Bitcoin (BTC) vs. Ethereum (ETH): (ETHET): galutinė dvikova

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

Ethereum į BTC

Išsamiai ištyrę ir įvertinę galimą riziką ir naudą, galite rinktis, į kokias kriptovaliutas investuoti. Kalbos kodas: Kuriant šią kriptovaliutą, reikia pasirinkti: LT-US Bitcoin ir Ethereum ekspertai jau kurį laiką labai rekomenduoja, o pastaruoju metu abi šios kriptovaliutos pasiekė visų laikų aukštumas. Nors šiuo metu nepastovumo nėra, investuojant labai svarbu būti informuotam apie bet kokius rinkos pokyčius ar svyravimus, jei jie įvyktų ateityje.

et btc: Koks skirtumas?
Kas yra geriau: Bitcoin ar Ethereum?

Nors abi šios kriptovaliutos yra didžiausi varžovai, “Bitcoin” ir “Ethereum” labai skiriasi. Jei esate kriptovaliutos naujokas, abi galimybės gali būti svarbios, priklausomai nuo jūsų tikslų. Prieš neriant į gilųjį vandenį su viena ar kita, labai svarbu įvertinti.

Laikui bėgant, bitkoino (BTC) ir eterio (ETH) kaina

Investuoti į ką nors turėtumėte tik tai supratę, o ne sekdami minia. Be techninių skirtumų, Bitcoin ir Ethereum teikia du skirtingus vertės pasiūlymus investuotojams, kurie gali būti lemiamas veiksnys priimant sprendimą.

Ar Bitcoin ar Etherium brangesnis
Ar turėčiau pirkti “Bitcoin”, ar “Ethereum”?

Jei norite investuoti į kriptovaliutą, Danas Herronas iš “Elemental Wealth Advisors” mano, kad reikia įvertinti, kuri iš jų yra vertingesnė: Bitcoin ar Ethereum. Skirtingiems tikslams yra įvairių galimybių, todėl asmenys turėtų pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka jų reikalavimus ir asmeninius pasirinkimus. Kalbos išvesties kodas: (Jungtinės Amerikos Valstijos)

Pirkti bitkoinų

2009 m. Satoshi Nakamoto slapyvardžiu veikiantis asmuo sukūrė skaitmeninę valiutą “Bitcoin”. Tikroji Satoshi Nakamoto tapatybė nėra žinoma. Ekspertai mano, kad bitkoinas vertingas, nes, kaip ir auksas, yra retas ir vertingas.

Bitkoinas – vis populiarėjanti skaitmeninė valiuta, ypač besiformuojančiose rinkose, kuriose vyriausybėms vis dar reikia reguliuoti valiutas. Ją galima naudoti perkant prekes internetu arba asmeniškai be didelių sandorių mokesčių. Tai saugi sandorių galimybė žmonėms, vertinantiems saugumą.

Dėl savo patikimumo ir paprastumo naudoti bitkoinai tampa vis populiaresni kaip pageidaujamas mokėjimo būdas visame pasaulyje.

Kuris cryptocurrency eth btc yra geriau pirkti
Ar turėčiau konvertuoti savo bitkoinus į Ethereum?

2013 m. Vitaliko Buterino pasiūlyta kriptovaliuta Ethereum išpopuliarėjo ir aplenkė savo konkurentus. Dėl savo nepajudinamo patikimumo ir puikių eksploatacinių savybių Ethereum tapo viena svarbiausių šiandien esančių skaitmeninių valiutų.

Investicijos į bitkoinus prilygsta auksui ar kitam alternatyviam turtui, pavyzdžiui, menui ar arkliams, o jų grąža yra labiau nuspėjama, pavyzdžiui, indekso fondai. Taip yra todėl, kad yra fiksuotas bitkoinų skaičius. Net jei įmonė sukurs daugiau akcijų pasirinkimo sandorių, bus tik 21 mln. bitkoinų.

Kokios rūšies crypto ethereum į btc suklestės 2022 m.
Ar Ethereum gali kada nors žlugti?

Pasak “Coindesk” duomenų ir indeksų direktoriaus Galeno Moore'o, bitkoinai perkami, nes asmenys saugiai perka deimantus, 100 JAV dolerių banknotus ar kelias aukso monetas. Net jei dolerio vertė smarkiai sumažės, kaip Didžiosios recesijos metu, bitkoinai ir toliau turės savo vertę.

“Ethereum” yra virtuali valiuta, kurioje pažangiosioms sutartims vykdyti naudojama blokų grandinės technologija.

Žodžių “skaitmeninis auksas” Ethereum apibūdinti nerasite. Ethereum yra programinės įrangos platforma, leidžianti kūrėjams kurti kitas į kriptovaliutas orientuotas programas. Norėdami naudotis Ethereum, kūrėjai turi įsigyti ir sumokėti tinklo mokestį eterio bitcoin kaina – vietine Ethereum skaitmenine valiuta.

ethereum į BTC 2022 verta pirkti (eth to bitcoin)
Bitcoin vs. Ethereum: kuris iš jų geresnis?

Atlikdami statymą už Ethereum, apsidraudžiate nuo jų sistemos ateities. Jei kūrėjai ir toliau rinksis kurti taikomąsias programas su Ethereum, jiems prireiks Ether monetų antplūdžio, kad subalansuotų savo išlaidas. Dėl šio didėjančio susidomėjimo eteriu didėja kiekvienos monetos vertė; kadangi daugiau žmonių jos nori ir ją perka, jos kaina didės!

Žinoma, šios srities žinovai investavimą į Ethereum prilygino aukštųjų technologijų korporacijos įsigijimui. Vis dėlto, nors ji gali duoti pelno lėčiau nei investicijos į bitkoinus ar auksą, šie panašumai išlieka.

Kriptovaliutų analizės įmonės “Token Metrics” vyriausiasis techninis analitikas Billas Noble'as aiškina, kad “programinės įrangos platformos taip pat gali veikti kaip pinigai; galvokite apie tai taip – jei “Google” būtų prekiaujama akcijų biržoje, gerai suprastumėte, ką mes bandome pasakyti”.

Jei nesate kūrėjas, pirkti eterį – tai tarsi statyti pinigus už tai, kad vis daugiau žmonių naudos ir plėtos Ethereum galimybes.

eth to bitcoin
Kokia “Ethereum” prasmė?

Ethereum 2.0.

Netrukus pasirodys Ethereum 2.0 – jį planuojama išleisti 2020 m. antrąjį ketvirtį! Šioje ekstremalioje versijoje bus naudojamas ne pasenęs PoW, o PoS (Proof-of-Stake), ir daugelis kriptovaliutų ekspertų bei investuotojų jos labai laukia.

Kriptovaliutų verslininkė ir pranešėja Eloiza Marquesoni skelbia, kad blokų grandinės technologija, kuria grindžiamas eteris, netrukus bus atnaujinta. Tai gali būti kaip tik tai, ko reikia, kad pritrauktų daugiau institucinių investuotojų, pasirengusių investuoti pinigus į šį tinklą – tai gali pakelti “Ethereum” kainą.

Ką reiškia Eteris į Bitcoinas valiutų kursas
Ar galite paaiškinti, kuo skiriasi bitkoinas ir alternatyvusis bitkoinas? eth to bitcoin

Nors Bitcoin yra vertingiausia kriptovaliuta pagal rinkos vertę, Marchesoni numato, kad Ether užims jo vietą, kai bus baigtas infrastruktūros atnaujinimas, vadinamas “susijungimu”. Tai reikš “Ethereum” darbo įrodymo (proof-of-work) pabaigą.

Viena didžiausių kliūčių Ethereum yra energijos suvartojimas. Gera žinia, kad tikimasi, jog Ethereum 2.0 bus mažiau kenksminga aplinkai nei kitos šiuo metu rinkoje esančios kriptovaliutos. Ethereum fondas įsitikinęs, kad perėjimas prie “Proof of Stake” (PoS) gali sumažinti energijos suvartojimą net 99,95 % – ambicinga prognozė, kuri turėtų išsipildyti, kai 2023 m. bus išleista! Nesuklyskite: ši naujoji Ethereum versija žada būti viena tvariausių kriptovaliutų galimybių!

Į kokią kriptovaliutą turėčiau investuoti, į Bitcoin ar Ethereum? eth to bitcoin
Kaip sukurti eth to bitcoin

Į kokią kriptovaliutą turėčiau investuoti, į Bitcoin ar Ethereum?

Prekyba kriptovaliutomis yra azartinis lošimas, o atsižvelgiant į tai, kad Bitcoin ir Ethereum rizika yra panaši, sėkmės potencialas dar nenustatytas. Nepaisant to, ekspertai sutaria, kad šios dvi skaitmeninės valiutos yra geriausios iš siūlomų; tai puikus pasirinkimas, jei norite pradėti investuoti į kriptovaliutas. Tačiau kai kurie siūlo lėšas deponuoti 50:50 dalimis tarp abiejų monetų, jei jums dar reikia įgyti patirties šioje rinkoje.

Nepaisant to, kad “Bitcoin” yra labiau įsitvirtinusi kriptovaliutos forma, daugelis žmonių teigia, kad “Etherium” technologinis potencialas ją pranoksta.

Kokį tinklą naudoja ethereum bitcoin
Kas yra ERC 20 žetonas?

“Atsižvelgdamas į tai, kad tokios prekės kaip NFT yra įtrauktos į Ethereum blokų grandinę, tikriausiai savo pinigus investuočiau į Ethereum, nes ji turi didžiausią augimo potencialą tarp esamų kriptovaliutų”, – priduria Ryanas Sterlingas, CFP ir “Future You Wealth” įkūrėjas. “Be to, “Ethereum” įgauna didelę trauką.”

Pasak “Capitale” įkūrėjo ir finansų planuotojo Vision Subramaniam, artėjantis “Ethereum” tinklo atnaujinimas artimiausiais mėnesiais gali atkreipti daugiau dėmesio į “Ethereum”, todėl jis kol kas jo laikosi. Jis taip pat supranta abiejų kriptovaliutų potencialą. “Manau, kad mes dar palyginti anksti įsisaviname krivulę, ir tikiu, kad tiek “Bitcoin”, tiek “Ethereum” turės savo vietą ateityje”, – sako Subramaniam.

Be to, investavimo ekspertai klausia, kodėl turėtumėte rinktis vieną produktą, o ne kitą.
Kaip paprastai sukuriamas “Bitcoin”?

Be to, investavimo ekspertai klausia, kodėl turėtumėte rinktis vieną produktą, o ne kitą.

“Jei reikėtų rinktis tik vieną, neklausčiau: “Kurį?”, o rinkčiausi abu”, – sako Teresa Morrison iš “Beckett Collective”.

“Apskritai investuočiau į abu”, – sako “Instagram” asmeninių finansų klubo kūrėjas Jeremy Schneideris.

Kaip pirkti ir prekiauti kriptovaliutomis, pavyzdžiui, Ethereum į Bitcoin

Net jei ketinate investuoti į “Bitcoin” ir “Ethereum”, jūsų finansiniai tikslai ir patirtis kriptovaliutų srityje gali turėti įtakos jūsų išlaidoms kiekvienai monetai. Subramamas rekomenduoja investicijas padalyti santykiu 60/40, o Sterlingas – 50/50.

Ar galima nusipirkti ethereum bitcoin
Ką galiu nusipirkti už “Bitcoin”?

Jei esate ambicingas ir norite ištirti naujas investavimo galimybes, ar svarstėte galimybę investuoti pagal rinkos kapitalizaciją? Pasak Schneiderio, vienas iš metodų yra paskirstyti lėšas pagal kiekvieno turto rinkos kapitalizaciją. Jei iš pradžių investuotumėte 100 JAV dolerių į “Bitcoin” ir “Ethereum” (BTC ir ETH), jūsų investicijos būtų padalytos taip: 60 JAV dolerių atitektų “Bitcoin”, o 40 JAV dolerių – “Ethereum”.

Norint diversifikuoti monetas, Schneideris rekomenduoja taikyti šį metodą. Pavyzdžiui, portfelis, sudarytas iš dešimties 100 JAV dolerių vertės monetų pagal rinkos kapitalizaciją, galėtų atrodyti taip:

Kieno ethereum bitcoin
Kas yra “Fiat” sąskaita?
  • Bitcoin (BTC) 54,4% 
  • Ethereum (ETH) 21,9%
  • Tether (USDT) 4,9%
  • Binance Coin (BNB) 4,3%
  • Cardano” (ADA) 3,7%
  • Dogecoin (DOGE) 3,2%
  • XRP (XRP) 3,1%
  • JAV dolerio moneta (USDC) 1,8%
  • “Unisvop” (UNI) 1,0% 

Nesvarbu, kokią investavimo strategiją pasirinktumėte, svarbiausia yra diversifikuoti savo portfelį. Finansų ekspertų teigimu, investicijas į kriptovaliutas rekomenduojama apriboti iki 5 % visos turimų lėšų vertės.

Ar turėčiau apsvarstyti papildomas kriptovaliutas?
Koks yra “ethereum bitcoin” unikalumas?

Ar turėčiau apsvarstyti papildomas kriptovaliutas?

Pasak specialistų, su kuriais kalbėjomės, tai nėra skirta naujokams. Ekspertai sako, kad altkoinai yra dar labiau nenuspėjami nei “Bitcoin” ir “Ethereum”.

“Tai tarsi žaidimas su centais”, – sako Nate'as Neary, CFP ir “Modern Money Management” įkūrėjas. “Po kiekvieno laimėtojo seka ilga eilė pralaimėjusiųjų. Jūsų spėjimas yra toks pat teisingas kaip ir bet kurio kito.”

Kokia programavimo kalba parašyta "Bitcoin
Koks “Ethereum” privalumas? ethereum bitcoin

Sterlingas tvirtai tiki, kad Ethereum ateityje nustelbs Bitcoin ir kitas kriptovaliutas, nes yra įsitikinęs, kad dauguma jų taps nebereikalingos per du dešimtmečius. Jis tvirtina: “Esu įsitikinęs, kad šis kriptovaliutų turtas pasuks panašia trajektorija kaip dot-com bumas; iki 2041 m. jis bus praktiškai bevertis.”

Iš kur atsiranda ethereum bitcoin
Subramaniamas teigia, kad ir Bitcoin, ir Ethereum bus esminiai ateities komponentai.

Net jei jums reikia daugiau laiko finansiškai įsipareigoti altkoinams, stebėkite juos. Pasak Morrisono – “Verta atkreipti dėmesį į kitas kriptovaliutų monetas, nes jos toliau tobulėja. Niekada negali žinoti, kurios iš jų ateityje taps pagrindinėmis įtakingomis”.

Prieš investuodami į “Bitcoin” ar “Ethereum“, atlikite išsamų tyrimą ir investuokite tik tokią sumą, kuri jums yra priimtina. Galite palaikyti abi šias priemones, tačiau sprendimą turėtumėte priimti kruopščiai įvertinę.

Kokį algoritmą naudoti sutarimui pasiekti?

Ar galima ethereum bitcoin iškeisti į tikrus pinigus
Kas svarbiausia kriptovaliutose ethereum bitcoin?

Sandoriams patikrinti “Bitcoin” naudoja darbo įrodymo algoritmą. Tačiau Ethereum siekia atsisakyti šio metodo ir pereiti prie įrodymų tikrumo algoritmo.

Paslaugų atmetimo ataka (DOS) – tai būdas, kai kompiuterio sistema užtvindoma beprasmiškomis užklausomis, kad ji nustotų tinkamai veikti.

POS sistemos nenaudoja kalnakasių. Vietoj to jos turi patvirtintojus, kurie dalį savo eterių laiko blokų grandinėje kaip ekosistemos dalį. Šie validatoriai siūlo, kuriuos blokus į grandinę įtraukti vėliau. Kai blokas įtraukiamas į grandinę, jie gauna 32 Eterių atlygį, priklausomai nuo to, kiek jie statė anksčiau, tačiau šis atlygis gali būti atimtas, jei įrodoma, kad konkretus validatorius tai padarė tyčia.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams