Avalanche kriptovaliutą: Kas tai yra, kaip ji veikia ir ką su ja galima daryti

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar Avalanche yra gera cryptocurrency?

Iki 2021 m. bendrovės platforma smarkiai išsiplėtė – vidutinis dienos sandorių skaičius padidėjo 470 proc. Kur kas sėkmingiau sekėsi “Avalanche” vietinės kriptovaliutos žetonui AVAX, kurio vertė padidėjo beveik 3300 proc. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie “Avalanche”, įskaitant tai, kaip ji veikia ir ar tai protingas sprendimas investuoti.

⚡️ Kiek bus verta Avalanche cryptocurrency?

Iki 2023 m. pabaigos vidutinė AVAX žetono kaina išaugo iki daugiau nei 156 JAV dolerių, o iki 2024 m. pabaigos – iki daugiau nei 219 JAV dolerių. Pasak “Price Prediction”, gera investicija?
Ieškote milžinišką augimo potencialą turinčios įmonės Ieškokite tik “Avalanche”! Turėdama naują ir novatorišką platformą, “Avalanche” siūlo neribotas augimo galimybes. Be to, AVAX žetonas nuo pat jo paleidimo 2020 m. nuosekliai auga. Tiems, kurie siekia ilgalaikės sėkmės kriptovaliutų srityje, “Avalanche” turėtų būti jūsų prioritetas.

⚡️ Ar “Avalanche” sukurta naudojant Ethereum?

“Ava Labs” “Avalanche” (AVAX) yra pirmojo lygio išmaniųjų sutarčių platforma, turinti biurus Singapūre. Ši “Ethereum” pagrįsta ir unikalios konstrukcijos blokų grandinė “proof-of-stake” suteikia kūrėjams galimybę kurti ir paleisti decentralizuotas taikomąsias programas (dApps).

⚡️ Ar AVAX yra gera investicija 2023 m.?

Pasak platformos, AVAX žetonas bus puiki ilgalaikė investicija. Wallet Investor prognozuoja, kad 2023 m. AVAX kainos prognozė yra optimistinė – tikimasi, kad moneta pabrangs iki 115 693 JAV dolerių.

avalanche kriptovaliutą

“Avalanche” blokų grandinės platforma yra galinga, saugi ir itin keičiamo mastelio blokų grandinė, žadanti greitą atsaką.

Atskleisdami žmonių elgesio panašumus ir galimas priežastis, galime geriau suprasti savo elgesį.

Kaip įsigyti "avalanche kriptovaliutą"?
Ar “avalanche kriptovaliutą” blokų grandinė yra saugi?

Pastaraisiais metais lenktynėse dėl sparčiausios ir visiškai funkcionalios blokų grandinės sukūrimo iškilo kelios didelės įmonės.

Avalanche – atvirojo kodo platforma, skirta naujiems finansiniams primityvams ir decentralizuotoms taikomosioms programoms – tapo viena iš jų lyderių.

Paanalizuokime, kuo jis išsiskiria itin konkurencingoje rinkoje.

Kas tiksliai yra lavininė kriptovaliuta?
Ar avax kriptovaliutą yra gera cryptocurrency?

Kas tiksliai yra lavininė kriptovaliuta?

“AvaLabs” kolektyvą sudaro novatoriški verslininkai, technologijų profesionalai ir investuotojai iš viso pasaulio, turintys daug patirties kuriant aukštųjų technologijų sprendimus. Bendrovėje “AvaLabs” mus skatina vienas siekis: padaryti taip, kad žmonėms būtų lengviau nei bet kada anksčiau kurti savo efektyvias blokų grandines ir decentralizuotas taikomąsias programas (dApps).

Ši pažangiausia technologija sukurta siekiant įveikti kliūtis, kurios trukdė ankstesnėms blokų grandinės technologijoms, pavyzdžiui, mažą sandorių greitį, centralizaciją ir plečiamas galimybes. Ji apima unikalų “Avalanche” konsensuso metodą, kuris žada greitą veikimą, didelį pralaidumą ir 51 % atsparumą atakoms.

Ką veikia avax kriptovaliutą
Kokia moneta yra avax kriptovaliutą?

2020 m. rugsėjį “Avalanche” pradėjo savo pagrindinį tinklą, surinkusi 42 mln. dolerių iš žetonų pardavimo, kurie buvo išparduoti per mažiau nei penkias valandas.

“Polychain Capital” ir “Three Arrows Capital” 2021 m. birželį organizavo 230 mln. dolerių vertės “avalanche crypto” finansavimo raundą, kuris buvo užbaigtas per privatų žetonų pardavimą. 2023 m. balandį “Avalanche” paskelbė apie 350 mln. dolerių investicijų raundą, dėl kurio bendrovės vertė pasiekė 5,2 mlrd. dolerių.

“DeFi Llama” duomenimis, po “Ethereum” ir “Binance” grandinės nuo 2020 m. yra trečia pagal bendrą vertę (TVL) blokų grandinė.

Kokia yra lavinos funkcija?
Ar AVAX yra Ethereum?

Kokia yra lavinos funkcija?

“Avalanche” yra galinga tarpusavyje sujungtų blokų grandinių trijulė, kurią sudaro mainų grandinė (X-Chain), sutarčių grandinė (C-Chain) ir platformų grandinė (P-Chain). Sujungusi šiuos tris esminius komponentus, “Avalanche” tapo nepakeičiama skaitmeninio turto sąveikos platforma.

Naudodamiesi šia novatoriška technologija, naudotojai gali mėgautis neprilygstama sparta, saugumu, mastelio keitimu ir sąveikos galimybėmis. X-Chain naudojama naujam skaitmeniniam turtui generuoti, C-Chain yra “Avalanche” “Ethereum” virtualios mašinos (EVM) įgyvendinimas, o P-Chain naudojama validatoriams organizuoti ir potinkliams formuoti.

Antroji ir trečioji blokų grandinės (P-Chain ir C-Chain) apsaugotos “Snowman” konsensusu, kuris padeda užtikrinti didelio našumo saugias išmaniąsias sutartis. X grandinę saugo “Avalanche” konsensusas, skirtas DAG. Tai saugus ir keičiamo mastelio protokolas, galintis galutinai užbaigti sandorius per kelias sekundes.

Ar AVAX yra geresnis už Ethereum?
Kiek bus verta avax kriptovaliutą?

“Ava Labs” teigimu, “Avalanche”, padalijusi savo architektūrą į tris atskiras blokų grandines, gali padidinti lankstumą, greitį ir saugumą, kartu išlaikydama suderinamumą. Dėl didelio šios platformos lankstumo kūrėjai dabar gali kurti įvairias programėles.

Tinklas pagrįstas AVAX – unikaliu “Avalanche” ekosistemos paslaugų žetonu, kuris naudojamas tinklo mokesčiams, kainoms mokėti ir “Avalanche” potinkliams “atsiskaityti” tarp “Avalanche” potinklių.

Kas su tuo susiję?

“Ava Labs” teigimu, jų sistema gali apdoroti 4500 sandorių per sekundę, palyginti su 7 “Bitcoin” ir 14 “Ethereum” sandorių. Be to, sandoriai gali būti užbaigti per tris sekundes ar greičiau. Dėl to labiau tikėtina, kad ji būtų tinkama didelės apimties decentralizuotoms programoms, o tai gali būti iššūkis “Ethereum”, atsižvelgiant į dabartinį jos mastelį.

Ar avax kriptovaliutą sukurtas ant Ethereum?
Ar galiu išgauti AVAX?

“Avalanche” sukurta ne tik dėl savo mastelio keitimo, bet ir siekiant išspręsti šiandien aktualią blokų grandinėmis grindžiamų sistemų problemą – sąveikumą. Tai pasiekiama leidžiant blokų grandinėms skirtinguose potinkliuose, taip pat tarp potinklių bendrauti tarpusavyje, kad jos galėtų papildyti ir palengvinti vertės perdavimą tarp grandinių.

Ji taip pat yra gana plati, jei turite ne mažiau kaip 2000 AVAX'ų. Daugelyje PoS blokų grandinių konsensuso formavime gali dalyvauti tik ribotas skaičius patvirtintojų, o “Avalanche” leidžia tai daryti visiems, turintiems bent 2 000 AVAX.

Ar AVAX yra tinkamas investicijoms?
Ar avax kriptovaliutą yra vertybinis popierius?

2023 m. gegužės mėn. didžiausias “Avalance” konkurentas vis dar yra “Ethereum” – blokų grandinės platforma, kuri karaliauja decentralizuotų finansinių technologijų srityje. Nors lavinos kriptovaliuta naudoja atskirą konsensuso mechanizmą, kad apsaugotų tinklą ir įgalintų vertės pervedimus tarp grandinių be tiltų, ji taip pat palaiko išmaniąsias sutartis ant kitų platformų.

Už blogą mazgą ar netinkamai veikiančią sistemą, jei aukcionas bus baigtas, naudotojai nebus baudžiami.

Kokios galimos “Avalanche” taikymo sritys?

“Avalanche” leidžia asmenims ir organizacijoms be vargo kurti savo pritaikytas blokų grandines, nesvarbu, ar jos skirtos viešam, ar privačiam naudojimui.

Kokios galimos "Avalanche" taikymo sritys?
Ar avax kriptovaliutą yra Coinbase C grandinėje?

Pristatome vienintelę tokio pobūdžio platformą, kurioje susilieja daugybė pagal užsakymą sukurtų blokų grandinių ir sudėtinga “Proof-of-Stake” konsensuso technologija, kad būtų sukurta aistringa decentralizuota sistema. Išlaisvinkite precedento neturinčią galią kūrėjams visur!

Kūrėjai gali lengvai perkelti savo “Ethereum” dApps į “Avalanche” ir vykdyti įvairias decentralizuotas programas (dApps) platformoje, nes ji suderinama su “Ethereum” įrankių rinkiniu. Šios programos gali veikti “Avalanche” sukurtoje blokų grandinėje arba nepriklausomoje blokų grandinėje, todėl kūrėjams suteikiama didelė jų apsaugos ir veikimo kontrolė.

Technologijų ir patirties pažanga leido “Avalanche” greitai suklestėti, ir dabar yra daugybė platformos pagrindu sukurtų taikomųjų programų, įskaitant privačius vertybinius popierius (“Securitize”), prognozių rinkas (“Prosper”) ir stabelcoins (“Bilira” – Turkijos valiuta). Stabilikoinai lira ).

Kas gero AVAX?
Kas nutiko AVAX?

Kur ir kaip įsigyti AVAX

“Avalanche” žetoną (AVAX) galima įsigyti ir iškeisti įvairiose biržose, įskaitant “Binance”, “OKEx”, “Bitfinex”, “Huobi Global”, “CoinEx”, “Paribu”, “WazirX”, “OKCoin” ir “Hotbit”.

žmonijos rasė labai pasikeis.

Platformoje ieškoma būdų, kaip patenkinti vis didėjantį naudotojų skaičių, kartu išlaikant greitumą ir prieinamumą, kurie būdingi sparčiai “Avalanche” plėtrai. Vienas iš atsakymų gali būti potinkliniai tinklai.

Kur ir kaip įsigyti AVAX
Kur galima įsigyti AVAX monetų?

Subtinklai leidžia tam tikriems “Avalanche” sukurtiems projektams prisijungti prie pagrindinio tinklo atskiromis jungtimis, neužimant daug vietos tinkle. Tokiu būdu nukreipiant duomenų srautą (anksčiau Ethereum kankinusios problemos), potinkliniai tinklai gali padėti Ethereum išvengti perkrovų ir sandorių vėlavimo augant tinklui.

2023 m. kovą “Avalanche” pristatė 290 mln. dolerių planą, skirtą padėti kūrėjams integruoti potinklius į “Avalanche” remiamus projektus. Iniciatyva “Avalanche Multiverse” skatins kūrėjus kurti visiškai konfigūruojamus tinklus, skirtus konkrečioms programoms “Avalanche” blokų grandinėje. Teoriškai potinkliai gali leisti ištisoms kriptovaliutoms, tokioms kaip “Bitcoin” ar “Etherium”, egzistuoti tame pačiame tinkle kaip ir asmeninės naudotojų valiutos.

Kiek AVAX metų?
Kas yra Phantom cryptocurrency?

Tradicinės finansų įstaigos gali naudoti “Avalanche” potinklius, kad atitiktų “Pažink savo klientą” (KYC) standartus, suteikdamos jiems galimybę.

Subtinklai buvo naudojami keliuose didelio masto projektuose, įskaitant “DeFi Kingdoms” – blokų grandinės žaidimą, paremtą “Ethereum Harmony” šonine grandine.

Ar įmanoma gauti pasyvų uždarbį su “Avalanche”?

“Avalanche” suteikia nepakartojamą galimybę prisijungti prie žaidimo kaip dalyviui. Siekdami užtikrinti sandorių stabilumą ir galiojimą, turite pateikti savo kriptovaliutą kaip užstatą blokų grandinei, kad ji galėtų apsaugoti tinklą ir patvirtinti sandorius. Kai statysite už AVAX žetonus, jums bus kompensuojama naujais duomenų blokais.

Ar įmanoma gauti pasyvų uždarbį su "Avalanche"?
Kaip iš karto gauti AVAX?

Kriptovaliutų platforma – tai paprastas būdas lažintis. Toliau pateikiamos dvi statymų su “Avalanche” galimybės:

  • Occoin
  • Celsijaus

Už “Avalanche” galite lažintis ir patys, naudodami kriptovaliutų piniginę, tačiau tam taikomi minimalūs balanso reikalavimai. Norėdami būti delegatu ir perduoti savo kriptovaliutą tvirtintojui, turite turėti bent 25 AVAX. Kad galėtumėte veikti kaip tvirtintojas, kuris tvirtina sandorius, jums reikia turėti ne mažiau kaip 2 000 AVAX.

Kaip parduoti AVAX?
Avalanche Cryptocurrency 2023

Unikali rizika

Nepaisant to, kad “Avalanche” neturi jokių didelių trūkumų, tai vis dar palyginti naujas projektas itin konkurencingoje aplinkoje. Daugelis žymiausių pasaulyje išmaniųjų sutarčių blokų grandinių pradėjo veikti metais anksčiau nei “Avalanche”, todėl jos galėjo įgyti didesnį pagreitį. Ir, kaip ir “Avalanche” per visą savo kūrimosi laikotarpį, visada atsiranda šviežių iniciatyvų, bandančių aplenkti rinkos lyderius.

Taip pat nesutariama dėl to, ar “Avalanche” tinklas iš tiesų yra decentralizuotas. Projektą valdo “Ava Labs”, kuri turi didelę galią. Tiesą sakant, dauguma organizacijų, remiančių dideles blokų grandinės iniciatyvas, turi daug įtakos jų valdymui.

Ar AVAX yra geras projektas?
Ar galiu pirkti AVAX patikimoje piniginėje?

Ar gera idėja investuoti į “Avalanche”?

Dėl savo architektūros ir augančios ekosistemos “Avalanche” turi ilgalaikio augimo potencialą. Finansinių paslaugų įmonė “Valkyrie Investments” 2023 m. gegužės mėn. paskelbė, kad investuos į avalynę tik į su “Avalanche” susijusį turtą. Kartu ji susiduria su didele konkurencija, o jos vertė yra tokia pat nepastovi kaip ir bet kurios kitos investicijos į kriptovaliutas.

“Avalanche” nuopelnas yra tas, kad daugybė bendrovės blokų grandinės tinklų ir konsensuso mechanizmas, atrodo, veikia gerai. Sandorių sąnaudos yra mažos, o sandorių užbaigimo laikas, atrodo, yra greitesnis nei bet kurioje kitoje blokų grandinėje, remiantis Avalanche.

2021 m., praėjus vos dvejiems veiklos metams, “Avalanche” platformos bendra užfiksuota vertė (TVL) siekė 11 mlrd. dolerių, t. y. 227 proc. daugiau nei metų pradžioje. Nuo 2023 m. balandžio mėn. ji užėmė ketvirtą vietą pagal bendrą TVL.

Ar gera idėja investuoti į "Avalanche"?
Koks yra “Avalanche Crypto” tikslas?

Dabartinėmis sąlygomis prognozuoti, kurios blokų grandinės išmaniosios sutartys bus sėkmingiausios, yra sudėtinga. Investuotojai, kurie pageidauja paskirstyti savo investicijas daugeliui projektų, gali rinktis diversifikaciją.

Atminkite, kad “Avalanche” kaina gali labai svyruoti ir greičiausiai svyruos. Dėl šio pavojaus geriausia į bitkoinus investuoti tik nedidelę viso portfelio dalį. Įsitikinkite, kad esate pasiryžę jį laikyti ilgą laiką, bent penkerius metus, kad užtikrintumėte jo augimą ir sėkmę.

  • “Avalanche” taip pat pristatė naują konkrečiai platformai skirtą piniginę “Core”, kuri bus naudojama kartu su antriniais tinklais.
  • “Ava Labs” prezidentas Wayne'as Wu išreiškė susidomėjimą bandymu įtraukti visas pagrindines blokų grandines, įskaitant “Bitcoin” ir “Etherium”, o tai yra sudėtingas tikslas.
  • “Avalanche” yra ypač patogi platforma, kurios vienas iš daugelio privalumų – itin paprastas naudojimas. Pavyzdžiui, AVAX žetonų “Binance” galite įsigyti vos keliais paspaudimais.
  • Be to, yra daugybė būdų, kaip padidinti savo pajamas iš investicijų.
Kas yra AVAX Reddit?
Ar Avalanche yra gera cryptocurrency?

Kaip minėjome anksčiau, galite gauti pinigus tiesiog laikydami AVAX piniginėje.

Kaip minėjome anksčiau, galite gauti pinigus tiesiog laikydami AVAX piniginėje.

  • Be to, galite savo AVAX įrenginį pasidėti, t. y. iš esmės skolinate jį naudoti kitiems tinklo nariams. Mainais už tai uždirbsite AVAX palūkanas.
  • Jei jaučiatės iniciatyvesni, kodėl gi jums netapus delegatu arba tvirtintoju ir nepadarius dar didesnės įtakos? Būdami delegatu, padėsite apsaugoti tinklą ir apdoroti operacijas. O kaip tvirtintojas uždirbsite mokesčius už kiekvieną patvirtintą sandorį.

Natūralu, kad bet kokia investicija yra susijusi su tam tikra rizika. AVAX vertė gali sumažėti ar net tapti bevertė, todėl svarbu atlikti išsamų tyrimą ir investuoti tik tiek, kiek esate pasirengę prarasti.

Tiems, kurie ieško didelės grąžos ir rizikos investicijos, galinčios duoti puikių rezultatų, verta ištirti “Avalanche”.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams