Cryptocurrency Swing Trading: Kas tai yra ir kaip į tai įsitraukti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kokia yra geriausia moneta sūpynės prekybai?

Vertingiausios kriptovaliutos paprastai pasirenkamos sūpynės prekybos kriptovaliutomis. Kriptovaliutų biržose ir prekybos aikštelėse šurmuliuoja geidžiamiausias skaitmeninis turtas, pavyzdžiui, bitkoinas (BTC), eteris (ETH) ir teteris (USDT).

⚡️ Kodėl cryptocurrency sūpynės prekybininkams tiek daug?

Bitkoino kaina nuolat svyruoja, o tam įtakos turi tokie veiksniai, kaip investuotojų ir vartotojų nuotaikos, žiniasklaida, pasiūlos ir paklausos dinamika ir net vyriausybės reguliavimas. Šie veiksniai kartu lemia kainų svyravimus.

⚡️ Kas yra bitcoin sūpynės prekyba?

Sūpynės prekyba kriptovaliutomis – tai abiejų derinys. Swing prekiautojai investuoja ilgam laikui. Nepaisant to, jie nuolat budriai ieško naujų investavimo galimybių. Kasdien, net jei jie nesudaro sandorių kiekvieną dieną, jie paprastai žino apie kriptovaliutų rinkos pokyčius.

⚡️ Kurios monetos sprogs 2025 m.?

2023-2025 m. Avalanche beveik neabejotinai bus viena iš labiausiai sprogstančių kriptovaliutų.

strategie swing trading

Kas yra sūpynės prekybos cryptocurrency, ir kaip tai veikia?

Jei norite investuoti trumpuoju ir vidutinės trukmės laikotarpiu, gali būti tinkama sūpynės prekyba kriptovaliutomis. Šis metodas apima ateities sandorių pirkimą ir pardavimą siekiant pasinaudoti kainų pokyčiais. Šia strategija siekiama pastebėti bet kokius rinkos “svyravimus” per kelias dienas, savaites ar mėnesius.

Kas yra sūpynės prekybos cryptocurrency, ir kaip tai veikia?
Ar cryptocurrency sūpynės prekybos crypto gera idėja?

Stebėdami akcijas ar prekes prekiautojai daugiausia dėmesio skiria dviem reikšmėms: atidarymo ir uždarymo kainoms. Šias kainas galima prognozuoti, paliekant tam tikrą laisvę jas koreguoti rinkos nuosmukio metu.

Ar galite sūpynės prekybininkas prekybos crypto
Ar įmanoma praturtėti iš sūpynės prekybos?
  • Geriausias laikas įeiti į naują poziciją yra tada, kai rinkoje vyrauja bulių tendencija. Kai rinka pasieks aukštumas, tada ji pradės kristi ir atsiras galimybė sudaryti trumpąją prekybą.
  • Didžiausias leistinas kintamumas yra artimas dabartinei kainai, o sūpynės minimumo nėra Kai rinka krenta ir atsigauna, atsiranda galimybė sudaryti ilgą sandorį.

Sūpynės prekybos metodai gerai veikia tendencijas turinčiose rinkose, pavyzdžiui, Forex rinkoje, akcijų rinkoje ir kriptovaliutų rinkoje. Jei esate pradedantysis, Bitcoin, Ethereum ir Tether yra vienos iš geriausių kriptovaliutų, kuriomis galima prekiauti sūpynėmis kriptovaliutomis. Dėl milžiniškos rinkos kapitalizacijos ir didelės prekybos apimties šie vertybiniai popieriai yra vieni likvidžiausių ir aktyviausiai prekiaujamų aktyvų.

Dienos prekybos ir sūpynės prekybos cryptocurrency.
Koks yra geriausias svingo prekybos cryptocurrency laikotarpis?

Techninė analizė yra dažniausia priemonė, kurią sėkmingai dirbantys kriptografijos sūpynės prekiautojai naudoja dienos ir savaitės tendencijoms nustatyti. Fundamentalioji analizė taip pat labai svarbi, nes ekonominiai įvykiai gali vykti kelias dienas ar savaites.

Dienos prekybos ir sūpynės prekybos cryptocurrency.

Dienos prekiautojai siekia pasinaudoti trumpalaikiu kainų kilimu per dieną, o svyruojantys prekiautojai siekia gauti naudos iš ilgesnio laikotarpio kainų pokyčių. Dienos prekiautojai aktyviai stebi savo pozicijas ir retai palieka statymus atidarytus ilgiau nei vienai dienai, o svyruojantys prekiautojai gali palikti pozicijas atidarytas kelias dienas ar savaites.

Kiek uždirba cryptocurrency sūpynės prekiautojai?
Kaip padaryti 100 dienų cryptocurrency sūpynės prekybos atsargas?

Dienos prekiautojai dažnai naudoja techninę analizę, kad pastebėtų trumpalaikes tendencijas ir pasinaudotų jomis siekdami maksimalaus pelno. Jie taip pat gali naudoti tokius rodiklius kaip slenkantys vidurkiai, palaikymo ir pasipriešinimo lygiai ir kiti grafikų modeliai, kad nustatytų, kada įeiti į sandorius ir išeiti iš jų. Kita vertus, svyruojantys prekiautojai daugiau dėmesio skiria fundamentaliajai analizei. Jie analizuoja naujienų įvykius, ekonomines ataskaitas, įmonių pranešimus ir kitus informacijos šaltinius, kad nustatytų rinkos tendencijas. Šie prekiautojai yra labiau linkę laikyti pozicijas ilgesnį laiką, kad gautų kuo didesnį pelną.

Cryptocurrency sūpynės prekybos vadovas
Kas yra sūpynės prekybos strategija?

Investuotojo investavimo pageidavimai ir tikslai galiausiai nulemia sprendimą tarp dienos prekybos ir sūpynės prekybos kriptovaliutomis. Kai kurie prekiautojai mėgsta sudaryti kasdienius sandorius, o kiti nesiryžta laikyti pozicijų per naktį. Be to, kai kuriems prekiautojams gali būti naudinga greito tempo aplinka, o kiti nori ramesnio stiliaus.

Strategijos sūpynės prekybos cryptocurrencies
Pradedančiųjų vadovas cryptocurrency sūpynės prekybos atsargos

Prekyba kriptovaliutomis gali būti pribloškianti, nes yra daugybė galimybių, atitinkančių jūsų konkrečius norus ir poreikius.

Strategijos sūpynės prekybos cryptocurrencies

Prekyba cryptocurrency sūpynėse yra šiek tiek sudėtingesnė nei prekyba fiat valiuta, nes sūpynės apima skirtingus pavedimų tipus, spredus ir stop-loss pavedimus. Prekyba kriptovaliutomis gali būti sudėtinga, o jūsų poreikius gali atitikti daugybė galimybių. Turite skirti laiko nustatyti, kuris metodas geriausiai tinka jums ir jūsų prekybos tikslams. Toliau pateikiame du dažniausiai pasitaikančius pavyzdžius.

Kaip pradėti kriptografinės sūpynės prekybos atsargas
Koks yra geriausias cryptocurrency sūpynės prekybos?

“Nepavyko pabėgti.”

Šis metodas remiasi taškų, kuriuose rinka apsisuka, stabdo arba atšoka, paieška. Dėl šio ryšio su palaikymo ir pasipriešinimo linijomis prekiautojai dažnai mano, kad ji “įstrigo” tarp viršutinės ir apatinės ribos. Jei kaina vis dėlto prasiveržia žemiau palaikymo lygio, prekiautojas, prieš atidarydamas išplėstinę poziciją, laukia reikšmingo kainos pokyčio (žvakė užsidaro aukščiau palaikymo lygio). Tikslas – pasitraukti iš sandorio, kol pirkėjų spaudimas nepasiekė pasipriešinimo lygio.

Kurios monetos yra tinkamos sūpynės prekybai
Kas yra Reddit sūpynės prekybos kriptografija?

Tikslas – naudoti trečiojo laikotarpio žvakidžių diagramą, kad būtų galima nustatyti potencialias pirkimo galimybes ir jomis pasinaudoti. Kad užtikrintumėte šio plano sėkmę, pirmiausia turite būti susipažinę su kasdieniniu žvakidžių grafiku bei palaikymo ir pasipriešinimo lygiais. Taip pat bus svarbūs Stop Loss ir Take Profit, nes jie užtikrins, kad nebūsite per daug įsiskolinę.

Kas yra cryptocurrency sūpynės prekybos
Kiek vidutiniškai uždirba dienos kriptografijos prekiautojas?

“Tendencijų sekimas”.

Kaip matyti iš pavadinimo, šis metodas yra susijęs su esamos rinkos tendencijos sekimu. Rinkos pakilimo metu įžvalgus prekiautojas gali pirkti žemą kainą ir pasinaudoti paklausa parduodamas aukštą kainą.

“Pagauk bangą”.

Kaip matyti iš pavadinimo, šio metodo tikslas – atlikti vieną judesį besikeičiančioje rinkoje pasibaigus atsitraukimui.

Kaip prekiauti Swing cryptocurrency gegužės 2022 m.
Koks yra geriausias cryptocurrency dienos prekybos?

Ši strategija yra puikus sprendimas, jei norite padidinti galimą pelną iš prekybos bitkoinais ir kartu apriboti riziką. Pasinaudokite trumpalaikėmis tendencijomis ir užsitikrinkite savo finansinę ateitį! Laikydamiesi šios strategijos galite padidinti savo pelną ir sumažinti nuostolius. Taigi pirmyn ir išbandykite ją!

Prekybos strategijos naudojant cryptocurrency už sūpynės prekybininkų
Koks yra geriausias indikatorius prekyba sūpynėmis

Prekybos strategijos naudojant cryptocurrency už sūpynės prekybininkų

Nesvarbu, ar prekiaujate bitkoinais, ar kitomis alternatyviomis valiutomis, yra keletas įrankių, padedančių jums plėtoti sūpynės prekybos metodą ir suteikiančių pasitikėjimo, kai reikalai klostosi blogai.

Socialinis prekiautojas

Jei prekiaujate cryptocurrency ir norite sužinoti, kaip rinkoje keičiasi kainos, galite naudoti kopijavimo prekiautoją. Naudodamiesi šiuo įrankiu žmonės gali sekti jūsų prekybos pasiūlymus ir kitų sėkmingus sandorius. Taigi, jis puikiai tinka tiems, kurie vis dar eksperimentuoja šioje srityje.

Kiek uždirba cryptocurrency swingtrader
Kiek gali uždirbti prekyba sūpynėmis

Naudodamiesi jų kopijavimo funkcija, galite kopijuoti labiau patyrusių prekiautojų sandorius ir mokytis iš jų. Jų platformoje taip pat siūloma įvairi mokomoji medžiaga, padedanti tobulinti įgūdžius. Jei norite patobulinti savo svyruojamosios prekybos įgūdžius, “eToro” yra puiki vieta pradėti.

Automatizavimas ir signalai

Automatizuotos technologijos, tokios kaip kriptografijos botai ir signalai, gali padėti greičiau sudaryti daugiau sandorių. Prekybos robotai skenuos rinką ir pirks bei parduos turtą, kai bus įvykdytos tam tikros sąlygos.

Yra daug įvairių tipų robotų, tinkančių įvairiems sūpynės prekybos metodams. Taip pat galite sukurti robotus, kurie veiktų pagal jūsų specifikacijas, pavyzdžiui, pagal apimtį, sandorius, laiką ir kainą.

Ar galite užsidirbti pragyvenimui dienos prekyba sūpynėmis
Kuris RSI yra geriausias sūpynės prekybos?

Kai kurios platformos renka signalus iš įvairių šaltinių, kurie gali būti automatiniai arba rankiniai. Kadangi jos veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, su jomis gali būti naudojami sūpynės prekybos metodai.

Techninė analizė

Palaikymo ir pasipriešinimo lygiai, santykinis stiprumo indeksas (RSI), Bollingerio juostos, Fibonačio atkūrimas, apimtis, stochastinis osciliatorius ir slenkantys vidurkiai yra įprasti cryptocurrency sūpynės prekybininkų naudojami įrankiai.

Ar dienos prekybos cryptocurrency pelninga?
Sūpynės prekyba sūpynėmis

Techniniai įrankiai padeda prekiautojams rasti bulių ir meškų sritis diagramoje, kuriose jie gali pirkti ir parduoti. Todėl prekiautojai siekia nustatyti dviejų rūšių galimybes: tendencijas ir proveržius. Ilgalaikius rinkos pokyčius apibrėžia trumpalaikiai svyravimai, vadinami tendencijomis. Protrūkiai primena naujos krypties pradžią.

Kaip prekiauti akcijomis dėl svyravimų
Ar sūpynės prekyba sūpynėmis

Slenkamasis vidurkis yra vienas iš populiariausių sūpynės prekybos rodiklių. Jie apskaičiuoja vidutinę kriptovaliutų kainų judėjimo vertę per tam tikrą laikotarpį. Jei aptinkamas koks nors kirtis, tai gali reikšti stiprų arba silpną impulsą. Slenkamuosius vidurkius taip pat galima naudoti kaip palaikymo ir pasipriešinimo lygius.

Rizikos valdymo priemonės

Auksinė bet kokio svyruojančios prekybos metodo taisyklė – niekada neįdėti į rinką daugiau pinigų, nei esate pasirengę prarasti. Nustatyti “stop-loss” lygius yra veiksmingiausias būdas sumažinti riziką ir kartu išlikti prekyboje.

Ar apsisukimo prekybininkai yra pelningi
Ar prekyba sūpynėmis yra rizikinga?

Turėtumėte uždėti stop loss, kad apsaugotumėte savo lėšas nesėdėdami prie kompiuterio. Stabdyti prekybą dažnai reikia laikyti pozicijas per naktį, todėl norint apsaugoti savo pinigus, būtina uždėti stop loss.

Procesas paprastas: Pirmiausia atlikite statymą. Jei laimėsite statymą, į jūsų sąskaitą bus pervestas pelnas, atėmus pastatytą sumą. Jei pralaimėsite, galėsite atsiimti laimėjimą. Dažno per didelio statymo už egzotišką pasirinkimo sandorį privalumas yra tas, kad nesvarbu, kaip blogai klostytųsi situacija akcijų rinkoje, jūs vis tiek gausite pinigus.

Prekybos svyruojančiomis prekėmis apibrėžimas
Ar sunku apsisukti prekybos cryptocurrency?

Prekybos kriptografija naudojant sūpynės metodus privalumai

Nors sūpynės prekyba gali atrodyti paprasta, ji nėra tokia sudėtinga kaip kiti kriptografinės prekybos būdai. Be to, naudodamiesi šia strategija galite gauti įvairių privalumų:

  • Ilgalaikė strategija. Palyginti su kitomis prekybos formomis, svyruojanti prekyba nereikalauja ilgų stebėjimo valandų, nes sandoriai gali trukti kelias dienas ar savaites.
Prekybos kriptografija naudojant sūpynės metodus privalumai
Kuris cryptocurrency yra geriausias dienos prekybos?
  • Mažesnis intensyvumas. Svingo prekyba kriptovaliutomis gali būti mažiau įtempta nei dienos prekyba, nes ji susijusi su ilgesniu laikotarpiu ir mažesniu sandorių skaičiumi.
  • Prekyba ne visą darbo dieną. Todėl dirbant visą darbo dieną ir aktyviai prekiaujant galima dirbti visą darbo dieną.
  • Nepastovumas. Kadangi prekyba kriptovaliutomis tokioje judančioje rinkoje kaip “Bitcoin” yra susijusi su dideliu nepastovumu, svarbu suprasti. Kriptovaliutų rinka yra labai nepastovi, o tai gali patikti patyrusiems svyruojantiems prekiautojams.

Sūpynės prekybos Crypto trūkumai

Sūpynės prekyba kriptovaliutomis gali būti sudėtinga tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams.

Sūpynės prekybos Crypto trūkumai
Prekybos sūpynėmis privalumai ir trūkumai
  • Nakties rizika. Dėl svyruojančios prekybos galite patirti didelių nuostolių, nes laikote pozicijas atidarytas ilgiau nei dienos prekiautojai. Be to, atsižvelkite į bet kokias vienos nakties apsikeitimo sandorių išlaidas.
  • Kainų spragos. Kainų skirtumai gali atsirasti, kai prekiautojai per naktį ar savaitgalį laiko atidarytas pozicijas. Taip gali atsitikti, kai naujienos ir analizės vyksta prekybos valandomis.
  • Rinkos laiko nustatymas. Net patyrusiems kriptovaliutų prekiautojams rinkos svyravimus gali būti sunku nuspėti.
Ar MACD tinka sūpynės prekybos
Prekybos strategijos Swing Traders

Sūpynės prekybos taktika

Jei esate svyruojantis prekybininkas, didžiąją laiko dalį praleidžiate žiūrėdami į daugiadienių diagramų modelius. Dažniausiai ieškoma slankiojo vidurkio susikirtimų, taurės ir rankenos modelių, galvos ir pečių modelių, vėliavų ir trikampių. Be šių rodiklių, pagrindinės apsisukimo žvakidės gali padėti suprasti, kada įeiti į sandorį arba išeiti iš jo.

Galiausiai kiekvienas prekiautojas sūpynėmis susikuria planą ir strategiją, kuri suteikia jam pranašumą prieš daugumą sandorių. Tam reikia rasti prekybos nustatymus, kurie paprastai lemia numatomus turto kainos pokyčius. Tačiau tai nėra lengva, ir jokia strategija ar sąranka ne visada pasiteisina. Esant palankiam rizikos ir grąžos santykiui, kiekvieną kartą laimėti nebūtina. Kuo palankesnis prekybos strategijos rizikos ir grąžos santykis, tuo mažiau kartų reikia laimėti, kad po kelių sandorių būtų gautas bendras pelnas.

Prekybos strategijos Swing Traders

Prekybos strategijos Swing Traders
Sūpynės prekybos trūkumai

Demo sąskaita yra puikus būdas išbandyti cryptocurrency sūpynės prekybą be rizikos. Prieš skirdami pinigus galėsite išbandyti rinkas realiuoju laiku ir pajusti, kaip tai atrodo. Kai būsite pasirengę išbandyti savo svingo prekybos metodą, dauguma brokerių suteikia nemokamą demonstracinę sąskaitą su imituojamais pinigais. Išbandydami savo svyruojančios prekybos techniką niekada nerizikuosite savo pinigais.

Sūpynės prekybos strategijos, kurios veikia
Prekyba dienos eigoje ir svyruojanti prekyba: koks skirtumas?

Stebėkite “Bitcoin”.

Kriptovaliutų rinkoje dauguma altkoinų yra teigiamai arba neigiamai susiję su bitkoinų judėjimu, todėl kriptovaliutų kainos krenta, kai BTC kyla. Taip yra dėl to, kad žmonės pasitraukia iš altkoinų sektoriaus ir investuoja į bitkoinus.

Jei “Bitcoin” vertė smarkiai sumažės, tikimasi, kad panašiai nukentės ir kitos kriptovaliutos. Todėl prekyba altkoinais dažnai yra geriausia galimybė, kai laikui bėgant Bitcoin vertė palaipsniui didėja.

Kokie yra sūpynės prekybos trūkumai
Koks yra geriausias svingo prekybos cryptocurrency laikotarpis?

Paskolos kaina, įskaitant palūkanas ir mokesčius.

Vykdant sūpynės sandorius kriptovaliutomis, spredai mokami rečiau ir yra mažesnio dydžio. Kita vertus, iš apsikeitimo sandorių prekiautojų imamas apsikeitimo mokestis – palūkanų norma, taikoma vienos nakties pozicijoms.

Kai kurios įmonės, atidarant sąskaitą, gali imti didelius komisinius mokesčius ar kitas išlaidas, todėl pirmiausia jas patikrinkite. Priklausomai nuo reguliavimo sistemos, jūsų šalyje gali būti taikomi mokesčiai už prekybą kriptovaliutomis.

Koks yra geriausias svingo prekybos kriptovaliutomis laikotarpis?
Kas yra sūpynės prekyba cryptocurrency?

Švietimas

Kriptovaliutų svyravimai gali pritraukti naujokus, norinčius išmokti vidutinės trukmės ir ilgalaikės prekybos. Tačiau jums reikės prieigos prie puikios mokomosios medžiagos ir papildomų priemonių, kad galėtumėte išplėsti savo supratimą.

Turinio kursas gali būti bet kas – nuo kriptografinės mokymo programos iki diskusijų lentos ir internetinės knygos apie sūpynės prekybą. Rinkdamiesi kriptovaliutų brokerį, pagalvokite apie tai.

strategie swing trading
Ar kriptografinė sūpynės prekyba yra pelninga?

Analizė

Rengiant efektyvias sūpynės prekybos strategijas, be fundamentinių tyrimų, naudojami ir techniniai metodai.

Puikiai pradėsite, jei gerai suprasite dienos žvakidžių diagramas ir indikatorius. Tačiau būtina žinoti apie svarbius įvykius ir finansines ataskaitas, kurios gali turėti įtakos rinkai.

Paskutinis žodis apie strategie swing trading
Kuri moneta geriausiai tinka dienos prekybai?

Kalbant apie kriptovaliutas, verta sekti patikimus šaltinius, tokius kaip “Binance”, “Coin Metrics”, “CoinDesk” arba “Coin Telegraph”.

Paskutinis žodis apie Swing Trading Cryptocurrency

Daugelį žmonių traukia sūpynės prekyba kriptovaliutų rinkoje, nes atrodo, kad tai lengvesnis ir mažiau laiko reikalaujantis metodas nei kitų rūšių prekyba. Tačiau prieš sudarydami bet kokius sandorius pradedantieji investuotojai turėtų išmokti, kaip prekiauti kriptovaliutų turtu svyruojamąja prekyba, ir susipažinti su šiuo procesu praktikuodamiesi demonstracinėje sąskaitoje. Supratus pagrindus, laikas nuspręsti, į kokias kriptovaliutas verta investuoti vykdant svyruojamąją prekybą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams