Ethereum ir Cardano: Išsami apžvalga

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kuris yra geriau pirkti Cardano Bitcoin ar Ethereum?

Dabartinė vertė. Artimiausiu metu “Cardano” yra geresnis sandoris nei “Ethereum”. Šiuo metu “Cardano” kaina yra mažesnė nei “Ethereum”. Plečiantis DApp rinkai, Ethereum ir Cardano vertė greičiausiai kils.

⚡️ Ar gali “Cardano” tapti kitu bitkoinu?

“Cardano”, panašiai kaip ir “Bitcoin”, turi potencialą tapti viskuo, ką reiškia “Bitcoin”, ir dar daugiau. Vienos monetos “Cardano” vertė yra 1,80 JAV dolerio, o pasiekti 60 000 JAV dolerių kainą gali atrodyti ambicinga, atsižvelgiant į pradinę jos vertę. Tačiau “Bitcoin” parodė, kad pasiekti tokias aukštumas iš tiesų įmanoma.

⚡️ Kokia kriptovaliuta suklestės 2023 m.?

Mūsų tyrimas atskleidė, kad Lucky Block yra geriausia kriptovaliuta, į kurią investuoti iki 2023 m. Trumpai tariant, šiuo kriptovaliutos projektu siekiama pakeisti visą loterijų verslą visame pasaulyje. Naudojant blokų grandinės technologiją, procesas yra decentralizuotas.

⚡️ Ar “Cardano” turi ateitį?

Ekspertai prognozuoja, kad 2023 m. “Cardano” kaina kils dėl kelių veiksnių. Numatomas “Cardano” patekimas į institucinio priėmimo erdvę yra svarbus katalizatorius. Tikimasi, kad investicijos vertė stiprės jai toliau plečiantis. Tačiau rinkos dėmesys pasiūlai ir paklausai gali trukdyti ADA augimui.

Šiuo metu kriptovaliutų erdvėje yra tūkstančiai skaitmeninių valiutų ir žetonų, todėl šie aktyvai intensyviai kovoja dėl dominavimo rinkoje. Pastaraisiais metais kriptovaliutos tapo funkcionalesnės, o tai padėjo padidinti kelių projektų rinkos kapitalizaciją ir prekybos apimtis.

Cardano vs Ethereum Reddit
“Ethereum” ir “Cardano”: kas bus kriptovaliutos varomoji jėga

Daugelis paplitusių kriptovaliutų, tokių kaip “Bitcoin”, “Cardano” ir “Ethereum Reddit”, turi aiškius planus, kurie padės joms augti blokų grandinės pramonėje. Tačiau daugelis naujesnių projektų padarė didelę pažangą neturėdami aiškaus tikslo. Tai rodo, kad kriptovaliutų sektorius yra nesaugus ir dinamiškas.

Sekti nuolat augančią kriptovaliutų rinką gali būti neįveikiama. Norėdami jums padėti, parašėme išsamų tinklaraščio įrašą, kuriame aprašome ir palyginame dvi populiariausias šiandienos kriptovaliutas – “Ethereum” ir “Cardano”. Apsiginkluokite žiniomis apie šias itin paklausias monetas, kad galėtumėte drąsiai nuspręsti, kurios iš jų idealiai tinka jūsų portfeliui!

Apžvelgsime jų pagrindines konstrukcijas, projektų ypatumus, funkcijas, esminius skirtumus, dujų sąnaudas, naujoviškų sutarčių galimybes, sutarimo mechanizmo kainų skirtumus ir dar daugiau. Perskaitę šį įrašą, turėtumėte išsamiai susipažinti su dviem turimomis galimybėmis, kad galėtumėte nuspręsti, kuri iš jų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Cardano vs Ethereum 3 ADA pranašumo priežastys
“Ethereum” ir “Cardano”: kuo jie skiriasi vienas nuo kito

“Cardano” ir “Ethereum” “Reddit” turi daug panašumų, pavyzdžiui, išmaniosios sutartys ir decentralizuotų programų kūrimas, tačiau skiriasi jų dizainas, misija ir tikslai. Būtent todėl tarp kriptovaliutų ekspertų dažnai vyksta Ethereum vs. Cardano diskusijos.

Kokia yra Ethereum rinkos vertė ir kaip jis veikia?

2015 m. “Ethereum” sukėlė revoliuciją blokų grandinės srityje, pristatydama virtualią valiutą ir decentralizuotą taikomųjų programų platformą. Nuo to laiko jis įgijo didžiulį populiarumą ir tapo vienu geidžiamiausių skaitmeninių aktyvų, nusileidžiančiu tik “Bitcoin”. Kūrėjai dažnai naudojasi patikima “Ethereum” technologija kurdami decentralizuotas taikomąsias programas (dApps), tyrinėdami decentralizuotus finansus (DeFi) ir sudarydami palankesnes sąlygas nepiniginiams žetonams (NFT). Dėl savo novatoriškų galimybių Ethereum išlieka labai paklausi tarp kūrėjų, kurie siekia transformuoti savo projektus naudodami pažangią platformą.

"Ethereum" ir "Cardano" lenktynės į viršų
Ką geriau pirkti, Cardano ar Ethereum?

“Ethereum” blokų grandinės privalumai

Kūrėjai paprastai naudoja šią galingą technologiją decentralizuotoms programoms (dApps) kurti, decentralizuotiems finansams (DeFi) tirti ir nepiniginiams žetonams (NFT) palengvinti. Dėl savo novatoriškų galimybių “Ethereum” ir toliau auga paklausa tarp kūrėjų, ieškančių pažangios platformos savo projektams iš esmės pakeisti.

Ethereum privalumų yra daug. “Ethereum” naudoja išmaniąsias sutartis kaip svarbiausią funkciją, optimizuojančią darbo eigą ir supaprastinančią operacijas. Šios sutartys tapo neatsiejama blokų grandinės tinklo dalimi, nes yra saugesnės ir skaidresnės. Naudotojai išmaniosios sutarties dėka gali užtikrintai vykdyti sandorius ir mokėjimus.

Pasinaudodami atvirojo kodo technologijos galia, kūrėjai visame pasaulyje gali naudotis “Ethereum” ir kurti naujoviškas programėles naudodamiesi jos blokų grandine. Šios programos veikia su valiuta, vadinama eteriu (ETH). Todėl, jei decentralizuotai programai gerai sekasi, pelną gauna ir ji, ir Ethereum tinklas.

Ethereum tinklo trūkumai

Ar "Cardano" yra "Ethereum" konkurentas
Ar “Cardano” kelia grėsmę “Ethereum”?

“Ethereum” tinklas sulaukė griežtos kritikos dėl daug energijos reikalaujančio kasybos protokolo, kuriame sandorių autentiškumui patvirtinti naudojama darbo įrodymo (PoW) sistema. Tinklo naudotojai sandorius patvirtina galingais kompiuteriais spręsdami sudėtingus galvosūkius ir kodus. Kadangi šios užduotys tampa sudėtingesnės, sandoriams patvirtinti reikia daugiau energijos.

Ethereum tinklas turi tam tikrų trūkumų. Už sandorius jis ima palyginti dideles dujų sąnaudas. Blokų grandinės platformoje diegiamas “Proof of Stake pos” protokolas, kuris iš dalies sumažins dujų problemą. Proof of Stake konsensuso mechanizmas siūlo gerokai ekologiškesnį požiūrį ir leidžia kalnakasiams patvirtinti sandorius bei gauti atlygį už savo indėlį į blokų grandinės technologiją.

Kaip įsigyti Cardano vs Ethereum Reddit
Kam naudojamas Ethereum?

Nepaisant to, kad atsiranda, Ethereum tinklo atnaujinimas dažnai vyksta lėtai ir vėluoja. Nepaisant teiginių, kad “Ethereum” bendraautoriaus pereinamojo laikotarpio planas bus įgyvendintas 2023 m., vis dar kyla susirūpinimas ir abejonių dėl jo išleidimo datos.

Kas yra “Cardano”?

“Cardano” atsirado kaip “Ethereum” žetono konkurentas, kurį inicijavo vienas iš pirminių “Ethereum” kūrėjų. Dėl to kilo nuolatinės diskusijos, kuris iš jų yra pranašesnis: Cardano” ar “Ethereum”. Nepaisant konkurencijos, tiek Cardano, tiek Ethereum protokolai turi keletą bendrų elementų. ADA yra “Cardano” tinklo kriptovaliuta, naudojama atsiskaitymams už interneto paslaugas.

Kodėl "Cardano" yra "Ethereum" žudikas
Ar dabar tinkamas laikas investuoti į “Cardano”?

“Adder” blokų grandinė yra viena iš daugelio “Cardano” tinkle veikiančių blokų grandinių.

“Cardano” yra trečiosios kartos blokų grandinė su išmaniosiomis sutartimis ir decentralizuotomis programomis. Jos tinkle veikia NFT prekybos platforma ir “Indigo” protokolas, todėl naudotojai gali greitai keistis realiais daiktais naudodami “Cardano” blokų grandinę.

“Cardano” naudojamas PoS kasybos metodas suteikia jam pranašumą prieš “Ethereum”. Priešingai nei “Cardano”, “Ethereum” vis dar laukia, kol galės pereiti prie PoS (Proof of Stake) metodo. Tiek Ethereum, tiek Cardano savo blokų grandinėse turi išmaniąsias sutartis. Be to, įtraukdama “Cardano” privalumus į savo tinklo protokolą, “Cardano” sustiprino savo pozicijas lyginant “Cardano” ir “Ethereum”.

Ar "Cardano" turi ateitį
Ar “Cardano” yra geresnis už “Bitcoin”?

Kriptovaliutų pasaulyje taip pat išaugo ADA žetono svarba. Anksčiau jis buvo žinomas kaip trečia pagal dydį moneta po “Bitcoin” ir “Ethereum”. Investuotojai ir ADA žetonų turėtojai uždirba atlygį statydami savo žetonus. Jis padėjo tinklui patvirtinti sandorius, naudoti išmaniuosius kontraktus ir gauti naudos iš tinklo dalyvių ir suinteresuotųjų šalių.

“Cardano” tinklo trūkumai

“Cardano”, kaip ir “Ethereum”, vis dar yra ankstyvojoje stadijoje. Nepaisant to, kad per pastaruosius dvejus metus “Cardano” smarkiai išaugo, palyginti su “Ethereum”, ji vis dar laikoma santykinai nauja. Cardano varžymasis su Ethereum ir Solana gali būti būtinas siekiant apriboti tokenų augimą. Cardano turėtojai turi didelę įtaką, todėl yra ir galingi, ir pažeidžiami.

Kuo ypatingas "Cardano
Ar ADA sprogs?

Nors “Cardano” turi tam tikrų pranašumų prieš “Ethereum”, jis vis dar yra ankstyvoje kūrimo stadijoje. “Cardano” tinkle nėra tiek daug decentralizuotų programų kaip “Ethereum”. Be to, išmaniųjų sutarčių naudojimas “Cardano” tinkle nėra toks platus kaip “Ethereum” platformoje.

Šiuo metu “Cardano” kuria visiškai funkcionalias pažangiąsias sutartis, kad būtų galima teikti finansines paslaugas ir vykdyti sandorius. Pasiekus šį svarbų etapą, “Cardano” rinkos vertinimui gali turėti įtakos jos palyginimas su kitais kriptovaliutų projektais, kurie teikia panašias inovatyvių sutarčių galimybes. Projekto skaičiavimo galia atliks lemiamą vaidmenį jo vystymuisi.

Kas kriptografija bus bumas 2023 m.
Kuris cryptocurrency sprogs 2025 m.?

Ethereum ir Ada gali atrodyti panašūs, tačiau tarp jų yra svarbių skirtumų.

Blokų grandinės palyginimas

Ethereum ir Cardano – abi žinomos kriptovaliutos, turinčios daug ką pasiūlyti. Šie produktai pasižymi neprilygstamu lankstumu ir suteikia daugybę būdų, kaip jais pasinaudoti. Abiejose blokų grandinėse pirmenybė teikiama decentralizuotų programų ir išmaniųjų sutarčių naudojimui. Tačiau jų energijos suvartojimas yra skirtingas.

Ethereum ir Ada gali atrodyti panašūs, tačiau tarp jų yra svarbių skirtumų.
“Cardano” ir “Ethereum” naudoja skirtingas blokų grandines.

Tiek “Cardano” (ADA), tiek “Ethereum” blokų grandinės siūlo panašias funkcijas, leidžiančias vykdyti pasirinktinę programavimo logiką (išmaniąsias sutartis) ir kurti decentralizuotas programas (dApps). Bet kurios blokų grandinės platformos pagrindas yra algoritmas, atsakingas už blokų kūrimą ir sandorių patvirtinimą.

Šiuo metu “Cardano” konsensuso “Proof-of-Stake Ouroboros” protokolo ir “Ethereum” darbo įrodymo blokų grandinės kontrastas yra tas, kad “Cardano” siūlo dinamiškesnę struktūrą, o “Ethereum” – plačią virtualią mašiną, kuri leidžia kurti dar įvairesnes programas. Ouroboros, technologijos, kuria grindžiama Cardano sistema, įrodymas vis dar yra ankstyvojoje stadijoje ir dar nenustatyta, ar ją panaudojus bus pasiekta sėkmė.

Kuris cryptocurrency turėčiau investuoti į 2023
Kuri moneta bus kitas “Bitcoin”?

“Cardano” ankstyvuoju etapu sukurtas algoritmas “Ouroboros” yra pirmasis PoS algoritmas, kurio saugumas įrodytas ir kuris pirmą kartą buvo sukurtas atliekant mokslinius, akademinius tyrimus. Moksliniais tyrimais pagrįsta sistema, sukurta remiantis ekspertų patikrintomis koncepcijomis ir įrodymais pagrįstais metodais, vadovaujamasi kiekviename “Cardano” veiksmų plano etape arba laikotarpyje. Vykdant šį procesą tobulinami ir pasiekiami būsimi blokų grandinės tinklo ir ADA žetono naudojimo atvejai.

Išmaniųjų sutarčių ir decentralizuotų programėlių reikšmė

Kuri moneta bus kitas bitkoinas
Kas yra Ethereum ir kaip jis veikia?

Pažangiosios sutartys yra iš anksto parengtos ir negrįžtamos, todėl yra saugios ir patikimos. Išmaniosios sutartys suinteresuotosioms šalims suteikia neprilygstamą skaidrumą, nes jos atlieka sandorius ir užduotis panašiai kaip automatai, nereikalaudamos trečiosios šalies ar tarpininko.

Ekspertai sutaria, kad decentralizuotos programėlės yra blokų grandinės technologijos ateitis. Jos ne tik teikia naudotojams svarbius duomenis, bet ir skatina decentralizaciją bei privatumą, todėl yra neįkainojamos kriptovaliutos priemonės. Dar daugiau, šie susitarimai yra visiškai prieinami kiekvienam, kuris jų ieško!

Į kokią kriptovaliutą turėčiau investuoti dabar
Ar Ethereum yra gera investicija?

Sandoriai turi būti atliekami ir tikrinami du kartus.

Abiejose iniciatyvose tiriamos blokų grandinės mastelio problemos sprendimo strategijos. Tačiau Ethereum turi daugiau problemų, nes yra didelės vertės ir siekia didelio finansinio masto, todėl sandoriai yra lėtesni ir brangesni.

“Cardano” yra labiau keičiamo dydžio nei “Ethereum”, todėl lyginant “Cardano” ir “Ether” jis turi pranašumą. Tačiau kai Ethereum 2.0 atnaujinimas pasieks pagrindinį tinklą, šios kriptovaliutos turės atitinkamai pakeisti savo strategijas.

Kaip Ethereum uždirba pinigus
Kaip Ethereum uždirba pinigus?

Naudojant “Proof-of-Stake” kalnakasybos sistemą reikia daug mažiau energijos ir išteklių nei naudojant “Proof-of-Work” sistemas, nes “PoW” kalnakasiai, norėdami išgauti blokus, turi atlikti daug daugiau “darbo”. Ouroboros trūkumas yra tas, kad palyginti nedidelė naudotojų grupė turi būti prisijungusi ir turėti tinkamą interneto ryšį. Nepaisant neseniai įvykusio vertės kritimo, vis dar galioja nuostata, kad ankstyva investicija į valiutą gali atnešti didelį pelną ateityje.

“Cardano” taip pat naudoja delegavimo sistemą, pagal kurią ADA turėtojai gali deleguoti savo akcijų paketą kitiems asmenims, kurie jų vardu gali apdoroti sandorius.

“Proof of Stake” (PoS) sistema sukurta siekiant pakeisti “Proof of Work” (PoW) protokolą saugesniu ir efektyvesniu procesu, panašiu į “Ethereum 2.0”. Cardano žengė revoliucinį žingsnį priimdama statymo įrodymo metodą, o Ethereum deda daug pastangų, kad neatsiliktų nuo šios pažangos.

Kaip Ethereum uždirba pinigus?
Kaip įsigyti “Cardano”?

Lyginame abiejų bendrovių kainų analizę.

Per pastarąsias 24 valandas CAD/USD dolerio kursas svyravo vidutiniškai – nuo 2,01 iki 2,13 JAV dolerio. Bendra prekybos apimtis sumažėjo 44,64 proc. ir sudarė 3,33 mlrd. dolerių, todėl jo rinkos kapitalizacija sumažėjo iki apytikriai 67,3 mlrd. dolerių – tai užtikrino jam šeštąją vietą tarp visų valiutų, palyginti su pirmąją vietą užimančiu bitkoinu, kurio vertė siekia stulbinamus 68,44 mlrd. dolerių, ir nuo jo nedaug atsiliekančiu eteriu, kurio rinkos kapitalizacija sudaro apie 29 proc.

Garsiausia rinkoje skaitmeninė valiuta “Bitcoin” susidūrė su grėsmingu varžovu “Ethereum”, kuris laikomas pagrindiniu jos varžovu. Tačiau Ethereum turi keletą savų varžovų. Būtent todėl Ethereum vertė kartkartėmis krenta dėl daugybės rinkos žudikų.

Ar galiu pirkti ADA "Coinbase
Kaip įsigyti grynųjų pinigų ADA monetų?

Šaltkalviai ir žiniasklaidos platformos jau daugelį metų aptarinėja “Ethereum žudiko” idėją per daugybę kriptovaliutų projektų. Nepaisant to, daugelis mažmeninių investuotojų ignoruoja Ethereum, kaip neginčijamo decentralizuotų taikomųjų programų (dApps) karaliaus, viešpatavimą. Ar jie renkasi blokų grandinės technologiją? Ethereum (ETH) yra platforma, į kurią kreipiamasi kuriant taikomąją programą.

Ethereum užima antrąją vietą pagal kriptovaliutų rinkos kapitalizaciją, o Cardano šiuo metu užima ketvirtąją vietą. Abiejų rodikliai, tokie kaip rinkos kapitalizacija ir prekybos apimtis, yra puikūs, tačiau ETH vertė yra keturis kartus didesnė už “Cardano”. Tačiau daugelis įmonių nusprendė palikti Ethereum ir pereiti į kitus tinklus, naudoti antrojo lygmens (L2) sprendimus arba taikyti kelių grandinių strategiją, kad klientai galėtų naudotis mažo komisinio mokesčio operacijomis ir greitu apdorojimo laiku.

Ar galiu nusipirkti ETH už ADA
Kur yra prieinamiausia vieta įsigyti “Cardano”?

Per pastarąsias 24 valandas visoje rinkoje vyravo meškų tendencijos: bitkoinas atpigo 1,41 %, o eteris – 1,93 %. Tuo tarpu “Decentraland” (MANA) pirmauja su daugiau nei 38 % padidėjusia kaina.

Dideli verslo subjektai ir investuotojai noriai investuoja į ETH, nes labai tikisi, kad tai bus kitas didelis dalykas kriptovaliutų srityje, aplenksiantis “Bitcoin” kaip pasaulyje pirmaujantį skaitmeninio turto kompiuterį. Kita vertus, smulkieji investuotojai, prekiautojai ir verslo įmonės pila pinigus į “Cardano”.

Kur galiu nusipirkti ADA Cardano monetų
Cardano kainos prognozė 2023-2025 m.

Šiuo atveju niekas pasaulyje negali duoti aiškaus finansinio patarimo, tačiau tai rodo ir augantį žetonų populiarumą, ir jų išpopuliarėjimą. Kai prie “Cardano” tinklo prisijungs reikšmingi finansiniai investuotojai, jų rinkos kapitalizacijos konkurencija gali tapti dar labiau intriguojanti.

Vokietijos banko “Deutsche Bank” ekspertai Ethereum apibūdina kaip “skaitmeninį sidabrą” – šis terminas pirmą kartą panaudotas apibūdinant Litecoin. Vokietijos tarptautinis investicinis bankas teigia, kad virtualiosios valiutos yra “pernelyg svarbios, kad jas būtų galima ignoruoti”. Pasak “Deutsche Bank”, iki 2030 m. skaitmeninė valiuta pralenks tradicinius popierinius pinigus.

Ethereum ir Cardano pirkimas
Ethereum (ETH) vs. Cardano (ADA)

Ethereum ir Cardano pirkimas

Pasaulis sparčiai susipažįsta su kriptovaliuta, todėl visur atsiranda investavimo galimybių. Didėjant prieinamumui tarpvalstybiniu mastu, asmenys visame pasaulyje įsitraukia į šią finansinę revoliuciją. Iš pradžių paskatintas bitkoino, patrauklumas išsiplėtė ir į kitas kriptovaliutas, pavyzdžiui, eterį, “Cardano”, “Dogecoin” ir “Ripple”, kurios tapo žymiais rinkos dalyviais. Dėl to visame pasaulyje išsivystė kriptovaliutų ir bitkoinų biržų funkcija. Paaiškėjo, kad šios įmonės yra ryšys tarp klientų ir realios skaitmeninio turto prekybos rinkos.

Kaip ir kur galima įsigyti Ethereum arba Ada monetų?
Kas geriau investuoti: Ethereum ar Cardano?

Centralizuotose ir decentralizuotose biržose kriptovaliutų entuziastai iš įvairių sričių gali lengvai dalyvauti kriptovaliutų prekyboje. Šios platformos siūlo įvairias su skaitmeniniu turtu susijusias paslaugas, įskaitant monetų ir žetonų pirkimą, pardavimą, keitimą ir pervedimą. Naudotojai, naudodamiesi šiomis biržomis, taip pat gali saugoti savo turtą apsaugotose kriptovaliutų piniginėse. Todėl kiekvienas, norintis prekiauti ETH ar ADA žetonais arba į juos investuoti, gali tai daryti bendradarbiaudamas su patikima įmone.

Kaip ir kur galima įsigyti Ethereum arba Ada monetų?

Ethereum yra pirmaujanti kriptovaliuta, todėl daugumoje biržų lengva nusipirkti savo eterį. Tačiau rekomenduojame laikytis kelių žinomiausių, pavyzdžiui, “Coinbase”, “Gemini” arba “eToro”. Ethereum taip pat galite įsigyti naudodamiesi tokiomis platformomis kaip “Venmo” arba “PayPal”. ETH / Cardano pirkimas (žingsnis po žingsnio)

Kuris yra geriau pirkti Cardano Bitcoin ar Ethereum
Ar ETH ir ETH2 kaina yra tokia pati?

Norite investuoti į “Cardano” (ADA)? Pateikiame išsamų vadovą, kaip be vargo įsigyti kriptovaliutos.

  • Pradėkite kelionę į kriptovaliutų sėkmę nuo saugios sąskaitos gerbiamoje biržoje, pavyzdžiui, “Coinbase”.
  •  Vėliau papildykite savo sąskaitą lėšomis banko pavedimu arba kredito / debeto kortele.
  • Finansuodami savo paskyrą, biržos paieškos juostoje raskite “Cardano” ir spustelėkite “Pirkti”.
  •  Įveskite norimą pirkti “Cardano” sumą, peržiūrėkite sandorį ir spustelėkite “Pirkti “Cardano”.
  •  Dabar įsigijote “Cardano”!
Kuris yra geriau pirkti Cardano Bitcoin ar Ethereum
ethereum cardano

Kurios investicijos jums labiau apsimoka?

Ethereum ir Cardano yra dvi madingos kriptovaliutos, tačiau kiekviena iš jų turi skirtingų privalumų ir trūkumų. Geriausias būdas jums priklausys nuo to, kiek drąsūs norite būti ir kokie jūsų polinkiai.

Šiuo metu visos kriptovaliutos kelia finansinę riziką. Tačiau “Ethereum” dėl savo nusistovėjusios reputacijos, palyginti su “Cardano”, paprastai laikoma atsargesne investicija. Be to, jis yra labiau žinomas ir žinomesnis, o tai suteikia jam pranašumo. Nors “Cardano” pagrindai dar tik formuojasi, “Ethereum” turėjo laiko sustiprėti.

Eth yra geriau nei ADA
Kuris yra geriau pirkti Cardano Bitcoin ar Ethereum?

Nors kriptovaliutų pasaulyje dominuoja spekuliacijos, “Cardano” metodiškas požiūris galiausiai gali paskatinti tvarų augimą. Ethereum gali susidurti su problemomis, nes pereina prie PoS protokolo, o tai gali suteikti Cardano pranašumą.

Atminkite, kad kriptovaliutos nėra išskirtinė veikla – naudos gali gauti visi. Ethereum ir Cardano gali sulaukti sėkmės išskirdami savo unikalias nišas šiame sektoriuje. Sustojimas apmąstant kiekvienos potencialios investicijos privalumus ir trūkumus padės jums atskirti, kuri iš jų labiausiai atitinka jūsų dabartinius poreikius.

Kas yra ethereum cardano
Kurios investicijos jums labiau apsimoka?

Išvada

Tiek “Ether”, tiek “Cardano” turi tvirtą pagrindą ir bendruomenės palaikymą. Pagal pripažinimą sektoriuje jie nusileidžia bitkoinui. Priešingai, investuotojai ir prekiautojai turėtų skirti laiko išsamiems tyrimams prieš pasirinkdami.

Abi šios kriptovaliutos turi potencialą sparčiai augti konkurencingoje rinkoje ir gali pradėti aršiai konkuruoti.

Kuo skiriasi "Ada" ir "Ethereum" kaina
“Cardano” ir “Ethereum” naudoja skirtingas blokų grandines.

Nepaisant to, Ethereum sėkmė ir Cardano nuolatinis spaudimas gali būti geras ženklas visai pramonei ir skaitmeninio turto ateičiai visame pasaulyje.

Priešingai, kriptovaliuta gali žadėti pelningą grąžą, jei ji taps ilgalaike sėkme. Ethereum (CRYPTO: ETH) ir Cardano (CRYPTO: ADA) yra dvi populiarėjančios kriptovaliutos. Abi monetos patyrė didžiulį augimą nuo tada, kai prieš kelerius metus buvo pirmą kartą išleistos. Investuotojai į kriptovaliutas susikrovė turtus anksti investavę į šį skaitmeninį turtą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams