Kiek yra kriptovaliutų?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Į kokią kriptovaliutą šiandien investuoti yra protingiausia?

Kriptovaliutos ir toliau patenka į laikraščių antraštes. Pateikiame 10 geriausių kriptovaliutų, į kurias verta investuoti 2023 m. gegužės mėn.
✔️ Bitkoinas (BTC) vis dar yra vertingiausia kriptovaliuta ir išlieka viena populiariausių.
✔️ Etherium (ETH
✔️ Lightcoin (LTC
✔️ Ripple (XRP)
✔️ JAV dolerio moneta (USDC
✔️ Tether (USDT
✔️ Dogicoyne (DOGE
✔️ SHIBA-INU (SHIB)

⚡️ Kokia yra pigiausia cryptocurrency?

✔️ Dogecoin (DOGE).
Nepaisant 52 savaičių maksimumo – 0,6847 JAV dolerio, 2021 m. gegužės 11 d. dogecoin kaina vis dar palyginti nedidelė – apie 0,10 JAV dolerio už monetą – todėl tai įdomi galimybė sumaniems investuotojams! Dogecoin buvo sukurta kaip satyrinis požiūris į bitkoiną, kitaip nei daugelis kitų kriptovaliutų, turinčių realų pritaikymą pasaulyje.

⚡️ Kaip pradėti investuoti?

Norintiems investuoti į vertybinių popierių rinką, lėšų pervedimas į internetinę investicinę sąskaitą yra protingas būdas panaudoti savo pinigus. Tokią finansinę priemonę galima naudoti akcijoms arba savitarpio fondams įsigyti, todėl pradedantiesiems suteikiama puiki galimybė augti ir sėkmingai veikti investavimo pasaulyje. Daugelyje tarpininkavimo sąskaitų galite pradėti investuoti nuo vienos akcijos.

⚡️ Kokia yra veiksmingiausia dienos prekybos strategija?

Skalpavimas yra fantastiškas dienos prekybos metodas, skirtas tikriesiems prekiautojams, gebantiems greitai priimti sprendimus ir juos įgyvendinti nedvejojant. Skalperiai laikosi griežtos drausmės ir, pastebėję kainos kritimą, nedelsdami parduoda, taip sumažindami nuostolius

kriptovaliuta kursai

Visos kriptografinės monetos

Šiuo metu, didžiulis 1,583 kriptovaliutos yra rodomi coinmarketcap.com, kad pasaulis galėtų pamatyti! Šis skaičius yra didesnis už visą egzistuojančių fiat valiutų kiekį (įskaitant auksą). Kadangi prieš devynerius metus egzistavo tik bitkoinas, žmonės stebisi, kodėl atsirado toks skirtumas. Kriptovaliuta vis labiau skverbiasi į šiuolaikinę ekonomiką, darydama įtaką beveik visoms pramonės šakoms.

Tokios kriptovaliutos kaip “Bitcoin”, “Ethereum”, “Litecoin” ir “Ripple”, pasitelkusios revoliucinę blokų grandinės technologiją, keičia daugelį pramonės šakų. Šio naujo saugaus keitimosi pinigais būdo potencialas keičia daugelio sektorių veidą visame pasaulyje.

kiek yra kriptovaliuta kursai
Į kokią kriptovaliutą verta investuoti

10 KRIPTOVALIUTŲ RIZIKOS VEIKSNIŲ

Galimos priežastys

Įvairiomis savybėmis skirtingos kriptovaliutos skiriasi viena nuo kitos dėl pagrindinės technologijos – blokų grandinės. Tai leidžia kūrėjams kurti atskiras kriptovaliutas įvairiems tikslams.

Turime valiutų, kurios yra kriptovaliutos, veikiančios kaip pinigai. Iš esmės jos yra taupomoji sąskaita, kurią galima naudoti kaip ir fiat valiutą. Šiai klasifikacijai priklauso bitkoinas, taip pat daugybė kitų skaitmeninių aktyvų.

kuri cryptocurrency yra saugiausia
Kiek yra bitkoinų?

Kai kurie atlieka tinkamą funkciją. Tai kriptovaliutų rinkinys. Jos leidžia kurti kriptovaliutas savo tinkluose. Ethereum yra tobula iliustracija, kuri savo tinkle leido sukurti daug žetonų.

Geriausiai žinomos kriptovaliutų rūšys yra taikomosios arba platforminės kriptovaliutos, kurias taip ir vadiname. Paslaugų valiutos yra šios rūšies kriptovaliutų pagrindas. Augur yra gera sėkmingos taikomosios arba platforminės kriptovaliutos iliustracija.

Kuri kriptovaliuta yra perspektyviausia 2023
Kuris cryptocurrency yra geriausias pirkti 2021?

Kriptovaliutų yra daugybė, nes taip jas sukūrė Nakamoto. Vėlgi, blokų grandinės technologijos niekas nekontroliuoja. Kiekvienas, kuris supranta, kaip ši technologija veikia, gali sukurti savo virtualią valiutą naudodamasis ja. Satoshi Nakamoto pirmasis panaudojo blokų grandinės technologiją bitkoinams sukurti, žvelgiant retrospektyviai.

Pripažinę neribotas šios technologijos galimybes, kūrėjai nusprendė patobulinti ją labiau nei pradinė versija. Charlie Lee, buvęs “Google” inžinierius, buvo vienas iš pirmųjų “Litecoin” – vieno iš pirmųjų atsiradusių altkoinų – kūrėjų. Matydami jo sėkmę, daugelis kitų kūrėjų pasekė jo pavyzdžiu ir parengė projektus, kuriais siekė patobulinti arba pranokti esamas galimybes.

Kokią kriptovaliutą kasti 2023 kriptovaliuta kursai
Kiek yra kriptografinių monetų

Galite tikėtis, kad jūsų investicijos atsipirks!

Staiga, kai “Bitcoin” vertė ėmė sparčiai augti, daugiau žmonių pradėjo tai pastebėti.
Dėl to prasidėjo domino efektas – buvo kuriamos įvairios kitos kriptovaliutos, bandančios pakartoti didžiulę “Bitcoin” sėkmę.

Šiuo metu rinkoje galima rasti daugybę kriptovaliutų. Kiekviena jų turi savų unikalių privalumų ir trūkumų, tačiau gali būti naudojama įvairiems tikslams. Kai kurios iš jų gali būti dar tik pradiniame etape, o kitos tapo paplitusiomis investicijomis arba priimtos kaip mokėjimo būdai daugelyje platformų.

Bitkoinas yra įkvėpimo ir sėkmės švyturys, rodantis kelią daugybei kitų kriptovaliutų. Kadangi tai buvo viską pradėjusi kriptovaliuta, jos poveikis skaitmeninei valiutai ir šiandien jaučiamas visose rinkose.

Tačiau laikui bėgant jo vertė išaugo. Iki 2017 m. pradžios Ethereum buvo beveik bevertis, nepaisant didžiulio pelno, kurį gavo investavusieji į Ether žetoną.  

Investavimas į kriptovaliutas. Kaip, kur ir kodėl
Ką cryptocurrency pirkti dabar

2017 m. “Bitcoin” pasiekė precedento neturintį etapą, kai jo vertė šoktelėjo iki rekordinės 20 000 JAV dolerių už vieną BTC. Daugeliui investuotojų tai buvo gyvenimo galimybė; kai kurie iš jų vos per kelias valandas tapo milijonieriais! Tačiau per šį laikotarpį ir kitos kriptovaliutos pasiekė reikšmingų laimėjimų. Kai tai įvyko, visi atkreipė į tai dėmesį ir norėjo daugiau sužinoti apie kriptovaliutas. Laimei, internete gausu įžvalgių duomenų apie įvairias monetas ir apie tai, kaip greitai ir lengvai jų įsigyti.

žengti kitą logišką karjeros žingsnį.

5 populiarios kriptovaliutos, išskyrus bitkoiną
Kriptovaliutų kūrimo privalumai ir trūkumai

Šakos klausimas taip pat padėjo kurti naujas kriptovaliutas. Nors šakojimasis ne visada lemia kriptovaliutos turtus, vis dėlto tai yra vienas iš elementų. Kaip pavyzdį galima paminėti, kad iš bitkoino gimė ne mažiau kaip keturios atskiros kriptovaliutos, kurios dabar veikia savarankiškai.

  • Šios kriptovaliutos yra Litecoin, Bitcoin Cash ir Bitcoin Gold.
  • “Litecoin” turi “Litecoin Cash” – originalios kriptovaliutos atšaką.
  • BTC ir BCH, taip pat ETC/ETH pora yra kriptovaliutų pavyzdžiai.
Kas laukia kriptovaliutų rinkos 2023
Kodėl cryptocurrency krenta 2023 m.?

Dėl šios priežasties naujesnės skaitmeninės valiutos priverstos kurti naujas kriptovaliutas. Pavyzdžiui, dėl “Zcash” sėkmės atsirado “Zclassic” (ZCL), o vėliau – “Bitcoin Private”.

Inovacijos

Kriptovaliutos suteikia jums pranašumą susigrąžinti savo finansų valdymą. Jums nebereikia būti priklausomiems nuo banko ar kitos finansų įstaigos tvarkant, siunčiant ir gaunant lėšas. Be to, kriptovaliutos yra decentralizuotos, o tai reiškia, kad nėra nieko panašaus į jas valdančią centralizuotą valdžią!

Dėl to jie yra atsparūs cenzūrai ir valdžios kišimuisi. Naudodamiesi kriptovaliutomis klientai gali drąsiai valdyti savo finansus ir sudaryti sandorius nepasikliaudami trečiųjų šalių tarpininkais.Jos yra greitos, saugios, privačios ir nekeičiamos, todėl yra patraukli alternatyva tiems, kurie ieško alternatyvos tradiciniams bankų sprendimams.

Ką Cryptocurrency išgauti 2023
kriptovaliuta kursai

Kadangi yra šimtai muzikos grojimo programėlių, nenuostabu, kad kai kurias mėgstame, o kitų nemėgstame. Deja, šis skaičius nuolat auga, nes nuolat kuriamos naujos versijos. būtent tai ir yra kriptovaliutos. Nors turime kriptovaliutų su išmaniosiomis sutartimis, kurios veikia panašiai, jų nuolat daugėja.

Kiek verta pigiausia kriptovaliuta?
Kiek verta pigiausia kriptovaliuta?

Šiuo metu jie keičia protokolo dalis, kad sukurtų naują, novatorišką išmaniųjų sutarčių platformą. Kitaip tariant, “Ethereum” yra geriausias įmanomas novatoriškų sutarčių platformų variantas. Yra kelios platformos su žetonais, kurios veikia tokio paties tipo tinkle kaip “Ethereum”. NEO yra Kinijos Ethereum, Cardano – Japonijos Ethereum, o Stellar, EOS ir NEM yra kiti pavyzdžiai.

Kiek kainuoja pigiausia Cryptocurrency?
Ne tik bitkoinas ir eteris: kiek kriptovaliutos

ICO karštinė

Kitas galimas ICO bumo paaiškinimas yra tas, kad kriptovaliutų yra labai daug. Kai kurių iš šių žetonų pardavimo pakėlimas tik paskatino daugiau žmonių daryti tą patį. Tai palengvino tai, kad ICO ekologija neturėjo jokios reguliavimo priežiūros.

Kurios cryptocurrency investuoti į dabar
Kriptovaliutų rinkos ateitis

Juk galiausiai šie monetų siūlymai prekybos platformose paverčiami kriptovaliutomis. Pirmasis monetų siūlymas buvo atliktas 2013 m. kaip Mastercoin. Po šios sėkmės sekė daug kitų pardavimų, pavyzdžiui, Ethereum, NXT, IOTA ir Stratis.

Nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio, sėkmės galimybės yra pasiekiamos. Kiekvienas turi galimybę pasinaudoti ir maksimaliai padidinti savo investicijas. Sėkmingai investuoti į ICO galite turėdami tinkamą informaciją ir rekomendacijas.

Kriptovaliutų kainos, grafikai ir rinkos kapitalizacija
Top 10 kriptovaliutų šiandien

Kai kurie ICO remiasi esamomis platformomis, pavyzdžiui, Ethereum, o kiti sukuria savo blokų grandinės tinklą. Kiekviena jų turi savo valiutą, skirtą sandoriams tinkle tvarkyti. Taigi, jei turėsime tūkstantį sėkmingų ICO, tai prilygs tūkstančiui apyvartoje esančių kriptovaliutų. Ir tai net neatsižvelgiant į kitus projektus, kurie dar nepaliko planavimo etapų.

Nėra baisu turėti kelis tūkstančius kriptovaliutų. Tačiau svarbu, kokią funkciją kiekviena iš jų atlieka visuomenėje. Kai kurios egzistuoja tik tam, kad būtų perkamos ir parduodamos kaip investicijos. Jei būtent TAI motyvuoja visas ar didžiąją jų dalį, esu tikras, kad daugelis jų išnyks, nes burbulas vis labiau pūsis. Galbūt galiausiai neturėsime nė vieno produkto ar tik kelių, kurie sulauktų visuotinio pripažinimo.

Geriausios kylančios kriptovaliutos per savaitę
Geriausi viršų cryptocurrencies

Čia pateikiamos didžiausią įtaką padariusios kriptovaliutos, jei ieškote geros investicijos į kriptovaliutas arba domitės įžymiais projektais.

Bitcoin

2009 m. paslaptingasis Satoshi Nakamoto padarė revoliuciją skaitmeninėje valiutoje – sukūrė “Bitcoin” – galingą ir nepriklausomą pinigų formą, pranokstančią tradicines bankų paslaugas. Kaip pirmoji pasaulyje egzistuojanti decentralizuota kriptovaliuta, jos poveikis buvo milžiniškas.

Kas yra bitkoinai paprastai?
Kaip paprastai išgaunamas bitkoinas?

“Bitcoin” nėra dominuojanti kriptovaliuta. Ją aplenkė kelios naujesnės, technologiškesnės kriptovaliutos. Šiomis dienomis bitkoinas daugiausia naudojamas pinigams taupyti, nes jis yra labiausiai pripažinta ir vertingiausia kriptovaliuta.

kiek yra kriptovaliutų
Ar 2023 m. įvyks bitkoinų sprogimas?

Ethereum (ETH)

“Ethereum” pristatė visiems prieinamos programuojamos blokų grandinės koncepciją. Programišiai gali naudoti Ethereum blokų grandinę savo kriptovaliutų žetonams ir decentralizuotoms programoms (dApps) kurti. Tai lėmė decentralizuotų finansų (Defi) – platformų, kuriose naudotojams teikiamos decentralizuotos įprastų finansinių paslaugų versijos, – sukūrimą.

Eteris nauda iš daugelio kriptovaliutų yra
Ethereum yra saugus

Ethereum yra pirmoji ir vis dar populiariausia kriptovaliuta su programuojama blokų grandine. Nors dabar yra ir daugiau kriptovaliutų su programuojamomis blokų grandinėmis, viskas prasidėjo nuo “Etherium”. Ankstyvas jos vystymasis padėjo jai įsitvirtinti kaip antrai pagal dydį kriptovaliutai.

Tether (USDT) 

“Tether” (USDT) yra kriptovaliutos žetonas, sukurtas remiantis “Bitcoin” blokų grandine ir išleistas bendrovės “Tether Limited”. Jis sukurtas kaip stabilus žetonas, t. y. jo vertė susieta su kitu turtu, pavyzdžiui, JAV doleriu arba euru.

Kokia "Tether" prasmė?
Kokia “Tether” prasmė?

USDT vertė visada lygi 1 JAV doleriui, todėl naudotojams suteikiamas paprastas būdas saugoti ir pervesti svorį nesirūpinant dėl valiutų kursų svyravimų. Tiems, kuriems reikia greitų mokėjimų, “Tether” išsiskiria minimaliais sandorių mokesčiais ir momentinio pervedimo greičiu. Nuo šių metų Tether yra viena iš 10 didžiausių kriptovaliutų pagal rinkos kapitalizaciją – nenuostabu, nes jos populiarumas tarp kriptovaliutų prekiautojų ir toliau auga!

Cardano(ADA/USD)

Kas yra "Cardano" tinklas?
Kas yra “Cardano” paprastai?

“Cardano” – revoliucinė blokų grandinės platforma, sukurta vieno iš “Ethereum” įkūrėjų, keičia duomenų ir sandorių saugojimo internete būdą. Be kita ko, ja siekiama visiems teikti finansines paslaugas ir asmens duomenis. Cardano pažanga yra lėtesnė nei kitų, nes ji grindžiama recenzuojamais moksliniais tyrimais.

Ar verta investuoti į "Cardano"?
Ar Cardano yra saugi kriptovaliuta?

Tai buvo viena pirmųjų kriptovaliutų, kurioje sandorių autentiškumui patvirtinti buvo naudojama akcijų patikra. Tai yra energetiškai efektyvesnė alternatyva darbo įrodymui, naudojamam “Bitcoin” ir daugelyje kitų žinomų kriptovaliutų.

Binance Coin(BNB)

Binance Coin yra vietinė kriptovaliuta Binance Smart Chain. Visame pasaulyje žinoma kriptovaliutų birža “Binance” sukūrė šią blokų grandinės sistemą, kad sukeltų revoliuciją skaitmeninių valiutų pasaulyje. Dėl gerokai mažesnių dujų (sandorių) sąnaudų ji greitai tapo populiaria alternatyva Ethereum.

Binance Coin(BNB)
Ar BNB yra saugus?

“Binance Smart Chain” mokesčiai mokami “Binance” monetomis, todėl pirmiausia turėsite jų įsigyti. Klientai, turintys “Binance Coin”, gali pasinaudoti mažesniais prekybos mokesčiais “Binance” biržoje.

“Ripple” (XRP)

“Ripple” yra kriptovaliuta, veikianti XRP knygos pagrindu. “Ripple” yra mokėjimo tinklas, kurio tikslas – padaryti tarptautinius pinigų pervedimus greitus ir nebrangius. Jis buvo sukurtas siekiant pagreitinti tarptautinius pinigų pervedimus ir padaryti juos ekonomiškesnius.

Kas yra XRP paprastai?
XRP sprogs 2023 m.

Nepaisant konkurencijos, “Ripple” ir toliau yra mėgstamas tų, kurie ieško greitų ir nebrangių pinigų pervedimų iš vienos šalies į kitą.

Polkadot (DOT)

Ką veikia "Polkadot"?
Kada atsirado “Polkadot”?

“Polkadot” yra platforma, kuria siekiama padidinti blokų grandinių integracijos laipsnį. Su “Polkadot” susietos blokų grandinės gali viena kitai perduoti bet kokią informaciją ar turtą.

Polkadot yra blokų grandinė, kuri buvo sukurta tam, kad aplenktų Ethereum. Tačiau verta pažymėti, kad Polkadot ir Ethereum turi keletą reikšmingų skirtumų. Polkadot sistemoje kūrėjai gali kurti savo blokų grandines. Joje taip pat leidžiama naudoti parachainus, t. y. lygiagrečias blokų grandines, sujungtas per parachainus (lygiagrečias grandines).

Solana (SOL)

Kas yra Solano moneta?
Kas gero yra “Solanoje”?

“Crypto Solana” yra blokų grandinės platforma, skirta didelio našumo decentralizuotoms programoms kurti. Ją 2017 m. sukūrė buvęs “Qualcomm” inžinierius Anatolijus Jakovenka.

Kas yra "Solana"?
Kiek verta 1 Solana?

“Solana” daro revoliuciją skaitmeniniuose tinkluose, naudodama saugią ir itin greitą blokų grandinės platformą, kuri gali apdoroti iki 50 000 sandorių per sekundę. Joje naudojamas naujas konsensuso algoritmas, vadinamas istorijos įrodymu (angl. Proof of History, PoH), leidžiantis greičiau patvirtinti sandorius ir mokėti mažesnius sandorių mokesčius nei kitose blokų grandinėse.

Dogecoin (Doge)

Ar galiu praturtėti dėl "Dogecoin"?
Ar gali 1 Dogecoin kada nors pasiekti 100 USD?

Dogecoin yra revoliucinė skaitmeninė valiuta, kurios pagrindas – mylimas Doge meme. Valiutos kūrėjai ją pristatė 2013 m. kaip būdą ištirti kriptovaliutų rinkos burbulus. Ji plačiai laikoma originalia memų moneta, o nuo to laiko įkvėpė daugybę kopijuojančių kriptovaliutų.

Kas yra Dogecoin
Kodėl “Dogecoin” sulaukia tokios kritikos?

Nepaisant to, kad “Dogecoin” neturi konkurencinio pranašumo ar kokio nors aiškaus tikslo, jis netikėtai tapo viena žinomiausių kriptovaliutų. Dogecoin ir vėlesnės memuarų monetos yra įrodymas, kad triukšmas gali turėti įtakos kriptovaliutų rinkoje.

“Monero” (XMR)

“Monero” yra novatoriška decentralizuota kriptovaliuta, kuri užtikrina neprilygstamą privatumo ir anonimiškumo lygį atliekant sandorius. Dėl to sandorių neįmanoma atsekti ir jie yra anonimiški. Dauguma kriptovaliutų turi viešąsias blokų grandines, kuriose pateikiami visi sandorių duomenys, tačiau naudojant “Monero” žiūrovai šios informacijos negali matyti.

Kokia yra 1 Monero vertė?
Kiek liko “Moneros”?

Nuostabi “Monero” anonimiškumo technologija atkreipė daugelio kriptovaliutų entuziastų, norinčių išsaugoti savo privatumą, dėmesį. Tačiau ja taip pat gali būti piktnaudžiaujama neteisėtais tikslais, pavyzdžiui, plaunant pinigus ar vengiant mokėti mokesčius.

TRON (TRX)

TRON (TRX)
TRON (TRX)

TRON yra idealus pasirinkimas investuotojams, kurie ieško kriptovaliutos, turinčios didžiules perspektyvas ir remiamos talentingos komandos.

TRON gali pasigirti, kad gali atlikti 2000 operacijų per sekundę, todėl ją galima naudoti dažnai. Šiandien TRON žetonų vertė yra 0,06 JAV dolerio už vienetą, o bendra rinkos kapitalizacija siekia 5 757 938 435,93 JAV dolerio.

EOS moneta (EOS)

EOS moneta (EOS)
EOS moneta (EOS)

EOS yra naujoviška platforma, leidžianti kūrėjams lengvai kurti decentralizuotas taikomąsias programas (DApps). Projekto tikslas – padaryti blokų grandinės technologiją prieinamą ir patogią programuotojams. Dėl šios priežasties jos įrankiai ir ištekliai padeda programuotojams greitai ir efektyviai kurti blokų grandinės programėles.

EOS rinkos kapitalizacija šiuo metu yra 1 248 277 151,38 JAV dolerių, o viena moneta parduodama už 1,17 JAV dolerio.

“Synthetix” tinklo žetonas (SNX)

"Synthetix" tinklo žetonas (SNX)
“Synthetix” tinklo žetonas (SNX)

“Synthetix” tinklas yra decentralizuota prekybos platforma, kurioje naudojamas Ethereum. Ji leidžia naudotojams kurti fizinio turto, pavyzdžiui, akcijų ir žaliavų, rinkas. Jais galima prekiauti naudojant kriptovaliutą kaip valiutą. SNX žetonai naudojami kaip šio “sintetinio” turto užstatas.

  • Synthetix pradėjo savo kelionę kaip stablecoin projektas pavadinimu Heaven
  • Platformoje sukurtas turtas vadinamas “sintezatoriais”.
  • Synthetix turi savo stablecoin pavadinimu USD (sintetinis USD)

Kodėl kriptovaliutos yra svarbios?

Kriptovaliutos pagerina tam tikras fiat pinigų savybes. Šios paslaugos veikia nepriklausomai nuo federalinės vyriausybės, o sandoriams apdoroti nereikia finansų įstaigų pagalbos. Žmonės, gyvenantys skirtinguose žemynuose, naudodamiesi kriptovaliuta, gali greitai, nebrangiai ir be jokių mokėjimo paslaugų pervesti lėšas.

Kodėl kriptovaliutos yra svarbios?
Kas yra kriptovaliuta ir kodėl ji kažko verta?

Nors kriptovaliuta buvo sukurta tam, kad išstumtų įprastus pinigus, tai nebėra vienintelė jos paskirtis. Kūrėjai nuolat kuria naujas kriptovaliutų ir blokų grandinės technologijos taikymo sritis, kad galėtų spręsti realaus pasaulio problemas.

Yra daugiau nei 2000 kriptovaliutų rūšių, kurias reikia paaiškinti. Gali būti sudėtinga žinoti, kur investuoti, kai yra tiek daug galimybių. Bet kurią svarstomą kriptovaliutą reikia nuodugniai ištirti. Kita vertus, akcijos ir didesnės monetos paprastai yra saugiausios investavimo alternatyvos, jei dėl nieko kito nesate tikri.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams