Table of Contents
Paprasčiausias būdas įsigyti “SafeMoon” – per decentralizuotą “PancakeSwap” biržą “Binance Smart Chain”. Turėsite susikurti piniginę, kuri palaiko BEP20 žetonus, pavyzdžiui, “MetaMask” arba “Trust Wallet”. Sukūrę piniginę, galite įsigyti “SafeMoon” keisdami į ją kitas kriptovaliutas.
Dabartinė “SafeMoon” rinkos kapitalizacija yra maždaug 900 mln. dolerių, o pagal “CoinMarketCap” duomenis ji užima 214-ąją vietą pagal vertę tarp kriptovaliutų. Neblogai šviežiai kriptovaliutai, konkuruojančiai su daugiau nei 9 000 kitų monetų, tačiau nebūtinai tai yra puiki investicija.
“SafeMoon” yra saugi piniginė kriptovaliutoms pirkti, parduoti ir keistis. Net kriptovaliutų ir blokų grandinės naujokams mūsų piniginę paprasta suprasti.
Ilgalaikėje perspektyvoje mūsų “Safemoon” kainos prognozė yra labiau teigiama. Manome, kad iki 2023 m. turtas gali pasiekti 1 JAV dolerį, o iki 2025 m. – 5 JAV dolerius.
“Binance” keičia automobilių stovėjimo aikštelių patirtį naudodama naujovišką blokų grandine pagrįstą programėlę “SafePark”. Atsisveikinkite su laisvų vietų paieškomis ar perpildytų aikštelių tvarkymu – ši pažangiausia technologija leis tai padaryti lengviau nei bet kada anksčiau!
Šiais metais “SafeMoon” vertę padidino tokie žinomi asmenys kaip Davidas Portnoy ir Lil Yatchy. Nors jo kaina nuo viršūnės sumažėjo beveik 90 %, jų dalyvavimas buvo svarbus veiksnys, kodėl jis sparčiai brango.
Kai nuspręsite parduoti savo “SafeMoon” žetonus, už kiekvieną sandorį bus imamas 10 % komisinis mokestis. Pavyzdžiui, jei parduotumėte 1 000 USD vertės žetonų, sumokėtumėte 100 USD komisinį mokestį. Nepamirškite, kad šiame procese taip pat gali būti taikomi bet kokie papildomi prekybos mokesčiai iš biržų!
“SafeMoon” kūrėjai sukūrė taktiką, kuri skatina ilgalaikę kriptovaliutos nuosavybę, baudžiant už pardavimą ir apdovanojant monetų turėtojus. “Tai veiksmingas metodas, kuriuo siekiama apriboti spekuliacijas ir kartu skatinti ilgesnį monetų turėjimą”, – paskelbė “CoinMarketCap” plėtros ir operacijų viceprezidentas Seanas Hengas.
Žetonų naudotojams už visas pajamas, gautas iš pardavimų, atlyginama kaip už “atspindį” per platinimą, o likę komisiniai kaupiami likvidumo rezerve, kurį “SafeMoon” naudoja nuolatiniam kainų reguliavimui.
“SafeMoon” ir “SafeMoon V2”: Kuo skiriasi?
2021 m. gruodį “SafeMoon” pristatė atnaujintą žetono versiją, pavadintą “SafeMoon V2”. Naujoji kriptovaliuta skirta sujungti originalią versiją santykiu 1:1000 ir gerokai sumažinti sandorių mokesčius.
Jei turite originalią “SafeMoon” kriptovaliutą, svarbu suprasti, kad jūsų žetonai nebus automatiškai perkelti į V2. Norėdami užtikrinti, kad jie būtų perkelti teisingai, naudotojai turi perkelti savo “SafeMoon” naudodami naujausią jos platformos versiją – V2. Atminkite: rankinis savo žetonų perkėlimas yra būtinas žingsnis, jei norite, kad jie veiktų šioje naujoje ir patobulintoje sąsajoje!
Atnaujinus naujausią “SafeMoon” programėlės versiją ir laikantis konsolidavimo instrukcijų, jūsų nuosavybė bus pakeista iš V1 į V2. Jei naudojate kito tipo kriptovaliutų piniginę, dėl konsolidavimo apsilankykite “SafeMoon Swap” svetainėje.
Jei biržoje turite saugią mėnulio kriptovaliutą, jums nereikia imtis jokių veiksmų; biržos tvarkys migraciją ir praneš jums, kai ji bus baigta.
Naujasis “SafeMoon V2” sandorio mokestis yra 2 %. Pirminėje versijoje 50 % komisinių buvo skiriama dabartiniams žetonų turėtojams. Likusi pusė sumos (50 %) padalijama likvidumo fondui ir visos “SafeMoon” ekosistemos valdytojams.
Kaip įsigyti “SafeMoon
Pagrindinis iššūkis, su kuriuo susiduria pirmą kartą “SafeMoon” pirkėjai, yra poreikis įsigyti kitą kriptovaliutą, nes šiuo metu ji nėra įtraukta į biržų, kuriose priimamos tradicinės fiat valiutos, pavyzdžiui, JAV doleriai, sąrašus.
Kita didelė “SafeMoon” kliūtis yra ta, kad ji nėra įtraukta į pirmines kriptovaliutų biržas, tokias kaip “Coinbase” ar “Kraken”. Robinhood, SoFi Invest ir panašios bendrovės taip pat neturi šio žetono savo paslaugose.
SafeMoon žetonų galite lengvai įsigyti iškeisdami juos į kitas populiarias kriptovaliutas, pavyzdžiui, Binance Coin (BNB). Be to, kelios kriptovaliutų biržos siūlo paslaugas, specialiai skirtas šio skaitmeninio turto pirkimui ir pardavimui.
Ar esate naujokas kriptovaliutų žaidime? Jei taip, pirmiausia atidarykite sąskaitą patikimoje kriptovaliutų biržoje, pavyzdžiui, “Forbes” patarėjo geriausi pasirinkimai. Pervedę iš ten savo lėšas, išveskite jas ir saugiai nusiųskite į savo piniginę, o tada galiausiai nusiųskite jas į “SafeMoon Exchange”.
Kokie yra “SafeMoon” įsigijimo trūkumai?
Dėl didelio kintamumo “SafeMoon” yra labai rizikinga investicija, nes kaina gali smarkiai šoktelėti aukštyn ir žemyn. Parduodami “SafeMoon” neteksite savo pradinės investicijos ir 10 % sandorio mokesčio kaip komisinių išlaidų. Tai taikoma bet kokios rūšies kriptovaliutai.
Kita vertus, “SafeMoon” dėl didelių mokesčių ir komisinių nėra idealiai tinkama dažnai prekybai. Kiekvieną kartą, kai parduodate, mokate didelį mokestį ir komisinius. Be to, kadangi “SafeMoon” nėra įtraukta į nė vienos iš pagrindinių biržų sąrašus, ji yra mažiau likvidi, o norint ją konvertuoti į grynuosius pinigus, reikia įdėti daugiau darbo, nes pirmiausia ją reikia konvertuoti į kitą kriptovaliutą.
Pasak “Boston Trading Co.” finansų direktoriaus Jeremy Brittono, “SafeMoon” gresia pavojus, nes ja neprekiaujama pagrindinėse biržose. “Biržos tyrimas parodė, kad projektas neturi potencialo”, – komentavo jis. J. Brittonas taip pat įspėjo: “Nepaisydami to, ką sako ekspertai, jūs labai rizikuojate”.
Kokie yra “SafeMoon” įsigijimo privalumai?
SafeMoon, kaip ir memu monetos, gali tapti virusine, o jei taip nutiks, jos vertė gali gerokai išaugti. Prisiminkite, kas nutiko su Dogecoin: vos per kelis 2021 m. mėnesius Dogecoin vertė padidėjo daugiau nei 200 kartų vien dėl to, kad apie ją buvo kalbama iš lūpų į lūpas.
Taip pat jums bus naudinga apie tai pagalvoti, nes gausite dalį komisinių, mokamų, kai kiti žmonės parduoda savo žetonus, jei planuojate ilgai laikyti “SafeMoon”. Tai finansinė paskata, kurios nesuteikia dauguma kitų gerai žinomų kriptovaliutų, kuriose uždirbate tik tada, kai kaina kyla.
Neseniai atnaujinus SafeMoon 2.0 versiją ne tik sumažintos sandorių sąnaudos, bet ir padidintas jos patrauklumas biržoms bei kitoms galimoms ateities programoms.
Likvidumo kaupimo (LP) autopilotas
“SafeMoon” komanda pripažįsta, kad jų triumfo raktas yra automatiniai likvidumo fondai. Įžvalgi sutartis naudojama siekiant užtikrinti 5 proc. komisinių, sukuriamų iš tokios veiklos kaip apsikeitimo sandoriai ir pervedimai, dalį. Turėdami šią puikią apsaugą, jie gali skatinti nuolatinį augimą ir sėkmę!
Projektas “Smart Chain” turi nemažą žetonų atsargą, kurią laiko savo fonde. Kai žetonų rezervas pasieks 500 mlrd., jie bus konvertuoti atgal į likvidumo fondą, taip sukuriant kapitalo antplūdį, kurio nebūtų buvę įmanoma pasiekti be Automatic LP ir SAFEMOON. Tokiu būdu užtikrinama, kad investuotojai mažiau priklausytų nuo tradicinių likvidumo teikėjų kaip lėšų šaltinio.
Viskas prasideda nuo to, kad išmanioji sutartis nustato minimalią kainą, pritraukia pirkėjus ir pardavėjus ir atitinkamai priskiria juos likvidumo fondui (LP).
Siekiant dar labiau apsaugoti SAFEMOON investuotojus, kriptovaliutos pardavimams taikomas 10 % mokestis. Tai padeda išlaikyti ją kaip savininkų turtą, o ne tapti dar viena spekuliacine priemone, kuria galima manipuliuoti ir ja manipuliuoti.
Ar “SafeMoon” yra saugi interneto naršyklė?
Nepastovumas yra kriptovaliutų rinkos sinonimas, o SAFEMOON vertės svyravimai – tai, ką matai, tą ir gauni. Todėl investuotojai turėtų tikėtis ir greito pelno, ir didelių nuostolių.
“SafeMoon” svyravimai yra beveik negirdėti. Vieni projektą vadino Ponzi schema, kiti – šikonu. Ir atvirkščiai, kai kurie jį vadina visiška apgavyste.
Ši kriptovaliutos forma dažnai vadinama Ponzi schema, nes ji priklauso nuo to, kad ankstyvųjų naudotojų uždarbis palaikomas naujiems naudotojams už žetoną mokant daugiau nei ankstesniems. Ir, kaip ir piramidinės struktūros Ponzi schemoje, pajamų paskirstymo metodas yra gana panašus.
Nors kai kurių kitų kriptovaliutų platformų pamatai nestabilūs, SafeMoon yra tvirta ir patikima alternatyva tiek prekiautojams, tiek investuotojams. Jos rinka gali būti ne tokia brandi kaip kitų, bet jei į ją eisite atviromis akimis, vis tiek galėsite gauti pelno iš prekybos “SafeMoon”.
Kai kurie teigė, kad dėl to, jog “SafeMoon” kūrėjai užblokavo daugiau nei pusę savo likvidumo, yra didesnė rizika, kad jie gali “ištraukti kilimėlį”.
Tai išėjimo iš rinkos sukčiavimo pavyzdys, kai iš rinkos sąmoningai ištraukiamas likvidumas, todėl jį turintys investuotojai negali parduoti savo žetonų. SafeMoon generalinis direktorius Johnas Caroni teigia, kad likvidumas sulaikomas siekiant užtikrinti didesnį žetono saugumą.
Ar “SafeMoon” yra protinga investicija?
“SafeMoon” jau yra tikrinama dėl galimai Ponzi schemos, tačiau dabar paaiškėjo dar viena problema.
2021 m. gegužės 25 d. garsi audito ir konsultacijų įmonė “HashEx” paskelbė nerimą keliančią informaciją; jie atskleidė dvylika galimų “SafeMoon” platformos trūkumų, kurie potencialiai gali kelti pavojų daugiau nei dviem milijonams investuotojų.
Audito ataskaitoje bus pateikta išsami visų tyrimų santrauka. Atlikus išsamų vertinimą, šia priemone bus nustatyti ir sprendžiami visi saugumo pavojai taikant specialiai pritaikytus sprendimus. Be to, ji taip pat pateiks bendrą platformos patikimumo įvertinimą ir pasiūlys, kaip pagerinti saugos priemones.
Projektas susijęs su tam tikra rizika, kaip nustatyta jų tyrime, pvz:
- Išmanioji sutartis leidžia saugiai mėnesio kriptovaliutos pervedimo mokestį iki 100 proc;
- Komisinių išmokų nemokėjimas kilimų traukėjams. Kilimų traukimas yra finansinio sukčiavimo forma, kai kūrėjas pasisavina pinigus;
- Laikinai neleidžiama perduoti žetonų.
- Jei norite, kad išmaniųjų žetonų sutartis neveiktų, nusiųskite šią komandą.
Ieškinyje teigiama, kad “Safemoon” išmaniųjų žetonų sutarties savininkas yra išorinė sąskaita, kurią kontroliuoja konkretus asmuo.
Mūsų bendrovės skaičiavimais, išmaniosios sutarties sąskaita verta 20 mln. dolerių, o jos vertė tik augs, nes dalis pervedimo mokesčių nuolat bus nukreipiama į jos savininko sąskaitą.
Jei atskleidžiamas savininko adresas, kibernetiniai nusikaltėliai gali grasinti sumokėti iki 20 mln. dolerių išpirką. Tai sudaro maždaug 15 % viso likvidaus turto ir turimų lėšų likvidumo fonduose, o tai reiškia, kad $safemoon kursas gali akimirksniu drastiškai sumažėti.
Sukčiavimas iš išorinės “SafeMoon” paskyros gali turėti katastrofiškų pasekmių, nes dėl jo gali būti ištuštintas likvidumo fondas ir kūrėjai negalės perkelti žetonų į tą adresą. Hašemas įspėja mus apie šią baisią pasekmę.
2018 m. sausį paaiškėjo, kad decentralizuotas finansų protokolas “DeFi100” yra manipuliacinė apgavystė, dėl kurios iš naudotojų buvo išvilioti stulbinantys 32 milijonai JAV dolerių.
Ar saugus mėnulis 2023 m. pasieks 1 JAV dolerį?
Visų laikų aukščiausia “Safemoon” kaina yra gerokai mažesnė už dolerį – tik 0,00001375 dolerio. Nors ši kriptovaliuta reklamuojama kaip ilgalaikė investicija, gali prireikti nemažai metų, kol Brooks vieną centą – jau nekalbant apie vieną dolerį. Šiuo metu memuarų tematikos žetonas CoinMarketCap reitinge užima 205 vietą, jo rinkos vertė yra šiek tiek daugiau nei 2,26 mlrd. dolerių, o 24 valandų prekybos apimtis siekia beveik 21 700 dolerių.
Ar saugu pirkti SafeMoon?
SafeCoin yra didelės rizikos ilgalaikė investicija, todėl prieš investuodami į SafeMood cryptocurrency įsitikinkite, kad turite vidurių tvirtumo ir galite iškęsti trumpalaikius nuostolius.
Pasak Brittono, nors “SafeMoon” atrodo gera investicija, jis nėra tikras, ar ji jums tinka. “Visiems, kurie galvoja apie “SafeMoon”, patarčiau bėgti iš siaubo arba atlikti namų darbus ir tada bėgti iš siaubo”, – priduria jis.
Tačiau visiškai negalvokite apie kriptovaliutų vengimą. Dažnai išmintingas sprendimas yra laikytis skepticizmo ir pasirinkti vieną iš 20 pagrindinių monetų, įtrauktų į pagrindinių biržų sąrašus, arba investuoti į diversifikuotą kriptovaliutų fondą, užuot rizikavus su žetonais, kuriuos vėliau gali būti sunku įsigyti, o dar sunkiau parduoti.Galiausiai, ar “SafeMoon” yra verta investicija, priklauso nuo kiekvieno asmeninės nuomonės. Jei manote, kad investavimas į šią kriptovaliutą yra teisingas pasirinkimas, svarbu nepamiršti susijusios rizikos. Ačiū, kad sekate ir mokotės kartu su manimi!