“Holo”, “Holochain” ir “Dapps”: viskas, ką reikia žinoti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra karštasis žetonas?

Vartotojams “holo hot” kriptovaliutų žetonas (HOT) bus žetonas, suteikiantis jiems prieigą prie didžiausių galimų pasiūlymų ir santaupų. Įmonėms tai bus priemonė, leidžianti įvertinti tikrąjį jų paklausos funkcijos kainų elastingumą.

⚡️ Ar Holocene yra saugus?

Ar Holochain galėtų būti panaudotas siekiant sukurti nevaržomą bendravimo erdvę, kuri būtų laisva nuo bet kokio moderavimo ir nebūtų uždaryta? Absoliučiai! Tačiau tai galėtų įvykti tik tam tikromis aplinkybėmis. Be to, tai nėra labai patrauklus prieglobstis ir užpuolikams.

⚡️ Kaip investuoti į “Holochain”?

Norėdami įsigyti “Holo” monetą, pirmiausia turite įsigyti “Bitcoin” (BTC), “Ethereum” (ETH) arba “Litecoin” (LTC) iš “Coinbase” arba “Bitpanda” – tai vienintelės dvi vietos, kur galima įsigyti šių kriptovaliutų. Abiejose šiose vietose galima atsiskaityti kredito kortele ir banko pavedimu.

⚡️ Ar galiu nusipirkti Holochain už KuCoin?

Kaip įsigyti kriptovaliutos KuCoin. KuCoin galite prekiauti šimtais kriptovaliutų, o viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusipirkti savo pirmąją kriptovaliutą. KuCoin turi patogų išdėstymą, nesvarbu, ar naudojatės programėle, ar internetu, tačiau reikia pripažinti, kad ji patyrė tam tikrų techninių sunkumų.

Kaip įsigyti holohot. Holochain paslaugos

“Holochain” yra kriptovaliuta, kuria remiamas decentralizuotos prieglobos platformos projektas. Šioje iniciatyvoje naudojama “Holochain” patentuota technologija, kuri yra unikalus požiūris kriptovaliutų rinkoje. Priklausomai nuo situacijos, projekte gali būti naudojamas vienas iš trijų termino holo kriptovaliuta apibrėžimų.

Kas yra karštas simbolis holohot
Kas stovi už “Holochain”?

“Holo crypto” yra įmonė, teikianti tinklo infrastruktūros ir pirminės atsarginės kopijos paslaugas “Holochain” ekosistemai.

“Holo” kriptovaliuta yra technologija, sukurta siekiant pagrindinio tikslo – teikti virtualiosios prieglobos paslaugas.

“Holo” yra kriptovaliuta, už kurią vieną dieną galėsite įsigyti virtualios prieglobos paslaugų “Holo” kriptovaliutų ekosistemoje.

Kas yra gerai apie holo kriptografiją
Kas yra holo kriptografija ir holochain?

Pats “holo crypto” projektas turi dvi pagrindines prielaidas:

 • platinti ir vykdyti pagrindinį komponentą, skirtą bendram naudojimui visiškai decentralizuotose programose (ne tik išmaniosiose sutartyse), veikiančiose esamame interneto tinkle.
 • decentralizuotų programų prieglobai ir valdymui visame pasaulyje, visiškai keičiamo mastelio atsiskaitymo infrastruktūrai.
Ar verta pirkti karštą žetoną
Ar holokainas yra saugus?

holo kriptovaliutų kūrėjai iki šiol buvo pakantūs blokų grandinės technologijos diegimo didesniu mastu sunkumams.

Dažniausiai pasitaikančios problemos yra šios:

 • Pavyzdžiui, bitkoinų kasėjams kompiuteriams paleisti reikia daug daugiau energijos nei tradiciniams bankams. Taip yra todėl, kad bitkoinų tinklas savo infrastruktūrai sunaudoja daugiau energijos. Įvairiais duomenimis, vien BTC tinklas sunaudoja tiek elektros energijos, kiek maža valstybė.
Ar holo kriptografija yra saugi holohot
Ar “Holochain” pasieks 1 JAV dolerį?
 • Plečiantis tinklui, vienu metu reikia apdoroti vis daugiau operacijų. Dėl to svarbu, kad kriptovaliuta būtų keičiamo dydžio, taigi ir galimų operacijų per sekundę skaičius, dažnai vadinamas tx/s (BTC atveju įprasta 3-5 tx/s; VISA mokėjimo operatorius gali apdoroti iki 2000 tx/s, bet, žinoma, su labai skirtinga infrastruktūra).
 • Pagrindinis PoS (P.Roof – of – S – Take – Take – proof of ownership) kriptovaliutų sunkumas yra tas, kad reikia nustatyti vienodas konsensuso taisykles visam tinklui, todėl dažniausiai sukuriamos taisyklės, kurios yra palankios vadinamiesiems EA (angl. Early Adopters).

Kaip jums sekėsi iki šiol?

Ar "Holochain" pakeis blokų grandinę
Ar “Holochain” yra gera investicija 2023 m.?

Šiuo metu rinkoje paplitusiuose kriptovaliutų projektuose yra dviejų tipų holochain kasyba: PoW (P Roof -Of Work Proof Of Work ) arba vadinamoji kasimo įranga, kuri šiuo metu naudoja labai daug energijos. Antrasis metodas – kasyba naudojant įrodymo, kad statoma (angl. proof-of-stake), variantą, vadinamą. Naudodami savo monetas (akcijas) sandoriams patvirtinti, galite jas “statyti” ir kaip atlygį uždirbti daugiau monetų.

Kaip paaiškinti "Holochain holo crypto
Ar “Holochain” turi ateitį?

Šiuo atveju valiuta generuojama sprendžiant sudėtingą algoritmą, kuris yra tinklo pagrindas. Vėliau monetos turi būti paskirstomos tinklo operatoriams, kad tinklas toliau veiktų. Kad taptumėte tinklo mazgu, prižiūrinčiu jo priežiūrą, pakanka turėti įjungtą atitinkamą programą.

Tūkstantmečius turtingieji galėjo lengvai kaupti vis daugiau turto, o skurstantieji dažnai likdavo nuošalyje ir dėl to dar labiau skurdo. Esant tokiai nelygybei, asmenims paprastai užtekdavo nusipirkti tikslų monetų skaičių bet kokiam projektui jo pradžioje, nes išorės auditoriai kuponus gali atimti tik vėliau.

Ar holo crypto (HOT) cryptocurrency gera investicija
Blockchain cryptocurrency žetonas monetų dizainas mėlyna šiuolaikinė fone.

Paprastam žmogui, kuris naudojasi tinklu, programa ar SC (S Mart Contract), vargu ar rūpi, kaip veikia tinklas. Naudotojas moka nedidelį mokestį, kuris apmokamas per pervedimo / sandorio kainą tinkle. Sandorio mokestis yra tiesiog atlygis, mokamas “kalnakasiams”, kurie prižiūri ir valdo tinklą.

Ar holochain paslaugos gali pakeisti blokų grandinę
Kokią blokų grandinę naudoja “Holochain” holohot?

Tiek PoW, tiek PoS algoritmai sukurti taip, kad užtikrintų mastelio keitimą, greitį ir stabilumą. Žmonės, kurie prižiūri tinklo infrastruktūrą, nenori savanoriškai ir nemokamai skirti savo laiko, todėl turite naudoti PoW arba PoS, kad būtų teisingai atlyginta už jūsų indėlį į tinklo priežiūrą.

Tuo tarpu, kai blokų grandinės technologija išsivystė į pažangesnius kriptovaliutų projektus, tokius kaip “Cardano” (ADA) ar “Lisk” (LSK), jie pasiūlė savo idėjų, kaip patobulinti PoS metodą.

Ar holo crypto turi blokų grandinę
Kuo skiriasi Blockchain ir Holochain?

Šios idėjos, be kita ko, grindžiamos poreikiu atrinkti delegatus arba paraginti “akcijų grupės” vadovą. Kai kurie sprendimai yra pranašesni už kitus. Deja, nė vienas PoS nėra visiškai patikimas ir visada palankus tai grupei, kurioje jis įgyvendinamas. Jei žinome PoS algoritmą, pasitelkę atitinkamas atsakomąsias priemones, teoriškai galime juo manipuliuoti.

Blokų grandinės mastelio ribotumas, palyginti su holochain
3 priežastys pirkti holo kriptografiją

PoW arba PoS atveju tinklas gali būti pažeidžiamas nedidelės asmenų grupės, turinčios daug pinigų, įtakos. Tai reiškia 51 % tinklo galios užpuolimą, kai hipotetinis 51 % “kalnakasių”, šiuo metu sudarančių tinklo infrastruktūrą, turi “perimti” jos kontrolę.

Tačiau naudodami PoS galime pasinaudoti savo supratimu apie konsensuso algoritmą, kad optimizuotume ir organizuotume savo pastangas. Taip galime padidinti tinklo našumą, atiduoti vertingus balsus dėl būsimų projektų ir dar daugiau!

Kokie “Holochain” privalumai, palyginti su “Blockchain”?

Kokie "Holochain" privalumai, palyginti su "Blockchain"?
Ką veikia “HoloChein”?
 • Tinklo paprastumas – nereikia sekti sandorių kiekviename mazge, nėra reikalavimo išsaugoti ankstesnį tinklo bloką visame tinkle. Daroma prielaida, kad visas tinklas veikia taip greitai, kaip silpniausias jo narys.
 • Nepakankamo sandorių pajėgumo problema gali kilti, jei vienas mazgas gali atlikti tik keturis sandorius per sekundę. Šios problemos holocene nėra, nes sandoriai gali būti vykdomi atskirai vienas nuo kito, o tai reiškia, kad:
 • Visi tinklo mazgai neprivalo matyti visų sandorių, kaip yra blokų grandinės tinkle. Taikant šį metodą mastelis gali vystytis panašiai kaip ir Tangle IOTA, nes tinklo naudotojų (mazgų) skaičius didėja. Sandorio galiojimą ir saugumą palaiko DHT, kuri yra išsklaidyta hash lentelė (kuri gerokai skiriasi nuo blokų grandinės).
Holo Coin (HOT) - protinga kriptovaliuta
Kuo skiriasi holo kriptografija ir Holochain?
 • Nėra nei standartinio PoS, nei standartinio PoW, kuris lemtų tinklo konsensusą. Kiekvienas naudotojas patvirtina kitų mazgų sandorius savo hash grandinėje iš savo unikalios aplinkos.
 • Teoriškai sandorių skaičius gali viršyti 56 000 fps ir taip būtų sumuštas VISA rekordas.

Pagrindiniai holo grandinės dalyviai yra:

Ką daro "Hot Crypto
Ar “Holochain” yra darbo įrodymas?

Tipiškame blokų grandinės tinkle, pavyzdžiui, “Bitcoin” tinkle, turime dviejų tipų sistemos dalyvius: “kalnakasiai” ir “naudotojai”. Vartotojai kuria sandorius, moka mokestį (arba nemoka jokio mokesčio IOTA atveju) ir naudoja įvairių rūšių pinigines su apibrėžtu blokų grandinės įrašu. “Kalnakasiai”, arba tie, kurie kasa PoS arba PoW, tvirtina sandorius ir į blokų grandinę įtraukia blokus.

“Holo-chain” sistema šiek tiek skiriasi nuo įprasto blokų grandinės tinklo. Tinkle veikia du skirtingi dalyviai: “naudotojai” ir “tvirtintojai”. Kiekvienas iš šių subjektų turi vienodas pareigas sistemoje, tačiau atlieka skirtingas funkcijas.

Ar holohot holochain yra darbo įrodymas
Kas yra “Holo” tinklas?
 • Vartotojai – tai tie, kurie įsidiegia “Holo” programėlę, leidžiančią jiems skelbti savo programas ir duomenis tinkle. “Validatoriai” – tai žmonės, kurie prisideda ištekliais, kad tinklas veiktų.
 • Validatoriai neturi būti nuolat prisijungę, kaip kalnakasiai PoW arba PoS sistemoje. Jie tiesiog turi būti pasiekiami, kai naudotojas prašo jų paslaugų sandoriui patvirtinti.

Koks Holochain vaidmuo Dapp?

“Holochain” yra puiki platforma bet kokiai dApp, kuriai reikia daug atskirų įvesties duomenų, o kiekvienas asmuo turi prieigą tik prie dalies visų įvesties duomenų.

Koks Holochain vaidmuo Dapp?
Ar “Holochain” yra geresnė už blokų grandinę?

Pagrindinis dabartinis “Holochain” naudojimo atvejis – socialinių tinklų svetainės, tačiau jie taip pat pasiūlė, kad ji gali būti naudojama tarpusavio sistemose, tiekimo grandinės valdyme, reputacijos kriptovaliutose, lojalumo programose, kolektyvinės žvalgybos iniciatyvose ir kitose programose.

“Holochain” agentais pagrįstas pobūdis leidžia ją puikiai pritaikyti šioms iniciatyvoms. Taip pat galite išnagrinėti, kokias programas galima sukurti visame “Holochain” žemėlapyje.

Holochain žetonas (HOT).
Kas yra “Holochain”, “Holo” ir HOT žetonas?

Holochain žetonas (HOT).

2018 m. balandžio 28 d. įvyko bendrovės pirminis monetų siūlymas (ICO), kurio metu buvo surinkta 30 000 ETH (tuo metu – 20 mln. JAV dolerių), todėl tai buvo vienas sėkmingiausių ICO iki šiol. ICO metu buvo sugeneruota 133 214 575 156 HOT žetonų. Nuo 2019 m. spalio 21 d. HOT žetonu prekiaujama po 0,000950, o rinkos kapitalas

Kas yra dent crypto
Ar “Holochain” gali pasiekti 1 JAV dolerį?

Po ICO per septynias dienas žetono vertė išaugo iki 0,002 JAV dolerio – beprecedentis 1000 % šuolis! Per kitus du mėnesius kaina sparčiai krito ir 2018 m. liepos mėn. buvo mažesnė nei 0,0005 USD.

Ar "Holochain" gali pakeisti blokų grandinę
Kokia bus kita karšta kriptovaliuta?

Kas yra “Holofuel” ir kuo jis skiriasi nuo įprastos marihuanos?

Planuojama, kad “Holo fuel” bus nuosava “Holochain” kriptovaliuta, kuri bus savitarpio kredito valiuta ir bus užtikrinta realiu turtu.

Terminą “įsipareigojimas” “Holochain” komanda vartoja todėl, kad jį galima uždirbti ir iškeisti į prieglobą “Holochain” platformoje. Pagrindinė jo funkcija – “hApp” kūrėjams kompensuoti “Holo” prieglobos paslaugų teikėjams už jų teikiamas paslaugas.

Kas yra "Holofuel" ir kuo jis skiriasi nuo įprastos marihuanos? hot kripto
Ar “Holochain” yra geresnė už blokų grandinę?

“Holochain” komanda mano, kad “Holofuel” skiriasi nuo daugelio esamų kriptovaliutų dėl trijų pagrindinių priežasčių:

 • Tarpusavio kreditas: skirtingai nei kitos kriptovaliutos, kurios dažniausiai kuriamos iš oro, “HoloFuel” yra dviejų įrašų kriptografinė apskaitos sistema, užtikrinanti mastelio keitimą, skaidrumą ir atskaitomybę.
 • “HoloFuel” generuojamas naudojant viso pasaulio kompiuterių kompiuterių galią, todėl priklauso nuo jų veiklos.
 • Stabili vertė: “HoloFuel” vertė priklauso nuo priimančiojo tinklo skaičiavimo galios. Šis pajėgumas vystosi lėtai ir jam netaikomi dideli svyravimai, kaip kitoms spekuliacinėms valiutoms.
Kas yra "Holochain", "hot kripto" ir HOT žetonas
Ar “Holochain” bus “Coinbase”?

“Holochain” yra prieglobai skirtas komunalinis žetonas ir jau yra daugybė konkurentų, kurie toliau vystosi. Už tai, kad vartotojai į tinklą įneša savo skaičiavimo galią, kietojo disko vietą ar duomenų srauto pralaidumą, jie, be kita ko, apdovanojami Sia, Storj ir Filecoin.

Ar "Holochain" yra gera investicija 2023 m. hot kripto
Kokios įmonės naudoja “Holochain”?

Pasitraukimas

Nors mums žadama, kad bitkoinai ir blokų grandinės yra mūsų ateities technologijos, tikėtis tokių greitų pokyčių gali būti gana ambicinga. Iš tikrųjų blokų grandinės technologijai jau beveik dešimt metų, o geriausios kriptovaliutos pusiau decentralizuotai atkartoja mūsų esamą korumpuotą pinigų sistemą.

Bitkoinas buvo sukurtas pinigams saugoti, o dabar jis tapo prekiautojų kazino. Holochain yra vertės kūrimo ir socialinių ryšių sistema, skirta padėti mums pereiti į postmonetarinę visuomenę, pagrįstą bendruomene, asmenine atsakomybe, nuopelnais ir savanoryste. Buvo siekiama užtikrinti ir duomenų, ir asmens privatumą.

Kokia "holochain" paslaugų ateitis holohot
Kas stovi už “Holochain”?

Nežinia, ar “Holochain” bus sėkmingas, tačiau jis jau paruoštas diegti, o kūrėjai jau gali pradėti kurti programėles, kurios, jų manymu, gali padėti formuoti mūsų pasaulį ir visuomenę. Štai keletas “Holochain” decentralizuotų programėlių pavyzdžių, o jei norite kurti savo decentralizuotą programėlę naudodamiesi “Holochain”, galite pradėti čia.

Investuotojai jau prekiauja skaitmenine valiuta, kurios vertė nuo ICO išaugo 500 proc., o tuo metu kriptovaliutų rinka buvo nuniokota. HOT žetonas gali sulaukti didelės plėtros, kai bitkoinas ir kitos kriptovaliutos pradės atsigauti.

“Holochain” funkcijos

Kokių privalumų, kurių dar nematėme decentralizuotuose tinkluose, suteikia blokų grandinė? Toliau pateikiame pagrindines priežastis.

Išeikvotos energijos surinkimas ir transformavimas

Jei blokų grandinės platformos ir toliau sunaudos daug energijos, tai gali padidinti pasaulinį atšilimą.

"Holochain" funkcijos
“Holochain” funkcijos

Pristatome naujausią ir labiausiai patobulintą modelį!

“Holochain” technologija pristato modelį, kuris užtikrina geresnį duomenų perdavimą ir saugojimą.

Ji gali būti naudojama tam, kad išmanieji telefonai galėtų veikti kaip tinklo dalis, taip suteikiant tinklui neriboto mastelio galimybes ir kiekvienam įrenginiui ar lygiaverčiam vartotojui tampant tinklo dalimi.

Kas yra “Holochain” programos?

Holochain programos yra pagrindinė priežastis, kodėl mums jų reikia. Atvirojo kodo sistemos metodas yra revoliucinis, leidžiantis palaikyti ryšį tarp viešųjų ir privačių tinklų. Holochain taikomosios programos yra galingos ir lanksčios. kiekvieną sukurtą dApp galima pritaikyti sąveikai su kitais tinklais.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams