Atraskite “Stellar” blokų grandinės technologijos pagrindus

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ką veikia “Stellar Crypto”

Stellar yra revoliucinė atvirojo kodo platforma, leidžianti naudotojams sklandžiai siųsti ir konvertuoti skaitmeninę valiutą į vietinius fiat pinigus šalyje ir užsienyje. Investuodami į tarpusavio finansavimą, galite gauti pelningą grąžą iš savo pinigų, skolindami juos kitiems. Paverskite savo virtualias lėšas realia valiuta jau šiandien! Blokų grandinės “Stellar” kriptovaliuta vadinama luomu, kuriuo prekiaujama simboliu XLM.

⚡️ Kuo pagrįsta “Stellar” kriptovaliuta?

Stellar yra blokų grandinės technologija sukurtas mokėjimo tinklas. Jis leidžia greitai atlikti tarptautinius pinigų pervedimus tarp bet kurios valiutų poros. Daugeliu atžvilgių ji panaši į kitas skaitmenines valiutas, paremtas blokų grandinės technologija.

⚡️ Ar žinote, kuo “Stellar” skiriasi nuo “Ethereum”?

Stellar yra mažiau lankstus nei Ethereum
Ethereum yra išmaniųjų sutarčių platforma, panašiai kaip Stellar. Ji gali daryti viską, ką gali “Stellar” ir dar daugiau, tačiau ne taip greitai ir ne taip pigiai. Tačiau Stellar kūrėjai specialiai sukūrė ją taip, kad ji negalėtų pasiekti visko, ką gali Ethereum.

⚡️ Stellar Ethereum blokų grandinėje?

Stellar yra decentralizuota kriptovaliuta, tinklo sinchronizavimui naudojanti blokų grandinę, tačiau naudotojo patirtis labiau primena grynuosius pinigus, o ne Bitcoin ar Ethereum.

kas yra stellar

Kas yra “Stellar”?

“Stellar” mokėjimo protokolas palengvina greitus tarptautinius mokėjimus bet kuria valiutų pora. Šią pažangią kriptovaliutą galima įvairiais aspektais palyginti su kitomis skaitmeninėmis valiutomis, sukurtomis naudojant blokų grandinės technologiją, nes ji veikia pagal tą pačią decentralizuotą apskaitos knygos sistemą.

“Stellar” – tai blokų grandinė, kurios tikslas – “leisti bankams, mokėjimo sistemoms ir asmenims” sąveikauti per jos tinklą. Pasak svetainės, “Stellar” blokų grandinė yra platforma, kuri sujungia bankus, mokėjimo sistemas ir asmenis, “kad būtų galima greitai, saugiai ir beveik be jokių išlaidų pervesti pinigus”.

Kas yra "Stellar"?
Ar Stellar Crypto gera investicija?

“Stellar Lumen” blokų grandinė leidžia atlikti bet kokius įmanomus sandorius, o jos gimtoji skaitmeninė valiuta – XLM / Stellar Lumens. Tinklo kūrimo metu jie iš viso sugeneravo 100 mlrd.

Vienintelis kitas būdas gaminti XLM yra infliacija. Šviesulių kūrimo norma yra tik 1 % per metus, kad būtų kompensuota ekonominė plėtra ir prarastos šviesuolės. Nauji liumenai generuojami kiekvieną savaitę ir skiriami tiesioginiu balsavimu.

Dėl ko "Stellar" kriptovaliuta
Kas yra žvaigždžių blokų grandinė?

Žvaigždžių tinklas

“Stellar” tinklas yra decentralizuotas atvirojo kodo blokų grandinės protokolas, leidžiantis žmonėms visame pasaulyje saugiai atlikti finansinius sandorius. Jį valdo bendruomenė, o skaitmeninių mokėjimų pramonėje užtikrinamas precedento neturintis skaidrumas. Tuo pat metu “Stellar Development Foundation” – ne pelno siekianti organizacija – dirba siekdama skatinti tolesnę finansinę įtrauktį, kurdama su šia revoliucine technologija susijusias priemones ir socialinės pagalbos iniciatyvas. Verta paminėti, kad nors “Stellar” darbuotojai ar kūrėjai gali rašyti dalį “Stellar” tinklo kodo, jo įgyvendinimas išlieka visiškai autonomiškas.

Kuo "Stellar" skiriasi nuo žvaigždžių bitkoino
Kas yra “Stellar” (XLM)?

Kokios yra “Stellar Blockchain” savybės?

Išlaisvinkite savo santaupų finansinį potencialą ir gaukite papildomų pajamų iš tarpusavio skolinimo. Mėgaukitės patrauklia investicijų grąža skolindami kitiems ir stebėkite, kaip auga jūsų turtas!

 • “Stellar” duomenų bazė turi keletą natūralios blokų grandinės sistemos savybių, nes ji yra atvirojo kodo ir decentralizuota.
 •  Sandorių patvirtinimo laikas yra 3-5 sekundės, nes veikia konsensuso mechanizmas.
 •  Tai didžiausias operacijų skaičius, kurį gali palaikyti blokas.
 •  Ji suteikia galimybę pasirašyti daug kartų ir sudaryti išmaniąsias sutartis.
 •  Jame nustatyta 1 % metinė infliacija.
Kokios yra "Stellar Blockchain" savybės?
Ką veikia “Stellar” tinklas?

Kaip veikia “Stellar” blokų grandinė ir kokius privalumus ji suteikia?

Kaip ir kitos blokų grandinės platformos, “Stellar” tinklas įrašo sandorius į viešai dalijamą ir paskirstytą didžiąją knygą.

“Stellar Consensus Protocol” (SCP) yra konsensuso algoritmas, pagrįstas “Stellar” (SCP) naudojamu federaciniu bizantiniu susitarimu (FBA).

Sandoriai “Stellar” tinkle apdorojami greitai ir nebrangiai, nes kiekvienas interneto naudotojas gali patvirtinti sandorio galiojimą per kelias sekundes. Kiekvienas naudotojas (“mazgas”), įnešantis informaciją į pasaulinę didžiąją knygą, sukuria mažesnį patikimų bendradarbių tinklą. Kvorumo skiltys yra kiekvieno mazgo sukurti mini tinklai, į kuriuos įtraukiami tik jo apmokestinti dalyviai.

Kas yra stellar blockchain Išsamus vadovas pradedantiesiems
Ar “Stellar” tinklas yra geras?

Iš kur kyla “Stellar” vertė?

Kiekvieną sekundę “Stellar” tinkle atliekama tūkstančiai valiutos ir žetonų pervedimų, todėl šis tinklas yra naudingas. Kriptovaliutų ir fiat valiutų pervedimas yra daug laiko ir lėšų reikalaujanti procedūra. Dėl “Stellar” ji yra greita ir nebrangi. Vartotojai moka sandorių mokesčius naudodami XLM (Stellar piniginę) ir tvarko savo sąskaitas XLM (Stellar tinkle).

Norite sužinoti daugiau apie “Stellar” mokėjimo sistemą ir jos veikimą?

Įsivaizduokime situaciją, kad geriau suprastume, kaip veikia “Stellar” mokėjimo sistema.

Iš kur kyla "Stellar" vertė?
Kiek bankų naudoja “Stellar”?

Janet ir Keithas gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Džanet nori išsiųsti Keitui 5000 svarų sterlingų tarpregioninį verslo sandorį (GBP)

Kaip įvykdysite šį perėjimą?

Turėdami sąskaitą banke “A” Amerikoje, o Keithas – banke “B” užsienyje, Janet ir Keithas gali be vargo pervesti pinigus iš vieno banko į kitą. Abu bankai yra “inkarai” “Stellar” tinkle, sujungtame su abiem bankais.

Kokie yra penki populiariausi altkoinai?

Štai kas vyksta toliau.

Džaneta siunčia Keitui 5000 dolerių. Sandorio tikslas iš karto persiunčiamas bankui B, kad būtų patikrinta, ar jis atitinka reikalavimus.

Koks yra minimalus sandorio mokestis "Stellar" tinkle?
Ar “Stellar” turi ateitį?

Bankas A debetuoja Janet sąskaitą, kai tik bankas B patvirtina.
Tada lėšos iš banko A grupės sąskaitos pervedamos į banko B “Stellar” tinklo sąskaitą ir tampa XLM.
Patekus į “Stellar” monetų tinklą, ieškoma optimalaus valiutos keitimo kurso XLM konvertuoti į GBP. Vėliau lėšos iš banko B bazinės sąskaitos perkeliamos į Keitės sąskaitą.

Koks yra minimalus sandorio mokestis “Stellar” tinkle?

“Stellar” tinklo bazinis mokestis už kiekvieną sandorį yra nedidelis. Už šį mokestį nėra jokios asmeninės naudos. Jis yra atgrasomas nuo žalingo elgesio (pvz., DoS išpuolių).

Stellar (mokėjimo tinklas)
Ar žvaigždžių moneta pasieks 10 dolerių?

Šiuo metu bazinis mokestis yra 0,00001 XLM. Išlaidas padengia sandorio siuntėjas. Didžioji knyga surenka mokestį ir vėliau jį perskirsto per infliaciją.

Kokios yra dApp integravimo į “Stellar” tinklą pradinės išlaidos ir mokesčiai?

“Stellar” tinklu galima naudotis nemokamai, į jį įtraukta visa integracijai reikalinga programinė įranga, kuriai taikoma “Apache” licencija (2.0 versija). Ji leidžia komercinį naudojimą, pritaikymą ir platinimą.

Integracija iš žvaigždžių monetų perspektyvos reiškia technologinę prisijungimo prie “Stellar” tinklo procedūrą. Tai reiškia, kad sukuriamos sistemos, kurios gali sąveikauti su Žvaigždžių tinklu.

Kokios yra dApp integravimo į "Stellar" tinklą pradinės išlaidos ir mokesčiai?
Kokia bus kita garsi kriptovaliuta?

Integracijai su žvaigždžių moneta reikės techninių išteklių. Technologijų kūrimui paprastai reikia nuo 120 iki 200 valandų, priklausomai nuo jūsų komandos dydžio ir įgūdžių lygio.

Kaip pirkti “Amp” (AMP)

Tarkime, kad naudojate trečiosios šalies blokų grandinės paslaugų teikėją (BaaS). Pagal šį scenarijų sumokėsite visus mokesčius, patirtus už ekspertų patarimus, konsultacijas ir kūrėjų komandos išlaidas.

Kas valdo Stellar tinklą
Kokio tipo blokų grandinę turi “Stellar”?

Kas yra “Žvaigždžių tinklo” inkarai?

Inkaras – tai įrenginys, kuris gali saugoti pinigus ir teikti paskolas “Stellar” tinkle.
“Inkarą” laikykite jungtimi tarp skirtingų valiutų ir Žvaigždžių tinklo. Visi piniginiai sandoriai, atliekami žvaigždžių monetų tinkle, išskyrus XLM, atliekami naudojant “inkarų” išduotus kreditus.
Stellar tinklas yra pagrįstas inkarais. Indėlius ir kredito kūrimą galiausiai turite patikėti Anchorams.
Kas yra “Stellar” blokų grandinės branduolys

Kas yra "Stellar" paskirstytosios biržos?
Kas yra “Stellar” branduolys blokų grandinėje?

Kas yra “Stellar” paskirstytosios biržos?

Norėdami geriau suprasti paskirstytų mainų idėją, pirmiausia turime suprasti, kas yra “pasiūlymai”.

“Stellar” “pasiūlymu” laiko “bidą” – pasiūlymą iškeisti vienos rūšies kreditą į kitos rūšies kreditą pagal iš anksto nustatytą kursą. Tokiu būdu “Stellar” tinklas tampa prekybos platforma, leidžiančia keistis daugybe valiutų.

Žvaigždinių monetų registre pateikti užsakymai vadinami “pasiūlymais”. Tinkle yra kiekvienos valiutos/emisijos poros užsakymų registras.

"Stellar" yra kriptovaliuta, kuri gali valdyti daugybę skirtingų valiutų.
Kaip veikia “Stellar” tinklas?

Pavyzdžiui, yra užsakymų knyga, skirta RBS/GBP pervesti į Bitstamp/Bitcoin.

Kas yra cryptocurrency Helio (HNT)

“Stellar” yra kriptovaliuta, kuri gali valdyti daugybę skirtingų valiutų.

Dar viena iš pagrindinių “Stellar” savybių – sandoriai keliomis valiutomis. Pavyzdžiui, pervesti lėšas iš JAV esančios sąskaitos savo bičiuliui Amerikoje yra greita ir paprasta, jei turite tinkamus įrankius. Šis unikalus “Stellar” monetos aspektas yra jos gebėjimas decentralizuotai vykdyti sandorius. Darysime prielaidą, kad prekiaujama USD/EUR, kad jums būtų paprasčiau.

Kaip "Stellar" protokolas užtikrina finansinio tinklo saugumą?
Kokį algoritmą naudoja “Stellar”?

Kaip “Stellar” protokolas užtikrina finansinio tinklo saugumą?

“Stellar” konsensuso mechanizmo pagrindas yra Federacinis Bizantijos susitarimas (FBA). FBA garantuoja, kad sistema veikia sklandžiai, įgyvendindama kvorumo skiltis, kurias generuoja kiekvienas mazgas; kartu jos apibrėžia visos sistemos kvorumą. Panašiai kaip atskiri tinklai jungia skirtingas pasaulinio interneto tinklo dalis, kvorumo skiltys sujungia “Stellar” valiutos tinklą.

FBA sistemoje.

Dalyviai yra suskirstyti į mažesnius tinklus, todėl kiekvienas šių tinklų mazgas gali žinoti apie pagrindinius dalyvius.

Kuo Stellar skiriasi nuo Bitcoin
Kodėl bankai naudoja stellar xlm?

Pradėjęs sandorį, mazgas laukia, kol dauguma mažųjų tinklo narių sutiks, ir tik tada paskelbia atsiskaitymo sandorį.

Pirkimo sandoris užbaigiamas, kai visi reikalingi dalyviai pasiekia susitarimą. Kad sandoris būtų patvirtintas kaip teisėtas, jį turi patvirtinti daugybė tinklo dalyvių. Šiuo momentu tampa neįmanoma įsilaužti į sandorį ar jį pakeisti.

7 didžiausios kriptovaliutų investavimo klaidos, kurių reikia vengti

FBA konsensuso mechanizmas apsaugo “Stellar” tinkle veikiantį finansinį tinklą, užtikrindamas saugumą ir vientisumą. Jis užtikrina SCP laisvę nuo užblokuotų būsenų (kai konsensusas nebeįmanomas) tol, kol dėl dalyvių nesėkmių neįmanoma įvykdyti pasitikėjimo įsipareigojimų.

Blokų grandinės programos verslui Stellar Blockchain
Kaip veikia “Stellar”?

Blokų grandinės programos verslui Stellar Blockchain

Ką kriptografija turėčiau investuoti į 2023?

“Stellar” taikomosios programos apima daugybę sektorių – nuo finansų iki saugaus įmonių pagrindinių funkcijų vykdymo užtikrinimo. Atsižvelgiant į daugybę “Stellar” blokų grandinės funkcijų, ji yra universali platforma.

Pateikiame geriausių programėlių idėjų sąrašą:

 • Inkarai kitomis valiutomis.
 • Mobilieji ir prekybos klientai
 • Web-to-mobile aplikacijų sąsajos
 • Pardavėjo įskiepis
 •  Mokyklos, sveikatos ir draudimo sąskaitos vadinamos “Azul”.
 •  Norėdami apsaugoti savo organizaciją, galite įsigyti draudimą, kuris apima: duomenų saugumo pažeidimus -> Galite įsigyti specializuotą draudimą, kad apsaugotumėte savo įmonę nuo kibernetinių atakų daromos žalos.
Kodėl bankai naudoja stellar xlm
Kuo “Stellar” skiriasi nuo “Bitcoin”?
 • Investuokite į tarpusavio finansavimą ir gaukite didelę kapitalo grąžą! Lėšų skolinimas kvalifikuotiems skolininkams yra veiksmingas būdas gauti pajamų ir kartu padėti kitiems.
 •  Pinigų pervedimai mainais į elgesio pokyčius.
 •  Ne pelno siekiančioms organizacijoms gali būti naudinga aukojimo programinė įranga.
 •  Lojalumo programos
 •  Vietinės valiutos
 •  Laiko bankininkystė
 •  Savanorių valandų stebėjimas
 • Savo paskyrą galite susieti su bet kuriuo prietaisu.

Jei trokštate giliau susipažinti su “Stellar” blokų grandine, “The Stellar Blockchain Observer” yra neįkainojama. Tačiau kas tiksliai yra blokų grandinės stebėtojas? Laikykite jį tarsi vartus į blokų grandinę, panašius į “Internet Explorer” ar “Google Chrome”.

Ar verta pirkti stellar monetą
Kiek bankų naudoja “stellar xlm”?

Todėl finansinių paslaugų sektorius vis dar turi pasiekti savo potencialų augimą, todėl daugeliui bendruomenių reikia patikimos prieigos prie būtinų finansinių produktų ir paslaugų. Joje taip pat pateikiami išsamūs statistiniai duomenys, kainų istorija ir išsamios ataskaitos apie visą “Stellar” tinkle esantį turtą, kad būtų lengviau priimti geresnius sprendimus.

13 protokolas

Kasmet “Stellar” atlieka reikšmingus savo branduolio pakeitimus. 2020 m. įvestas 13 protokolas buvo svarbiausias pokytis per pastaruosius metus.

 • Mokesčio padidinimas.
 •  Keliuose kurortuose ir viešbučiuose didėja pėsčiųjų žygių mokesčiai. Už šiuos žygius galima: –
 •  Paraiškos turi padengti naudotojo mokesčius.
 •  Jei reikia, padidinkite iš anksto pasirašytų sandorių išlaidas.
 •  Leiskite validatoriams prireikus didinti kainas.
 •  Galite tiksliai valdyti turto autorizavimą.
Kodėl stellar xlm coin krenta
Ar blokų grandinė atiduoda “Stellar”?

13 protokole galima atšaukti įgaliojimus, o užsakymai lieka byloje. Tai leidžia daug paprasčiau identifikuoti reguliuojamą turtą, pavyzdžiui, vertybinius popierius. Reguliuojamo turto turėtojai vienu sandoriu gali sudaryti tris sandorius:

 • Leidimas prieiti prie pirkinių (pasirašo išdavėjas).
 •  Mokėti arba pateikti pasiūlymą (pasirašytą naudotojo)
 •  Neleisti naudotis parama (pasirašyta naudotojo)
 •  “Premium multiplex” paskyros

Norėdami teisingai atnaujinti naudotojų paskyras, turėsite pastabų, kad galėtumėte naršyti mokėjimus. Mainų biržos ir kitos saugojimo paslaugos turi turėti vieną žvaigždžių depozito adresą.

Kuri moneta sprogs 2025 m.
Ar “stellar xlm” palaiko intelektualias sutartis?

Išleidus 13-ąjį protokolą, “Stellar” galės pasiūlyti naują sąskaitos tipą, kuris supaprastins įvairių tipų mokėjimų stebėjimą. Šis pakeitimas suteikia daugiau lankstumo, nes leidžia naudoti kelias valiutas kiekvienoje sąskaitoje ir sub-sąskaitas konkretiems naudojimo atvejams.

Kadangi pasaulinėje finansų infrastruktūroje yra daug uždarų sistemų, reikia laiko, kad pinigai greitai ir pigiai judėtų per politines sienas. Todėl finansinių paslaugų pramonė vis dar turi pasiekti savo potencialų augimą, todėl daugeliui bendruomenių reikia patikimos prieigos prie būtinų finansinių produktų ir paslaugų.

Kokios yra blokų grandinės technologijos savybės stellar xlm
Kaip tapti žvaigždžių mazgu?

Turime sukurti geresnę ekonominę infrastruktūrą, kad galėtume palaikyti didžiulį organinį bendrovės augimą ir inovacijas bei užtikrinti finansinių sandorių vientisumą.

Pastebėta, kad vientisumas išlaikomas labai pasikliaujant įėjimo į rinką kliūtimis ir nusistovėjusių institucijų reguliavimu. Tačiau toks požiūris skiriasi nuo organiniam augimui būtinų prielaidų. Šis konfliktas reikalauja naujų, novatoriškų dalyvių, turinčių tik minimalius finansinius ir kompiuterinius išteklius.

“Stellar” blokų grandinės platforma gali sukurti pasaulinį decentralizuotą finansų tinklą, kuriame gali dalyvauti visi norintys. Ji veiktų užtikrindama, kad dalyviai tiksliai registruotų sandorius ir kolektyviai susitartų dėl jų autentiškumo ar galiojimo. Tokiame tinkle naujos organizacijos galėtų greitai patekti į rinką ir išplėsti finansinę prieigą bendruomenėms, kurioms neteikiama pagalba.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams