Kas yra “Rebase/Elastic Token” ir kaip jis veikia?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar įmanoma užsidirbti pinigų iš rebazės žetono?

Gavęs daug lėšų, jis gali uždirbti daugiau per dieną ir kaip atlygį šiems krovėjams išdalyti papildomų žetonų. Akivaizdu, kad “Olympus DAO OHM” yra populiariausias rebusas, nes tai yra dažniausiai iš “Olympus DAO” šakojęsis projektas, tačiau dauguma žetonų statymo privalumų veikia ir funkcionuoja panašiai.

⚡️ Kas yra perrinkimas krovimo procese?

“Rebase Finance” platforma yra novatoriškas projektas, leidžiantis automatiškai kaupti ir kaupti palūkanas su begaliniu 300 000 procentų APY. Vartotojai gali uždirbti $REBASE atlygį palūkanų mokėjimų pavidalu tiesiai į savo piniginę tiesiog pirkdami ir laikydami Rebase kriptovaliutą savo piniginėje.

⚡️ Kas yra AMPL kriptovaliuta?

Kas yra “Ampleforth” (AMPL)? Tai tam tikra Ethereum valiuta su automatiškai koreguojama apyvartine pasiūla.

⚡️ Kaip veikia elastinis simbolis?

Apyvartinių žetonų pasiūla (arba perkrovimas) plečiasi arba mažėja dėl kriptovaliutos kainos pokyčių. Šis pasiūlos didėjimas arba mažėjimas pasiekiamas naudojant overbase.

Ar “rebase” žetonai yra pelningi?

Kriptovaliuta, kurios pasiūla reguliuoja jos kainą, vadinama rebase arba elastingu žetonu. Rebase žetonai dažnai būna susieti su kitu turtu ir, panašiai kaip stablecoins, yra valdomi algoritmo. Tačiau, kitaip nei stabilkoinai, Rebase nepasikliauja rezervais; vietoj to jis degina apyvartoje esančius žetonus arba iš karto sukuria naujus, kad išlaikytų susiejimą.

Rebase žetono pasiūla yra labai neapibrėžta, tačiau jo kaina paprastai išlieka pastovi tol, kol jis atitinka kito turto vertę.

Ar "rebase" žetonai yra pelningi
Kas yra perskirstymas krovimo procese?

Kuriant daugumos kriptovaliutų kodus neatsižvelgiama į kainą, nuo kurios priklauso, kaip kuriamos naujos monetos ir naikinamos esamos (monetų kalimas ir deginimas). Kai bloką patikrina bitkoinų kalnakasiai, sukuriamas naujas bitkoinas. Nėra jokio kito būdo, kaip sukurti bitkoiną, ir nėra jokio būdo, kaip jį sunaikinti. Bitkoinai gaminami taip, kad būtų skatinamas dalyvavimas kasyboje ir šviežių žetonų įtraukimas į apyvartą, o ne manipuliacijos kainomis. Todėl bitkoinas nepanašus į jokį kitą iki jo buvusį turtą.

Ženklų keitimo pavyzdys yra “Ampleforth” (AMPL). Valiutos pasiūla keičiama kas 24 valandas, kad kaina būtų artima 1 JAV doleriui.

Kas yra kriptografinė norma rebase
Kas yra teigiamas perkainojimo simbolis?

Kiekvienos piniginės, kurioje laikoma AMPL, vertė didės proporcingai jos turto skaičiui. Tai reiškia, kad visi vis tiek turės tą patį AMPL kiekį. Fundamentalios ekonominės jėgos, kai bus pagaminta daugiau žetonų, kainą vėl nuleis žemyn link tikslo.

Ir atvirkščiai, mažesni investuotojai yra labiau linkę padaryti brangiai kainuojančių klaidų. Kai bitkoino kaina nukrenta žemiau tam tikro lygio, smulkesniems bitkoinų turėtojams prasideda sunkūs laikai, nes jie gali būti priversti parduoti savo turtą palankiomis kainomis. Nors kiekvieno AMPL žetono kaina sumažėjo perpus, vis tiek galite tikėtis gauti maždaug po dolerį už kiekvieną turimą žetoną.

Krintančios dolerių monetos. Sėkmė, sėkmė, pinigai. Investavimo koncepcija. Galima naudoti sveikinimo atvirukams, plakatams, lankstinukams ir brošiūroms

"Rebase" žetonai yra kriptovaliutos
Kas yra kriptografinė norma rebase

“Doge Killer”, dar vadinamas “šunų žudiku” (LEASH) šiba inu ekosistemoje, buvo sukurtas sekti dogecoino kainą 1/1000 santykiu. Tai reiškia, kad jei DOGE pabrangs iki 0,01 JAV dolerio, LEASH padidins savo vertę iki 0,001 JAV dolerio – tai įspūdingas prieaugis! Nuo to laiko jis tapo vienu sėkmingiausių šios sistemos žetonų ir toliau siūlo puikias galimybes tiems, kurie juo pasitiki savo investicijomis.

Sausio 12 d., pasklidus žiniai apie “Dogekiller” egzistavimą ir galimą vertę, jo kaina šoktelėjo iki 0,35 JAV dolerio, o po to, kai žmonės išpardavė turimus “Dogekiller” žetonus, jų kaina nukrito iki maždaug 0,05-0,06 JAV dolerio.

Tai leido investuotojams į dogecoin daryti įtaką Shiba inu kainai neinvestuojant tiesiogiai į žetoną, o tai pritraukė daugiau žmonių į sistemą.

Krintančios dolerių monetos. Sėkmė, sėkmė, pinigai. Investavimo koncepcija. Galima naudoti sveikinimo atvirukams, plakatams, lankstinukams ir brošiūroms

Kas yra "Rebase" kriptografijoje
Ar “rebase” žetonai yra pelningi

Projektas galiausiai buvo nutrauktas, nors LEASH žetonai niekada nebuvo “atsiimti”. Vietoj to, dabar jie yra taupomoji moneta, kuri koreguojama pagal pasiūlą ir paklausą, panašiai kaip ir dauguma kitų kriptovaliutų.

Kodėl mums reikia elastingų tiekimo žetonų?

Šių monetų kaina nesikeis, nes keičiasi pasiūla. Elastingos pasiūlos žetonai dažnai lyginami su Stablecoins, nes jie turi reputaciją, kad išlaiko pastovią vertę. Nepaisant jų panašumų, svarbu pažymėti, kad tarp jų yra ryškių skirtumų.

Kas yra rebase žetonas rebase crypto reikšmė
Ar pelninga investuoti į “rebase” žetoną?

Stabiliosios monetos – tai valiutos, kurios išlaiko stabilią vertę susiedamos ją su kitos prekės kaina realiame pasaulyje. Tvaraus žetonų pasiūlos augimo tempą lemia tikslinė kaina, kuri nustatoma per kintančią laike žetonų pasiūlą.

“Elastos” naudoja tą pačią pagrindinę architektūrą kaip ir stabilieji žetonai, išskyrus tai, kad elastingos pasiūlos žetonais nebūtinai stengiamasi pašalinti nepastovumą. Užuot siekę jį nuslopinti, jie stengiasi sumažinti jo vertę iki tokio lygio, kad būtų įgyvendinti jų ketinimai dėl tokenų.

Ar pelninga investuoti į rebuso žetoną
Ar pelninga investuoti į “rebase” žetoną?

Bendra projekto pasiūla keičiama taip, kad padidėjus kainai, padidėtų ir tiekiamas kiekis. Didėjant pasiūlai, kiekvieno žetono vertė mažėja.

Panašiai, kai kaina mažėja, mažėja ir bendra projekto pasiūla, todėl kaina didėja. Kaip matote, tai

kaip veikia "rebase token elastic token
Ar “rebase” žetonai apmokestinami?

Ar yra kokių nors neigiamų elastingų tiekimo žetonų naudojimo aspektų?

Investuoti į elastingos kainos žetonus gali būti rizikinga, nes tikimybė patirti nuostolių yra didesnė. Tiesa, galite sulaukti didesnės grąžos, tačiau tai susiję su padidėjusia finansinių nuostolių rizika. Jei žetono kaina sumažėja, o vėliau jis vėl įtraukiamas į biržos sąrašus už mažesnę kainą, jūsų grynoji vertė gali sumažėti tiek dėl neišvengiamo vertės kritimo, tiek dėl būtinybės įsigyti daugiau žetonų už lygiavertes akcijas.

Kitas investavimo į elastingos pasiūlos žetonus trūkumas yra tas, kad jie yra eksperimentinis turtas, todėl projekto išmaniosios sutarties kode gali atsirasti kodavimo klaidų.

Kas yra "rebase" apdovanojimai
Kas yra “rebase/Elastic Token”?

Pateikiame keletą elastingų pasiūlymų žetonų pavyzdžių.

  • “Ampleforth” (AMPL).
  • Yam Finance (YM).
  • BASE protokolas (BASE)
  • DEFI 100 (D100)

Kas yra atoveiksmis?

Kai elastingo žetono kaina viršija jo tikslinį kursą, sakoma, kad jis yra teigiamai perženklintas. Kita vertus, kai jo vertė nukrenta žemiau to paties tikslinio taško, tuomet jį galima vadinti neigiamu relabelu. Pavyzdžiui, turime 50 A žetonų, kurių tikslinė perkainojimo kaina yra 1 USD. Jei žetono vertė padidėja 20 % iki 1,2 USD, o dėl perkainojimo kiekis padidėja 50 %, tuomet nauja bendra pasiūla bus 75 A.

Kai valdymo žetonų turėtojai balsuoja geru perženklinimo atveju, jie gali gauti pelno dalį. Be to, teigiamas perženklinimas neturi neigiamo poveikio likvidumo tiekėjams ar žetonų turėtojams .

Kaip veikia elastic token
Kaip veikia elastiniai žetonai?

Kokie veiksniai daro įtaką prognozuojamai kainai?

Tikslinė kaina apskaičiuojama pagal projektus, kurie nustato kuklią simbolinę kainą kaip orientyrą, padedantį priartėti prie numatytos vertės. Rebase elastingos kainos žetonai tampa sintetine preke, kurios vertė nenuspėjama, o pasiūla linksta į stabilumą. Siekiant užkirsti kelią rinkos išnaudojimui, sukuriamų žetonų kiekį lemia rinkos paklausa ir pasiūla.

Obligacijų sujungimas naudojant perskirstymą

Norint paskatinti paklausą, apyvartoje esančios valiutos kiekis didinamas arba mažinamas tiesiai į vartotojo adresą. Obligacijos perkamos ir keičiamos į algoritminį turtą rinkos modelyje, kuris palaiko turto santykį.

Pateikiamas populiarių pertvarkymų projektų sąrašas.
Kokie yra trys žetonų tipai?

Trečiasis aspektas yra kaupimas, kai turtas užtikrinamas siekiant užtikrinti likvidumą ir paskatinti paklausą. Vartotojai gali įsigyti obligacijų naudodami stablecoins, o steikeriai gali gauti išleistų žetonų juos perleisdami. Užuot nuomojęsis likvidumą, obligacijų kūrimo procesas suteikia protokolams teisę valdyti didžiąją jo dalį.

Pateikiamas populiarių pertvarkymų projektų sąrašas.

Ši senovinė gyvenvietė kupina turtingos ir turtingos istorijos.

Ar įmanoma užsidirbti pinigų iš rebase žetonų
Pateikiamas populiarių pertvarkymų projektų sąrašas.

“Ampleforth” yra sintetinis turtas, užtikrinantis nekoreliuotą grąžą “DeFi” erdvėje. AMPL naudoja Chainlink orakulą perženklinimui. Pagal baltąją knygą tikslinė kaina yra 1,009 JAV dolerio, palyginti su 2019 m. VKI JAV doleriais. Perkainojimas vyksta kiekvieną dieną 2:00 UTC.

Standartinis protokolas

Pagrindinis protokolas susietas su bendra kriptovaliutų rinkos kapitalizacija, kad būtų galima stebėti bendras kriptovaliutų rinkos tendencijas. Platesnio turto asortimento įtraukimas yra naudingas, nes suteikia investuotojams daugiau galimybių. Numatoma pagrindinio žetono vertė nustatyta remiantis nedidele visos kriptovaliutų rinkos, kuri yra decentralizuota ir atspari, procentine dalimi.

Ką reikia žinoti apie "Elastic Supply token
Elastingų tiekimo žetonų paaiškinimas

MDPL yra didžiausias įmanomas medžio aukštis.

RMPL buvo išvestas iš AMPL ir jame naudojamas atsitiktinis dydžio keitimas, kai tikslo kaina yra 1 USD. Projekto keitimo procesas trunka ne ilgiau kaip dvi dienas. Kai kaina pakyla virš 1,05 USD arba nukrenta žemiau 0,95 USD, įjungiama perkainojimo procedūra. Skirtingai nei AMPL, kuris taiko arbitražinius įvykius kaip tikslinę

Štai kur jį įsigyti ir kiek už jį sumokėsite.

Projektas “Yam Finance” buvo sukurtas kaip lažybų sistema, perkrovimo mechanizmas ir valdymo sistema. Platforma perka YCRV žetonus gero perkainojimo forma savo iždo valdymui. YAM atnaujinama du kartus per dieną – 8:00 UTC ir 20:00 UTC, todėl turite pakankamai laiko atitinkamai koreguoti savo strategijas. Pradinėje versijoje buvo aptiktas trūkumas, kuris galėjo susidurti su YFI žetonu.

Kas yra elastingos pasiūlos (EST) simbolis
Sužinokite daugiau apie elastingo tiekimo žetonus

Todėl buvo pažadėta, kad protokolas leis naudotojams konvertuoti savo YAM į YAMv2. Pasibaigus auditui, naudotojai galės iškeisti savo žetonus į YAMv3, naudodamiesi išmaniąja sutartimi.

Jei sunku apsispręsti, atsižvelkite į šiuos veiksnius:

Prognozuojama REB (“Reserve”) kaina yra 1 USD. Tikimasi, kad šis pažangus projektas, siūlantis kruopščiai suplanuotą perkrovimo funkciją už patrauklią kainą – tik 1 USD, bus pradėtas įgyvendinti vėliau šiais metais. 2020 m. iš pradžių ši schema buvo pristatyta 2020 m. ir nuo to laiko apyvartoje buvo 2 mln. žetonų. Remiantis protokolo aprašymu, jis yra atsparus infliacijai ir turi integruotą vertės stabilizavimo mechanizmą.

Ar įmanoma užsidirbti pinigų iš perkainojimo žetono
Kas yra elastinga moneta?

PAGRINDINIS.

“Synthetix” su JAV doleriais susietos monetos kaina nustatoma JAV doleriais, joje veikia elastingas pasiūlos mechanizmas STABLE, kuriuo siekiama padidinti sintetinės valiutos bazinę kainą iki 1 JAV dolerio. Kiekvieną dieną 5.00 val. UTC, kai “Synthetix” stabilios su JAV doleriais susietos monetos kaina padidėja arba sumažėja 5 proc. Pirminiame projekto tvarkaraštyje buvo numatytas 100 mln. dolerių tikslas, tačiau minios pardavimo metu jis buvo padidintas iki 200 mln. dolerių.

Ateities suvokimui įtakos turi praeityje matyti vaizdai (pvz., nuotraukos prieš ir po).

“Olympus DAO” yra decentralizuota finansų sistema, kuria siekiama sukurti stabilų su kriptovaliutomis susietą turtą. Naudotojai skatinami deponuoti arba parduoti savo užstatą “Olympus” ižde už OHM žetonus su nuolaida, naudojant krovimą ir susiejimą.

Kas yra cryptocurrency krovimas
Kas yra kainų elastingumo žetonas?

Problema, kurią išsprendžia tokios stabilios monetos, kokias naudoja “Olympus DAO”, yra dažni rinkos sukrėtimai. Esamos stabiliosios monetos yra susietos su JAV doleriu. Skirtingai nuo kitų decentralizuotų iniciatyvų, “Olympus DAO” kriptovaliutų rezervas naudojamas OHM žetonų emisijai. Projektą sukūrė Dzeusas, asmens pseudonimas.

Stebuklų šalis (TIME).

“Wonderland” valiuta yra decentralizuota rezervinio turto sistema, sukurta remiantis “Olympus DAO”. Protokolas apima keletą rezervinio turto vienetų, pavyzdžiui, likvidumo žetonų, už kiekvieną vietinio TIME žetono vienetą. Siekiant užtikrinti, kad TIME išlaikytų savo natūralią vertę, buvo sukurtas modelis.

Didelis atlygis už pakartotinę bazę
Kokia yra žetono įvyniojimo reikšmė

TIME žetonai sudeginami, jei maksimali suma nepasiekiama, kai TIME nukrenta žemiau garantuotos sumos. Stebuklų šalies naudotojai turi galimybę susieti ir krauti modelius, o susiejant sukuriami nauji žetonai ir jie įsigyjami iš iždo su nuolaida. Kita vertus, krovimas leidžia naudotojams uždirbti palūkanas per kaupimą.

Didelis atlygis už pakartotinę bazę

Didelis atlygis už pakartotinę bazę
Didelis atlygis už pakartotinę bazę

Šiuo metu “Olympus Forks” siūlo investuotojams labai didelį metinį procentinį pelningumą (APY). Šie APY gali būti nepaprastai dideli, net iki 50 000 % ir daugiau! Kai įvyksta perkainojimas,atitinkamai padidėja perkainojimo žetonų vertė. Tačiau šis padidėjimas nėra paremtas reikšmingu iždo augimu, todėl jis sumažėja. Toks scenarijus sukelia spaudimą parduoti žetonus žemyn, nes jų iždas yra nukaldintas ir susietas su 1 JAV doleriu. Tačiau tie patys 1 JAV doleriu paremti žetonai parduodami atviroje rinkoje už tikrąją jų vertę, todėl paprastai sumažėja to žetono paklausa (ir kaina).

Kas tiksliai valdo “Rebase” žetonus?

Kas tiksliai valdo "Rebase" žetonus?
Kas tiksliai valdo “Rebase” žetonus?

Decentralizuota autonominė organizacija (angl. Decentralized Autonomous Organization, DAO) – tai savivaldus subjektas, veikiantis be jokio centralizuoto vadovavimo ar kontrolės. sprendimus bendruomenė priima demokratiškai, vadovaudamasi blokų grandinėje įdiegtomis taisyklėmis. Daugumą rebase žetonų valdo DAO. Atlygio statymas – tai būdas rebase žetonui paskirstyti pelną iš iždo jį statantiems asmenims.

Pavyzdžiui, “Olympus DAO” siunčia žetonus į statymo sutartį, o ne grąžina sOHM. Dėl to padidėtų statomų ir negrąžintų sOHM santykis, o kaina būtų koreguojama aukštyn (arba “rebase”), siekiant ištaisyti skirtumą. Pavyzdžiui: jei yra 500 tūkst. pastatytų OHM ir 500 tūkst. neapmokėtų sOHM, o protokolas per dieną uždirba 5 tūkst. dolerių pelno, jis gali panaudoti šį pelną 5 tūkst. naujų OHM žetonų kalimui. Jis nusiunčia šiuos OHM į statymo sutartį; dabar yra 505 tūkst. pastatytų OHM ir 500 tūkst. neapmokėtų sOHM. Kad sOHM pasiūla padidėtų 5k, arba 1 %, ir ji galėtų grįžti į balansą, taigi, sOHM perkainojama 1 %.”

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams