Table of Contents
Ar bitkoinas yra saugus? Blokų grandinės technologija, kuria paremtas bitkoinas, iš esmės yra saugi dėl decentralizuotos ir viešai prieinamos paskirstytosios knygos technologijos, taip pat dėl šifravimo metodo, naudojamo kiekviename sandoryje.
Daug kur bitkoinas laikomas ir skaitmeniniu turtu, ir valiuta, tačiau įvairiose šalyse jis pripažįstamas skirtingai. Jis turi panašių savybių kaip ir tradiciniai pinigai – gali būti keičiamas arba saugoti vertę, tačiau vis dar susiduria su sunkumais dėl konsoliduoto teisinio statuso.
Galima tikėtis šių kriptovaliuta pagrįstos mokėjimo sistemos privalumų
“Bitcoin” yra revoliucinė jėga skaitmeninės valiutos srityje, kuri lemia precedento neturinčius pokyčius, susijusius su tuo, kaip žmonės moka ir gauna pinigus. Didžiuodamasi savo novatorišku statusu, kriptovaliuta yra labiausiai vertinama ir plačiai naudojama valiuta, nepaisant kartais pasitaikančių vertės svyravimų.
Jei norite investuoti į skaitmeninę valiutą, saugesnė, bet galimai mažiau pelninga alternatyva yra su kriptovaliuta susijusių įmonių akcijų pirkimas.
Ar kriptovaliuta yra saugi?
Nepaisant pagrįstų nuogąstavimų dėl kriptovaliutų saugumo, tam tikri požymiai rodo, kad kriptovaliutos yra nuolatinės.
Kriptovaliutai būdingi keli pavojai
Kriptovaliutų biržos yra labiau linkusios į įsilaužimus ir kitas nusikalstamas veikas nei vertybinių popierių biržos. Saugumo pažeidimai lėmė didelius nuostolius investuotojams, iš kurių buvo pavogtas jų skaitmeninis turtas, todėl kelios biržos ir trečiųjų šalių draudimo įmonės pradėjo siūlyti apsaugą nuo įsilaužimų.
Kriptovaliutas saugoti yra sunkiau nei akcijas ar obligacijas.Nepaisant to, dauguma žmonių nenori saugoti savo skaitmeninių išteklių biržose dėl tos pačios priežasties, dėl kurios jie nesinešiotų su savimi fizinių pinigų – baiminasi būti apiplėšti.
Jei savo skaitmeninę valiutą laikote centralizuotoje biržoje, nesate vienintelis šių išteklių savininkas. Jei vyriausybė įsakytų uždaryti biržas arba jei jūsų pasirinkta birža taptų nemoki, jums gali būti neįmanoma atgauti savo lėšų.
Tarp kriptovaliutų savininkų populiarūs neprisijungę šaltojo saugojimo sprendimai, pavyzdžiui, aparatinės piniginės. Tačiau neprisijungus prie interneto saugykla turi trūkumų. Rimčiausias pavojus yra privataus rakto praradimas; be jo negalėsite naudotis savo kriptovaliutų lėšomis.
Nėra jokios garantijos, kad kriptovaliutos projektas, į kurį investuojate, bus sėkmingas. Tik kelioms atrinktoms kriptovaliutomis grindžiamoms iniciatyvoms pavyko išgyventi pakankamai ilgai, kad išliktų tvirtos šioje vis labiau konkurencingoje aplinkoje.
Reguliavimo institucijos taip pat gali imtis veiksmų prieš visą kriptovaliutų sektorių, ypač jei vyriausybės kriptovaliutas vertins kaip potencialų pavojų, o ne kaip pažangią technologiją.
Sudėtingi technologiniai kriptovaliutų elementai taip pat didina investuotojų riziką.
Mes tik pradedame plačiai naudoti kriptovaliutas.
Priėmimas yra vienas iš svarbiausių kriptovaliutų kainas lemiančių veiksnių. Didėjant kriptovaliutų turto naudojimui ir pripažinimui, didėja ir jų vertė.
Šiuo metu kriptovaliuta yra pradiniame etape. Atsižvelgiant į jai būdingą riziką, ši investavimo galimybė turi nepaprastą vertės didėjimo potencialą.
Kuriamos kriptovaliutų ateities sandorių rinkos, o daugelis įmonių įgyja tiesioginę prieigą prie šio sektoriaus. Tokios finansų milžinės kaip “Block” ( NYSE: SQ ) ir “PayPal” ( NASDAQ: PYPL ) palengvina kriptovaliutų pirkimą ir prekybą jų populiariose platformose.
Kitos įmonės, įskaitant “Block”, yra investavusios šimtus milijonų dolerių į bitkoinus ir kitą skaitmeninį turtą. 2021 m. pradžioje technologijų milžinė “Tesla” drąsiai įsigijo 1,5 mlrd. bitkoinų, taip parodydama savo pasitikėjimą kriptovaliuta ir blokų grandinės technologija. Elektromobilių gamintoja teigė, kad iki 2023 m. vasario mėn. kriptovaliutoje turėjo daugiau kaip 2 mlrd. dolerių.
2020 m. “Microstrategy” (NASDAQ: MSTR) – verslo žvalgybos programinės įrangos įmonė – pradėjo kaupti bitkoinus. Iki 2021 m. pabaigos ji turėjo 5,7 mlrd. dolerių kriptovaliutos ir teigė, kad papildomus iš veiklos gautus pinigus panaudos dar didesniam jų kiekiui įsigyti.
Didėjantis įsisavinimo tempas rodo pramonės brandą, kaip ir tai, kad daugėja individualių investuotojų ir įmonių, norinčių turėti tiesioginę prieigą prie kriptovaliutų.
Nepaisant pažangos, kriptovaliutų dar laukia ilgas kelias, kol jos taps visuotinai pripažintos. Šiuo metu tik nedidelė dalis pasaulio gyventojų turi skaitmeninio turto, o dar mažiau jų kriptovaliutomis naudojasi reguliariai.
Ar kriptovaliuta yra perspektyvi ilgalaikė investicija?
Tokios kriptovaliutos kaip bitkoinas ir eteris gali visiškai pakeisti mūsų ekonomiką, turėdamos didelį tikslą. Nors neįmanoma nuspėti, ar kuri nors konkreti kriptovaliuta bus sėkminga, investuotojai, kurie anksti įsitraukia į projektą, kuris galiausiai tampa sėkmingas, gali gauti didelį atlygį vėliau.
Kad kriptovaliutų projektas sulauktų plataus pripažinimo ir ilgalaikės sėkmės, visuomenė turi suvokti jo potencialą.
Bitcoin yra patraukli investicija investuotojams į kriptovaliutas.
Dėl tinklo efekto bitkoinas iš to gauna naudos – daugiau žmonių nori turėti bitkoinų, nes dauguma asmenų jau turi. Daugelis investuotojų bitkoinus dėl jų savybių, panašių į tauriuosius metalus, pavadino “skaitmeniniu auksu”, tačiau jie gali būti naudojami ir kaip mokėjimo priemonė.
Bitcoiners tikisi, kad kriptovaliutos rinkos kapitalizacija kils ilgą laiką, nes jos pasiūla yra ribota, skirtingai nuo daugumos fiat valiutų, pavyzdžiui, JAV dolerio ir Japonijos jenos, kurių suma yra maksimali. Bitkoinų kiekis ribojamas iki mažiau nei 21 mln. vienetų, o daugumą valiutų centriniai bankai gali spausdinti tiek kartų, kiek nori. Didelė dalis kriptografinių investicijų perka bitkoinus ne tam, kad naudotų juos kaip valiutą, o todėl, kad tikisi, jog jų kaina ir toliau kils.
Ilgalaikės investicijos į “Etherium
Ethereum yra decentralizuota platforma, kurioje galima sudaryti skaitmenines sutartis, kurios gali būti vykdomos automatiškai. Ethereum tinklo vietinė valiuta vadinama eteriu, o ją gali įsigyti investuotojai, norintys investuoti į Ethereum portfelį. Nors bitkoinas dažnai siejamas su virtualiuoju auksu, Ethereum sukuria tarptautinę skaičiavimo architektūrą, kuri palaiko daugelį kitų kriptovaliutų, taip pat dideles decentralizuotų taikomųjų programų ekosistemas.
Ethereum turi potencialo gauti naudos iš tinklo efektų ir sukurti ilgalaikę vertę dėl jos platformoje sukurtų kriptovaliutų skaičiaus ir atvirojo kodo decentralizuotos programos dizaino. “Ethereum” platformos dėka įmanomos “išmaniosios sutartys”, kurios yra automatiškai vykdomos atsižvelgiant į iš anksto nustatytus kriterijus, įtvirtintus sutarties kode.
Eteris generuojamas kaip atlygis už išmaniųjų sutarčių vykdymą “Ethereum” tinkle. Išmaniųjų sutarčių technologija gali sukelti revoliuciją ištisose pramonės šakose, pavyzdžiui, nekilnojamojo turto ir bankininkystės. Be to, ji turi galią kurti nenuspėjamus verslo modelius, kurie yra platesni ir didesni nei bet kada anksčiau.
Kadangi Ethereum sparčiai populiarėja visame pasaulyje, Ether žetonas kasdien tampa vis vertingesnis. Ilgalaikėmis Ethereum platformos perspektyvomis pasitikintys investuotojai gali iš karto gauti pelno įsigydami Ether.
Eteris turi turėti akivaizdžią konkurenciją. Keletas “Ethereum žudikų”, tokių kaip Solana ( CRYPTO: SOL ), Polygon ( CRYPTO: MATIC ) ir Avalanche ( CRYPTO: AVAX ), yra sukurti išmaniosioms sutartims apdoroti ir naudoja blokų grandinės sistemą, kuri gali apdoroti daugiau sandorių per sekundę. Greitis ne tik didina efektyvumą, bet ir yra naudingas vartotojams, nes leidžia sutaupyti lėšų. Ethereum išsiskiria kaip populiariausia išmaniųjų sutarčių diegimo platforma.
Kol kas dar neaišku, ar kriptovaliuta yra protinga investicija.
Kriptovaliuta yra azartinis lošimas – nors kriptovaliuta turi potencialą virsti didele pinigų suma, ji vis dar yra labai nepatikima investicija.
Investuodami į įvairias kriptovaliutas, galite apsisaugoti nuo galimų nuostolių, patirtų turint vieną kriptovaliutą. Skirtingo skaitmeninio turto kainos gali kisti įvairiais tempais ir laikui bėgant, todėl kelių rūšių kriptovaliutų turėjimas suteikia tam tikrą apsaugą nuo bet kurios vienos investicijos smukimo.
Ar verta investuoti į kriptovaliutą?
cryptocurrency atsargų rinka praeityje, įsigyti šiek tiek cryptocurrency gali padėti diversifikuoti savo portfelį. Jei laikui bėgant kriptovaliutų naudojimas didės, investuoti į kriptovaliutas tiesiogiai, kaip į gerai diversifikuoto portfelio dalį, tikriausiai bus naudinga.
Visada turėkite investavimo tezę kiekvienai kriptovaliutai, į kurią investuojate, ypač jei investuojate pirmą kartą. Turėkite galutinį tikslą arba planą, kiek laiko laikyti kiekvieną investiciją. Prieš investuodami galite valdyti ir sumažinti bendrą riziką, jei apie kriptovaliutas sužinosite kuo daugiau.
Kriptovaliutų plėtrą skatina staigus akcijų rinkos kilimas.
Nors klasikinės akcijos tebėra investicijų grąžos etalonas, investicijos į kriptovaliutas gali atnešti daug didesnį pelną.
S&P 500 indeksas išaugo net 94 %, o NASDAQ Composite indeksas – dar labiau ir pasiekė 144 %. Šios rinkos patiria didžiulį augimą ir sėkmę!
Tačiau bitkoinas nėra sėkmingiausia kriptovaliuta šioje srityje; daugelis kitų žetonų pasiekė didesnį pelną nei jis.
Neapsiribokite kriptografinių investicijų potencialu tik bitkoinais – yra daugybė kitų skaitmeninių valiutų, kurios siūlo tokią pačią ar net didesnę grąžą! Ethereum ir BNB buvo užfiksuotas milžiniškas augimas, atitinkamai 7000 % ir 10 000 %! Norintiems kitais metais išleisti savo ETH, mūsų vadovas apie geriausias Ethereum pinigines kaip tik 2023 m. Nepraleiskite progos pasinaudoti šia pelninga galimybe; peržiūrėkite jį dabar!
Jei pažvelgtumėte į kai kurias geriausias Metaverslo kriptovaliutas rinkoje, grąža būtų dar įspūdingesnė. Pavyzdžiui, “Decentraland” ir jos žetono MANA vertė nuo jų pasirodymo padidėjo daugiau nei 25 000 proc.
Didelės įmonės vis aktyviau dalyvauja kriptovaliutų rinkoje.
Kai kurios didžiausios ir stipriausios pasaulio įmonės dabar naudoja bitkoinus, o tai patvirtina, kad šis sektorius tęsis ilgą laiką.
Iki 2020 m. pabaigos “Tesla” įsiveržė į rinką su galinga 1 trilijono JAV dolerių verte ir į savo balansą pradėjo įtraukti bitkoinų sandorius, kurių bendra vertė siekė įspūdingą 1,5 mlrd. dolerių sumą!
Kriptovaliuta tapo pagrindine, o tokios įmonės kaip “Starbucks”, “Microsoft”, “PayPal” ir “Overstock” yra jos lyderės. Vos keliais paspaudimais galite atlikti operacijas per kelias sekundes – su “Bitcoin” atsiskaityti už kasdienius poreikius dabar lengviau nei bet kada anksčiau!
Kriptovaliuta gali duoti kapitalo prieaugį ir stabilias pajamas.
Kitas svarbus veiksnys, skatinantis susidomėjimą kriptovaliutomis, yra tai, kad skaitmeninis turtas suteikia galimybę gauti pelno ir internetu, ir neprisijungus prie interneto.
Iš pradžių, kaip minėta anksčiau, jei turite kriptovaliutų ir jų kaina atviroje rinkoje kyla, jūsų turimos kriptovaliutos bus pelningos.
Tačiau skaitmeninius žetonus taip pat galite pervesti į kriptovaliutų taupomąsias sąskaitas ir papildomai uždirbti pasyvių pajamų. Pavyzdžiui, jei savo kriptovaliutą investuosite į “Aqru”, per metus gausite 7 proc. grąžą.
Jei investuosite į kriptovaliutą ir saugiai laikysite savo žetonus, didėjant žetono vertei ir toliau gausite pelno.
Jei investuoti į kriptovaliutą jums atrodo bauginantis dalykas, yra keletas kitų būdų, kaip pasinaudoti jos augimu. Galite investuoti į tokias bendroves kaip “Coinbase”, “Block” ir “PayPal” arba tokias biržas kaip “CME Group” (NASDAQ: CME), kuri leidžia prekiauti bitkoinų ateities sandoriais. Nors investicijos į šias įmones gali būti pelningos, jos neturi tokio paties potencialo kaip kriptovaliutos pirkimas.