4 apsidraudimo nuo rizikos strategijos kriptovaliutai

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kaip apsidrausti kriptovaliutą?

Pavyzdžiui, prekiautojas kriptovaliutomis gali pasinaudoti rinkos pokyčiais “pirkdamas žemai ir parduodamas aukštai”. Tai reiškia, kad pasinaudojama kainų svyravimais, iš pradžių parduodant “Bitcoin” už didesnę kainą, o paskui, kainai sumažėjus, ją nuperkant atgal. Taip kompensuojamas biržos pelnas arba nuostolis, o tai ilgainiui gali padidinti nemažą pelną. Toks sandorių atidarymas vadinamas bitkoinų ar bet kurios kitos kriptovaliutos apsidraudimu.

⚡️ Kas yra kriptovaliutų rizikos draudimo fondas?

Rizikos draudimo fondas, investuojantis į bitkoinus . Kriptovaliutų rizikos draudimo fondai, kaip ir tradiciniai rizikos draudimo fondai, investuoja į kriptovaliutas, taip pat į blokų grandinės išvestines finansines priemones ir ateities sandorius, o rizikos kapitalas ir privatus kapitalas – į blokų grandinės startuolius.

⚡️ Kaip apsidraudžiate savo portfelį?

Investavimas į įvairias galimybes yra vienas patikimiausių ir ilgalaikių būdų pasiekti finansinį stabilumą. Bendrą nepastovumą sumažina tai, kad portfelyje yra nekoreliuojamo turto ir akcijų. Alternatyvus turtas paprastai mažiau praranda vertę meškų rinkos metu, todėl diversifikuotame portfelyje bendri nuostoliai bus mažesni.

⚡️ Kaip apsidrausti nuo rinkos griūties?

Jei esate prisirišę prie kai kurių rizikingesnių aktyvų, pardavimo pasirinkimo sandorių įsigijimas yra geriausias būdas apsisaugoti nuo galimų rinkos nuostolių. Pardavimo pasirinkimo sandoriai suteikia jums galimybę pasirinkti parduoti, kai saugumo lygis pasiekia tam tikrą žemą tašką.

kriptovaliutų apsidraudimas

Bet kuriam pradedančiam investuotojui, norint maksimaliai padidinti savo investicijas, svarbiausia saugiai saugoti savo kriptografinį turtą. Tačiau yra ir kitų lengvai naudojamų metodų, kaip dar labiau padidinti šį potencialų pelną!

Vos per penkerius metus Amerikos investuotojų susidomėjimas kriptovaliutomis smarkiai išaugo; jų dalis išaugo nuo 1 % iki 13 %. Atrodo, kad ši tendencija artimiausiu metu nesulėtės, o pramonės ekspertai prognozuoja, kad iki 2021 m. net 26 % amerikiečių gali turėti skaitmeninio turto!

Naujų tipų kriptovaliutų įtraukimas į investicinį portfelį
Ar cryptocurrency yra geras kriptovaliutų apsidraudimas

Daugelis pirmą kartą į rinką žengiančių investuotojų nori maksimaliai padidinti potencialią kriptovaliutų turto grąžą, išmokdami, kaip juo pasinaudoti. Kad pradėtumėte savo kelionę, pateikiame keturis ekspertų patarimus, kurių reikėtų nepamiršti!

Naujų tipų kriptovaliutų įtraukimas į investicinį portfelį

Kriptovaliutų portfelio diversifikavimas yra sumanus būdas sumažinti riziką ir padidinti galimą pelną. Diversifikavimas arba turto paskirstymas – tai kriptovaliutų prekybos patarimuose vartojamas terminas šiai sąvokai įvardyti. Jei rinka krenta, siekiama diversifikuoti turtą ir vidutiniškai padengti nuostolius.

Kaip apsidrausti savo kriptovaliutų apsidraudimas
Kurie rizikos draudimo fondai perka bitcoin

Investuoti 1000 JAV dolerių į kriptovaliutas yra rizikingas lošimas tiek Bobui, tiek Alisai, tačiau tikimybė, kad Alisa patirs didesnių nuostolių, jei jos vienintelis turtas sumažės, yra didesnė. Kita vertus, pakilus rinkai, abiem investuotojams gali nutikti bet kas kita. Todėl, siekiant sumažinti galimus finansinius nuostolius, jei turto vertė kristų, verta pagalvoti apie investicijų diversifikavimą.

Koks yra geriausias kriptovaliutų apsidraudimas
Kaip kriptovaliutų apsidraudimas poziciją

Šiandienos rinka suteikia didžiulį potencialą ir pelnui, ir nuostoliams. Kai investuotojai pradeda diversifikuoti savo portfelius investuodami į kelių rūšių kriptovaliutas, ši strategija gali suteikti finansinį pranašumą rinkos nuosmukio metu, tačiau taip pat yra susijusi su neišvengiama rizika.

Čia pateikiamos tik kelios iš daugelio kriptovaliutų rūšių:

Kaip apsidrausti nuo kriptovaliutų
Kas yra kriptovaliutų rizikos draudimo fondas?
 • Bitcoin kainos šuoliai.
 • Nekeičiamieji žetonai arba NFT
 • “Ethereum” išmaniųjų sutarčių technologija (ETH)
 • “Uniswap” (UNI) yra decentralizuotas VPN, veikiantis visame pasaulyje
 • Mokėjimo monetos: Šviesioji moneta (LTK)
 • Kriptovaliuta: BitcoinDark (DCR)

Nors investicijų įvairinimas gali padėti sumažinti riziką ir nuostolius, deja, dėl to gali sumažėti ir grąža.

Kriptografinės prekybos patarimai
Kaip apsidrausti nuo Bitcoin rizikos

Kriptografinės prekybos patarimai

Prekyba kopijavimo būdu – tai investavimo būdas, kai atkartojami investuotojo eksperto investiciniai sprendimai. Pavyzdžiui, tokią galimybę turi “eToro”, “Cosmetics” ir “3Commas”.

Pradėti lengva:

 • Sekite prekiautojus pagal tokius dalykus, kaip ankstesnė sėkmė, sekėjų skaičius ir bendras rizikos reitingas (kiek rizikingas yra investuojamas turtas).
 • Norėdami tai padaryti, eikite į savo naudotojo profilį ir spustelėkite nuorodą “Paskyra”.
 • Kai prekiautojai perka arba parduoda kriptovaliutą, jūsų portfelis daro tą patį.
Kas yra kriptovaliutų apsidraudimas
Kaip apsidrausti nuo rizikos

Tai visiškai automatizuotas požiūris į prekybą kriptovaliutomis, nereikalaujantis jokio rinkos tyrimo ar stebėjimo.

Kokią portfelio dalį deleguoti kiekvienam prekiautojui, galite nuspręsti po to, kai juos jau pasirinkote. Jei ketinate investuoti 1 000 USD į du atskirus prekiautojus, geriausia pinigus jiems padalyti po lygiai. Vienam prekiautojui skirkite 10 % investicijų sumos, o likusius 90 % skirkite kitam prekiautojui. Taip abu gaus vienodą kapitalo dalį. Investuodami į skirtingas sritis / kelis prekiautojus, savo portfelyje sukursite pusiausvyrą. Be to, sandoriai vykdomi automatiškai, kai tik baigsite investuoti. Svarbu nepamiršti, kad visada turite galimybę pridėti daugiau pinigų prie veikiančio prekiautojo arba jį visiškai pakeisti.

Profesionalūs prekiautojai neišvengiamai daro klaidų. Negalite nuspėti prekiautojo sėkmės ar kriptografinio turto kurso ateityje, todėl labai svarbu nustatyti nuostolių ribą. Tai automatinis nurodymas, kuris sustabdo jūsų kopijuoti kriptografinės prekybos patarimai, jei prarandate tam tikrą sumą arba sumažėja turto vertė.

"DeFi Bet" žetonas
Apsidraudimas bitkoinais naudojant CFD

“DeFi Bet” žetonas

Čia prasideda techniniai dalykai.

“DeFi” statymo kontekste “statymas” reiškia kriptovaliutų turto užrakinimą specializuotose atskirose platformose, vadinamose “decentralizuotomis programomis”. Kad uždirbtumėte metines palūkanas, savo lėšas turite statyti į “DeFi staking pool”.

Decentralizuoti finansai, arba DeFi, yra kriptovaliutų sektoriaus šaka, kurioje įprastos finansinės paslaugos, pavyzdžiui, kreditai ir draudimas, paverčiamos blokų grandine pagrįstomis programėlėmis. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad užuot buvusios kontroliuojamos ar prižiūrimos kurio nors vieno subjekto, šios decentralizuotos finansinės taikomosios programos yra valdomos savo naudotojų bendruomenių ir per automatiškai vykdomas kompiuterines programas, vadinamas “išmaniosiomis sutartimis”.

Ar kas nors gali sukurti kriptografinės prekybos patarimų fondą
Kaip pradėti apsidrausti nuo kriptovaliutų

Šie straipsniai gali būti puikus atspirties taškas, jei norite pasinerti į decentralizuotas programėles ir išmaniuosius kontraktus!

5x/10% planas yra nuostabi strategija gauti pinigus už saugomą turtą, jei ketinate įsigyti tik kriptovaliutų ir laikyti jas visus metus. Toks investavimas panašus į pinigų įnešimą į taupomąją sąskaitą, išskyrus vieną esminį skirtumą: galite uždirbti iki penkių ar net dešimties kartų daugiau nei varganą 1 % grąžą, kurią siūlo tradiciniai bankai!

Kaip kriptovaliutų apsidraudimas Bitcoin rizikos
Pasirinkimo sandoriai kriptovaliutų rinkoje taip pat veikia kaip išvestinės finansinės priemonės.

Nors ne visas kriptovaliutas galima statyti, šiame puslapyje pateikiamas suderinamo turto sąrašas. Dalyvaudami “DeFi” platformose, naudotojai, be rizikos, kuri jau kyla prekiaujant kriptovaliutomis, turi žinoti ir keletą kitų rizikų. Toliau išvardyti keli pavyzdžiai:

 • Decentralizuotiems tinklo įrenginiams (DND) netaikomi jokie teisės aktai, o tai reiškia, kad jokios vyriausybės negali jų remti.
 • Gali sumažėti statomo turto vertė ir tokiu atveju, norėdami uždirbti palūkanas, turėsite laukti, kol jis atsigaus.
 • Visada yra rizika, kad platforma, ant kurios statote, gali žlugti arba tapti nemoki.
 • Prieš investuodami atlikite tyrimą ir statykite tik tiek, kiek galite sau leisti prarasti.
 • Apsidraudimas nuo kriptografinių investicijų yra protingas būdas apsaugoti savo nuostolius ir tuo pat metu mėgautis rinkos augimo potencialu. Diversifikuodami savo portfelį, vykdydami kopijavimo sandorius ir naudodamiesi “DeFi” statymo platformomis, galite sumažinti riziką ir kartu padidinti grąžą. Taigi imkitės ir pradėkite apsidrausti.

Prieš patikėdami savo pinigus “Defi” lažybų programinei įrangai, būtinai atlikite namų darbus.

Kas tiksliai yra apsidraudimas?
Apsidraudimo nuo rizikos kriptovaliuta vadovas

Naudodami kriptovaliutų išvestines finansines priemones galite apsaugoti savo sandorius nuo staigių rinkos pokyčių.

Kas tiksliai yra apsidraudimas?

Apsidraudimo tikslas – sumažinti riziką ir nuostolius, kurie gali atsirasti dėl rinkos kainų svyravimų. Jis apima dviejų sandorių sudarymą ta pačia kryptimi, kuria tikitės, kad judės rinka, ir vieno sandorio sudarymą priešinga kryptimi.

Tai antrasis atsarginis sandoris, kurį sudarysite, jei rinka eis prieš jus, ir kuris skirtas kompensuoti pirmojo sandorio nuostolius.

Kriptovaliutų apsidraudimo strategijos
Kas yra cryptocurrency kopijavimo prekyba?

Ateities sandorių rinka yra populiarus kriptovaliutų investuotojų būdas apsidrausti. Kai dvi šalys susitaria prekiauti tam tikru turtu tam tikra kaina ir data, tai vadinama ilgosios arba trumposios pozicijos sukūrimu ateities sandorių rinkoje.

 • Ilgalaikė pozicija: Ilgalaikė pozicija: manote, kad turto kaina ateityje kils, todėl sutinkate jį pirkti už šiandieninę vertę nustatytu laiku.
 • Neigiama kaina: kai manote, kad turto vertė sumažės, sutinkate jį parduoti už šiandieninę kainą per nustatytą laikotarpį.

Ateities sandorių kriptografinės prekybos patarimai yra labai spekuliatyvi ir pavojinga veikla, kurioje naujokai neturėtų dalyvauti. Nors nėra ribos, kiek pinigų galite uždirbti iš ateities sandorių prekybos (nėra tokio dalyko kaip begalinis pelnas), ji pasižymi begaline rizika. nors tai reiškia, kad kartais būsite skolingi biržai daugiau nei iš pradžių įnešėte, suma, kurią galite prarasti, teoriškai yra begalinė.

Geriausios kriptografinės apsidraudimo strategijos
Ką reiškia investuoti į “DeFi”?

Geriausios kriptografinės apsidraudimo strategijos

Kaip prekiautojas, galite pasinaudoti toliau nurodytomis keturiomis strategijomis, kad apsaugotumėte savo kriptovaliutų turtą nuo rinkos svyravimų.

1. Trumpasis pardavimas

Skolintų vertybinių popierių pardavimas gali tapti pelninga pinigų uždirbimo galimybe prekiautojams, kurie mano, kad jų turto vertė netrukus sumažės. Pagal šią investavimo strategiją prekiautojai išpardavinėja savo turimą turtą ir grįžta, kad, kainai nukritus, jį atpirktų mažesne kaina. Taip elgdamiesi investuotojai gali padidinti savo pelną ir padidinti perkamąją galią.

Kai jums reikia apsaugoti savo riziką dėl ilgosios pozicijos toje pačioje ar susijusioje kriptovaliutoje, trumpasis pardavimas yra ideali galimybė. Trumpasis pardavimas padeda sumažinti bet kokią ilgąją poziciją, o maržinė prekyba suteikia daugiau lankstumo ir galios, nes padidėja skolinimosi galimybės, nors dėl to viskas gali būti sudėtingiau, nes gali padidėti jūsų likvidavimo kaina.

kriptovaliutų apsidraudimas ateities sandorius
Trumpasis pardavimas

2. Ateitis yra šviesi.

Ateities sandoriai – tai dviejų ar daugiau šalių finansiniai susitarimai pirkti ir parduoti turtą iš anksto nustatytą dieną. Ateities sandoriais gali būti prekiaujama iki nustatytos datos antrinėse rinkose. Šios sutartys vadinamos išvestinėmis finansinėmis priemonėmis, įskaitant skirtumo sutartis (CFD), pasirinkimo sandorius ir apsikeitimo sandorius. Investuotojai, manantys, kad akcijos yra per brangios ir turėtų atpigti, gali atidaryti trumpąją poziciją. Antrinėse rinkose jie gali uždirbti pinigų iš investicijos ir vėl investuoti, kai kaina kris.

Kriptovaliutų ateities sandoriai leidžia investuotojams išlaikyti palankias pozicijas rinkoje ir taip gauti didžiausią investicijų grąžą.

Ateities sandoriai yra puiki investicija tiems, kurie nori apsaugoti savo turtą nuo rinkos nenuspėjamumo ir užsitikrinti pelną nestabilioje aplinkoje. Užrakindami savo investicijas iš anksto nustatytam laikotarpiui, galite gerokai apriboti kriptovaliutų svyravimų poveikį.

Trumpojo pardavimo metodas
Ateitis šviesi.

3. Amžinieji apsikeitimo sandoriai

Amžinieji apsikeitimo sandoriai yra revoliucinė išvestinių finansinių priemonių forma, suteikianti investuotojams laisvę pirkti arba gauti pelno iš pagrindinio turto be jokio griežto termino. Investuotojai gali pasirinkti, kada uždaryti savo poziciją, todėl jiems suteikiamas neprilygstamas lankstumas ir jų investavimo kelio kontrolė.

Amžinieji apsikeitimo sandoriai gali būti didžiulė paspirtis investuotojams, suteikianti jiems papildomą svertą, leidžiantį pasinaudoti kainų pokyčiais, išlaikant dabartinę poziciją neatidėliotinų sandorių rinkoje. Tai leidžia sumaniems prekiautojams pasinaudoti rinkų svyravimais neskiriant naujo kapitalo ir nemažinant turimų akcijų. Be to, amžinuosiuose apsikeitimo sandoriuose naudojama finansavimo normų sistema reguliariai suteikia nuolaidų laikant vietą – šis mokestis išskaičiuojamas iš pradinio garantinio įnašo. Galiausiai taip maksimaliai padidinamas jūsų biudžetas ir daugiau pinigų lieka jūsų kišenėje!

Ar cryptocurrency kopija crypto prekybos patarimai pelninga
Dienos cryptocurrency prekybos patarimai

Mažmeniniai investuotojai randa didžiulę vertę amžinųjų apsikeitimo sandorių strategijoje, nes ji leidžia užtikrinti pozicijas nenustatant galiojimo pabaigos datos. Jos populiarumas nuolat auga, todėl daugelis kriptovaliutų prekiautojų ją renkasi norėdami maksimaliai padidinti savo perkamąją galią.

Amžinųjų apsikeitimo sandorių paskatų struktūra suteikia papildomą postūmį prekiautojams pirkti turtą, kai kainos yra mažos, kad būtų atkurta rinkos pusiausvyra. Finansavimo palūkanų normos sąmoningai sukurtos siekiant kainų stabilizavimo tikslo.

Kaip veikia "DeFi
Kas yra trumpasis apsidraudimas?

4. Parinktys

Pasirinkimo sandoriai kriptovaliutų rinkoje taip pat veikia kaip išvestinės finansinės priemonės. Naudodami pasirinkimo sandorius investuotojai gali lažintis dėl pagrindinio turto padidėjimo, sumažėjimo ar kintamumo, faktiškai jo nepirkdami ar neparduodami. Tai leidžia apsidrausti kriptovaliutomis, apribojant nuostolius, kurie gali atsirasti rinkos nuosmukio metu.

Pasirinkimo sandorio atveju investuotojas lažinasi dėl kainos kritimo, o pasirinkimo sandorio vertė padidės, jei pagrindinis turtas nukris žemiau jo vykdymo kainos. Tai suteikia aukšto lygio svertinę apsaugą nuo kritimo rizikos už palyginti nedidelę kainą.

Apsidraudimas, kaip ir bet kuri kita finansinė strategija, nėra apsaugotas nuo rizikos ir nėra jokios garantijos, kad jūsų investicija bus sėkminga. Jei apsidraudimas atliekamas teisingai ir laikas yra idealus, jis gali atnešti pelno, nes leidžia pirkti mažesne kaina. Tačiau tinkamai netaikius apsidraudimo, jis taip pat gali atnešti didelių nuostolių.

Geriausios kriptografinės apsidraudimo strategijos
Kaip apsidrausti “DeFi” portfelį

Kai investuotojas turi didelį portfelį, apsidraudimo privalumai yra naudingesni nei neapdraudimo; todėl kriptovaliutų investuotojai turėtų apsidrausti savo statymus, ypač svyruojantys prekiautojai.

Kas yra trumpasis apsidraudimas?

Jei norite apsaugoti savo dabartines investicijas nuo galimų nuostolių, apsvarstykite galimybę pasinaudoti išvestinėmis finansinėmis priemonėmis ir trumpinti turtą. Ši strategija apima investicijos pardavimą už iš anksto nustatytą kainą, apsaugant ją nuo tolesnio nuvertėjimo.

Kodėl turėtumėte investuoti šiek tiek pinigų į cryptocurrency rizikos draudimo fondus?

Kriptovaliutų rinkai būdingas nepastovumas, o tai reiškia, kad bet kurios skaitmeninės valiutos kaina laikui bėgant gali smarkiai svyruoti. Pavyzdžiui, 2021 m. sausio-balandžio mėn. bitkoino vertė kilo eksponentiškai – 125 %, o vėliau smuko 54 %. Laimei, netrukus jis atsigavo ir pakilo 59 %. Šis nepastovumas primena, kaip greitai šioje erdvėje gali keistis kainos.

Kas yra trumpasis apsidraudimas?
Kokie yra keli DeFi pavyzdžiai?

Nuolat kintančioje kriptovaliutų rinkoje investuoti rizikinga dėl jos nenuspėjamumo ir nežinomybės, kuria kryptimi gali pakrypti kainos. Tačiau apsidraudžiant nuo rizikos ir investuojant į kelis kriptovaliutų aktyvus galima sumažinti dalį nuostolių, jei rinka pasuktų neigiama linkme.

Kadangi kriptovaliutų rinka toliau auga ir keičiasi, turite daugybę galimybių gauti pelno iš savo investicijų. Pateikiame tik kelis būdus, kaip išplėsti savo pinigų pasiekiamumą ir optimizuoti augimo potencialą, priklausomai nuo to, kaip drąsiai jaučiatės. Visada svarbu nepamiršti senos investavimo patarlės: jei galvoje kirba nuogąstavimai dėl galimų nuostolių, nerizikuokite. Geriausia išeitis, kai ateina sunkūs laikai, yra mažinti arba uždaryti poziciją, o ne visiškai ją uždaryti. Atminkite, kad investuoti ir prekiauti turėtumėte tik su tokia suma, kuri nesugriaus banko, jei kas nors nutiks ne taip!

Augantys “DeFi” rizikos apsidraudimo protokolaiTurinys skirtas tik švietimo tikslais ir neturėtų būti laikomas patarimu dėl investavimo. Niekas, kas paminėta šiame rašto darbe, nėra raginimas, pasiūlymas ar siūlymas pirkti ar parduoti bet kokį kriptografinį turtą. kriptografinės prekybos patarimai bet kurioje finansų rinkoje turi būdingą riziką ir gali lemti jūsų lėšų praradimą. Prieš investuodami pinigus į bet ką, visada turėtumėte atlikti reikšmingus.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams