Kruopštus “Tron” (TRX) apžvalga: Viskas, ką reikia žinoti!

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ką veikia “Tron Crypto”?

“Tron” yra decentralizuota blokų grandinės pagrindu veikianti skaitmeninė platforma, turinti savo kriptovaliutą “Tronix” (TRX). Nuo 2017 m. “Tron Foundation” nenuilstamai dirba, kad sukurtų saugią ir ekonomiškai efektyvią pasaulinę pramogų sistemą. Pasitelkdama pažangiausias technologijas ir novatoriškus metodus, ši Singapūre įsikūrusi pelno nesiekianti organizacija tiesia kelią neprilygstamai daugialypės terpės patirčiai.

⚡️ Ar tron link yra geresnis už bitcoin?

“TRON Foundation” siekia sukurti decentralizuotą internetą, kad visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos, būtų suteikta vienoda prieiga ir galimybės. TRON protokolas leidžia turinio gamintojams pateikti ir platinti savo kūrinius decentralizuotame tinkle.
Šiuo metu TRON blokų grandinė sparčiai plečiasi – per rekordiškai trumpą laiką sukurta 73 mln. paskyrų ir atlikta 2,8 mlrd. sandorių. Šį nepaprastą augimą lėmė patogios naudoti programos, maži sandorių mokesčiai ir technologinis sudėtingumas, kuriam kitos blokų grandinės dar neprilygsta. Vis daugiau asmenų kreipiasi į blokų grandinės technologiją decentralizavimo tikslais, todėl TRON išlieka viena pažangiausių šios srities žaidėjų ir tokia išliks.

⚡️ Kaip veikia TRON investicijos?

TRON tinklo blokų grandinė yra apsaugota Deleguotuoju statymo įrodymo (DPoS) konsensuso metodu. DPoS ir “Proof-of-Stake” mechanizmas yra panašūs tuo, kad leidžia naudotojams uždirbti pasyvių pajamų kiekvieną kartą, kai jų turtas saugomas tinklo piniginėje.

⚡️ Ar “Tronas” taps didelis?

Pastaruoju metu dApps labai išpopuliarėjo, o “Tron” tiesia kelią šiai bangai. Investuotojai nekantriai laukia daugiau iš “Tron”, nes tikimasi, kad laikui bėgant jis ir toliau sparčiai augs.

Kas yra tron link? Ką daro geležis?

Kas yra “Tron” kriptovaliuta (TRX)?

Kai 2017 m. pirmą kartą pasirodė “Tronas”, jis buvo gana novatoriškas. Kiti projektai tuo metu propagavo kriptografiją arba tinklo architektūros patobulinimus, tačiau “Tron” pasuko kitu keliu.

Pagrindiniai “Tron” blokai, tokie kaip decentralizuotos taikomosios programos (dApps), išmaniosios sutartys, žetonai ir deleguotas konsensusas “Proof-of-Stake”, buvo sukurti kituose projektuose. Nors kai kurie kritikavo projekto išradingumo stoką, daugelis gyrė, kad jis naudojosi patikrintomis galimybėmis, o ne bandė bet kokia kaina sukurti kažką naujo. Tai taip pat leido daug trumpiau kurti projektą.

Kaip veikia tron link
Ar “Tron” yra kitas “Bitcoin”?

Justino Suno “Tronas” išsiskyrė į Aziją orientuota rinkodara, kuri daugiausia buvo finansuojama iš projekto įkūrėjo ir kūrėjo reklamos. Nenuostabu, kad futuristiškai skambantis “Tronas” sulaukė sėkmės, turint omenyje entuziastingą ištikimų gerbėjų bendruomenę.

2018 m. TRX toliau domino kriptovaliutų investuotojus, kai už “Tron” stovintis ne pelno siekiantis “Tron crypto Foundation” įsigijo “BitTorrent” – peer-to-peer turinio dalijimosi platformą.

Ar TRON TRX yra vertybinis popierius
Ar pelninga investuoti į “Tron” kriptovaliutą?

Kokia yra “Tron” (TRX) funkcija?

Nors dabar “Tron” yra atskira kriptovaliuta, iš pradžių tai buvo “Ethereum” pagrindu sukurtas ERC-20 žetonas.

“Tronix” tinklas pagrįstas keliomis idėjomis, iš kurių svarbiausia – decentralizacija. Visi blokų grandinės duomenys yra visiškai laisvi ir nepriklauso jokiai centrinei institucijai. TRX žetonų gali uždirbti turinio gamintojai už savo medžiagos skelbimą.

“Tron” kriptovaliutų tinklo gamintojai taip pat gali kurti savo kriptovaliutas, kurias galima naudoti tinkle sukurtose decentralizuotose programose. Šias naujai sukurtas valiutas palaiko pagrindinis TRX žetonas.

Kas yra "Tron" kūrėjas?
Ar pelninga investuoti į “tron link”?

Paskutinis tinklo plėtros plano etapas – “Tron” tinklo žaidimų palaikymas. Šie žaidimai bus visiškai decentralizuoti, todėl naudotojai galės tiesiogiai atlyginti kūrėjams, jei jiems patiks.

“Tron” kuria konsensuso mechanizmą, kuris apima deleguotą akcijų patvirtinimą. Sandorius tikrina 27 prižiūrėtojai, kurie stebi visus priskirtus sandorius. Kas šešias valandas išrenkami superatstovai, kurie už atliktą darbą uždirba mechanizmo sukurtas TRX monetas. Kas tris sekundes sukurdami naują bloką “Tron” blokų grandinėje, tai darantys asmenys uždirba 32 TRX žetonus.

Kas yra “Tron” kūrėjas?

Tron apibrėžimas
kas yra tronas

Svarstote galimybę investuoti į kriptovaliutą? Jei taip, kokią skaitmeninę valiutą turėtumėte pasirinkti, kad gautumėte didžiausią naudą už savo pinigus?

Sunas Yuchengas, geriau žinomas kaip Justinas Sunas, paleido ir sukūrė TRON. Jis antrą kartą buvo pripažintas vienu iš “Forbes” 30 iki 30 metų Azijoje.

Prieš paleisdama “Tron”, “Sun” sukūrė garso turinio programėlę “Peiwo”. 2015 m. jis taip pat dirbo “Ripple” atstovu spaudai. Tačiau sukūręs “Tron Foundation”, jis atsisakė “Ripple” atstovo spaudai pareigų.

Sano įmone susidomėjo pirmieji investuotojai, įskaitant “Clash of Kings” kūrėją Taną Binseną ir OFO generalinį direktorių Dai Wei, dviračių nuomos startuolio OFO generalinį direktorių.

Kaip investuoti į tron link
Kokios kriptovaliutos suklestės 2023 m.?

Kuo “Tronas” išsiskiria iš konkurentų?

“Tron crypto” yra kriptovaliuta, kuri siūlo unikalią perspektyvą ir tikslą pramonei. Ji neturi jokių sandorių išlaidų, o tai yra gana nuostabu. Be to, tinklas kas sekundę gali valdyti 2 000 sandorių. TRX išlaikymas (ir kursas) suteikia naudotojams galimybę dalyvauti itin reprezentatyviame atrankos procese. Be to, šios platformos gebėjimas atlyginti turinio kūrėjams už jų kūrinius, kartu suteikiant jiems visišką valdžią šių kūrinių atžvilgiu, yra nepaprastai naudinga sąvoka.

Kokia yra "Tron" kaina?
“Tron” (TRX) paaiškinimas

Kokia yra “Tron” kaina?

Didžiausias “Tron” kriptografijos privalumas yra tas, kad menininkai ir turinio kūrėjai iš viso pasaulio dabar gali visiškai valdyti savo sukurtą medžiagą. Galimybė kurti ir platinti savo kūrinius nesijaudinant dėl didelių mokesčių taip pat yra didelis privalumas.

“TRON” yra blokų grandine paremto pramoginio turinio kūrimo, platinimo ir transliacijos lyderė. Stovime ant novatoriškos bangos, vadinamos žiniatinkliu 3.0, krašto, kuri suteikia žmonėms autonomiją internetinėje veikloje ir kartu suteikia jiems finansinę naudą. Atverkite savo pasaulį su “Tron” – patirkite visiškai revoliucinį internetą!

Kiek bus vertas TRON?
Ar galiu užsidirbti pinigų su TRON?

“Tron” yra unikalus, nes kuriamas taip, kad jo išmaniosiose sutartyse būtų galima naudoti aukšto lygio kalbas. Atvirojo kodo “Tron” programinę įrangą ateityje galės kurti bet kas, naudodamas bet kurią programavimo kalbą.

Kiek monetų šiuo metu cirkuliuoja ekonomikoje?

Tether (USDT) yra kriptovaliuta, sukurta per ICO ir sukaupusi apie 60 mln. dolerių lėšų.

TRON kriptovaliuta, TRX, buvo sukurta su 100 mlrd. žetonų limitu, o šiuo metu apyvartoje iš viso yra 71 mln. vienetų.

Nuo šio rašymo, Tron (TRX) kriptovaliuta yra 22-oji vertingiausia kriptovaliuta pagal rinkos kapitalizaciją, kurios vertė viršija 3,98 mlrd. dolerių!

Kas yra Tron (TRX) cryptocurrency
Kokia kriptovaliuta turi didžiausią investicijų grąžos potencialą?

Kiti techniniai duomenys

2018 m. sausį TRX kainos pasiekė įspūdingą 0,131 JAV dolerio už monetą lygį, tačiau nuo to laiko jos krito kartu su visa likusia rinka. Tačiau TRX vėl pradeda kilti, nes visa kriptografijos pramonė pradeda atsigauti.

Kaip apsaugotas “Tron” tinklas?

“Tron” kriptovaliutoje naudojamas deleguotas “Proof-of-Stake” mechanizmas yra viena svarbiausių jos saugumo savybių. Kas šešias valandas sistema keičia balsuotojų (vartotojų, įnešusių savo TRX žetonus) pasirinktus tinklo patvirtintojus ir priskiria juos naujiems tinklams pagal atsitiktinės atrankos procedūrą.

Kaip apsaugotas "Tron" tinklas?
Kaip sekasi TRON monetai?

Taikant unikalų minios išteklių metodą, skirtą kovoti su nesibaigiančiu klaidų srautu, kuris pernelyg dažnai pasitaiko kuriant programinę įrangą, “Tron” bendruomenė dabar turi galimybę ir prisidėti prie kūrimo, ir gauti atlygį už tai per “Bug Bounty” programą. Už šioje programoje aptiktas klaidas ar pažeidžiamumus “Tron Foundation” skiria dosnias TRX išmokas.

Ar jums įdomu apie “Troną” ir jo paskirtį? Sužinokite, kaip ši platforma gali būti panaudota jūsų naudai!

Dabar “Tron” tinkle galima naudoti įvairias programas ir žaidimus. Be pirminės turinio gamintojų platformos, “Tron” dažnai naudojamas sandoriams, nes TRX sandorių sąnaudos yra labai mažos.

Daugelis įmonių, įskaitant “Travala”, “SpendCard”, “Bitnovo” ir kitas, naudoja “Tron” kaip mokėjimo būdą. Tether taip pat pristatė USDT-Tron kaip stabiliąją valiutą Tron tinkle, pakeičiančią USDT.

Kaip pasirinkti "Tron" piniginę
Ar pelninga investuoti į “Tron”?

Įsigijus “BitTorrent”, “Tron” ekosistema toliau plėtėsi.

Kaip pasirinkti “Tron” piniginę

“Tron” blokų grandinė yra suderinama su daugybe tiek aparatinių, tiek programinių piniginių, todėl ji gali sklandžiai sąveikauti su daugeliu kitų kriptovaliutų. Vartotojai gali rinktis iš daugybės alternatyvų, todėl kiekvienas naudotojas turės pasverti įvairius veiksnius.

Kriptomat yra blokų grandine pagrįsta platforma, kurioje galite saugiai laikyti ir prekiauti TRX žetonais. Naudodamiesi Kriptomat galite saugiai saugoti TRX turtą ir lengvai jį parduoti.

Kas yra TRON ir kaip jis veikia
Kam naudojamas “Tronas”?

Per kelias minutes galite pirkti ir parduoti TRX žetonus arba iškeisti juos į kitą kriptovaliutą, kai saugote pas mus.

Pabaiga.

TRON – tai visiškai nauja kriptovaliuta, kuri surinko geriausias kitų monetų savybes ir sukūrė naujovę. Tron tinklas siūlo rašytojams būdą publikuoti savo medžiagą, net jei kitose, labiau centralizuotose platformose ji būtų cenzūruojama. Be to, dėl nulinio sandorio mokesčio sistemos ji yra pigesnė įmonėms ir vartotojams nei dauguma alternatyvių kriptovaliutų. Nors TRON turi keletą privalumų, palyginti su kitomis, visada turėtumėte investuoti atsargiai ir atlikti tyrimus prieš investuodami pinigus į bet ką!

Trumpas įvadas į TRON
Kaip veikia “Tron” investicijos?

“Tron” (TRX) yra blokų grandine pagrįstas decentralizuotas protokolas, kuriuo siekiama sukurti pasaulinę nemokamo turinio pramogų sistemą naudojant blokų grandinės ir paskirstytos saugyklos technologiją.

Šiandien kriptovaliutų rinkoje gausu alternatyvių valiutų. Tarp įvairių turimų altkoinų dėl savo novatoriškų technologinių savybių neseniai plačiai paplito tron crypto(TRX). Šiuo metu tai yra viena iš labiausiai aptarinėjamų apyvartoje esančių skaitmeninių valiutų.

Tolesniuose skyriuose apžvelgiama keletas įdomių detalių apie TRON kriptovaliutą, kurias turėtumėte apsvarstyti prieš investuodami.

Trumpas įvadas į TRON

Ar TRON realus
Kokia kriptovaliuta turi didžiausią potencialą investuotojams?

STT atnaujins protokolą, kad padėtų naudotojams surasti ir įvertinti kriptovaliutų pinigines, stebėti išlaidų įpročius ir ugdyti pasitikėjimą šiomis erdvėmis. TRON yra novatoriška operacinė sistema, panaši į “Ethereum”, sukurta tam, kad naudotojai galėtų kurti ir išbandyti revoliucinį decentralizuotą internetą. 2017 m. “Tron” kriptovaliuta buvo sukurta siekiant padėti skaitmeninio turinio kūrėjams išlaikyti visišką savo projektų nuosavybę.

“Tron” tinklas buvo specialiai sukurtas taip, kad, naudojant deleguotą “proof-of-stake” konsensuso mechanizmą, būtų galima apdoroti įspūdingą sandorių skaičių, užtikrinant neprilygstamą greitį ir mastelio keitimą. Gimtoji “Tron” tinklo valiuta yra TRX, kurią galima naudoti skaitmeniniam turtui pirkti ir prekiauti platformoje.

Kam priklauso tron trc20
Kokia yra TRON ateitis?

“Tron” blokų grandinės tinklas sulaukė milžiniškos sėkmės – jame yra daugiau nei 73 milijonai paskyrų ir kasdien atliekama įspūdingų 2,8 milijardo sandorių! Ši pažangiausia technologija sukėlė revoliuciją įmonių bendravime su žmonėmis visame pasaulyje. Įspūdingas gebėjimas apdoroti iki 2000 sandorių per sekundę suteikia jai akivaizdų pranašumą prieš “Bitcoin”, kuris vienu metu gali apdoroti tik 6 sandorius.

TRON yra kriptovaliutų platforma, palaikanti įvairius blokų grandinės ir išmaniųjų sutarčių tinklus. Ji buvo sukurta jos valiutai “Tronix” talpinti.

Ką tiksliai jis daro?

TRON, kaip ir kitos virtualiosios valiutos, naudoja viešąją didžiąją knygą. Kiekvieno sandorio istorija gali būti atsekama iki pradinio sandorio toje knygoje. TRX naudoja sandorių metodą, panašų į “Bitcoin” UTXO sistemą.

Kokia yra TRON filmo istorija?

Pagrindinės TRON funkcijos
Kokia yra dabartinė TRON kaina? tron trc20

TRON sukūrė “Peiwo” įkūrėjas ir generalinis direktorius Justinas Sunas. Kinijoje “Peiwo” yra didžiausia balso transliacijos paslauga. Sunas anksčiau dirbo su “Ripple”, eidamas “Ripple” Didžiosios Kinijos vadovo pareigas.

Tų pačių metų balandį “Peiwo” pristatė pirmąją pasaulyje TRON protokolu paremtą socialinės muzikos programėlę. Per kelis mėnesius nuo išleidimo 2017 m. jis sėkmingai susiejo ją su “Peiwo” ir leido jai padidinti aktyvių naudotojų skaičių.

Pagrindinės TRON funkcijos

“Tron” kriptovaliutai būdingos kelios savybės, kurias reikėtų pabrėžti:

Ar saugu investuoti į tron crypto (TRX) tron trc20
Ar “Tron” tinklas yra akcijų paketo įrodymas?
  • TRON infrastruktūra yra decentralizuota ir remiasi žaidimų platforma, prognozėmis, paskirstyta prekyba ir žaidimu neprisijungus.
  • Naudotojo ICO: naudotojas gali pasiūlyti bet kokį skaitmeninį turtą, kurį kiti gali įsigyti, kad galėtų naudotis paslauga arba gauti naudos.
  • Duomenų išlaisvinimas: Bus visiškai išlaisvinti duomenys. Turinį galima įkelti, dalytis ir platinti naudotojams amžinai.

Kaip galiu statyti TRON?

Norėdami statyti TRON, turite turėti “Trust Wallet” piniginę ir pakankamai TRON, kad padengtumėte sandorio mokesčius. Norėdami atlikti šią užduotį, būtinai atlikite toliau nurodytus veiksmus.

Gaukite TRON "Trust" piniginės adresą
Kaip galiu statyti tron trc20

Gaukite TRON “Trust” piniginės adresą

Norėdami gauti TRX į savo “Trust Wallet” piniginę, pirmiausia turite spustelėti mygtuką “gauti”. į paieškos juostą įveskite “TRX” ir pasirinkite TRON. Nukopijuokite pateiktą adresą ir naudokite jį norėdami nusipirkti TRX iš pageidaujamos centralizuotos biržos. Išimti lėšas per “TRON Network” gali būti sudėtinga, todėl tai darydami būkite atsargūs.

Pasirinkite bet kurį norimą TRON validatorių

Norėdami pasirinkti TRX validatorių, atlikite šiuos veiksmus:

1. Eikite į pagrindinį piniginės puslapį ir spustelėkite TRX kortelę.

2. Tada iškylančiajame meniu spustelėkite “Stake”.

3. Tada, spustelėję “Validator”, galite pasirinkti pageidaujamą validatorių.

Kokie yra trūkumai? tron trc20
Pasirinkite bet kurį norimą TRON validatorių

Kokie yra trūkumai?

Investavimas į kriptovaliutas yra rizikinga veikla, tačiau ji gali atnešti didelį pelną, tačiau dėl labai nepastovaus kriptovaliutų pobūdžio galite patirti ir didelių nuostolių. Kadangi apie sandorius šiuose decentralizuotuose tinkluose nepranešama reguliavimo institucijai, negalėsite pasakyti, ar jie neišspręsti. Tai gali lemti manipuliavimą rinka.

Kaip investuoti į tron trc20
Kam priklauso “Tron” tinklas?

Investuotojai turi išlikti budrūs dėl galimos įsilaužimų ir kibernetinių atakų žalos. Įsilaužėliai dažnai taikosi į investuotojus, kurie tiesiogiai dalyvauja sandoriuose.

TRON žetonų vertė sparčiai auga – nuo rekordiškai žemo 0,0006 JAV dolerio lygio 2018 m. birželį iki dabartinio 0,0784 JAV dolerio už žetoną!

“CoinMarketCap” duomenimis, 2017 m. gruodį TRON monetos buvo parduodamos maždaug po 0,0021 JAV dolerio. 2018 m. sausį vienos monetos kaina buvo 0,021 JAV dolerio, t. y. vos per trisdešimt dienų ji išaugo 1000 proc.

Šiuo metu TRON vertė yra 0,054293 JAV dolerio už monetą.

Kodėl turėčiau investuoti į tron crypto
Kokia tron trc20 prekyba šiandien?

Pagaliau

Tronas yra sparčiai išpopuliarėjusi kriptovaliuta. Nors ji pasižymi keliais unikaliais techniniais elementais, pavyzdžiui, didesne nei konkurentų sandorių sparta per sekundę, taip pat reikėtų paminėti, kad kriptovaliutos paprastai laikomos labai pavojingomis.

Labai svarbu atlikti tyrimą ir investuoti atsižvelgiant į savo unikalius investavimo tikslus ir rizikos toleranciją.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams