EOS: Išsamus decentralizuotos taikomųjų programų platformos vadovas

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kam naudojama eos kriptovaliuta?

Įmonėms ir kūrėjams, kuriems reikia patikimo, didelio našumo blokų grandinės protokolo, skirto išmaniosioms sutartims, dApps ar paskirstytosioms knygoms, EOSIO yra atsakymas. Sukurta Block. One” 2018 m., kad išspręstų esamų architektūrų mastelio keitimo ir tinkamumo naudoti problemas, EOSIO gali apdoroti milijonus sandorių per sekundę be jokių sandorių mokesčių!

⚡️ Kuo skiriasi EOSIO ir EOS?

EOS yra kriptovaliuta, veikianti savo blokų grandinėje. EOSIO yra kuriama atvirojo kodo blokų grandinė, kurią valdo “Block”.

⚡️ Ar EOSIO yra blokų grandinė?

“Block” sukurta EOSIO – tai blokų grandine pagrįstas programinės įrangos protokolas, pritaikytas verslui ir decentralizuotoms programoms (dApps). Jo deleguotasis statymo įrodymo (dPoS) konsensuso mechanizmas leidžia apdoroti tūkstančius sandorių per sekundę taikant nominalius mokesčius. Be paskyrų atkūrimo ir tapatybės valdymo funkcijų, dėl kurių platforma tampa patraukli programėles kuriantiems kūrėjams, jos vietinė kriptovaliuta – EOS – palaiko tinklo veikimą ir kartu skatina jo naudotojus.

⚡️ Kodėl EOS yra gera investicija?

Didelį pelną ir galimą ilgalaikį pelną teikianti EOS.IO blokų grandinės technologija gali sukelti revoliuciją pramonės šakose ir versle. Ši pažangi technologija įgalina programėles didinti našumą optimizuojant kompiuterio išteklių naudojimą. Būsimą EOS vertės augimą lemia keli pagrindiniai elementai – patyrusi kūrėjų komanda, dirbanti prie jos pažangos, daugybė jos pagrindu kuriamų dApps, taip pat didėjantis smalsumas kriptovaliutų ir blokų grandinės proveržiui apskritai!

eos kriptovaliuta

Kas yra eos kriptovaliuta?

EOS/EOS.IO yra blokų grandinės platforma, kuri gali pakeisti tai, kaip mes kuriame paskirstytas pramoninio masto programas. Ji suteikia tvirtą pagrindą šiam procesui.

Skirtingai nei “Ethereum” ir kitos senesnės blokų grandinės sistemos, EOS siekia, kad dApp kūrimas būtų patogus vartotojui ir verslui.

Išsamus EOS blokų grandinės supratimo vadovas
Kas yra EOS prekyboje?

Pagrindiniai blokų grandinės trūkumai, susiję su mastelio keitimo galimybėmis, neleidžia jai tapti visuotine.

Kas yra Dogecoin? Kaip jis veikia?

Naudojimasis platformos užduotimis reikalauja laiko ir pastangų, nes naudotojai turi mokėti dujų mokestį, kad galėtų naudotis bet kokiomis platformoje sukurtomis dApps. Dėl to sistema tampa labai nepatogi žmonėms, kurie paprastai nesutinka naudotis kažkuo, kas juos apmokestina kiekvieną kartą atliekant sandorį.

Kas yra kriptografinė EOS
Kuo skiriasi eos kriptovaliuta?

Naudodami EOS klientai gali vertikaliai ir horizontaliai mastelizuoti, kad užtikrintų nepertraukiamą programų veikimą – šios funkcijos kiti blokų grandinės paslaugų teikėjai nesiūlo. Be to, EOS gali pasigirti saugia platforma, kuri gali operatyviai valdyti tūkstančius sandorių per sekundę! Dėl to ji neįtikėtinai naudinga teikiant interneto paslaugas, pavyzdžiui, kriptografinio autentiškumo nustatymo paslaugas.

Kriptografijos rūšys

 • EOS išmaniosios sutartys.
 • Debesų saugyklos dApps
 • naudotojo autentiškumo patvirtinimas ir kt.

Jų poreikiai buvo nuodugniai išnagrinėti, kad būtų užtikrintas kuo didesnis “EOS ekosistemos” įmonių, kūrėjų ir rėmėjų pasitenkinimas.

Ar EOS yra geresnė už "Ethereum eos kriptovaliuta
Kas yra “EOS” blokų grandinėje
 • Kuo labiau panaikinkite sandorių mokesčius. Galimybė atlikti milijonus operacijų per sekundę.

Prieš nuodugniai analizuodami EOS platformą, trumpai panagrinėkime sėkmingos dApp platformos bruožus.

Kriptovaliutų pasyviųjų pajamų svajonė: Derliaus ūkininkavimas

Kokie yra svarbiausi dApp platformos sėkmės veiksniai?

Kad decentralizuotos programos būtų sėkmingos tikslinėje auditorijoje, turi būti suderinta daugybė elementų.

Sėkmingam decentralizuotų taikomųjų programų naudojimui reikia kelių pagrindinių elementų, įskaitant, bet neapsiribojant šiais:

Kiek kainuoja "eos
Kas yra eos kriptovaliuta: Kaip veikia EOS blokų grandinė?
 • Jie palaiko didelę naudotojų bazę. DApp platforma turi būti keičiamo dydžio, kad milijonai naudotojų galėtų ja naudotis be pertrūkių.
 •  Nemokamas naudojimas. Programėlė naudotojams turi būti nemokama ir lengvai atnaujinama bet kurioje blokų grandinės sistemoje. Vartotojai nesiryš pakartotinai naudoti programėlę, jei turės mokėti sandorio mokestį.
 •  Žemas. Decentralizuota programa turėtų veikti su kuo mažesniu vėlavimu, kad būtų užtikrinta gera naudotojų sąveika.
 •  Lygiagretus ir nuoseklus veikimas DApp bet kurioje blokų grandinės platformoje turėtų būti galima lygiagrečiai apdoroti, kad būtų galima paskirstyti darbo krūvį ir sutaupyti laiko. Decentralizuota taikomoji programa taip pat turėtų leisti atlikti daug nuoseklių operacijų, kad būtų išvengta klaidų, pavyzdžiui, dvigubo išlaidavimo.
Kokie yra techniniai eos kriptovaliuta
EOS ir EOSIO supratimas

Kokie yra techniniai “EOS” aspektai?

Kuo išsiskiria EOS blokų grandinės platforma? Jos techninės savybės yra neginčijamos, todėl pateikiame sąrašą, apie kurį turėtumėte žinoti:

Geriausi techniniai rodikliai Crypto ir atsargų

Patvarumas


Blokų grandinės gebėjimas apdoroti daugybę sandorių per sekundę yra gana sudėtingas, nes tvirtinant šias operacijas reikalingas viso tinklo susitarimas. Ši problema gerokai apriboja naudotojų sąveiką, todėl labai svarbu užtikrinti, kad pasirinkta sistema pasižymėtų stipriomis mastelio keitimo galimybėmis, pavyzdžiui, privati kriptovaliuta EOS.

Ar EOS turi ateitį
Ar EOS yra privati kriptovaliuta?

Per sekundę “Visa” atlieka 1 667 operacijas, o “Paypal” – 193. “Bitcoin” atlieka 3-4 sandorius per sekundę, o “Ethereum” yra šiek tiek pranašesnis – 20. EOS paskirstytasis akcijų patvirtinimo mechanizmas (DPOS) leidžia atlikti milijonus sandorių per sekundę.

“Cardano” ir “Ethereum”: Skirtumai

Lankstumas

2016 m. decentralizuotą autonominę organizaciją (DAO) ištiko pražūtinga kodavimo klaida, dėl kurios buvo prarasta trečdalis jos lėšų. Dėl to ji buvo padalinta į dvi nepriklausomas blokų grandines ir atitinkamus žetonus.

Kodėl EOS nepavyko
Kaip galiu įsigyti eos kriptovaliuta
 • “Ethereum Classic” yra nekintamumo ir ankstesnių patvirtinimo principų išsaugojimo įrodymas net ir po to, kai buvo pakeista “Ethereum” kodų bazė.
 •  “Ethereum” naudoja blokų grandinę su naujoviškais patvirtinimo algoritmais, o EOS užtikrintai ginasi nuo tokių trūkumų naudodama DPOS metodą. Esant dApp klaidoms ar atakoms, tam tikri blokų grandinės paslaugų teikėjai gali laikinai sustabdyti dApp vykdymą, kol ji bus ištaisyta.

Naudodami leidimų schemą esate atsakingi už tai, kas gali peržiūrėti jūsų konfidencialią informaciją.

Kokie yra 6 eos kriptovaliuta
Kokios yra “EOS” sąvokos

Ieškote paprasto vadovo, kaip savo organizacijoje nustatyti pasirinktines leidimų schemas? Tuomet toliau neieškokite – šiame straipsnyje parodysime, kaip paprasta naudoti EOS ir pritaikyti kiekvieno naudotojo teises!

Galite kurti patikimesnes programas nepradėdami nuo nulio, nustatydami įgaliojimus konkrečiai EOS naujoviškos sutarties funkcijai apsaugoti ir suskirstydami jai aktyvuoti reikalingus leidimus į įvairias paskyras su skirtingais įgaliojimų svoriais. Tai naudinga galimybė, supaprastinanti kūrėjų pažangą koduojant programas.

EOS modelis
Ar EOS yra “Ethereum” žudikas?

Gali būti atnaujinamos visos decentralizuotos programos, sukurtos naudojant EOS blokų grandinę. Vartotojai gali be vargo įdiegti ir naudotis naujausiais atnaujinimais savo įrenginiuose vos keliais spustelėjimais. Kūrėjai taip pat gali modifikuoti esamas funkcijas arba prireikus keisti programų logiką. Vienašališkai sukurtos negrįžtamos EOS išmaniosios sutartys taip pat yra galimos. Tačiau tokie sprendimai grindžiami kūrėjų nuožiūra, o ne dėl protokolo apribojimų.

Crypto Arbitražo vadovas

DPOS sumažina EOS energijos suvartojimą, palyginti su kitomis platformomis.

EOS sistemoje valdymas palengvinamas integruojant jurisdikciją ir teisės pasirinkimą į nustatytas taisykles, o tai pasiekiama teisiškai privaloma chartija. Kiekviename EOS sandoryje yra konstitucijos hash, įpareigojantis naudotojus laikytis šio dokumento.

EOS techninė architektūra
Ar eos kriptovaliuta yra žalioji moneta?

EOS leidžia lygiagrečiai apdoroti išmaniąsias sutartis:

 • Horizontalusis mastelio keitimas didina sandorių spartą, nes į išteklių fondą įtraukiamos skirtingos sistemos ir kompiuteriai, o vertikalusis mastelio keitimas didina sandorių spartą didindamas kompiuterių apdorojimo galią.
 •  Bendravimas, kuris nėra sinchroninis Norint bendrauti, nebūtina, kad visos dalyvaujančios šalys būtų vienu metu.
 •  Sąveikumas – tai kompiuterinės sistemos gebėjimas bendrauti ir prasmingai naudoti duomenis.
 •  “Ethereum” veikia gynybiškai kaip decentralizuotas superkompiuteris, tačiau EOS šią idėją perkelia į kitą lygmenį. Tai operacinė sistema su integruotomis verslui naudingomis ir vartotojui patogiomis funkcijomis.
Kuo skiriasi "EOS" paskyros ir piniginės?
Kuo EOS unikali?

Kuo skiriasi eos kriptovaliuta paskyros ir piniginės?

EOS infrastruktūros kontekste EOS piniginė yra viešųjų ir privačiųjų raktų porų, reikalingų blokų grandinės sandoriams autorizuoti, saugykla.

EOS programinė įranga, kuria valdomos piniginės ir saugomi privatūs raktai, yra EOS. Prieiga prie piniginių suteikiama naudojant “Cleos” (EOS komandinės eilutės įrankis).

EOS sąskaitos formatas skiriasi nuo kitų kriptovaliutų. EOS paskyros yra panašios į tinklo identifikatorius, kurie suteikia prieigos teises.

Kaip pasiekti savo "EOS piniginę
Kokią programavimo kalbą naudoja EOS?

Pagal numatytuosius nustatymus “EOS” turi du leidimų lygius, leidžiančius dalytis viena paskyra su keliais naudotojais. Tai leidžia jums pritaikyti komandos narių prieigą pagal jų vaidmenis ir pareigas.

Ar kriptovaliuta turi prekybos valandas?

 • Gavę savininko leidimą, galite visiškai kontroliuoti, kas yra jūsų paskyros savininkas.
 •  Aktyvus – naudotojai turi teisę kontroliuoti savo duomenis. Šis specialus leidimas, reikalingas pinigų pervedimams, pardavėjų apklausoms ir kitoms aukšto lygio transformacijoms, yra puikus įgalinančios teisės atvejis.

Jei siekiate kurti ir palaikyti “JavaScript” pagrindu veikiančias programas, “Node.js” yra būtinas jūsų svajonei įgyvendinti.

Siekiant užtikrinti saugumą, labai svarbu atskirti sąskaitas ir pinigines.

Kiek kainuoja "EOS dApps"? eos kriptovaliuta
Įmonės operacinė sistema (EOS)

Kiek kainuoja “EOS dApps”?

“EOS” dApp kūrimo kaina pirmiausia priklauso nuo trijų veiksnių: naudojamų išteklių tipo ir kiekio, taip pat išteklių paskirstymo. Išsamiau panagrinėkime kiekvieną iš šių aspektų.

Sąskaitoms dApp ekosistemoje reikalingi trijų skirtingų tipų ištekliai:

Perkate pirmąją kriptovaliutą? 10 dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti

 • Operatyvioji atmintis – būsenos saugykla.
 •  Tinklas – pralaidumas ir žurnalų saugykla
 •  CPU – skaičiavimai ir nebaigti skaičiavimai
 •  Išteklių naudojimas
Kas yra "EOS" paskyra
Kaip sąskaita skiriasi nuo piniginės?

Operatyvioji atmintis išsaugo dabartinę kompiuterio būseną ir efektyviai saugo visą svarbią informaciją, kad ją būtų galima greitai pasiekti.


Blokų grandinės technologija leidžia sukurti saugią, pasitikėjimo nekeliančią knygą, kurioje registruojami sandoriai tarp dviejų šalių ir kuri kartu užtikrina patikrinamumą. Sandoriai organizuojami į blokus, o tada susiejami ir taip sukuriama grandinė – kiekviename bloke pateikiami esminiai duomenys, prieinami per loginę programos struktūrą. Naudingų blokų grandinės duomenų pavyzdžiai – užsakymų knygos ir sąskaitų likučiai.

Kaip pasiekti savo "EOS piniginę
Didesnis dažnių juostos plotis

Didesnis dažnių juostos plotis


Kiekviena atskiro asmens atlikta operacija sunaudoja tinklo pralaidumą, kuris apskaičiuojamas padalijant trijų ankstesnių dienų dienos vidurkį baitais ir imant vidutinę vertę.

10 geriausių decentralizuotų biržų (DEX)

Procesoriaus našumas


Norėdami nustatyti vidutinį procesoriaus suvartojimą atliekant kiekvieną naudotojo veiksmą ar operaciją, apskaičiuojame trijų dienų vidurkį, padalydami bendrą per tą laikotarpį sunaudotų mikrosekundžių kiekį.

Kaip pasiekti savo "EOS piniginę
Ar EOS paskyra yra nemokama?

Tinklas, CPU – krovimas

Žetonų kiekis 3 dienų sumavimo sutartyje lemia turimą pralaidumą. Stebimas tinklo ir procesoriaus naudojimas, o viršijus nustatytas ribas priskiriami papildomi pralaidumo ir procesoriaus ištekliai. Laikui bėgant išnaudotas tinklo ir procesoriaus pralaidumas automatiškai atlaisvinamas, todėl žetonus galima naudoti pakartotinai.

RAM


Perkant operatyviąją atmintį dideliais kiekiais, būtina laikytis “Bancor” algoritmo, kuris veikia pagal rinkos kainas. Šis algoritmas įvertina vyraujančią rinkos kainą ir nustato, kiek RAM galima įsigyti. Svarbu prisiminti, kad rinkos kursas gali bet kada pasikeisti, todėl, naudojant “Bancor” algoritmą, būtina būti pasirengus tokiems svyravimams. Be to, perkant dideliais kiekiais, RAM patartina pirkti didesnėmis dalimis, kad būtų sumažinta svyravimo rizika.

Įsigytą operatyviąją atmintį galima naudoti dApp kūrimui arba kaip užstatą statymui ir kitai veiklai. Turėdami reikiamą RAM kiekį, galite be jokių problemų efektyviai maitinti savo verslą ar plėtros projektą.

Ar skaitmeninė piniginė yra tas pats, kas banko sąskaita
Išsamus “EOS” paskyrų supratimo vadovas

Kokios yra “EOS dApp” naudojimo alternatyvos?

EOS sulaukė entuziastingo blokų grandinės entuziastų pritarimo – platformoje jau sukurta daugybė taikomųjų programų, o šiuo metu kuriama dar daugiau. Panagrinėkime kai kurias iš šių programų ir atskleiskime jų potencialias galimybes!

“EOS Knights” – blokų grandine paremtas RPG žaidimas – yra viena populiariausių programų. Žaidėjai gali veisti ir kovoti su virtualiomis būtybėmis, o atlygį uždirbti EOS žetonais. Tai puikus būdas supažindinti naujokus su kriptovaliutomis, nes jie mokosi žaisti su skaitmeniniais pinigais.

“Ubuntu” energijos knyga


“Ubuntu Energy Ledger” yra revoliucinė švarios energijos rinka, sukurta EOS blokų grandinės pagrindu. Mūsų tikslas – suteikti Afrikos valstybėms galimybę naudotis pigia atsinaujinančiąja energija ir iki 2030 m. aprūpinti elektra 4 mlrd. namų ūkių. Mikrokreditai ir investuotojai yra labai svarbūs padedant mažosioms įmonėms, namų ūkiams ir bendruomenėms pereiti prie žaliosios energijos gamybos. Kartu galime įgyvendinti šią ambicingą viziją!

Kas yra EOS piniginė
Kas yra kriptovaliuta ir piniginė?

Maistas prieinamas visiems žaidėjams

EBT kortelės leidžia mažas pajamas gaunančioms šeimoms įsigyti maisto ir kitų būtiniausių prekių. Net 45 % Puerto Riko gyventojų naudojasi neįgaliųjų vežimėliais, tarp jų – neįgalieji (22 %), motinos, maži vaikai ir vyresnio amžiaus žmonės. Teikdami EBT korteles EOS blokų grandinės platformoje, galime padėti šioms bendruomenėms turėti didesnę finansinę perkamąją galią ir gauti sveiko maisto.

Kas yra "EOS" įkūrėjai?
Kaip galiu gauti EOS monetų už jas nemokėdamas?

Kas yra “EOS” įkūrėjai?

“EOS protokolą 2017 m. įsteigė “Block-one”, o jos vadovais tapo generalinis direktorius Danas Larimeris ir prezidentas Brendanas Blumeris. Prieš kurdamas EOS, blokų grandinės kūrėjas Larimeris jau buvo sukėlęs bangas pramonėje, sukūręs “BitShares” – pirmąją decentralizuotą kriptovaliutų biržą – ir “Steemit” – pirmąjį kriptovaliutų socialinės žiniasklaidos projektą.

Kas yra "EOS" įkūrėjai?
crypto EOS

Larimeris yra dabartinis “Block” vyriausiasis technologijų pareigūnas ir pagrindinis EOS programinės įrangos architektas.

Išvada

EOSIO, arba EOS, yra pažangiausia pasaulyje blokų grandinės technologija. Visos decentralizuotos taikomosios programos, sukurtos naudojant šią platformą, turi realią vertę ir naudingumą, todėl ji yra idealus pasirinkimas žaidimams, azartiniams lošimams, taksi paslaugoms, muzikos transliavimo programėlėms, fitneso stebėjimo sistemoms ir skaitmeniniams mokėjimo sprendimams. Kadangi jos galimybės ir panaudojimo būdai yra labai platūs ir neapsiriboja tik šiomis pramonės šakomis, nėra jokių apribojimų tam, ką galite sukurti!

Decentralizuotos EOS monetų programos padarė didelę pažangą ir tapo saugesnės, greitesnės ir ekonomiškesnės nei kitos blokų grandinės programos. Be to, atsižvelgiant į ligšiolinės sėkmės įrodymus ir dabartines tendencijas, galima numatyti, kad EOS kada nors ateityje gali suteikti didelį atlygį įvairiems komerciniams tikslams. Nenuostabu, kodėl daugelis ją laiko blokų grandinės technologijos lydere!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams