Kas yra bitkoinų infliacija?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️Could Bitcoin yra idealus apsaugos nuo infliacijos būdas?

“Bitcoin” gali sukelti revoliuciją skaitmeninių mokėjimų srityje, nes dėl savo neprilygstamo pajėgumo leidžia greitai ir be vargo atlikti tarptautinius sandorius. Svarstant apie bitkoinus nereikėtų pamiršti vieno iš svarbiausių privalumų.

⚡️ Ar didėjanti bitkoinų pasiūla sustiprins kriptovaliutų rinką?

Neseniai įvykęs kriptovaliutų rinkos nuosmukis aiškiai rodo, kad jos nepakanka apsisaugoti nuo 7 proc. infliacijos. Šiuolaikinės technologijos smarkiai pakeitė finansinį kraštovaizdį – nuo bankininkystės, pirkimo ir pardavimo iki mokėjimų. Pasinaudoję šiuo revoliuciniu pokyčiu, dabar turime daugybę išteklių, leidžiančių mums priimti patikimesnius finansinius sprendimus. Deja, kriptovaliutos yra netinkamos, kai reikia kovoti su didėjančiais infliacijos rodikliais.

⚡️ Ar Ethereum yra infliacinis?

Ethereum, kuris anksčiau buvo grynai infliacinė valiuta, 2021 m. rugpjūtį pristatė EIP-1559, pagal kurį žetonai sudeginami, užuot perdavus juos kalnakasiams. Per didžiausią tinklo naudojimo piką dėl deginimo tempo moneta defliavo, o tai reiškia, kad daugiau monetų buvo sunaikinta nei sukurta.

⚡️Can investavimas į bitkoinus padeda apsaugoti jūsų portfelį nuo akcijų rinkos svyravimų?

Bitkoinas sukurtas taip, kad išsaugotų savo vertę nuo infliacijos ir taip garantuotų ilgalaikę vertę. Tai įmanoma, nes bet kuriuo metu gali egzistuoti tik baigtinis skaičius – 21 milijonas bitkoinų. Laikui bėgant paklausa didėja, todėl šis trūkumas užtikrins ilgalaikę Bitkoino vertę daugelį metų.

Kaip bitkoinų infliacija

Teigiama, kad kai kurie investuotojai suskubo investuoti į bitkoinus, norėdami apsaugoti savo turtą nuo žalingos vyriausybių infliacinės politikos. Tačiau ką tiksliai tai reiškia?

Didėjant bitkoinų infliacijai, žmones traukia viskas, kas gali apsaugoti juos nuo augančių kainų.

Galų gale, kas yra kriptografija ir infliacija?
Ką kriptografinė infliacija reiškia bitkoinams?

Kriptovaliuta dažnai laikoma defliacine, o jos šalininkai dažnai ją reklamuoja kaip turto klasę, nesusijusią su materialiuoju turtu. Tačiau suprasti kriptovaliutų sudėtingumą ir skirtingus jų infliacinius rodiklius gali būti nelengva užduotis.

Galų gale, kas yra kriptografija ir infliacija?

Bitkoinų infliacija veikia lygiai taip pat, kaip ir bet kurios kitos valiutos: laikui bėgant ir mažėjant jų vertei, už tą pačią pinigų sumą dabar galima nusipirkti mažiau prekių. Kad ji egzistuoja, suprasite, kai žiūrėsite aštuntojo dešimtmečio laidas, kuriose mėsainis parduodamas už 50 centų, o šiandieniniame pasaulyje jis kainuoja dešimt dolerių! Infliacija vyksta greitai, tačiau tyliai – tačiau su bitkoinais galite kontroliuoti, kiek jūsų skaitmeninė piniginė išsipučia.

Ryšys tarp bitkoinų infliacija
Kas nutiks bitkoinams, jei padidės infliacija?

Kai kainos kyla greičiau nei jūsų atlyginimas, galbūt supratote, kad infliacija yra labai didelė. Jums bus blogiau, jei 10 % sumažinsite savo išlaidas 50 000 JAV dolerių per metus, o ne 60 000 JAV dolerių praėjusių metų atlyginimui. Tačiau jei darbdavys padidins jūsų pajamas iki 55 000 JAV dolerių per metus, jums nereikės keisti gyvenimo būdo.

bitcoins infliacija susijusi ne tik su prekių ir paslaugų kainomis. Ji taip pat susijusi su jūsų atlyginimu ir tuo, kiek pinigų galite sutaupyti. Infliacijos laikotarpiu mažėja ir santaupų perkamoji galia. Todėl žmonės dažnai siekia investuoti į turtą, kuris išlaikys savo vertę arba didins ją sparčiau nei infliacija.

Ar bitkoinas yra apsidraudimas nuo bitkoinų infliacija
Kaip infliacija paveiks cryptocurrency

Pasak ekonomistų, infliacija yra naudinga vartotojams. Tačiau ekonominio nuosmukio metu, kaip ir koronaviruso epidemijos atveju, pernelyg didelė infliacija gali tapti problema.

Ekonomistai turi įvairių teorijų, kodėl šiuo metu bitkoinų infliacija, kuri yra viena didžiausių per pastaruosius dešimtmečius, smarkiai šoktelėjo. siekdama kovoti su pandemijos sukeltu nuosmukiu, vyriausybė pumpuoja pinigus į ekonomiką.

Kai kurie ekspertai teigia, kad Federalinis rezervų bankas nėra visiškai už tai atsakingas. Pagrindinė problema buvo pasiūlos trūkumas dėl blokų grandinės.

Bitcoin kriptografija ir infliacija
Kaip infliacija veikia kriptovaliutą?

Bitcoin kriptografija ir infliacija

Kriptovaliutų priešininkai baiminasi, kad leidimas centriniams bankams daryti įtaką ekonomikai taikant kiekybinį palengvinimą, pavyzdžiui, mažinant palūkanų normas, sukels problemų. Venesuelos, Turkijos ir Zimbabvės centrinių bankų nekontroliuojamas pinigų spausdinimas sužlugdė šių šalių ekonomiką.

Kriptovaliutų šalininkai dažnai teigia, kad kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas (BTC), yra apsaugotos nuo centrinių bankų ir vyriausybių klaidų, nes yra decentralizuotos ir jų negalima išjungti.

bitkoinų infliacija sukurs politinį vakuumą
Ar kriptovaliuta gali sustabdyti bitkoinų infliaciją?

Kita priežastis yra ta, kad bitkoinų kūrimas yra užprogramuotas kodu, kitaip nei Federalinis rezervų bankas, kuris negali tiesiog atspausdinti tiek bitkoinų, kiek nori.

Šviežių bitkoinų gamybos greitį reguliuoja bitkoinų protokolas, užtikrinantis, kad šią skaitmeninę valiutą naudojantys asmenys išliktų saugūs savo sandoriuose. Pasiūla yra ribota ir prognozuojama, kad naujų monetų pasiūla baigsis apie 2140 m. Kitaip nei centriniai bankai, kurių ekonomistai turi reaguoti į rinkos pokyčius, bitkoinų blokų grandinė veikia nuosekliai.

Kas ketverius metus protokolas perpus sumažina į apyvartą išleidžiamų naujų bitkoinų kiekį, o šis procesas vadinamas pusiau.

bitkoinų infliacija - viskas, ką reikia žinoti
Kas sukelia bitkoinų infliaciją?

Kai kurie gerbėjai fiksuotą bitkoinų kiekį prilygino “skaitmeniniam auksui”, lygindami jį su geltonuoju metalu – kitu populiariu infliacijai atspariu turtu. Vadinamosios turto vertės saugyklos išgyvena laiko išbandymą, nes jos nėra susijusios su kitu turtu ir yra atsparios trečiųjų šalių manipuliacijoms rinka. Kita vertus, ar kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas, tikrai apsaugo nuo bitkoinų infliacijos?

Argumentas prieš tai, kad bitkoinas yra defliacinis turtas

Tuo tarpu JAV dolerio kursas smuko, o bitkoinas jį gerokai aplenkė ir atlygino ankstyviesiems investuotojams. Tačiau kriptovaliuta yra labai nepastovi: tai gali paliudyti neseniai pinigus praradę pirkėjai, kai bitkoinas smarkiai smuko.

Infliacija, mokesčiai ir rinkos tendencijos daro įtaką kriptovaliutoms
Ar bitkoinas praras vertę?

Per pastaruosius kelerius metus bitkoinų kursas atspindėjo Jungtinių Valstijų akcijų rinkos rodiklius, kuri pasiekia geresnių rezultatų, kai ekonomika plečiasi, ir suklumpa, kai išlaidos sulėtėja, kaip tai atsitiko 1997 m. Kai 2021 m. gruodį infliacija pasiekė 40 metų aukščiausią lygį, bitkoinas atpigo daugiau kaip 20 proc. Sunku atsakyti, ar bitkoinas yra ilgalaikė investicija, ar spekuliacinis burbulas.

Nepaisant to, tik kai kurios kriptovaliutos veikia taip pat kaip ir bitkoinas. Kadangi paklausa išlieka vienoda, kai kurios kriptovaliutos yra defliacinės; tai reiškia, kad laikui bėgant prieinamų žetonų skaičius nuolat mažėja ir taip didėja jų vertė.

JAV doleriais paremtas stabilusis žetonas TerraUSD turi dinamiškas atsargas; jis kuria ir naikina žetonus pagal LUNA žetonų mainus, kad išlaikytų fiksuotą 1 JAV dolerio vertę.

Ar infliacija yra teigiamas, ar neigiamas ekonomikos veiksnys?
Bitcoin nebėra skaitmeninis auksas

Pavyzdžiui, nekeičiamieji žetonai ( NFT ) yra vienetiniai – jie panašūs į meno kūrinį, nes jų vertė priklauso nuo jų retumo.

Ar infliacija yra teigiamas, ar neigiamas ekonomikos veiksnys?

Infliacija mažina pinigų perkamąją galią. Ar tai reiškia, kad infliacija yra blogai? Nebūtinai. Dauguma ekonomistų mano, kad nedidelė infliacija gali būti naudinga ekonomikai. Kaip ji veikia?

Ar kriptovaliuta gali kontroliuoti bitkoinų infliaciją
Ar tikrai bitkoinai apsaugo nuo infliacijos?

Apskritai infliacija skatina vartotojų išlaidas. Ji labai svarbi šalies vystymuisi, o JAV Federalinis rezervų bankas, siekdamas išlaikyti stabilias kainas, stengiasi pasiekti 2 % infliacijos lygį.

Sveikos ekonomikos sąlygomis galima tikėtis nedidelės ir stabilios infliacijos. Vartotojai ir įmonės išleidžia daugiau pinigų prekėms ir paslaugoms, o tai skatina ekonomikos plėtrą. Kai paklausa viršija pasiūlą, gamintojai didina kainas, kad patenkintų padidėjusią paklausą, ir taip sukelia bitcoin infliaciją. Šiuo atveju infliaciją galima laikyti naudinga.

Kodėl kriptografija ir infliacija yra svarbūs kriptovaliutoms
Kas atsitinka su bitkoino verte nuosmukio metu

Tačiau pernelyg greitas kainų padidėjimas ar sumažėjimas paprastai nėra gerų naujienų ženklas. Kainų didinimas skatina klientus tikėtis tolesnio kainų didėjimo ateityje, todėl didėja paklausa. Taigi dėl šios tendencijos gamintojai yra priversti didinti kainas. Terminas “hiperinfliacija” arba “bėganti infliacija” reiškia šį dėsningumą. Būtina prisiminti, kad infliacija yra normalus ekonomikos reiškinys – tačiau ji taip pat gali tapti nekontroliuojama.

Defliacinės depresijos kainų defliacija pasižymi ilgalaike tendencija, kai kainos nuolat mažėja. Vartotojai delsia pirkti, tikėdamiesi mažesnių kainų ateityje. Mažėjant paklausai, gamintojai taip pat nuolat mažina kainas, kad pritrauktų pirkėjų.

Kodėl kriptovaliutos ir infliacija yra svarbios kriptovaliutoms?
Nuosaiki bitkoinų infliacija yra naudinga ekonomikai keliais būdais, nes skatina išlaidas ir skatina ekonomikos plėtrą.

Kodėl kriptovaliutos ir infliacija yra svarbios kriptovaliutoms?

Esant tradicinių pinigų hiperinfliacijos galimybei, investuotojai, norėdami apsisaugoti nuo būsimo valiutos nuvertėjimo, dar daugiau investuoja į skaitmenines valiutas. Kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas ir eteris ( ETH ), yra fantastiška alternatyvos ieškančių investuotojų portfelio diversifikavimo galimybė.

Įmonės "Bitcoin" garantijos privalumai
Kokią kainą bitkoinas pasieks 2023 m.?

Įmonės “Bitcoin” garantijos privalumai

Trūkumas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių turto atsparumą infliacijai. Kadangi bitkoinų kiekis yra ribotas, jie nuolat praranda vertę, todėl jie vadinami skaitmeniniu auksu.

Bitkoino išradėjas Satoshi Nakamoto norėjo, kad kiekvieno bitkoino vieneto vertė laikui bėgant didėtų. Tai užtikrino fiksuota didžiausia pasiūla ir mažas naujų bitkoinų kasimo greitis.

kaip infliacija paveiks cryptocurrency
Kokia yra 2025 m. bitkoinų infliacija

Pasiekus maksimalų skaičių, neįmanoma pagaminti naujų bitkoinų. Sandoriai ir toliau bus atliekami kaip įprastai, o valiutą platinantys kalnakasiai už savo paslaugas vis tiek gaus apmokėjimą už apdorojimą.

Kas nutiks bitkoinams per recesiją?

Bitkoinas buvo sukurtas per Didžiąją recesiją, dar vadinamą “Didžiąja finansų krize”. Satoshi Nakamoto įkūrė “Bitcoin”, kad suteiktų asmenims valiutą, kuriai nereikėtų trečiosios šalies ar centrinės institucijos. Taip atsirado decentralizuota kriptovaliuta.

Kas nutiks bitkoinams per recesiją?
Kokia bus mažiausia bitkoino kaina 2023 m.?

Dabartinės recesijos metu tebesitęsiant ekonominiam netikrumui, bitkoinai kyla į neregėtas aukštumas. Net per COVID-19 pandemiją, kai kitų formų investicijos smuko, bitkoinų vertė ir toliau smarkiai augo.

Neįmanoma nuspėti, kas nutiks bitkoinams nuosmukio metu, tačiau pastarieji metai atskleidė, kad bitkoinai yra labai atsparūs. Taigi, jei istorija duoda kokių nors užuominų, bitkoinai gali nesunkiai išgyventi kitą ekonomikos nuosmukį.

Bitkoinų apsauga nuo infliacijos
Kaip “Bitcoin” gali padėti klientams ilguoju laikotarpiu?

Per nuosmukį neigiamas ekonominis poveikis gali išplisti į šalis, turinčias ekonominių ryšių. Kadangi bitkoinai taip pat yra diversifikuoti, jie gali būti nuo nuosmukio apsaugotas turtas. Skirtingai nei JAV doleriui, kurį veikia BVP ir kiti Amerikos ekonomikos veiksniai, tokie kaip eksporto kainos, pinigų politika ir valiutos paklausa, bitkoinui nedaro įtakos jokios šalies ekonominiai nuostoliai ar prieaugis.

Kaip “Bitcoin” gali padėti klientams ilguoju laikotarpiu?

Mažai tikėtina, kad bitkoinas nuvers pagrindines centralizuotas valiutas, tačiau nuo pat jo sukūrimo 2009 m. jis pakeitė finansų sistemą. Jo technologija padėjo revoliucingai patobulinti decentralizuotus finansus (DeFi) ir yra naudinga vartotojams, neturintiems banko sąskaitų, visame pasaulyje.

Kaip "Bitcoin" gali padėti klientams ilguoju laikotarpiu?
Ar bitkoinai apsaugo nuo infliacijos?

Blokų grandinės technologija paskatino daugybę naujų pokyčių, tačiau pagrindinis jos tikslas – tiksliai aptarnauti žmones. Pagrindinė blokų grandinės technologijos savybė yra ta, kad ji suteikia naudotojams saugų, leidimų neturintį ir decentralizuotą finansinių sandorių vykdymo būdą. Bitkoinai ir kiti kriptovaliutai yra tvirta alternatyva tradicinėms valiutoms, apsauganti nuo infliacijos ir kartu leidžianti naudotojams sudaryti sandorius be vyriausybės priežiūros.

Tarkime, kad ieškote pelningos ilgalaikės investicijos. Akivaizdu, kad atėjo laikas apsvarstyti bitkoinus kaip valiutą, kuri gali sukelti revoliuciją mūsų pasaulio finansų sistemoje ir sukelti taip reikalingą transformaciją. pasinaudoję šia galimybe dabar, investuotojai gali gauti didžiulę grąžą tam tikru metu.

Juk iškasta 21 mln. bitkoinų; kas bus su kriptovaliuta?

Algoritmas nusprendė, kad daugiau bitkoinų nebus gaminama, tačiau kalnakasiai ir toliau yra motyvuoti kasti blokus dėl patrauklių sandorių mokesčių, kuriuos jie gali uždirbti.

Kas atsitinka su bitkoino verte nuosmukio metu?
Kaip “Bitcoin” gali padėti klientams ilguoju laikotarpiu?

Kas atsitinka su bitkoino verte nuosmukio metu?

COVID-19 pandemijos pradžioje “Bitcoin” kainos nuosaikiai krito kartu su akcijų rinka. Tačiau spalio mėn. investuotojai pradėjo rimtai vertinti kriptovaliutą ir nustūmė kainas į visų laikų aukštumas.

Kai kurie analitikai nerimauja, kad jei kitais metais JAV ekonomika pateks į recesiją, pastarojo meto stipri bitkoino koreliacija su Amerikos akcijomis gali reikšti blogas naujienas kriptovaliutai. Šie ekspertai mano, kad tai, kaip sėkmingai atlaikys audrą, labai priklausys nuo to, kaip seksis kitoms rinkoms.

Apibendrinant

Kriptovaliutos, pavyzdžiui, bitkoinai, yra būdas apsisaugoti nuo infliacijos. Tačiau naujausi tyrimai atskleidė kai ką daugiau – kad “Bitcoin” turi nepaprastų panašumų su kitomis pagrindinėmis turto klasėmis, pavyzdžiui, akcijomis! Vadinasi, investavimas į šią galimybę gali būti vienas iš įžvalgiausių sprendimų, kuriuos priimsite dėl savo portfelio.

Apsauginė piniginė, kodėl investuotojai įsimylėjo bitkoinus
Galų gale, kas yra kriptografija ir infliacija?

Kai kyla grėsmė ekonomikos stabilumui, centriniai bankai paprastai reaguoja didindami palūkanų normas arba imdamiesi kitų priemonių infliacijai pažaboti. Dėl to dažnai nuvertėja daugelis turto rūšių. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas, eteris ir litecoinas. Vis dėlto kai kurios skaitmeninės valiutos pasižymi savybėmis, kurios turėtų padėti joms laikui bėgant išlaikyti savo vertę geriau nei kitoms. Tai tokios savybės kaip retos (ribota pasiūla), lengvas judėjimas ar prekyba be mokesčių ir tai, kad jų tiesiogiai nekontroliuoja vyriausybė.

Labai svarbu diversifikuoti investicijų portfelį, o kriptovaliutos gali padėti tai padaryti, nes išskaidys jūsų turimas investicijas. Vis dėlto venkite į vieną turto klasę nukreipti per daug lėšų.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams