registracija pas tarpininką vyksta panašiai paprastai, tačiau dėl oficialių taisyklių tarpininkas turi būti patikrintas. Daugeliu atvejų registruojantis asmuo dažniausiai turi pateikti asmens tapatybės dokumentą ir gyvenamosios vietos adreso įrodymą, pavyzdžiui, sąskaitą už elektrą arba nuomą.

Ar galima pirkti cryptocurrency be brokerio
Ar man reikia brokerio pirkti cryptocurrency?

Patikrinimo procedūra biržoje gali užtrukti ilgiau nei “OpenFinance”. Patikrinus sąskaitą, prekiautojas gali įnešti indėlį ir pradėti prekiauti.

Įmokos ir išėmimai – tai dvi galimybės pervesti lėšas į “Blockchain” sąskaitą.

Kriptovaliutų biržos siūlo du skirtingus lėšų pervedimo ir gavimo būdus. Pirmasis – naudoti tradicinę valiutą, o tai gali būti problemiška. Jei indėlį pateiksite ne bitkoinais, dauguma biržų ims didelį mokestį – be to, daugelis jų nepriima fiat pinigų.

Kas yra didžiausia kriptografinė birža
Kaip naudotis kriptovaliutų birža?

Už fiat pinigų įnešimą naudojant banko sąskaitą ir debeto arba kredito kortelę dažnai tenka mokėti. Išsiimant pinigus mokestis dažnai būna didesnis nei už indėlį. Tačiau ar jums bus imamas mokestis? Labiausiai tikėtina, kad dėl to, kad jums reikia pinigų, išvykstate. Prieš pirkdami pasidomėkite, kokie papildomi mokesčiai gali būti taikomi.

Mokesčiai paprastai yra gerokai mažesni, kai atliekami tik kriptovaliutos indėliai ir išėmimai, ypač kai kalbama apie indėlių mokesčius, nes dauguma platformų jų netaiko. Todėl išlaidas patiriate tik už išėmimus.

Kaip atsiimti cryptocurrency į banko sąskaitą
Kuris geriausias kripto brokeris turi mažiausius mokesčius?

Bendravimas su kriptovaliutų brokeriu, o ne birža, turi keletą privalumų. Tarpininkas suteikia daugybę būdų įnešti lėšas, įskaitant banko pervedimą, mokėjimą debeto kortele, mokėjimą kredito kortele, daugybę e. piniginės galimybių ir net kriptovaliutą. Nėra jokių išėmimo mokesčių!

Atsiimant pinigus iš brokerio nereikia mokėti didelių mokesčių, nes komisiniai mokesčiai gali svyruoti nuo 0 % iki 3 %, o kai kuriose kriptovaliutų biržose mokestis už pinigų atsiėmimą gali siekti 6 %.

Prekyba cryptocurrency

Prekiauti kriptovaliutomis naudojantis birža yra paprasta. Dauguma įmonių prekybą vykdo per pavedimų knygas, todėl galite vykdyti ir ribotą, ir rinkos pavedimą. Kiekvieno sandorio DOM (angl. Docket Order Book) yra skirtingas (angl.) Didesnis likvidumas paprastai reiškia mažesnius pirkimo ir pardavimo pavedimų skirtumus.

Prekyba cryptocurrency
Ar “Binance” yra tarpininkavimo sąskaita?

Daugelyje biržų teikiamos tik elementarios paslaugos, kurių daugumai žmonių pakanka. Specializuotose diskusijose dabar taip pat teikiamos labai sverto principu veikiančios prekybos priemonės, pavyzdžiui, ateities sandoriai arba atviri apsikeitimo sandoriai.

Ryškus biržos pranašumas – platus jos platformos kriptovaliutų, kuriomis galima prekiauti, asortimentas.

Tarpininkas siūlo išplėstines maržinės prekybos galimybes, pavyzdžiui, prekybą CFD (Contract for Difference), išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ir kt.

Ar "Coinbase" yra tarpininkavimo sąskaita
Kas yra geras mægler kriptovaliuta?

Tarpininkavimo platformos paprastai teikia unikalias prekybos priemones, padedančias klientams kuo geriau išnaudoti savo sandorius, pavyzdžiui, techninės analizės įrankius, tokius kaip rodikliai ir slenkantys vidurkiai. Jos taip pat siūlo automatizuotas prekybos sistemas ir robotus, kurie gali padėti prekiautojams padidinti efektyvumą ir valdyti riziką.

Svertas naudojamas CFD prekyboje, siekiant padidinti pavojų. Pavyzdžiui, jei kriptovaliutos sverto koeficientas yra 1:2, o kaina juda 5 %, CFD prekiautojai gali gauti 10 % pelną. Arba jie gali patirti 10 % nuostolį, priklausomai nuo kainos judėjimo krypties ir užimamos pozicijos.

Ar "Coinbase" yra tarpininkavimo sąskaita mægler kriptovaliuta
Ar brokeris yra tas pats, kas vertybinių popierių birža?

Apsauga

Kitaip nei kriptovaliutų biržose, kriptovaliutų prekiautojai teikia mažesnius spredus. Tai labai svarbus jų patrauklumo veiksnys, ypač tiems, kurie naudojasi maržine prekyba.

Ar esate susipažinę su naujausiais vagystės atvejais, susijusiais su “KuCoin”? O kaip dėl įsilaužimų į HitBTC ar Mt.Gox? Tikėtina, kad daugelis iš jūsų jau žinote, kad dažnai pasitaiko įsilaužimų į kriptovaliutų biržas. Net tokios žinomos platformos kaip “Binance” tapo įsilaužėlių ir sukčių aukomis, kaip matyti iš praėjusiais metais įvykusio “Binance” KYC duomenų nutekėjimo incidento.

Ką daro kriptografijos prekiautojai
Kiek ima geriausi mægler kriptovaliuta

Nors kriptovaliutų biržos išlieka pažeidžiamos, į jas nėra taip lengva įsiskverbti. Tačiau tai nereiškia, kad kriptovaliutų įmonės yra apsaugotos nuo įsilaužimų ar lėšų vagysčių. Esminis skirtumas yra tas, kad brokeriai yra reguliuojami subjektai, kurie klientams siūlo tam tikrą piniginio saugumo lygį. Šis aspektas gali būti didelis privalumas, ypač asmenims, pereinantiems iš nereguliuojamos užsienio jurisdikcijose veikiančių kriptovaliutų biržų srities.

Be to, tarpininkus paprastai gerai tikrina valdžios institucijos, o tai rodo, kad jie yra rimti. Daug geriau jausitės siųsdami savo vertybes brokeriui, kurį kruopščiai tikrina ir prižiūri tokia autoritetinga institucija kaip SEC ar FCA, nei nežinomai biržai, įsikūrusiai mokesčių rojuje. Brokeriai savo klientų pinigus laiko atskirose sąskaitose, taip suteikdami papildomą apsaugos lygį.

Ar galima pirkti mægler kriptovaliuta
Kaip tapti kriptovaliutų makleriu?

Nors kriptovaliutų biržos efektyviam veikimui tai nėra privaloma, tokių funkcijų turėjimas reiškia, kad galite susisiekti su savo prekybos partneriu, jei kas nors nepavyktų. Nors yra ir kitų galimybių, visos jos susiveda į tą pačią koncepciją: prireikus turėti apsauginį bendravimo ir užtikrinimo tinklą.

Jei kriptovaliutas saugote sudėtingoje aparatinėje piniginėje, pavyzdžiui, “Trezor” arba “Ledger”, jos yra daug saugesnės nei kriptovaliutų biržose, ir to priežastis turėtų būti akivaizdi. Versle galite turėti šimtus skirtingų kriptovaliutų, tačiau šis turtas turi priklausyti jums, nes turite privačius raktus.

Kaip pradėti prekiauti cryptocurrency
Kaip atidaryti mægler kriptovaliuta

Pajamos

Lyginant kriptovaliutų biržos pajamų šaltinį su brokerio pajamų šaltiniu, yra panašumų ir skirtumų. Abu ima komisinius mokesčius, tačiau turi skirtingus bendravimo su klientais metodus.

Biržose, kuriose prekiaujama kriptovaliutomis, yra gausybė prekybos porų, nes likvidumo trūksta dėl nedidelio rinkos gylio. Jos paprastai reikalauja didesnių neįvykdytų sandorių, išėmimų ir indėlių mokesčių.

Kita vertus, likvidumo teikėjas turi mažesnes išėmimo ir prekybos išlaidas, tačiau prekiauja gerokai didesnėmis apimtimis, todėl bendra mokamų komisinių suma gali būti panaši.

Geriausių mægler kriptovaliuta ir biržų palyginimo lentelė

Kaip pradėti investuoti į cryptocurrency
Kokio tipo mægler kriptovaliuta

Tačiau pažvelkime į kriptovaliutų biržą ir brokerį mūsų palyginimo lentelėje ir pažiūrėkime, ar jie yra palyginami.

Galiausiai, ką turėtumėte naudoti: kriptovaliutų brokerį ar biržą?

Galiausiai kriptovaliutų brokerio ar biržos pasirinkimas yra individualus sprendimas; nėra vieno “teisingo” sprendimo. Sakė, kad kiekvienas jų tinka įvairių rūšių klientams ir turi savo aplinkybes.

Dideliam sandorių kiekiui sudaryti geriau būtų naudotis tarpininko paslaugomis. Tarpininkas yra reguliuojamas, audituojamas, o jo pinigai yra jo banko sąskaitose, todėl net jei į jį būtų įsilaužta dėl tų pačių priežasčių, kaip ir pirmiau, klientas gali gauti tam tikrą kompensaciją. Profesionalūs prekiautojai taip pat gali naudotis techninės analizės ir automatinės prekybos metodais.

Galiausiai, ką turėtumėte naudoti: brokeris kriptovaliuta
brokeris kriptovaliuta

Brokerio paslaugos taip pat puikiai tinka klientams, norintiems pasipelnyti iš kriptovaliutų kainų svyravimų vykdant trumpalaikę ir vidutinės trukmės maržinę prekybą.

Kita vertus, kriptovaliutos siūlo didesnę riziką ir milžinišką potencialų pelną, nes jos suteikia platesnį prekybos porų asortimentą, net ir su kai kuriais naujesniais altkoinais, kurių grąža dėl nepastovumo yra labai didelė.

Keitimo paslaugos yra būtinos klientams, kuriems reikia saugoti kriptovaliutas (t. y. laikyti turtą savo reikmėms), ir tiems, kurie nori laikyti ilgalaikius statymus.

Kiekvienas atsakymas bus naudingas skirtingiems žmonėms. Atminkite, kad tvarkote savo brangius pinigus, todėl prieš juos išleisdami atlikite namų darbus ir atlikite daugiau tyrimų.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams