Kas yra “Chia” tinklas (XCH)?

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams

⚡️ Ar galite investuoti į Chia Crypto?

Investuojant į kriptovaliutas, pavyzdžiui, “Chia”, yra keletas rizikų ir galimo pelno. Štai keletas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti: Energijos suvartojimas yra viena iš pagrindinių “Chia” pardavimo savybių. Dėl mažesnės kainos ir apskritai tvaresnio požiūrio “Chia” kasyba turi keletą privalumų, palyginti su bitkoinų kasyba.

⚡️ Kur galima pirkti ir parduoti Chia (XCH)?

Kur galima įsigyti Chia? Šiuo metu Chia nėra prieinama pagrindinėse kriptovaliutų biržose, tokiose kaip Coinbase ar Binance. Vietoj to valiutą galima įsigyti tokiose platformose kaip OKEx ir Gate.io.

⚡️ Kaip naudoti Chia monetas?

Kai norite išleisti pinigus “Chia”, pirmiausia turite atskleisti galvosūkį ir sprendimą, kurį norite panaudoti. Išleisti pavyksta, jei galvosūkis veikia be klaidų ir pateikia galiojantį sąlygų sąrašą (daugiau apie tai vėliau).

⚡️ Ar Chia yra pelninga?

Tai tiesiogiai lėmė kietųjų ir SSD diskų poreikio augimą. Kadangi jo naudojimas buvo tik 80 dienų, jie neuždirbo daug pinigų.

⚡️ Ar verta auginti chia?

“ASICMiner Block Erupter Cube” kaina šiandien yra maždaug 45 000 JAV dolerių. Daugelis pirmųjų bitkoinų kasėjų dabar yra multimilijonieriai. Jei “Chia” augimo tempas būtų panašus, 10 terabaitų monetų per mėnesį būtų vertos ne 20, o maždaug 2457 JAV dolerių.

Kas yra Chia Cryptocurrency?

Chia (XCH) yra palyginti nauja kriptovaliuta, kuri buvo pristatyta 2021 m. gegužės mėn. Chia teigia esanti pirmoji pasaulyje aplinkai draugiška blokų grandinės valiuta. Kas tiksliai yra “Chia” kriptovaliuta ir kaip ji veikia? Ar “Chia” kriptovaliutų tinklas yra patikima investicija, ar sukčiavimas?

Kas yra Chia Cryptocurrency?

2018 m. pasirodžiusi rinkoje nauja kriptovaliuta “Chia” sulaukė didelio investuotojų, kriptografų ir paprastų kriptovaliutų naudotojų susidomėjimo.

Monetą sukūrė “BitTorrent” kūrėjas Bramas Cohenas. Ši valiuta turėtų būti pagrįsta alternatyva fiat pinigams.

Kaip veikia Chia Cryptocurrency?
Kam naudojamas “Chia” tinklas?

“Chia” yra kriptovaliuta, veikianti jos programavimo kalba “ChiaLisp”. Ji vadinama įmonių lygio kalba, todėl yra saugesnė už kitas šiuo metu egzistuojančias kriptovaliutas.

Kaip veikia Chia Cryptocurrency?

“Chia” buvo sukurta kaip “žalioji” kriptovaliuta, nes bitkoinas ir kitos kriptovaliutos paprastai laikomos kenksmingomis aplinkai. Chia yra gana panaši į bitkoiną, nes joje, kaip ir bitkoine, naudojamas originalus Nakamoto konsensuso algoritmas. Na, tik šios dvi monetos tai pasiekia. Dėl to galima nuspėti, kad jos turi daug tų pačių savybių.

kas yra chia
Kiek verta “Chia” kriptovaliuta?

“Bitcoin” naudoja darbo įrodymo sistemą, o “Chia” renkasi kitokią – erdvės ir laiko įrodymą. Ši riba tarp šių dviejų technologijų yra ypač akivaizdi.

Chia erdvės ir laiko įrodymo (PoST) algoritmas

Chia “Proof of Space” algoritmas veikia kitokiu principu nei “Bitcoin” darbo įrodymo mechanizmas. Erdvės įrodymo metodui reikia laisvos vietos saugykloje. Tai reiškia, kad asmenims nereikia investuoti į brangią kasybos įrangą. Vietoj to jie gali dalyvauti kriptovaliutos bendruomenės veikloje naudodami prieinamus išteklius.

Kiek verta "Chia" kriptovaliuta?
Chia monetų kasyba

Chia” naudoja nepanaudotą failo vietą, kad sukurtų “ūkininkavimą“, kuris panašus į bitkoinų kasybą. Norėdama ūkininkauti, programa diske sukuria “pasaką” – didžiulį kriptografinių duomenų rinkinį. Kas 18 sekundžių “Chia” tinklas transliuoja iššūkį. Jei pavyksta įvykdyti šią užduotį, laimite “Chia” (XCH). Surinktų monetų suma yra santykinė su jūsų turima atminties talpa.

“Chia” tinklas pasižymi keliomis unikaliomis savybėmis.

“Chia” pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios skiriasi nuo tradicinių blokų grandinių, tokių kaip bitkoinas.

Camisole Chialisp

Ar Chia yra kriptovaliuta?
Chia Crypto: ar tai ekologiškesnė bitkoino alternatyva?

“Chialisp” – tai išmaniųjų sutarčių programavimo kalba, kurioje veikia “ChiaLisp” virtualioji mašina, panaši į “Ethereum” virtualiąją mašiną (EVM). Chialisp naudoja vadinamąjį monetų rinkinio modelį, panašų į Bitcoin nepanaudotų sandorių mechanizmą, kad būtų galima sekti blokų grandinės būseną ir užkirsti kelią dvigubam išlaidavimui. Tačiau Chia teigia, kad jų sistema yra saugesnė dėl to, kad naudojami kriptografiniai kaupikliai.

Apsauga

kas yra chia
Chia tinklas (XCH) 2023 m. prognozė

“Chia” tinklo saugumas grindžiamas kriptografinėmis hash funkcijomis ir skaitmeniniais parašais. Naudojant hash funkcijas galima bet kokio dydžio duomenis – nesvarbu, kokio dydžio jie būtų, ar maži, ar dideli – atvaizduoti į fiksuoto dydžio duomenų rinkinius. Hašavimo funkcijos išvestis vadinama pranešimų viršeliu arba pirštų atspaudais. Skaitmeninis parašas – tai matematinė schema skaitmeninių pranešimų ar dokumentų autentiškumui įrodyti.

Efektyvumas ir energijos paskirstymas, taip pat decentralizacija ir agregavimas.

“Chia” tinklo laiko įrodymo ir erdvės įrodymo konsensusas yra efektyvesnis energijos požiūriu nei PoW. “Chia” teigia, kad dėl didžiulio skaičiaus mazgų, dalyvaujančių užtikrinant saugumą, jis yra labiausiai decentralizuotas tinklas planetoje. Be to, įrodymas chia pašalina 51 % atakų, kurios pastaruoju metu ėmė siautėti tarp kitų blokų grandinių.

"Chia Network" (XCH) tokenomika
Kokio dydžio yra “Chia” blokų grandinė?

“Chia pools” užkerta kelią kalnakasių sąmokslui, nes panaikina jų galimybę keisti blokų grandinę. Kadangi baseinų operatoriai neturi įgaliojimų paskirstyti atlygį, jie negali sudaryti sąmokslo su kalnakasiais. Ūkininkas turi teisę gauti 12,5 % atlygio už sėkmingai išgautą bloką, o likusią dalį pasilieka baseino operatorius; taigi baseino operatoriai negali kenkti konkurentams kasdami tuščius blokus.

“Chia Network” (XCH) tokenomika

Chia (XCH) kaina
Kiek verta Chia moneta?

Nors “Chia” nebuvo paskelbusi ICO, jai vis tiek reikėjo pinigų savo produkto kūrimui finansuoti. Nors investuotojai neuždirba žetonų, jie gali iškeisti dalį tinklo rezervo į trumpalaikį pelną. Šis iš anksto apdorotas 21 milijonas XCH investuojamas į ilgalaikę tinklo plėtrą. Strateginį rezervą Chia planuoja naudoti trimis būdais:

Ar "Chia" yra pelninga? chia kriptovaliuta
Kas išrado Chia monetą?
 • Skolinimas: Skolinimas: XCH skolinimas klientams ir XCH likvidumo didinimas.
 • Taip pat yra papildomų žemės ūkio premijų. Investicijos: Investicijos: tai įgaliojimai ir leidimai, suteikiami kūrėjams ir projektams, kurie padeda plėsti tinklą.
 • Akcijų atpirkimas: “Chia” nori ne tik papildyti savo strateginį rezervą, bet ir tapti vieša, ir tai gali padaryti parduodama šiuos žetonus.
 • Dividendai: XCH yra nauja kriptovaliuta, kurią sukūrė “Cardano”, ir ji turi daug potencialo. XCH galima naudoti kaip dividendus, kai tinklas taps komercinis.
Kokia Chia monetos paskirtis?
Ar verta auginti chia kriptovaliuta

“Chia” tinkle atlygis už blokus sumažinamas perpus, kad būtų padėkojama mazgams už tai, kad jie užtikrina tinklo saugumą.

 • 2021-2024 m.: 2 XCH per bloką.
 • 2025-2027 m.: 1 XCH kiekviename bloke.
 • 2028-2030 m.: 0,5 XCH per bloką.

2021-2023 m. bus generuojama po 0,25 XCH už bloką.

Ar galiu užsidirbti pinigų su "Chia Coin"?
Ar Chia moneta yra saugi?

2034 m. 0,125 XCH generuojama neribotam laikui.

Be įprastinės formulės, ūkininkai gali gauti XCH rotacijos būdu, jei jie atrenkami pagal bet kurį iš šių kriterijų:

 • bloko generavimas;
 • prisijungimas prie baseinų ir pakartotinis prisijungimas prie jų, kad gautumėte atlygį;
 • arba įvykdyti savo premijos sąlygas.

Kasybos atlygį dalijasi ūkininkas ir fondas. Pirmąją dalį pasilieka ūkininkas.

XCH kaina šiandien chia kriptovaliuta
Kiek laiko užtrunka iškasti 1 “Chia” monetą?

XCH kaina šiandien

Šiuo metu “Chia” tinklo ( XCH ) chia monetų vertė yra apie 66 JAV doleriai, o tai yra mažiau nei 2021 m. gegužės mėn. pasiektas aukščiausias visų laikų rodiklis – 1 934,51 JAV dolerio. Jos 24 valandų prekybos apimtis biržose siekia maždaug 8,3 mln. dolerių, o jos rinkos kapitalizacija visiškai ištirpo. maždaug mažiau nei 1,5 mlrd. dolerių

Aptariama “Chia Network” (XCH) kaina ir perspektyvos.

Kam priklauso Chia moneta?
Kaip investuoti į “Chia Crypto”?

“Chia Network” yra DAO, kuri planuoja sukurti naujos kartos interneto programėlių pagrindą. Jo išdėstymas atkartoja “Solana” išdėstymą, be to, jame kuriamas naujoviškas naujas sutikimo algoritmas.

 • Ji gali būti labai naudinga verslo klientams, jei bus įrodyta, kad ši architektūra gali veikti plačiu mastu;
 • “Chia Network”, kaip teigiama jos interneto svetainėje, “orientuojasi į verslo klientus, kurie nori naudoti blokų grandinę be centralizuotos šalies”.
Ar galiu užsidirbti pinigų su "Chia" moneta?
Chia (XCH) Kaina

Šis projektas turi daugybę galimybių, o jo vertė, tikėtina, didės, kai apie jį sužinos daugiau žmonių.

Tuo tarpu “Chia” žetonas XCH nukrito 95 % didžiausios vertės, o tai rodo, kad investuotojai nepasitiki “Chia” pažadais. Be to, jau daugiau nei šešis mėnesius tinklo vertė yra mažesnė nei 200 JAV dolerių, o tai rodo, kad tai nėra rinkos nulemtas kritimas, o veikiau prastų projekto pagrindų pasekmė.

Chia požiūris palikti valdymą vykdomosios valdybos rankose ir surengti viešą siūlymą, taip pat tokenizacija gali paskatinti investuotojus manyti, kad XCH kasyba nėra verta. Tradiciškai kriptovaliutų investuotojai atsargiai žiūri į verslo subjektus.

Ar Chia moneta nepavyksta?
Kaip nusipirkti “Xch”?

Jei “Chia Network” galėtų akivaizdžiau parodyti, kaip jo naudojimo scenarijus yra susijęs su bendruomenės parama projektui, galbūt pakeitus jo valdymą, XCH kaina galėtų pasikeisti. Be to, “Chia Network” sukūrė savo pirmąją P2P mainų (P2P) biržą, kuri pasiekiama tik per “Chia” piniginę. Jis susivienijo su “Stable”, kad internete paleistų pirmąją stabilią doleriais denominuotą monetą, ir pradėjo bendradarbiauti su “Tether”, kad į internetą paleistų “Chia” tinklo vietinę valiutą. Nors kriptovaliutų rinka yra nepastovi, šios partnerystės gali padėti padidinti XCH kainą ilguoju laikotarpiu.

Čia aptariami “Bitcoin” apribojimai ir funkcijos.

Kiek verta chia monetos vertė cryptocurrency?
Chia monetų kasyba

Nors abiejose valiutose naudojamas tas pats “Nakamoto” konsensuso mechanizmas, jos labai skiriasi. Pagrindiniai Bitcoin ir ChiaBitcoin, populiariausios ir brangiausios kriptovaliutos, skirtumai apima svarų trūkumą. Kasyba yra intensyvus procesas, kuris labai apkrauna mūsų aplinką, į orą išmetamas didelis kiekis anglies dioksido. Negalime teigti, kad bitkoinas yra bent kiek draugiškas aplinkai.

Chia yra kriptovaliuta, kuri nėra susijusi su kasyba. Ji nėra išgaunama; ji tiesiog apdorojama. Norėdami gaminti chia, kompiuteryje turėsite turėti laisvos vietos diske. Chia įkūrėjas Cohenas manė, kad Chia gali pasinaudoti bet kurio kompiuterio laisva atminties vieta. Dėl to valiuta turėjo būti naudinga aplinkai.

Kaip veikia Chia monetos?
Chia moneta: ar verta pirkti cryptocurrency

Nors “Bitcoin” turėjo būti centralizuotas, tačiau kelios didelės kasybos grupės kontroliuoja didžiąją dalį kasybos galios, užuot ją tolygiai paskirstę kasėjams. Chia moneta siekiama išspręsti šią problemą. Tačiau jau dabar galima kalbėti apie šio tikslo nesėkmę. Šiuo metu daugiau nei 36 % visų “Chia” atlygių išmokama didžiausiam “Chia” kasybos pului “HPool”. Jo pajėgumas taip pat didėja.

Kur galima įsigyti Chia monetų?
Chia monetos privalumai

Ar įmanoma, kad “Chia” tinklas sumažintų kriptovaliutų poveikį aplinkai?

Minėjome, kad bitkoinų kasybai reikia daug elektros energijos. Buvo manoma, kad Chia moneta išspręs šią problemą ir taps pirmąja tvaria moneta. Iš tiesų vienintelis dalykas, kurio reikėjo monetai ūkininkauti, buvo sunkiai įveikiama erdvė.

Romanas apie meilę, netektį ir išdavystę

Nors kai kurie žmonės mano, kad Chia yra ekologiškesnė kasybos alternatyva, daugelis kitų nepritaria jos naudojimui dėl didelio kietojo disko diskų skaičiaus, reikalingo ūkininkavimui. Jei šis procesas taptų plačiai paplitęs, dėl padidėjusios techninės įrangos gamybos išmetamų teršalų kiekis smarkiai išaugtų. Pavyzdžiui, jei chia ūkininkavimui būtų naudojami 512 GB talpos kietieji diskai, jų tarnavimo laikas smarkiai sutrumpėtų – nuo dešimties metų iki dviejų mėnesių ar mažiau.

Kiek laiko užtrunka išgauti chia?
Ar įmanoma, kad “Chia” tinklas sumažintų kriptovaliutų poveikį aplinkai?

tokios gamybos bendrovės kaip “Western Digital” ir “Seagate” pastebėjo padidėjusią kietųjų diskų ir vaizdo plokščių paklausą2 , kuri tapo finansine našta kietųjų diskų vartotojams. Pavyzdžiui, Vokietijos debesų saugyklų bendrovė “Hetzner Online Gmbh” dėl pernelyg didelės serverių apkrovos sustabdė “Chia” ūkininkavimą.3 Todėl, atsiradus daugiau šalutinių “Chia” ūkininkavimo padarinių, didėja ir technologinių įrenginių kainos bei griežtėja kriptovaliutų kasybos reguliavimas.

Pradedantysis

Pradedančiųjų vadovas apie kriptovaliutas

Tarpinis

Blokų grandinės ir kriptografijos vadovas

Ekspertas

Kriptovaliuta naujienos ekspertams