Kriptovaliutų ETF: Kas tai yra ir kaip jie veikia

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Koks yra didžiausias kripto-ETF?

Didžiausias kriptovaliutų ETF yra 460 mln. dolerių vertės “Valkyrie Bitcoin Strategy ETF BTF”, kurio turtas siekia 24,10 mln. dolerių.

⚡️ Ar yra XRP ETF?

Šiuo metu jokie ETF neseka “Ripple”, nes nenorite naudoti skaitmeninės piniginės ar sutikti su šiais naujais reglamentais. Niekada nežinai, ar “Ripple” pakils taip aukštai kaip “Bitcoin” šiandien, o jei taip nutiks, po kelerių metų galėsi sau padėkoti.

⚡️ Ar “Vanguard” turi cryptocurrency?

“Vanguard” klientai gali įsigyti bet kuriuos ne biržoje prekiaujamus bitkoinų ar kriptovaliutų fondus, pavyzdžiui, “Bitwise 10 Crypto Index Fund” (BITW) arba “Grayscale Bitcoin Trust” (GBTC). Klientai taip pat gali įsigyti viešai kotiruojamų bitkoinų kasybos įmonių, tokių kaip “Riot Blockchain” ir “Argo Blockchain”, akcijų.

⚡️ Kuris blokų grandinės ETF yra geresnis?

✔️ Geriausi blokų grandinės ETF 2023 m. gegužės mėn
✔️ “Bats Global Index 500” (BATS) jau turi vieną indekso fondą – “Bats Global Vectors Junior 20+ ETF” (BGVK) Antrasis naujas bendrovės produktas yra BITQ.
✔️ “Global X Blockchain ETF” (BKCH) – tai fondas, investuojantis į geriausiai veikiančias blokų grandinės technologijų bendroves.
✔️ “BLCN” yra akcijų sekimo fondas, kuris investuoja į plačios aprėpties JAV akcijas ir panašias bendroves, kuriomis, be kita ko, prekiaujama “Nasdaq” vertybinių popierių rinkoje arba “NYSE Arca” ir kitose biržose.
✔️ Fondas “Amplify Transformation Data Sharing ETF” (BLOK) taip pat sumažėjo

Pateikiame penkis geriausius rezultatus pasiekusius kriptovaliutų ETF nuo 2019 m. iki 2023 m. vasario 4 d. Sudarydami šį sąrašą atsižvelgėme į įvairius aspektus, pavyzdžiui, grąžą, mokesčius ir turtą.

Ar jus žavi kriptovaliutų ETF ir jų mechanika?
Koks yra didžiausias kripto-ETF?

Ar jus žavi kriptovaliutų ETF ir jų mechanika?

Su kriptovaliutomis susiję ETF yra patikimas būdas investuoti į skaitmeninę valiutą. Skirtingai nuo kitų metodų, jums nereikia jokių realių monetų ar žetonų – todėl jie yra saugesni ir patikimesni investuotojams. Vietoj to jie seka vienos ar kelių kriptovaliutų kainą ir yra užtikrinti materialiuoju turtu. Naudodamiesi šiuo fondu galite turėti galimybę pasinaudoti potencialiu augimu su minimalia rizika.

2021 m. spalio 19 d. “ProShares Bitcoin Strategy ETF” (“BITO”) tapo pirmuoju kriptovaliutų ETF. Iki tol 13 naujų kriptovaliutų ETF paraiškų laukė SEC patvirtinimo. SEC nuo 2021 m. gruodžio mėn. leido tik bitkoinų kriptovaliutų ateities sandoriais pagrįstus ETF, nes Jungtinės Valstijos vis dar laukia fiziškai paremto kriptovaliutų ETF.

Kuris Bitcoin-ETF yra geresnis
Ar “Vanguard” turi kriptovaliutų fondą?

Kai kurie ETF suteikia ribotą arba netiesioginę prieigą prie “Bitcoin” investuodami į blokų grandinės kasyklas arba įmones, kurios gali gauti naudos iš blokų grandinės technologijos. Šie kriptografijos fondai dažnai vadinami “blokų grandinės ETF”.

Tiems, kurie nenori aktyviai dalyvauti valdant savo skaitmeninį turtą, kita galimybė – investuoti į biržoje prekiaujamą kriptovaliutų fondą (ETF). Tačiau šie investuotojai turi žinoti, kad kriptovaliutų ETF yra didelės rizikos investicijos, galinčios sukelti didelius kainų svyravimus.

ETF vertinimas dėl kriptovaliutos

Šiame kriptografinių ETF sąraše vertinami rezultatai nuo 2018 m. sausio 1 d. iki 2023 m. vasario 4 d.

ETF vertinimas dėl kriptovaliutos
Ar yra kriptovaliutų indekso fondas?

Išlaidos: Kai ETF seka tą patį indeksą ar biržos prekę, mažiausias sąnaudas turintis ETF paprastai lenkia tuos, kurių sąnaudos didesnės. Investuotojai turėtų prisiminti, kad šiandieniniai kripto ETF turi daugiau išlaidų nei tradiciniai ETF, kurie seka platų akcijų rinkos indeksą.

ETF, organizuojami kaip patikėjimo fondai, yra naudingos struktūros, nes jie leidžia fondui turėti ribotą turto pasirinkimą ir kartu laikytis diversifikavimo reikalavimų. Kai kurie kriptovaliutų ETF yra įsteigti mokesčių efektyvumo tikslais, o kiti – kaip registruotos investicinės bendrovės.

Ar bus sukurtas bitkoinų ETF
Septyni geriausi kriptovaliutų ETF

Mūsų tyrimu siekiama nustatyti įtakingiausius kriptovaliutų ETF. Atrinkome tik tuos, kuriais siekiama neatsilikti nuo vienos ar kelių virtualiųjų valiutų vertės, atskaičius fondo išlaidas, o vėliau šiame straipsnyje nagrinėjame susijusias idėjas iš kitų sričių.

Kriptovaliutų vertę sekančius ETF paprastai sudaro kriptovaliutų ateities sandoriai ir JAV pinigų rinkos priemonės, o ne akcijos ar obligacijos.

Ar "Fidelity" turi kriptovaliutų fondą
Ar yra kriptovaliutų ETF?

Būtina prisiminti, kad kriptovaliutų ETF tik kartais užtikrina, kad bus sekama atskiros skaitmeninės valiutos ar kriptovaliutų rinkinio kaina. Investuotojai turėtų pripažinti, kad, naudodamiesi ateities sandorių rinkomis, jie gali naudotis pagrindiniu turtu jo faktiškai neturėdami. Prieš nusprendžiant į ateities sandorių rinką patekti kaip tiesioginiam prekiautojui arba investuoti į ETF, kuriuose yra ateities sandorių pozicijų, būtina suvokti abiejų galimybių skirtumus.

Ar yra kripto ETF dėl blokų grandinės
ar yra XRP ETF?

Penki geriausius rezultatus pasiekę kriptovaliutų ETF

  • “Invesco QQQ Trust” ( QQQ )
  •  SPDR S&P 500 ETF ( SPY )
  •  “Vanguard S&P 500 Index Fund ETF Shares” ( VOO )
  •  iShares Core S&P 500 ETF ( IVV )
  •  SPDR Dow Jones Industrial Average ETF ( DIA )

Penki geriausi kriptovaliutų ETF pagal veiklos rezultatus

“ProShares Bitcoin Strategy ETF” (BITO)

Fondas “ProShares Bitcoin ETF” siekia pasipelnyti iš bitkoino kainos augimo investuodamas į ateities sandorius. Novatoriškas BITO tapo pirmuoju pasaulyje kriptovaliutų ateities sandorių rinka pagrįstu ETF, kurio šiuo metu valdomas turtas sudaro daugiau nei 1 mlrd. dolerių.

"ProShares Bitcoin Strategy ETF" (BITO)
Koks yra populiariausias “Bitcoin” ETF?

“Amplify Transformational Data Sharing ETF” (BLOK)

“Amplify Transformational Data Sharing ETF” aktyviai investuoja į bendroves, kuriančias arba naudojančias blokų grandinės technologiją. BLOK yra optimalus pasirinkimas tiems, kurie nori įsitraukti į kriptovaliutų rinką, nes turi daugiau nei 600 mln. dolerių turto ir nedidelį 0,65 % išlaidų koeficientą.

“First Trust” indeksas, pagrįstas CBOE Bitcoin ateities sandoriais (CFBT)

Koks yra efektyviausias kripto ETF
Ar XRP yra gera investicija 2023 m.?

“First Trust Index Based on CBOE Bitcoin Futures” yra indekso fondas, kuris seka bitkoinų ateities sandorių rezultatus, o CFBT išlaidų koeficientas yra 0,50 %. Dėl to tai yra vienintelis ETF, siūlantis bitkoinų ateities sandorių poveikį.

“VanEck Vectors Bitcoin Strategy ETF” (KBWB)

“VanEck Vectors Bitcoin Strategy ETF” yra indekso fondas, kuris seka “Bitcoin” rezultatus. KBWB išlaidų koeficientas yra 0,55 %, ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis bitkoinų poveikį.

“Global X Blockchain” teminis ETF (BLOC)

Ar bus patvirtintas bitkoinų ETF
Koks kripto-ETF yra geriausiai veikiantis?

“Global X Blockchain Thematic ETF” yra aktyviai valdomas fondas, investuojantis į įmones.

“ProShares Bitcoin Strategy ETF” (BITO) atsiliko nuo JAV dolerio bitkoino lyginamosios kainos. Kadangi bitkoinų ateities sandorių ETF seka kontraktus, kuriais spekuliuojama būsima skaitmeninės valiutos kaina, o ne dabartine arba “neatidėliotina” paties turto kaina, sekti lyginamąjį indeksą gali būti sudėtinga.

Nepaisant to, kad tai buvo pirmasis patvirtintas bitkoinų ETF, BITO akcijų kainos nuo pat pradžių atsiliko nuo S&P 500 indekso kainų.

Bitcoin ETF (BTF) suteikia investuotojams prieigą prie kriptovaliutų rinkos.
Koks yra didžiausias kripto-ETF?

Jau išsamiai aptarėme BITTREX.

Visiems sandoriams taikomas 0,25 % sandorio sudarymo mokestis ir 0,15 % sandorio sudarymo mokestis. “Bittrex” taip pat palaiko mobiliąsias programėles “Android” ir “iOS” įrenginiams, todėl galite prekiauti keliaudami!

Tiems, kurie ieško patikimų vartų prekiauti daugiau nei 200 skaitmeninių aktyvų, “Bittrex”. Ji ne tik siūlo vienus mažiausių dvipusių komisinių rinkoje – 0,25 % priimančiojo komisinių ir 0,15 % vykdytojo komisinių – bet ir jos mobilioji programėlė “Android” ir “iOS” sistemoms suteikia papildomo patogumo! Pradėkite prekiauti su “Bittrex” šiandien ir sužinokite, kodėl daugelis kriptovaliutų prekiautojų pasitiki šia patikima platforma!

Bitcoin ETF (BTF) suteikia investuotojams prieigą prie kriptovaliutų rinkos.

Koks yra didžiausias kripto-ETF
Ar bus sukurtas bitkoinų ETF?

Šiuo metu ETF siūlo 1,8 % metinę grąžą, atitinkančią S&P 500, nepirkdamas ir neparduodamas bitkoinų. Bitcoin Strategy ETF yra aktyviai valdomas fondas, įtrauktas į Nasdaq biržos sąrašus, investuojantis į bitkoinų ateities sandorius. Šiuo metu nuo fondo įkūrimo pradžios jo vertė padidėjo daugiau kaip 30 %.

“VanEck Vectors Bitcoin Strategy ETF” (KBWB) yra indekso fondas, kuris seka “Bitcoin” rezultatus. KBWB išlaidų koeficientas yra 0,55 %, ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis bitkoinų poveikį.

Kodėl neturėtumėte investuoti į XRP
Koks yra efektyviausias ETF 2023 m.?

BTF, kuriuo prekiaujama pažymėtu “VIP” ženklu, pagal rezultatus atsiliko nuo lyginamosios “Bitcoin” kainos. Taip yra todėl, kad bitkoinų ateities sandorių ETF seka statymus dėl būsimos bitkoino vertės, o ne dėl jo dabartinės arba “spot” kainos.

BTF, kaip ir kiti kripto ETF, investuojantys į bitkoinų ateities sandorius, per didžiąją metų dalį iki 2023 m., palyginti su “S&P 500” indeksu, pasiekė prastesnius rezultatus.

Tiems, kurie nori pasinaudoti “Bitcoin” ateities sandorių judėjimu, “ProShares Bitcoin Strategy ETF” (BITO) siūlo pažangų būdą investuotojams susipažinti su šiuo revoliuciniu skaitmeniniu turtu. Šis biržoje prekiaujamas fondas leidžia lengvai ir užtikrintai stebėti veiklos rezultatus. BITO išlaidų koeficientas yra 0,50 %, ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis bitkoinų ateities sandorių poveikį.

Ar verta pirkti XRP
Kuris ETF turi didžiausią 10 metų pajamingumą?

“First Trust Index Based on CBOE Bitcoin Futures” (CFBT) yra indekso fondas, kuris seka bitkoinų ateities sandorių rezultatus, o CFBT išlaidų koeficientas yra 0,65 %. Šiuo metu tai vienintelis ETF, siūlantis bitkoinų ateities sandorių poziciją.

“Global X Blockchain Thematic ETF” (BLOC) yra aktyviai valdomas fondas, kuris investuoja į bendroves, skatinančias inovacijas blokų grandinės srityje. BLOC išlaidų koeficientas yra 0,75 %, ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis blokų grandinės technologijų ekspoziciją.

Fondas, apimantis 10 didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją

“Bitwise 10 Cryptocurrency Index” yra lyginamasis indeksas, pagal kurį stebima dešimt didžiausių kriptovaliutų, įskaitant “Bitcoin”. BTW siekia sekti dešimties vertingiausių kriptovaliutų indeksą, o tada kiekvieną mėnesį tikrinti ir stebėti, ar joms gresia tam tikri pavojai, svertinant pagal rinkos kapitalizaciją.

Kokios yra 5 geriausios kriptovaliutos
Ar yra Ethereum indekso fondas?

BITW yra kripto-ETF, nes jis neperka bitkoinų ateities sandorių. Investuotojai taip pat turėtų prisiminti, kad BITW yra įsteigta kaip partnerystė, todėl mokestinių metų pabaigoje investuotojai gaus K-1 ataskaitą. Investuotojai turėtų dukart patikrinti, ar supranta fondo mokestines pasekmes – be to, išlaidos sudaro 2,50 proc.

“Amplify Transformational Data Sharing ETF” (BLOK) yra ideali investicija visiems, kurie domisi blokų grandinės technologija. BLOK išlaidų koeficientas yra nedidelis – 0,70 %, ir tai yra vienintelis fondas, siūlantis šios pažangiausios srities poveikį.

Kokie yra efektyviausi ETF
Kas yra “Bitwise 10” indekso fondas?

“Vanguard S&P 500 ETF” (VOO) yra idealus pasirinkimas! Akcijos, įtrauktos į garsųjį S&P 500 indeksą, ir visa tai už neįtikėtinai konkurencingą vos 0,04 % išlaidų koeficientą. Vien tik VOO yra jūsų pasirinkimas, jei norite tiesiogiai investuoti į šį plačiai stebimą lyginamąjį indeksą!

ETF, kuris seka "Bitwise 10 Cryptocurrency Index", rezultatai
Ar galiu investuoti į “Bitwise”?

“Invesco QQQ Trust” (QQQ) yra indekso fondas, kuris seka NASDAQ-100 indekso rezultatus, o jo išlaidų koeficientas yra tik 0,20 %. Tai taip pat vienintelis biržoje prekiaujamas fondas (ETF), siūlantis NASDAQ-100 indekso poveikį.

“iShares Russell 1000 ETF” (IWB) yra indekso fondas, kuris seka Russell 1000 indekso rezultatus. IWB išlaidų koeficientas yra 0,15 %, ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis Russell 1000 indekso poveikį.

ETF, kuris seka “Bitwise 10 Cryptocurrency Index”, rezultatai

“Bitwise's 10 Crypto ETF” pasiekė prastesnius rezultatus nei bitkoino kaina JAV doleriais. Taip yra todėl, kad BITW yra priemonė, sekanti kitų kriptovaliutų, ne bitkoinų, indeksą. Todėl investuotojai gali palyginti ir palyginti BITW su bitkoinais JAV doleriais, tačiau jie neturėtų tikėtis, kad rezultatai atspindės šį lyginamąjį indeksą.

Kuris eterio ETF yra geresnis
Ar “VanEck” yra geras ETF?

Nuo 2021 m. iki 2023 m. vasario 4 d., palyginti su S&P 500 indeksu, BITW smarkiai sumažėjo.

Nuo 2020 m. iki šiol BITW gerokai sumažėjo -53,13 %, o S&P 500 indeksas įspūdingai išaugo +11,77 %.

Per pastaruosius dvylika mėnesių BITW vertė sumažėjo -51,72 %, o S&P 500 indekso vertė padidėjo +17,01 %.

“Van Eck SolidX Bitcoin Strategy ETF” ( XBTF )

"Van Eck SolidX Bitcoin Strategy ETF" ( XBTF )
Kaip įsigyti XBTF?

“VanEck Bitcoin Strategy ETF” (žymuo VBST) yra aktyviai valdomas biržoje prekiaujamas fondas, investuojantis į bitkoinų ateities sandorius ir taip didinantis kapitalą. Nors XBTF turi mažiausią išlaidų santykį tarp bitkoinų ir kriptovaliutų ETF, jis neatsilieka nuo kitų kategorijos lyderių.

XBTF išlaidų koeficientas yra 0,50 %, ir tai yra vienintelis ETF, kuris siūlo bitkoinų ateities sandorius.

“Amplify Online Retail ETF” (IBUY)

Fondas “Amplify Online Retail ETF” (žymimas IBUY) investuoja į bendroves, kurios gauna dideles pajamas iš mažmeninės prekybos internetu veiklos. IBUY suteikia galimybę investuoti į bendroves, kurios skatina inovacijas ir augimą mažmeninės prekybos internetu srityje.

Kuris ETF yra numeris 1
Kas yra blokų grandinės ETF?

IBUY išlaidų koeficientas yra 0,60 % ir tai yra vienintelis ETF, siūlantis internetinių mažmenininkų pozicijas.

“First Trust Dow Jones Internet Index Fund” (FDN)

Fondas “First Trust Dow Jones Internet Index Fund” (žymuo FDN)

Vertinant JAV doleriais, “VanEck Bitcoin Strategy ETF” (XBTF) atsilieka nuo etaloninės bitkoino kainos. Taip yra todėl, kad tokio tipo ETF seka kontraktus, pagal kuriuos statoma dėl būsimos bitkoino vertės, o ne dėl dabartinės arba “spot” pačios bitkoino kainos.

Palyginti su įspūdingais S&P 500 indekso rezultatais, XBTF ir kiti bitkoinų ETF, kuriuose laikomi bitkoinų ateities sandoriai, pastarosiomis savaitėmis smarkiai atsiliko.

Ar yra blokų grandinės ETF
Kuo skiriasi blokų grandinės ETF nuo Bitcoin ETF?

Palyginti su S&P 500, XBTF nuo metų pradžios patyrė stulbinamą 53,13 % nuosmukį, palyginti su 11,77 % pakilimu.

Per pastaruosius dvylika mėnesių XBTF vertė sumažėjo -51,72 %, o S&P 500 indekso vertė padidėjo +17,01 %.

“First Trust Dow Jones Internet Index Fund” (FDN) yra indekso fondas, kuris seka “Dow Jones Internet” indekso rezultatus. FDN išlaidų koeficientas yra 0,47 %, ir tai yra vienintelis ETF, kuris siūlo “Dow Jones Internet” indekso poveikį.

Global X Blockchain and Bitcoin Strategy ETF (BITS)

“Global X Bitcoin Strategy ETF” – aktyviai valdomas biržoje prekiaujamas fondas, kuris investuoja į blokų grandinės technologijų įmones ir bitkoinų ateities sandorius, kad pasiektų kapitalo augimą, yra naujausias “Global X” pasiūlymas.

Ar galima įsigyti Ethereum ETF
Kas yra gera blokų grandinės akcija?

“Global X Blockchain and Bitcoin Strategy ETF” yra aktyviai valdomas biržoje prekiaujamas fondas, kuris investuoja į blokų grandinės technologijų įmones ir bitkoinų ateities sandorius, kad gautų kapitalo prieaugį.

Fondo išlaidų koeficientas yra 0,65 %.

“Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF” ( BLCN )

“Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF” – biržoje prekiaujamas fondas, investuojantis į bendroves, kurios pirmauja kuriant ir naudojant blokų grandinės technologiją, yra vienas iš naujausių rinkoje pasirodžiusių fondų.

Ar "Bitwise 10" priklauso SEC
Ar verta pirkti bitkoinų ETF?

“Reality Shares Nasdaq NexGen Economy ETF” yra biržoje prekiaujamas fondas, investuojantis į bendroves, kurios pirmauja kuriant ir naudojant blokų grandinės technologiją. Fondo išlaidų koeficientas yra 0,70 %.

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF ( XKFF )

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF – biržoje prekiaujamas fondas, investuojantis į įmones, užsiimančias kosmoso tyrimais ir kitomis pažangiausiomis pramonės šakomis, yra vienas iš naujausių rinkoje pasirodžiusių fondų.

Investavimas į kriptovaliutų ETF gali būti nepastovus.
Kurios įmonės priklauso ROKT ETF?

SPDR S&P Kensho Final Frontiers ETF yra biržoje prekiaujamas fondas, investuojantis į bendroves, kurios užsiima kosmoso tyrimais ir kitomis pažangiausiomis pramonės šakomis. Fondo išlaidų koeficientas yra 0,45 %.

Investavimas į kriptovaliutų ETF gali būti nepastovus.

Kadangi kriptovaliutos vis dar yra nauja turto klasė, į jas orientuoti ETF taip pat turi būti labiau subrendę. Atsižvelgiant į tai, paprastai daug svyruoja ne tik pačios kriptovaliutos, bet ir su jų kūrimu dirbančios įmonės.

Statykite tik nedidelę pinigų sumą ir nepamirškite ilgalaikio blokų grandinės technologijos poveikio.

Ar ETF yra BITW
Investavimas į kriptovaliutų ETF gali būti nepastovus.

Apatinė linija

Kriptovaliutų ETF leidžia investuotojams dalyvauti sparčiai augančioje skaitmeninio turto rinkoje. ETF suteikia galimybę susipažinti su įvairiu turtu ir strategijomis.

Kam priklauso "VanEck" ETF
Kurios įmonės priklauso ROKT ETF?

Šie ETF, kurių išlaidos svyruoja nuo 0,45 % iki 0,70 %, gali būti nebrangūs būdai patekti į kriptovaliutų erdvę, tačiau labai svarbu nepamiršti, kad šie produktai yra labai nauji, todėl jiems būdingas didelis rizikos veiksnys. Norėdami apsisaugoti prieš investuodami, potencialūs investuotojai turėtų iš anksto atlikti išsamius tyrimus

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams