Prekyba kriptovaliutomis su svertu ir marža: Ką reikia žinoti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Koks yra geriausias svertas pradedantiesiems?

Finansinis svertas 1:10
Koks yra idealus sverto lygis pradedančiajam prekiautojui Jei esate naujokas Forex rinkoje, 1:10 svertas ir 10 000 JAV dolerių grynaisiais pinigais yra puiki pradžia. Todėl geriausias svertas pradedančiajam yra ne didesnis kaip 1:10 santykis.

⚡️ Ar svertas yra geras, ar blogas?

Terminas “finansinis svertas” turi dvi reikšmes: finansinė priemonė, leidžianti investuotojui statyti daugiau nei jo pinigai, ir santykiai tarp dviejų šalių, kai viena priklauso nuo kitos. Jo esmė nėra nei naudinga, nei žalinga. Gerą ar blogą poveikį mūsų investicijų pajamoms ir rezultatams didina finansinis svertas. Atsižvelkite į galimas sverto poveikio pasekmes, būdingas kiekvienai jūsų investicijai.

⚡️ Ką reiškia 20x svertas?

100 JAV dolerių gali būti geras orientyras vertinant, kiek pinigų reikia pozicijoms padengti. Naudodamas 20x svertą, investuotojas gali atidaryti reikšmingą poziciją su 100 USD ir vis tiek išlaikyti pakankamai nedidelį sąskaitos likutį, kad išvengtų nuostolių dėl neigiamų rinkos pokyčių.

⚡️ Kaip finansinis svertas veikia bitcoin?

Rinkos lygmeniu sverto naudojimas didina turto kainas. Dėl padidėjusio bitkoino kintamumo jo kaina yra mažiau nuspėjama, todėl jis negali būti patikima taupymo priemonė. Dėl sverto didėja rizika ir tampa neįmanoma gauti pelno iš investicijos individualiu lygmeniu.

Kas yra svertiniai žetonai

Prieš pradėdami atlikite tyrimą. Ar norite įvaldyti sudėtingą svertinės ir maržinės prekybos meną? Jei taip, mūsų žingsnis po žingsnio mokomoji priemonė gali jus išmokyti visko – nuo pajamų gavimo iki rizikos vertinimo. Leiskite mums suteikti jums visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus dėl savo investicijų! Tai neįkainojamas šaltinis siekiantiems finansinės sėkmės!

Kas tiksliai yra sverto ir maržinė prekyba?

Kas yra maržinė prekyba ir kaip ji veikia?

Nors terminai “marža” ir “svertas” yra žinomi daugeliui žmonių, tik nedaugelis supranta jų reikšmę. Maržinė prekyba paprasčiausiai apima skolintų pinigų naudojimą investuojant į kriptovaliutą.

Kas tiksliai yra sverto ir maržinė prekyba?
Kas yra svertas cryptocurrency prekyboje?

Kadangi maržinė prekyba skiriasi nuo įprastinės prekybos tuo, kad leidžia naudoti gerokai daugiau pinigų ir sverti savo poziciją, pastaraisiais metais ji tampa vis populiaresnė. Paprastai kalbant, tai reiškia, kad maržinė prekyba suteikia jums galimybę gauti didelį pelną iš pelningų sandorių. Tačiau taip pat kyla didesnis nuostolių pavojus.

Kodėl man reikia draudimo kriptovaliutų pasaulyje?

Kokia yra sverto reikšmė? Svertas leidžia prekiauti daugiau, nei galėtumėte kitu atveju.

Kokia yra sverto reikšmė? Svertas leidžia prekiauti daugiau, nei galėtumėte kitu atveju.
Kriptografijos sverto žetonai

Prekiaudami maržine prekyba į savo sąskaitą įnešate tik tam tikrą dalį visos pavedimo sumos. Likusią dalį skolinatės iš brokerio. Tai leidžia prekiautojams prisiimti didesnes pozicijas, nei jie galėtų, jei naudotųsi tik savo asmeninėmis lėšomis.

Naudodami svertą, galite padidinti savo perkamąją galią iki 100:1 santykio! Tai reiškia, kad turėdami tik 100 USD savo sąskaitoje, galite prekiauti nuostabia 10 000 USD vertės kriptovaliuta – štai ką mes vadiname maksimaliu išnaudojimu.

2023 m. kriptovaliutų prognozės – Daugiau informacijos rasite straipsnyje

Kadangi kriptovaliutos yra tokios nenuspėjamos, todėl asmenys gali gauti pelno iš didelių ir greitų svyravimų, cryptocurrency CFD tapo itin populiarūs prekyboje, pavyzdžiui, “eToro”, nes maržinė prekyba leidžia kurti tiek ilgąsias, tiek trumpąsias pozicijas. Naudodamiesi kriptovaliutų maržine prekyba, galite lažintis dėl bet kurios kriptovaliutos ateities; nesvarbu, ar jos vertė didėja, ar mažėja. Jei jūsų prognozė pasirodys esanti tiksli, galite gauti nemažą pelną iš kainos svyravimų.

Kas yra marža ir finansinis svertas cryptocurrency prekyboje?
Marža cryptocurrency prekybos

Kas yra svertinė prekyba kriptovaliutomis?

Jei suprantate, kaip tinkamai naudoti finansinį svertą, per tą patį laikotarpį galite uždirbti daug daugiau pinigų, palyginti su paprastu investavimu. Kai įnešate lėšas į savo sąskaitą, jos atskiriamos ir paskirstomos taip, kad kiekvienai atskirai pozicijai būtų suteiktas norimas svertas.

Kas yra svertinė prekyba kriptovaliutomis?
Kas yra svertas cryptocurrency prekyboje?

Dabar pats metas pasinaudoti šiuo nepaprastu 1:10 sverto santykiu ir investuoti 10 000 JAV dolerių į akcijų rinką. Nepraleiskite šios galimybės! Pasinaudojus šia galimybe, vietoj įprastos 100 % maržos reikės tik 10 % maržos. Tai reiškia, kad jūsų investicijai reikės tik 1000 JAV dolerių! Kai prekiaujant nenaudojamas svertas, iš anksto turėtumėte įnešti visą sumą pinigų; tai yra gerokai daugiau, nei reikia naudojant svertą.

Dėl to akcijų brangimas jums bus labai naudingas finansiškai. Kitaip tariant, bitkoinų prekybai su svertu reikia daug mažiau pinigų, kad gautumėte tą pačią pinigų sumą. Ir atvirkščiai, lygiai taip pat būtina prisiminti, kad, jei akcijų vertė kris, jūsų pelnas sumažės.

Kaip naudoti finansinį svertą ir maržinę prekybą siekiant valdyti riziką

Naudodami finansinį svertą ir maržinę prekybą, investuotojai gali valdyti savo portfelių riziką.

Ką reiškia marža cryptocurrency prekyboje?
Kaip naudotis cryptocurrency prekyba

Maržinė prekyba gali būti pelninga, tačiau ji gali kelti riziką jūsų kapitalui. Tikriausiai pavojingiausias maržinės prekybos elementas yra jos gebėjimas akimirksniu padidinti nuostolius. Kad sumažintumėte šią riziką, raginu apsvarstyti keletą prevencinių priemonių, kurios gali sumažinti pavojų ir padidinti pelną.

Stop loss – tai rizikos valdymo priemonė, leidžianti uždaryti sandorį tam tikru momentu, jei rinka juda prieš jus. Šią strategiją būtina taikyti, kad suvoktumėte galimą finansinę riziką.

Visi sutinkame, kad prarasti pinigus yra nepageidautina. Kai kalbama apie prekybą su bitkoinais, investuokite tik tokią sumą, su kuria jums būtų patogu išsiskirti, jei prireiktų. Jei jūsų nuostoliai viršija 5 % sąskaitos likučio, gali būti, kad esate įsivėlę per giliai ir turėtumėte apsvarstyti galimybę iš karto pasitraukti iš pozicijos. Norėdami užtikrinti sklandžią kelionę investuojant į kriptovaliutų maržinę prekybą, įsitikinkite, kad turite pakankamai atidėtų lėšų pagrindinei sumai prireikus grąžinti.

Sverto ir maržos prekyba kriptovaliuta
Ar svertas yra naudingas ilguoju laikotarpiu?

Pasinaudokite pelnu: Galite pateikti įsakymą Take Profit, kad uždarytumėte poziciją, kai pelnas pasiekia tam tikrą sumą, o ne naudoti Stop Loss. Kadangi kriptovaliuta yra tokia nenuspėjama, dažnai geriausia pasitraukti, kol akcijos nesiėmė kitos krypties.

Apsauga nuo neigiamo nuosavo kapitalo: Kai kurios prekybos platformos padengs nuostolį ir atstatys jūsų nuosavą kapitalą iki nulio, jei dėl nenumatytų priežasčių rinkos aplinkybių jūsų nuosavas kapitalas taps neigiamas. Tai yra “eToro” apsaugos mechanizmas.

Kaip veikia cryptocurrency svertas?
Prekyba cryptocurrency su svertu ir ilgųjų pozicijų laikymas.

Kripto sverto prekybos tiek ilgalaikis ir trumpalaikis pelnas

Svertą galite naudoti prekiaudami tiek didėjančiomis, tiek mažėjančiomis tendencijomis. Ilgosios pozicijos užėmimas paprastai reiškia, kad tikitės, jog turto kaina kils. Ir atvirkščiai, trumposios pozicijos atidarymas rodo jūsų įsitikinimą, kad turto vertė kris.

Prekyba cryptocurrency su svertu ir ilgųjų pozicijų laikymas.

Kad suprastumėte kriptografijos sverto prekybą ir ilgąsias pozicijas, pažvelkime į pavyzdį. Tarkime, kad atidarote ilgąją bitkoino poziciją su 10 000 USD ir 10x svertu – šiuo atveju jūsų užstatas yra tik 1 000 USD. Pasinaudoję sverto funkcija, jei “Bitcoin” vertė pakils 20 %, gausite daugiau nei dešimt kartų didesnį pelną, nei būtumėte gavę be sverto: tai yra net 2 000 USD!

Maržinė prekyba ir trumpųjų kriptovaliutų pozicijų užėmimas.
Prekyba cryptocurrency su svertu ir ilgųjų pozicijų laikymas.

Vis dėlto, jei “Bitcoin” vertė sumažės 20 %, iš viso prarasite 2 000 USD. Kadangi jūsų pradinis užstatas yra tik 1 000 USD, tai automatiškai nutrauktų jūsų poziciją dar nepasiekus visos sumos. Galiausiai tai lemtų likvidavimą ir galiausiai sumažintų jūsų balansą iki nulio.

Maržinė prekyba ir trumpųjų kriptovaliutų pozicijų užėmimas.

Tarkime, kad planuojate inicijuoti 10 000 USD trumpąją Bitcoin poziciją su 10x svertu. Iš ko nors pasiskolinsite “Bitcoin” ir parduosite jį dabartine rinkos kaina. Mano pasirinkę prekiauti su 10x svertu, galite parduoti 10 000 USD vertės Bitcoiną, o užstatas yra tik 1 000 USD.

Ir atvirkščiai, jei pasiskolinote 0,25 bitkoino ir pardavėte jį, kai kaina buvo 40 000 JAV dolerių, tada, 20 % sumažėjus kainai iki 32 000 JAV dolerių, galėtumėte atpirkti savo turtą už neįtikėtiną sumą – tik 8 tūkst. dolerių! Jūs būtumėte uždirbę 2 4000 dolerių pelno.

Prekyba kriptovaliutomis su svertu
Maržinė prekyba ir trumpųjų kriptovaliutų pozicijų užėmimas.

Tačiau jei “Bitcoin” pabrangtų 20 % ir pasiektų 48 000 JAV dolerių, 0,25 BTC atpirkti prireiktų papildomų 2 000 JAV dolerių. Tačiau tuo metu jūsų sąskaitoje liks tik 1 000 USD, todėl jūsų pozicija bus priverstinai uždaryta.

Kokie yra prekybos kriptovaliutomis su svertu privalumai ir trūkumai?

Tiek privalumai, tiek trūkumai būdingi kiekvienai prekybos strategijai, įskaitant maržinę prekybą kriptovaliutomis. Apskritai šis metodas turi privalumų ir trūkumų, kurie vienas kitą subalansuoja.

Kaip svertas gali jus praturtinti?
Kokį svertą turėtų naudoti pradedantysis?

Didesnio pelno vilionė tikrai jus sužavės, tačiau yra didesnė tikimybė, kad galite patirti didesnius nuostolius, jei jūsų sandoriai bus nesėkmingi. Taip pat galite lengvai ir greitai diversifikuoti savo portfelį gerokai didesnės rizikos sąskaita, nei leidžia kitos prekybos strategijos. Toliau pateiktoje lentelėje pateikiami papildomi atvejai:

Privalumai

 • ✔️ Didesnis pelnas
 • ✔️ Diversifikacija
 • ✔️ Turėdami ribotą pinigų sumą, galite sau leisti spekuliuoti tik mažos rizikos įmonėmis.
 • ✔️ Tai moko būti kantriems ir atsargiems.
Kripto sverto prekybos tiek ilgalaikis ir trumpalaikis pelnas
Ar pelninga naudotis maržine prekyba?

Trūkumai

 • ❌ Ekstremalūs nuostoliai
 • ❌ Prekyba su didele rizika
 • ❌ labai nepastovios rinkos gali greitai išeikvoti jūsų turtą.
 • ❌ naujokams daug sunkiau

Maržinės prekybos kriptovaliutomis strategijos

Yra keletas maržos ir kredito prekybos kriptovaliuta metodų. Štai keletas iš jų, kuriuos verta apsvarstyti:

Prekyba cryptocurrency su svertu ir ilgųjų pozicijų laikymas.
Kas atsitinka, jei prarandu maržos sandorį?
 • Galimas būdas apriboti riziką, kai tik pradedate, – pradėti nuo mažų pozicijų, o įgyjant patirties didinti finansinį svertą.
 • Pasipraktikuokite prekiauti su demonstracine sąskaita. Prekybos su finansiniu svertu subtilybių galite išmokti naudodamiesi vadinamąja demonstracine sąskaita, pvz., “eToro”, kurioje galite praktikuotis nerizikuodami jokiais realiais pinigais.
 • Aiškiai nustatykite tikslus ir sumažinkite riziką. Turėdami tvirtą rizikos valdymo planą ir aiškius pelno tikslus, galite išvengti emocinių sprendimų, kurie gali lemti nuostolius.
 • Padalykite statymus. Kitas būdas sumažinti riziką – imtis veiksmų jai sumažinti. Pavyzdžiui, galite atlikti keletą pelno pavedimų, kad pelną gautumėte palaipsniui, o ne iš karto, kai pasieksite vieną pelno ribą.
 • Apribokite prekybos laiką – apsvarstykite galimybę apriboti bet kokios pozicijos išlaikymo trukmę, kad apsisaugotumėte nuo netikėtų kainų kritimų ir ilgalaikių rinkos korekcijų.

CRYPTOCURRENCY PAVEDIMŲ TIPŲ VADOVAS

Maržinė prekyba ir trumpųjų kriptovaliutų pozicijų užėmimas.
Svertas, apibrėžimas ir reikšmė

6 dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš investuojant į žetonus su finansiniu svertu

Turėtumėte jaustis patogiai įsigydami kriptovaliutų tik tada, kai jų vertė yra apie 4200 JAV dolerių. Tačiau didelės rizikos turto, pavyzdžiui, svertinių žetonų, nereikėtų imti lengvabūdiškai – prieš svarstydami apie juos, susipažinkite su svarbiausiais faktais.

Išpopuliarėjus investavimui į kriptovaliutas, žmonėms atsivėrė galimybės tyrinėti prekybą naujo tipo turtu. Didelę rizikos toleranciją turinčius investuotojus domina ftx sverto žetonai.

Ar finansinis svertas yra kreditas?
Ką svertas reiškia versle?

Žetonų su finansiniu svertu perbalansavimas, kad tikslinis svertas išliktų pastovus

Žetonai, kurie yra svertiniai, turi nustatytą sverto dydį, pavyzdžiui, tris kartus didesnį už pagrindinio turto vertę. Žetonas automatiškai reguliuoja save, kad išlaikytų šį sverto lygį. Pavyzdžiui, jei jis pradeda uždirbti pinigus, jis šį pelną reinvestuoja. Tačiau jei įmonė patirs piniginį nuosmukį, ji bus priversta likviduoti dalį savo turto.

Kuris brokeris suteikia didžiausią svertą?
Kaip valdyti riziką naudojant maržą?

Kiekvieną dieną svertiniai žetonai paprastai iš naujo subalansuojami. Didelio kintamumo laikotarpiais žetoną išleidusi birža gali turėti mechanizmus, pagal kuriuos reikalaujama, kad jis būtų kuo greičiau subalansuotas.

Didžiausia rizika, kad investicijos gali būti nuvertėjusios, yra tada, kai įmonė bankrutuoja. Sunku prognozuoti, ar investuotojai atgaus savo ankstesnių investicijų vertę ir kiek jos atgaus. Kita vertus, svertiniai žetonai “Binance” veikia kitaip (ir saugiau). Užuot turėję konkretų

Dėl paprasto naudojimo jie tapo labai populiarūs.

Maržinė prekyba paprastai yra sudėtinga ir reikalauja nuolatinio prekiautojo dėmesio. Palyginti, žetonų sverto naudojimas yra nesudėtingas sprendimas, reikalaujantis minimalių jūsų pastangų.

Ar galima uždirbti iš maržinės prekybos?
Kriptografijos sverto žetonai

Jums nereikia jaudintis dėl užstato ar maržos (iš brokerio ar kriptovaliutų biržos pasiskolintų lėšų). Perbalansavimas užtikrina, kad jūsų įmonei nereikės likviduoti savo turto, net jei žetonų vertė kris. Jei žetonų kaina kris, pardavus dalį jų bus surinkta pakankamai grynųjų pinigų veiklos išlaidoms padengti.

3. jiems būdingas mažėjantis kintamumas.

Vienas iš svarbiausių sverto žetonų naudojimo pavojų yra nepastovumo sumažėjimas, kuris gali turėti neigiamos įtakos investicijoms. Geriausias būdas suvokti šią idėją yra palyginimas.

Tarkime, kad bandote įsigyti bitkoinų. Jiems įsigyti išleidžiate 100 JAV dolerių. Kitą dieną kaina pakilo 10 %, todėl jūsų investicijos vertė yra 110 USD. Tačiau kitą dieną kaina krenta 10 %, todėl jūsų investicija sumažėja 11 $. Jūsų investicijos vertė bus 99 $.

Kaip mokate už maržą?
Kas yra marža ir finansinis svertas cryptocurrency prekyboje?

Jei investuotumėte 100 JAV dolerių į kriptovaliutą su svertu, jei bitkoino kaina pakiltų 10 %, jūsų investicija padidėtų 300 %. Iš pažiūros nedidelis kainos sumažėjimas gali turėti didžiulį poveikį jūsų investicijai, jei ji tinkamai panaudota svertu. Pavyzdžiui, 30 % sumažėjus jūsų pradiniam pirkimui, prarastumėte 39 dolerius ir liktumėte tik su 91 doleriu! Labai svarbu nepamiršti, kad net ir nedideli kainų koregavimai gali duoti dramatiškų rezultatų.

Net jei jūsų pirkimo ir pardavimo kainos labai svyruoja, nepastovumo kritimas sunaikina jūsų investiciją.

4. Kai kurios kriptovaliutų biržos jų neparduoda.

Svertinių žetonų pirkimas gali būti ilgas procesas, ypač JAV gyventojams. Šiais žetonais galima naudotis tik keliose kriptovaliutų prekybos platformose ir, deja, kai kurios iš jų nepriima grynųjų pinigų įmokų.

Ką reiškia svertas?
Kaip prekiauti su svertu Binance?

Taigi, kaip galite gauti svertinių žetonų? Populiari strategija – naudoti kitą kriptovaliutų biržą kaip “įėjimo” vietą pinigams įnešti, o paskui siųsti lėšas į biržą, kurioje parduodami svertiniai žetonai. Štai kaip tai veiktų:

 • Sudarykite sandorį biržoje, kuri tai palaiko, pavyzdžiui, “Coinbase”.
 • Kad jūsų žingsnis būtų lengvesnis, pateikiu jums nuorodą į “Coinbase”, kad galėtumėte greitai įsigyti bet kurią pageidaujamą kriptovaliutą. Dažnai pasirenkamos stabilios monetos, pavyzdžiui, USD monetos (USDC), nes jų vertė yra stabili.
 • Tokios biržos kaip KuCoin ir Gate.io gali leisti jums konvertuoti savo kriptovaliutą į svertinį žetoną, kad galėtumėte pasipelnyti iš bet kurios iš šių valiutų vertės kilimo.
 • Prieš pradėdami šį procesą turėsite atsiimti atsiųstą kriptovaliutą.

5. Gali būti papildomų išlaidų.

Koks yra naudojimo pavyzdys?
Kaip prekiauti su finansiniu svertu?

Su svertinių žetonų turėjimu susijusi tam tikra rizika, pavyzdžiui, didesnis kintamumas ir papildomi valdymo mokesčiai. Pavyzdžiui, štai dabartiniai dviejų įprastų svertinių žetonų tipų valdymo kaštai:

 • “Binance” ima mokestį už kiekvieną dieną, kurią vartotojas turi bet kurios iš šešių svertinių kriptovaliutų žetonų.
 • FTX žetonų su svertu išlaikymo kaina, kai taikomas 0,03 % dienos mokestis, yra šimtąja dalimi mažesnė už įprastų lėšų valdymo kainą.

Kadangi tai yra mėnesiniai mokesčiai, jie gali atrodyti nereikšmingi. Pagalvokite, kiek pinigų iššvaistysite, jei per metus ir toliau naudositės ta pačia banko sąskaita. Binance svertiniai žetonai kainuos 3,65 procento, o FTX valdymo mokesčiai bus didesni nei 10 procentų.

6. Tai yra trumpalaikės investicijos pažengusiems prekiautojams.

Kokia yra maržinės prekybos rizika?
Kaip prekiauti ilgai?

Svertiniai žetonai yra netinkami ilgalaikėms investicijoms tiek dėl sumažėjusio kintamumo, tiek dėl valdymo išlaidų. Atsižvelgiant į tai, kad kriptovaliuta yra nestabili, jei prižiūrite svertinius žetonus, yra tikimybė, kad galiausiai prarasite pinigus.

Lošimas kriptovaliuta gali būti pavojinga situacija, tačiau jei tikite, kad tam tikros skaitmeninės valiutos vertė netrukus šoktels į viršų arba smarkiai sumažės, tuomet tikrai verta apie tai pagalvoti. Įsigiję žetoną su svertu, galite gerokai padidinti savo uždarbį, tačiau tai trumpalaikė strategija pažengusiems prekiautojams.

Kas yra 2 % taisyklė prekyboje?
Kas yra svertiniai žetonai

Bendras pavojus reiškia, kad svertiniai žetonai nėra skirti naujokams. Didžiąją dalį savo lėšų galite iššvaistyti vos per kelias dienas.

Daugeliu atvejų kriptovaliutas investuotojams geriau pirkti ir laikyti. Jos ir taip yra pakankamai nepastovios, o sverto naudojimas tik padidina jų nepastovumą. Jei jus domina svertiniai žetonai, atlikite daug tyrimų ir investuokite tik tuos pinigus, kuriuos norėtumėte prarasti.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams