Kas yra “Polygon matic”?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar Polygon cryptocurrency yra gera investicija?

Polygon gali būti perspektyvi investicija 2023 m., priklausomai nuo jūsų finansinių tikslų. Trumpalaikiai investuotojai yra labiau linkę rizikuoti ir sulaukti grąžos. Polygon yra kriptovaliuta, kuri ilgalaikiams investuotojams dėl savo stabilumo gali pasiūlyti didelės grąžos potencialą.

⚡️ Ar Polygon yra greitesnė už Ethereum?

Salana sukurta įmonėms, ieškančioms masto sandorių sistemos, leidžiančios daug greičiau atlikti sandorius mažesnėmis sąnaudomis nei Ethereum ir Polygon. Nepaisant to, “Ethereum” blokų grandinė išlieka viena prieinamiausių ir skaidriausių decentralizuotų taikomųjų programų platformų.

⚡️ Kaip “Polygon” uždirba pinigus?

Polygon naudoja Proof-of-Stake konsensuso metodą, kad sukurtų naują MATIC ir apgintų tinklą. Proof-of-Stake protokolas reiškia, kad galite užsidirbti pinigų kaupdami savo MATIC. Validatoriai atlieka sudėtingą užduotį – patvirtina naujausius sandorius ir įrašo juos į blokų grandinę.

⚡️ Ar “Polygon” yra “Ethereum” žudikas?

Polygon yra konkuruojanti Ethereum žudiko platforma, kuria siekiama pagerinti Ethereum veikimą išplečiant jo galimybes ir padarant jį prieinamesnį. Skirtingai nuo kitų Ethereum žudikų, Polygon yra bandymas padaryti taip, kad sumuštas ir brangus Ethereum veiktų geriau. Tai yra mastelio keitimo sprendimas, užtikrinantis daugiau sandorių per sekundę nei “Ethereum” 12-15 sandorių per sekundę.

matic metamask

Kas yra “Polygon matic” ir kaip jis veikia? MATIC paaiškina.

“Polygon” protokolais siekiama išspręsti “Ethereum” mastelio keitimo problemas vykdant sandorius atskiroje, su “Ethereum” suderinamoje blokų grandinėje.

Šiuo sprendimu sprendžiami tinklo sunkumai. “Polygon” grąžina visus sandorius į pagrindinę “Ethereum” blokų grandinę po apdorojimo. Šis metodas sumažina tinklo apkrovą. Polygon Matic gali padidinti sandorių greitį ir sumažinti mokesčius centams, juos grąžinant per trikampį.

Kas yra "Polygon matic" ir kaip jis veikia? matic metamask
Kas yra “Polygon for Crypto”?

“Polygon” yra sistema, leidžianti kurti naujus ir esamus “Ethereum” blokų grandinės projektus nesusiduriant su mastelio keitimo iššūkiais.

“Polygons Matic” platforma leidžia naudotojams sąveikauti su bet kuria paskirstyta programa (DApp) nesijaudinant dėl tinklo perkrovos. Šiame straipsnyje paaiškinama viskas, ką reikia žinoti apie “Polygon Matic” tinklą, kaip jis veikia ir kaip ši pažangiausia technologija padaro “Ethereum” patogesnį naudoti.

Ar matinė kriptovaliuta Polygon yra gera investicija?
Kodėl “Polygon” yra perspektyvi kriptovaliuta?

Kas yra “Polygon” kūrėjas?

Dėl “Polygon” kūrėjų komandos sumanumo šis projektas tapo sėkmingiausiu iki šiol vykdytu “Ethereum” mastelio keitimo projektu. Turėdami daug patirties, “Polygon” augimo nesustabdysime. Matic tinklo išradėjams galima priskirti nuopelnus už tai, kad jie numatė dabartinius kriptovaliutų poreikius. Toliau skyriuje nagrinėjama, kas stovi už vieno sparčiausiai besiplečiančių verslo projektų.

Kas yra "Polygon" kūrėjas?
Ar “Polygon” pakils 2023 m.?

Trys “Polygon” kūrėjai:

Vienas iš “Polygon” įkūrėjų Jaunty Kanani dabar yra įmonės generalinis direktorius. Kartu su Sandeepu Nailwalu (vienas iš įkūrėjų ir COO) ir Anuragu Arjunu (vienas iš įkūrėjų ir vyriausiasis produktų pareigūnas) jie sukūrė “Polygon” viziją. Kanani didžiuojasi, kad yra baigęs Indijos technologijų institutą (IIT) Delyje. Ji jau padarė stulbinamą pažangą savo karjeroje kaip programinės įrangos inžinierė bendrovėse “McKinsey & Company” ir “Google India”. Prieš pereidamas į kriptovaliutų erdvę jis taip pat dirbo keliose startuolėse.

Draugai ir šeima iš Mumbajaus suteikė pradinį finansavimą. Nepaisant to, kad “Polygon Matic” yra kilusi iš Indijos, ji sulaukė pasaulinio investuotojų susidomėjimo ir paramos. 2019 m. “Polygon” per du startuolių finansavimo raundus pritraukė daugiau nei 450 000 JAV dolerių. Įmonė yra gavusi maždaug 450 mln. dolerių išorės investicijų.

Ar MATIC ir Polygonas yra tas pats?
Ar “Polygon” išaugs 2023 m.?

Neseniai “Polygon” investuotojų sąrašas pasipildė tokiais vardais kaip Chrisas Fry ir Johnas Norwoodas Smithas. Brolių Davido ir Gregory Fischmanų įkurta mobiliųjų žaidimų bendrovė “King Digital Entertainment” yra viena iš naujausių “Polygon” rėmėjų.

Ar MATIC ir Polygonas yra tas pats?

“Plasma” – tai būdas sujungti “Ethereum” ir “Bitcoin” blokų grandinės technologijas. Ji leidžia kurti “antrojo sluoksnio” blokų grandines, kurios yra daug lengviau keičiamo dydžio nei šiuo metu naudojamos ant pagrindinės grandinės. Aktyviai plėtojama 2017 m. trečiąjį ketvirtį, ja siekiama padidinti našumą ir kartu sumažinti sandorių mokesčius, sudarant sąlygas abiejų grandinių turto sąveikai.

Kas yra daugiakampio formulė? matic metamask
Kam priklauso “Matic Network”?

Išplėtus projektą “Polygon” nusprendė pasilikti savo kriptovaliutos žymenį MATIC, todėl “Polygon” persivadino į “Matic”. Nors šis pavadinimo pakeitimas gali sukelti tam tikrą painiavą, tai vis dar tas pats pradinis projektas – tik su nauju pavadinimu. Tiesą sakant, dabar ne tik tinklas, bet ir kelios kitos su juo susijusios užduotys vadinasi Polygon; tačiau Polygon kriptovaliuta išlaikys savo ženklą MATIC.

Kas yra daugiakampio formulė?

“Ethereum” blokų grandinė gali apdoroti tik ribotą skaičių sandorių. Bazinio lygio sandorių sparta yra 14 per sekundę. Kiekvieną sandorį “Ethereum” lydi dujų mokestis – sandorio kaina.

Kiek verta Polygon moneta?
Kas yra Sandeep Nailwal?

Didelės tinklo perkrovos metu dujų sąnaudos padidėja, o Ethereum dujų mokestis gali greitai išaugti iki 50-80 JAV dolerių. Tai reikšminga problema. Dėl reikalavimo vienu metu už vieną sandorį mokėti daugiau nei 50 USD Ethereum tampa nepasiekiamas daugumai naudotojų.

Tinklo perkrovos “Ethereum” blokų grandinėje lėtina procesą, o tai atgraso naudotojus nuo protingų sutarčių sudarymo.

Priklausomai nuo atliktų veiksmų, “Defi” programėlės ir protokolai, NFT sandoriai ar pirkimai ir Ethereum žetonų mainai, pirkimai ar pervedimai gali pareikalauti šimtų dolerių mokesčių.

Ar gali Polygon matic pasiekti 10 JAV dolerių lygį?
Ar “Matic” yra “Polygon” tinklas?

Kokia yra “Polygon” kainodara ir kaip ji tampa prieinamesnė? Masteliavimo metodai, pavyzdžiui, tokie, kokius taiko “Polygon”, vykdo sandorius šalutinėse grandinėse, kad sumažintų dujų sąnaudas. Sandorių, kuriuos Polygon gali apdoroti per sekundę, skaičius yra didesnis nei Ethereum, nes jis juos apdoroja šoninėse grandinėse.

Jei pažvelgtumėte į “Polygon” sandorių mokesčius, palyginti su “Ethereum”, skirtumas būtų stulbinantis – “Polygon” siūlo daug mažesnes kainas. Tiesą sakant, vidutiniškai už vieną sandorį Ethereum tinkle asmuo moka apie 15 USD – tuo tarpu Polygon tinkle naudotojai moka tik dalį šios sumos. Tačiau, kadangi be nulinio atskleidimo (zk-SNARKS) privatumo protokolo veikia keli protokolai, Polygon už savo mažą kainą suteikia gana didelę vertę.

Ar Polygon Matic gali pasiekti 10 JAV dolerių?
matic metamask

Kriptografijoje zk-įrodymas yra kriptografinė procedūra, kuria tikrinama, ar tam tikras teiginys galioja kitai šaliai (tikrintojui). Tikrintojui tereikia pasidalyti papildomais duomenimis, išskyrus patvirtinimą, kad bet kuris teiginys yra teisingas.

Populiariausios galimybės sujungti “Polygon” su projektu yra “Plasma” šoninės grandinės, PoS blokų grandinės tiltai, zk rollup'ai ir optimistiniai rollup'ai. Matic pradėjo nuo “Plasma” šoninių grandinių, nes jos yra mažesnės ir saugesnės nei grandinėje vykdomi sandoriai.

Plazminė grandinė yra šalutinė grandinė, nes tai yra atskira blokų grandinė, veikianti greta pagrindinės blokų grandinės. Plazminės grandinės saugiai susiejamos ir sąveikauja su Ethereum blokų grandine, dažnai vadinama “pagrindine” arba “pagrindine” blokų grandine, todėl tarp jų galima sklandžiai perduoti turtą.

Polygon (MATIC).
Naujasis pavadinimas “Polygon” geriau atspindi projekto tikslus ir misiją.

“Polygon” turi specialiai kūrėjams skirtą blokų grandinės tiltą. PoS tiltas leidžia programėlių kūrėjams kurti DA programėles vienoje platformoje, neprarandant jokių kitų terpių teikiamų galimybių.

Apdorodamas sandorių paketus PoS blokų grandinėje “Ethereum” išvengia visų duomenų tvarkymo. Polygonas palengvina ir pagreitina “Ethereum” darbą, nes sandorius paketais apdoroja ne pirminėje grandinėje.

Toliau pateikiamas ilgesnis paaiškinimas, kaip tai veikia ir kodėl jums turėtų rūpėti, jei norite žinoti, kas vyksta: Zk santraukos apdoroja už grandinės ribų esančius sandorių paketus ir sukuria galiojimo įrodymus, taip tikrindamos duomenų teisingumą, nevykdydamos viso proceso.

Kas stovi už Polygon Matic
Kas yra “Polygon” kriptovaliutai?

Į duomenis įtraukus unikalių galiojimo įrodymų seriją, galima sutrumpinti pagrindinę grandinę. Taikant šį pažangų metodą į duomenų srautą įterpiami išskirtiniai autentiškumo įrodymai ir taip gerokai sumažinamas pagrindinės grandinės dydis. Šis metodas sumažina laiko ir dujų sąnaudas, reikalingas duomenims patikrinti.

Sukčiavimo įrodymai yra unikali įrodymų sistema, naudojama optimistiniuose kaupimo paketuose. Apsaugos nuo sukčiavimo mechanizmas naudoja blokų grandinės duomenis, kad būtų galima nustatyti ir ištaisyti galiojantį sandorį, kai aptinkamas sukčiavimo sandoris.

Kas yra Polygon generalinis direktorius
Koks yra Polygon cryptocurrency simbolis?

Sukaupti duomenis reikia tiems, kurie sistemoje atnaujina sandorių duomenis. Dėl to, jei kas nors, naudodamas optimistinius suvedimus, į pagrindinę “Ethereum” blokų grandinę išsiųs apgaulingą sandorį, jo tarifas bus nubaustas.

Kiekviena mastelio keitimo technologija susijusi su saugumo klausimais, suverenumo problemomis, sandorių sąnaudomis ir skirtingu greičiu. Kūrėjai turėtų lanksčiai rinktis optimalų mastelio keitimo sprendimą savo programai iš plataus pasirinkimo. Polygon siūlo plačiausią sprendimų asortimentą.

Kodėl Ethereum bendruomenei reikia “Polygon”?

“Polygon” ir “Ethereum” nėra konkurentai. “Polygon” tikslas – savo tinklu sukurti pagrindą plačiam “Ethereum” priėmimui. Dėl to Polygon labiau remiasi Ethereum, o ne Ethereum Polygon. Kadangi “Polygon” kuria blokų grandinės pagrindu, pagrįstai galima tikėtis tokių rezultatų.

Kodėl Ethereum bendruomenei reikia "Polygon"? matic metamask
Ar Polygonas yra perspektyvi kriptovaliuta?

Pagrindinis trūkumas yra tas, kad perėjimas prie “Polygon” dėl greičio gali sumažinti “Ethereum” gaunamą vertę. Kai Ethereum vertė mažėja, tai tiesiogiai veikia tai, kiek žmonių nori juo naudotis. Iš esmės Polygon teigiamai veikia Ethereum naudotojų skaičiaus augimą. Daugiau naudotojų norėtų naudoti Ethereum dėl pirmiau minėtų jo privalumų. Nors Ethereum gali pavogti bendrą užrakintą sumą (TVL), jo vertė kils, nes daugiau asmenų laisvai į Ethereum blokų grandinę įneš savo pinigus.

1. Ethereum ir Permacoin platformų palyginimas kaip prekiauti Polygon

Ar jums reikia "Matic", kad galėtumėte naudoti "Polygon
Kaip prekiauti “Polygon”?

2 sluoksnio mastelio keitimo sprendimai iš pradžių gali atrodyti sudėtingi. Apibrėžta, pagrindinė blokų grandinės architektūra vadinama 1 sluoksniu. Kita vertus, 2 sluoksnis veikia kaip perdangos tinklas virš pagrindinės blokų grandinės.

Antrojo išorinio lygmens sprendimai – tai ekstraneto protokolai, bendradarbiaujantys su blokų grandinės branduoliu, siekiant pagerinti našumą ir efektyvumą. Antrojo sluoksnio technologijos, tokios kaip “Polygon”, taip pat leidžia esamoms “Ethereum” grindžiamoms technologijoms tapti greitesnėmis ir pigesnėmis.

Kokie yra privalumai naudojant “Polygon”, o ne “Ethereum” 1 pakopą?

Kokie yra privalumai naudojant "Polygon", o ne "Ethereum" 1 pakopą?
Ar “Polygon” tinkle yra “Coinbase”?

“Ethereum” kūrėjai sukūrė aukcionų sistemą, kurioje naudojamas aukciono modelis, skatinantis vartotojus varžytis dėl sandorių įtraukimo į kitą bloką. Dėl to, kaip numatyta, didesnė tinklo perkrova lemia vis didesnes kainas.

“Polygon” turi didingų ateities tikslų, ir jie nėra susiję vien su greičiu ar sandorių sąnaudomis. Protokolas ketina sujungti visas su “Ethereum Virtual Machine” (EVM) suderinamas blokų grandines, suteikdamas kūrėjams galimybę be vargo naudotis kitų blokų grandinių sistemų teikiamais privalumais.

Ar “Ethereum 2.0” nepanaikina poligonų poreikio?

“Ethereum 2.0” pristatymas yra didžiulis žingsnis į priekį “Ethereum” blokų grandinės srityje. Tačiau ji negalės visiškai išspręsti visų su mastelio keitimu susijusių problemų. Kadangi daugiau decentralizuotų programų ir platformų naudoja tinklo technologijas, tokias kaip Eth2, paklausa gali išaugti dėl masteliavimo apribojimų.

Kas yra monetos Matic savininkas
Kiek šiandien verta “Polygon”?

Dėl to padidėja tinklo duomenų srautas. Didėjant paklausai, didėja dujų kainos, ir tinklas vėl tampa toks pat perkrautas. Būtent tada į pagalbą ateina “Polygon”, pridėdama papildomą “Ethereum” blokų grandinės mastelio keitimo sluoksnį.

Tikimasi, kad 2019 m. rugsėjį pradėjus veikti antrajam lygmeniui, “Ethereum” galimybės bus gerokai patobulintos, todėl padidės eterio mastelio keitimo galimybės ir padidės jo saugumas.

 Įdiegus antrojo lygmens, pavyzdžiui, “Polygon” tinklą, “Ether” galimybės bus dar labiau išplėstos. Naudojant 2 sluoksnį, bet koks “Ethereum” atnaujinimas gali būti dar greitesnis. Dėl to “Polygon” vertė greičiausiai padidės.

Kuo “Polygon” toks unikalus?

Kuo "Polygon" toks unikalus?
Ar “maticpolygon” padidės?

“Polygon” komanda nuolat stengiasi kurti naujas funkcijas ir puoselėti stiprų bendruomenės jausmą. Jų atsidavimas ir sunkus darbas užtikrina, kad visi jaustųsi laukiami ir palaikomi.

Ar “Polygon” yra gera investicija?

“Polygon” išsiskiria iš kitų pramonės šakų, nes savo tinklui apsaugoti ir apsaugoti taiko statymus. Statydami MATIC žetonus galite padėti užtikrinti tinklą ir uždirbti atlygį.

Kas stovi už maticpolygon
Kokia kita kriptovaliuta sprogs?

Kaip investuoti į Polygon cryptocurrency

“Polygon” yra gera investicija, nes tai daug potencialo turintis projektas. Prie nuolatinės projekto sėkmės prisideda aktyvi ir palaikanti bendruomenė. Protokolą kurianti komanda taip pat nuolat dirba prie naujų funkcijų ir patobulinimų.

Kas yra “Polygon” piniginė?

Geriausias būdas investuoti į “Polygon” – įsigyti MATIC žetoną. Sėkmingiems sandoriams atlikti galite pasinaudoti patikimų biržų, tokių kaip “Binance” arba “Kraken”, kombinacija. Naudodamiesi “MetaMask” arba “Trust Wallet” galite patogiai valdyti savo investicijas skaitmenine valiuta.

Kas yra "maticpolygon" piniginė?
Ar “Polygon Matic” gali pasiekti 10 dolerių?

Kaip gauti “Polygon” piniginės adresą

“Polygon” piniginės programinė įranga leidžia saugoti, siųsti ir gauti MATIC žetonus. Galite naudoti įvairias pinigines, pavyzdžiui, “MetaMask” arba “Trust Wallet”.

Ar dabar tinkamas metas investuoti į “Polygon” (MATIC)?

Dabar puikus metas investuoti į “Polygon”, nes ji turi didžiulį augimo potencialą. Be to, protokolo komanda nuolat kuria naujas funkcijas ir patobulinimus. Be to, statydami MATIC žetonus galite užsidirbti atlygį. Galiausiai, tikimasi, kad išleidus antrąjį sluoksnį, MATIC vertė dar padidės.

Kaip gauti maticpolygon
Ar Polygonas yra puiki moneta pirkti?

Antrasis protokolo sluoksnis, kuris bus išleistas 2019 m. rugsėjį, užtikrins dar geresnį “Ethereum” mastelio keitimą ir saugumą. Dėl šio atnaujinimo “Ethereum” taps dar greitesnis ir pajėgesnis, o tai greičiausiai padidins MATIC vertę.

Investavimas į maticpolygon

Trumpalaikius investuotojus gali gąsdinti orientavimasis nepastovioje ir nuolat besikeičiančioje kriptovaliutų rinkoje. Kita vertus, jei planuojate ilgalaikes investicijas į “Polygon” (MATIC), tuomet svarbu pasverti jo privalumus ir trūkumus lyginant su papildomais antrojo lygmens mastelio keitimo sprendimais, tokiais kaip “Solana” (SOL) ar “Cosmos” (ATOM). Galiausiai šis pratimas turėtų padėti nuspręsti, ar MATIC tinka jūsų portfeliui.

Investavimas į "Polygon
Investavimas į “maticpolygon

Projektui gali turėti įtakos ne tik išorės veiksniai, bet ir vidaus problemos, pavyzdžiui, nesutarimai vadovų komandoje arba projekto komplikacijos. 2021 m. gruodį paaiškėjo, kad įsilaužėliai pavogė daugiau kaip 800 000 MATIC iš “Polygon” – bendrovės, kuri išmokėjo 3,46 mlrd. dolerių premijų už klaidas “baltųjų skrybėlių” įsilaužėliams (tiems, kurie praneša apie saugumo spragas).

Kaip manote, kokio dydžio bus poligono žetonas?

“Polygon” pateko į laikraščių antraštes, kai paskelbė, kad dalyvauja 2023 m. “Disney Accelerator” programoje. Šiame projekte daugiausia dėmesio skiriama naujoms technologijoms, skirtoms istorijų pasakojimui gerinti, kurti, įskaitant papildytąją realybę, nefunkcionuojančius žetonus (NFT) ir dirbtinį intelektą. Disney yra naujausia korporacija, bendradarbiaujanti su “Meta” – kriptovaliutų platforma, kuri planuoja išbandyti skaitmeninius kolekcionuojamus ir “Instagram” tinkle naudoti NFT.

Nors būsimos MATIC žetonų kainos pasakyti neįmanoma, kai kurie žmonės su viltimi žvelgia į projekto potencialą.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams