5 geriausios “Defi” piniginės 2023 m.: kaip pasirinkti, naudoti ir gauti naudos iš decentralizuotų finansų

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Kas yra “DeFi” piniginė?

“DeFi” piniginė, arba išmaniųjų sutarčių piniginė, yra revoliucinė kriptovaliutų piniginė, kuri suteikia naudotojui maksimalų lankstumą ir galimybę kontroliuoti savo lėšas. Naudodamiesi šia pinigine, naudotojai patys atsako už savo saugumo palaikymą, saugodami saugius sėklinių frazių įrašus, jei kas nors nutiktų su pinigine. Šis universalus piniginės tipas palengvina prieigą prie daugybės programų, neprisirišant prie jokios konkrečios biržos – tai suteikia visišką laisvę valdant savo skaitmeninį turtą.

⚡️ Kam naudojama “DeFi” kriptovaliutų piniginė?

Saugumas yra gyvybiškai svarbus saugant pinigus, o Crypto.com DeFi Piniginė užtikrina, kad išlaikysite visišką savo lėšų kontrolę. Būdami nesaugi piniginė, galėsite siųsti bitkoinus visame pasaulyje, o patvirtinimo ir tinklo mokesčių tarifai bus pritaikyti būtent tam, kas jums tinka!

⚡️ Ar “DeFi” piniginė yra gera?

Crypto.com DeFi Piniginė suteikia idealų įėjimo tašką į cryptocurrency naujokams, pristatyti saugią, bet paprastą platformą, siekiant palengvinti vartotojams veiksmingai kontroliuoti savo skaitmeninį turtą be bankininkystės pernelyg didelių išlaidų! Dėl savo ekonomiškumo ir paprasto naudojimo patogumo ji yra itin populiari – tad kodėl gi jos neišbandžius? Atėjo laikas revoliucionizuoti savo mokėjimo patirtį su šiuo išskirtiniu ištekliumi! O dėl galimybės saugoti daugybę monetų ir žetonų iš vienos piniginės, nėra geresnio būdo centralizuotai valdyti savo kriptovaliutų portfelį nei naudojant Crypto.com DeFi piniginę!

⚡️ Ar “DeFi” piniginės yra saugios?

Kai kalbama apie saugumą, “DeFi” yra geriausias pasirinkimas. Nors tai suteikia jums visišką autonomiją valdant savo finansus, klientų aptarnavimo tarnyba ne visada galės padėti, jei pamiršite ar prarasite slaptažodį, nes nėra atsarginių kopijų.

Atverkite visą inovatyvių perspektyvų pasaulį su saugia “DeFi” pinigine, kuri yra apsaugota nuo pažeidimų ir “jailbreakinimo”. Decentralizuoti finansai atvėrė neįsivaizduojamas galimybes tiek rinkos prekiautojams, tiek investuotojams – nuo nefitinių žetonų meno (NFT) iki egzotiškų išvestinių finansinių priemonių. Naudodamiesi tinkamomis saugumo priemonėmis galite saugiai ir nesijaudindami pasiekti šias rinkas.

Vietoj tradicinių “Web 2” platformų, kurioms reikia vartotojo vardo ir slaptažodžio, “DeFi” piniginės suteikia naudotojams lengvesnę prieigą prie savo paskyrų per “Google” arba “Facebook”. Sujungus populiarias blokų grandines ir “DeFi” protokolus su šiomis “Web 3” piniginėmis, asmenys gali mėgautis netrikdomomis finansinėmis operacijomis per kelias sekundes!

Ar "DeFi" kriptovaliutų piniginė yra gera?
.Ar Defi cryptocurrency piniginė yra gera?

Kas yra “Defi” piniginė ir kaip ji veikia?

Nešiojamoji piniginė apsaugo jūsų kriptovaliutos turtą privačiu raktu arba slaptažodžiu, prieinamu tik jums. Naudodamos tokio tipo piniginę, net vyriausybės negali areštuoti sąskaitos – nors jos gali reikalauti, kad žetonų emitentai įšaldytų biržose siunčiamas įplaukiančias lėšas ir uždraustų tam tikras operacijas. Galite būti tikri, kad jūsų užšifruotos lėšos išliks saugios teisėtam savininkui – jums!

Kas yra "Defi" piniginė ir kaip ji veikia?
Ar “Coinbase DeFi” piniginė yra saugi?

Neprižiūrimos piniginės skiriasi nuo centralizuotų biržų piniginių tuo, kad jos nesuteikia visiškos jūsų turto kontrolės. Kitaip tariant, jūs atsisakote tam tikros savo turto kontrolės, kaip ir naudodamiesi banko paslaugomis. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp banko ir kriptovaliutų biržos yra tas, kad valstybinės indėlių programos reguliuoja ir draudžia bankus, o biržoms tokios programos nėra.

Priklausomai nuo pasirinkto tipo, “DeFi” piniginės turi įvairių funkcijų ir galimybių. Naudotojai gali rinktis iš daugybės variantų, kurių kiekvienas turi unikalių privalumų: nuo nelaidinių iki hierarchinių deterministinių (HD) ir kelių parašų piniginių.

  • “MetaMask” yra populiari “Ethereum” piniginė, turinti 30 milijonų aktyvių naudotojų. Šis galingas “Google Chrome” ir “Firefox” plėtinys leidžia naršyklėje sklandžiai paleisti decentralizuotas taikomąsias programas (dApps) neatsisiunčiant blokų grandinės – taip užtikrinama efektyvi, streso nekelianti naudotojo patirtis.
  • “Coinbase” piniginė: “Coinbase” piniginė yra patogi “Defi” piniginė su integruota decentralizuota interneto naršykle. Ją galima naudoti “iOS” ir “Android” operacinėse sistemose ir joje galite gauti, saugoti ir siųsti kriptovaliutų turtą. Ją taip pat galite naudoti norėdami tyrinėti dApps.
  • Pasitikėjimo piniginė: Pasitikėjimo piniginė yra DeFi piniginė su dideliu turto pasirinkimu. Ji palaiko Ethereum ir kitas pagrindines blokų grandines. “Trust Wallet” galima naudoti “iOS” ir “Android”.
Ar "Coinbase" turi "DeFi" piniginę?
Kaip pasirinkti saugią “DeFi” piniginę?
  • Jei 2023 m. norite pakeisti savo kriptovaliutų prekybą, “DeFi Swap” yra geriausia decentralizuota birža jums. Nereikalaudama, kad lėšos būtų užrakintos sąskaitoje, kaip tai darytų depozitinės platformos, DeFi Swap leidžia naudotojams maksimaliai lanksčiai valdyti ir kontroliuoti savo kriptovaliutų investicijas, visiškai atsisakydama indėlių! Be to, ši pažangiausia technologija dabar yra palaikoma trijose šiandien pirmaujančiose blokų grandinėse: Nesvarbu, kur esate ar koks sudėtingas gali atrodyti sandoris, su “DeFi Swap” jis negali būti paprastesnis.
  • Jei ieškote saugios ir ekonomiškos DeFi piniginės, Crypto.com turi puikų sprendimą – jų garsioji DeFi piniginė! Ją galima naudoti Ethereum ir kitose pagrindinėse blokų grandinėse, be to, joje yra integruotas fiat palaikomas stablecoin, kad prekyba Defi Swap būtų dar paprastesnė. Naudodamiesi moderniausiomis Crypto.com saugumo priemonėmis, savo kriptovaliutas visada laikote saugiose rankose.
Geriausios kriptovaliutų piniginės decentralizuotiems finansams
Ar “Exodus” yra “DeFi” piniginė?

Šiame straipsnyje daugiausia dėmesio skirsime programinėms piniginėms, nes jos yra populiariausias būdas palaikyti sąsają su decentralizuotais finansų protokolais, pavyzdžiui, decentralizuotomis biržomis, skolinimo protokolais ir pajamų ūkiais.

Tinkamos “DeFi” piniginės pasirinkimas

Pirmasis pasirinkimas, kurį turėsite padaryti rinkdamiesi “Defi” piniginę, yra blokų grandinė, kurioje norite ją naudoti. Pavyzdžiui, “MetaMask”, viena populiariausių “Web 3” piniginių, šiuo metu nepalaiko “Solana” blokų grandinės.

Tinkamos "DeFi" piniginės pasirinkimas
Kaip naudoti “DeFi Swap” kriptovaliutą?

Norint sąveikauti su “Solana” decentralizuotomis programėlėmis (“dapp”), reikia turėti piniginę, pavyzdžiui, “Solflare”, “Sollet” arba “Phantom”. Kai kurioms blokų grandinės programoms reikalingos jų piniginės, pavyzdžiui, kriptovaliutų žaidimui “Axie Infinity” reikalinga “Ronin” piniginė.

Jei skirtingais tikslais naudojate kelias “DeFi” pinigines, jūsų svetainėje gali greitai pritrūkti vietos. Juos lengva ir greita sukurti, tačiau nepamirškite, kad.

Piniginės naudojamos ne tik blokams saugoti, bet ir įvairiems tikslams. Kai kurios piniginės geriau tinka tam tikram turtui tvarkyti. Pavyzdžiui, “MetaMask” neatspindi jūsų piniginėje saugomų NFT. Kita vertus, “Rainbow” piniginė leidžia peržiūrėti jūsų sąskaitoje esančius NFT.

Ar galiu išsiimti pinigus iš "DeFi" piniginės?
Kaip atlikti mainus “DeFi” piniginėje?

Kai kurios “DeFi” piniginės, pavyzdžiui, “MetaMask” ir “SolFlare”, integruojamos su decentralizuotomis finansinėmis programėlėmis, kad galėtumėte naudotis “DeFi” protokolais arba atlikti operacijas neišeidami iš piniginės. MetaMask programėlėje galite prekiauti žetonais, o SolFlare leidžia valdyti lažybų sąskaitas.

Naudodamiesi “Argent” galite naudotis decentralizuota tarpusavio platformą, kuri leidžia greitai ir ekonomiškai efektyviai pirkti ir pervesti skaitmeninį turtą naudojant debetinę kortelę. “zkSync Level 2” naudojama siekiant sumažinti sandorių išlaidas, o “Yearn”, “Lido” ir “Gro” yra integruotos. Taip pat galite atlikti statymus, leidžiančius uždirbti atlygį laikant kriptovaliutą Argent piniginėje. Tai taip pat viena patogiausių kriptovaliutų piniginių, nes ji suderinama ir su “Compound credit”, ir su dYdX decentralizuota išvestinių finansinių priemonių rinka. Ji veikia su “Coinbase” pinigine, kuri yra ne pasaugos tarnybos sukurta piniginė.

Ar "Ledger" yra "DeFi" piniginė?
Kaip parduoti “DeFi” monetą?

Tarp kriptovaliutų naudotojų, norinčių naudoti DeFi protokolus, populiarios aparatinės piniginės, pavyzdžiui, “Trezor” ir “Ledger”. Tarkime, kad savo kriptovaliutų turtą norite laikyti šaltoje saugykloje. Vadinasi, aparatinės piniginės yra optimalios naudotojams, kurie nori išlaikyti visišką savo kriptovaliutos kontrolę. Be to, dėl suderinamumo su kitomis piniginių paslaugomis, tokiomis kaip “MyCrypto” ir “MyEtherWallet”, jos tampa dar geidžiamesnės.

Saugumas yra pagrindinis daugelio piniginių rūpestis. “Gnosis” leidžia atlikti sandorius su keliais parašais arba vienu metu patvirtintus daugelio žmonių. Argent leidžia paskirti “sargybinius”, kurie gali padėti jums atgauti prieigą prie piniginės, jei prarastumėte slaptuosius raktus.

Kaip naudotis “DeFi” pinigine

Kaip naudotis "DeFi" pinigine
Ar “DeFi” kriptografinė piniginė yra saugi?

Ar norėjote prisijungti prie kriptovaliutų pasaulio? Dabar tai padaryti paprasčiau nei bet kada anksčiau; daugumoje DeFi protokolo nukreipimo puslapių tereikia spustelėti “prisijungti prie piniginės”. Mygtuką patogiai rasite kiekvienos svetainės viršutiniame dešiniajame kampe!

Jau beveik baigėte! Belieka tik patikrinti kiekvieną piniginėje esantį sandorį ir sumokėti nedidelį “dujų” mokestį blokų grandinės vietine valiuta.

Geriausios “DeFi” piniginės aprašytos šiame straipsnyje.

“DeFi” piniginės, kaip ir geriausios “DeFi” biržos, yra mechanizmas, leidžiantis pašalinti tarpininką iš konkrečių sandorių, sumažinti išlaidas ir išlaikyti anonimiškumą. Nors tiek centralizuotos, tiek decentralizuotos piniginės turi tam tikrų privalumų ir trūkumų, vis daugiau asmenų dėl daugybės privalumų renkasi pastarąsias.

Geriausia 2023 m. piniginė: Defi Swap
Kokios monetos yra Crypto COM DeFi piniginėje?

Taigi, nieko nelaukdami apžvelkime aštuonias geriausias “Defi” pinigines, kurios šiuo metu yra rinkoje:

Geriausia 2023 m. piniginė: Defi Swap

“Defi Swap” yra mūsų geriausias 2023 m. geriausios “DeFi” piniginės pasirinkimas. Augant decentralizuotų biržų (DEX) populiarumui, naudotojai dabar gali naudotis prekyba žetonais ir kaupti palūkanų mokėjimus nedalyvaujant trečiosios šalies tarpininkui. Defi Swap leidžia lengvai pradėti naudotis šia augančia tendencija, nes siūlo patogų naršyklės plėtinį ir mobiliąją programėlę.

“Defi Swap” komanda sukūrė išsamų vadovą, kuriame aprašyta, kaip išnaudoti visas platformos galimybes. Vadove aptariama viskas – nuo paskyros sukūrimo ir piniginės prijungimo iki prekybos žetonais ir palūkanų už turimas lėšas uždirbimo.

Ką reiškia apsikeitimo sandoris cryptocurrency?
Kuri kišenė geriausiai tinka piniginei?

Peržvelgę “DeFi” piniginę sužinojome, kad naudotojai gali naudotis “Defi Swap” pelningumo didinimo mechanizmu, kuris turi keturis skirtingus lygius. Kiekvienas lygis turi unikalų fiksavimo laikotarpį ir APY, o Platininis lygis per metus atneša iki 75 % grąžos. Galite net uždirbti dalį platformos komisinių, kuriuos uždirba jūsų nukreipti asmenys.

Vertiname tai, kad “DeFi Swap” komanda nuolat diegia naujoves, prideda naujų funkcijų ir plečia savo platformos galimybes. Kaip pavyzdį galima paminėti statymų programos paleidimą, kad naudotojai gautų privilegijų už pinigų nukreipimą į DEX, taip pat bendrus patobulinimus, kad jų paslaugos būtų paprastesnės ir išsamesnės. Apskritai, manome, kad “Defi Swap” neabejotinai pateisina gandus, ir raginame išbandyti ją patiems.

Crypto.com DeFi Piniginė - didžiausias kripto piniginė DeFi su minimaliomis išlaidomis
Ar “DeFi” yra gera investicija?

Crypto.com DeFi Piniginė – didžiausias kripto piniginė DeFi su minimaliomis išlaidomis

“Crypto.com” logotipas puikiai atspindi jų prekės ženklo pavadinimą, nes viename paveikslėlyje pavaizduoti žodžiai “crypto” ir “com”. Nors rekomenduojame “Defi Swap”, kitas dėmesio vertas variantas yra “Crypto.com DeFi” piniginė – patogus įrankis, leidžiantis lengvai atlikti bankines operacijas! Šios piniginės pavadinimas tiksliai atspindi jos pasiūlymą iš Crypto.

Crypto.com Piniginė suteikia jums laisvę ir saugumą savarankiškai valdyti savo skaitmeninės valiutos investicijas, neprašant leidimo ir nepasikliaujant išoriniais subjektais, kurie prižiūri jūsų privatų raktą. Su mumis galia yra JŪSŲ rankose! Ši saugi piniginė palaiko daugiau nei 100 kriptografinių aktyvų, įskaitant įvairius altkoinus ir DeFi žetonus, nepaprastu greičiu! Be to, jums leidžiama pasirinkti valiutos keitimo kursą siunčiant kriptovaliutas kitam “Crypto” naudotojui.

Kuo skiriasi "Crypto COM" ir "DeFi Wallet"?
Kaip naudojate “DeFi” piniginę?

Crypto.com DeFi Piniginė siūlo novatorišką būdą generuoti pajamas iš daugiau nei 35 tokenized išteklių. Naudodamiesi funkcija “DeFi Earn”, galite uždirbti iki 18 % palūkanų nuo visų turimų lėšų per metus! Nepraleiskite daugiau finansinės naudos; pasinaudokite visais šios neįtikėtinos sistemos privalumais jau šiandien!

Pasitikėjimo piniginė – geriausia “Defi” piniginė turtui atrinkti

Norintiems saugoti “Bitcoin”, “Trust Wallet” yra puikus pasirinkimas. Be to, yra ir kitų teisėtų būdų įsigyti skaitmeninių monetų nei investavimas į ICO – vienas iš jų yra jų pirkimas kriptovaliutų biržoje. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą geriausių šiandien prieinamų bitkoinų piniginių.

Ką galiu daryti su "DeFi" pinigine?
Ar galiu užsidirbti pinigų naudodamasis “Trust Wallet”?

Nustokite ieškoti patikimiausios, lengvai naudojamos kriptovaliutų piniginės, pritaikytos jūsų skaitmeninio turto poreikiams – “Trust Wallet” yra čia! Ši galinga ir visapusiška platforma palaiko visus ERC20 žetonus ir Bitcoin, Ethereum Classic, Litecoin, Dogecoin ir Dash protokolus!

“Trust Wallet” taip pat turi unikalų krovimo mechanizmą, leidžiantį saugoti 12 žinomų kriptovaliutų. APY gali labai skirtis, nors keli palaikomi žetonai suteikia daugiau nei 10 % per metus. Viską vainikuojant, “Trust Wallet” galite naudoti ne tik priimdami NFT, bet ir pirkdami bei saugiai saugodami savo turtą vienoje iš patikimiausių NFT prekybos platformų – taip sukuriamas neprilygstamas derinys.

“MetaMask” decentralizuota finansų (DeFi) piniginė – saugi, greita ir patikima.

“MetaMask” išsiskiria atpažįstamu mėlynu logotipu. Vartotojai, naršydami “Firefox” ar “Chrome”, gauna visus blokų grandinės saugumo ir patogumo privalumus, kaip ir naudodamiesi bet kuria kita naršykle, tačiau be jokių piniginių išlaidų! Ši piniginė yra saugi ir nesukelianti rūpesčių – ji greitai ir lengvai apsaugos jūsų finansus.

"MetaMask" decentralizuota finansų (DeFi) piniginė - saugi, greita ir patikima.
Kaip gauti pinigų iš “Trust Wallet”?

“MetaMask” – tai Ethereum pagrįsta naršyklė, kuri suteikia vartotojo sąsają decentralizuotoms programoms (dApps) kurti. Viena didžiausių jos savybių yra ta, kad ji integruoja duomenis iš kelių šaltinių, taip užtikrindama, kad prekiaudami žetonais gautumėte geriausią kainą su mažiausiais tinklo mokesčiais. Naudodamiesi “MetaMask” taip pat galite lengvai pirkti, parduoti arba prekiauti ne tik eteriu, bet ir įvairiu skaitmeniniu turtu.

30 milijonų šios piniginės naudotojų gali saugiai ir patogiai atsiskaityti įvairiomis mokėjimo galimybėmis, pavyzdžiui, kredito kortelėmis (“Visa” arba “MasterCard”), banko pavedimu arba tiesiog “Apple Pay” / “Google Pay”. Paskirstydama jūsų pavedimus keliose biržose, “MetaMask” taip pat sumažina pasimetimą. Galiausiai “MetaMask” saugo jūsų anonimiškumą viso sandorio metu, nes saugo jūsų mokėjimo informaciją ir suteikia jums pseudoniminę tapatybę.

Ar "Trust Wallet" yra gera Bitcoin piniginė?
Ar “MetaMask” yra saugi piniginė?

“Coinbase” piniginė yra puiki “Defi” piniginė

“Coinbase” piniginė yra tiesiog puikus pasirinkimas žmonėms, kurie pradeda prekiauti kriptovaliutomis. Ji siūlo neįtikėtinai patogų išdėstymą su paprastais terminais ir funkcijomis, todėl nereikia nerimauti dėl techninio žargono! Šioje piniginėje galite saugoti daugiau nei 100 tūkst. įvairių rūšių žetonų, taip pat savo privačius raktus saugiai neprisijungę prie interneto. Su “Coinbase” pinigine galėsite prekiauti bet kada ir bet kur – tai iš tiesų yra mobilioji “Bitcoin” piniginė, kuri veikia visur.

“Coinbase” piniginė yra puiki “Defi” piniginė tiems, kurie ieško patogumo ir lengvos naudotojo patirties. Nepaisant to, kad, palyginti su “Trust Wallet” pinigine, ji turi ribotą turto pasirinkimą, tai, ką ji turi, kompensuoja paprastas naudojimas. Be to, Coinbase decentralizuota interneto naršyklė suteikia prieigą prie įvairių dApps be jokių papildomų atsisiuntimų ar plėtinių – dėl to kriptovaliutų sandoriai yra paprasti ir sklandūs, ko negalima pasakyti apie kitas pinigines.

"Coinbase" piniginė yra puiki "Defi" piniginė
Ar turėčiau naudoti “Coinbase” piniginę?

Svarbu tai, kad “Coinbase” piniginė yra viena iš nedaugelio “DeFi” piniginių, kurioje galite pirkti, parduoti ar prekiauti savo turtu fiat valiuta tiesiai iš piniginės. Todėl tai idealus sprendimas tiems, kurie ieško vieno šaltinio visiems savo DeFi poreikiams tvarkyti.

Sprendimas dėl optimalios “Defi” piniginės pagal jūsų poreikius

Apsispręsti dėl “Defi” piniginės nebūtinai turi būti baugu. Jei ryžotės žengti į naują rinką, atsižvelkite į toliau nurodytus sėkmės aspektus.

Saugumo lygis yra aukštas.

Rinkdamiesi piniginę, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į saugumą; svarbiausia yra jūsų privataus rakto saugumas. Nors aparatinės piniginės užtikrina patikimą apsaugą, “karštosios” piniginės taip pat siūlo keletą sudėtingų funkcijų, tokių kaip biometrinis autentiškumo nustatymas, dviejų veiksnių autentiškumo nustatymas ir standartizavimo protokolai, kad apsaugotų jus nuo piktavališkų atakų.

Sprendimas dėl optimalios "Defi" piniginės pagal jūsų poreikius
Sprendimas dėl optimalios “Defi” piniginės pagal jūsų poreikius

Siūlomos paslaugos

“Defi” piniginės turi daug funkcijų, kurių įprasti bankai neturi, pavyzdžiui, apsikeitimą vaidmenimis, derliaus ūkininkavimą, statymus ir dar daugiau. Be to, kai kuriose “Defi” piniginėse netgi yra integruota dApp naršyklė, skirta prieigai prie decentralizuoto interneto.

Mūsų remiamas turtas

“DeFi” piniginės yra suderinamos tik su blokų grandinės, su kuria jos susietos, turtu. Pavyzdžiui, Ethereum naudojanti piniginė greičiausiai palaikys daugumą ERC-20 ir ERC-721 žetonų. Tačiau kai kurios piniginės palaiko kelias grandines, o tai gerokai išplečia palaikomų žetonų skaičių.

Kainos

Prieš susiedami “DeFi” piniginę su banko sąskaita, tikriausiai norėsite patikrinti “DeFi” piniginės mokesčius. Daugelis piniginių leidžia pirkti kriptovaliutas iš platformos, naudojant kredito / debeto kortelę arba banko pervedimą. Paprastai už tai imamas mokestis, be tinklo mokesčių, kurie imami kiekvieną kartą pervedant žetoną. Pastaruosius mokesčius nustato blokų grandinė, o ne piniginės teikėjas.

"DeFi Swap
“DeFi Swap

Naudojimo paprastumas

Renkantis “DeFi” statymo platformą naudinga atsižvelgti į tai, kiek ji patogi naudoti – tai ypač aktualu, jei esate naujokas kriptovaliutų pasaulyje. Laimei, “DeFi Swap” sukurta atsižvelgiant į pradedančiuosius, joje nėra jokio sudėtingo žargono ar sudėtingų funkcijų. Dėl to apsikeisti žetonais ir iš karto gauti pelną galima greitai ir lengvai.

Galimybė gauti prieigą.

Be saugumo, taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip lengvai pasiekiama jūsų piniginė. Kas iš to, jei jūsų turtas gerai apsaugotas, bet jį pasiekti užtrunka visą amžinybę? Karšta piniginė suteikia jums greitą ir lengvą prieigą prie jūsų lėšų. Prie “DeFi Swap” galima prisijungti per bet kurią interneto naršyklę, todėl tai yra viena iš lengviausiai prieinamų piniginių, skirtų mainų ir statymų paslaugoms.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams